Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-03, 15:31   #1231
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Przetestowalam peeling do ciala z eco hysteria dla gwiazd i niezly z niego zdzierak skora gladziutka i delikatnie nawilzona nie pozostawia tlustej warstwy ani zapachu wiec od razu potraktowalam cialko balsamem z naturado piekny zapach wchlania sie od razu
Anula mozesz miec mnie na sumieniu bo przepadlam
Znalazlam taka odzywke do rzes prolash+
sklad biologiczny enzym „EPM“, 10-amino kwasów,
czynnik wzrostu cebulki włosa, woda, kompleks
witaminy B, kwas hialuronowy, olejek lawendowy,
naturalne esencje roślinne
cena zachecajaca i pojemnosc tez http://www.luxusnatury.pl/index.php?...ukt&action=495
myslicie ze warto sprobowac??

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-03-03 o 15:32
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 16:07   #1232
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czego używacie do mycia ciała? Stopniowo przerzucam się na ekologiczną pielęgnację i zastanawiam się czym zastąpic żele pod prysznic.
Może żelem naturalnym Jest mnóstwo do wyboru no i mydełek też bez liku Zależy czego oczekujesz od środka myjącego i ile chcesz na niego wydać

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Przetestowalam peeling do ciala z eco hysteria dla gwiazd i niezly z niego zdzierak skora gladziutka i delikatnie nawilzona nie pozostawia tlustej warstwy ani zapachu wiec od razu potraktowalam cialko balsamem z naturado piekny zapach wchlania sie od razu
Anula mozesz miec mnie na sumieniu bo przepadlam
Znalazlam taka odzywke do rzes prolash+
sklad biologiczny enzym „EPM“, 10-amino kwasów,
czynnik wzrostu cebulki włosa, woda, kompleks
witaminy B, kwas hialuronowy, olejek lawendowy,
naturalne esencje roślinne
cena zachecajaca i pojemnosc tez http://www.luxusnatury.pl/index.php?...ukt&action=495
myslicie ze warto sprobowac??
Na peelingi ekohisterii tez mam chrapkę
Odżywka z grubsza wygląda ok., ale nie podają czy to jest całkowity skład. Zawiera Ha, mnie akurat szczypie w oczy, jeśli się dostanie pod powiekę
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 16:12   #1233
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czego używacie do mycia ciała? Stopniowo przerzucam się na ekologiczną pielęgnację i zastanawiam się czym zastąpic żele pod prysznic.
hmmmm......
ja proponuję żele pod prysznic tylko bez chemii. Jest ich całe mnóstwo.
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Przetestowalam peeling do ciala z eco hysteria dla gwiazd i niezly z niego zdzierak skora gladziutka i delikatnie nawilzona nie pozostawia tlustej warstwy ani zapachu wiec od razu potraktowalam cialko balsamem z naturado piekny zapach wchlania sie od razu
Anula mozesz miec mnie na sumieniu bo przepadlam
Znalazlam taka odzywke do rzes prolash+
sklad biologiczny enzym „EPM“, 10-amino kwasów,
czynnik wzrostu cebulki włosa, woda, kompleks
witaminy B, kwas hialuronowy, olejek lawendowy,
naturalne esencje roślinne
cena zachecajaca i pojemnosc tez http://www.luxusnatury.pl/index.php?...ukt&action=495
myslicie ze warto sprobowac??

Effcia ten scrub jest firmy organic therapy
Fajny zestawik, nie



Dziewczyny wrzucam zdjęcia tuszu so'bio.
Edit:
zrobiłam wyraźniejsze zdjęcie, z jedną warstwą tuszu - dla porównania dolne rzesy bez tuszu.
Tak wyglada tusz so'bio po 12 godzinach dnia pracy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg so'bio 1 warstwa.jpg (19,6 KB, 26 załadowań)
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-03-04 o 19:05
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 16:29   #1234
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Może żelem naturalnym Jest mnóstwo do wyboru no i mydełek też bez liku Zależy czego oczekujesz od środka myjącego i ile chcesz na niego wydać



Na peelingi ekohisterii tez mam chrapkę
Odżywka z grubsza wygląda ok., ale nie podają czy to jest całkowity skład. Zawiera Ha, mnie akurat szczypie w oczy, jeśli się dostanie pod powiekę
napisalam do sprzedawcy o pelen sklad odzywki ciekawe czy odpisze
mnie kusi ten scrub http://www.lawendowaszafa24.pl/pl/p/...ka-papryka/214

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
hmmmm......
ja proponuję żele pod prysznic tylko bez chemii. Jest ich całe mnóstwo.


Effcia ten scrub jest firmy organic therapy
Fajny zestawik, nie



Dziewczyny wrzucam zdjęcia tuszu so'bio.
Wygladam naprawdę marnie (imprezy dwie noce pod rząd i ledwo co kończąca się choroba), ale trudno chodzi o tusz.
Pomalowane tylko górne rzęsy, dwie warstwy - różnica jak widac ogromna!
Chyba kupie sobie zalotkę.......
widzisz taka podrajana wylecilam spod prysznica, zeby sie szybko podzielic z wami opinia i nie zapomniec ze wszystko mi sie pomylilo ale scrub i tak fajny a mleczko pewnie zakupie jak tylko wymaziam swoje balsamy
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 19:07   #1235
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no nie do końca, mam tylko maseczkę (i jestem jej fanką) toniku zużyłam miniaturkę (10ml) z przyjemnością,ale tylko jako uzupełnienie maseczki (oczyszczającej); to jest mocno alkoholowy killer; jak dla mnie. Nie mogłabym na co dzień używać go. W zasadzie kupiłam ten tonik dla syna, ale jak znam życie to nie będzie używał i tak...
Lubię takie Przyzwyczajona do Clinique (dawne czasy) nadal lubię jak twarz po toniku lekko szczypie. A czy miniaturkę mozna gdzieś kupić? czy dostałaś jako gratis do zakupów?
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 20:33   #1236
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
napisalam do sprzedawcy o pelen sklad odzywki ciekawe czy odpisze
mnie kusi ten scrub http://www.lawendowaszafa24.pl/pl/p/...ka-papryka/214
Sama nie wiem na który się zdecydować, wszystkie brzmią bardzo apetycznie Martwi mnie tylko jedno, nigdzie nie ma opinii, a w linku, który podałaś 2 osoby wystawiły jedną gwiazdkę w ocenie produktu. Dziwne Mam mieszane uczucia
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 07:53   #1237
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

dostałam maila od lauress - w marcu zniżka 15% na cały asortyment
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 08:10   #1238
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Sama nie wiem na który się zdecydować, wszystkie brzmią bardzo apetycznie Martwi mnie tylko jedno, nigdzie nie ma opinii, a w linku, który podałaś 2 osoby wystawiły jedną gwiazdkę w ocenie produktu. Dziwne Mam mieszane uczucia
Ja chyba sobie sprawie ten peeling i maselko antycellulitowe

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dostałam maila od lauress - w marcu zniżka 15% na cały asortyment
wlasnie mialam do Ciebie pisac czy nie skladasz zamowienia bo chetnie bym sobie jeden podkladzik sprawila Jest tez zamowienie zbiorowe w razie czego organizowane wiec mozna by kita z 3 podkladami rozparcelowac

Musze poskarzyc sie na olej lopianowy, myslalam ze to nie on ale dzis moje przypuszczenia sie potwierdzily. Mianowicie strasznie przesusza mi skalp i wlosy Moze ktos jest chetny na cala nowiutka buteleczke lopianowego z papryka zamowilam 2 szt a jak widac nie bede w stanie ich zuzyc
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 08:18   #1239
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wlasnie mialam do Ciebie pisac czy nie skladasz zamowienia bo chetnie bym sobie jeden podkladzik sprawila Jest tez zamowienie zbiorowe w razie czego organizowane wiec mozna by kita z 3 podkladami rozparcelowac

Musze poskarzyc sie na olej lopianowy, myslalam ze to nie on ale dzis moje przypuszczenia sie potwierdzily. Mianowicie strasznie przesusza mi skalp i wlosy Moze ktos jest chetny na cala nowiutka buteleczke lopianowego z papryka zamowilam 2 szt a jak widac nie bede w stanie ich zuzyc
właśnie się zastanawiam nad lauressem, ale mam jeszcze prawie cały ciemniejszy kolor i na kilka miesięcy jasnego oprócz tego prawie cały meow....... chyba spasuję.

Może ten dodatek papryki w oleju włosy Ci wysusza
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 08:23   #1240
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Lubię takie Przyzwyczajona do Clinique (dawne czasy) nadal lubię jak twarz po toniku lekko szczypie. A czy miniaturkę mozna gdzieś kupić? czy dostałaś jako gratis do zakupów?
kupiłam w zestawie miniatur w sklepie matique

Laski, zapomniałam w weekend zajrzeć do Mario ale dziś pójdę (weekend miałam atrakcyjny z powodu urodzinowej imprezy mojego dziecięcia
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 08:32   #1241
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
właśnie się zastanawiam nad lauressem, ale mam jeszcze prawie cały ciemniejszy kolor i na kilka miesięcy jasnego oprócz tego prawie cały meow....... chyba spasuję.

Może ten dodatek papryki w oleju włosy Ci wysusza
to jak bedziesz zamawiac lauress'a to pamietaj o mnie prosze
Nie wiem co mnie wysusza czy sam olej lopianowy nie mialam czystego oleju czy dodatek papryczki chilii w kazdym badz razie nie sluzy mi to polaczenie niestety
Skorzystalam z darmowej wysylki na zdrowych kosmetykach i zrobilam male zamowionko
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 08:51   #1242
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
to jak bedziesz zamawiac lauress'a to pamietaj o mnie prosze
Nie wiem co mnie wysusza czy sam olej lopianowy nie mialam czystego oleju czy dodatek papryczki chilii w kazdym badz razie nie sluzy mi to polaczenie niestety
Skorzystalam z darmowej wysylki na zdrowych kosmetykach i zrobilam male zamowionko
dam znaka o lauressie, ale to chyba nieprędko będzie.

co zamówiłaś?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 08:57   #1243
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dam znaka o lauressie, ale to chyba nieprędko będzie.

co zamówiłaś?
spoko tez mam maly zapas mineralow bo lucy przestaje wysylac do pl wiec musialam zachomikowac kilka pudeleczek
A zamowilam sobie kredke do oczu czarna, pomadke, eyeliner, savon noir i micela dla dzieci
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 09:07   #1244
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
spoko tez mam maly zapas mineralow bo lucy przestaje wysylac do pl wiec musialam zachomikowac kilka pudeleczek
A zamowilam sobie kredke do oczu czarna, pomadke, eyeliner, savon noir i micela dla dzieci
strasznie wydajne te minerały - kupiła lauressa w grudniu 2011, narozdawałam bardzo dużo odsypek, używam prawie codziennie (z małymi przerwami na incydenty z płynnymi i z przerwa letnia na madarę) i wciąż mam ich całe mnóstwo
meow nie zużyję chyba nigdy
fajne rzeczy zamówiłas - wiekszości z nich nie umiem używac
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 09:08   #1245
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

jeszcze mi się przypomniało - zużyłam próbkę kremu koloryzującego Pat&Rub (jaśniejszy i powiem szczerze, jestem pod wrażeniem; początkowo kolor jakiś dziwny i ta konsystencja ale nakładany na mieszankę olejowohialuronową (po wchłonięciu mieszanki) cudownie odżywia i nawilża i wręcz idealnie się nadaje pod minerały

Teraz mam pytanie - czy któraś z Was używała może???I drugie - jest teraephorze (-20% z 169zł) czy w sklepie Kingi można uzyskać lepszą cenę?? Jeszczem nigdy nic od niej nie zamówiła
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 09:21   #1246
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
strasznie wydajne te minerały - kupiła lauressa w grudniu 2011, narozdawałam bardzo dużo odsypek, używam prawie codziennie (z małymi przerwami na incydenty z płynnymi i z przerwa letnia na madarę) i wciąż mam ich całe mnóstwo
meow nie zużyję chyba nigdy
fajne rzeczy zamówiłas - wiekszości z nich nie umiem używac
Ja tez sie dopiero ucze uzywac plynnego eyelinera nie mam natomiast problemu z kreskami robionymi mineralami o dziwo
Kupilam kolorowke z benecosa wiec jak sie okaza do kitu to jakos specjalnie zal nie bedzie Ciekawa jestem czy pomadka rzeczywiscie bedzie w kolorze nude

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
jeszcze mi się przypomniało - zużyłam próbkę kremu koloryzującego Pat&Rub (jaśniejszy i powiem szczerze, jestem pod wrażeniem; początkowo kolor jakiś dziwny i ta konsystencja ale nakładany na mieszankę olejowohialuronową (po wchłonięciu mieszanki) cudownie odżywia i nawilża i wręcz idealnie się nadaje pod minerały

Teraz mam pytanie - czy któraś z Was używała może???I drugie - jest teraephorze (-20% z 169zł) czy w sklepie Kingi można uzyskać lepszą cenę?? Jeszczem nigdy nic od niej nie zamówiła
Co prawda ja nie mam kremu koloryzujacego tylko BBB z P&R i w momentach kiedy moja cera nie wymaga zbytnio duzej korekty sprawdza sie bardzo dobrze. Ladnie dopasowuje sie do koloru cery (mam ciemniejszy odcien) daje naturalny glow. Mnie nie zapycha.
W sklepie on line ma byc 16-17 marzec obnizka - 20% plus dodatkowe 3% albo 5% w zaleznosci za ile zamowisz wiec chyba bardziej on line sie oplaca mimo wszystko
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 10:50   #1247
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Co prawda ja nie mam kremu koloryzujacego tylko BBB z P&R i w momentach kiedy moja cera nie wymaga zbytnio duzej korekty sprawdza sie bardzo dobrze. Ladnie dopasowuje sie do koloru cery (mam ciemniejszy odcien) daje naturalny glow. Mnie nie zapycha.
W sklepie on line ma byc 16-17 marzec obnizka - 20% plus dodatkowe 3% albo 5% w zaleznosci za ile zamowisz wiec chyba bardziej on line sie oplaca mimo wszystko
dzięki
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 12:25   #1248
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Przetestowalam peeling do ciala z eco hysteria dla gwiazd i niezly z niego zdzierak skora gladziutka i delikatnie nawilzona nie pozostawia tlustej warstwy ani zapachu wiec od razu potraktowalam cialko balsamem z naturado piekny zapach wchlania sie od razu
Anula mozesz miec mnie na sumieniu bo przepadlam
Znalazlam taka odzywke do rzes prolash+
sklad biologiczny enzym „EPM“, 10-amino kwasów,
czynnik wzrostu cebulki włosa, woda, kompleks
witaminy B, kwas hialuronowy, olejek lawendowy,
naturalne esencje roślinne
cena zachecajaca i pojemnosc tez http://www.luxusnatury.pl/index.php?...ukt&action=495
myslicie ze warto sprobowac??
Ciekawe która pierwsza zaryzykuje

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
hmmmm......
ja proponuję żele pod prysznic tylko bez chemii. Jest ich całe mnóstwo.


Effcia ten scrub jest firmy organic therapy
Fajny zestawik, nie



Dziewczyny wrzucam zdjęcia tuszu so'bio.
Wygladam naprawdę marnie (imprezy dwie noce pod rząd i ledwo co kończąca się choroba), ale trudno chodzi o tusz.
Pomalowane tylko górne rzęsy, dwie warstwy - różnica jak widac ogromna!
Chyba kupie sobie zalotkę.......
Sliczne oczka,efekt bardzo fajny

Czy ktoś używał???
Miessence Żel na popękane naczynka, zaczerwienienia, trądzik różowaty.
Jak tak to proszę o recenzję
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 12:43   #1249
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ciekawe która pierwsza zaryzykuje
jestes chetna?? bo ja sie ciagle zastanawiam znalazlam dobra oferte z przesylka kurierem za free wiec w razie czego pisz pw
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 14:01   #1250
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cześć Dziewczyny! Ostatnio mało tu zaglądam, bo niestety z czasem kiepsko, a poza tym byłam w rozjazdach. Cieszę się, że serum NuFountain się sprawdziło U mnie też bardzo fajnie działa

W weekend przejeżdżałam przez Wawę i wreszcie miałam okazję wstąpić do Phenome (u mnie niestety ich nie ma). Dorwałam ostatnią sztukę maski oczyszczającej do włosów Jeszcze jej nie używałam - jestem bardzo ciekawa tego cuda
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 14:40   #1251
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Ja chyba sobie sprawie ten peeling i maselko antycellulitowe
Będziesz pierwsza

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Ostatnio mało tu zaglądam, bo niestety z czasem kiepsko, a poza tym byłam w rozjazdach. Cieszę się, że serum NuFountain się sprawdziło U mnie też bardzo fajnie działa

W weekend przejeżdżałam przez Wawę i wreszcie miałam okazję wstąpić do Phenome (u mnie niestety ich nie ma). Dorwałam ostatnią sztukę maski oczyszczającej do włosów Jeszcze jej nie używałam - jestem bardzo ciekawa tego cuda
Maska fajna tylko ja bym ją wolała bez tych drobinek
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 15:39   #1252
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
W weekend przejeżdżałam przez Wawę i wreszcie miałam okazję wstąpić do Phenome (u mnie niestety ich nie ma). Dorwałam ostatnią sztukę maski oczyszczającej do włosów Jeszcze jej nie używałam - jestem bardzo ciekawa tego cuda
O a gdzieś ją dopadła??? to jeszcze ze starej serii, sprzed zniknięcia?

Byłam w Mario - nic ciekawego nie było (tzn. kolotówka i zapaszki z rabatem)
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:17   #1253
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Byłam w Mario - nic ciekawego nie było (tzn. kolotówka i zapaszki z rabatem)
u mnie tak samo, ceny JMO bez zmian

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wlasnie mialam do Ciebie pisac czy nie skladasz zamowienia bo chetnie bym sobie jeden podkladzik sprawila Jest tez zamowienie zbiorowe w razie czego organizowane wiec mozna by kita z 3 podkladami rozparcelowac
na sety chyba nie ma zniżki...

teraz jest tyle promocji na minerały
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:31   #1254
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jestes chetna?? bo ja sie ciagle zastanawiam znalazlam dobra oferte z przesylka kurierem za free wiec w razie czego pisz pw
ta ja to zawsze chętna
Tylko właśnie przyszły moje Gamila,czekam jeszcze na paczkę z e-naturalne,z dziewczynami czekamy na Nufoutain i wybieram się do Skarbca-Natury.
A jak cenowo wypada ta oferta z bezpłatną przesyłką?
W marcu odwyku nie zrobię bo muszę jakiś filtr kliknąć to i pewnie coś przy okazji filtru wezmę bo przecież sam filtr to szkoda za przesyłkę płacić...

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2013-03-04 o 16:32
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 16:58   #1255
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Sliczne oczka,efekt bardzo fajny

efekt naprawdę dobry, zdjęcie byle jak umalownych rzęs nie oddaje go w pełni
Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Ostatnio mało tu zaglądam, bo niestety z czasem kiepsko, a poza tym byłam w rozjazdach. Cieszę się, że serum NuFountain się sprawdziło U mnie też bardzo fajnie działa

W weekend przejeżdżałam przez Wawę i wreszcie miałam okazję wstąpić do Phenome (u mnie niestety ich nie ma). Dorwałam ostatnią sztukę maski oczyszczającej do włosów Jeszcze jej nie używałam - jestem bardzo ciekawa tego cuda
Ty farciaro!!!!
Ja od bardzo dawna próbuje dorwać tą maskę a Ty przypadkiem przejeżdżałaś i ciach!
Maska jest naprawde cudna - świetnie oczyszcza i ma cudne, peelingujące drobinki, dzięki którym skóra głowy jest dopieszczona na maksa
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:06   #1256
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Będziesz pierwsza



Maska fajna tylko ja bym ją wolała bez tych drobinek
Akcja wiosna in progress peeling i maslo zakupione jutro juz beda u mnie. Do tego zakupilam sobie maske czekoladowa i bede robic body wrapping taki przynajmniej mam plan

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
u mnie tak samo, ceny JMO bez zmian

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------


na sety chyba nie ma zniżki...

teraz jest tyle promocji na minerały
no wlasnie widze, ze nie ma znizki

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
ta ja to zawsze chętna
Tylko właśnie przyszły moje Gamila,czekam jeszcze na paczkę z e-naturalne,z dziewczynami czekamy na Nufoutain i wybieram się do Skarbca-Natury.
A jak cenowo wypada ta oferta z bezpłatną przesyłką?
W marcu odwyku nie zrobię bo muszę jakiś filtr kliknąć to i pewnie coś przy okazji filtru wezmę bo przecież sam filtr to szkoda za przesyłkę płacić...
wyslalam Ci pw ja sie chyba skusze... od kilku dni mam zakupowy flow i codziennie cos zamawiam
gayenko pojawila sie maska z organicseries, ale ja z niej chyba zrezygnuje jakbys byla zainteresowana to daj znac bede jutro zamawiac
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 17:46   #1257
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
gayenko pojawila sie maska z organicseries, ale ja z niej chyba zrezygnuje jakbys byla zainteresowana to daj znac bede jutro zamawiac
Kochana jesteś , że o mnie pomyślałaś a dałabyś radę zapytać o skład tej maski? Bo ja bez składu to już nic nie kupuję.. A maska mnie bardzo kusi
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:12   #1258
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczyny., dlugo mnie tu z wami nie bylo,ale wracam

ale tylko na chwileczke bo ciezki tydzien mnie czeka

I odrazu z ogloszeniem parafialnym... gdyz jade do DE w tym tygodniu i jak by ktos cos chcial z Alverde lub czegokolwiek co jest a DM'ie lub Lush a nie ma w Polsce to moge przywieźć obiecalam kilku z was ze napisze na watku takze chetne zapraszam na Pw...
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 18:14   #1259
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
próbuj, próbuj, bo ciekawa jestem
Dla Ciebie i wszystkich ciekawych relacja z maski mleczno żelatynowej
Jeśli nie słyszałyście o niej, to miesza się żelatynę z mlekiem w stosunku 1:1, podgrzewa, rozpuszcza, wcześniej robi parówkę i do dzieła
Nałożyłam prawie na cała twarz, trzymalam, nie wiem ile, do póki nie zaschła i wiem że trzymałam ZA DLUGO, w niektórych miejscach tak przyległa do skóry, że nie dało się oderwać, zwłaszcza na policzkach i wiem też, że już nigdy nie dam jej na policzki, tylko na strefę T. Ogólnie, przy jakże paskudnym ściaganiu zarzekałam się, że już nigdy jej nie zrobię, tak dzisiaj (wczoraj robiłam), jestem zachwycona, skóra taka miękka, widać że "czysta", gładka. Gdy popatrzyłam wcczoraj na te ściągnięte warstwy, to było widać te "wyjęte" zaskórniki, ale także, co jest wg mnie minusem, ten drobny meszek pokrywający twarz. Podsumowując, teraz gdy już nauczyłam się na własnych błędach, jak robić ją prawidłowo, wiem, że będę ją powtarzać Aha i okropnie śmierdzi

Mam jeszcze dwa pytanka, czy są antyperspiranty naturalne, które są do tego skuteczne?

I pytanie do Koleżanki, która używa bodajże odżywki do rzęs xlash (przepraszam, że nie zapamiętałam nicku ), czy ona także pogrubia i przyciemnia rzęsy, czy tylko wydłuża?
__________________

24.08.2009


Edytowane przez kamona
Czas edycji: 2013-03-04 o 18:15
kamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 19:11   #1260
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
Dla Ciebie i wszystkich ciekawych relacja z maski mleczno żelatynowej
Jeśli nie słyszałyście o niej, to miesza się żelatynę z mlekiem w stosunku 1:1, podgrzewa, rozpuszcza, wcześniej robi parówkę i do dzieła
Nałożyłam prawie na cała twarz, trzymalam, nie wiem ile, do póki nie zaschła i wiem że trzymałam ZA DLUGO, w niektórych miejscach tak przyległa do skóry, że nie dało się oderwać, zwłaszcza na policzkach i wiem też, że już nigdy nie dam jej na policzki, tylko na strefę T. Ogólnie, przy jakże paskudnym ściaganiu zarzekałam się, że już nigdy jej nie zrobię, tak dzisiaj (wczoraj robiłam), jestem zachwycona, skóra taka miękka, widać że "czysta", gładka. Gdy popatrzyłam wcczoraj na te ściągnięte warstwy, to było widać te "wyjęte" zaskórniki, ale także, co jest wg mnie minusem, ten drobny meszek pokrywający twarz. Podsumowując, teraz gdy już nauczyłam się na własnych błędach, jak robić ją prawidłowo, wiem, że będę ją powtarzać Aha i okropnie śmierdzi

Mam jeszcze dwa pytanka, czy są antyperspiranty naturalne, które są do tego skuteczne?

I pytanie do Koleżanki, która używa bodajże odżywki do rzęs xlash (przepraszam, że nie zapamiętałam nicku ), czy ona także pogrubia i przyciemnia rzęsy, czy tylko wydłuża?
nie zrozumiałam, sorki........
miesza się mleko z proszkiem, czy rozpuszczoną żelatyną? Chyba juz rozpuszczoną żelatyną, tak? I potem jeszcze się podgrzewa tą mieszankę?

Anakazar pisała na razie chyba o wydłuzeniu po xlashu, z tego co pamiętam na pogrubienie i przyciemnienie jeszcze czeka.
znowu zapomniałam o xlashu!

co do deo naturalnego - najskuteczniejszy jest dla mnie hauschka, ale do najtańszych nie należy.
niezły jest też deo madary
ale wiesz, antyperspirantami to one nie są - nie hamują pocenia, tylko zapobiegają brzydkiemu zapachowi.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-03-04 o 19:46
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.