Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-07, 10:20   #601
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Olu, dziś wypróbowałam pędzel i takie mam pierwsze wrażenia: do kreski jak z Twojego zdjęcia nada się jak najbardziej, cieniutkiej linii nim się oczywiście nie namaluje, ale typowy winged eyeliner spokojnie. Dla osób, które mają problem z namalowaniem kreski pod odpowiednim kątem ten pędzelek będzie idealny, bo dokładając go do naturalnego zakrzywienia oka on jakby sam wytycza linię. Nie nada się do rysowania kresek cieniem albo cake linerem, bo ma straszne sztywne włosie i będzie pylił (ja sobie nieopatrznie uwaliłam całą dolną powiekę, jak malowałam dzisiejszą kreskę cieniem), ale poza tym to ciekawy pędzel. Ja bym go sobie zostawiła, szczególnie jeśli często nosisz kreski, jak na tym zdjęciu z Bouffant, chociaż nie jest to pędzel z typu 'musisz go mieć, doznasz objawienia w makijażu'
Brzmi jak pędzel dla mnie ale sama nie wiem... Wolałabym wypróbować, ale raczej nie będę miała okazji, bo do stałej to on nie wchodzi chyba?

Próbowałam już Siahi i jest Absolutnie nie żałuję zakupu. Ciekawe jak z RW będzie. Zachciało mi się też jakiegoś koloru jeszcze, ale jeszcze nie wymyśliłam jakiego
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 10:39   #602
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Brzmi jak pędzel dla mnie ale sama nie wiem... Wolałabym wypróbować, ale raczej nie będę miała okazji, bo do stałej to on nie wchodzi chyba?
Jęsli nie boisz się wielkich i grubych pędzelków do linera, to go bierz, bo w przeciwnym razie pomin. On jest naprawdę duzy i szeroki, z 3 razy taki jak 266. Nie wspominajac o sztywnosci.

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Próbowałam już Siahi i jest Absolutnie nie żałuję zakupu. Ciekawe jak z RW będzie. Zachciało mi się też jakiegoś koloru jeszcze, ale jeszcze nie wymyśliłam jakiego
To wstaw fotki na oku, polookamy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 12:40   #603
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No tak, zapomniałam. Ja mało FR używam, bo raz, że podobna do Rebel, a dwa, że w porównaniu do Rebel ciuteczkę cieplejsze tony na mnie wybija, a ja wolę chłód .

Też bym już chciała Wash and Dry, choć jeszcze do końca nie wiem, co konkretnie bym z tej kolekcji chciała


U mnie leżakuje co najmniej połowa . Z trudem pozbywam się jednak niektórych rzeczy, bo gusta mi się zmieniają z częstotliwością raz na pół roku (czyli dość rzadko ).

Blond - to musi być zmiana!

Z neutralnych chłodnych to tak na szybko przychodzi mi do głowy Yogurt (na mnie on różu za bardzo nie wybija), Blanc Type, Mylar, Copperplate, Scene.
Czasem lepiej coś schować i potem odkryć na nowo, a nóż akurat wpasuje się w bieżący gust

Z tego blondu niestety wybija poprzednia rudość i ciągle kładę fioletowe specyfiki. Chciałabym mieć taki kolor, chyba nieosiągalny na moich obecnych włosach. Dziwny, ale na pewno pasowałby do wielu odcieni szminek

Dziękuję za typy cieni Yogurt mam i wygląda na moim oku jednak ciepło, mocno różowawo, ale ja jestem jasna i żółta, więc pewnie dlatego. Blanc Type to mój ulubieniec, zaraz będę musiała kupić kolejny. Copperplate planuję kupić od dawna, bardzo lubię formułę Matte2, tylko tak przekładam zakup, bo mam prawie identyczny cień z Diora, a jakoś go nie używam, bo jest pojedynczy Mylar i Scene zaraz obejrzę. Jeszcze myślałam o Smut i Handwritten (ten ze względu na formułę).
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 13:40   #604
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Z tego blondu niestety wybija poprzednia rudość i ciągle kładę fioletowe specyfiki. Chciałabym mieć taki kolor, chyba nieosiągalny na moich obecnych włosach. Dziwny, ale na pewno pasowałby do wielu odcieni szminek
Widze, ze z kolorami włosów idziemy łeb w łeb
W podobnym czasie mialyśmy czerwień, z tym ze ja chyba wczesniej i dłuzej, a od listopada przechodze na blond tez iw tej chwili to dalej jest proces, bo też rudosć trzeba ciągle killować, ale i tak lepiej jest niż w styczniu. Z tym ze ja dążę do zimnego jasniutkiego blondu
Niektóre szminki - głownie te jasne - przestały mi do blondu pasować - za to wszystkie zdecydowane mocne kolory - a szczególnie różowe - najlepiej sie spisują - musze do koloru włosów miec wyraziste usta inaczej blado bardzo z jasna cera
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 14:07   #605
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Widze, ze z kolorami włosów idziemy łeb w łeb
W podobnym czasie mialyśmy czerwień, z tym ze ja chyba wczesniej i dłuzej, a od listopada przechodze na blond tez iw tej chwili to dalej jest proces, bo też rudosć trzeba ciągle killować, ale i tak lepiej jest niż w styczniu. Z tym ze ja dążę do zimnego jasniutkiego blondu
Niektóre szminki - głownie te jasne - przestały mi do blondu pasować - za to wszystkie zdecydowane mocne kolory - a szczególnie różowe - najlepiej sie spisują - musze do koloru włosów miec wyraziste usta inaczej blado bardzo z jasna cera
ha! aa mi się zawsze dziwią jak mówie, że w bledziochach słabo wyglądam :P

to teraz macie - blondyny :brzyda l:

a serio - wczoraj z ciekawości liczyłam macowe szminy... mam ich już ponad 100. Dlatego teraz mocno sie ograniczam z limitkami (z B2M jeszcze pewnie parę wezmę, zachorowałam ostatnio na Lady danger, a i Mehr mi się spodobał , może w końcu skuszę się na All Fired Up, zobaczymy).

Czekam na jakieś przecieki ze swatchami W&D, kurde zawsze na 3-4 tyg wcześniej już są...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 14:18   #606
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ha! aa mi się zawsze dziwią jak mówie, że w bledziochach słabo wyglądam :P

to teraz macie - blondyny :brzyda l:

a serio - wczoraj z ciekawości liczyłam macowe szminy... mam ich już ponad 100. Dlatego teraz mocno sie ograniczam z limitkami (z B2M jeszcze pewnie parę wezmę, zachorowałam ostatnio na Lady danger, a i Mehr mi się spodobał , może w końcu skuszę się na All Fired Up, zobaczymy).

Czekam na jakieś przecieki ze swatchami W&D, kurde zawsze na 3-4 tyg wcześniej już są...
Pewno też bym miała z tyle, albo i więcej, gdybym cześć nie sprzedała/zbyła,a cześci nie powsadzała do pojemiczków
Mehr zbyłam, jakoś ten kolor krzywdę mi robił
Tez myślalam o Lady Danger albo Redd za B2M, ale najpewniej wezmę Heroine, bo mi sie kończy,a to mój ulubiony fiolet
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 14:46   #607
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez myślalam o Lady Danger albo Redd za B2M, ale najpewniej wezmę Heroine, bo mi sie kończy,a to mój ulubiony fiolet
Jam też blondynka,raczej platynowa, o skórze NC15 i jeśli można chciałabym się podpytać o kolory szminek, szczególnie że wyskoczył kolor fioletowy. Dumam bowiem nad Up the Amp i nawet raz próbowałam w salonie, ale Macówka nałożyła mi najpierw na usta konturówkę Magenta i obawiam się, że to mogło jednak przekłamać rezultat. Dodam, że oczy mam szarozielone. Jeśli któraś z Was ma ten kolor, napiszcie please jak Wam się go nosi
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 14:51   #608
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Jam też blondynka,raczej platynowa, o skórze NC15 i jeśli można chciałabym się podpytać o kolory szminek, szczególnie że wyskoczył kolor fioletowy. Dumam bowiem nad Up the Amp i nawet raz próbowałam w salonie, ale Macówka nałożyła mi najpierw na usta konturówkę Magenta i obawiam się, że to mogło jednak przekłamać rezultat. Dodam, że oczy mam szarozielone. Jeśli któraś z Was ma ten kolor, napiszcie please jak Wam się go nosi
Up The Amp mi pasuje i teraz i dowcześniejszych ciemnych włosów też pasowała Jednak z konturówką Magenta bym jej nei nałozyła, bo wtedy bardziej w fuskję idzie. Ja daje konturówkę Heroine - idealna jest.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 15:01   #609
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Up The Amp mi pasuje i teraz i dowcześniejszych ciemnych włosów też pasowała Jednak z konturówką Magenta bym jej nei nałozyła, bo wtedy bardziej w fuskję idzie. Ja daje konturówkę Heroine - idealna jest.
Dziękuję ci za radę, czuję że się skuszę, No właśnie byłam zaskoczona tą Magentą, bo pamiętam , że już kiedyś mi radziłaś do tej pomadki kredkę Heroine
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 15:09   #610
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dziękuję ci za radę, czuję że się skuszę, No właśnie byłam zaskoczona tą Magentą, bo pamiętam , że już kiedyś mi radziłaś do tej pomadki kredkę Heroine
Bo generalnie jeśli chcesz aby Up the Amp była fioletowa na ustach, to lepiej Heroine, jesli jednak chcesz aby bardziej w fuksje szła to Magentę. Mnie osobiscie nie podoba sie z Magenta, ale to moje osobiste odczucia, lubie jak fiolet jest fioletem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 15:12   #611
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo generalnie jeśli chcesz aby Up the Amp była fioletowa na ustach, to lepiej Heroine, jesli jednak chcesz aby bardziej w fuksje szła to Magentę. Mnie osobiscie nie podoba sie z Magenta, ale to moje osobiste odczucia, lubie jak fiolet jest fioletem
No i właśnie o to chodzi, fuksja jest jak dla mnie zdecydowanie za "dzika"
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 17:31   #612
donkje
Raczkowanie
 
Avatar donkje
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 410
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziewczyny, wiem że trochę za późno się obudziłam, ale nie ma któraś do odsprzedania szminki Styled in Sepia? Albo może któraś wiem o jakimś odpowiedniku?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post45194590

Wymianka kosmetyczna LUTY
donkje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 19:45   #613
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pewno też bym miała z tyle, albo i więcej, gdybym cześć nie sprzedała/zbyła,a cześci nie powsadzała do pojemiczków
Mehr zbyłam, jakoś ten kolor krzywdę mi robił
Tez myślalam o Lady Danger albo Redd za B2M, ale najpewniej wezmę Heroine, bo mi sie kończy,a to mój ulubiony fiolet

witaj w klubie szminkowa siostro

tylko że ja nie umiem się pozbywać szmin... kocham je za bardzo. Zwłaszcza te MACowe
Nie dałam rady zrobić już przy przenosinach zdjęcia MACowych zbiorów ale zrobię. A w załączniku moje nieMACowe zbiory przy okazji porządków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09602.jpg (165,0 KB, 85 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 19:50   #614
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

witaj w klubie szminkowa siostro

tylko że ja nie umiem się pozbywać szmin... kocham je za bardzo. Zwłaszcza te MACowe
Nie dałam rady zrobić już przy przenosinach zdjęcia MACowych zbiorów ale zrobię. A w załączniku moje nieMACowe zbiory przy okazji porządków
I jeszcze w klubie cieni też jesteśmy

Kiedys mi było szkoda, ale odłozyłam sentymenty na bok i potrafie limitowane opakowania na B2M rzucić

O Mamo, ale tego masz! Nie chce wiedzieć ile maca
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-04-07 o 19:52
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:38   #615
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jęsli nie boisz się wielkich i grubych pędzelków do linera, to go bierz, bo w przeciwnym razie pomin. On jest naprawdę duzy i szeroki, z 3 razy taki jak 266. Nie wspominajac o sztywnosci.

To wstaw fotki na oku, polookamy
Właśnie się boję, że 267 nie ogarnę, a za taką cenę boję się ryzykować.
Wklejam oko, trochę sfatygowane, bo to po jakichś +/- 12h. Nie ma czym się chwalić, bo i tusz słabo już widać, więcej go nie kupię Na żywo Siahi prezentuje się lepiej, podobnie jak na TYM zdjęciu.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

witaj w klubie szminkowa siostro

tylko że ja nie umiem się pozbywać szmin... kocham je za bardzo. Zwłaszcza te MACowe
Nie dałam rady zrobić już przy przenosinach zdjęcia MACowych zbiorów ale zrobię. A w załączniku moje nieMACowe zbiory przy okazji porządków
Wow, ile tego i jakie perełki, nie umiałabym się odnaleźć

MAC zafundował mi bardzo miłą niespodziankę - rekompensatę za brak RW. Spodziewałam się co najwyżej próbki, a dostałam pełnowymiarową Candy Yum Yum Ale się cieszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko1.jpg (36,7 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-04-07 o 20:42
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:41   #616
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Właśnie się boję, że 267 nie ogarnę, a za taką cenę boję się ryzykować.
Wklejam oko, trochę sfatygowane, bo to po jakichś +/- 12h, nie ma czym się chwalić Na żywo Siahi prezentuje się lepiej, podobnie jak na TYM zdjęciu.


Wow, ile tego i jakie perełki, nie umiałabym się odnaleźć

MAC zafundował mi bardzo miłą niespodziankę - rekompensatę za brak RW. Spodziewałam się co najwyżej próbki, a dostałam pełnowymiarową Candy Yum Yum Ale się cieszę
Stawiam $ przeciw orzechom, że ogarniesz ten pędzelek Nie na darmo macówki go chwaliły

Dziękuję! Sliczne na oku wyglada, naprawdę, chyba sie skuszę
Miałam bardzo podobny kolor - Midnight Blues, ale jednak bardziej w bury i brudna zieleń wybijał i na oku nie był taki fajny - a ten widze, taki wibrujący turkus momentami

Gratki! Swietnie, ze mac stanął na wysokości zdania
Ciekawe, czy dołozą RW jeszcze.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:50   #617
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I jeszcze w klubie cieni też jesteśmy

Kiedys mi było szkoda, ale odłozyłam sentymenty na bok i potrafie limitowane opakowania na B2M rzucić

O Mamo, ale tego masz! Nie chce wiedzieć ile maca
hehe
w ogóle w MACowym to wiesz VIPY
zazdroszczę
MACa jakoś drugie tyle.
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Wow, ile tego i jakie perełki, nie umiałabym się odnaleźć

MAC zafundował mi bardzo miłą niespodziankę - rekompensatę za brak RW. Spodziewałam się co najwyżej próbki, a dostałam pełnowymiarową Candy Yum Yum Ale się cieszę
oj umialabyś a teraz jeszcze mam tak ładnie poukładane wszystko

Wow! Fajnie ci się trafiło! mi dosłali Flluidline Deep Dark Brunette do brwi zastanawiam się, czy można go też użyć jako kreskę na oku... ktoś z nimi tak próbował?
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Gratki! Swietnie, ze mac stanął na wysokości zdania
Ciekawe, czy dołozą RW jeszcze.
no dosłali dosłali gratisy... mój był w wielkiej kopercie a4 z listem z przeprosinami, wysłany z Niemiec.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:54   #618
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hehe
w ogóle w MACowym to wiesz VIPY
zazdroszczę
MACa jakoś drugie tyle.

oj umialabyś a teraz jeszcze mam tak ładnie poukładane wszystko

Wow! Fajnie ci się trafiło! mi dosłali Flluidline Deep Dark Brunette do brwi zastanawiam się, czy można go też użyć jako kreskę na oku... ktoś z nimi tak próbował?

no dosłali dosłali gratisy... mój był w wielkiej kopercie a4 z listem z przeprosinami, wysłany z Niemiec.
Ha ha, no tak VIPy
Ile w to już kasiory poszło, to wolę nie zliczać, bo nowy samochód wyjdzie

Też fajny gratis masz, aczkolwiek z kolorkiem średnio u Ciebie trafili, ale na pewno jakoś go wykorzystasz
Wiesz, ze macowe produkty można uzywać jak tylko wyobraźnia podpowie, wiec sądzę, że na kreskę też sie nada
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 21:53   #619
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Mam pytanie co do zakupów z Twoim Stylem w najbliższy weekend
Myślicie, że w ramach tego makijażu w MAC będzie można w tej cenie wybrać sobie kosmetyki? Bo normalnie jest tak, że kosmetyki są w cenie usługi, więc zastanawiam się jak będzie w tym przypadku
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 22:02   #620
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ha ha, no tak VIPy
Ile w to już kasiory poszło, to wolę nie zliczać, bo nowy samochód wyjdzie

Też fajny gratis masz, aczkolwiek z kolorkiem średnio u Ciebie trafili, ale na pewno jakoś go wykorzystasz
Wiesz, ze macowe produkty można uzywać jak tylko wyobraźnia podpowie, wiec sądzę, że na kreskę też sie nada
no właśnie zastanawiam się jedynie, czy to bezpieczne... wiesz co ten który mam ja dla blondynek to on jest tak rudy i beznadziejny że nawet nie mogłam na brwiach wypróbować jego właściwości... Ale ten jest chłodniejszy, muszę z nim pokombinować Właśnie dlatego jestem ciekawa czy nie zrobi krzywdy i czy będzie tak trwały jak zwykły fluidek...
Auto... i to dobre
Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do zakupów z Twoim Stylem w najbliższy weekend
Myślicie, że w ramach tego makijażu w MAC będzie można w tej cenie wybrać sobie kosmetyki? Bo normalnie jest tak, że kosmetyki są w cenie usługi, więc zastanawiam się jak będzie w tym przypadku
ale że jak? Idziesz z kuponem, Panie robią Ci makijaż i jeszcze dostajesz kosmetyki za 250zł? to by dopiero była promocja

Poza tym ja w TS nie widzę kuponu na MAC więc nawet nie wiem co na nim jest....
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 22:44   #621
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Jest kupon "prezent - makijaż o wartości 250 zł przy zakupach za min.150 zł"

tak właśnie myślałam, że za dużo by było tego dobrego, ale chciałam się upewnić
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 06:59   #622
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Jest kupon "prezent - makijaż o wartości 250 zł przy zakupach za min.150 zł"

tak właśnie myślałam, że za dużo by było tego dobrego, ale chciałam się upewnić
Nie no to jasno napisano : robisz zakupy za 150zł i dostajesz makijaż gratis
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 08:37   #623
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hehe
w ogóle w MACowym to wiesz VIPY
zazdroszczę
MACa jakoś drugie tyle.

oj umialabyś a teraz jeszcze mam tak ładnie poukładane wszystko

Wow! Fajnie ci się trafiło! mi dosłali Flluidline Deep Dark Brunette do brwi zastanawiam się, czy można go też użyć jako kreskę na oku... ktoś z nimi tak próbował?

no dosłali dosłali gratisy... mój był w wielkiej kopercie a4 z listem z przeprosinami, wysłany z Niemiec.
A pisaliście coś do nich w tej sprawie? Bo mi też oczywiście wywalili z zamówienia Royal Wink i tak się zastanawiam czy też coś dostanę w ramach rekompensaty czy nie
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 10:33   #624
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
A pisaliście coś do nich w tej sprawie? Bo mi też oczywiście wywalili z zamówienia Royal Wink i tak się zastanawiam czy też coś dostanę w ramach rekompensaty czy nie
Ja sprzedałam opr przez infolinię
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 10:43   #625
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Skusiłam sie na Siahi - będe zadowolona, jak myślita? - To do tych co go maja/miały/macały
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 11:09   #626
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dostałam pakę z MACa. Cień Bouffant zesłoczowany na ręce podoba mi się, pędzel 221 też wydaje się być w porządku, ale 267 jakiś taki wielki . Nie wiem czy uda się nim ładną kreskę zrobić, a w zasadzie jakąkolwiek sensowną .
Oluś, a jak 221 ma się do innych MACowych doocznych pędzli (226 czy 217). Będę wielce zobowiązana za porównanie, a najlepiej za zdjątko porównawcze Rozmyślam nad nim, a do MACa w celu obMACania mi nie po drodze i jak coś chciałabym kliknąć na lotnisku
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 11:17   #627
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Oluś, a jak 221 ma się do innych MACowych doocznych pędzli (226 czy 217). Będę wielce zobowiązana za porównanie, a najlepiej za zdjątko porównawcze Rozmyślam nad nim, a do MACa w celu obMACania mi nie po drodze i jak coś chciałabym kliknąć na lotnisku
Ja nie Ola, ale mam potrzebne zdjecia na podorzedziu
Powiedzmy, ze 221 to taka połowa 222
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1b.jpg (157,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2b.jpg (81,6 KB, 20 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-04-08 o 11:19
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:39   #628
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Stawiam $ przeciw orzechom, że ogarniesz ten pędzelek Nie na darmo macówki go chwaliły

Dziękuję! Sliczne na oku wyglada, naprawdę, chyba sie skuszę
Miałam bardzo podobny kolor - Midnight Blues, ale jednak bardziej w bury i brudna zieleń wybijał i na oku nie był taki fajny - a ten widze, taki wibrujący turkus momentami

Gratki! Swietnie, ze mac stanął na wysokości zdania
Ciekawe, czy dołozą RW jeszcze.
Może zamówię 267 w przyszłym miesiącu, o ile dotrwa do tej pory
Widziałam swatche Midnight snack, ale Siahi spodobał mi się właśnie przez to, że kolor ma czystszy, bardziej wyrazisty.
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
hehe
w ogóle w MACowym to wiesz VIPY
zazdroszczę
MACa jakoś drugie tyle.

oj umialabyś a teraz jeszcze mam tak ładnie poukładane wszystko

Wow! Fajnie ci się trafiło! mi dosłali Flluidline Deep Dark Brunette do brwi zastanawiam się, czy można go też użyć jako kreskę na oku... ktoś z nimi tak próbował?

no dosłali dosłali gratisy... mój był w wielkiej kopercie a4 z listem z przeprosinami, wysłany z Niemiec.
Ano fajnie Mam ją dziś na ustach i nawet dobrze się nosi. Lepiej niż satynowe.
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja sprzedałam opr przez infolinię
Ja to samo
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Skusiłam sie na Siahi - będe zadowolona, jak myślita? - To do tych co go maja/miały/macały
Będziesz Wiadomo, że to nie Blacktrack, kreski jednym pociągnięciem nie namalujesz, ale też nie trzeba nabudowywać koloru nie wiadomo iloma warstwami.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:49   #629
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Będziesz Wiadomo, że to nie Blacktrack, kreski jednym pociągnięciem nie namalujesz, ale też nie trzeba nabudowywać koloru nie wiadomo iloma warstwami.
Nie chodzi mi o jakość, mat. etc tylko i wyłącznie o kolor na oku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 13:05   #630
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi o jakość, mat. etc tylko i wyłącznie o kolor na oku
A to kolor jest super
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.