Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek! - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-17, 11:02   #4441
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no w sumie moje pierwsze poważne piłowanie na migdałki skończyło się tym, że kilka dni chodziłam z obolałymi paznokciami i palcami. musiałam sobie ponadrywać przyrosty z boku, żeby jakoś wyrzeźbić z tego konkretny kształt
Auuuuuć
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:04   #4442
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Auuuuuć

i początkowo straaasznie żałowałam swojej decyzji kształtowej, ale mi przeszło
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:15   #4443
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
i początkowo straaasznie żałowałam swojej decyzji kształtowej, ale mi przeszło
I prawidłowo, bo są cudne
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:26   #4444
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Skąd Ty to wiesz...?
Zdradzisz, gdzie mozna takie fajne wzory dostac?
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 11:49   #4445
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
I prawidłowo, bo są cudne




Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Zdradzisz, gdzie mozna takie fajne wzory dostac?

Born Pretty Store, allegro, itp.
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:09   #4446
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Dobry! Wracam do nadrabiania, już niedużo
Miałam zrobić zakupy w EF - INM i jakieś laksy, coby nie leciał samotnie, ale... nie wyszło Przypadkowo kupiłam (kolejne) czeszki na All, a już zupełnie przypadkowo (bo wystawiając komentarz) przypomniałam sobie o fajnych książkowych aukcjach u jednej babki i cóż, nowych lakierów nie będzie INM kupię stacjonarnie, jak uciułam jakieś drobne z zakamarków portfela Ale, jakby nie patrzeć, ochotę za zakupy zaspokoiłam
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wstawiam znoszone, tygodniowe neony- wtedy była kiepska pogoda, dlatego zdjęcie takie anemiczne ;p Czułam się znakomicie w tym kolorze (podkreślał bladość mojej skóry) i pewnie kiedyś znowu go sobie zaaplikuję Końce starte, bo to fotka sprzed zmycia:


A to aktualne, nie miałam pomysłu i czasu na jakieś wydziwiajki
Neon świetnie wygląda Kropki urocze
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Ogólnie nie chce mi się patrzeć na moje pazury z rozszerzającą się ku dołowi płytką. Piłuję po bokach, ale i tak mi się nie podoba. Może jakaś dobra dusza podpowie mi, w którą stronę kombinować z kształtem?
Bardzo lubię krótkie kwadraty, więc może nie będę bardzo obiektywna Najbardziej z tej wrzutki, względem kształtu, podobają mi się na drugim zdjęciu (w brzoskwiniowej Evelinie) Na czwartym są już za długie i zaczynają łoptakować, tak jak mówisz. Na paznokcie rozszerzające się ku dołowi zawsze poleca się owale/ migdały. Możesz spróbować, może akurat Ci podpasują
Jeśli chodzi o piłowanie boków w kwadratach to sama nie wiem... ja jestem zwolenniczką zostawiania boków w spokoju, ale nasza Aga jest najlepszym przykładem na to jak takie podpiłowywanie może służyć... chyba nie jestem zbyt pomocna, więc już zamilknę
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Zrobiłam tuning
I nowe dzieci
Tadam
Rewelacyjne te stemple na stemplach
A to czerwone dziecko po środku to co to? Bombka? (Proszę powiedz, ze Bombka, a nie ta najnowsza holo-czerwień )
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mani mam, przy mrocznym nastroju naszło mnie na czerń może dotrwa jutra bo na wskazówkach po sprzątaniu i nocy już biel końcy przebija. Światło trochę kijowe do zdjęć było przez co skóra ma dziwny odcień I już sobie przypomniałam dlaczego tak rzadko maluje paznokcie na ciemno
OMG! Padłam na kolana, świetne połączenie!
Kształt idealny dla Ciebie, moim zdaniem
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
współczuję przepraw z topami jakich używasz?

ale mani że tak powiem.. hipnotajzing
Do tej pory najlepiej spisywała się moja samoróbka, ale po ostatnim zmieszaniu się zepsuła :/ Używam, a raczej tylko mam, bo stoją i się z nimi nie lubię:
CC 0-60 - chyba nie potrafię się nim posługiwać, jak dla mnie za szybko schnie, nie mogę zrobić żadnych poprawek, ma jakby trochę żelową konsystencję (niewygodną) przez co robię sobie nim dziury w mani
top z EF - użyłam go nawet dziś w akcie desperacji, może mi się poszczęściło, bo nie zrobił mi tym razem krzywdy, ale wiem, że potrafi (i tragicznie rozmazuje stemple)
Miss Sporty Turbo dry Top - kupiłam w zeszłym tygodniu jako ostatnią nadzieję Wcale nie jest taki turbo, jakim go opisują, trochę ściąga, ale nie tragicznie, stemple za to rozmazuje koncertowo i nie daje tafli, bo jest za rzadki

Oprócz tego kilka zgluciałych CC, resztka INM, nieschnący SH, zgluciały SH iiii chyba tyle No chyba wrócę do INM, może wypróbuję przy okazji jeszcze jeden EF (nie ten przyspieszający wysychanie, tylko zwykły nabłyszczacz), a jak i to się nie sprawdzi, to sprzedaję laksy i zaczynam nowe życie

Dzięki
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:11   #4447
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry! Wracam do nadrabiania, już niedużo
Miałam zrobić zakupy w EF - INM i jakieś laksy, coby nie leciał samotnie, ale... nie wyszło Przypadkowo kupiłam (kolejne) czeszki na All, a już zupełnie przypadkowo (bo wystawiając komentarz) przypomniałam sobie o fajnych książkowych aukcjach u jednej babki i cóż, nowych lakierów nie będzie INM kupię stacjonarnie, jak uciułam jakieś drobne z zakamarków portfela Ale, jakby nie patrzeć, ochotę za zakupy zaspokoiłam
(...)

Oprócz tego kilka zgluciałych CC, resztka INM, nieschnący SH, zgluciały SH iiii chyba tyle No chyba wrócę do INM, może wypróbuję przy okazji jeszcze jeden EF (nie ten przyspieszający wysychanie, tylko zwykły nabłyszczacz), a jak i to się nie sprawdzi, to sprzedaję laksy i zaczynam nowe życie
Zepsułaś się???


No zdecydowanie!
Naślę na Ciebie MZOL. Dzieci się nie sprzedaje!
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-17, 12:24   #4448
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Do tej pory najlepiej spisywała się moja samoróbka, ale po ostatnim zmieszaniu się zepsuła :/ Używam, a raczej tylko mam, bo stoją i się z nimi nie lubię:
CC 0-60 - chyba nie potrafię się nim posługiwać, jak dla mnie za szybko schnie, nie mogę zrobić żadnych poprawek, ma jakby trochę żelową konsystencję (niewygodną) przez co robię sobie nim dziury w mani
top z EF - użyłam go nawet dziś w akcie desperacji, może mi się poszczęściło, bo nie zrobił mi tym razem krzywdy, ale wiem, że potrafi (i tragicznie rozmazuje stemple)
Miss Sporty Turbo dry Top - kupiłam w zeszłym tygodniu jako ostatnią nadzieję Wcale nie jest taki turbo, jakim go opisują, trochę ściąga, ale nie tragicznie, stemple za to rozmazuje koncertowo i nie daje tafli, bo jest za rzadki

Oprócz tego kilka zgluciałych CC, resztka INM, nieschnący SH, zgluciały SH iiii chyba tyle No chyba wrócę do INM, może wypróbuję przy okazji jeszcze jeden EF (nie ten przyspieszający wysychanie, tylko zwykły nabłyszczacz), a jak i to się nie sprawdzi, to sprzedaję laksy i zaczynam nowe życie
kurka sporo tego i niezłe przeboje a INM jak Ci się sprawdzał? bo jeżeli nie był taki problemowy to może powrót do niego to nie będzie taka najgorsza opcja. mnie jakoś ciągle nie po drodze do INM, może kiedyś mi się go uda w końcu kupić i przetestować, bo póki co przykleiłam się do SH Insta Dri i teraz testuję Diamond Flash, nie narzekam, więc też nie za specjalnie szukam czegoś nowego

no pani kochana, musi się sprawdzić, bo to co się ostatnio u Ciebie wyprawia mnie martwi i się zastanawiam czy nie wysłać do Ciebie Hany na interwencję
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:28   #4449
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zepsułaś się???


No zdecydowanie!
Naślę na Ciebie MZOL. Dzieci się nie sprzedaje!
Wiesz co, chyba się nie zepsułam, to po prostu niepohamowana chęć na zakupy od czasu do czasu, czyli wszystko w normie

Na razie mam w planach kupno kolejnych dzieci (co prawda topów, ale to tyż dzieci ), no ale jak się nie będą słuchać, to jakieś konsekwencje muszę wyciągnąć!
O właśnie! W zakresie kompetencji MZOL-u powinien być też nadzór nad źle sprawiającymi się dziećmi-topami, cholery się rozzuchwaliły!

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
kurka sporo tego i niezłe przeboje a INM jak Ci się sprawdzał? bo jeżeli nie był taki problemowy to może powrót do niego to nie będzie taka najgorsza opcja. mnie jakoś ciągle nie po drodze do INM, może kiedyś mi się go uda w końcu kupić i przetestować, bo póki co przykleiłam się do SH Insta Dri i teraz testuję Diamond Flash, nie narzekam, więc też nie za specjalnie szukam czegoś nowego

no pani kochana, musi się sprawdzić, bo to co się ostatnio u Ciebie wyprawia mnie martwi i się zastanawiam czy nie wysłać do Ciebie Hany na interwencję
INM sprawdzał się dobrze, ale też nie jakoś rewelacyjnie... to znaczy nie na tyle, bym nie szukała nowego :x Ale pewnie pokornie wrócę - jak to przyspieszacz trochę ściągał, ale nie tragicznie, dało się to opanować. Pożegnałam się z nim ze względu na cenę, ale chyba moje skąpstwo nie opłaciło się w tym przypadku

Han przy każdej chyba okazji wysłuchuje moich tyrad o topach i, że mnie do wszystkiego zniechęcają Sorry Han
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:33   #4450
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
kurka sporo tego i niezłe przeboje a INM jak Ci się sprawdzał? bo jeżeli nie był taki problemowy to może powrót do niego to nie będzie taka najgorsza opcja. mnie jakoś ciągle nie po drodze do INM, może kiedyś mi się go uda w końcu kupić i przetestować, bo póki co przykleiłam się do SH Insta Dri i teraz testuję Diamond Flash, nie narzekam, więc też nie za specjalnie szukam czegoś nowego

no pani kochana, musi się sprawdzić, bo to co się ostatnio u Ciebie wyprawia mnie martwi i się zastanawiam czy nie wysłać do Ciebie Hany na interwencję
Mają miniaturki za 10
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wiesz co, chyba się nie zepsułam, to po prostu niepohamowana chęć na zakupy od czasu do czasu, czyli wszystko w normie

Na razie mam w planach kupno kolejnych dzieci (co prawda topów, ale to tyż dzieci ), no ale jak się nie będą słuchać, to jakieś konsekwencje muszę wyciągnąć!
O właśnie! W zakresie kompetencji MZOL-u powinien być też nadzór nad źle sprawiającymi się dziećmi-topami, cholery się rozzuchwaliły!
Ookej.

MZOLowa superniania
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 12:35   #4451
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
INM sprawdzał się dobrze, ale też nie jakoś rewelacyjnie... to znaczy nie na tyle, bym nie szukała nowego :x Ale pewnie pokornie wrócę - jak to przyspieszacz trochę ściągał, ale nie tragicznie, dało się to opanować. Pożegnałam się z nim ze względu na cenę, ale chyba moje skąpstwo nie opłaciło się w tym przypadku

no ja w sumie nie znalazłam żadnego wysuszacza, który nie ściągałby lakieru, każdy to robi, tylko z różną częstotliwością, ja u siebie to trochę opanowałam, czasami nawet sobie zalewam skórki, byle nie mieć pościąganego lakieru, czasami domalowuję kolejną warstwę. to INM taki drogi? wydawało mi się, że jest w podobnej cenie co SV lub Poshe.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mają miniaturki za 10

piszę, że mi się nie składa, bo nie planuję w najbliższym czasie zakupów lakierowych drogą internetową. coś za mocno się przykleiłam do SH i są dla mnie na tyle wystarczające, że nie chce mi się próbować nowości.. przynajmniej teraz
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-17, 12:38   #4452
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
INM sprawdzał się dobrze, ale też nie jakoś rewelacyjnie... to znaczy nie na tyle, bym nie szukała nowego :x Ale pewnie pokornie wrócę - jak to przyspieszacz trochę ściągał, ale nie tragicznie, dało się to opanować. Pożegnałam się z nim ze względu na cenę, ale chyba moje skąpstwo nie opłaciło się w tym przypadku
Dlatego kupuję w kanisterku

A jak jeszcze robię odlewki to wychodzi jakieś 12 PLN za opakowanie. Przy tym większym nawet 9,50
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 14:30   #4453
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mogłam piłować na pomalowanych, lepiej widzę wtedy kształt.. Ale myślę że tragedii nie ma Okaże się w sobotę, jak pomaluję

okaże się

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry

Pięknie

Kalejdoskopek odpadł
manimam

Bry


dziękuję


super! noszę teraz też połącznie niebieski + róż

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
I mam tuning
Ps sorki za gagę na wskaźniku - to ten nieszczęsny paznokieć- nie mogę sobie z nim poradzić


bosko
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 14:51   #4454
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Nie chcę Cię martwić ale dooopa tam. Mieszałam i spektakularnych efektów nie widzę. Taki sam efekt po regenerum u mnie a skórki po regenerum ładniejsze niż po olejkach

I mam tuning
Ps sorki za gagę na wskaźniku - to ten nieszczęsny paznokieć- nie mogę sobie z nim poradzić
Ale spróbować warto. U mnie to może być też wina kształtu, nie wiadomo. A jak się mieszanka nie sprawdzi, to oliwkę zużyję do włosów/ciała, olejku herbacianego i tak używam na codzień.
Ta naklejka na serdaku mi się podoba, na fakerze już mniej.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak. Przeczytałam:
Zaczynam mieszanką BDSM
Wiesz... To niezupełnie tak.
Olejki nawilżają skórki i płytkę. Gdy nie dbałaś o nie specjalnie i nagle zaczynasz codziennie wcierać olejek, to widzisz efekty. Stąd taki "szał" na tę metodę. Co ciekawe, my robiłyśmy to od dawna, a ktoś postanowił zrobić z tego "biznes" i uczyć "cudownej metody olejowania".

Akurat to były opinie dziewczyn olejujących od dawna innymi olejami, którym po zmianie na tę mieszankę ruszył przyrost. W ogóle to przeraża mnie trochę ten szał na przyrost na tamtym wątku - najlepiej żeby wystawał pół metra za opuszek. A ja chętnie bym się tej wystającej części pozbyła, zależy mi tylko na bokach.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
aha a stempel jaki masz?

tak, koronki są mega miałam mieć jedną fajną koronkową z BPS i pomylili
a z Moyou to ja mam jakieś dziwności - niby takie super extra, a jak już nieraz chciałam wybrac niby do zakupu to się nie mogłam zdecydować chyba przez świadomość, że nie tak łatwo dostępne i nie takie tanie - jak już wybieram to chciałabym żeby m się wszystkie wzory pdoobały na płytce, a jakoś zawsze m coś nie pasuje :/ bo jakbym miała w ciul kasy to bym nakupiła bez takiego zastanawiania
Z Essence, kupiony sto lat temu na jakiejś promo chyba bo byłam ciekawa co to za ustrojstwo. Wiem że zdecydowanie nie jest polecany, ale w coś lepszego zainwestuję może w ramach prezentu urodzinowego od siebie dla siebie.

Z BPS strasznie podoba mi się ta koronkowa.
Właśnie ostatnio to mani Miał à la stara papeteria tak mi się spodobało, że aż chciałam wiedzieć co to za płytka i się zawiodłam. Spodobało mi się z niej w sumie tylko 5 wzorów, reszty bym w ogóle nie użyła. Za to jak zobaczyłam Doodles to tak spodobały mi się wszystkie, że nie umiałabym się zdecydować tylko na jedną.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadne wieczorkiem to poodpisuję, siedzę na policji. Wlazlam rano na zlodzieja w garażu Jestem cała, kilka siwych włosów tylko więcej Jak mnie wypuszczą wszystko opowiem
O matko, niezłe przygody z rana.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
I prawidłowo, bo są cudne
Ten kształt i długość mi się najbardziej podobały, no napatrzeć się nie mogę.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A to czerwone dziecko po środku to co to? Bombka? (Proszę powiedz, ze Bombka, a nie ta najnowsza holo-czerwień )

Oprócz tego kilka zgluciałych CC, resztka INM, nieschnący SH, zgluciały SH iiii chyba tyle No chyba wrócę do INM, może wypróbuję przy okazji jeszcze jeden EF (nie ten przyspieszający wysychanie, tylko zwykły nabłyszczacz), a jak i to się nie sprawdzi, to sprzedaję laksy i zaczynam nowe życie
Odpowiem za Agę - to warszawska holo malina.

No ładne rzeczy.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
kurka sporo tego i niezłe przeboje a INM jak Ci się sprawdzał? bo jeżeli nie był taki problemowy to może powrót do niego to nie będzie taka najgorsza opcja. mnie jakoś ciągle nie po drodze do INM, może kiedyś mi się go uda w końcu kupić i przetestować, bo póki co przykleiłam się do SH Insta Dri i teraz testuję Diamond Flash, nie narzekam, więc też nie za specjalnie szukam czegoś nowego
Twój nie bąbluje? Bo u mnie jest z tym problem.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
MZOLowa superniania



Co to się wyprawia, od wczoraj nie mam ochoty pomalować paznokci. Wszystko przez to że mam za dużo pomysłów.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 14:56   #4455
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość

Akurat to były opinie dziewczyn olejujących od dawna innymi olejami, którym po zmianie na tę mieszankę ruszył przyrost. W ogóle to przeraża mnie trochę ten szał na przyrost na tamtym wątku - najlepiej żeby wystawał pół metra za opuszek. A ja chętnie bym się tej wystającej części pozbyła, zależy mi tylko na bokach.
Rozumiem.

taaa... miałyśmy z tamtym wątkiem mały konflikt
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 14:59   #4456
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Za to jak zobaczyłam Doodles to tak spodobały mi się wszystkie, że nie umiałabym się zdecydować tylko na jedną.


Ten kształt i długość mi się najbardziej podobały, no napatrzeć się nie mogę.


Twój nie bąbluje? Bo u mnie jest z tym problem.

Co to się wyprawia, od wczoraj nie mam ochoty pomalować paznokci. Wszystko przez to że mam za dużo pomysłów.

mam jedną z tej kolekcji, rozdziewiczona już


serio? a dla mnie kształt taki jajowaty. nie mówię, że brzydki, ale wolę bardziej podkreślony kształt, jak np. przy ostatnim wstawionym przeze mnie mani.


zbąblował mi ostatnio przy naklejkach, ale podejrzewam, że to też wina samej naklejki, bo dość gruba mi wyszła.. ale normalnie nie zauważyłam bąbli

ja nie mogłam dzisiaj ofocić obecnego mani, to mnie zdecydowanie zniechęca

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
taaa... miałyśmy z tamtym wątkiem mały konflikt

mały
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 15:09   #4457
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
taaa... miałyśmy z tamtym wątkiem mały konflikt
Konflikt o przyrost? Przybliżycie mi sprawę?

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mam jedną z tej kolekcji, rozdziewiczona już


serio? a dla mnie kształt taki jajowaty. nie mówię, że brzydki, ale wolę bardziej podkreślony kształt, jak np. przy ostatnim wstawionym przeze mnie mani.

zbąblował mi ostatnio przy naklejkach, ale podejrzewam, że to też wina samej naklejki, bo dość gruba mi wyszła.. ale normalnie nie zauważyłam bąbli

ja nie mogłam dzisiaj ofocić obecnego mani, to mnie zdecydowanie zniechęca
Widziałam na insta. Świetna jest no, jak cała ta kolekcja.

No, sama bym taki chętnie przygarnęła. Obecne Twoje jak dla mnie ciut za ostre, ale ważne żeby się Tobie podobały.

To nie wiem o co mojemu chodzi, nie trzącham nim przed malowaniem, nie nakładam grubych warstw...

Właśnie mam podobny problem z poprzednim mani (tym truskawkowym). Samo zdobienie wyszło wg mnie ok, ale zdjęcia to jakaś tragedia - zabierałam się za ich obrabianie chyba z 5 razy, ale nie wiem czy cokolwiek z nich wyciągnę.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 15:30   #4458
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadne wieczorkiem to poodpisuję, siedzę na policji. Wlazlam rano na zlodzieja w garażu Jestem cała, kilka siwych włosów tylko więcej Jak mnie wypuszczą wszystko opowiem
o rany, ale akcja...

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość

Z Essence, kupiony sto lat temu na jakiejś promo chyba bo byłam ciekawa co to za ustrojstwo. Wiem że zdecydowanie nie jest polecany, ale w coś lepszego zainwestuję może w ramach prezentu urodzinowego od siebie dla siebie.

Z BPS strasznie podoba mi się ta koronkowa.
Właśnie ostatnio to mani Miał à la stara papeteria tak mi się spodobało, że aż chciałam wiedzieć co to za płytka i się zawiodłam. Spodobało mi się z niej w sumie tylko 5 wzorów, reszty bym w ogóle nie użyła. Za to jak zobaczyłam Doodles to tak spodobały mi się wszystkie, że nie umiałabym się zdecydować tylko na jedną.
Może akurat Tobie nie sprawi problemu czekamy na stemplowe mani

a tę to mam, choć nie z BPS akurat, racja, że świetna
hmm no niby fajne te Doodles, ale niektóre wzory tak pomieszane, że nie wiem czy bym się tam wcisnęła ze stemplem, pewnie jak się widzi na żywo to inaczej trochę
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 16:00   #4459
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadne wieczorkiem to poodpisuję, siedzę na policji. Wlazlam rano na zlodzieja w garażu Jestem cała, kilka siwych włosów tylko więcej Jak mnie wypuszczą wszystko opowiem
o kierwa, Aga trzymaj się

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ja nic nie łykałam ale piłam pokrzywę 1,5 miesiąca na wypadające włosy i teraz niby np po kąpieli czy w trakcie sprzątania nie raz się niezbezpiecznie wygnie ale na szczęście nie ma żadnych pęknięć ani białych bruzd tylko ja przeżywam wtedy mini zawał więc chyba i paznokcie odżyły dzięki niej W przypadku włosów właśnie polecam picie skrzypu lub pokrzywy gdyż suplementy nie dadzą Ci takich efketów wiem z własnego doświadczenia
kiedyś dłuuugo piłam pokrzywę, ale kompletnie nie pamiętam czy mi pomogła czy nie :P ogólnie uwielbiam parzone ziółka, więc może wrócę do picia skrzypu i pokrzywy... ale ja to dziwna jestem, niby lubię zioła, a nie chce mi się ich parzyć, skoro i tak codziennie po sto razy parzę herbatę

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no daj spokój ja też przechodziłam obojętnie, ale teraz chyba nie będę umiała
no to ja tak samo

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Oprócz tego kilka zgluciałych CC, resztka INM, nieschnący SH, zgluciały SH iiii chyba tyle No chyba wrócę do INM, może wypróbuję przy okazji jeszcze jeden EF (nie ten przyspieszający wysychanie, tylko zwykły nabłyszczacz), a jak i to się nie sprawdzi, to sprzedaję laksy i zaczynam nowe życie
te Twoje topowe przeboje są straszne ale nie rzucaj lakieromaniactwa w izdu, bo z kim ja będę latać do EF?


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Han przy każdej chyba okazji wysłuchuje moich tyrad o topach i, że mnie do wszystkiego zniechęcają Sorry Han
spoko, nikt spoza naszego lakierowego świata by tego nie zrozumiał
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-17, 16:07   #4460
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
No, sama bym taki chętnie przygarnęła. Obecne Twoje jak dla mnie ciut za ostre, ale ważne żeby się Tobie podobały.

To nie wiem o co mojemu chodzi, nie trzącham nim przed malowaniem, nie nakładam grubych warstw...

Właśnie mam podobny problem z poprzednim mani (tym truskawkowym). Samo zdobienie wyszło wg mnie ok, ale zdjęcia to jakaś tragedia - zabierałam się za ich obrabianie chyba z 5 razy, ale nie wiem czy cokolwiek z nich wyciągnę.
nie powiem, przyjemnie było takie mieć, ale jak podrosły.. trzeba było je ogarnąć

nie mam pojęcia. ja swoim też nie trzącham, nie nakładam grubych warstw. robię w zasadzie to samo, co przy pozostałych topach

ja nie mogłam dzisiaj zrobić zdjęć, niby jasno na dworze, ale zdjęcia wychodziły jakieś ciemne, nawet się bawiłam z dostosowaniem jasności, itp., doopa ale jak słońce wyszło, to coś tam z tego wyciągnęłam.


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
no to ja tak samo

mamy przeyebane
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 16:55   #4461
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mamy przeyebane
no trudno, musimy nauczyć się z tym żyć
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 17:02   #4462
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Ooooo kurde ale mam tyły! Witam się i nadrabiam

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
I mam następne zaległe mani. na blogu kilka zdjęć w lepszej jakości.
Bardzo fajne połączenie kolorków!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mój dream team - Bombka i Eveline
dla niecierpliwych dopisek, tak będą stemple na tym zestawieniu
Ale duet! Zaraz lecę szukać stempli
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 17:05   #4463
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
kiedyś dłuuugo piłam pokrzywę, ale kompletnie nie pamiętam czy mi pomogła czy nie :P ogólnie uwielbiam parzone ziółka, więc może wrócę do picia skrzypu i pokrzywy... ale ja to dziwna jestem, niby lubię zioła, a nie chce mi się ich parzyć, skoro i tak codziennie po sto razy parzę herbatę
O to to, mam tak samo
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 17:20   #4464
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Bardzo fajne połączenie kolorków!

dziękuję
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 18:36   #4465
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Paznokcie poszły się ebać...
Wczoraj zerwałam kciuka z przyrostem aż poszła krew...
Nie płaczę zazwyczaj o złamasa, ale tym razem aż Szczęście zawył "ałaaaa" jak to zobaczył
ojej... najgorsze są takie właśnie historie

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mani mam, a przy okazji recenzja naklejek, które mi zamysł owego mani popsuły
a i to nie jest biel czysta tylko porcelanowa, ale coś nie wyszła dobrze
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Patrzę na mani i zastanawiam się czemu połączyłaś graficzny wzór z kwiatkami i czemu na litość dałaś kwiatek akurat na malucha??
Doczytałam, wiem, i stwierdzam, że faktycznie głupio wysłali to raz, a dwa nie kupiłabym tego
Pomyślałam dokąłdnie o samo co Śniegowa. Poczytałam i ooo matko Podobnie jak Śniegowa raczej nie połączyłabym tych wzorów.. jakoś mi nie pasują.

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
to teraz moje wkupne, bo dawno nie wstawiałam nic :P to kształt o nazwie ja prdl znowu się rozdwoiły i muszę nosić krótką i bezkształtną masę :P
Eeeeeeee nie jest źle Ale znam ten ból jak nie można już nic z nich innego wypiłować - miałam dopiero co to samo

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
manimam
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
I mam tuning
Łaaaaaaaa mani ładne, ale tuning rewela! Myślałam, że to ręcznie od pasków! Super naklejki!!!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadne wieczorkiem to poodpisuję, siedzę na policji. Wlazlam rano na zlodzieja w garażu Jestem cała, kilka siwych włosów tylko więcej Jak mnie wypuszczą wszystko opowiem
O mamo.. dobrze, że nic ci nie jest!

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
A ja chętnie bym się tej wystającej części pozbyła, zależy mi tylko na bokach.


Twój nie bąbluje? Bo u mnie jest z tym problem.
Oooooo w końcu ktoś kto mnie zrozumie! Ja też mam przyrost wystający poza opuszek i uważam to za obleśne i niepraktyczne! Nie dość, że byle czym się dziabniesz - to boli. Złamie się paznokcieć to trzeba wycinać, bo wystaje. Na dodatek wygląda jakbym miała cos pod paznokciami!

Ja miałam kiedyś przeboje w temacie bąbli. Bąblowało mi wszystko, nakładane każdą możliwą metodą, pokrywane jakimkolwiek topem.. a potem nei zapeszać przeszło
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 18:44   #4466
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Może akurat Tobie nie sprawi problemu czekamy na stemplowe mani

a tę to mam, choć nie z BPS akurat, racja, że świetna
hmm no niby fajne te Doodles, ale niektóre wzory tak pomieszane, że nie wiem czy bym się tam wcisnęła ze stemplem, pewnie jak się widzi na żywo to inaczej trochę
Pamiętam że próbowałam na kartce od razu po kupieniu (z paznokciami się nawet nie fatygowałam, bo wzory z tej essencowej płytki są straszne ) i wszystko się fajnie odbijało, więc mam nadzieję że nie będzie problemu z inną płytką.

Właśnie też mnie to zastanowiło, na niektórych z tej kolekcji część wzorów wydaje mi się taka malutka...

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia. ja swoim też nie trzącham, nie nakładam grubych warstw. robię w zasadzie to samo, co przy pozostałych topach

ja nie mogłam dzisiaj zrobić zdjęć, niby jasno na dworze, ale zdjęcia wychodziły jakieś ciemne, nawet się bawiłam z dostosowaniem jasności, itp., doopa ale jak słońce wyszło, to coś tam z tego wyciągnęłam.
No właśnie ja też. Przez chwilę pomyślałam że może nie chciał współpracować z daną marką lakieru, ale próbowałam na kilku.

Przynajmniej w końcu się udało.



Ciągle myślę o tych kwadratach (i znowu zawracam Wam tyłek ). Owale ładnie optycznie wydłużają płytkę i palce, wyszczuplają, no ale po prostu przeszkadzają mi, a nie powinno tak być.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Oooooo w końcu ktoś kto mnie zrozumie! Ja też mam przyrost wystający poza opuszek i uważam to za obleśne i niepraktyczne! Nie dość, że byle czym się dziabniesz - to boli. Złamie się paznokcieć to trzeba wycinać, bo wystaje. Na dodatek wygląda jakbym miała cos pod paznokciami!

Ja miałam kiedyś przeboje w temacie bąbli. Bąblowało mi wszystko, nakładane każdą możliwą metodą, pokrywane jakimkolwiek topem.. a potem nei zapeszać przeszło
No właśnie! Jak sobie przypomnę te wszystkie chwile jak się dziubnęłam... raz zdarzyło mi się nożem - aż miałam gwiazdki przed oczami. A przy złamaniu to taki ból, że w ogóle nie idzie się skupić na czymś innym. Tylko że u Ciebie jest taki jak skórki? Wydaje mi się że raz wspominałaś o tym. Mój jest mocny jak skóra, płyn SH nie ruszył go nawet w najmniejszym stopniu, chwilami się zastanawiam czy nie zacisnąć zębów i nie usunąć go jakoś siłą.

Ale u mnie bąbluje tylko ten SH, wkurza mnie dziad jeden, gdyby nie to byłby całkiem fajny.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 19:24   #4467
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadne wieczorkiem to poodpisuję, siedzę na policji. Wlazlam rano na zlodzieja w garażu Jestem cała, kilka siwych włosów tylko więcej Jak mnie wypuszczą wszystko opowiem
Dobrze że nic Ci nie jest
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
na początku też mi się odkleił, a potem jak przestałam odprawiać nad nim modły to jakoś pomogło




pluus.. Aga mi odpisała na wątku
Mi to też zwisa

To też
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Do tej pory najlepiej spisywała się moja samoróbka, ale po ostatnim zmieszaniu się zepsuła :/ Używam, a raczej tylko mam, bo stoją i się z nimi nie lubię:
CC 0-60 - chyba nie potrafię się nim posługiwać, jak dla mnie za szybko schnie, nie mogę zrobić żadnych poprawek, ma jakby trochę żelową konsystencję (niewygodną) przez co robię sobie nim dziury w mani
top z EF - użyłam go nawet dziś w akcie desperacji, może mi się poszczęściło, bo nie zrobił mi tym razem krzywdy, ale wiem, że potrafi (i tragicznie rozmazuje stemple)
Miss Sporty Turbo dry Top - kupiłam w zeszłym tygodniu jako ostatnią nadzieję Wcale nie jest taki turbo, jakim go opisują, trochę ściąga, ale nie tragicznie, stemple za to rozmazuje koncertowo i nie daje tafli, bo jest za rzadki
O matko,ale przeboje


Maniuś + debiut prawej ręki
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 19:25   #4468
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Tylko że u Ciebie jest taki jak skórki? Wydaje mi się że raz wspominałaś o tym. Mój jest mocny jak skóra, płyn SH nie ruszył go nawet w najmniejszym stopniu, chwilami się zastanawiam czy nie zacisnąć zębów i nie usunąć go jakoś siłą.
Powiem tak, da się go na siłę z 1mm odsunąć przy pomocy płynu i patyczka. Momentami trochę to boli nawet, ale nie bardzo (tak jak sobie przy macierzy za mozno wjedziemy w skórki). Nie jest to jednak nadbudowujący się palec tylko skórka taka, ani ona przed złamaniami nie chroni ani nic takiego..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 19:43   #4469
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Bry

To na poczatek- żyję a było tak
Naumiana poprzednimi doświadczeniami, nie wchodzę do garażu jeśli w łączniku ( pomieszczenie między klatką a garażem), pali się światło. Znak to, że ktoś po garażu łazi ( oba pomieszczenia są połączone elektrycznie). 4:30 to dziwna godzina, żeby pląsać między samochodami nie??
Dziś jak na złość ciemno, oczywiście ujków posłałam bo ,,pewnie znowu się jarzeniówka przepaliła, na to Małżon- zobacz drzwi wyłamane ( w tym łączniku są 2 sztuki). Nasze - po prawej całe, te po lewej wyłamane - tzn pogięte ale niedomknięte. Małżon wszedł do garażu i na głos - gnoje bezpieczniki wykręciły- palą się tylko awaryjne. Ja - idź zobacz czy auto całe. Mnie coś podkusiło i pchnęłam te rozwalone drzwi a tam, metr ode mnie stoi sobie gość, obładowany czym tylko można i się na mnie gapi. Małżon, zdziwiony, że ucichłam, się cofnął. Ja w tym szoku zamiast rozewrzeć japę, zacząć krzyczeć albo wyzywać chociażby , to do faceta tymi słowy się odezwałam- A Pan tutaj co??? Małżon zatrzasną drzwi i poleciał po sąsiada . Ja wyleciałam z garażu przed blok i dzwonię po policję. Z tych nerwów zaczęłam się jąkać, podałam z szybkością karabinu maszynowego adres i się rozłączyłam - nie pytajcie dlaczego Oddzwonili za chwilę, żeby wszystko potwierdzić
Nim Małżon z sąsiadem zeszli, gość spierniczył przez drzwi garażowe
Przez ostatni miesiąc to juz 3 włamanie, w tym jedno uszkodzenie samochodu, żeby było ciekawiej, włamują się tylko do jednej piwnicy a samochód też właściciela tej piwnicy
Obudziłam sie piorunem, nawet kawa mi nie była potrzebna
Jutro idę kupic gaz.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
tak obstawiałam, że to 931, a ta druga też cudna.. chyba ją kupię
Faaajny jes, powiem Ci, że lepszy w aplikacji niż różyk

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
W rzeczywistości są bardziej żółte
Ooo jak ładnie
Oj tam szczegół
Dzięki

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51773578]
Ja potem daje na nią krem BB,potem puder i nic sie nie świeci

Świetny tuning [/QUOTE]
Niby tez tak robię, tyle, że zamiast pudru daję minerałki i dooopa


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zaczynam mieszanką BDSM

Słodkościowe

Aaaaale czad!
idealnie wyszło

x 2

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Za łokciony na razie nie dziękuję
A mani po tuningu jest przeboskie również podpinam się do zapytania jak robiłaś zygzaki?
Dzięki

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
to jest jeszcze lepsze genialni dopasowane i ta kolorystyka taka nietuzinkowa przez te brązowe elementy, cudo Aguś
ale śmieszne wrażenie wyszło na fakerze, jakby ta naklejka odstawała, chyba przez to, że się kolory odcinają, nie tak jak na wskazówce bo w realu jest gładko nie?
to naklejki wodne
dziękuję
Jest gładziutko te naklejki takie cieniutkie, że nawet nie musiałam dawać grubej warstwy topu
Muszę wypróbować całopaznokciowe
Dzieciaki nowe przyszły, mam jabłuszko w starej wersji
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-17, 20:00   #4470
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
O masz.. Dobrze, że nic Ci się nie stało !

Mani tworzę oczywiście znów z naklejką

I dobrze

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
chyba bym zeszła. dobrze, że jesteś cała
Daj spokój, nigdy nie byłam taka zdenerwowana. Ręce mi latały, nie mogłam papierosa podpalić, potem się zaczęłam jąkać a jak zaskoczyłam wreszcie to słowa leciały jak z karabinu

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry! Wracam do nadrabiania, już niedużo

Rewelacyjne te stemple na stemplach
A to czerwone dziecko po środku to co to? Bombka? (Proszę powiedz, ze Bombka, a nie ta najnowsza holo-czerwień )
Hej
Kochana jesteś
A to ładne czerwone to już dziewczyny napisały

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dlatego kupuję w kanisterku
Śniegus szukałam u nich na stronie i nie znalazłam- rzucisz linkiem
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

super! noszę teraz też połącznie niebieski + róż

bosko
Piątka


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Ale spróbować warto. U mnie to może być też wina kształtu, nie wiadomo. A jak się mieszanka nie sprawdzi, to oliwkę zużyję do włosów/ciała, olejku herbacianego i tak używam na codzień.
Ta naklejka na serdaku mi się podoba, na fakerze już mniej.

Z BPS strasznie podoba mi się ta koronkowa.

O matko, niezłe przygody z rana.

Odpowiem za Agę - to warszawska holo malina.
A pewnie, może u Ciebie się sprawdzi
Fajna jest
Noooo okropieństwo

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
o rany, ale akcja...
Akcja masakra, teraz to się z tego śmieję ale rano tak wesoło nie było

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Łaaaaaaaa mani ładne, ale tuning rewela! Myślałam, że to ręcznie od pasków! Super naklejki!!!


O mamo.. dobrze, że nic ci nie jest!
dziękuję
Tak właśnie rozmawialiśmy z Małżonem później, jakby facet sie tak zamachną tym przecinakiem

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51782221]Dobrze że nic Ci nie jest

Maniuś + debiut prawej ręki [/QUOTE]

Mrrrrrr
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 15:10:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.