Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-25, 08:10   #1
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413

Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy.


Ostatnio w kobiecych pismach natknelam sie na to cudo GivenchyPodobno juz wkrotce L.Taylor ma pokazac sie na reklamowkach wymalowana tym specyfikiemjestem ciekawa jak to dziala?czy mialyscie juz przyjemnosc wymalowac sie tymi "sztucznymi lzami"?jesli ktoras z was posiada przykladowe zdjecia aktorek,modelek jak to wyglada naprawde,bardzo prosilabym o wklejenie
buzi
Stokrocia
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-27, 08:46   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Lash Pearls Givenchy

Też się nią interesuję i już byłam raz o krok od kupienia, ale jednak rozsądek wziął górę

Oto, co udało mi się na jej temat znaleźć:
(Ma kosztować niecałe 16 euro)
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-27, 09:12   #3
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Re: Lash Pearls Givenchy

lash pearls jest na Polskim rynku od początku stycznia,efekt po nałozeniu go na końcówki rzęs jest naprawde fajny dokładnie taki jak na zdjęciu, trochę obciąza rzęsy i po nałozeniu trzeba sie do niego przyzwyczaić ponieważ czuć że coś się ma na rzęsach, ja osobiście nie mogłam go uzywać bo nie potrafiłam się przestawić na to ze coś mam na rzęsach ponieważ cały czas je czułam i widziałam, dziwne uczucie jednak znam osoby które tego używają, butelkę ciężko zuzyć do końca bo po jakimś czasie substancja się jakby skawala przez co produkt jest cięższy w aplikacji, z tego co się orientuje to w Sephorze mają testery. Pozdrawiam
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-27, 09:46   #4
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: Lash Pearls Givenchy

Dziekuje piekniecalkiem fajnie to wyglada...
Mam jeszcze pytanie,czy posiadasz moze zdjecia makijazy z takimi perelkami do powiek-swiecacymi,jak brylanciki wygladajachyba miala to na jakiejs gali Alicia Keys
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-27, 10:08   #5
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Lash Pearls Givenchy

Oj, niestety nie Ale podejrzewam, że jeśli poszukasz przez google, to na pewno coś znajdziesz.

Pozdrawiam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 09:11   #6
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
givenchy pomadka

Czy ktos uzywa lub uzywal pomadke givenchy lip lip lip?!Prosze napiszcie czy fajna.Nie ma opini na KWC ale jest zgloszenie.
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 20:30   #7
kornelia1980
Raczkowanie
 
Avatar kornelia1980
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 107
Smile givenchy matmate podkład - czy dobry podkład matujący?

Witam Wszystkie Panie ,

Zależy mi na podkładzie matującym a jednocześnie lekkim ( czy taki istnieje? ostatnio usłyszalam o matmate givenchy, który, pozostaje dla mnie tajemniczy gdyż nie ma jego rezencji na KWC i w sumie na forum tez się nic nowego nie dowiedziałam. A chciałabym wiedzieć, czy spełnia swoje funkcje, czy polecany jest przez Was dla cery mieszanej, a jeśli nie, to cóż innego z tejże półki sprawi, że buzia moja będzie matowa i nie maskowata

Czy któraś Wizażanka go używa i jakie jest jej zdanie na temat jego działania?Na co go najlepiej nakładać, tak aby się nie wałkował itp.

Pozdrawiam serdecznie,

kornelia1980
__________________
kornelia1980
kornelia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-19, 20:50   #8
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: givenchy matmate podkład - czy dobry podkład matujący?

Przerzucę Twoje pytanie na wizażystkę bo moim zdaniem tam bedzie stosowniej. A recenzje Matmate są na wizażu - tzn Matmate w kompakcie. Używałam i chwalę. Matmate Fluide też mam, kupiła wieki temu ale w wakacje jakoś nie uzywałam za bardzo, takowoż jest niezły
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9734

Swoją drogą, chodzi Ci o kompakt czy fluid? Fluid muszę wreszcie zgłosić... ech nie chce się składów przeklepywać...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 20:56   #9
kornelia1980
Raczkowanie
 
Avatar kornelia1980
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 107
Dot.: givenchy matmate podkład - czy dobry podkład matujący?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Przerzucę Twoje pytanie na wizażystkę bo moim zdaniem tam bedzie stosowniej. A recenzje Matmate są na wizażu - tzn Matmate w kompakcie. Używałam i chwalę. Matmate Fluide też mam, kupiła wieki temu ale w wakacje jakoś nie uzywałam za bardzo, takowoż jest niezły
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9734

Swoją drogą, chodzi Ci o kompakt czy fluid? Fluid muszę wreszcie zgłosić... ech nie chce się składów przeklepywać...
Dzięki i Witaj,

Ano widziałam opinie kompaktu, ale mi chodzi o fluid, czyli w sumie też podkład no ale w płynie Widziałam Twoje wypowiedzi o kompakcie w niektórych wątkach, ale nie wiedziałam, czy odnieśc je mogę również do podkładu? No to jeśli mogę, zapytam jeszcze, jak wypada givenchy podkła d w porównianiu z DoubleAgent HR?? Będę wdzięczna za komentarze

Dziękuję

kornelia1980
__________________
kornelia1980
kornelia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 21:11   #10
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: givenchy matmate podkład - czy dobry podkład matujący?

Hej Nie no Matmate Fluide jest zupełnie innym podkładem niż pudrowy kompakt Jest to bardzo przyjemny, szalenie lekki i mocno plynny podkład - o wiele lżejszy niz Double Agent - przypomina mi raczej Kanebo Liquid Finish czy Photogenic Ultra Light Lancome. Ma konsystencję lekko zabarwionej wody. Nie ma specjalnych właściwości kryjących, choć da się go nakładać warstwowo. Na twarzy jest super, nie czuje się go wcale, jest niezauwazalny. Jestem bardzo zadowolona, bo nie lubie ciężkich i gęstych podkładów. Co to matowania - nie jest to stricte matujący podklad, daje półmatowe wykończenie ale skóra się nie świeci. Trwały po przypudrowaniu, odpowiada mi
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 21:19   #11
kornelia1980
Raczkowanie
 
Avatar kornelia1980
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 107
Dot.: givenchy matmate podkład - czy dobry podkład matujący?

Dziękuję gorąco

hmmm, w sumie już teraz nie wiem, czy się zdecydować, bo na zimę zawsze wolałam bardziej matujące no i choć trochę kryjące fluidy, mam zwykle problemy z cerą. Wychodzi na to, że jednak nie rozstanę się z HR

Dzięki za pomoc Smoczyco ,

kornelia1980
__________________
kornelia1980
kornelia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-08, 13:27   #12
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Question Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

No i stało się
Zachorowałam na Prisme Again ! Visage GIVENCHY
Proszę poradźcie, który odcień byłby najodpowiedniejszy do mojej karnacji???

Nie moge trafic z odcieniami dla swojej cery kompletnie, kupilam ostnio troche kosmetykow Revlona i wszystkie pudry (odcien bare light) oprocz fluidu (odcien sand beige) okazaly sie nietrafione Poszly na wymiane na straganik ehh. Jestem latem, wiec powinnam uzywac odcieni chlodnych, wszystkie revloniki mialy chlodne odcienie, a jednak nie pasowaly
Tym razem nie przezyje chyba jesli znow okaze sie, ze pudlo, troche za droga impreza sie zrobi z tego
Pomozcie

Tutaj jest link do odcieni w jakich Prisme Again wystepuje:

http://www.sephora.fr/browse/product.jhtml;jsessionid= 2HXQMZKOMWUH2CVZERCRXCQ?i d=P2586&shouldPaginate=tr ue

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2006-04-09 o 16:05
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 17:16   #13
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Up!!!
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 20:37   #14
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Unhappy Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Hej no nikt nie doradzi ???
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 20:49   #15
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

hej, przeglądałam te zdjęcia- wybór jest rzeczywoście bardzo duży. A może lepiej byłoby sie poradzić w jakijs Sephorze, umówić się na makijaż itp. Ja za bardzo się na tym nie znam, może 01, 02, 04 byłyby dobre dla lata (ja jestem zima i innymi typami to za bardzo się nie interesuję ). Ale przy wybieraniu w Sephorze, czy z pomocą konsultantki czy bez, to uważałabym na swiatło w perfumerii, które zmienia odcienie kosmetyków. A ty chcesz może zamawiać przez internet? hmm... no ja bym chyba postawiła jednak na ten odcień 04.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 21:20   #16
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Nie wiem jaki efekt chcesz uzyskac ,ja ostatnio nabylam pastele i sa moim zdaniem bardzo fajne .Radzilabym przetestowac w sklepie abys miala pewnosc,ze bedzie dobrze korespondowal z Twoim podkladem i karnacja,pozdr Chanel ma niezwykle kuszacy nowy puder rozswietlajacy ,przyznaje ,ze nieco zaluje nabycia pasteli bo w porownaniu z Chanel bynajmniej dla mnie nie sa az tak atrakcyjne
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 21:41   #17
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Cytat:
Napisane przez Kajol
hej, przeglądałam te zdjęcia- wybór jest rzeczywoście bardzo duży. A może lepiej byłoby sie poradzić w jakijs Sephorze, umówić się na makijaż itp. Ja za bardzo się na tym nie znam, może 01, 02, 04 byłyby dobre dla lata (ja jestem zima i innymi typami to za bardzo się nie interesuję ). Ale przy wybieraniu w Sephorze, czy z pomocą konsultantki czy bez, to uważałabym na swiatło w perfumerii, które zmienia odcienie kosmetyków. A ty chcesz może zamawiać przez internet? hmm... no ja bym chyba postawiła jednak na ten odcień 04.
Tak mialam zamiar kupic przez net. Wlasnie ja tez zastanawialam sie nad tym 04. Troche boje sie jednak, ze znow moze byc troche za jasny A moze ten 03 - Elegant Beige? bo juz 05 to raczej dla ciemniejszej karnacji niz moja. Ja jestem latem, ale moja cera nie jest taka zupelnie jasna, nie jest tez oliwkowa - cos pomiedzy, trudno okreslic nawet, stad mam ciagle problem z doborem odcieni.
A do Sefory to musowo sie przejde, chociazby po to zeby zobaczyc w realu te kolorki. Dzieki
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 21:43   #18
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Cytat:
Napisane przez madonek
Nie wiem jaki efekt chcesz uzyskac ,ja ostatnio nabylam pastele i sa moim zdaniem bardzo fajne .Radzilabym przetestowac w sklepie abys miala pewnosc,ze bedzie dobrze korespondowal z Twoim podkladem i karnacja,pozdr Chanel ma niezwykle kuszacy nowy puder rozswietlajacy ,przyznaje ,ze nieco zaluje nabycia pasteli bo w porownaniu z Chanel bynajmniej dla mnie nie sa az tak atrakcyjne
madonek a jak sie sprawuje ten Twoj puderek, rozumiem, ze masz nr 01?
On jest chyba bardzo jasniutki? A i o jakim pudrze Chanel mowisz?
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 22:34   #19
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

jest jasny bardziej rozswietla ,ale rowniez matuje jednak jakbym decyzje o zakupie mial podjac dzisiaj to sadze kupilabym dr Hauschke puder i ten od Chanel.Ten od Chanel to taki roswietlajacy ze zlotym szlaczkiem (40 euro)pieknie rozswietla jest naprawde cacy.
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-08, 22:59   #20
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Cytat:
Napisane przez madonek
jest jasny bardziej rozswietla ,ale rowniez matuje jednak jakbym decyzje o zakupie mial podjac dzisiaj to sadze kupilabym dr Hauschke puder i ten od Chanel.Ten od Chanel to taki roswietlajacy ze zlotym szlaczkiem (40 euro)pieknie rozswietla jest naprawde cacy.
Mi raczej chodzi o mozliwosc modelowania twarzy przy pomocy 4 odcieni pudru GIVENCHY niz o jej rozswietlenie. Pudry rozswietlajace niestety za bardzo podkreslaja moje kraglosci
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 23:08   #21
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Probowalas puder brazujacy no 1 Guerlaina? Wiesz trudno ocenic nie widzac Ciebie ,stanu Twojej cery jaki i praktycznego testu ponoszenia tego na buzi wowczas bedziesz mogla miec pewnosc ,ze to jest to .Zdecydowanie cos ciemniejszego w moze tak tylko srednio ta rozowa paletka bylaby fajna sadze,pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 02:01   #22
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Wydaje mi sie ze odcien 02 albo 03 dla Ciebie-najlepiej jednak przzetestuj jak masz mozliwosc
Zalezy jeszcze jaki efekt chcesz uzyskac-wydaje mi sie ze 02 to by dal efekt raczej delikatny- bardziej rozswietlajacy a ten 03 efekt brazujacy ale tez delikatny-przynajmniej tak widac kolory na moim komputerze.


Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-10-09 o 02:23
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 10:14   #23
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

A może napiszesz maila do francuskiej Sephory z prośbą o dobranie koloru. Niektóre sklepy, nie tylko internetowe służą taką pomocą, ja ostatnio prowadziłam korespondencje z Saponarią- pomagali mi wybrać idealny dla mnie zapach i zestaw kosmetyków, których nie mogłam przetestować i powąchać, bo sklep w realu jest tylko w Warszawie .

Basia, a mogłabyś dać mi jakies wskazówki, jak zamawiać z tej strony? Tak jak we wszystkich internetowych perfumeriach? Zaintetresowało mnie tam parę rzeczy, ale mój francuski jest słabiutki i nie doczytałam się nic na temat zasad kupowania w tym sklepie. Wysyłają paczki do Polski bez problemu?
Z góry wielkie dzięki, pozdrawiam
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 13:27   #24
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Cytat:
Napisane przez madonek
Probowalas puder brazujacy no 1 Guerlaina? Wiesz trudno ocenic nie widzac Ciebie ,stanu Twojej cery jaki i praktycznego testu ponoszenia tego na buzi wowczas bedziesz mogla miec pewnosc ,ze to jest to .Zdecydowanie cos ciemniejszego w moze tak tylko srednio ta rozowa paletka bylaby fajna sadze,pozdr
Nie tego pudru brozujacego Guerlaina w kamieniu z linii terrakota nie probowalam. Znalazlam jego opis

Nowa generacja ulepszonych pudrów Guerlain'a - dająca wspaniały satynowy i naturalny image - dopasowuje sie do karnacji, naturalnie ja brązuje. Dzięki oświetlającym pigmentom odbija światło czyniąc skórę perfekcyjną, bez skazy. Atłasowy w dotyku, wygładza , nawilża ,matuje buzię. Poprawia kontury twarzy, nadaje jej gładkość i subtelność. Gwarantuje olśniewający i letni, kuszący wygląd. Bardzo łatwo sie rozprowadza, nadaje jej lekko opalony koloryt.


Hmm, moze warto sie przyjzec blizej Wystepuje tez w kilku odcieniach:


http://www.sephora.fr/browse/product.jhtml;jsessionid= OQQSCDZVW1VDYCVZERCRXCQ?i d=P2125&rule=active&shoul dPaginate=true


Ten nr 1 rzeczywiscie calkiem calkiem nie za ciemny, taki fajnie delikatnie opalony

Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 13:43   #25
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Wydaje mi sie ze odcien 02 albo 03 dla Ciebie-najlepiej jednak przzetestuj jak masz mozliwosc
Zalezy jeszcze jaki efekt chcesz uzyskac-wydaje mi sie ze 02 to by dal efekt raczej delikatny- bardziej rozswietlajacy a ten 03 efekt brazujacy ale tez delikatny-przynajmniej tak widac kolory na moim komputerze.

Elfiku zalezy mi na efekcie raczej brazujacym, ale bez przesady. Mi tez sie wydaje, ze ten 03 Elegant Beige moglby byc ok. Dzis byc moze bede miala fotke tego puderku. Oczywiscie zanim kupie przez net pobiegne go obejrzec w perfumerii, powinni miec tester.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 13:50   #26
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Cytat:
Napisane przez Kajol
A może napiszesz maila do francuskiej Sephory z prośbą o dobranie koloru. Niektóre sklepy, nie tylko internetowe służą taką pomocą, ja ostatnio prowadziłam korespondencje z Saponarią- pomagali mi wybrać idealny dla mnie zapach i zestaw kosmetyków, których nie mogłam przetestować i powąchać, bo sklep w realu jest tylko w Warszawie .

Basia, a mogłabyś dać mi jakies wskazówki, jak zamawiać z tej strony? Tak jak we wszystkich internetowych perfumeriach? Zaintetresowało mnie tam parę rzeczy, ale mój francuski jest słabiutki i nie doczytałam się nic na temat zasad kupowania w tym sklepie. Wysyłają paczki do Polski bez problemu?
Z góry wielkie dzięki, pozdrawiam
Kajol problem w tym, ze ja wogole nie znam francuskiego
Tak, ze przykro mi nie pomoge
Jesli zdecyduje sie kupic przez net to albo na Allegro u jakiegos sprawdzonego sprzedawcy, albo w jakims angielskojezycznym sklepie internetowym.
Najpierw jednak musze wiedziec na 100% co chce kupic, jaki odcien itd. a ta francuska stronka Sephory jest fajna bo maja duzy wybor kosmetykow i co najwazniejsze mozna obejrzec w jakich odcieniach wystepuja

Kajol a moze na angielskojezycznej stronie Sephory jest to co Cie interesuje, tu tez mozna zamowic kosmetyki:
http://www.sephora.com/

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2005-10-09 o 14:21
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 19:28   #27
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

o, ja też lubie oglądać te stronki, ale najczęściej wypatruję rzeczy z którymi nawet na allegro ciężko . Angielskojęzyczna wersja jest z USA- wolałabym już raczej zamawiac na tej francuskiej (na pewno mniejsze cło, opłaty itp.). Na razie to jeszcze oswajam się z polskimi perfumeriami w sieci
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 20:02   #28
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

ja mam i uzywam pasteli i jestem zachwycona pieknie rozswietlaja jednoczesnie matujac, a ten zapach jest zniewalajacy)) podejrzewam ze np zielen z pastelek moze niwelowac zaczerwienienia, niemniej jednak jest to puder wiec raczej nie kryje
gosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 20:30   #29
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Cytat:
Napisane przez gosz
ja mam i uzywam pasteli i jestem zachwycona pieknie rozswietlaja jednoczesnie matujac, a ten zapach jest zniewalajacy)) podejrzewam ze np zielen z pastelek moze niwelowac zaczerwienienia, niemniej jednak jest to puder wiec raczej nie kryje
Ehh teraz to mam dylemat pomiedzy odcieniem 3 - Elegant Beige i 9 - Cool Beige
No naprawde chyba sie rozchoruje
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 21:07   #30
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Pomocy! - Prisme Again Visage GIVENCHY

Mam fotki zrobione w realu tych dwoch odcieni. Zalaczam nr 3 - Elegant Beige oraz nr 9 - Cool Beige.

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2007-01-25 o 09:52
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.