Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-25, 14:16   #1951
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez lucy lu Pokaż wiadomość
nie farbowac
staraj sie nie ogladac odrostow... ja sie ciesze z kazdego cm swoich wlosow,im sa dluzsze tym bardziej jestem zadowolona z naturalnych
dziekuje ci za rade postaram sie skorzystac i nie zagladac co chwile w lusterko
im dluzej patrze na odrosty to sobie powtarzam nie farbuj Malwina lepszy kolor naturalny i zdrowe wlosy ,od nie wiem jak ladnego koloru blond i wlosow zniszczonych farbowaniem.
Ahh nie jest to takie latwe wytrwac w swoim postanowieniu , jeszcze przy tak trudnym kolorze jak moj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04370.jpg (35,9 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04379.jpg (44,7 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04388.jpg (28,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04401.jpg (48,2 KB, 82 załadowań)
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 14:23   #1952
azieja
Raczkowanie
 
Avatar azieja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 81
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

złamałam sie i zafarbowalam włosy
__________________
..........Studentka Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ............

Edytowane przez azieja
Czas edycji: 2009-07-02 o 17:43
azieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 14:42   #1953
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

hej dziewczyny, ja też próbuje wrócić do swojego koloru, chociaż za każdym razem i tak kończy się farbowaniem i myślą, że to już naprawdę ostatni raz... Teraz kiedy kolor farby jest podobny do mojego naturalnego chyba byłoby mi łatwiej, ale jak pomyślę, że będzie sie zmywał to znów chce coś z nimi zrobić... Myślicie, że szamponetki mogłyby pomóc? ponoć szybko zmywają się z włosów, odrostów nie byłoby widać, a ja zastąpiłabym nimi zwykłą farbę... Jakie są Wasze zdania?
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 18:13   #1954
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
dziekuje ci za rade postaram sie skorzystac i nie zagladac co chwile w lusterko
im dluzej patrze na odrosty to sobie powtarzam nie farbuj Malwina lepszy kolor naturalny i zdrowe wlosy ,od nie wiem jak ladnego koloru blond i wlosow zniszczonych farbowaniem.
Ahh nie jest to takie latwe wytrwac w swoim postanowieniu , jeszcze przy tak trudnym kolorze jak moj


Wybacz ale czy Ty nie przesadzasz ?
Gdybym ja miała taki efekt (nawet z odrostami bardzo uroczo to wygląda, a pomyśl jaka będziesz z siebie dumna potem) To nie musiałabym rozjaśniać i męczyć swoich włosów by odrost nie ciął po oczach mnie i innych, ponieważ stanowił prawie kontrast z moimi naturalnym średnim zimnym blondem, a ufarbowanymi na ciemną czekoladę Ale już jest dużo lepiej i ja Ci mówię zapuszczaj, zmieniaj uczesania by było mniej widoczne skoro tak Cię razi, oglądaj sobie zdjęcia na googlach bardzo zniszczonych włosów dziewczyn i ciesz się że rosną Ci tak piękne i zdrowe włosy!

ps. odcień odrostów bardzo ładny
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 23:31   #1955
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

trillinka jest naprawde dobrze....i fajny masz kolorek naturalny

a co do szamponetek to nie mam milych wspomnien
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 20:41   #1956
Sophie84
Raczkowanie
 
Avatar Sophie84
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 302
GG do Sophie84
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja wciąż czekam i czekam na naturalne a ostatnio poszłam do fryzjera żeby obciąć zniszczone końce i efekt końcowy był taki że pozbyłam się ponad połowy włosów i w sumie cieszę się, bo były strasznie suche, teraz też nie są jeszcze idealnie zdrowe, ale cały czas zapuszczam swoje i mam zamiar je regularnie podcinać. Póki co mam włosy długości do brody, a z tyłu mocno wycieniowane. A miałam już długie do ramion, ale brzydkie więc teraz jest ok dziewczynki trzymajcie się
Sophie84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 09:11   #1957
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A ja mam załamkę... Miałam rozjaśniany blond, na to nałożyłam czekoladę z Castinga, najpierw była paskudnie ruda a teraz, po jakichś 25 myciach zadziwiająco zielonkawa. Naturalne nie wiem jakie mam, ale odrosty mówią że popielaty szatyn (czyt. ciemny szary). Chciałam po Castingu już zapuszczać naturalne ale męczą mnie te zmany dziwacznych odcieni podczas jego zmywania się. Myślę o hennie. Albo Safirze. Oczywiście chodzi mi o czerń albo bardzo ciemny brąz. Ale znów boje sie wypłukania farby na zielono
No i takie mam dylematy... Może pasemka? A może na razie spróbować hennę na warstwe włosów od spodu i sprawdzić jak to współgra z odrostami?
Co byście zrobiły na moim miejscu?
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 18:26   #1958
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a mozna henne po castingu ? ja bym sie bala
mi tez sie wyplukiwala farba kasztan z zielonkawym odcieniem ,tyle ze sie szybko wyplukala (na farbowanym blondzie) i zielonkawy odcien tez zniknal (wiem jak to wyglada nieciekawie)
moze jakas profesjonalna ktos Ci doradzi ?
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 13:37   #1959
mysia0017
Raczkowanie
 
Avatar mysia0017
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 41
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dziewczyny a jak to jest jeśli kiedyś byłam taką szatynką http://stylio.pl/zdjecia/96/96216_l/...emny+blond.jpg Ale przefarbowałam się na bardzo jasny blond i każde odrosty , które się pojawiają są w kolorze czarnym , więc moje naturalne włosy nigdy już nie będą miały koloru ciemny blond takiego jak przed farbowaniem tylko czarne?????????
mysia0017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 13:47   #1960
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Mysia myślę że tak Ci się tylko wydaje że odrosty są czarne, tak mocno ciemny blond potrafi kontrastować przy blondzie. Też tak miałam, włosy rozjaśnione na jasny blond a odrosty wyglądały na czarne jak były małe.
Znowu mając ufarbowane na ciemną czekoladę moje odrosty wyglądały na...jasny albo chociażby średni popielaty blond! Dlatego obecnie mam takie ni to ciemny blond ni to lekko jak Żmuda i zamierzam je zapuszczać, bo kolory natury mają w sobie jednak to coś czego nie osiągniesz niestety żadną farbą Pozdrawiam
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 15:28   #1961
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ech ja tez zmieniam kolor tyle że muszę rozjaśnić bo farbowałam na czarno (naturalne mam ciemny blond) i głupio wyglądają te odrosty a większych mieć nie chcę tak żałuję ze farbowałam na czarno że szok! Myslalam zeby nałożyc po całosci jakiś kolor pasujący do mojego naturalnego ale przeciez wyglądałabym śmiesznie niestety :/
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 19:36   #1962
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomości: 1 311
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A ja mam załamkę... Miałam rozjaśniany blond, na to nałożyłam czekoladę z Castinga, najpierw była paskudnie ruda a teraz, po jakichś 25 myciach zadziwiająco zielonkawa. Naturalne nie wiem jakie mam, ale odrosty mówią że popielaty szatyn (czyt. ciemny szary). Chciałam po Castingu już zapuszczać naturalne ale męczą mnie te zmany dziwacznych odcieni podczas jego zmywania się. Myślę o hennie. Albo Safirze. Oczywiście chodzi mi o czerń albo bardzo ciemny brąz. Ale znów boje sie wypłukania farby na zielono
No i takie mam dylematy... Może pasemka? A może na razie spróbować hennę na warstwe włosów od spodu i sprawdzić jak to współgra z odrostami?
Co byście zrobiły na moim miejscu?


ja bym poszła pofarbować do dobrego fryzjera, nie ma co kombinować samemu

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Edsonka Pokaż wiadomość
Ech ja tez zmieniam kolor tyle że muszę rozjaśnić bo farbowałam na czarno (naturalne mam ciemny blond) i głupio wyglądają te odrosty a większych mieć nie chcę tak żałuję ze farbowałam na czarno że szok! Myslalam zeby nałożyc po całosci jakiś kolor pasujący do mojego naturalnego ale przeciez wyglądałabym śmiesznie niestety :/
mam dokładnie to samo co Ty, ciemny blond (który teraz przy odrostach wydaje się wręcz jaśniutki) i czarną, zmytą farbę...nie rozjaśniam sama, idę do fryzjera na dekoloryzację i nałożyć coś podobnego do naturalnego.
bez zdekoloryzowania kolor Ci nie chwyci, jedynie odrost.
marmotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 21:09   #1963
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez marmotta Pokaż wiadomość

mam dokładnie to samo co Ty, ciemny blond (który teraz przy odrostach wydaje się wręcz jaśniutki) i czarną, zmytą farbę...nie rozjaśniam sama, idę do fryzjera na dekoloryzację i nałożyć coś podobnego do naturalnego.
bez zdekoloryzowania kolor Ci nie chwyci, jedynie odrost.
najgorsze jest to że żal mi kasy ale cóz , za głupotę trzeba płacić.
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 21:28   #1964
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja dzis zrobilam szamponem z garniera co sie niby trzyma 4-6 tygodni (jasny braz) ,,,,kolor jest ok ,taki jak obiecywali,wiec nie mam co narzekac ....na odrostach chwycil jasniej i tak sie blyszczy pieknie,a na tych zniszczonych ,rozjasnianych troche ciemniej .....to mnie upewnilo,ze farby blond i rozjasniacze dla moich wlosow sa zabojstwem....doszlam do tego po 9 latach....niezle ,co? jak mi znow zacznie schodzic na zielono to sie wkurze ;/mialam nic nie robic,ale ten moj blond jakis zolty sie zaczal robic na tle tych odrostow ,wiec chcialam to na jakis czas zamaskowac....chociaz czy to ma sens ,zaraz 2 razy umyje i bedzie po kolorze jak zawsze ;/ no ,ale to taka mala proba przed weselem mojej przyjaciolki na ktore ide w sierpniu
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 09:12   #1965
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Czesc dziewczyny dolaczam do Was
Moj mysi blond farbuje na ciemny braz ale mam zamiar pozbyc sie tych ciemnych suchych strakow na rzecz jasnych zadbanych wloskow Pozniej jak juz bede miala ladne to pofarbuje raz i o farbowane bede odpowiednio dbala jeszcze sie zobaczy
Trillinka wydaje misie ze te odrosty wcale nie rzucaja sie w oczy Mam tak samo i jak pytam kolezanki czywidac moje odrosty to mowia ze nie a mam 3 cm
My zwracamy na te odrosty wieksza uwage bo wiemy ze one SA :/ ale mysle ze inni tak ich nie zauwazaja
Dziewczyny a ile kosztuje dekoloryzacja u fryzjera na sredniej dlugosci wlosach?

Edytowane przez Ellie00
Czas edycji: 2009-07-02 o 09:17
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 12:42   #1966
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Kochane pisałam tutaj jakiś czas temu, ale postanowiłam zrobić to jeszcze raz, by upewnić się w swoim postanowieniu. Również wracam do naturalnych włosów i nic ani nikt tego nie zmieni! Mam kolor rudo brązowy z przebłyskami blondu (po nieudanym rozjaśnianiu z czerni) i 3 cm odrostu mojego ślicznego, błyszczącego, mysiego koloru. Chciałam zapytać te bardziej obeznane - mam włosy do ramion, a odrost na 3 cm - ile lat będę czekać, by włosy odrosły aż do ramion? (dłuższych raczej mieć nie będę, bo zamierzam je regularnie podcinać). Jak sytuacja będzie wyglądać za rok, w przyszłe wakacje? Jak myślicie? Będę wdzięczna za odpowiedzi

Ps. Zauważyłam, że gdy mam pokręcone włosy odrosty i rozmaitość kolorów nie rzuca się w oczy. Na pewno nie tak bardzo jak przy wyprostowanych, więc polecam nieład na głowie
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 13:26   #1967
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Ellie00 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny dolaczam do Was
Moj mysi blond farbuje na ciemny braz ale mam zamiar pozbyc sie tych ciemnych suchych strakow na rzecz jasnych zadbanych wloskow Pozniej jak juz bede miala ladne to pofarbuje raz i o farbowane bede odpowiednio dbala jeszcze sie zobaczy
Trillinka wydaje misie ze te odrosty wcale nie rzucaja sie w oczy Mam tak samo i jak pytam kolezanki czywidac moje odrosty to mowia ze nie a mam 3 cm
My zwracamy na te odrosty wieksza uwage bo wiemy ze one SA :/ ale mysle ze inni tak ich nie zauwazaja
Dziewczyny a ile kosztuje dekoloryzacja u fryzjera na sredniej dlugosci wlosach?
też bym chciała sie dowiedziec.
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 15:06   #1968
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomości: 1 311
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Edsonka Pokaż wiadomość
też bym chciała sie dowiedziec.
w Polsce nie mam pojęcia dziewczyny, tu myślę,że trochę mnie to będzie kosztować, ale nie pytałam. za normalne farbowanie+obcięcie +modelowanie płacę 60 euro..także dekoloryzacja na pewno sporo więcej.
marmotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 15:58   #1969
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Nigdy nie robilam sobie dekoloryzacji ale moja koleżanka placiła na średniej długości wlosy takie opadające na ramiona ok. 170/180 zł. W Łodzi. Ale myślę że to zależy od fryzjera i co będzie musiał jeszcze zrobić. Ona z bardzo ciemnych chciała capuccino takie ładne jaśniutkie więc ma, teraz chodzi tylko na odrosty. Pozdrawiam. Ja mam coraz większy odrost ale trzymam dzisiaj z mężem szłam do naszej fryzjerki i się mnie pytał czy nie będę farbowac włosów.... hmmmmm NIE ZŁAMĘ SIĘ!
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 12:22   #1970
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

180 zl?
O Boze strasznie drogo ;/ tym bardziej ze to potfornie niszczy wlosy, czyli mam zaplacic prawie 200 zl za zniszczenie sobie wlosow
Ale bylam glupia farbujac na te brazy
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 23:13   #1971
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Kochane pisałam tutaj jakiś czas temu, ale postanowiłam zrobić to jeszcze raz, by upewnić się w swoim postanowieniu. Również wracam do naturalnych włosów i nic ani nikt tego nie zmieni! Mam kolor rudo brązowy z przebłyskami blondu (po nieudanym rozjaśnianiu z czerni) i 3 cm odrostu mojego ślicznego, błyszczącego, mysiego koloru. Chciałam zapytać te bardziej obeznane - mam włosy do ramion, a odrost na 3 cm - ile lat będę czekać, by włosy odrosły aż do ramion? (dłuższych raczej mieć nie będę, bo zamierzam je regularnie podcinać). Jak sytuacja będzie wyglądać za rok, w przyszłe wakacje? Jak myślicie? Będę wdzięczna za odpowiedzi

Ps. Zauważyłam, że gdy mam pokręcone włosy odrosty i rozmaitość kolorów nie rzuca się w oczy. Na pewno nie tak bardzo jak przy wyprostowanych, więc polecam nieład na głowie

Mam dokładnie taką sama sytuację jak Ty, tyle że odrost mniejszy na razie ale widzę że zalazłam kogoś kto ma podobnie jak i ja będę miała wsparcie hehe hmm średnio włosy rosną 1 cm na rok, więc sobie zmierz włosy i policz, chociaż to różnie bywa bo mi rosną szybciej + skrzypowitę używam i dopiero widzę efekt po 2 pudełku ale jest hehe.
Dobrym patentem jest też chodzenie w kitce, no i żeby szybciej rosły rzecz jasna dbać dbać i uważać na nie oszczędzać, od suszarki, prostownicy i lokówki . Pozdrawiam
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 23:25   #1972
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
hmm średnio włosy rosną 1 cm na rok

Oczywiście chodzi o 1 cm na miesiąc, przynajmniej tak mi się wydaje .
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 13:01   #1973
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

anngeli fajnie wiedzieć, że nie jestem sama Ale też masz rudo-brązowe krzywo zafarbowane z domieszką blondu? Bo ja właśnie taką tragedię mam na głowie heh...
Co do kucyka - pomysł dobry, ale wyglądam kiepsko w spiętych włosach, mam za szeroką twarz i mocno wystające kości policzkowe.
Ja też nie prostuję, nie suszę itd., ale myślę nad zakupieniem pianki do włosów, by móc układać fajne loki/fale. Ponadto pianka, którą zamierzam kupić zawiera filtr UV, więc dodatkowo może się przydać... Niestety zdania na temat pianek i ich wpływu na kondycję włosa są podzielone. Mam nadzieję, że ich nie niszczą
Pozdrawiam i życzę powodzenia Za jakiś czas zdaj relację jak odrosty i samopoczucie
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 14:24   #1974
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Oczywiście chodzi o 1 cm na miesiąc, przynajmniej tak mi się wydaje .

Tak racja racja! Nie zauważyłam tego masakrycznego błędu ;p gdyby tak było jak napisałam ...załamałabym się chyba na szczęście włosy rosną średnio 1 cm NA MIESIĄC
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 12:19   #1975
Mead
Raczkowanie
 
Avatar Mead
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 246
GG do Mead
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A moje się zatrzymały wydaje mi się, że odrost jest taki sam jak 2 miesiące temu;(
Mead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 13:48   #1976
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja tez wracam do naturalnego koloru zycze wytrwalosci :P
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 14:54   #1977
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Powodzenia guantanamera
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 18:54   #1978
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

dziewczyny a macie jakies fotki z naturalnymi wlosami? wklejajcie ku pokrzepieniu serc
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 21:58   #1979
Miss Transept
Zadomowienie
 
Avatar Miss Transept
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 986
GG do Miss Transept
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Chciałabym się przyłączyć

Obecnie po wielu nieudanych eksperymentach fryzjerskich mam wlosy do połowy szyi pofarbowane wellatonem na kolor "orzech laskowy" mniej wiecej pokrewny mojemu naturalnemu. Na razie odrostów nie widze wcale.. ale jest szansa (jako ze farbowałam ze 2 tyg temu) ze po prostu zlewa się z tą farbą.

Życzcie mi wytrwałości
__________________

Miss Transept jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 19:47   #1980
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

hej, przyłączam się do wątku moja przygoda z farbowaniem jest długa. najpierw 3 lata na blond, teraz od roku farbuję się na brąz (casting creme gloss, brąz). jednak mam już strasznie zniszczone włosy i bardzo chciałabym wrócić do swojego mysiego brązu;] na razie mam odrost ok 1cm, odcina się wg mnie mocno; / wygląda, jakbym miała bardzo jasne włosy. zastanawiam się nad zafarbowaniem ostatni raz na jasny brąz, ale już sama nie wiem.

dziewczyny z polskim, mysim brązem jak sobie radzicie?
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.