Solarium a Piegi - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-19, 13:18   #61
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: piegi a solarium

Napewno wyjda tobie piegi.Jeżeli chcesz iść do solarium to na 1 raz nie dłużej niż na 5 min może nawet krócej o minute ,przedewszystkim podstawą jest nawilzenie skóry po opalaniu i to czeste.Ale jeśli twoja skóra jest bardzo jasna a włosy rude to odradzam solarium a polecam balsamy bronzujące co da w twoim przypadku wspaniały efekt
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 19:32   #62
Pablo88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Dot.: piegi a solarium

Cytat:
Napisane przez taniacos
Napewno wyjda tobie piegi.Jeżeli chcesz iść do solarium to na 1 raz nie dłużej niż na 5 min może nawet krócej o minute ,przedewszystkim podstawą jest nawilzenie skóry po opalaniu i to czeste.Ale jeśli twoja skóra jest bardzo jasna a włosy rude to odradzam solarium a polecam balsamy bronzujące co da w twoim przypadku wspaniały efekt
Jedyna mądra, trafna i dobrze sprecyzowana wypowiedź jaką mogłem przeczytać od czasu napisania mojego ostatniego postu...Alchemiczko... wskaż mi zdanie, w którym jawnie Ci groże... Jeżeli nie jesteś w stanie, wskazać konkretnego zdania, to prosze Cie nie wypuklaj...rzastin...
Cytat:
Napisane przez rzastin
Wypowiadaj sie w mniej lekceważącym tonie, bo niedługo będziesz rozmawiał sam ze sobą.
wyrazam swoje zdanie, co jest wskazane na tym forum, i nie widze niczego olewajacego w moich wypowiedziach, jezeli sie myle to mnie popraw.btw, to jest 'grozba'? bo odbieram to jako uswiadomienie mnie o czyms, a nie jako forma grozby...? jezeli to grozba, to pragne przypomniec ze nie mozesz mnie zbanowac za nic, a czy Ja oby napewno wyjechalem z jakiegos punktu regulaminu...?huh?
Cytat:
Napisane przez rzastin
Pablo, bo z tego co widzę, to Twoja wiedza o zagadnieniu dotyczącym opalania jest bardzo pobieżna.
Ja opieram sie na wlasnej praktyce, a nie na jakies teorii, ktora jest dla mnie wogole czyms niezrozumialym i odbiegajacym od rzeczywistosci.
Cytat:
Napisane przez margitta
I możesz mnie obrażać, jeżeli ci to poprawi humor.
nie mam i nie bede mial takiego zamiaru, bo kłótnie nie sprawiają mi żadnej frajdy.
Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Cieszy mnie także to, że nie dałaś się zastrzaszyć "bycia obrazaną" przez Pabla
żałosne...
Nawiązując wkońcu do tematu, to chciałem tylko zapewnić ewelinke ze ludzie z bardzo wrazliwa i sucha cerą, nawet z naczynkami na wierzchu na buzi, moga przebywac ile chca na sloncu, oczywiscie beda raczkami, ale to brązowieje, i pamietaj o dobrym nawilzaniu cery. Pozdrawiam
Pablo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 20:01   #63
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Post Dot.: piegi a solarium

A proszę Cię bardzo mój Drogi

Cytat:
Napisane przez Pablo88
(powstrzymalem sie i nie napisalem niczego co moglo by Cie urazic)
W zdaniu tym ewidentnie pokazujesz jaki to dobry jesteś, ponieważ powstrzymujesz się od urażana Chocolatki. Gdybyś zaś się nie powstrzymał, to... oj uraziłbyś nas. Twoja groźba nie jest dosłowna, ale ja umiem czytać między wierszami.

Poza tym Misiu skoro już udzielasz jakichś rad, to mam do Ciebie ogromna prośbę: napisz na dole, najlepiej tekstem pogrubionym: "Biorę odpowiedzialność za rady, których udzielam"

Dlaczego?
Już tłumaczę:

My opieramy się na wiedzy naukowej, która co prawda nie jest jeszcze wdrażana w życie, ale ja jakiś czas, jak solaria zbiorą żniwo w postaci nowotworów skóry i innych nieprzyjemności, to ludzie przekonają się do tego.

Ty zaś, jak sam napisałeś, opierasz się na swojej praktyce, proszę więc, byś w takim razie brał za to odpowiedzialność. Ponieważ jeśli jakaś nieświadoma Osoba, z wrażliwą skrórą jak np. Eweelina pojdzie na to solarium i spali się na nim dzieki Twoim radom, to skutki tego będzie odczuwać długo, może także pobudzić feumelaninę do zmian mutagennych. Jeśli zaś będzie czesto korzystać z owego solarium, to za kilka lat będzie mieć nie tylko przebarwienia, przedwczesne zmarszczki, niską zawartość kolagenu i innych ważnych substancji w skórze, ale także grozi jej rak skóry.

Ja nie staram się zastraszyć nikogo, przypominam tylko o tym, o czym lekarze mówią już od dawna (widocznie jednak mówią o tym za mało). Życzę Wszystkim aby mieli długo zdrową i piękną skórę.

I jeszcze jedno skoro, być moze Ciebie nie ciekawi naukowa teoria, ale są Osoby, które ona ciekawi i które chcą się czegoś na ten temat dowiedzieć. Nie patrz na Wszystkich przez swój pryzmat. Ja się cieszę, że ty jesteś zdrowy, że nie masz problemów ze skórą itd. Ale nie narażaj Innych na szkody.

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 11:50   #64
Pablo88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Dot.: piegi a solarium

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Poza tym Misiu skoro już udzielasz jakichś rad, to mam do Ciebie ogromna prośbę: napisz na dole, najlepiej tekstem pogrubionym: "Biorę odpowiedzialność za rady, których udzielam"
Dla Ciebie wszystko Gwiazdeczko


Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Eweelina pojdzie na to solarium i spali się na nim dzieki Twoim radom
nie widze mozliwosci spalenia sie na solarium idac na najsłabsze lampy na 5 minut, zreszta nawet jesli byla by taka opcja, to napisalem wczesniej zeby powiedziala Pani/Panu pracujacym na solarium, ze ma taką cere i żeby jej doradził.


Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Twoja groźba nie jest dosłowna, ale ja umiem czytać między wierszami.
Piękna, kiepsko czytasz w moich wierszach napisałem to co napisałem, bo poczułem się urażony i chciałem, jej uświadomić, że Ja w przeciwieństwie do niej umiem sie powtrzymać od takich komentarzy.


Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Jeśli zaś będzie czesto korzystać z owego solarium, to za kilka lat będzie mieć nie tylko przebarwienia, przedwczesne zmarszczki, niską zawartość kolagenu i innych ważnych substancji w skórze, ale także grozi jej rak skóry.
true, true...
Pozdrawiam Alchemiczke =]
__________________
Biorę odpowiedzialność za rady, których udzielam
Specjalnie dla ukochanej Alchemiczki ;*
Pablo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 13:08   #65
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: piegi a solarium

Cytat:
Napisane przez Pablo88
nie widze mozliwosci spalenia sie na solarium idac na najsłabsze lampy na 5 minut, zreszta nawet jesli byla by taka opcja, to napisalem wczesniej zeby powiedziala Pani/Panu pracujacym na solarium, ze ma taką cere i żeby jej doradził.
Skąd masz takie wiadomości,że nie można się spalić??
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 13:21   #66
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Wink Dot.: piegi a solarium

Cytat:
Napisane przez Pablo88
Dla Ciebie wszystko Gwiazdeczko
A dziekuję Ci bardzo Koteczku

I widzisz Mój Drogi jest różnica gdy używasz form uprzejmo-ironicznych, niż gdy przedstawiasz swoje poglady w sposób zarozumiały i bardzo pretensjonalny. Na tym forum jeśli już polemizujemy na jakiś temat, powinniśmy to robić możliwie jak najgrzeczniej, ponieważ po drugiej stronie monitoru jest żywa Osoba.

Co do solarium dalej nie zgadzam się z Tobą, ale toleruję Twoje zdanie na ten temat, ponieważ masz do niego prawo.

Jeśli zaś chodzi o czytanie między wierszami, cóż mogło mi nie wyjsć, jestem ścisłowcem, czego łatwo domyślić się z mojego nicku

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:30   #67
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: piegi a solarium

Cytat:
Napisane przez Pablo88
Piękna, kiepsko czytasz w moich wierszach napisałem to co napisałem, bo poczułem się urażony i chciałem, jej uświadomić, że Ja w przeciwieństwie do niej umiem sie powtrzymać od takich komentarzy.
oj kolego widzę, że masz problemy z rozumieniem... Alchemiczka nie napisała, ze czyta Twoje WIERSZE ale między wierszami...to tak apropo
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 15:15   #68
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: piegi a solarium

Cytat:
Napisane przez Pablo88
Nawiązując wkońcu do tematu, to chciałem tylko zapewnić ewelinke ze ludzie z bardzo wrazliwa i sucha cerą, nawet z naczynkami na wierzchu na buzi, moga przebywac ile chca na sloncu, oczywiscie beda raczkami, ale to brązowieje, i pamietaj o dobrym nawilzaniu cery. Pozdrawiam
o ile chcą mieć więcej popękanych naczynek u niektórych opalenizna wcale nie brązowieje. a poparzenia promieniami UV są bardzo niebezpieczne, prowadzą do nieodwracalnych zmian w skórze, a czasami do czerniaka. to taki rodzaj raka

Cytat:
Napisane przez Pablo88
nie widze mozliwosci spalenia sie na solarium idac na najsłabsze lampy na 5 minut
to jeszcze mało wiesz. sugeruję nie używać słowa "zapewnić", kiedy wypowiadasz się o czymś, o czym nie masz zielonego pojęcia. po prostu obawiam się o zdrowie niektórych osób, które przeczytają Twoje posty i jeszcze w nie uwierzą...
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 17:19   #69
Natalia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 70
Smile Dot.: piegi a solarium

:d
__________________
Każda kochana kobieta jest księżniczką w oczach tego, kto się o nią ubiega, i w swoich własnych.

Edytowane przez Natalia7
Czas edycji: 2010-02-21 o 15:20
Natalia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:11   #70
lolitaChicago
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Solarium a Piegi

Witam wszystkie dziewczyny lękane przez piegi ja tym malym uporczywym plamkom poswiecilam wiekszosc zycia i wkoncu je WYELIMINOWALAM : jupi: przetestowalam SETKI kremow az wkoncu trafilam!!! mialam piegi na calej twarzy,teraz trzeba dobrze sie wpatrzyc zeby cos dostrzec na nosku krem nazywa sie REVIVA,kosztowal zaledwie 15 $ ale jest rewelacyjny juz po miesiacu mozesz sie cieszyc ladna buzka z tego co mowila mi farmaceutka to duzo polakow zamawia ten krem i wysylaja do Polski, polecam w 100%,a jesli wolicie bardziej zdrowszy sposob to polecam codzienne picie litru soku z marchwi,np Kubuś,cera juz pomiesiacu robi sie ciemniejsza,bardzo ladny kolor o wiele lepszy niz po solarium,no i nie wyskakuja po tym piegi,a ciemniejsza skora tuszuje brzydkie plamki
lolitaChicago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 15:25   #71
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Solarium a Piegi

Mam piegi chodze do solarium i nie przybyło mi ich więce ani nie zrobiły się ciemniejsze. Ciemnieja tylko zaraz po wyjsciu z solarium, a pozniej juz sa normalnego koloru. Gdy jestem opalona nawet ich tak bardzo nie widac spod opalenizny.
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 18:57   #72
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Solarium a Piegi

u mnie tak samo po solrium są bardziej widoczne ale tylko przez jakis czas pozniej bledna, ztapiaja sie z opalenizna i nie widac ich
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 13:29   #73
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Solarium a Piegi

Dokłądnie i pięknie wtedy cera wygląda. Jakiego koloru masz naturalne włosy? Chodzi mi o karnacje też.
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 17:58   #74
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Solarium a Piegi

włosy hmmm.....jasno brązowe, chociarz zawsze mi mowili ze to ciemny blond, a karnacje 'miałam' bladą i opalalam sie na rozowo i nie bylo nic widac ale teraz biore tabletki z beta karotenem i chodze na solarium co jakis czas i moja cera staje sie brzoskwiniowa- nie pomaranczowa.
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 16:13   #75
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Solarium a Piegi

W takim razie ja ci polecam pić jeszcze dużo Kubusia, to nawet lepsze niż tabletki
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 19:19   #76
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Solarium a Piegi

kubusia? nie dzieki, ma duzo chemi w kazdej chwili moge sobie w sokowirowce zwirowac marchewke
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 21:16   #77
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Solarium a Piegi

A można i tak
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 21:44   #78
Abstynencja
Raczkowanie
 
Avatar Abstynencja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 45
Dot.: Solarium a Piegi

Moim zdaniem od słońca robi sie wiecej piegów niż od solarium. Chodzę na sztuczne lampy juz jakies 5 lat i dorobiłam się dwóch malutkich piegów na nosie, wyjechałam na wakacje do Egiptu na 2 tyg. i wyszło mi ich ok 8... Na szczęście mi sie piegi zawsze podobały, wiec nie mam z tym problemu. A z tego co wiem to sa rózne kremy wybielające przebarwienia, mozna tez u kosmetyczki złuścić skórę kwasami- piegi bedą mniej widoczne.
__________________
"Gust ustala się z wiekiem. Przed dwudziestu laty zdarzało mi się poślubić mężczyzn, których dziś nie zaprosiłabym nawet na obiad."
Elizabeth Taylor
Abstynencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 15:18   #79
Marien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 174
Dot.: Solarium a Piegi

Tak, od słońca robi się ich więcej. W wakacje moje piegi są ciemniejsze, a gdy chodzę na solarium są normalnego jaśniejszego koloru.
Marien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.