Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-04, 12:34   #1411
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek o cosmelanie,wiem że te 2 pierwsze tyg. są straszne,ale myślałam że już po 5 dniu od maski będzie trochę lepiej.Niestety twarz mam jak po cięzkim oparzeniu.Najgorzej to okolice ust i nosa,czasmi tak mi ściąga twarz,że nie moę się powstrzymać i otwieram usta z całej siły.Wtedy wydaje mi się że skóra pękła mi w tych miejscach aż do kości.Jestem nieszczęśliwa z tego powodu,ale jestem też optymistką.Drogie cosmelanki Jakże my musimy się namęczyć,żeby wyglądać jak ludzie.....Od pewnego czasu przyglądam się różnym kobietom_takie zboczenie cosmelańskie i wiecie co-BARDZO DUŻO kobiet ma przebarwienia.Rozejrzyjci e się same.Ciekawe czemu facetom to sięnie zdarza!!!

Jezu !!!!!!!!!!!! Castrol !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co ty piszesz ? Usta z całej siły ? A po co ? Nie dziwie sie ze ci skóra pęka i zajady się zrobiły. Nie wolno takich rzeczy robić.
Przecież to wszystko normalne co piszesz, taki efekt po cosmelanie. Pierwszy tydzień najgorszy potem sie normuje. Napisz mi dokładnie jak ty to wszystko stosujesz w ciągu dnia. Co nakłądasz itd.

Cytat:
Napisane przez Castrol Co to kremy z BU?
Castrol mówiąc o wątku miałam na myśli cały pamietnik cosmelanowy. Część I która jest dostępna do czytania tylko i obecną w której piszemy czyli część II.
Tego będzie z 7000 postów, wypowiedzi kilkudziesieciu osób conajmniej.

BU to strona Biochemia Urody. Tam zamawia się preparaty do zrobienia własnych kosmetyków. I wierz mi że są jeszcze tańsze niż ta Dermika czy Eris. Za to nie mają w sobie konserwantów itd.

Cytat:
Napisane przez ane120
a propos flavoC z BU zamówiłam ale jeszcze nie ukręciłam czy w ramach dodatku alkoholu może być spiryt kosmetyczny czy musi taki natural.
Ane ten spitrytus sklepowy to jest czysty spirytus bez żadnych dodatków, a jaki jest kosmetyczny ? I czy on ma 95 %
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:39   #1412
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

DO ZOBACZENIA ZA DWA TYGODNIEWYJEŻDŻAM JUŻ ale będę z wami na podglądzie i może uda mi się zalogować to coś napiszę.
Udanych kuracji odplamiających całuski
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:40   #1413
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=Masima;8882670]Jezu !!!!!!!!!!!! Castrol !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co ty piszesz ? Usta z całej siły ? A po co ? Nie dziwie sie ze ci skóra pęka i zajady się zrobiły. Nie wolno takich rzeczy robić.
Przecież to wszystko normalne co piszesz, taki efekt po cosmelanie. Pierwszy tydzień najgorszy potem sie normuje. Napisz mi dokładnie jak ty to wszystko st Nakładam cos 2 na całą twarz rano i wieczorem-Tak mi kazała,dzwoniam do niej nawet z pytaniem że może częściej,ale mówi że dokładnie mnie oglądneła i nie ma konieczności częściej.Tak ma być przez 2 tyg.Póżnie już inaczej,sama wiesz jak
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:40   #1414
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witajcioe słonka moje kosmiczne.

Castrol- witaj w naszym szalonym cosmelanowym klubie. Obiecujemy ze tu wszystkiego sie dowiesz o cosmelanie i bedziesz pieknieć nam jak już większość cosmitek.


Buczka i cassatta- jak tam malinóweczki

Ivonako-żono moja- mój książe to raczej jakiś ogr- wielki, wyyyysoki, ręce wieczne umazane w smarach i baaardzo przystojny.

Dome- to odpalajcie miotły i zlatujcie sie tu na mazury na opuszczone juz bocianie gniazdo mam nadzieje że do 24 dotrzecie.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:41   #1415
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
DO ZOBACZENIA ZA DWA TYGODNIEWYJEŻDŻAM JUŻ ale będę z wami na podglądzie i może uda mi się zalogować to coś napiszę.
Udanych kuracji odplamiających całuski

Cassatka nie odpowiedziałaś mi na mój post czy ty z Michalczewskim w koncu tam wyjeżdzasz czy co ?
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:41   #1416
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Wielocytowanie

Castrol Przy poście, który chcesz zacytować wciskasz znaczek "+ (jest pomiędzy znaczkiem cytuj a odp.), późniejnastępny post który chcesz cytować znowu wciskasz przy nim znaczek "+ i na koniec wciskasz znaczek cytuj i dopisujesz swoje odpowiedzi w okienku które się otworzy. Spróbuj Kochana i nie martw się jak nie wyjdzie
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:42   #1417
Alesjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Super udanego urlpou Cassatta!! Wracaj wypoczęta i z jak zwykle trafnymi i potrzebnymi radami
Alesjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 12:44   #1418
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

cassatka miłego wypoczynku i zajrzyj tu czasem.masi-znaczy wleję ten do picia kupiłam bo mam zamiar robić naleweczkę madziusi
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:44   #1419
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=castrol;8882754]
Cytat:
Napisane przez Castrol Pokaż wiadomość
Nakładam cos 2 na całą twarz rano i wieczorem-Tak mi kazała,dzwoniam do niej nawet z pytaniem że może częściej,ale mówi że dokładnie mnie oglądneła i nie ma konieczności częściej.Tak ma być przez 2 tyg.Póżnie już inaczej,sama wiesz jak

Cosmelan 2 dobrze ale co poza tym. Własnie chodziło mi o tą całą resztę co używasz pomiedzy tymi aplikacjami cos2 ?


Cytat:
Napisane przez ane120
cassatka miłego wypoczynku i zajrzyj tu czasem.masi-znaczy wleję ten do picia kupiłam bo mam zamiar robić naleweczkę madziusi
Tak zrób, jego bardzo malutko potrzeba. 30 kropli zaledwie.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:45   #1420
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Wielocytowanie

Castrol Przy poście, który chcesz zacytować wciskasz znaczek "+ (jest pomiędzy znaczkiem cytuj a odp.), późniejnastępny post który chcesz cytować znowu wciskasz przy nim znaczek "+ i na koniec wciskasz znaczek cytuj i dopisujesz swoje odpowiedzi w okienku które się otworzy. Spróbuj Kochana i nie martw się jak nie wyjdzie
Mchm...ciągle coś żle robię,Teraz ok?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:48   #1421
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
DO ZOBACZENIA ZA DWA TYGODNIEWYJEŻDŻAM JUŻ ale będę z wami na podglądzie i może uda mi się zalogować to coś napiszę.
Udanych kuracji odplamiających całuski
ooooooo Cassatto- żono ja bede tęskić, wracaj do nas wypoczęta uśmiechnięta, zadowolona i stęskniona na nami.


Castrol- o mój jezu jak Tobie tak usta pekają to smaruj je grubo wazeliną. poco tak cierpieć. wszystkie tu cierpiałyśmy ale Ty to bijesz nas o głowe. Kochana biegiem do apteki bo najzwyklejsza wazelinkę - szkoda ust!!!!!
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 12:48   #1422
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Wielocytowanie

Castrol Przy poście, który chcesz zacytować wciskasz znaczek "+ (jest pomiędzy znaczkiem cytuj a odp.), późniejnastępny post który chcesz cytować znowu wciskasz przy nim znaczek "+ i na koniec wciskasz znaczek cytuj i dopisujesz swoje odpowiedzi w okienku które się otworzy. Spróbuj Kochana i nie martw się jak nie wyjdzie
Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość


Cosmelan 2 dobrze ale co poza tym. Własnie chodziło mi o tą całą resztę co używasz pomiedzy tymi aplikacjami cos2 ?
Nic nie używam nie Kazali to nie używam.Ty coś jeszcze nakładasz? Przeciesz nie można na początku,bo nie będzie efektu
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:48   #1423
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Mchm...ciągle coś żle robię,Teraz ok?

Pewnie że ok. Pierwsze koty za płoty
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:50   #1424
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
ooooooo Cassatto- żono ja bede tęskić, wracaj do nas wypoczęta uśmiechnięta, zadowolona i stęskniona na nami.


Castrol- o mój jezu jak Tobie tak usta pekają to smaruj je grubo wazeliną. poco tak cierpieć. wszystkie tu cierpiałyśmy ale Ty to bijesz nas o głowe. Kochana biegiem do apteki bo najzwyklejsza wazelinkę - szkoda ust!!!!!
Ale czy to nie będzie jakiejś reakcji z cos?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:51   #1425
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masima to ostatni już post bo nie wyjade TIGER to od mojego kota Tygryska, jak kupowaliśmy samochód to przód mi przypominał nosek mojego kota stąd ta nazwa - nie mylić z Mich.. Wyjeżdżam z moim TZ - i będzie słodko
WYJECHAŁAM - już mnie nie ma
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:51   #1426
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Pewnie że ok. Pierwsze koty za płoty
....tak tak masz to już za sobą.
To teraz napisz nam co używasz między smarowaniami cos2????
A może nic i dlatego tak cierpisz??????
Bo te usta Twoje to aż mnie moje zabolały jak to przeczytałam brrr brr....
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:52   #1427
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Ale czy to nie będzie jakiejś reakcji z cos?

Nieeeee, wazelina ma działanie neutralizujące.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:53   #1428
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Nic nie używam nie Kazali to nie używam.Ty coś jeszcze nakładasz? Przeciesz nie można na początku,bo nie będzie efektu


O matko Dziewczyny castrolkiem się trzeba zająć, bo ona tu straszne rzeczy wypisuje i jak tak dalej pójdzie to sobie krzywde zrobi. Ja i Megi i Joasia jesteśmy w trakcie curacji, wszystkie mniej więcej ok. 2 tygodnie po masce. Od samego początku pomiędzy kolejnymi aplikacjami cos2 smarujemy sie wazeliną.
Jak ty wytrzymałaś te 5 dni na samym cosmelanie ?
Wiesz przestraszyłaś mnie prawde mówiąc. Teraz sie nie dziwie że ty te usta na siłe otwierałas, ja jak sie wazeliną nie posmaruje to mam taką twarz sciągnietą ze usta prawie wcale sie nie otworzą. A zupe to moge łyżeczką do herbaty jeść.

Dziewczyno leć do apteki bo zwykłą bezbarwną bezzapachową wazelinę biała. I to po jakiejś godzinie od aplikacji cos2 stosujesz na całą twarz i jest dobrze. POtem jak chcesz zastosować po raz drugi cos2 to myjesz dokładnie cała buzie i na czystą już i wysuszoną nakładasz cos2. I znowu wazelinę ale tak po godzinie, zeby już sie dobrze wchłonął cosmelan. Wazelina ci buzie tylko natłuscić, nie będziesz mieć problemów z otwieraniem ust (mozesz mi uwierzyć ze bez tego za tydzień miałabyś jeszcze gorzej, bo jak sie skóra zaczyna coraz bardziej złuszczać to będzie cię ściągać coraz bardziej). I nie zahamuje działania cosmelanu.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:53   #1429
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witamy L_V

Jak nam miło że ta miła osóbka nas odwiedza.
Ale czyściutko tu nas teraz no nieeeeeeee
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 12:54   #1430
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Mchm...ciągle coś żle robię,Teraz ok?
Spróbuj zacytować odpowiedż dwóch osób razem. Jak cytujesz jednej to jest ok. Jak dwóch to robiłaś "post pod postem", czyli dwie Twoje wypowiedzi jedna pod drugą w oddzielnych okienkach. Mnie to nie przeszkadza (żebyś nie myślała, że jestem)

Brawo Castrol
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:58   #1431
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
ooooooo Cassatto- żono ja bede tęskić, wracaj do nas wypoczęta uśmiechnięta, zadowolona i stęskniona na nami.


Castrol- o mój jezu jak Tobie tak usta pekają to smaruj je grubo wazeliną. poco tak cierpieć. wszystkie tu cierpiałyśmy ale Ty to bijesz nas o głowe. Kochana biegiem do apteki bo najzwyklejsza wazelinkę - szkoda ust!!!!!
Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
....tak tak masz to już za sobą.
To teraz napisz nam co używasz między smarowaniami cos2????
A może nic i dlatego tak cierpisz??????
Bo te usta Twoje to aż mnie moje zabolały jak to przeczytałam brrr brr....
Między smarowaniami nic,dopiero po 2 tyg. zamierzam
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 12:59   #1432
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Nic nie używam nie Kazali to nie używam.Ty coś jeszcze nakładasz? Przeciesz nie można na początku,bo nie będzie efektu
......ło maaaatko-......cast rolku Ty potrzebujesz natychmiastowej reanimacji....... czy ty jeszcze żyjesz??????
Kochana kto Cie tak poprowadził z tym cosmelanem. Jak dałaś rady wytrzymać bez żadnego nawilzacza i natłuszcza?????.

W odstępach miedzy smarowaniem cos2 stosujemy albo wazeline najzwyklejszą albo jakiś krem nawilzający, lub natłuszczający i smarujemy dowoli bo to przynosi ulgę.
oczywiście cosmelan2 smarujesz zawsze na umytą twarz???????
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 13:00   #1433
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Nic nie używam nie Kazali to nie używam.Ty coś jeszcze nakładasz? Przeciesz nie można na początku,bo nie będzie efektu
A hydravital?A inne nawilzacze i natluszczacze? Musisz czyms jeszcze się smarować! bo ci cała skóra spadnie trzeba wrócic do pierwszej częsci pamiętnika tam wszystko jest napisane.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 13:03   #1434
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
O matko Dziewczyny castrolkiem się trzeba zająć, bo ona tu straszne rzeczy wypisuje i jak tak dalej pójdzie to sobie krzywde zrobi. Ja i Megi i Joasia jesteśmy w trakcie curacji, wszystkie mniej więcej ok. 2 tygodnie po masce. Od samego początku pomiędzy kolejnymi aplikacjami cos2 smarujemy sie wazeliną.
Jak ty wytrzymałaś te 5 dni na samym cosmelanie ?
Wiesz przestraszyłaś mnie prawde mówiąc. Teraz sie nie dziwie że ty te usta na siłe otwierałas, ja jak sie wazeliną nie posmaruje to mam taką twarz sciągnietą ze usta prawie wcale sie nie otworzą. A zupe to moge łyżeczką do herbaty jeść.

Dziewczyno leć do apteki bo zwykłą bezbarwną bezzapachową wazelinę biała. I to po jakiejś godzinie od aplikacji cos2 stosujesz na całą twarz i jest dobrze. POtem jak chcesz zastosować po raz drugi cos2 to myjesz dokładnie cała buzie i na czystą już i wysuszoną nakładasz cos2. I znowu wazelinę ale tak po godzinie, zeby już sie dobrze wchłonął cosmelan. Wazelina ci buzie tylko natłuscić, nie będziesz mieć problemów z otwieraniem ust (mozesz mi uwierzyć ze bez tego za tydzień miałabyś jeszcze gorzej, bo jak sie skóra zaczyna coraz bardziej złuszczać to będzie cię ściągać coraz bardziej). I nie zahamuje działania cosmelanu.
Dzięki za radę,lecę wiec,do apteki.O efekyach napiszę póżniej.Może coś jeszcze powinnam wiedzieć?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 13:06   #1435
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Castrol najlepiej by było jakbyś przeczytała wszystkie moje posty od 21 sierpnia począwszy. Wtedy miałam nałożoną maskę i opisuję potem każdy dzień kuracji.
Dziewczyno ja jestem cały czas pod opieką lekarza dermatologa a nie kosmetyczki. Od tego czasu już byłam trzy razy na kontroli. Wazelina to nie mój wymysł tylko lekarka kazała to robić od razu od następnego dnia po masce jak tylko poczuje ściąganie skóry na zmiane z hydravitalem. Maska spowodowała że twarz masz już spaloną, bo to nic innego nie było jak potraktowanie jej silnymi kwasami i skóra ci i tak czy siak zejdzie, teraz musi sie jak najszybciej zregenerować.
Przeczytaj te posty, opisuje tam wszystko co lekarz kazał mi robić.
Do tego miałam pić witamine C, zeby wspomóc regenerację od wewnątrz, i przepisała mi od razu Heviran żeby uniknąc opryszczki, bo przy tym jest bardzo duże niebezpieczeństwo jej dostania. Do tego nakazała pić dużó wody.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 13:06   #1436
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Witamy L_V

Jak nam miło że ta miła osóbka nas odwiedza.
Ale czyściutko tu nas teraz no nieeeeeeee

Spokojnie, przyjdzie popołudniowa zmiana i znowu od rana moge sprzatać.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 13:06   #1437
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

najwazniejsze to zeby cos2 nakładac na czystą skórę trochę odczekać a pózniej tyle tłuściochów i nawilżaczy ile wlezie znaczy tyle ile skóra bedzie potrzebowała i ile się wchłonie.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 13:09   #1438
Alesjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny kochane a czym myjecie buźki?? Ja używam Cetaphilu, który dostałam od lekarki ale mam wrażenie że nie zmywa mi dobrze wazeliny i nawet po dwukrotnym umyciu coś mi tam jeszcze zostaje.. I czy Was też tak przy myciu piecze?? Mnie zwłaszcza broda i okolice ust bo tam najbardziej się łuszcze
Alesjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 13:12   #1439
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane a czym myjecie buźki?? Ja używam Cetaphilu, który dostałam od lekarki ale mam wrażenie że nie zmywa mi dobrze wazeliny i nawet po dwukrotnym umyciu coś mi tam jeszcze zostaje.. I czy Was też tak przy myciu piecze?? Mnie zwłaszcza broda i okolice ust bo tam najbardziej się łuszcze

Alesjaa piecze piecze, przecież tam skóry praktycznie nie mamy już i będzie piekło jeszcze troche. Wiesz co ja myję olejkiem myjącym, potem przecieram jeszcze tą chusteczką a i czasami mydłem normalnym przemyje tak szybko zeby miec pewnosc ze jest czysta.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 13:13   #1440
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Dzięki za radę,lecę wiec,do apteki.O efekyach napiszę póżniej.Może coś jeszcze powinnam wiedzieć?
......tak kochana muszisz kupić wazelinę i jakiś zwykły krem do smarowania buzi moze być nawet bambino, albo niwea albo cokolwiek. Chyba ze bedziesz całą buzie smarować wazeliną to kup sobie dużżżżżżżśżo wazelinki.
no to szybciutko do apteki bo nie moge ścierpieć jak Ty tak cierpisz.
A nie dostałas w zestawie cos1 "Hydravital -k".
przypomnij jak robiłaś zabieg?????-ale to jak wrócisz z apteki




Dzięki Bogu że na nas trafiłaś - to będą z Ciebie piiiikne ludzie...:pazurk i:
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.