farby Wella- Safira - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-22, 09:41   #91
kasandria
Raczkowanie
 
Avatar kasandria
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 94
Dot.: farby Wella- Safira

Farba safira jest do bani użyłam odcienia drzewa sandałowego i efekt był nawet fajny tylko szkoda że bardzo szybko się zmył....
kasandria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 02:49   #92
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: farby Wella- Safira

Przykro mi to stwierdzic, ale popieram kolezanki zdanie, ja kladlam Blask Ksiezyca, czy jakos tak, jak ja polozylam, wygladalam jak blask, ale SLONCA!!! To bylo straszne, nawet przymilajacy sie kumpel stwierdzil, ze cos jest nie tak......

Z kolei kolezanka czerwonej uzyla i piekny kolorek jej wyszedl trzeba przyznac...
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 23:39   #93
jazkinia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: farby Wella- Safira

ja używam safiry juz prawie rok i jak narazie z farb jakich uzywalam (palety,loreal)jestem z niej najbardziej zadowolona,ale nie wyszedl mi taki kolor jak powinnien (blask ksężyca) chcialam srebny odcien ale niestety po paru myciach robi sie zółty a przy odrostach pomarańczowy, po aktywatorze mam strasznie suche,zniszczone włosy a kolor robi się jeszcze bardziej pomarańczowy, stosowalam płukanki, szamponetki itp ale efekt jest tylko gorszy bo bardziej rzuca sie pomaranczowy odrost a koncówki znowu sa siwe i tylko wiekszy kontrast, dziwi mnie ten pomaranczowy odrost bo mam naturalny mysi blond,ale po farbowaniu przez dwa-trzy tygodnie efekt jest nawet nawet...teraz mam zamaiar skonczyc z farbami i sprobowac baleyage z loreal platinum
jazkinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 20:54   #94
kaniusia
Raczkowanie
 
Avatar kaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Los Angeles
Wiadomości: 91
GG do kaniusia
Dot.: farby Wella- Safira

Mam takie pytanie Ja ma włosy brąz, nie ciemny, nie jasny tylko brąz :P I kupiłam farbę turecką mokkę z safiry. Gdy zapytałam się ekspedientki o dobry krem koloryzujący w kolorze ciemnego brązu poleciła mi właśnie ten. Czy na 100% wyjdzie mi ciemny brąz, bo nie jestem przekonana :|
kaniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 16:50   #95
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: farby Wella- Safira

Cytat:
Napisane przez kaniusia Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie Ja ma włosy brąz, nie ciemny, nie jasny tylko brąz :P I kupiłam farbę turecką mokkę z safiry. Gdy zapytałam się ekspedientki o dobry krem koloryzujący w kolorze ciemnego brązu poleciła mi właśnie ten. Czy na 100% wyjdzie mi ciemny brąz, bo nie jestem przekonana :|
Hmm tureckiej mokki nigdy nie miałam, ale uzywam orientalnej czekolady, której odcień jest zbliżony do mokki (a przynajmniej wygląda na zbliżony na stronie internetowej safiry ). Moje włosy mają dokładnie taki kolor jak te na pudełku, czyli raczej coś pomiędzy jasnym a średnim brązem może dokup farbę w kolorze drzewa sandałowego i je zmieszaj bo nie sądzę żeby z mokki mógł powstać ciemny brąz
nienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 18:21   #96
kaniusia
Raczkowanie
 
Avatar kaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Los Angeles
Wiadomości: 91
GG do kaniusia
Dot.: farby Wella- Safira

Nie lubię mieszać farb, tzn nie ja Moja mama kiedyś zmieszała i efekt był straszny. Więc wole nie ryzykować Ale kupiłam sobie na wszelki wypadek z castinga (loreal) hebanową czerń. Jestem ubezpieczona. Chciałam się zapytać bo pani ekspedientka (ok 19 lat), zapewniała mnie że wyjdzie ciemny brąz, nawet czarny a ja nie mogłam uwierzyć :P Dziękuje za odpowiedź
kaniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 20:45   #97
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: farby Wella- Safira

Cytat:
Napisane przez kaniusia Pokaż wiadomość
Nie lubię mieszać farb, tzn nie ja Moja mama kiedyś zmieszała i efekt był straszny. Więc wole nie ryzykować Ale kupiłam sobie na wszelki wypadek z castinga (loreal) hebanową czerń. Jestem ubezpieczona. Chciałam się zapytać bo pani ekspedientka (ok 19 lat), zapewniała mnie że wyjdzie ciemny brąz, nawet czarny a ja nie mogłam uwierzyć :P Dziękuje za odpowiedź
ja już mieszałam różne kolory safiry i efekt nie był zły wychodził dokładnie taki kolor jakiego chciałam
nienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 21:25   #98
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: farby Wella- Safira

Dziewczyny - mam do was pytanie, a dokladniej do tych, ktore uzywaly odcienia AKSAMITNA NOC - to odcień czarny czy fioletowy?
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 18:51   #99
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: farby Wella- Safira

Witam, mam pytanko używałam ostatnio farby Safira i wyrzuciłam sobie 'instrukcje obsługi' w związku z czym nie wiem jak użyć odświeżacza koloru... czy mogłybyście pomoc? Z góry dzięki wielkie
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 12:57   #100
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: farby Wella- Safira

Ja wczoraj pożnym wieczorem zafundowalam sobie Safirę POŁYSKUJĄCY AMETYST - niestety wczesniej nie weszłam na ten watek oszczedziłoby mi to nerwów, bo lekturze - na pewno nie wybrałabym tej serii.
Naturalne włosy (tzn. farbowane wczesniej z odrostami ) mam sredni braz - wczesniej farbowalam L'OREALem bodajże GŁEBOKI KASZTAN (swoja drogą - rewelacja); no ale jak chyba kazda kobietka lubie eksperymentować z kolorkami i wypróbowywać nowe odcienie, marki...

no i trafiło na safire - chyba z godzine wybieralam odcień; wybra lam ametyst bo bardzo lubię fioletowe odcienie i myslalam (zgodnie z nazwa) ze tak bedzie; i... du.. fioletowy to on moze był, ale w butelce , bo zaraz po nałożeniu zmieniał sie w pomarańczowy, rudy, czerwona - wszystko po trochu;
Nie zalamywałam się, bo z doswiadczenia miałam nadzieje ze zacznie ciemnieć i z czerwonego zostanie tylko odcien widoczny w świetle słonecznym, co nie byłoby takie złe (chociaż marzyl mi sie fiolet);
ale niestety czerwony został do konca.... poz myciu farby tez.... wrazenie było takie jakby farba było trzymana tylko na odrostach - byly wściekle ciemnoczerwone, na dodatek jakby skóra tez była zafarbowana...

porazka!
pierwszy raz miałam taki przypadek - kiedys farbowałam róznymi odcieniami oberżyny, ciemnego fioletu - i nigdy nie było tak zeby na odrostach był widoczny tylko kolor czerwony albo wściekły fiolet. Pierwszy raz przydarzył mi sie taki niewypal - a farba przeciez jedna z droższych.

Dobrze ze mamy w mieście całodobowy hipermarket - kupiłam AKSAMITNY CIEMNY BRĄZ
Schwarzkopf Natural & Easy i na szczęście wyszło super - chociaż u nasady pod swiatło widac czerwone refleksy, ale to mi sie akurat podoba.

Nawiazujac do wczesniejszych wypowiedzi dziewczyn - rzeczywiście po farbowaniu włosy są szorstkie, sianowate i nawet odżywka niewiele daje. O połowe tańszy
Schwarzkopf jest o niebo lepszy. Naprawdę świetny brązik - bałam sie ze wyjdą czarne, ale nie- to najprawdziwszy ciemny brąz. SUPER!!!

KOCHANE WIZAŻANKI, PODSUMOWUJAC... ODPUŚĆCIE SAFIRĘ - DROGA FARBA - MARNY EFEKT.
Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 13:50   #101
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: farby Wella- Safira

Dżizys!!! Dlaczego ja wcześniej tu nie zajrzałam. Jak widzę ten wątek i opinie na KWC, to jestem załamana. Mam w szafce dwa opakowania Księżycowego Blasku, bo znudził mi się już Garnier Color Naturals 111, który żółknie po tygodniu na odrostach i zachciało mi się porządniejszej farby. Wyczytałam w jakimś wątku, że podobny odcień uzyskam właśnie dzięki temu kolorowi z Safiry, a tu takie opinie. Moje włosy nie są w najlepszym stanie, w zasadzie, to chciałam ja nałożyć tylko na odrosty, a na resztę tylko na chwilkę. Dlaczego ja nie wybrałam Loreala??
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-26, 16:57   #102
avanilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tam gdzie moje kochanie...
Wiadomości: 30
safira - odswiezacz koloru

hej, farbowalam safira (aksamitna noc) kilka tygodni temu po raz pierwszy. zostawilam sobie odswiezacz koloru zeby pozniej uzyc ale niestety wywalialm ulotke jak sie uzywa odswiezacza? jak szampn czy jak farbe tzn nalozyc i poczekac? prosze o rady, wiem sierota ze mnie ze nie przecytalam tej ulotki przed wyrzuceniem ;/
avanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 13:37   #103
Poprawejstronie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: safira - odswiezacz koloru

Używasz go jako odżywki. Wmasowujesz we włosy(trudne to ale dasz rade) i pozostawiasz na 10 min. Mozesz tez zostawic na 20 min jezeli chcesz miec bardziej widoczny(mocniejszy kolor) efekt.
Pozdrawiam =)
Poprawejstronie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 18:40   #104
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: safira - odswiezacz koloru

ja bym powiedziała, że raczej jak szamponu. Sama wczoraj używałam odświeżacza od koloru Blask Księżyca. Nakładasz na mokre włosy i pienisz jak szampon. Potem wystarczy potrzymać parę minut i spłukać. Kiedy używasz odświeżacza, nie musisz używać szamponu.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 00:46   #105
avanilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tam gdzie moje kochanie...
Wiadomości: 30
Dot.: safira - odswiezacz koloru

dzieki dziewczyny
avanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 17:37   #106
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: farby Wella- Safira

Czemu ja tu wcześniej nie zajrzałam? Skuszona promocją kupiłam dziś farbę Safira orientalna czekolada. Teraz zastanawiam się, czy nie oddać jej mamie (ma krótkie włosy i na pewno nie będzie miała nic przeciwko jakby wyszedł kolor z rudym przebłyskiem)... Czy ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia z czekoladką?
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 21:17   #107
_SyLwUsKa_
Raczkowanie
 
Avatar _SyLwUsKa_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53
GG do _SyLwUsKa_
Dot.: farby Wella- Safira

qrcze , a ja właśnie trzymam na głowie orientalną czekoladę...
__________________
05.06.2010
_SyLwUsKa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 21:53   #108
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: farby Wella- Safira

Cytat:
Napisane przez _SyLwUsKa_ Pokaż wiadomość
qrcze , a ja właśnie trzymam na głowie orientalną czekoladę...
I jak? Bo chyba już zmywasz Ja zafarbowałam tydzień temu i nawet nie wyszedł tak źle Brąz z przebłyskiem bordowego i rudego Jak zacznie się wypłukiwać (przeczuwam, że niedługo), to pofarbuję, ale już raczej nie Safirą
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 11:11   #109
vanesia1
Zadomowienie
 
Avatar vanesia1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 686
Dot.: farby Wella- Safira

A ja tam Safirę sobie bardzo chwalę.
Nie wiem jak blondy, ale brązy są piękne. Najpierw miałam drzewo sandałowe a teraz użyłam nowego odcienia - OPALOWY BRZASK.
Jestem bardzo bardzo zadowolona. Jakby ktoś chciał, to mogę wrzucić fotki z tym kolorkiem na włosach
__________________

Tym razem to będziesz TY!


vanesia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 16:32   #110
owieczka154
Raczkowanie
 
Avatar owieczka154
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 245
Wink Safira-Tygrysie oko ! farbował ktoś?:)

Farbował może ktoś tą frabą jak wrażenia może macie jakies zdjecia prosze
owieczka154 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 21:07   #111
vanesia1
Zadomowienie
 
Avatar vanesia1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 686
Dot.: Safira-Tygrysie oko ! farbował ktoś?:)

Ja farbowałam, ale fotki niestety nie mam to było twedy gdyby miałam jeszcze blond włoski. Dał im wtedy lekko rudawy poblask i nic poza tym. uważam, że znacznie ciekawszy efekt będzie na włoskach naturalnie brązowych lub nawet farbowanych
__________________

Tym razem to będziesz TY!


vanesia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 21:23   #112
owieczka154
Raczkowanie
 
Avatar owieczka154
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 245
Dot.: Safira-Tygrysie oko ! farbował ktoś?:)

No ja ma naturalne tylko mam kilka blond pasemek myśle że powinno być dobrze
owieczka154 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 15:13   #113
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Safira-Tygrysie oko ! farbował ktoś?:)

Rok temu malowałam włoski na tygrysie oko Kolor bardzo szybko się spłukuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia IMG_2361.jpg (32,7 KB, 372 załadowań)
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 22:03   #114
anuko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8
Dot.: Wella Safira...

drzewo sandałowe to raczej zimny brąz,kiedys nim farbowałam,ale wyglądałam blado,mam jasną skórę,teraz mam orientalną czekoladę i jest o wiele lepiej
anuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 23:15   #115
Drozdy
Raczkowanie
 
Avatar Drozdy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Akacja
Wiadomości: 38
Dot.: farby Wella- Safira

Moja przyjaciółka farbuje włosy Safirą, odcieniem Ogniste Chili i wyglada super. No, ale jej jest bardzo dobrze w czerwieniach. To co mi sie podoba, to to, że kolor wychodzi jej tak równomiernie i jest bardzo lśniący... Kusi mnie bardzo Turecka Mokka, tym bardziej, że jestem w klubie Kobieteria i mogłabym przy okazji zdobyć trochę punktów... Używał ktoś tego odcienia? Jakie wrażenia?
__________________
WSZYSTKO i NIC. Tym własnie dla mnie jestes, wszystkim i nic poza toba nie ma.
Drozdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 11:20   #116
itrustyou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Wink Dot.: farby Wella- Safira

Dziewczyny, a macie tak że po kilkakrotnym farbowaniu włosów tym samym kolorem, odcien jest nieco inny, ja używam od ok roku Jedwabiu Arabii i od 2-3 koloryzacji kolor stał się ciemniejszy i bardziej żółtawy.. Jakies rady?
itrustyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 12:28   #117
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: farby Wella- Safira

Wczoraj własnie mąż zafarbował mi włosy Safirą "jedwabisty karmazyn" - w drogerii stałam pół godziny z Panią sprzedawczynią i wybierałyśmy odcień. Chciałam brąz ale właśnie z odcieniem rudości - czerwonego... Ciężko było coś znaleźć. Wybrałam tą farbę bo:
1. kolor na opakowaniu i próbowniku mi sie podobał
2. cena w promocji 20 zł
3. straciłam już cierpliwość do farb

Mam włosy średnio za ramiona i 1 farba starczyła. Kolor wyszedł idealny tak jak powinien być - tzn może nie wyszedł brąz tylko bardziej w czerń wpada ale fajny jest połysk czerwonawy

Narazie nie zauważyłam, żeby się jakoś wysuszyły po tej farbie - są takie jak były, aczkolwiek teraz wyjeżdzam do Tunezji wiec na słońcu z pewnością się podsusza i nie będę winy zwalać na farbę

Aczkolwiek po kilku tygodniach zobacze jak moje włosy się zachowują
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 20:43   #118
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: farby Wella- Safira

ja uzywam dzikiej orchidei i kolor jest cudowny!Farba warta swojej ceny, ogolnie bardzo fajne sa farby Wella
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 16:28   #119
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: wella, safira /drzewo sandalowe/

interesują mnie dwa kolory:aksamitna noc,i drzewo hebanowe.czy ktoś ma zdj włosków w tych kolorze?bardzo proszę o pomoc ponieważ domyślam się,że kolor bardzo różni się od tego na pudełku tak zwykle jest z farbami...
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 16:04   #120
Lightdivining
Przyczajenie
 
Avatar Lightdivining
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: wella, safira /drzewo sandalowe/

Czy ktoś może mi napisać, ile trzyma się Safirę na włosach? Nie mam ulotki w moim opakowaniu o.O
Lightdivining jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.