Konkurs GARNIER Color Naturals - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-30, 16:39   #121
pegi02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

We mnie drzemią dwie kobiety, jedna budzi się na wiosnę z czekoladową głową, bo ten kolorek pięknie prezentuje się z opalenizną i podkreśla moją naturalną urodę; druga- czerwono-głowa (dokładniej rubinowa) kiedy liście opadają z drzew. Ten kolor świetnie mnie ożywia, kiedy za oknem jest szaro, potrzebuję wtedy radykalnej zmiany, żeby odciąć się od tła. Dokładnie jutro przechodzę moją coroczną metamorfozę, trzymajcie kciuki

Edytowane przez pegi02
Czas edycji: 2010-10-30 o 16:57
pegi02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 17:37   #122
Brainy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jestem urodzoną szaty(a)nką. Kiedyś lubiłam eksperymenty kolorystyczne, do dziś jestem kobietą, która żadnego koloru sie nie boi, lecz obecnie jedynie podkreślam swe naturalne piękno. Wróciłam do mojego naturalnego koloru włosów dzięki czemu czuję się młodsza o X lat !
Brainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 18:14   #123
Uniqalna_Art
Rozeznanie
 
Avatar Uniqalna_Art
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 659
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój kolor naturalny to ciemny blond, jednak od zawsze marzył mi się kruczoczarny, a najlepiej jakaś czerń z refleksem granatu np Nigdy się nie odważyłam i zapewne nie odważę. Eksperymentów było wiele od intensywnego fioletu (do dziś pamiętam jak wstydziłam się tego szaleństwa na głowie), przez brąz aż doszłam do jasnego blondu i tak już zostało. Korci mnie ognisty rudy i może kiedyś??? Kto wie???
W kwestii odpowiedzi na pytanie - ulubiony kolor - czarny.
__________________

Uniqalna_Art jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 18:43   #124
maarttt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 231
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

uwielbiam kolor włosów ni to blond, ni to rudy jestem zwolenniczka eksperymentow ale hmmm.... nie na sobie
__________________


maarttt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 18:43   #125
renia577
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem jest brąz.
Lubię podkreślać naturalne piękno,uważam,że to co naturalne jest najpiękniejsze.W dobie sztuczności trzeba wracać do natury i wydobywać jej piękno.
renia577 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 18:50   #126
BaBy Girl
Rozeznanie
 
Avatar BaBy Girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 630
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

1)Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?
Kolor,który preferuję to zdecydowanie kasztan.
Obecnie mam włosy w kolorze kasztanu zmieszanego z jasnym brązem i w takich właśnie odcieniach czuję się najlepiej. W moim stylu "noszenia się" dominują barwy jesieni,które uważam za jedne z najpiękniejszych palet kolorów.
2)Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?
Jestem szatynką o niebieskich oczach i nieobce były mi metamorfozy.Kiedyś byłam ciepłą blondynką,byłam także ognistą brunetką!Jednak obecnie jestem zwolenniczką podkreślania naturalnego piękna i sądzę,że każda z nas może wydobyć ze swojej natury to co najpiękniejsze,bo należy pamiętać,że:"... na świecie nie ma brzydkich kobiet-są tylko te zaniedbane..."

__________________
BaBy Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 19:03   #127
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Mój ulubiony kolor włosów to brąz. Lubię radykalne metamorfozy! To jest to co pozwala kobiecie pokazać jej zmienną naturę. Sama jestem przykładem bo z blondynki stałam się szatynką i czuję się w tym cudownie!
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 21:08   #128
Raspberry8
Raczkowanie
 
Avatar Raspberry8
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 138
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

najbardziej podoba mi się złocisty blond. Jest dla mnie bardzo kobiecy, chcialabym miec taki odcień ale jak na razie boję się zafarbować moje włoski.
__________________
“ "kobieta" pochodzi z toskańskiego dialektu od słowa conbitta, co dosłownie znaczy "istota lubiąca się przytulać". ”
— jan miodek
Raspberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 21:27   #129
katatarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 248
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

1)Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?
ideałem dla mnie są wszelkie rudości.
jasny rudy, miedziany, kasztan... i to jak lśnią w słońcu ... coś cudownego... zawsze z zazdrością patrzę na naturalnych "rudzielców", gdyż mnie natura niestety spłatała figla i ruda to ja jestem, owszem, ale tylko kiedy słońce na mnie spojrzy, a co robić kiedy w cieniu stoję? Dlatego po wielu próbach, po noszeniu na głowie czerni, blondu, brązu zawsze wracam do (niestety) nienaturalnego, ale jakże przeze mnie uwielbianego rudego.
Rudy to zarazem niewinność, jak i "charakterek", rudy to charyzma, rudy to nietuzinkowość, rudy to wyróżnianie się z tłumu, rudy pasuje zarówno charakternej osobie, jak i niewinnej dziewczynce.

RUDY MA W SOBIE MOC i to się liczy!

2)Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy? jak już napisałam byłam zarówno szatynką, brunetką, rudzielcem jak i blondynką.
Na co dzień dążę do uzyskania naturalnie wyglądającego koloru włosów, ale nie są mi obce również radykalne zmiany (np z kruczoczarnych włosów kazałam zrobić sobie blond). Zazwyczaj jeśli zbyt długo noszę jeden kolor - mam ochotę na zmianę i jest ona radykalna, czerń do blondu, blond do brązu, brąz do marchewkowej rudości...



Zresztą nie ma co tu się rozpisywać, wystarczy popatrzeć: (zdjęcia znalezione w sieci)

Edytowane przez katatarzyna
Czas edycji: 2010-10-31 o 18:37
katatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 21:34   #130
martuś21
Przyczajenie
 
Avatar martuś21
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem włosów jest brąz.
Jestem zwolenniczką podkreślania naturalnego piękna.


Cytat:
Napisane przez redakcja Pokaż wiadomość
Uwaga zmysłowe brunetki, uwodzicielskie szatynki, pełne energii rudzielce i eteryczne blondynki! Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 30 zestawów do pielęgnacji włosów farbowanych Fructis Color Resist od GARNIER.

Co należy zrobić?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?
Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?


Odpowiedzi należy umieszczać klikając „odpowiedz” w tym wątku

Zobacz także stylizacje dla wybranych kolorów włosów:

Ognisty rudy: https://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Ognisty-rudy

Chłodny blond: https://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Chlodny-blond

Naturalny brąz: https://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Naturalny-braz

Zmysłowa czerń: https://wizaz.pl/Fryzury/Stylizacja/Zmyslowa-czern

Konkurs trwa do 18 listopada.
martuś21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:05   #131
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Uwielbiam radykalne zmiany. Zapewne dlatego jestem posiadaczką intensywnie czerwonych włosów. Były na mojej głowie też czarne, rudawe (choć bliżej im było do pomarańczy), kolor podchodzący pod blond (z rudościami w refleksach), pasemka fioletowe, końcówki różowe jak i cała długość włosów w tej barwie i próba ufarbowania ich na zielono (niestety nie pomyślałam, że na czerwieni zieleń nie wyjdzie).

A jaki jest mój ulubiony kolor włosów? Moja czerwień! Od dłuższego czasu pozostaję jej wierna. I raczej tak pozostanie już, bo choć co jakiś czas wpada mi do głowy pomysł na zmianę koloru włosów-zawsze wracam do płomienności.
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 22:24   #132
krejzikuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jestem pewna, że w każdej z nas najpiękniejsze jest to, co naturalne, a jeśli potrzebujemy zmian to wcale nie radykalnych. Czasami wystarczy zmienienie jednego szczegółu, a całość będzie prezentować się zupełnie inaczej. Jednak ja lubię radykalne zmiany :P Abstrakcyjne cięcie, do tego właściwie dobrany kolor farby do włosów i znajomi nie poznają mnie na ulicy! Życie mam tylko jedno, a lubię mieć wiele twarzy
krejzikuki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:38   #133
serduszko102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 329
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem włosów jest czerń.Muszę jednak przyznać ,że podobają mi się radykalne zmiany, bo to zawsze coś ciekawego, coś co się nie znudzi. Kobieta o czarnym kolorze włosów kojarzy mi się z taką "diablicą", uwodzicielską i sexi, dla takiej kobiety faceci pójdą nawet do piekła. I o to chodzi heh
serduszko102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:40   #134
gawronka1381
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?

Moje poszukiwania idealnego koloru przeszły od rudości do blondu, ale najlepiej czuję się w bronzie... aktualnie mam na głowie słodką mleczną czekoladę...

Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?

Zdecydowanie podkreślam naturalne piękno moich włosow, a farbowanie nadaje im głębię i piękny połysk
gawronka1381 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 22:50   #135
justynarojek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Przez lata eksperymentowałam z kolorami.Mimo,że jestem naturalną szatynką moją głowe zdobiły już fiolety, czerwienie, brązy i blondy.Testując te kolory zdołałam się przekonać ,że najlepiej czuję się w odcieniach jasnego brązu, ciemnej czekolady.Te kolory nabardziej podkreślają moją urodę , wydobywają jej ukryte piękno i podkreślają rysy twarzy.Poza tym brąz sprawdza się na codzień, bowiem przy nim odrosty są mało widoczne a kolor zawsze lśniący.Naturalność znów jest w modzie a ponieważ dobrze się w jej towarzystwie czuję więc z całą świadomiscią stawiam na nią, bo grunt to znaleźc sposób na siebie.Ja znalazłam
justynarojek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 23:39   #136
mdiane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?

Moim ulubionym jest rudy, delikatnie miodowy, idealnie współgrający z brązowymi oczami.


Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?

Jestem zwolennikiem naturalnego piękna, pomimo tego iż sama mam farbowane włosy!
mdiane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 06:40   #137
agggu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?

Zdecydowanie wszelkie odcienie blondu, próbowałam już wszystkiego i chyba najlepiej czuje się w jasnych włoskach, wygląda się młodziej i napewno bardziej 'promiennie', niestety natura obdarzyła mnie ciemnymi włoskami, z czego wynika fakt, że co miesiąc muszę farbować włosy.Wiąże się to oczywiście z niszczeniem ich naturalnej struktury i wysuszaniem, ale z pomocą dobrych produktów do pielęgnacji włosów farbowanych jestem pewna, że włosy odzyskały by dawny blask.


Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna,
czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?



Jeśli chodzi o włosy, jak wcześniej wspominałam - lubiłam eksperymentować, ale wszyscy wiemy z czym wiąże się eksperymentowanie, włosy stają się słabe, łamią się i wypadają, dlatego teraz postanowiłam zostać przy jednym kolorze i farbować tylko odrosty, natomiast jeśli chodzi o makijaż, zdecydowanie jestem zwolenniczką podkreślania naturalnego piękna, myślę, że wszystko co najpiękniejsze mamy w sobie, wystarczy to tylko odpowiednio wyeksponować, tak jak z diamentem, który trzeba oszlifować aby ukazać jego prawdziwe piękno.
__________________


prostownicowy i suszarkowy odwyk ^^
agggu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 08:26   #138
agatatryb5
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 51
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jestem naturalną blondynką i to mój najczęściej wybierany kolor, ale niesamowicie podobają mi się też wszystkie odcienie rudego i kto wie może w końcu się skuszę... ;D (rudy kojaży mi się z żywiołowością,ekspresją i optymizmem. a w moim starym blondzie czuję się już troszkę zmęczona... )
Jestem zwolenniczkę podkreślania naturalnego piękna, ale tez z lekką dozą szaleństwa, mała zmiana jeszcze nikomu nie zaszkodziła...
agatatryb5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 09:38   #139
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Witajcie ;-))

Farbowanie to zdecydowanie mój temat Tym chętniej się tu wypowiem!


Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?

Mój ulubiony kolor to ognisto rudy.

Niestety nie jest to łatwy kolorek do osiągnięcia. Rudości i czerwienie bardzo szybko blakną i tracą szybko swój intensywny pigment.
Jednak ten kolor jest dla mnie zdecydowanie tak kuszący, że pomimo licznych trudności dzielnie walczę by go mieć na włoskach
Kolor ten jest wyjątkowy z różnych względów!

Dodaje wyglądowi kobitki: klasy, szyku, ognistej namiętności i seksapilu
Szczególnie polecam kobietom, które chciałby dodać sobie:
  • odwagi,
  • zdecydowania,
  • kobiecości.
Moje eksperymenty by osiągnąć ten wymarzony efekt w załącznikach


Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?

Wszystko zależy tu od:
  1. kobiety,
  2. sytuacji.
Ad. 1. Każda z nas jest trochę inna i każdej co innego może pasować!
Osobiście uwielbiam się zmieniać, przeobrażać jak motyl z poczwarki Ciekawe jest to jak niewielkimi środkami może stać się kimś innym. Wystarczy nowa fryzurka, nowy kolor na włosach, zmieniony makijaż czy nawet opalenizna czy jej brak. Zmieniając jednak swój wygląd ważne by pozostać sobą, nie zatracić tego co mamy w sobie dobrego i wyjątkowego.


Ad. 2. Nasze życie często przypomina sinusoidę, raz unosimy się w górę a raz spadamy w dół. Czasem kobieta lepiej się czuję gdy nie wyróżnia się zbytnio z tłumu, gdy jest naturalna. Może wtedy docenić wszystko czym ją natura obdarowała i podkreślać to co jest jej indywidualnym pięknem.
Czasami jednak chcemy wyróżniać się, przyciągać uwagę i zaskakiwać. wtedy same jesteśmy kreatorkami swojego wizerunku. nie poddajemy się temu co otrzymaliśmy z natury, tylko tworzymy siebie jakby od nowa. Możemy być wtedy takie jak nam się tylko podoba.
Cudowna dowolność



Pozdrawiam!!!

Ps. Naturalne włoski to ciemny blond, także foto w załączniku Mam tam ok 17 lat :P Oj, pozmieniało się...
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/

Edytowane przez Eowina1818
Czas edycji: 2010-10-31 o 09:44
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 09:41   #140
Rilen
Zakorzenienie
 
Avatar Rilen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 110
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?


Zdecydowanie czerń. Wszelakie odcienie czerni to kolory, które wręcz kocham. Uważam, że ten kolor dodaje kobiecie wiele seksapilu oraz elegancji , osoba z tak pięknym, głębokim kolorem nie może przejść niezauważona. Chciałabym zaakcentować fakt, iż czerń to kolor niemalże legendarny i wielce klasyczny. Kobiety, które posiadają takowy kolor postrzegam jako odważniejsze i bardziej pewne siebie. A jak wiemy kobiety pewne siebie – to kobiety piękne.


Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?


Jestem zwolenniczką radykalnej metamorfozy. Gdyby nie fakt, że lubię eksperymentować nigdy bym nie zmieniła swojego koloru włosów, oraz nie poprawiłabym swojego piękna czy samopoczucia, które teraz znacznie wpłynęło na moją samoocenę. Uważam, że każda z nas powinna odnaleźć odpowiedni dla niej kolor i poczuć się piękna. A wszyscy dobrze wiemy, że jeśli kobieta jest piękna to jest również szczęśliwa.
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć.


"Najtrudniej jest spełnić obietnice złożone samemu sobie.
Szczególnie te wypowiedziane szeptem lub pomyślane w tajemnicy przed wszystkimi. Nie ma nikogo, kto mógłby poczuć się rozczarowany lub dotknięty tym, że ich nie dotrzymaliśmy."
Rilen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 10:22   #141
kretka4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

moim naturalnym kolorem był średni brąz, ale ze względu na to, że uwielbiam eksperymenty już od bardzo dawna jest on ukryty pod warstwami coraz to nowszych odcieni farb. na swojej głowie miałam już chyba wszystkie możliwe kolory, ale oczywiście odpowiednie do mojej karnacji. po tym jak chciałam być blondynką (dokładnie dwie godziny), albo szatynką,to trwało trochę dłużej ze względów technicznych (musiałam poczekać aż szampon koloryzujący zmyje mi się choć trochę), mam swoje ulubione odcienie rudości, czerwieni, w których wybieram, przebieram i za każdym farbowaniem trochę się zmieniam.
kretka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 10:38   #142
gaga2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

moim ulubionym kolorem są odcienie blondu, dlatego właśnie nim podkreślam naturalny kolor moich włosów
gaga2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 10:49   #143
kasiunia1100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?
Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?

Najlepsze włosy to:

R ewelacyjne
U wodzicielskie
D emoniczne
E kstrawaganckie

A metamorfozy jak najbardziej! Ostatnio zmieniłam fryzurkę z długich brązowych włosów na króciutkie rude włosy! I jaki efekt był! Polecam wszystkim wielkie zmiany - bardzo poprawiają humor!!!
kasiunia1100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 11:09   #144
ewellajn
Raczkowanie
 
Avatar ewellajn
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 70
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Obecnie mój kolor włosów to bardzo ciemny brąz. Poprzednio miałam jasny brąz. Uwielbiam szaleć z kolorami i w związku z tym chcę przefarbować włoski na blond lubię gdy coś się dzieje na mojej głowie, czy to inny kolor czy inne cięcie. Eksperymenty są fajne
__________________
A & H - kocham

TESTOWANIE I PRÓBKI DLA DZIECI:

http://tosiaczekrozrabiaczek.blog.pl/
ewellajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 12:44   #145
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Chłodny blond sama jestem blondynką ale lubię zmieniać swój blond odcień na chłodniejszy
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 12:51   #146
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Moim ulubionym kolorem jest sexowny jasny blond Odnalazłam go po wielu próbach: czekoladzie, kawie, wiśni, czy głębokiej śliwce... Po tych wszystkich zmianach ciężko mi było uzyskać czysty jasny kolor, który mam teraz, ale udało się i prędko go nie zmienię, bo właśnie w nim czuję się najlepiej.
Jak zmiany to radykalne i do skutku, aż odnajdziemy to, co do nas pasuje najlepiej
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 13:31   #147
Zussska
Zakorzenienie
 
Avatar Zussska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 323
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Jaki kolor włosów jest Twoim ulubionym?

Ulubiony kolor włosów? Przecież to jasne - jest nim mój własny, a więc ciemny brąz. Dlaczego uważam to za tak oczywiste? Każda kobieta powinna mieć kolor włosów, który dodaje jej uroku, sprawia, że wygląda młodo i pięknie, a przy tym może być pewna, że sprawdzi się w każdej sytuacji. Dlatego jeśli nasz naturalny kolor nie jest zadowalający, należy go zmienić na taki, który zgra się z naszym charakterem i cerą i doda seksapilu, byśmy mogły stwierdzić, że ulubionym kolorem włosów jest ten, który posiadamy i dlatego właśnie go wybrałyśmy.
Uwielbiam mój kolor włosów, gdyż dobrze komponuje się z moją cerą, dodaje mi blasku poprzez lśniące jaśniejsze refleksy i pewności siebie.
Ciemny brąz jest kolorem wyglądającym naturalnie nawet jeśli powstanie po nałożeniu farby. Nie tworzy sztucznego efektu, dzięki czemu odmładza.
Brunetki mają w sobie coś z diabełka Ciemny kolor włosów dodaje smaku i ostrości właścicielce takiej czupryny.
Brąz jest zawsze w modzie. Dobrze komponuje się zarówno z opaloną jak i jasną cerą. Daje duże pole do popisu w zakresie makijażu.
Dlatego właśnie lubię ten kolor włosów - przez jego uniwersalność i piękno.

Czy lubisz podkreślanie naturalnego piękna, czy też jesteś zwolenniczką radykalnej metamorfozy?

Moim zdaniem kobieta powinna dobrze czuć się w swojej skórze. Dlatego naturalne piękno, musi być przez nią podkreślane i uwydatniane. Trzeba docenić to, co się ma i sprawić, by stało się to naszym atutem, a nie problemem. Jeśli jest to nie możliwe, potrzebna jest zmiana. Jednakże należy kierować się przede wszystkim rozsądkiem, by odmieniony wygląd okazał się lepszy od poprzedniego, a nie gorszy. Dlatego po namyśle, przeanalizowaniu wszelkich "za" i "przeciw", można zmienić to, co nam się nie podoba.
Jak wiadomo w obecnym kanonie mody sprawdzają się metamorfozy, których efekt wydaje się naturalny. Sztuczność jest passe. Metamorfoza ma za zadanie podkreślić to, co jest w nas najpiękniejsze, a za razem skorygować niedociągnięcia natury.
Zmianom mówię zdecydowane: TAK!, ale uważam, że decyzji o nich nie należy podejmować impulsywnie, gdyż pragniemy, by efekt nas zaskoczył wyłącznie pozytywnie
__________________
Zussska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 13:42   #148
11PrincessAnna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Bardzo ciemna czekolada lub kakao to mój ulubiony kolor włosów. Jestem raczej jasną szatynką. Korzystam z koloryzacji, aby przyciemnić naturalny kolor i dodać połysku. Mam ciemne brwi, więc czuję się bardziej naturalnie w ciemniejszych włosach. Zawsze jestem zwolenniczką postępowania w zgodzie z naturą. Nigdy nie zdecydowałam się na drastyczną metamorfozę- po prostu nie czuję takiej potrzeby.
11PrincessAnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 14:17   #149
s_look
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Uwielbiam farbować włosy!!, lubię zmieniać kolor włosów i przyznam się że robię to dość często i dość radykalnie) otóż kiedy nadchodzi zima zmieniam się na uwodzicielską szatynkę,(teraz jestem szatynką) natomiast w lato
przemieniam się w eteryczną blondynkę
Pasują do mnie te dwa kolorki świetnie i co najważniejsze dobrze się w nich czuję. Zdaję sobie sprawę że tak radykalne metamorfozy niszczą włosy, niestety to cena którą trzeba płacić aby pięknie wyglądać, ale ni mniej staram się o nie bardzo dbać i odżywiać muszą być w dobrej kondycji
Piękne są wszelkie odcienie włosów!! od ciepłych brązów,fiolety rudości,czerwienie,blondy kocham je wszystkie,bo kocham się zmieniać
s_look jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-31, 15:44   #150
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Konkurs GARNIER Color Naturals

Uwielniam wszelkie naturalne brazy, mialam juz tak wiele odcieni! Uwazam ze ten kolor pasuje kazdej kobiecie, wystarczy dobrac odpowiedni odcien (zimny/cieply, ciemny/jasny)!
Jest tak wielotonowy i wcale nie nudny! Uwielbiam go z polaczeniem brazowych oczu, moze dlatego ze sama takie mam
Podziwiam wszelkie brazy w magazynach, gazetach, na ulicach, na polkach z farbami w droerii, w tv, wszedzie gdzie sie da, a kazdy wydaje sie oryginalny i inny, mam wrazenie ze paleta jest nieskonczenie wielka
Mysle ze nigdy nie zrezygnuje z tego koloru, a jestem swiadomo co mowie, gdyz ekseperymentowalam juz z rudosciami, blondami i czernia, jednak zawsze powrazam do swojego ulubionego..zlocistego lub miedzianego brazu.
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.