Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-01, 16:27   #3601
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja się czaję na odżywkę różaną albo proteinową GBP(???)czy jakoś takktóra lepsza???I tonik algowy i ciekawa jestem co to za nowości będą.
Miałam kiedyś miniature, a raczej próbke tej z rózy piżmowej ale jakoś mnie nie zachwyciła, włosy takie matowe były, dużo lepsza jest proteinowa
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 16:48   #3602
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cześć
SekretnyWachlarz, Paulina, Pusia Zai, z Wami nie miałam chyba okazji się jeszcze przywitać, więc witajcie
Dziewczyny, non stop piszecie, a ja czytam i nadrabiam
Niestety nie mogę Wam w niczym doradzić, z tego względu, że zaczynam swoją przygodę z naturalnymi kosmetykami.
Ankazar- super, że kosmetyki tak dobrze Ci służą czy mogłabyś powiedzieć mi o jaki tonik AE chodzi?
Anulko- to w Biolanderze są takie rabaty? Nie wiedziałam!
A ja cały czas przeglądam oferty sklepów i staram się wybrać najlepsze produkty. Nie mogę się zdecydować.
Co do wczorajszej promocji, to i ja się na nic nie skusiłam
Jestem zdziwiona, bo olejek kokosowy słynie z dobroczynnego wpływu na włosy, a jest dodawany do 98% żeli pod prysznic, a w szamponach go nie ma Może mi ktoś to wyjaśnić...?

Edytowane przez Mariposa3
Czas edycji: 2011-07-01 o 16:51
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 17:03   #3603
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś miniature, a raczej próbke tej z rózy piżmowej ale jakoś mnie nie zachwyciła, włosy takie matowe były, dużo lepsza jest proteinowa
Ja też się pókico skłaniam bardziej ku proteinowej,ale czekam na wasze głosy
I masz już jakieś info na temat JMO szampon+odżywka?bo ja na pewno przy zamówieniu kupię tą próbkę,bo może akurat ten szampon od nich by mi pasował
Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
.
Ankazar- super, że kosmetyki tak dobrze Ci służą czy mogłabyś powiedzieć mi o jaki tonik AE chodzi?
Proszę to ten
http://biolander.com/produkty/produc...-twarzy-200ml/

Tylko widzę,że i jego już brak w sklepie.A niby dostawa ma być lada dzień
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 18:11   #3604
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Cześć
SekretnyWachlarz, Paulina, Pusia Zai, z Wami nie miałam chyba okazji się jeszcze przywitać, więc witajcie
Dziewczyny, non stop piszecie, a ja czytam i nadrabiam
Niestety nie mogę Wam w niczym doradzić, z tego względu, że zaczynam swoją przygodę z naturalnymi kosmetykami.
Ankazar- super, że kosmetyki tak dobrze Ci służą czy mogłabyś powiedzieć mi o jaki tonik AE chodzi?
Anulko- to w Biolanderze są takie rabaty? Nie wiedziałam!
A ja cały czas przeglądam oferty sklepów i staram się wybrać najlepsze produkty. Nie mogę się zdecydować.
Co do wczorajszej promocji, to i ja się na nic nie skusiłam
Jestem zdziwiona, bo olejek kokosowy słynie z dobroczynnego wpływu na włosy, a jest dodawany do 98% żeli pod prysznic, a w szamponach go nie ma Może mi ktoś to wyjaśnić...?
olej kokosowy ogólnie swietnie nawilża, ja go stosowałam również jako balsam, pewnie dlatego jest tez w żelach pod prysznic.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 18:34   #3605
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Cześć
SekretnyWachlarz, Paulina, Pusia Zai, z Wami nie miałam chyba okazji się jeszcze przywitać, więc witajcie
Dziewczyny, non stop piszecie, a ja czytam i nadrabiam
Niestety nie mogę Wam w niczym doradzić, z tego względu, że zaczynam swoją przygodę z naturalnymi kosmetykami.
Ankazar- super, że kosmetyki tak dobrze Ci służą czy mogłabyś powiedzieć mi o jaki tonik AE chodzi?
Anulko- to w Biolanderze są takie rabaty? Nie wiedziałam!
A ja cały czas przeglądam oferty sklepów i staram się wybrać najlepsze produkty. Nie mogę się zdecydować.
Co do wczorajszej promocji, to i ja się na nic nie skusiłam
Jestem zdziwiona, bo olejek kokosowy słynie z dobroczynnego wpływu na włosy, a jest dodawany do 98% żeli pod prysznic, a w szamponach go nie ma Może mi ktoś to wyjaśnić...?
W szamponach być może nie ma, bo kokos jednak trochę obkleja te włosy? Nie mam pojęcia. Jakoś nie wyobrażam sobie jak można wyjść do ludzi z włosami całymi w kokosie
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 18:58   #3606
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
I masz już jakieś info na temat JMO szampon+odżywka?bo ja na pewno przy zamówieniu kupię tą próbkę,bo może akurat ten szampon od nich by mi pasował
Nie, wciąż czekam na recenzje...mam tylko nadzieje, ze nie przegapiłam jeśli coś już sie pojawiło - ale nie zdziwiłoby mnie to przy tej produkcji postów
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 19:08   #3607
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

O, chyba jednak nie dlatego, bo właśnie znalazłam szapon z olejkiem kokosowym A powiedzcie mi, czym się różni glukozyd kokosowy od oleju kokosowego?
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 19:34   #3608
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
O, chyba jednak nie dlatego, bo właśnie znalazłam szapon z olejkiem kokosowym A powiedzcie mi, czym się różni glukozyd kokosowy od oleju kokosowego?
Glukozyd kokosowy to detergent produkowany z oleju kokosowego (jak chyba one wszystkie) i skrobi kukurydzianej
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 20:11   #3609
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anakazar, ja miałam obie odżywki ao i prawdę mówiąc do końca nie wiem, która lepsza.... Różana bardziej odżywcza napewno. Obie są super jak dla mnie. Napewno gpb jest większym hitem , według mnie oprócz różnicy w odżywianiu obie podobnie działaja i daja bardzo podobne efekty na włosach. Myslę, że którąkolwiek bys nie wzięłą powinnas być zadowolona.
Skoro proteinowa to taki ich przebój to może ta weź? Skoro tylu osobom pasuje to wieksza szansa, że i Tobi przypadnie do gustu. Chociaż ja osobiście chyba jednak bardziej skłaniałabym się do różanej..... Trudna sprawa - odpowiedź na pytanie, która z tych 2 odżywek jest lepsza, to moj stary i nierozwiązany dotąd dylemat
A może weź miniaturki obu i sama sie przekonasz? Te miniaturki takie całkiem sporawe sa, mi na długo starczyły.

Powiem Wam, że puder perłowy zmieszany z ryżowym jest zdecydowanie gorszym primerem niż bambusowy. Minerały znacznie gorzej sie na nim trzymaja i po 3 godzinach paszcza sie świeci. Za to mnie nie podrażnia i nie robi mi sie nic nowego na twarzy. Jest taki przyjazny dla ryjka Kurcze, nie można miec wszystkiego jak widać....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 20:20   #3610
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

hey- dziękuję Ci za odpowiedź
Czy Wy też jesteście takie niezdecydowane w kwestii zakupów?
Jeśli mogę, mam jeszcze jedno pytanie... Powiedzcie mi proszę, czy każdy alkohol w kosmetyku działa tak samo wysuszająco i drażniąco?

Edytowane przez Mariposa3
Czas edycji: 2011-07-01 o 20:31
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 20:36   #3611
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałyscie nową gazetkę rossmanna, tą o której Kotwilka mówiła?
Przy maseczkach dermaglinu coś tam o wizażankach napisali jako zachętę do zakupu - znaczy sie jesteśmy autorytetami w świecie kosmetyki.

Kotwilka, te maseczki dermaglinu, chwalone przez wizażanki, to juz te ok są? Mogę sobie fundnąć?
w końcu nas docenili Też czaje się na te nowe maseczki bio z dermaglinu, które pokazywała Kotwilka. Mam z tej serii maseczkę punktową i jest super.. spróbuje upolować je sobie w przyszłym tygodniu

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Też chciałam zamówić aktywny węgiel na LF, ale akurat nie ma -.- Chociaż możesz napisać maila, ja myślałam, że żywokostowego nie ma, a jak napisałam maila to okazało się, że jednak jest i zrobiło się dostępne
Przesyłkę akurat bardzo pochwalę, złożyłam zamówienie w środę wieczorem, w czwartek zostało wysłane, a już dzisiaj dotarło

Więc od dzisiaj mam 5 mydełek i dostałam dodatkowo 2 próbki, w tym tego mydełka Plaster miodu - zaczynam żałować, że go nie zamówiłam .
Już próbuję : D
Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź Ciesze się, że tak szybko dostałaś przesyłkę i możesz się już cieszyć mydełkami Tak zrobię, napiszę maila do LF

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jest takie samo jak to z LFJa odkąd zaczęłam myć nim buzię(na przemian z mydełkiem tuli z glinką mm)to wiem,że przy nich zostanę.Żaden żel mnie nie skusi

Kuszę,kuszę,bo naprawdę jest czym i przy tym jest strasznie wydajnyZawsze smaruję twarz,szyję,dekolt,piersi i ubyło tyle co nic

I jestem bardzo szczęśliwa,bo wypróbowałam dzisiaj maskę P&R i super jestWłosy takie "naciągnięte"ja swoje naturalne mam na długości falowane,a od połowy do dołu pokręcone(brrrrr)a po masce mam je takie...proste.I takie w dotyku fajne są,że przez cały dzień je macamA szampon oczyszcza mi skórę głowyi mi cały zestaw pasuję,a tak się bałam,że kasę wydam na darmo
Nie wiem czy na LF podają cały skład ale te tuli chyba są bogatsze, chociaż ja się tak na tym znam, że właściwie nie powinnam się wypowiadać Ale to nie zmienia faktu, że sobie któreś kupie

Pewnie skusze się na olej wspaniały w przyszłości, może też wypięknieje Choć mi to raczej nie grozi Na razie muszę przetestować róże

ale super, że zestaw p&r Ci pasuję I nawet szampon W końcu trafiłaś Tak sobie teraz myślę, że odżywka była bardzo fajna to jaka musi być maseczka A cały zestaw tak samo "pięknie" pachnie?

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
hey- dziękuję Ci za odpowiedź
Czy Wy też jesteście takie niezdecydowane w kwestii zakupów?
Mój jedyny dylemat to kupić i zbankrutować czy nie kupić i czuć ogromny niedosyt
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 20:44   #3612
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Mój jedyny dylemat to kupić i zbankrutować czy nie kupić i czuć ogromny niedosyt
Caameroon
A ja przed chwilą dojrzałam hydrolaty na biolanderze. Ale są tam wypowiedzi o zaczerwienieniu po stosowaniu oczarowego... Myślicie, że bardzo różni się od tego z BU? Tam trzeba czekać długo na przesyłkę, więc wolałabym skorzystać z okazji i zamówić tu.
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 21:06   #3613
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Caameroon
A ja przed chwilą dojrzałam hydrolaty na biolanderze. Ale są tam wypowiedzi o zaczerwienieniu po stosowaniu oczarowego... Myślicie, że bardzo różni się od tego z BU? Tam trzeba czekać długo na przesyłkę, więc wolałabym skorzystać z okazji i zamówić tu.
Hydrolaty sa tez na zsk, bardzo dobre. Ja osobiście lubie tez bardzo z naturalisa.
Jesli to będzie Twoje pierwsze zamówienie na biolanderze to możesz zamówic z 5% rabatem - podawałam kiedys kod na pierwsze zakupy, musiałabys poszukac w wątku.
Jeśli chodzi o rabaty na zakupy, to tak, na biolanderze można uzbierac nawet 25%, ale to jest jednorazowy rabat. Zapoznaj sie z treścią ich systemu lojalnościowego, jest dostepny na stronie. Rabat otrzymujesz głównie za wystawianie opinii zkaupionym produktom (2% za każda recenzję).
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 21:16   #3614
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Hydrolaty sa tez na zsk, bardzo dobre. Ja osobiście lubie tez bardzo z naturalisa.
Jesli to będzie Twoje pierwsze zamówienie na biolanderze to możesz zamówic z 5% rabatem - podawałam kiedys kod na pierwsze zakupy, musiałabys poszukac w wątku.
Jeśli chodzi o rabaty na zakupy, to tak, na biolanderze można uzbierac nawet 25%, ale to jest jednorazowy rabat. Zapoznaj sie z treścią ich systemu lojalnościowego, jest dostepny na stronie. Rabat otrzymujesz głównie za wystawianie opinii zkaupionym produktom (2% za każda recenzję).
Dziękuję Anulko te są z Argile Provence. Ciekawie brzmi z kwiatów z bławatka... Wskoczę na zsk, popatrzę tam.
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 21:56   #3615
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Dziękuję Anulko te są z Argile Provence. Ciekawie brzmi z kwiatów z bławatka... Wskoczę na zsk, popatrzę tam.
Tak, ja wiem, że biolander ma argile provence - przerobilam znaczna częśc asortymentu biolandera
Oczar mnie nie podrażania i bardzo dobrze mi służy - obok hydrolatu z róży stulistnej, lawendy, neroli, białej herbaty, kocanki to mój ulubiony hydrolat i pięknie pachnie! Tak jak w wielu przypadkach także hydrolat trzeba sobie dopasowac - ja tam jakims wrazliwcem nie jestem, zaden mi krzywdy nie robi. Ale do tych wymienionych wracam Przyznam, że bławatek mnie niczym do siebie nie przywiązał. Teraz po raz pierwszy mam nagietek i powiem szczerze, że jest naprawde bardzo godny uwagi.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Mój TŻ bardzo lubi hydrolat z kocanki
Córa uzywa jak leci, jak jej nie powiem, że jest jakis nowy to sama nie zauwazy
A własnie - z jej rozstepami coraz lepiej to znaczy nie to , ze rozstepy sie maja lepiej tylko coraz mniej po nich zostało. Uffffff..... co za ulga!
A przy okazji się pochwalę, że Młoda dostała sie do tego liceum i do tej klasy co chciała. Niby żadna niespodzianka - b.dobra srednia i wyniki z testów gimnazjalnych, ale i tak dziś mi ulzyło, bo jak kazda matka jednak się denerwowałam....Jezu!!! Ale mi sie dziecko udało
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 23:33   #3616
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość

Ale ze mnia ciapa!!!! Nawet nie pomyślałam, żeby sprawdzić czy mają ten olej z róży z Alepii! Kurcze... A i tak i tak bym go zamawiała wkrótce. A jaką maskę z Marilou? Kiedyś chciałam jedną zamówić, ale skład wydał mi się podejrzany, pytałam o nią Korah i powiedziała, że można sobie odpuścić...
Ja zamówiłam oczyszczającą, zaryzykowałam bo ma dobre opinie.

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A jakie szampony?
Ja miałam z urtekramz glinką rhassoul - super był!
Z argile provence też miałam.
Ja miałam z algami, teraz mam brown sugar, a z argile provence do częstego mycia, ale jeszcze ich nie próbowałam.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 08:37   #3617
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Nie, wciąż czekam na recenzje...mam tylko nadzieje, ze nie przegapiłam jeśli coś już sie pojawiło - ale nie zdziwiłoby mnie to przy tej produkcji postów
Spokojnie nic nie przeoczyłaś.Mi żaden post nie ucieknieCzekam razem z Tobą na opinie o nim.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anakazar, ja miałam obie odżywki ao i prawdę mówiąc do końca nie wiem, która lepsza.... Różana bardziej odżywcza napewno. Obie są super jak dla mnie. Napewno gpb jest większym hitem , według mnie oprócz różnicy w odżywianiu obie podobnie działaja i daja bardzo podobne efekty na włosach. Myslę, że którąkolwiek bys nie wzięłą powinnas być zadowolona.
Skoro proteinowa to taki ich przebój to może ta weź? Skoro tylu osobom pasuje to wieksza szansa, że i Tobi przypadnie do gustu. Chociaż ja osobiście chyba jednak bardziej skłaniałabym się do różanej..... Trudna sprawa - odpowiedź na pytanie, która z tych 2 odżywek jest lepsza, to moj stary i nierozwiązany dotąd dylemat
A może weź miniaturki obu i sama sie przekonasz? Te miniaturki takie całkiem sporawe sa, mi na długo starczyły.

....
Ooo są miniaturki?nie wiedziałam.Muszę sprawdzić po ile mają ml jak już pojawią się na stronie i chyba zamówię dwie,bo jeśli wezmę jedną to i tak będzie mnie męczyło jaka jest ta druga
A dwóch pełnowymiarowych nie chcę,bo mam zamiar zamówić odżywkę JMO.Kurcze szkoda bardzo,że tak mało recenzji jest w KWC.
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
w końcu nas docenili Też czaje się na te nowe maseczki bio z dermaglinu, które pokazywała Kotwilka. Mam z tej serii maseczkę punktową i jest super.. spróbuje upolować je sobie w przyszłym tygodniu


ale super, że zestaw p&r Ci pasuję I nawet szampon W końcu trafiłaś Tak sobie teraz myślę, że odżywka była bardzo fajna to jaka musi być maseczka A cały zestaw tak samo "pięknie" pachnie?
Ja też kupię te maseczki ja je gdzieś znajdę.Fajnie,że zrobili te BIO.

Maseczka jest bardziej konkretnaAle szampon,odżywka,maska zadziwiają mnie strasznie swoją konsystencją-są takie"dziwne" i inne niż to z czym miałam styczność.A zapach hmmm warsztatowywłosy pózniej długo dziwnie pachną,ale w sumie mi to nie przeszkadza.A dzisiaj wstałam z jeszcze ładniejszymi włosami niż wczoraj miałam po umyciuSkalp drugi dzień świeży,włosy teżJedynym minusem tych kosmetyków to to,że nie są wydajneSzamponu i odżywki trzeba sporo nawalić-chociaż ja mam włosy sięgające już do zapięcia stanika to też inaczej niż ktoś ma włosy krótkie(Anula)Ale jak ten efekt będzie się dalej utrzymywał i będę cały czas zadowlona z tych kosmetyków to szybko zamówie zestaw na zapas
Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Caameroon
A ja przed chwilą dojrzałam hydrolaty na biolanderze. Ale są tam wypowiedzi o zaczerwienieniu po stosowaniu oczarowego... Myślicie, że bardzo różni się od tego z BU? Tam trzeba czekać długo na przesyłkę, więc wolałabym skorzystać z okazji i zamówić tu.
Ja mam hydrolat oczarowy z ZSK.Bardzo fajny i przesyłka szybka.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mój TŻ bardzo lubi hydrolat z kocanki
Córa uzywa jak leci, jak jej nie powiem, że jest jakis nowy to sama nie zauwazy
A własnie - z jej rozstepami coraz lepiej to znaczy nie to , ze rozstepy sie maja lepiej tylko coraz mniej po nich zostało. Uffffff..... co za ulga!
A przy okazji się pochwalę, że Młoda dostała sie do tego liceum i do tej klasy co chciała. Niby żadna niespodzianka - b.dobra srednia i wyniki z testów gimnazjalnych, ale i tak dziś mi ulzyło, bo jak kazda matka jednak się denerwowałam....Jezu!!! Ale mi sie dziecko udało
Cieszę się,że rozstępny spadają od młodej
Eh co do ostatniego zdania to co ja codziennie tak myślę o swojejCudowniejsza już bardziej być nie mogłaTak więc rozumiem w pełni Twój zachwyt i dumęBrawa dla młodej
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 09:18   #3618
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Ja wczoraj znowu robiłam zakupy tym razem masło do ciała Mineral Flowers (cudnie pachnie różami) i odżywkę Yes to carrots (młodsza siostra obiecała, że będzie ze mną używała ).
W moich zbiorach brakuje tylko wody micelarnej i jakiegoś podkładu...

Anula Gratulacje dla córki! Sama wiem jaki to stres. Niby dobra średnia, dużo punktów, a człowiek się denerwuje, bo przecież tylu tych ludzi w Warszawie i tylu chętnych do mojej szkoły...
Teraz to ja się zaczynam martwić maturą i zbieram do nauki (to chyba lekko nienormalne)

Jak off top to off top! Ostatnio pojechałam do trochę większego miasteczka niż mieszkam do sklepu zielarskiego po glinkę i głównie napisać test z angielskiego, bo chciałam w sierpniu chodzić (i nie jeździć codziennie 40 minut do Warszawy pociągiem). Niestety, za dobrze napisałam test (na c1) i nie ma dla mnie grupy... Nie wiem co zrobić, bo miałam już ułożony plan zajęć na cały miesiąc...
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 09:26   #3619
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

dziewczyny kochane! mimo ze sie nie udzielam, to czytam was (oczywiscie nie wszystko, bo nie nadazam ). ale cos mi sie obilo o oczy tutaj o nafcie i pielegnacji wlosow...
wdalam sie w dyskusje o nafcie na innym watku, i juz sama sie gubie... zrodel w necie masa, ja chronicznie przepracowana i zmeczona i moze faktycznie cos pomieszalam tutaj ostatni post "na temat":
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=27879537
zastanawia mnie, co dobrego moze taka nafta zrobic dla skory i wlosow... i czy niby jej lepsza destylacja i co tam z nia robia sprawia, ze jest bardziej wartosciowa od oleju mineralnego?
co do oleju mineralnego, to nikt nie musi mnie przekonywac. w sensie przeciwko jak w tym poscie wspomniano, ktoras tam wizazanka wysuszyla sobie skore na wior - wlasnie przez stosowanie nafty - coz, mnie to nie dziwi. czy by parafine stosowala, czy nafte - toz to samo w sobie nic nie nawilza. wedlug mnie oba specyfiki uposledzaja skore i tyle... ale moze znow cos myle. no i jak to w koncu jest
nafty nie mam zamiaru stosowac. ani na wlosy, ani na nic innego. dalej jestem zdania, ze lepiej sobie wmieszac olej rycynowy, kokosowy, witaminki i co mi tam przyjdzie do glowy, do - na przyklad - oleju sezamowego, albo z oliwek...
nie mam zamiaru tez kogos na sile przekonywac, ale no kurna chata, po co jest wizaz? dobrze by wyjasnic tego typu "rewelacje"...
HELP bo juz sie gubie!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 09:37   #3620
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Spokojnie nic nie przeoczyłaś.Mi żaden post nie ucieknieCzekam razem z Tobą na opinie o nim.

Ooo są miniaturki?nie wiedziałam.Muszę sprawdzić po ile mają ml jak już pojawią się na stronie i chyba zamówię dwie,bo jeśli wezmę jedną to i tak będzie mnie męczyło jaka jest ta druga
A dwóch pełnowymiarowych nie chcę,bo mam zamiar zamówić odżywkę JMO.Kurcze szkoda bardzo,że tak mało recenzji jest w KWC.

Ja też kupię te maseczki ja je gdzieś znajdę.Fajnie,że zrobili te BIO.

Maseczka jest bardziej konkretnaAle szampon,odżywka,maska zadziwiają mnie strasznie swoją konsystencją-są takie"dziwne" i inne niż to z czym miałam styczność.A zapach hmmm warsztatowywłosy pózniej długo dziwnie pachną,ale w sumie mi to nie przeszkadza.A dzisiaj wstałam z jeszcze ładniejszymi włosami niż wczoraj miałam po umyciuSkalp drugi dzień świeży,włosy teżJedynym minusem tych kosmetyków to to,że nie są wydajneSzamponu i odżywki trzeba sporo nawalić-chociaż ja mam włosy sięgające już do zapięcia stanika to też inaczej niż ktoś ma włosy krótkie(Anula)Ale jak ten efekt będzie się dalej utrzymywał i będę cały czas zadowlona z tych kosmetyków to szybko zamówie zestaw na zapas

Ja mam hydrolat oczarowy z ZSK.Bardzo fajny i przesyłka szybka.

Cieszę się,że rozstępny spadają od młodej
Eh co do ostatniego zdania to co ja codziennie tak myślę o swojejCudowniejsza już bardziej być nie mogłaTak więc rozumiem w pełni Twój zachwyt i dumęBrawa dla młodej
O to mi własnie chodziło, zebys wzięła dwie ja tak zrobiłam i naprawdę zuzyie ou zajęło mi trochę. Oczywiście miałam tez inne odżywki Miniaturki maja po 59ml gpb kosztuje 19zł, a różąna 25zł (różana na razie niestety jeszcze tylko ta z przeceny dostepna).
Kochana jak sie cieszę, że tak Ci p&r służyale ulga, znaleźć cos fajnego, nie?
Cudne mamy te małe kobietki człowiek całkiem zdurniał na ich punkcie....

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj znowu robiłam zakupy tym razem masło do ciała Mineral Flowers (cudnie pachnie różami) i odżywkę Yes to carrots (młodsza siostra obiecała, że będzie ze mną używała ).
W moich zbiorach brakuje tylko wody micelarnej i jakiegoś podkładu...

Anula Gratulacje dla córki! Sama wiem jaki to stres. Niby dobra średnia, dużo punktów, a człowiek się denerwuje, bo przecież tylu tych ludzi w Warszawie i tylu chętnych do mojej szkoły...
Teraz to ja się zaczynam martwić maturą i zbieram do nauki (to chyba lekko nienormalne)
Jak off top to off top! Ostatnio pojechałam do trochę większego miasteczka niż mieszkam do sklepu zielarskiego po glinkę i głównie napisać test z angielskiego, bo chciałam w sierpniu chodzić (i nie jeździć codziennie 40 minut do Warszawy pociągiem). Niestety, za dobrze napisałam test (na c1) i nie ma dla mnie grupy... Nie wiem co zrobić, bo miałam już ułożony plan zajęć na cały miesiąc...
Masła mineral flowers to naprawdę cuda ja mam 3 - tak się boję, że skończę i nie będę miała jak kupić
Im wczesniej sie do nauki zbierzesz, tym mniejszy stres przed egzaminem, że czegos nie zdążyłaś sie nauczyć moja taka pilna nie jest....
Gratuluję super zdanego testu!!!! Jak człowiek za mądry to widac też źle szukasz gdzie indziej angielskiego?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 09:39   #3621
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Cześć
SekretnyWachlarz, Paulina, Pusia Zai, z Wami nie miałam chyba okazji się jeszcze przywitać, więc witajcie
Witaj Mariposa3 . Miło, że dołączyłaś do naszej wesołej gromadki

Dziewczęta moje drogie potrzebuje pomocy. (Tylko mnie nie odsyłać do wyszukiwarki bo przygotowuje przyjęcie urodzinowe dla synka). Poszukuje tuszu do rzęs. Nie wymagam wiele. Ma być czarny, nie kruszyć się. Właśnie kończy mi się nienaturalny a chciałabym już nie pakować sobie żadnego świństwa na rzęsy.
I coś mi podrażniło skórę na policzkach. Obstawiam na serum z vit C z BU. A już tak ładnie się zapowiadało
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 10:06   #3622
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Witaj Mariposa3 . Miło, że dołączyłaś do naszej wesołej gromadki

Dziewczęta moje drogie potrzebuje pomocy. (Tylko mnie nie odsyłać do wyszukiwarki bo przygotowuje przyjęcie urodzinowe dla synka). Poszukuje tuszu do rzęs. Nie wymagam wiele. Ma być czarny, nie kruszyć się. Właśnie kończy mi się nienaturalny a chciałabym już nie pakować sobie żadnego świństwa na rzęsy.
I coś mi podrażniło skórę na policzkach. Obstawiam na serum z vit C z BU. A już tak ładnie się zapowiadało
Powiem tak - ja mam z naturalnych argile provence i AMB. Używam maybelline na przemian z max factorem.... to chyba mówi samo za siebie.
Jeśli masz grube, długie rzęsy i nie oczekujesz pogrubienia i chcesz uzyskać bardzo naturalny efekt, to sobie fundnij AMB. Ciut lepszy niż argile provence. Ale jesli lubisz mieć wyraźnie podkreslone rzęsy, bo masz ich nie za dużu tak jak ja, to w moim przypadku żaden z tych tuzy tego nie zrobił - po nałożeniu 2, 3 warstwy, jak juz rzęsy były iut mocniej podkreslone, sypią sie i sklejaja rzęsy (przynajmniej moje tak mają.)
Udanej imprezy
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 10:42   #3623
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Dziewczęta moje drogie potrzebuje pomocy. (Tylko mnie nie odsyłać do wyszukiwarki bo przygotowuje przyjęcie urodzinowe dla synka). Poszukuje tuszu do rzęs. Nie wymagam wiele. Ma być czarny, nie kruszyć się. Właśnie kończy mi się nienaturalny a chciałabym już nie pakować sobie żadnego świństwa na rzęsy.
na naturagora.pl Narnijka polecała bardzo Hauschkę, tak, że nawet zapamiętało mi się
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 12:51   #3624
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
na naturagora.pl Narnijka polecała bardzo Hauschkę, tak, że nawet zapamiętało mi się
Ja też polecam Hausche.

Ja natomiast do szczęścia potrzebuje jakieś smarowidło nawilżające do ciała. Wszelkie sugestie mile widziane
Gdzie kupujecie masła mineral flowers? W sephorze?? Czy można gdzieś na necie zamówić?

Edytowane przez 2016100512001
Czas edycji: 2011-07-02 o 12:54
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 13:01   #3625
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczęta tak mi się zdaje, że któraś kupowała kurację zwiększającą objętość JMO. Może jakieś opinie?
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 13:09   #3626
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Ja też polecam Hausche.

Ja natomiast do szczęścia potrzebuje jakieś smarowidło nawilżające do ciała. Wszelkie sugestie mile widziane
Gdzie kupujecie masła mineral flowers? W sephorze?? Czy można gdzieś na necie zamówić?
Oj, mineral flowers jest super!
Gdzie niegdzie jeszcze sa w sephorach jakies resztki. Ja dostałam też katalog z produktami MF od Pani, od której kupowałam na allegro szampon i odżywke yes - ale tam jest drożej niz obecne 21 zł w sephorze, więc jesli się zdecydujesz na mf to najpierw sephory obskocz
Jak bedziesz chciała z all to podam Ci nazwę sprzedawcy - wyslesz maila z zapytaniem o mf, bo na razie ich nie wystawia, ale sama mi pisała, że może przysłać (więc może poza allegro... nie wiem tego - moim zdaniem osoba godna zaufania i bardzo cierpliwa, zarzuciałam ją straszna ilością ytań i na wszystkie bardzo szybko odpowiedziała, przesyłka, pomimo ze prosto z izraela, była błyskawiczna)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 13:43   #3627
gfkjfgjfg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kupiłem sobie ostatnio w spehorze krem Mineral Flowers i w dwa dni naprawił mi moja przesuszona od retinoidów skórę. Spodobały mi się naturalne kosmetyki i chciałbym teraz zrezygnować z żelu do mycia twarzy vichy normaderm na rzecz żelu Mineral flowers i w związku z tym mam pytanie co myślicie o żelach do twarzy mineral flowers?
gfkjfgjfg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 14:12   #3628
Mariposa3
Raczkowanie
 
Avatar Mariposa3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Zai , ja też się cieszę
Anulko, Ankazar, gratuluję córek! Paulina, a Tobie wyników, świetnie! Zgadzam się z Anulą, im szybciej zaczniesz się przygotowywać do matury, tym mniejszy stres.
I dziękuję za kolejną recenzję hydrolatu oczarowego z zsk. Przeglądałam ich ofertę i na pewno złożę tam zamówienie
Mam otwarte strony ze sklepami i porówuję oferty. Już sama nie wiem na co się zdecydować...
A dziś zrobiłam sobie małe spa dla twarzy, oczyszczanie, maska z różowych alg i powiem Wam, że myślałam, że oszaleję ze złości Chyba robię coś nie tak, bo w ogóle nie chciało stężeć, znowu musiałam nakładać na twarz prawie, że wodę, brudząc miksturą wszystko wokół Może za czwartym razem wyjdzie jak trzeba... Mam nadzieję.

Edytowane przez Mariposa3
Czas edycji: 2011-07-02 o 14:13
Mariposa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 14:21   #3629
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj znowu robiłam zakupy tym razem masło do ciała Mineral Flowers (cudnie pachnie różami) i odżywkę Yes to carrots (młodsza siostra obiecała, że będzie ze mną używała ).
W moich zbiorach brakuje tylko wody micelarnej i jakiegoś podkładu...

Anula Gratulacje dla córki! Sama wiem jaki to stres. Niby dobra średnia, dużo punktów, a człowiek się denerwuje, bo przecież tylu tych ludzi w Warszawie i tylu chętnych do mojej szkoły...
Teraz to ja się zaczynam martwić maturą i zbieram do nauki (to chyba lekko nienormalne)
Jak off top to off top! Ostatnio pojechałam do trochę większego miasteczka niż mieszkam do sklepu zielarskiego po glinkę i głównie napisać test z angielskiego, bo chciałam w sierpniu chodzić (i nie jeździć codziennie 40 minut do Warszawy pociągiem). Niestety, za dobrze napisałam test (na c1) i nie ma dla mnie grupy... Nie wiem co zrobić, bo miałam już ułożony plan zajęć na cały miesiąc...
Brawa mądra dziewczyno I ucz się już do matury,na to chyba nigdy nie jest za wcześnie.Jedyny skutek "uboczny"to jeszcze lepszy końcowy wynik
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
O to mi własnie chodziło, zebys wzięła dwie ja tak zrobiłam i naprawdę zuzyie ou zajęło mi trochę. Oczywiście miałam tez inne odżywki Miniaturki maja po 59ml gpb kosztuje 19zł, a różąna 25zł (różana na razie niestety jeszcze tylko ta z przeceny dostepna).
Kochana jak sie cieszę, że tak Ci p&r służyale ulga, znaleźć cos fajnego, nie?
?

Niech się tylko pojawi ta nowa oferta to zamówięA pamiętasz może ile odżywki ważne po otwarciu?mam nadzieję,że nie 6 miechów
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Ja też polecam Hausche.

Ja natomiast do szczęścia potrzebuje jakieś smarowidło nawilżające do ciała. Wszelkie sugestie mile widziane
Gdzie kupujecie masła mineral flowers? W sephorze?? Czy można gdzieś na necie zamówić?
Kakulinka masz zrobione włosy "metodą"ombre hair???bo od wczoraj mnie to strasznie kręci.A po powrocie muszę pójść zafarbować włosy to nie wiem czy sama się na to nie skuszę-ciężko myślę
Cytat:
Napisane przez gfkjfgjfg Pokaż wiadomość
Kupiłem sobie ostatnio w spehorze krem Mineral Flowers i w dwa dni naprawił mi moja przesuszona od retinoidów skórę. Spodobały mi się naturalne kosmetyki i chciałbym teraz zrezygnować z żelu do mycia twarzy vichy normaderm na rzecz żelu Mineral flowers i w związku z tym mam pytanie co myślicie o żelach do twarzy mineral flowers?
Dziewczyny są bardzo zadowolone z tych żeli.Kupuj i się nie zastanawiaj.Składy są świetne i super,że tak Ci krem pomógł
Cytat:
Napisane przez Mariposa3 Pokaż wiadomość
Zai , ja też się cieszę
Anulko, Ankazar, gratuluję córek! Paulina, a Tobie wyników, świetnie! Zgadzam się z Anulą, im szybciej zaczniesz się przygotowywać do matury, tym mniejszy stres.
I dziękuję za kolejną recenzję hydrolatu oczarowego z zsk. Przeglądałam ich ofertę i na pewno złożę tam zamówienie
Mam otwarte strony ze sklepami i porówuję oferty. Już sama nie wiem na co się zdecydować...
A dziś zrobiłam sobie małe spa dla twarzy, oczyszczanie, maska z różowych alg i powiem Wam, że myślałam, że oszaleję ze złości Chyba robię coś nie tak, bo w ogóle nie chciało stężeć, znowu musiałam nakładać na twarz prawie, że wodę, brudząc miksturą wszystko wokół Może za czwartym razem wyjdzie jak trzeba... Mam nadzieję.
Jeśli będziesz składała zamówienie na zsk to zerknij sobię na korundMam i fajny jest.
A ta maseczka terminowo dobra?bo dziwne,że Ci któryś raz wyjść nie chcę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 14:27   #3630
Derella
Raczkowanie
 
Avatar Derella
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Od kwietnia podczytyję wąteki o naturalnych kosmetykach i w reszcie udało mi się przez nie przebrnąć. Chciałam się z Wami przywitać i przestać być "anonimowym czytaczem".
Kosmetykami naturalnymi zaczęłam się interesować na początku tego roku i od tego czasu systematycznie stram się zamienić mają pielęgnęcję na całkowicie naturalną.
Chciałabym podzielić się z Wami moimi zbiorami kosmetycznymi (oczywiście tylko wizualnie ), ale przez ten czas przetestowałam i nagromadziłam tego tyle, że nie wiem od czego zacząć.
Może zacznę od pielęgnacji twarzy.

Kremy na dzień:
zdj. 1
- Natuderm Botanics anti-ageing day cream ginkgo & rokitnik
- Sanoflore aromatyczny krem wzmacniający do zmęczonej i zestresowanej skóry
- Mineral Flowers Day cream with water of rose & geranium and mud do cery normalnej i mieszanej
zdj. 2
- Yes to Tomatoes krem nawilżający do cery mieszanej i tłustej
- Aubrey Organics krem nawilżający green tea & ginkgo do cery normalnej
- Aubrey Organics krem nawilżający rosa mosqueta do cery suchej
- Hipp krem ochronny na odparzenia z panthenolem i cynkiem
- Babydream krem do twarzy i ciała z wit. E
zdj. 3
- Hipp Zartcreme delikatny krem pielęgnacyjny
- Sanoflore krem eliksir przeciwzmarszczkowy
- Lavera krem z liposomami do cery suchej i dojrzałej
- Lavera krem do cery delikatnej i wrażliwej

Kremy na noc:
zdj. 4
- Alterra krem na noc do skóry dojrzałej i wymagającej
- Natuderm Botanics krem nawilżający na noc ginkgo & oliwka
- Natuderm Botanics krem Sensitive na noc ginkgo & mikrosrebro
- Mineral Flowers krem na noc z rumiankiem do cery wrażliwej
- Aubrey Organics Vegecell krem nawilżający na noc zieloną herbatą

Maseczki, peelingi, serum itp.:
zdj. 5
- Mineral Flowers maseczka do cery suchej
- Cebion krople z wit. C
- Yes to Tomatoe maseczka do cery mieszanej i tłustej
- Gal kapsułki Dermogal z wit. A+E
- Biochemia Urody peeling enzymatyczny
- Biochemia Urody serum migdałowe
- Dr. Scheller intensywne serum łagodzące podrażnienia Jojoba & Schisandra

zdj. 6
- Logona Lavaerde krem do mycia twarzy z ziemią wulkaniczną i olejkiem patchouli
- Biochemia Urody różany olejek myjący
- Aubrey Organics krem myjący green tea & ginkgo do cery normalnej
- Aubrey Organics krem myjący rosa mosqueta do cery suchej
zdj. 7
- Aubrey Organics maseczka peelingująca jojobameal & oatmeal with rosa mosqueta do cery suchej
- Aubrey Organics maseczka green tea & geen clay do cery normalnej
- Aubrey Organics tonik rosa mosqueta & english lavender do cery suchej
- Aubrey Organics tonik green tea & ginkgo do cery normalnej
- Biochemia Urody tonik z kwasami AHA/BHA 10%
- Sanoflore Roll-on SOS przeciw niedoskonałościom
zdj. 8
- Dermaglin zielona glinka
- Dermaglin Biomaseczka przeciwzmarszczkowa 45+
- Dermaglin Biomaseczka przeciwzmarszczkowa 35+

Ufff... To na razie tyle z pielęgnacji twarzy. Chyba powinnam się przyłączyć do jakiegoś klubu anty-minimalistek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05328a.jpg (94,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05330a.jpg (103,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05331a.jpg (109,9 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05333a.jpg (91,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05339a.jpg (104,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05340a.jpg (97,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05341a.jpg (91,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05098a.jpg (112,5 KB, 35 załadowań)
Derella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.