Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-09, 18:27   #1
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522

Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)


Widzialyscie? ja wczoraj dopiero obejrzałam a aktorzy byli niektórzy z trudnych spraw i dlaczego ja! .Serial opowiada o polakach wyjeżdzajacych do Hiszpanni na wakacje i są zdrady miłoście itp.
__________________
Nie ma wyjścia, muszę żyć..
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 19:44   #2
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Pewnie takie samo g**no co Dlaczego Ja? i Trudne Sprawy. Może obejrzę by się odmóżdżyć:P
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 21:43   #3
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

A zauważyłyście jak ci wszyscy ludzie na plaży ze zdziwieniem gapili się na aktorów serialu, kiedy ten ojciec krzyczał na Hiszpana ? I teraz w świat pójdzie opinia, że robimy beznadziejne seriale .
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 22:00   #4
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
A zauważyłyście jak ci wszyscy ludzie na plaży ze zdziwieniem gapili się na aktorów serialu, kiedy ten ojciec krzyczał na Hiszpana ? I teraz w świat pójdzie opinia, że robimy beznadziejne seriale .
a tam, to pewnie i tak przyszlo z zachodu

dzis to ogladalam (pilota przejelam silą), wprawdzie nie caly odcinek i powiem ze zaskoczylo mnie bardzo to, ze to naprawde jest krecone za granica myslalam ze pojda po kosztach i jakas makiete postawia hehe, poza tym w jednym odcinku byly dwa watki i w nastepnym ma byc ich kontynuacja
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 22:11   #5
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Moi rodzice oglądali to, ja akurat robiłam sobie manicure w łazience i słyszałam coś niecoś. Jak dla mnie jest to mało fascynujące. I dość sztucznie zagrane, jakaś babka groziła mężowi, że go zostawi, a robiła to potwornie sztucznie...
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 22:17   #6
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
a tam, to pewnie i tak przyszlo z zachodu

dzis to ogladalam (pilota przejelam silą), wprawdzie nie caly odcinek i powiem ze zaskoczylo mnie bardzo to, ze to naprawde jest krecone za granica myslalam ze pojda po kosztach i jakas makiete postawia hehe, poza tym w jednym odcinku byly dwa watki i w nastepnym ma byc ich kontynuacja
Też myślałam że to będzie pic na wodę, a naprawdę wyjechali. Przynajmniej się poopalali . Najlepszy był gościu w skrzydełkach i z różdżką
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 23:37   #7
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Cytat:
Napisane przez Aliseja Pokaż wiadomość
Widzialyscie? ja wczoraj dopiero obejrzałam a aktorzy byli niektórzy z trudnych spraw i dlaczego ja! .Serial opowiada o polakach wyjeżdzajacych do Hiszpanni na wakacje i są zdrady miłoście itp.
Nie ogladalam..
kiedy powtórki są?

Podejrzewam, że to straszny szajs, ale od czasu do czasu mozna sobie na cos takiego pozwolić.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 13:45   #8
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Obejrzałam kawałek, cholera, może i ja się zgłoszę na casting? Przynajmniej na wakacje mnie wyślą ^^
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 14:25   #9
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Również oglądałam obydwa odcinki i muszę powiedzieć, że to jest gorsze niż DJ i TS! Niby są dwa wątki, ale co z tego, skoro wszystko jest rozciągnięte na kilka odcinków i straaaasznie się dłuży.
A te 3 dziewczyny, które wyjechały na swoje "najlepsze w życiu wakacje" denerwują mnie (szczególnie biedna, pokrzywdzona Madzia).
Mam nadzieję, że w sobotę będzie już ostatni odcinek z tymi wątkami. :P

A, zapomniałabym. Ten serial nie powinien być emitowany jesienią! Jak patrzę na te plaże, morze, to mam wielką ochotę pojechać na jakieś wakacje, a kiedy uświadamiam sobie, że dopiero za kilka miesięcy, to popadam w depresję. To zdecydowanie największy minus tego serialu.

Edytowane przez Carame
Czas edycji: 2011-10-10 o 14:27
Carame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 15:30   #10
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

jakby mi fundnęli takie wakacje to też mogłabym popajacować trochę
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 15:34   #11
lilkaa009
Zadomowienie
 
Avatar lilkaa009
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 175
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Właśnie obejrzałam w necie pierwszy odcinek i nieźle się uśmiałam jeszcze niedawno byłam całkowitą antyfanką trudnych spraw, dlaczego ja itp, ale obejrzałam jeden odcinek, drugi.. i tak poprawia mi to humor, że uważam to za mistrzostwo wiecie moze gdzie obejrzę drugi odcinek pamiętników z wakacji?? tak akcja się tam rozwinęła, ze muszę wiedzieć co będzie dalej!!

a tak na marginesie to ta cnotka Madzia baaardzo przypomina mi płaczkę Anię z Tap Madl
lilkaa009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 16:23   #12
dzastina21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

lilka , a gdzie oglądałaś pierwszy odcinek, na jakie stronce? ;p
dzastina21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 17:34   #13
lilkaa009
Zadomowienie
 
Avatar lilkaa009
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 175
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Cytat:
Napisane przez dzastina21 Pokaż wiadomość
lilka , a gdzie oglądałaś pierwszy odcinek, na jakie stronce? ;p
na youtubie
lilkaa009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 18:05   #14
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

tez pomyslalam, ze za wakacje i ja moge tam zagrac haha

tak w ogole ak sie pojawil ten gosciu z rozdzka, to oni ze bedzie 'wiesniacko' ubrany czy cos takiego, spodziewalam sie raczej jakis sandal i skarpet, oraz szelestów, a tu niewinne skrzydelka
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 19:17   #15
dakota123
Raczkowanie
 
Avatar dakota123
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 53
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

zastanawiam się skąd oni biora kasę na kręcenie takich ambitnych historii)
__________________
--->>>moje ciacho <<<---
dakota123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 21:37   #16
valercia
Rozeznanie
 
Avatar valercia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 502
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

widzialam moze 5 minut, dalej nie mam zamiaru
valercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 12:56   #17
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Ile oni jeszcze mają zamiar robić takich samych seriali pod różnymi tytułami ? Wczoraj czytałam, że mają zdjąć "linię życia" i w jej miejsce dać znowu jakiś nowy serial paradokumentalny
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 15:39   #18
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Ile oni jeszcze mają zamiar robić takich samych seriali pod różnymi tytułami ? Wczoraj czytałam, że mają zdjąć "linię życia" i w jej miejsce dać znowu jakiś nowy serial paradokumentalny



O ile TS i DJ są jeszcze śmieszne i fajnie się je ogląda, tak Pamiętniki z wakacji kompletna porażka. Przynajmniej pierwszy odcinek, który widziałam.
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 16:13   #19
dakota123
Raczkowanie
 
Avatar dakota123
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 53
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

i jeszcze ta szumna nazwa - serial paradokumentalny
__________________
--->>>moje ciacho <<<---
dakota123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 18:08   #20
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

oczywiście serial jest denny, a niektóre osoby piekielnie irytujące (Dominika i tatuś), ale niestety pokazują prawdę o naszym narodzie... Nigdy nie byłam na zorganizowanej wycieczce zagracznej, ale domyślem się, że nasi właśnie tak się zachowują na wakacjach. Upijają się, często robią z siebie idiotów, narzekają na wszystko.
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 22:21   #21
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość
oczywiście serial jest denny, a niektóre osoby piekielnie irytujące (Dominika i tatuś), ale niestety pokazują prawdę o naszym narodzie... Nigdy nie byłam na zorganizowanej wycieczce zagracznej, ale domyślem się, że nasi właśnie tak się zachowują na wakacjach. Upijają się, często robią z siebie idiotów, narzekają na wszystko.
bez przesady, z tego co mi sie wydaje inne narody te zachodnie tez, zachowuja sie na wczasach tak samo
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 07:19   #22
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Ile oni jeszcze mają zamiar robić takich samych seriali pod różnymi tytułami ? Wczoraj czytałam, że mają zdjąć "linię życia" i w jej miejsce dać znowu jakiś nowy serial paradokumentalny
No to bedzie drugi TVN
Sędzia Anna Maria Wesołowska, Sąd rodzinny, W11, Detektywi i każde emitowane 2 razy dziennie
Co za dużo to niezdrowo.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 09:01   #23
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Widziałam to w sobotę heh. Masakra tyle powiem

Ten Piotr czy jak mu tam maruda okropna, tylko by popsuć wakacje wszystkim, by wyszło na jego, że tylko bałtyk jest ok.

O tych trzech przyjaciółach szkoda gadać. Dwie wyzwolone lafiry***, a trzecia cnotka. Straszne.

Ta Dominika jest okropna, myśli, że wszystko jej wolno.

Magda też głupia. Szuka księcia, myśli, że znajdzie miłość.
Tylko ciekawe, na wakacjach chce mieć swój pierwszy raz, taka niby romantyczka a od razu się do łóżka by pchała. Nie mówię absolutnie, że nie można spotkać miłości, ale sorry, koniecznie na wakacjach pierwszy raz.

Pewnie lasunia myśli, że spotka księcia, wybuchnie miłość, potem seks pierwszy raz , od razu 10 orgazmów, nie zapomniana noc, a potem powrót do kraju, zaręczyny, ślub i wspolny domek, z dzieckiem spłodzonym podczas nocy poślubnej!!:hahah a:

A jak nie to zawsze może sie stać wyzwolona i wykorzystywać facetów jak jej kuleżanki!

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

A i zapomniałam wspomnieć o szałowej muzie, rodem z disco polo-co za szajs
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 09:17   #24
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Mnie rozwalił podpis na dole ekranu, gdy ta cnotka miała się spotkać z tym ze skrzydełkami
Czy Magda przeżyje z Łukaszem swój pierwszy raz?
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 11:50   #25
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
No to bedzie drugi TVN
Sędzia Anna Maria Wesołowska, Sąd rodzinny, W11, Detektywi i każde emitowane 2 razy dziennie
Co za dużo to niezdrowo.
biorąc pod uwage to, ze coraz wiecej seriali z gwiazdami zdejmuja z anteny, nie ma sie co dziwic ze tego co raz wiecej.

Ale wg mnie lepsze coś takiego, bo chociaz normalni ludzie sobie zarobią a my mamy ubaw, niż wpychanie w d... po kilkaset tysięcy serialowym gwiazdkom.
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 15:17   #26
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
biorąc pod uwage to, ze coraz wiecej seriali z gwiazdami zdejmuja z anteny, nie ma sie co dziwic ze tego co raz wiecej.

Ale wg mnie lepsze coś takiego, bo chociaz normalni ludzie sobie zarobią a my mamy ubaw, niż wpychanie w d... po kilkaset tysięcy serialowym gwiazdkom.
Fakt, trochę w tym racji. Mimo tego jaki poziom mają te seriale (o czym traktuje cały ten wątek ), to faktycznie lepiej, że zarobią zwyczajni ludzi aniżeli gwiazdy tasiemców, które za jeden dzień zdjęciowy biorą min. 2 000 zł...
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 21:03   #27
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Oglądałam i niestety słabiej wypada niż moje ukochane "Trudne Sprawy" Jakieś takie to mdłe, i te wątki rozciągnięte na kilka odcinków Wolę 45 minut TS przesiąknięte sztuczną dramaturgią i śmiesznymi tekstami
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 22:29   #28
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Trudne sprawy to klasyk

Ale czuje, ze ,,Pamietniki ...." stana sie mym ulubionym serialem komediowym
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 23:07   #29
unBeatable
Raczkowanie
 
Avatar unBeatable
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 249
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Cytat:
Napisane przez lilkaa009 Pokaż wiadomość
Właśnie obejrzałam w necie pierwszy odcinek i nieźle się uśmiałam jeszcze niedawno byłam całkowitą antyfanką trudnych spraw, dlaczego ja itp, ale obejrzałam jeden odcinek, drugi.. i tak poprawia mi to humor, że uważam to za mistrzostwo wiecie moze gdzie obejrzę drugi odcinek pamiętników z wakacji?? tak akcja się tam rozwinęła, ze muszę wiedzieć co będzie dalej!!

a tak na marginesie to ta cnotka Madzia baaardzo przypomina mi płaczkę Anię z Tap Madl
Ja tak samo Z TŻ w weekendy już chyba od jakichś 2 miesięcy nadrabiamy zaległości w tych, jakże fascynujących, serialach komediowych
unBeatable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 01:21   #30
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Pamiętniki z wakacji- nowy program polsatu ( podobny do trudne sprawy itp)

Dużo gorsze od TS i DJ.

Faktycznie Madzia taka naiwna. Te dwie lafiryndy.

Madzia faktycznie chyba myśli, że na wakacjach pozna wymarzonego i zaraz ślub itp. Niby romantyczka, a jak najszybciej chce mieć ten pierwszy raz z głowy, chłopak na wakacjach puści Jej tanią bajerę i Ona już gotowa spędzić z Nim noc A potem byłby płacz.

Ten Piotr to masakra, po prostu. Ciągle narzeka i psuje urlop.

A muzyka w serialu mnie dobija, ojojoj.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.