Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-09, 00:57   #151
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Szukam czegoś mocno nawilżającego i zapobiegającego pierwszym zmarszczkom pod oczy.Najchętniej ze sklepu ZSK.
Zastanawiam się czy taki kompleks by się nadawał?KLIK
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 01:06   #152
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

witam się z Wami w kolejnej części jesteście niesamowite

jestem po trzykrotnym użyciu phenomenalnej mgiełki do włosów...umyłam je jak zwykle i spryskałam obficie włosy na całej długości oraz skalp...iiiiiiiiiii...jes tem całkiem zadowolona ...pachnie jak pelargonie latem na balkonie...włosy są miękkie i przyjemne w dotyku, najbardziej podoba mi się jednak efekt push up jaki daje ona na włosach :P naprawdę ładnie unosi je do góry, nic a nic nie obciąza włosów (no w końcu to mgiełka)...nie zauważyłam też żeby je prostowała lub podkreślała skręt fal...ale żeby nie było tak kolorowo to jest jeden spory minus...nie pomaga w rozczesywaniu włosów...brakuje jakiegoś "poślizgu"...więcej solo jej nie użyję bo zbyt dużo włosów sobie przez nią wyrwałam podczas czesania...szczególnie jak już wyschły...
czy Wy też macie takie odczucia??
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 02:19   #153
seszene
Raczkowanie
 
Avatar seszene
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Miód naturlany prawda? Jakiś specjalny polecasz, czy wystarczy z pasieki jakiegoś dziadka na bazarku?

Ja też byłam dziś na zakupach Kupiłam olej z orzechów włoskich, niestety znalazłam tylko rafinowany ale jest Już mam go na buzi, pomadke Lip Smackers, krem AA eco z rokitnikiem i oliwke hipp. Zdjęcia wrzucę jak wrócę z ferii, bo tu nie mam aparatu.
A propo oleju z orzechów włoskich, czy któraś z Was go je/pije? Powinien dobrze wpływać na prace mózgu i ogólnie odżywiać organizm od środka. Chyba zacznę go jeść.
si si kupujemy z pasieki w słojach mutantach:P ja ma taki wielokwiatowy teraz, ale najczęsciej mamy gryczany

też miałam lip smackersa ale zapachy do mnie nie przemawiały poza watą cukrową:P co do oleju sama nie wiem nigdy nie piłam:P miałam taki z orzeszków ziemnych ale smakowicie pachniał

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
zaczynam rozglądać się za czymś do mycia buzi, bo mój żel z ecocosmetics się powoli kończy, hmm..
ja ostatnio kupiłam piankę do mycia manuka honey wild ferns znacie może? używam na razie dwa tygodnie, codziennie rano i wieczorem. Ubytku malutko. Nawilża i skóra mięciutka jest

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
witam się z Wami w kolejnej części jesteście niesamowite

jestem po trzykrotnym użyciu phenomenalnej mgiełki do włosów...umyłam je jak zwykle i spryskałam obficie włosy na całej długości oraz skalp...iiiiiiiiiii...jes tem całkiem zadowolona ...pachnie jak pelargonie latem na balkonie...włosy są miękkie i przyjemne w dotyku, najbardziej podoba mi się jednak efekt push up jaki daje ona na włosach :P naprawdę ładnie unosi je do góry, nic a nic nie obciąza włosów (no w końcu to mgiełka)...nie zauważyłam też żeby je prostowała lub podkreślała skręt fal...ale żeby nie było tak kolorowo to jest jeden spory minus...nie pomaga w rozczesywaniu włosów...brakuje jakiegoś "poślizgu"...więcej solo jej nie użyję bo zbyt dużo włosów sobie przez nią wyrwałam podczas czesania...szczególnie jak już wyschły...
czy Wy też macie takie odczucia??
wiecie ja tej firmy nie znam ale tak ją wychwalacie muszę coś spróbować mgiełka brzmi zachęcająco zwłaszcza że mam zawsze problem z oklapniętymi włosami.
seszene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 08:41   #154
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
witam się z Wami w kolejnej części jesteście niesamowite

jestem po trzykrotnym użyciu phenomenalnej mgiełki do włosów...umyłam je jak zwykle i spryskałam obficie włosy na całej długości oraz skalp...iiiiiiiiiii...jes tem całkiem zadowolona ...pachnie jak pelargonie latem na balkonie...włosy są miękkie i przyjemne w dotyku, najbardziej podoba mi się jednak efekt push up jaki daje ona na włosach :P naprawdę ładnie unosi je do góry, nic a nic nie obciąza włosów (no w końcu to mgiełka)...nie zauważyłam też żeby je prostowała lub podkreślała skręt fal...ale żeby nie było tak kolorowo to jest jeden spory minus...nie pomaga w rozczesywaniu włosów...brakuje jakiegoś "poślizgu"...więcej solo jej nie użyję bo zbyt dużo włosów sobie przez nią wyrwałam podczas czesania...szczególnie jak już wyschły...
czy Wy też macie takie odczucia??
Nie wiedziałam, że mozna na skórę głowy Napisz proszę jak ja nakładasz. Dzisiaj czeka mnie pierwsze psikanie i tak trochę nie wiem, jak się za to zabrać
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 08:47   #155
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ciekawa sprawa z tym hydrolatem.. no w życiu bym nie pomyślała ale widocznie tak musiał u Ciebie zadziałać.
Ja też zapuszczam włoski Miałam ochotę je obciąć na takie do ramion ale odkąd regularnie zaczęłam olejować włoski i widzę jak pięknieją i jaką mi to przyjemność sprawia to mi się odechciało
No i to jak ciężkie! Mam wątpliwości czy podołam ale nie poddaje się bez walki

Kusisz tym olejem z orzechów włoskich Ja wcinam orzeszki włoskie na pamięć więc olej też na pewno byłby w tym celu dobry To jest dobra myśl!
O to prawda, aż żal ścinać po olejowaniu, ale trzeba było. Na szczęscie moja fryzerka doskonale wie co to znaczy końcówki i starannie wybiera je do ścięcia. Poza tym wizyta u niej to sama przyjemność i strzyżenie ze stylizacją to 12-15zł. Dobrze mieszkać w małej mieścince W Lublinie słyszałam, że śpiewają 60zł za końcówki bez stylizacji za co ja się pytam?!
A co, chce się oleju z orzechów? Dać?
Pamięć poprawiła się od orzechów?

Cytat:
Napisane przez seszene Pokaż wiadomość
si si kupujemy z pasieki w słojach mutantach:P ja ma taki wielokwiatowy teraz, ale najczęsciej mamy gryczany

też miałam lip smackersa ale zapachy do mnie nie przemawiały poza watą cukrową:P co do oleju sama nie wiem nigdy nie piłam:P miałam taki z orzeszków ziemnych ale smakowicie pachniał
No to trzeba kupić miodek Łatwo się zmywa z włosów?
Co do zapachów to jestem wyrozumiała, nic mi nie przeszkadza. Teraz kupiłam jagodowy i jest fajny A z watą cukrową nigdy nie widziałam. Może to ten z tych barwiących? Ale one nie są naturalne, są w nich glikole i benzyl alkohol i coś jeszcze, ale już nie pamiętam.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 09:00   #156
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
witam się z Wami w kolejnej części jesteście niesamowite

jestem po trzykrotnym użyciu phenomenalnej mgiełki do włosów...umyłam je jak zwykle i spryskałam obficie włosy na całej długości oraz skalp...iiiiiiiiiii...jes tem całkiem zadowolona ...pachnie jak pelargonie latem na balkonie...włosy są miękkie i przyjemne w dotyku, najbardziej podoba mi się jednak efekt push up jaki daje ona na włosach :P naprawdę ładnie unosi je do góry, nic a nic nie obciąza włosów (no w końcu to mgiełka)...nie zauważyłam też żeby je prostowała lub podkreślała skręt fal...ale żeby nie było tak kolorowo to jest jeden spory minus...nie pomaga w rozczesywaniu włosów...brakuje jakiegoś "poślizgu"...więcej solo jej nie użyję bo zbyt dużo włosów sobie przez nią wyrwałam podczas czesania...szczególnie jak już wyschły...
czy Wy też macie takie odczucia??
tyle, że ona nie ma za zadanie ułatwiać rozczesywania......
Owszem, nie robi tego, ale skoro nie miała spełniac takiego zadania to nie uważam, że to jest to jej minusem.

Mam od wczoraj hydrolat cytrynoway - ale on slicznie pachnie tak cytrynowo, ale słodko
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 09:07   #157
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Chciałam napisać i zapomniałam Ostatnia moja wizyta u fryzjera była w październiku. Zapuszczam. Moja zaprzyjaźniona fryzjerka stwierdziła, że jeśli chcę mieć długie, to mam przestać co rusz do niej przychodzić. Końcówki odkąd intensywnie dbam przestały się rozdwajać, jedynie na odrastającej grzywce gdzieniegdzie się znajdzie jakiś nieszczęśnik, ale ona była ścinana ostatnio 1,5roku temu.

A tak na marginesie, moja włosowa historia niestety jest tragiczna. Miałam długie równo ścięte zdrowe włosy, ale zapragnęłam w dniu ślubu czesania u super extra fryzjera. Ślub był w grudniu, pan fryzjer już w październiku ustalał fryzurę. Musiałam przynieść zdjęcie sukni, makijażu, nawet bukietu Ustaliliśmy lekkie rozjaśnienie włosów i retro fale w stylu gwiazd lat 40stych. Miało być glamour Tydzień przed ślubem było ów ścięcie. Pan fryzjer dosłownie (!) zaczesał włosy do góry i jednym ruchem ręki je obciął. Nic nie poprawiając. Ścinanie trwało 1min. I tak z włosów prawie do pasa, zrobiły się włosy lekko za ramiona. Farbowanie też nie miało nic wspólnego z ustaleniami. Oczywiście już w dniu ślubu czesał mnie ktoś inny. Od tego czasu miotam się od fryzjera do fryzjera. Każdy ma inną wizję, inna fryzura, inny kolor i tak włosy miałam w opłakanym stanie. Gdzieś od połowy września dbam i jeszcze raz dbam o moje kudłaczki, a przede wszystkim unikam wizyt w salonach. Przez przypadek okazało się, że dobra znajoma z podstawówki ma swój salon i jeśli już chodzę do niej. A ona mi ich nie zetnie

Teraz mam olejek Phenome na skórze głowy, a na długości olej z migdałów. Nie wiem czy hennowane włosy mają jakieś upodobania co do olejków? Olejek Phenome wydaje się całkiem fajny, chociaż chyba daję go więcej niż 10kropel. Ma ktoś ten kosmetyk? Jestem ciekawa jak go nakładacie?

Zuzia fajnie, że jesteś

o rany tak przed slubem poplakalabym sie
Ja nie lubie fryzjerow - nigdy mnie nie sluchaja, i tez teraz zapuszczam i nie podcinam :P zobaczymy jak to wyjdzie
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tyle, że ona nie ma za zadanie ułatwiać rozczesywania......
Owszem, nie robi tego, ale skoro nie miała spełniac takiego zadania to nie uważam, że to jest to jej minusem.

Mam od wczoraj hydrolat cytrynoway - ale on slicznie pachnie tak cytrynowo, ale słodko
daj znac jak sie spisuje hydrolat
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 10:07   #158
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
O to prawda, aż żal ścinać po olejowaniu, ale trzeba było. Na szczęscie moja fryzerka doskonale wie co to znaczy końcówki i starannie wybiera je do ścięcia. Poza tym wizyta u niej to sama przyjemność i strzyżenie ze stylizacją to 12-15zł. Dobrze mieszkać w małej mieścince W Lublinie słyszałam, że śpiewają 60zł za końcówki bez stylizacji za co ja się pytam?!
A co, chce się oleju z orzechów? Dać?
Pamięć poprawiła się od orzechów?
Zazdroszcze naprawdę Ja muszę poszukać jakiegoś małego salonu, może obetną mi końcówki, bo też mi się nie uśmiecha za to płacić 80zł
Słyszałam, że olej z orzechów może troszke przyciemniać włoski więc zakodował się w mojej główce Dziękuje Ci bardzo ale myślę, że i tak się skuszę Ale testuj to mi powiesz czy fajny
Mówi się, że orzechy włoskie nie przypadkiem przypominają wyglądem ludźmi mózg, mają wiele minerałów i witamin, które wpływają korzystnie na prace mózgi i koncentracje Wpływają też dobrze na cere i układ krążenia

O, to ja też spróbuje miodzik na włoski
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 11:02   #159
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość

Masz cudne włosy, nie miałam czasu się zbytnio przyjrzeć, ale rzucają się w oczy


Aguś nie mam [pojęcia jak to możliwe ale strasznie mnie zapchał ten hydrolat! A może był zepsuty albo namnożyło się w nim nowe życie? Nie mam pojęcia. Mam uraz do różanych hydrolatów i koniec.
hahah nie Ty jedna, to cięzkie wyzwanie z tymi skórkami. ..



Ja też byłam dziś na zakupach Kupiłam olej z orzechów włoskich, niestety znalazłam tylko rafinowany ale jest Już mam go na buzi, pomadke Lip Smackers, krem AA eco z rokitnikiem i oliwke hipp. Zdjęcia wrzucę jak wrócę z ferii, bo tu nie mam aparatu.
A propo oleju z orzechów włoskich, czy któraś z Was go je/pije? Powinien dobrze wpływać na prace mózgu i ogólnie odżywiać organizm od środka. Chyba zacznę go jeść.
Za moje włosy
Co do skórek to ja jak na razie nie obcinam
Oleju z orzechów włoskich nie piłam. Za to mój szwagier jest na diecie i pije codziennie olej lniany.

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Co do włosów nadchodzi czas pierwszego mycia po farbowaniu Khadi. Włosy są już nieporównywalnie lepsze. Bardziej miękkie i błyszczące; kolor jest nadal ciemny (wiadomo) ale zdecydowanie bardziej rudy, co mnie akurat cieszy. Tak się napaliłam na te rudości, że chyba następnym razem farbnę czystą henną. Muszę jeszcze na ten temat poczytać. Za moment wrzucę olejek Phenome i na długość chyba ulubiony migdał? Zobaczymy. Nie mogę doczekać się mycia włosów
Kurde margolciu chętnie bym zobaczyła zdjęcię Twoich włosów po khadi

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Chciałam napisać i zapomniałam Ostatnia moja wizyta u fryzjera była w październiku. Zapuszczam. Moja zaprzyjaźniona fryzjerka stwierdziła, że jeśli chcę mieć długie, to mam przestać co rusz do niej przychodzić. Końcówki odkąd intensywnie dbam przestały się rozdwajać, jedynie na odrastającej grzywce gdzieniegdzie się znajdzie jakiś nieszczęśnik, ale ona była ścinana ostatnio 1,5roku temu.

A tak na marginesie, moja włosowa historia niestety jest tragiczna. Miałam długie równo ścięte zdrowe włosy, ale zapragnęłam w dniu ślubu czesania u super extra fryzjera. Ślub był w grudniu, pan fryzjer już w październiku ustalał fryzurę. Musiałam przynieść zdjęcie sukni, makijażu, nawet bukietu Ustaliliśmy lekkie rozjaśnienie włosów i retro fale w stylu gwiazd lat 40stych. Miało być glamour Tydzień przed ślubem było ów ścięcie. Pan fryzjer dosłownie (!) zaczesał włosy do góry i jednym ruchem ręki je obciął. Nic nie poprawiając. Ścinanie trwało 1min. I tak z włosów prawie do pasa, zrobiły się włosy lekko za ramiona. Farbowanie też nie miało nic wspólnego z ustaleniami. Oczywiście już w dniu ślubu czesał mnie ktoś inny. Od tego czasu miotam się od fryzjera do fryzjera. Każdy ma inną wizję, inna fryzura, inny kolor i tak włosy miałam w opłakanym stanie. Gdzieś od połowy września dbam i jeszcze raz dbam o moje kudłaczki, a przede wszystkim unikam wizyt w salonach. Przez przypadek okazało się, że dobra znajoma z podstawówki ma swój salon i jeśli już chodzę do niej. A ona mi ich nie zetnie

Teraz mam olejek Phenome na skórze głowy, a na długości olej z migdałów. Nie wiem czy hennowane włosy mają jakieś upodobania co do olejków? Olejek Phenome wydaje się całkiem fajny, chociaż chyba daję go więcej niż 10kropel. Ma ktoś ten kosmetyk? Jestem ciekawa jak go nakładacie?
Historia z fryzurą ślubną....bezcennaza biłabym gościa


Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
ja tez zapuszczam i nawet ja chcialam oststnio podciac to moja fryzjerka powiedziala nie mam zapuszczac to zapuszczam....

i wciagnelam sie wlasnie zlozylam zamowienie na BU....
Co zamówiłaś z BU?

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ło rany!! Ale miałaś niemiłą przygodę I to jeszcze tuż przed ślubem. Jak mi by ktoś ściął takie długie włoski jak miałaś Ty, to z premedytacją i świadoma tego co robię udusiłabym! Zazdroszczę znajomej fryzjerki I piękniejących włosów Ja właśnie dlatego nie lubię fryzjerów, mówie tylko same końcówki a zostawiam 1/3 włosów Znam tylko jednego fryzjera, który rozumie przekaz "ścinamy końcówki" ale za same obcięcie końcówek płacić tyle ile chcą to mi się jakoś nie widzi

Daj znać jak olejek Phenome, też go mam ale na razie nie tykam
No własnie mało który fryzjer rozumie-proszę ściąć końcówki



Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Zazdroszcze naprawdę Ja muszę poszukać jakiegoś małego salonu, może obetną mi końcówki, bo też mi się nie uśmiecha za to płacić 80zł
Słyszałam, że olej z orzechów może troszke przyciemniać włoski więc zakodował się w mojej główce Dziękuje Ci bardzo ale myślę, że i tak się skuszę Ale testuj to mi powiesz czy fajny
Mówi się, że orzechy włoskie nie przypadkiem przypominają wyglądem ludźmi mózg, mają wiele minerałów i witamin, które wpływają korzystnie na prace mózgi i koncentracje Wpływają też dobrze na cere i układ krążenia

O, to ja też spróbuje miodzik na włoski
80 zł za końcówki? Miodzik na włosy....już dawno nie robiłam ale sobie chlapnę go przy najbliższej okazji
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 11:03   #160
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Małgosiu cudeńka! Phenome szkoda, że nie widziałam dzieciaka pewnie Mi wkleiłaś Jak dorwę u siebie te myjeczki to na pewno kupię! bo póki co to rossmana koło mnie albo zamknęli (nieeeeee!!!) albo remontują.
To ciekawe, u mnie w okolicy domu jest 5 rossmanów, a w całej dzielnicy to nie zliczę... najprężniej rozwijająca się forma.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wow, świetne zakupy. Muszę się tym rożnym gąbeczkom w Rossmannie lepiej przyglądać, bo zawsze tylko lekko zerkam na nie okiem.

Ja myślę Dziewczyny, że na naszym blogu robiąc recenzję czegoś, co większość bądź wszystkie z nas używają to warto byłoby zawsze na początku pisać z jakiej perspektywy się ocenia dany produkt. Czyli np. maska do włosów z Alterry z mojego punktu to włosy przetłuszczające się, długie, grube, a u kogoś np. suche, krótkie. Super by to wyglądało, bo taka maska z Alterry działa chyba na wszystkie z nas super, a przecież każda z nas ma inne włosy. Na moje też działa super, a w ogóle nie jest do moich włosów.
Może recenzje można podwójnie wyszukiwać - po produkcie i po autorce (każda na początku mogłaby zamieścić opis właściwości

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Phenomenalne zakupy!!
A powiesz mi jak się sprawuje ta maseczka różana?
Nawilża, trochę podrażnia (zaczerwienia skórę) ale to przechodzi...

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dziewczynki a czy ten krem z JMO, który tak super leczył wypryski był z mącznicy lekarskiej?
Bo właśnie zauważyłam coś takiego i takiego z mącznicą. Miała może któraś z Was?
To było serum, te dwie rzeczy to jakieś nowości...

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
O to prawda, aż żal ścinać po olejowaniu, ale trzeba było. Na szczęscie moja fryzerka doskonale wie co to znaczy końcówki i starannie wybiera je do ścięcia. [COLOR=Silver]Poza tym wizyta u niej to sama przyjemność i strzyżenie ze stylizacją to 12-15zł. Dobrze mieszkać w małej mieścince W Lublinie słyszałam, że śpiewają 60zł za końcówki bez stylizacji za co ja się pytam?!
W Warszawie jeszcze gorzej
Margo ale przygoda przed ślubem
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 11:04   #161
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

buzia po nocy z mgiełką jest ładnie nawilżona, rozjaśniona, miękka po pierwszym razie jestem na tak

zrobiłam zakupy w matique, musiałam się wczoraj w nocy jakoś pocieszyć
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 11:59   #162
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Zazdroszcze naprawdę Ja muszę poszukać jakiegoś małego salonu, może obetną mi końcówki, bo też mi się nie uśmiecha za to płacić 80zł
Słyszałam, że olej z orzechów może troszke przyciemniać włoski więc zakodował się w mojej główce Dziękuje Ci bardzo ale myślę, że i tak się skuszę Ale testuj to mi powiesz czy fajny
Mówi się, że orzechy włoskie nie przypadkiem przypominają wyglądem ludźmi mózg, mają wiele minerałów i witamin, które wpływają korzystnie na prace mózgi i koncentracje Wpływają też dobrze na cere i układ krążenia

O, to ja też spróbuje miodzik na włoski
Ja kupiłam w realu rafinowany za około 21zł za 500ml. Chyba nierafinowane są z oleofarmu albo efavitu Ciut droższe.
Fajny? Jest cudny. Po nocy cera uspokojona, pory zwężone, odpowiednio nawilżona, matowa, jaśniutka Mam fioła na punkcie jasności cery.
I tłuczesz młotkiem codziennie orzechy? To i odstresowac się można

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

W Warszawie jeszcze gorzej
Oj nawet nie chcę myśleć co jest w Wawie
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 12:01   #163
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

jp91 nie zapycha Cie olej z orzechow?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 12:01   #164
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Zetuzetia, bardzo fajny ten krem pod oczy z kofeiną Niestety nie zuzyłam całego, gdyż wysechł mi w tym pudełeczku, ale nałożyłam go parę razy i bardzo mi sie podoba, oczka mniej zmęczone, nie podrażnia, nawilża. Z jakiej on jest firmy

Mhm, co z moją paczuszką, dotarła do Ciebie Minęło już 10 dni od mojej wysyłki, czyżby zaginęła
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 12:08   #165
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
jp91 nie zapycha Cie olej z orzechow?
No co Ty On ma zaledwie do 20% kwasu oleinowego (różne źródła różnie podają głównie piszą 14%-28%) nie zapycha porów. Jest świetny dla cer tłustych, mieszanych
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zetuzetia, bardzo fajny ten krem pod oczy z kofeiną Niestety nie zuzyłam całego, gdyż wysechł mi w tym pudełeczku, ale nałożyłam go parę razy i bardzo mi sie podoba, oczka mniej zmęczone, nie podrażnia, nawilża. Z jakiej on jest firmy

Mhm, co z moją paczuszką, dotarła do Ciebie Minęło już 10 dni od mojej wysyłki, czyżby zaginęła
Mi też wysechł ten kremik po bokach. I niestety jedno oko mi po nim płacze i chyba puchnie. A szkoda bo na prawdę jest fajny.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 12:10   #166
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

o joj to ja tez chce!
a do suchej sie nadaje?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 12:17   #167
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
o joj to ja tez chce!
a do suchej sie nadaje?

to pod oczy kremik, nadaje się, nawilza i natłuszcza i moje umęczone od monitora oczka nabierają życia


Oj przepraszam jesli pytałaś o olej orzechowy

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-02-09 o 12:18
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 12:19   #168
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

oj tak o olej, to moja wina bo ja nigdy nie cytuje tych wypowiedzi i potem sie kazdy gubi
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 12:21   #169
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
o joj to ja tez chce!
a do suchej sie nadaje?
Nadaje Zawsze możesz go czymś wzmocnić, np olejem migdałowym, arganowym. Ja mam przesuszone czoło i suchą brodę i jak najbardziej się sprawdza, nie czuję żadnego dyskomfortu.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 13:20   #170
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
No co Ty On ma zaledwie do 20% kwasu oleinowego (różne źródła różnie podają głównie piszą 14%-28%) nie zapycha porów. Jest świetny dla cer tłustych, mieszanych

Mi też wysechł ten kremik po bokach. I niestety jedno oko mi po nim płacze i chyba puchnie. A szkoda bo na prawdę jest fajny.
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Nadaje Zawsze możesz go czymś wzmocnić, np olejem migdałowym, arganowym. Ja mam przesuszone czoło i suchą brodę i jak najbardziej się sprawdza, nie czuję żadnego dyskomfortu.
aa ja tez chcę i do włosów pewnie tez się nada. A właśnie mi się skończył jojoba
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:32   #171
seszene
Raczkowanie
 
Avatar seszene
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
No to trzeba kupić miodek Łatwo się zmywa z włosów?
Co do zapachów to jestem wyrozumiała, nic mi nie przeszkadza. Teraz kupiłam jagodowy i jest fajny A z watą cukrową nigdy nie widziałam. Może to ten z tych barwiących? Ale one nie są naturalne, są w nich glikole i benzyl alkohol i coś jeszcze, ale już nie pamiętam.
właśnie o dziwo łatwo- na początek zmywam wodą a pózniej myję szamponem i mi wystarcza właśnie dziś przespałam całą noc zawinięta w fole ręcznik z maseczką na głowie a balsamiki no już ich nie używam teraz mam figs&rouge i szukam jeszcze jakiegoś sztyftu naturalnego- słyszałam że całkiem niezły jest ten z alterry .

Może znacie jakieś fajne naturalne sztyfty do ust?
seszene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:37   #172
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez seszene Pokaż wiadomość
właśnie o dziwo łatwo- na początek zmywam wodą a pózniej myję szamponem i mi wystarcza właśnie dziś przespałam całą noc zawinięta w fole ręcznik z maseczką na głowie a balsamiki no już ich nie używam teraz mam figs&rouge i szukam jeszcze jakiegoś sztyftu naturalnego- słyszałam że całkiem niezły jest ten z alterry .

Może znacie jakieś fajne naturalne sztyfty do ust?
Alterra jest fajna, ale u mnie przy dłuższym stosowaniu wysusza usta. Najlepsze są sztyfty Burt's Bees.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:55   #173
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ale szalejesz ostatnio z tymi zamówieniami! Pochwal się co tam już do tej pory zamówiłaś.
jak wszystko dostane to zrobie fotke
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:10   #174
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Kochane przesyłam zdjęcie phenomenalnych nabytków. Wiem dużo tego, ale chciałam żeby na jakiś czas starczyło, tym bardziej że muszę zamawiać

Zaczynajmy od lewej:
- mydełko Fresh Mint - całkiem przyjemne mydełko, choć nie tak kremowe jak LF. Ładnie pachnie.
- rozgrzewający balsam do rąk Warming hand therapy - maźglnęłam się nim raz i nie do końca mnie powalił. Liczyłam, że będzie bardziej treściwy i tłuściutki
- kremik pod oczy Happy eye area lightener - już o nim pisałam i się nim zachwycałam. Mógłby lepiej nawilżać, ale za to rozjaśnia cienie.
- balsam do ciała Mommy-to-be i to podwójnie. Nie lubię balsamów do ciała, wolę oliwki. Ten jednak bardzo mi się spodobał. Fakt zapach i wydajność jako takie, ale nawilżenie i może nawet ujędrnienie jak najbardziej.
- żel do biustu Deeply Firming - mamy chyba wszystkie Całkiem fajny wydajny kosmetyk, zobaczymy co zrobi z biustem, byle nie pustą skarpetkę z jajkim w środku
- żel do mycia Haed-to-Toe - chyba największe rozczarowanie. Pięknie pachnie i delikatnie myje. Na tym koniec zalet. Bardzo ale to bardzo niewydajny!
- oliwka New Born - na razie moge powiedzieć tylko tyle, że ładnie pachnie
- ochronny balsam Everyday Cheek & Lip balm - dzisiaj Tomo testował będąc na sankach z dziadkiem. Chyba ok, policzki przynajmniej na razie nie płoną.
- mydełka My First - jeszcze nietknięte
- olejek do włosów Thin Hair oil remedy - o efektach jeszcze nie powiem, bo wiadomo trzeba poczekać. Ale ma coś w sobie, bo mam go w podwójnej ilości
- mgiełka do włosów Nourishing hair mist - dzisiaj psiknęłam. Uniesienia nie widzę i trudno też powiedzieć o działaniu. Jestem teraz po hennowaniu, testuję szampony JMO i tak na prawdę trudno powiedzieć jak działa, bo włosy mam zupełnie inne.
- krem do golenia Soothing shaving cream - mąż jeszcze nie próbował
- łagodzący żel po goleniu Post Shave cooling gel - też jeszcze musi poczekać

Ło ludzie ile pisania i jeszcze te dziwne nazwy Teraz tylko się smarować, psikać i myć

Co do bloga. Chciałam pisać bloga o kosmetykach, jak tylko kupiłam pierwszy kosmetyk dr.Hauschka. Miałam od dłuższego czasu szkielet bloga, ale bez wpisów. Jakoś nie mogłam tego ruszyć i wreszcie zainspirowałyście mnie i mam już pierwszy post. Jeśli chcecie, na wspólnym też chętnie popiszę. Jeśli oczywiście nie macie nic przeciwko mojemu, który tyle potrzebował żeby dojrzeć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05033.jpg (47,5 KB, 77 załadowań)
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:45   #175
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Korah, ten kremik jest z firmy 100% Pure.
Jp, mnie też on coś zrobił dziwnego pod okiem, ale później zeszło.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:47   #176
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kochane przesyłam zdjęcie phenomenalnych nabytków. Wiem dużo tego, ale chciałam żeby na jakiś czas starczyło, tym bardziej że muszę zamawiać

Zaczynajmy od lewej:
- mydełko Fresh Mint - całkiem przyjemne mydełko, choć nie tak kremowe jak LF. Ładnie pachnie.
- rozgrzewający balsam do rąk Warming hand therapy - maźglnęłam się nim raz i nie do końca mnie powalił. Liczyłam, że będzie bardziej treściwy i tłuściutki
- kremik pod oczy Happy eye area lightener - już o nim pisałam i się nim zachwycałam. Mógłby lepiej nawilżać, ale za to rozjaśnia cienie.
- balsam do ciała Mommy-to-be i to podwójnie. Nie lubię balsamów do ciała, wolę oliwki. Ten jednak bardzo mi się spodobał. Fakt zapach i wydajność jako takie, ale nawilżenie i może nawet ujędrnienie jak najbardziej.
- żel do biustu Deeply Firming - mamy chyba wszystkie Całkiem fajny wydajny kosmetyk, zobaczymy co zrobi z biustem, byle nie pustą skarpetkę z jajkim w środku
- żel do mycia Haed-to-Toe - chyba największe rozczarowanie. Pięknie pachnie i delikatnie myje. Na tym koniec zalet. Bardzo ale to bardzo niewydajny!
- oliwka New Born - na razie moge powiedzieć tylko tyle, że ładnie pachnie
- ochronny balsam Everyday Cheek & Lip balm - dzisiaj Tomo testował będąc na sankach z dziadkiem. Chyba ok, policzki przynajmniej na razie nie płoną.
- mydełka My First - jeszcze nietknięte
- olejek do włosów Thin Hair oil remedy - o efektach jeszcze nie powiem, bo wiadomo trzeba poczekać. Ale ma coś w sobie, bo mam go w podwójnej ilości
- mgiełka do włosów Nourishing hair mist - dzisiaj psiknęłam. Uniesienia nie widzę i trudno też powiedzieć o działaniu. Jestem teraz po hennowaniu, testuję szampony JMO i tak na prawdę trudno powiedzieć jak działa, bo włosy mam zupełnie inne.
- krem do golenia Soothing shaving cream - mąż jeszcze nie próbował
- łagodzący żel po goleniu Post Shave cooling gel - też jeszcze musi poczekać

Ło ludzie ile pisania i jeszcze te dziwne nazwy Teraz tylko się smarować, psikać i myć

Co do bloga. Chciałam pisać bloga o kosmetykach, jak tylko kupiłam pierwszy kosmetyk dr.Hauschka. Miałam od dłuższego czasu szkielet bloga, ale bez wpisów. Jakoś nie mogłam tego ruszyć i wreszcie zainspirowałyście mnie i mam już pierwszy post. Jeśli chcecie, na wspólnym też chętnie popiszę. Jeśli oczywiście nie macie nic przeciwko mojemu, który tyle potrzebował żeby dojrzeć.
:lov e:
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:25   #177
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Może recenzje można podwójnie wyszukiwać - po produkcie i po autorce (każda na początku mogłaby zamieścić opis właściwości
To bardzo dobry pomysł.

Korah, a czy moja paczuszka do ciebie doszła? Powinna być już w poniedziałek, a dzisiaj czwartek, a ty nic nie mówisz.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 16:07   #178
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Margoltka ty masz teraz filie Phenome w domu a probki dajesz
a bloga dodam do ulubionych i trzymam kciuki
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 16:19   #179
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kochane przesyłam zdjęcie phenomenalnych nabytków. Wiem dużo tego, ale chciałam żeby na jakiś czas starczyło, tym bardziej że muszę zamawiać

- żel do biustu Deeply Firming - mamy chyba wszystkie Całkiem fajny wydajny kosmetyk, zobaczymy co zrobi z biustem, byle nie pustą skarpetkę z jajkim w środku

Co do bloga. Chciałam pisać bloga o kosmetykach, jak tylko kupiłam pierwszy kosmetyk dr.Hauschka. Miałam od dłuższego czasu szkielet bloga, ale bez wpisów. Jakoś nie mogłam tego ruszyć i wreszcie zainspirowałyście mnie i mam już pierwszy post. Jeśli chcecie, na wspólnym też chętnie popiszę. Jeśli oczywiście nie macie nic przeciwko mojemu, który tyle potrzebował żeby dojrzeć.
Ale cudenka Ja używam już drugi tydzień tego żelu do biustu i coś robi. Nie jest to efekt jak z fotoszopa, ale naprawde fajnie poprawia wygląd biustu i nawilża, skóra sie zrobiła jędrniejsza, ale efekty widać dopiero po minimum tygodniu.

Jeśli chodzi o blog, to na razie wszystko jest jeszcze w proszku, dopiero ustalamy nazwę i mamy już komplet dziewczyn, ale niewykluczone, że przyda nam się jakaś pomoc. Dzięki

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Korah, ten kremik jest z firmy 100% Pure.
Jp, mnie też on coś zrobił dziwnego pod okiem, ale później zeszło.


Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
To bardzo dobry pomysł.

Korah, a czy moja paczuszka do ciebie doszła? Powinna być już w poniedziałek, a dzisiaj czwartek, a ty nic nie mówisz.
Kochana, dziekuję Ci Właśnie poszłam zobaczyć do skrzynki, czy nie ma jakiegoś awizo, otwieram, a tam Twoja paczuszka
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 17:02   #180
seszene
Raczkowanie
 
Avatar seszene
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kochane przesyłam zdjęcie phenomenalnych nabytków. Wiem dużo tego, ale chciałam żeby na jakiś czas starczyło, tym bardziej że muszę zamawiać
Ło ludzie ile pisania i jeszcze te dziwne nazwy Teraz tylko się smarować, psikać i myć

Co do bloga. Chciałam pisać bloga o kosmetykach, jak tylko kupiłam pierwszy kosmetyk dr.Hauschka. Miałam od dłuższego czasu szkielet bloga, ale bez wpisów. Jakoś nie mogłam tego ruszyć i wreszcie zainspirowałyście mnie i mam już pierwszy post. Jeśli chcecie, na wspólnym też chętnie popiszę. Jeśli oczywiście nie macie nic przeciwko mojemu, który tyle potrzebował żeby dojrzeć.
o ile będzie Cię recenzji czekać :P chętnie poczytam i poobserwuję życzę powodzenia!


Dziweczyny a znacie może takie preparaty do włosów? :http://amargan.pl/produkt-olejek-arganowy/
seszene jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.