Smackersy - zbiorczy :) - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-16, 15:20   #1261
netka00130
Rozeznanie
 
Avatar netka00130
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 624
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Ahaaaa ,no to spoko ,dzięki Musze go wypróbować A co do tego Snapple to w ten sam sposób się go używa? Z góry dzieki za odp.
__________________
netka00130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 11:12   #1262
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

rozczarowanie
odradzam coca cola cherry liquid
(gdzie?w tle chemicznego zapachu? bo na pewno nei w smaku) kupiony w smyku przezroczysty blyszczyk z serii smackersow to bublel.nie chodzi o wlasciwosci kosmetyczne bo tu jak typowy kosmetyk dla dzieci 'do makijazu' nie ma ich wcale lub jeszce nie zauwazylam ale o nieporozumienie smakowo zapachowe.napis na opakowaniu autodedukcji nie pomoze,wmowic sie nie da.takze lepiej kupic zapachowy bezbarwny z innej firmy-pojemnosc wieksza, smak ten sam, zapach wyrazniejszy.czy omadki w sztyfcie sa mocniejsze w smaku/zapachu i czy czuc wazeline? nie uzywam pomadek ale jesli sa lepsze od plynnych to z ciekawosci bym wyprobowala...
a jak ktos z mojej okolicy^^ to napoje sa w smyku(7up,cola2wersje fanta) w sztyftach(10,9) i plynie(13.9)
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 13:20   #1263
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Pisalam o Dr Pepper na poprzedniej stronie





co do sposobu użycia - otwiera się górę -nakrętkę i wysuwa się sztyft sztyft jest grubszy - bo puszkowy
Dziękuję.
Pytałam głównie o to jak się go otwiera i używa bo po fotach zamkniętej puszki to jakoś ciężko się domyślić. Czytałam Twój opis dr.Pepper z poprzedniej strony, zły fragment tekstu netki wytłuściłam, ale napisałam o co mi chodzi.Dzięki za wyjaśnienie, może jakaś fota otwartej puszeczki i wysuniętego sztyftu?


Dostałam moje Smackersy wczoraj,nie pisałam bo chora jestem i ogólnie nie miałam sił :/
Szybkość dostawy w porządku, balsamiki ładnie zapakowane w kopertę bąbelkową, co mnie trochę zdziwiło to fakt, że balsamy nie przyszły w tych kartonowych pudełeczkach... nie wiem czy są one fabrycznie tak pakowane? Bo trochę się boję czy nikt w takim razie ich np nie otworzył przede mną...Data ważności jest 24mies od otwarcia...Ale balsamiki nie mają żadnego zapieczętowania jak to jest w przypadku Carmexu czy dotychczasowych Smackersów które kupiłam w SP. Nie chcę tutaj broń Boże Pani Aniu nic sugerować Tylko pytam. Za to wręcz zachwyciło mnie oryginalne opakowanie, kolorowe pudełeczko w którym były te trzy balsamiki zamknięte cudo wrzucę niebawem fotkę
Druga rzecz - smaki i zapachy - mam wrażenie że hmm trochę wywietrzałe, ale to może być wina mojego przeziębienia, bo TŻ który nie potrafi rozróżnić perfum, przeszedł test na zapach tych Smackersów Oczywiście czuję zapachy,ale np w porównaniu do mojego bananowego Skittles są one dość delikatne. Ale wszystkie są przepiękne a poza tym tak dobrze nawilżają usta i nabłyszczają je, że mogę im wybaczyć delikatne zapachy
A tak nawiasem mówiąc - czy jest jakiś datecalculator odkodowujący datę produkcji smackersów? pytam z ciekawości

Ogólnie bardz polecam sklep i na pewno niedługo tam kupię ponownie, zwłaszcza że czaję się na LipLites w płynie (tylko póki co mało kolorków jest) a także na tego dr pepper.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 16:00   #1264
Cupcake79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dziękuję.
Pytałam głównie o to jak się go otwiera i używa bo po fotach zamkniętej puszki to jakoś ciężko się domyślić. Czytałam Twój opis dr.Pepper z poprzedniej strony, zły fragment tekstu netki wytłuściłam, ale napisałam o co mi chodzi.Dzięki za wyjaśnienie, może jakaś fota otwartej puszeczki i wysuniętego sztyftu?


Dostałam moje Smackersy wczoraj,nie pisałam bo chora jestem i ogólnie nie miałam sił :/
Szybkość dostawy w porządku, balsamiki ładnie zapakowane w kopertę bąbelkową, co mnie trochę zdziwiło to fakt, że balsamy nie przyszły w tych kartonowych pudełeczkach... nie wiem czy są one fabrycznie tak pakowane? Bo trochę się boję czy nikt w takim razie ich np nie otworzył przede mną...Data ważności jest 24mies od otwarcia...Ale balsamiki nie mają żadnego zapieczętowania jak to jest w przypadku Carmexu czy dotychczasowych Smackersów które kupiłam w SP. Nie chcę tutaj broń Boże Pani Aniu nic sugerować Tylko pytam. Za to wręcz zachwyciło mnie oryginalne opakowanie, kolorowe pudełeczko w którym były te trzy balsamiki zamknięte cudo wrzucę niebawem fotkę
Druga rzecz - smaki i zapachy - mam wrażenie że hmm trochę wywietrzałe, ale to może być wina mojego przeziębienia, bo TŻ który nie potrafi rozróżnić perfum, przeszedł test na zapach tych Smackersów Oczywiście czuję zapachy,ale np w porównaniu do mojego bananowego Skittles są one dość delikatne. Ale wszystkie są przepiękne a poza tym tak dobrze nawilżają usta i nabłyszczają je, że mogę im wybaczyć delikatne zapachy
A tak nawiasem mówiąc - czy jest jakiś datecalculator odkodowujący datę produkcji smackersów? pytam z ciekawości

Ogólnie bardz polecam sklep i na pewno niedługo tam kupię ponownie, zwłaszcza że czaję się na LipLites w płynie (tylko póki co mało kolorków jest) a także na tego dr pepper.

Skittelsy sa foliowane a inne balsamy nie sa bo ja sama je wyciagam z opakowan zbiorczych i sprzedaje na sztuki uwazam ze tak jest lepiej bo nie kazdy chce kupowac caly zestaw,wiec mozesz byc pewna ze nigdy nie byly otwierane i ich termin waznosci to 24 miesiace.Wkrotce tez dodam wiecej zestawow. Jaka masz nazwe uzytkownika w naszym sklepie?

pozdrawiam
Cupcake79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 16:19   #1265
Cupcake79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Witam

Mam 7 sztuk różów do policzków firmy Bonne bell Blend 'n Glow do oddania,waga 8.5g,przesylka zostala zle zabiezpieczona i sie pokruszyly co zupelnie nie ma wplywu na jakosc rozu,mozna przesypac do sloiczka nie mam co z tym zrobic wiec jak by ktos chcial to moge wyslac,oczekuje tylko zwrotu przesylki ok 3zl.Dolaczylam zdjecia przed i po

pozdrawiam,Anna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 282.jpg (54,7 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 255082.jpg (54,6 KB, 28 załadowań)
Cupcake79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 16:24   #1266
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

nie jestem zalogowana, ale chyba to zrobię bo ja jestem błyszczykowo-balsamową maniaczką i chyba będę korzystała częściej z Waszych usług
zaraz sobie założę to konto

dzięki za info o tym pakowaniu - teraz już wiem jak to wygląda.
wysłałam PW
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-01-17 o 17:32 Powód: dopisek
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 20:08   #1267
SkazanaNaRap
Raczkowanie
 
Avatar SkazanaNaRap
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 311
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Witam ;]
Wyczytałam w internecie że te smackersy w Poznaniu można kupić w Starym Browarze i w King Crossie ;P może któraś z was wie dokładnie w którym miejscu w sklepie one są? I jeszcze jedno pytanie one pachną? czy też smakują? bo mi sie wydaje że to i to ;] ale pytam dla pewności ;P
__________________


Edytowane przez SkazanaNaRap
Czas edycji: 2009-01-17 o 20:10
SkazanaNaRap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 21:32   #1268
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

nie wiem jak reszta ale conajmniej jeden nie smakuje-coca cola cheryya pachnie slabo
z tego co wyczytasz w tym watku im starszy(niekotre allegro , mniejsze drogerie) tym gorszy z efektami zapachowymi itd
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 21:53   #1269
SkazanaNaRap
Raczkowanie
 
Avatar SkazanaNaRap
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 311
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Aha no dzięki ;P
__________________

SkazanaNaRap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 22:03   #1270
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez SkazanaNaRap Pokaż wiadomość
Witam ;]
Wyczytałam w internecie że te smackersy w Poznaniu można kupić w Starym Browarze i w King Crossie ;P może któraś z was wie dokładnie w którym miejscu w sklepie one są? I jeszcze jedno pytanie one pachną? czy też smakują? bo mi sie wydaje że to i to ;] ale pytam dla pewności ;P
Tak sa w browarze w super pharm (a czy one nie sa w kazdym super pharm?) zaraz przy kasie jest poleczka/szafka z blyszczykami itp nie da sie nie zauwazyc. I jest mnostwo smackersow, i balsamy i pomadki tzn sztyfty.

I po 8 zl. I tak sie zaczelam zastanawiac dlaczego tyle osob zamawia na allegro skoro sa takie tanie i mozna je dosatc w SP, Zdaje sobie sprawe ze SP jest tylko w wiekszych miastach. A moze to nie te smackersy, jakies to takie podejrzane bylo i nie kupilam a,le nastepnym razem skusze sie napewno
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 22:55   #1271
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

W SP i Smyku nie ma wszystkich smackersow :P. Ja kupuje je w drogerii w centrum Wawy- jest ich wiecej i sa tansze (nie zawsze). Tez chce zamowic przez net cos bo podobaja mi sie np Lip Lites, a ich w ogole w Polsce nie ma. Kiedys kupowalam na bazarku na stoisku z kosmetykami z USA, teraz juz ich dawno nie widzialam
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 23:05   #1272
SkazanaNaRap
Raczkowanie
 
Avatar SkazanaNaRap
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 311
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

To muszę się przejść do superpharm, ale słyszłam że w king crossie nie ma więc musze do browca iść ;P przekonam się czy to takie dobre, fajne i w ogóle tak jak wszystkie mówicie hehe xd
__________________

SkazanaNaRap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 23:53   #1273
Cupcake79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

uwaga !
zostało 5 sztuk rozu! zapomnialam dodac ze do kazdej przesylki dodam tez etui smackers i maly bonusik dolaczam zdjecie etui...jest plastikowe i miesci dwa balsamy!
pozdrawiam,Anna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 017.jpg (31,1 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 018.jpg (27,3 KB, 62 załadowań)
Cupcake79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 09:39   #1274
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Ja od wczoraj przeglądam stronę ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ i chyba w końcu zdecyduję się na zamówienie.Zdaje się,że pojawiły się akurat jakieś nowości?I czy promocja z tym pudełkiem przy zakupie powyżej 20zł jest nadal ważna?Przydałoby mi się takie na wszystkie błyszczydła
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 09:42   #1275
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

A ja byłam w dwóch Smykach i w żadnym nie było Smackersów
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 09:47   #1276
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Poziomko ze nie ma w smyku to nie ma co plakac, bo w nich jest maly wybor i ceny duzo wyzsze. moim zdaniem bardziej sie oplaca kupic kilka przez intenet, niz jeden czy dwa w smyku..
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 10:04   #1277
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Jak maluja blyszcyki w plynie i w sztycie Lip Lites ?
kryja, czy raczej zostawiaja taka smuge perlowo?
Ja mialam kiedys ze starej wersji jakis jezynowy w plynie czy cos takiego (fioletowy) i kryl srednio, raczej na perlowo fioletowo, strasznie szybko obdarl mi sie aplikator z wlosow.
Najbardziej chcialabym jakis cielisty (moze kawowy, albo wanilia, nhie wie co lepiej) i jasny roz..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 10:05   #1278
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez SkazanaNaRap Pokaż wiadomość
To muszę się przejść do superpharm, ale słyszłam że w king crossie nie ma więc musze do browca iść ;P przekonam się czy to takie dobre, fajne i w ogóle tak jak wszystkie mówicie hehe xd
Byłam wczoraj w Starym Browarze w Super-Pharmie i były smackersy.
Zestaw Fanta (dwa balsamy + błyszczyk) za 23,99zł, pojedyncze błyszczyki 11,99zł, ale wyboru dużego nie było.
Ja nic nie kupiłam.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 10:55   #1279
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1053468 5]Byłam wczoraj w Starym Browarze w Super-Pharmie i były smackersy.
Zestaw Fanta (dwa balsamy + błyszczyk) za 23,99zł, pojedyncze błyszczyki 11,99zł, ale wyboru dużego nie było.
Ja nic nie kupiłam.[/quote]
Oj, nie polecam
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 11:09   #1280
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

ale nie polecasz zestawu czy smackersow fanta?
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 11:24   #1281
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ale nie polecasz zestawu czy smackersow fanta?
Całego zestawu, bo składa się ze Smackersów Fanta (fanta ananasowa, pomarańczowa i Squeezy truskawkowa). Ananasowa ma wstrętny zapach, taka parafina, ja oddałam koleżance. Pomarańczowa strasznie wysuszyła mi usta, a truskawkowa bardzo krótko się utrzymuje i ma okropnie słodki smak.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 12:04   #1282
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

akurat truskawke i ananasa mam jeszcze nie uzywane.. ale z pomaranczowej jestem bardzo zadowolona, moje usta ladnie odzywia i regeneruje wrecz. u mnie wystarczy chwila bez czegos na ustach a juz sa w tanie okropnym, a dzieki smackersom sie ladnie regeneruja. jeszcze sie nie spotkalam, zeby mi smackers wysuszal usta. no nie licze takich z aplikatorem i srebrna nalepka, bo nie sa fajnie i jednej pomadki, ale one byly kupowane na allegro i w sumie to moze byc wina sprzedawcy a nie samych kosmetyykow.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 12:08   #1283
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Ja przygodę ze Smackersami kończę na tych 3.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 13:00   #1284
netka00130
Rozeznanie
 
Avatar netka00130
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 624
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
akurat truskawke i ananasa mam jeszcze nie uzywane.. ale z pomaranczowej jestem bardzo zadowolona, moje usta ladnie odzywia i regeneruje wrecz. u mnie wystarczy chwila bez czegos na ustach a juz sa w tanie okropnym, a dzieki smackersom sie ladnie regeneruja. jeszcze sie nie spotkalam, zeby mi smackers wysuszal usta. no nie licze takich z aplikatorem i srebrna nalepka, bo nie sa fajnie i jednej pomadki, ale one byly kupowane na allegro i w sumie to moze byc wina sprzedawcy a nie samych kosmetyykow.
Zgadzam sie z powyższą wypowiedzią Dla mnie akurat fanty bardzo ładnie pachną i smakują
Do Literka96:
A moze źle je przechowywałaś i zepsuły się?
__________________
netka00130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 13:57   #1285
SkazanaNaRap
Raczkowanie
 
Avatar SkazanaNaRap
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 311
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1053468 5]Byłam wczoraj w Starym Browarze w Super-Pharmie i były smackersy.
Zestaw Fanta (dwa balsamy + błyszczyk) za 23,99zł, pojedyncze błyszczyki 11,99zł, ale wyboru dużego nie było.
Ja nic nie kupiłam.[/quote]

ale drogie te błyszczyki xP słyszalam że tańsze są po 7zł. chyba sobie zrobie jednak zamowienie z tego ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ ;] to może polecicie mi jakieś błyszczyki/pomadki z tej strony? ;] A czy trzeba tam sie zarejestrować aby zrobić zakupy czy nie? ;P
__________________

SkazanaNaRap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 14:15   #1286
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Całego zestawu, bo składa się ze Smackersów Fanta (fanta ananasowa, pomarańczowa i Squeezy truskawkowa). Ananasowa ma wstrętny zapach, taka parafina, ja oddałam koleżance. Pomarańczowa strasznie wysuszyła mi usta, a truskawkowa bardzo krótko się utrzymuje i ma okropnie słodki smak.
Ja mam ananasową ze Smyka i bardzo ją lubię Ma cudny zapach i właśnie fajnie nawilża mi usta i chroni przed mrozem... ale widać każdemu pasuje co innego
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 14:30   #1287
natkacz
Zadomowienie
 
Avatar natkacz
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 011
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

na początku stycznia był jeszcze duży wybór w browarze xP sztyfty są po 6,5 cos takiego,napewno nie więcej niż 7 a w smyku są po 10,90 i wyboru nie ma xP
__________________

natkacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 14:42   #1288
espera
Raczkowanie
 
Avatar espera
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 442
GG do espera
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja od wczoraj przeglądam stronę ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ i chyba w końcu zdecyduję się na zamówienie.Zdaje się,że pojawiły się akurat jakieś nowości?I czy promocja z tym pudełkiem przy zakupie powyżej 20zł jest nadal ważna?Przydałoby mi się takie na wszystkie błyszczydła
W zeszłym tygodniu zrobiłam zamówienie i pytałam o tę promocję. Pani Ania napisała, że jest aktualna dopóki nie zniknie ze strony głównej, więc czekam na moje smackersy i blaszane pudełko
__________________
life is a series of mishaps but every now and then one of those mishaps goes wrong and things turn out well


espera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 14:45   #1289
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

hmm ja byłam jakoś dwa tyg temu i jedyne co w SP zostało to ten zestaw z fantą... i błyszczyki w płynie te cienkie.

Także wybór jest przynajmniej był w tym tyg teraz jak byłam w SP, dość niemrawy...

Ja cały czas miziam się tymi trzema nowymi i stwierdziłam, że chyba miałam katar bo dobrze jednak pachną Moje faworyty to te dwa owocowe

Czy ma któraś z Was LipLites w płynie? Baaaardzo interesuje mnie efekt na ustach jaki dają te błyszczyki
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 15:35   #1290
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Smackersy - zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez netka00130 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z powyższą wypowiedzią Dla mnie akurat fanty bardzo ładnie pachną i smakują
Do Literka96:
A moze źle je przechowywałaś i zepsuły się?
Nie, na pewno były przeze mnie dobrze przechowywane. Miałam takie od kupna więc albo były źle przechowywane w SP albo są takie od zawsze.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.