Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-07, 09:15   #4741
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
o tak akurat trafił mi się słoneczny weekend, więc mogłam się jarać do woli
no to super się udało

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Na paznokciach to inna sprawa zapewne A oddawać faktycznie szkoda, znając Ciebie to pewnie użyjesz go kiedyś do jakiejś nietypowej kombinacji i wszystkie będziemy posikane

Aaa, rozumiem Ciężko u mnie z kwadratami, bo ten przyrost mi niesamowicie mocno wystaje- upychałam go i trochę mniej go jest, ale nadal moje zero to jak u kogoś długie paznokcie :/ Nie da rady zrobić krótkich kwadratów, chyba, że ucięłabym przyrost
chciałam troszkę zaprzestać piłowania boków, bo chcę żeby mi po bokach płytka bardziej przyrosła, dlatego mam na paznokciach to co mam Chociaż standardowo korcą mnie kwadraty
na razie nie mam zamiaru go używać w zdobieniu, za duzo nowości w kolejce

wiem o przyroście, ale przecież już nieraz miałaś kwadraty, miałam na myśli takie do przyrostu, wiadomo, że sobie nie wydrzesz pół płytki

no a z boczkami to rozumiem w takim razie

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;58519261]Dziewczyny, czy każdej z was w wyniku regularnego malowania i dbania o paznokcie wydłużyła się płytka (różowa część)? Może ma któraś z Was dawne fotki + aktualne ku motywacji dla mnie? [/QUOTE]

tutaj na wątku chyba każdej z nas oczywiście z tych dbających dłużej. Ja niedawno dawałam link do mojej przemiany, ktora jest na blogu

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć Wam!

Ojjjj to chyba w tym przypadku mamy całkiem odmienny gust. Calopaznokciowe są spoko, ale to nie ten typ naklejek do takich kombinacji, nigdy nie widziałam pojedynczych naklejek typu water colour. Za to te drugie mi sie totalnie nie podobają
wiem, że takie pojedyncze trudno znaleźć, ale podałam tylko przykład dla zobrazowania co to dla mnie znaczy naturalniejsze nie chciało mi się szukać konkretnie.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 10:22   #4742
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Hejos muczaczos!
Podglądam Was cały czas, ale się nie wychylam, taki ze mnie stalker

Mam pytanie do bardziej zorientowanych ode mnie - widziałyście już jakieś słocze Colour Alike Universe albo słyszałyście coś więcej prócz nazwy i ceny? Chodzi mi o te do malowania, nie do stempli

Najpierw jak je zobaczyłam pomyślałam sobie "meh... nie chcę", a z biegiem czasu miłość Ale jak mam się wpakować w mega widoczne pociągnięcia pędzla, to... meh, nie chcę
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 11:10   #4743
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Hejos muczaczos!
Podglądam Was cały czas, ale się nie wychylam, taki ze mnie stalker

Mam pytanie do bardziej zorientowanych ode mnie - widziałyście już jakieś słocze Colour Alike Universe albo słyszałyście coś więcej prócz nazwy i ceny? Chodzi mi o te do malowania, nie do stempli

Najpierw jak je zobaczyłam pomyślałam sobie "meh... nie chcę", a z biegiem czasu miłość Ale jak mam się wpakować w mega widoczne pociągnięcia pędzla, to... meh, nie chcę
póki co widziałam chyba tylko u Sabb dwa odcienie z tej kolekcji, ale nie na blogu typowe swatche tylko na fb takie ło, więc trudno określić dobrze
cześć tak w ogóle! pazury dawaj

Mam kolejnego Orlika, Hip And Outlandish, boooski, ale niefotografowalny :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png orly hip and outlandish.png (465,7 KB, 17 załadowań)
__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2016-04-07 o 11:50
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 12:00   #4744
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
póki co widziałam chyba tylko u Sabb dwa odcienie z tej kolekcji, ale nie na blogu typowe swatche tylko na fb takie ło, więc trudno określić dobrze
cześć tak w ogóle! pazury dawaj
Dzięki Ci, dobra kobieto!
No i moje wątpliwości rosną Bo najbardziej w tej kolekcji kusiły mnie te cudne zielono-złoto-czerwone przejścia, a najprawdopodobniej w ogóle nie będzie ich widać na paznokciach, a za niebiesko-fioletowe duochromy to ja podziękuję, szkoda trochę Na razie hajsy zostają w kieszeni, ale poczekam jeszcze na słocze

A pazury - ostatnio w niezmiennej monotematycznej formie Trochę się sypią, a najbardziej chyba dobija je odpryskujący lakier, ale ostatecznie jakoś się trzymają.

Foto sprzed chwili, mani zmęczone, bo z wtorku i po nocce
(faker nie jest dłuższy od serdaka, perspektywa chyba coś namotała)
Savina Dream



Mmmm, Orlik faktycznie fajny, neon?
__________________

Edytowane przez vivinn
Czas edycji: 2016-04-07 o 12:02
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 12:11   #4745
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
To zdjęcie to kompletna kompromitacja, ale poświęcę się

oj tam zaraz kompromitacja... to po prostu dowód na to, jak długą drogę przeszłaś i jak z czegoś beznadziejnego można dojść do perfekcji tylko potrzeba czasu, cierpliwości i odpowiedniej pielęgnacji.


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale ja mam na myśli drogę od skrzynki na 2 piętro

Ja mam zawsze

to widzę, że ja największy hardkor, bo niektóre swoje paczki otwierałam wracając z poczty


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no to super się udało

o taak, wyczułam pogodę


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Hejos muczaczos!
Podglądam Was cały czas, ale się nie wychylam, taki ze mnie stalker

Mam pytanie do bardziej zorientowanych ode mnie - widziałyście już jakieś słocze Colour Alike Universe albo słyszałyście coś więcej prócz nazwy i ceny? Chodzi mi o te do malowania, nie do stempli

hejka

o cenie to było dosadnie w klubie napisane więcej w tej sprawie głosu zabierać nie będę...


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Mam kolejnego Orlika, Hip And Outlandish, boooski, ale niefotografowalny :/

baardzo mi się podobają takie odcienie!


w takich chwilach, jak pokazujesz jakieś tealowe odcienie myślę sobie smutno, że Nefty by piszczała gdzie te nasze wizażanki


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Foto sprzed chwili, mani zmęczone, bo z wtorku i po nocce
(faker nie jest dłuższy od serdaka, perspektywa chyba coś namotała)
Savina Dream

piękna a mi się właśnie wydawało, że faker krótszy ode serdaka, co ta perspektywa
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 12:21   #4746
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
hejka

o cenie to było dosadnie w klubie napisane więcej w tej sprawie głosu zabierać nie będę...

piękna a mi się właśnie wydawało, że faker krótszy ode serdaka, co ta perspektywa


Nie no, cenę znam, swoje zdanie na jej temat też mam Ale kolory w butelkach kusiły, dobrze, że na paznokciach mniej

Dzięki Perspektywa pewnie wzięła się stąd, że nie chciało mi się robić więcej niż dwa zdjęcia
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 12:34   #4747
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

to widzę, że ja największy hardkor, bo niektóre swoje paczki otwierałam wracając z poczty
W sumie biorąc pod uwagę że mi listonosz polecone do skrzynki wrzuca...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 12:53   #4748
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dzięki Ci, dobra kobieto!
No i moje wątpliwości rosną Bo najbardziej w tej kolekcji kusiły mnie te cudne zielono-złoto-czerwone przejścia, a najprawdopodobniej w ogóle nie będzie ich widać na paznokciach, a za niebiesko-fioletowe duochromy to ja podziękuję, szkoda trochę Na razie hajsy zostają w kieszeni, ale poczekam jeszcze na słocze

A pazury - ostatnio w niezmiennej monotematycznej formie Trochę się sypią, a najbardziej chyba dobija je odpryskujący lakier, ale ostatecznie jakoś się trzymają.

Foto sprzed chwili, mani zmęczone, bo z wtorku i po nocce
(faker nie jest dłuższy od serdaka, perspektywa chyba coś namotała)
Savina Dream

Mmmm, Orlik faktycznie fajny, neon?
nie ma za co

to chyba faktycznie trochę inna kolorystyka niż oczekiwałaś. Dla mnie w ogóle poki co one za podobne są, tzn dwa różne, ale trzeci już jakby podobny do ktoregoś.

ładne jak zawsze

wiesz co, jeśli można mówić o morsko-podobnym neonie to w sumie chyba tak wiadomo, nie świeci jak żarówa, ale jest intensywny, żywy

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

baardzo mi się podobają takie odcienie!


w takich chwilach, jak pokazujesz jakieś tealowe odcienie myślę sobie smutno, że Nefty by piszczała gdzie te nasze wizażanki
mi też, ale robienie im zdjęć przyprawia mnie o ból głowy

to samo pomyślałam pisząc notkę...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 14:34   #4749
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Mam kolejnego Orlika, Hip And Outlandish, boooski, ale niefotografowalny :/

te kolory, to tragedia do odwzorowania na zdjęciu i to już sprawdzałam: czy ma się małpkę za 150zł czy lustro za 8tys - ta sama tragedia.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Foto sprzed chwili, mani zmęczone, bo z wtorku i po nocce
(faker nie jest dłuższy od serdaka, perspektywa chyba coś namotała)
Savina Dream

heeej
fajny kolor
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 16:43   #4750
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Niemocy nie widzę Wielka szkoda, że drobinki się pochowały, ale i tak mi się podoba
Dziękuje
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Bardzo subtelne i ładne połączenie Kiedyś odgapię

Ostatnie były takie, aktualnie podobna długość, może ciut dłuższe, ale niestety jutro idą pod pilnik, bo ten faker przez rozdwojenie zrobił się cienki na końcu :<
Dziękuje

Bardzo ładne mani
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to teraz schowaj pilniczek
Tak jest!
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Foto sprzed chwili, mani zmęczone, bo z wtorku i po nocce
(faker nie jest dłuższy od serdaka, perspektywa chyba coś namotała)
Savina Dream
Hej

Świetny kolor


Anula, gdzieś mi Ciebie ucieło - super ten Orlik, bardzo mi się podoba

Pozostając w temacie paczek - udało mi się dziś w końcu złożyć zamówienie na blueberry( w końcu mają dostawę płytek). Kupiłam też gumę do stempla, więc będę robić naklejki
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 17:12   #4751
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;58579951]
Pozostając w temacie paczek - udało mi się dziś w końcu złożyć zamówienie na blueberry( w końcu mają dostawę płytek). Kupiłam też gumę do stempla, więc będę robić naklejki [/QUOTE]


oo, ciekawa jestem efektów
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 17:22   #4752
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
oo, ciekawa jestem efektów
Ja też! myśle, że w przyszły weekend coś wykombinuje z naklejkami

No i mani
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 17:31   #4753
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale ja mam na myśli drogę od skrzynki na 2 piętro


Ja mam zawsze
Aha
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
na razie nie mam zamiaru go używać w zdobieniu, za duzo nowości w kolejce

wiem o przyroście, ale przecież już nieraz miałaś kwadraty, miałam na myśli takie do przyrostu, wiadomo, że sobie nie wydrzesz pół płytki

no a z boczkami to rozumiem w takim razie
Domyślam się

I wiesz co? Wczoraj jednak spiłowałam na kwadraty do przyrostu spiłowałam i niestety serdeczny jest dłuższy, bo w nim mam najdłuższą płytkę, ale poczekam aż inne podrosną i będę równała Ty to masz wpływ
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Mam kolejnego Orlika, Hip And Outlandish, boooski, ale niefotografowalny :/
Pięknyy <3

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A pazury - ostatnio w niezmiennej monotematycznej formie Trochę się sypią, a najbardziej chyba dobija je odpryskujący lakier, ale ostatecznie jakoś się trzymają.

Foto sprzed chwili, mani zmęczone, bo z wtorku i po nocce
(faker nie jest dłuższy od serdaka, perspektywa chyba coś namotała)
Savina Dream
Witojcie dziołszko

Mani cudne
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
oj tam zaraz kompromitacja... to po prostu dowód na to, jak długą drogę przeszłaś i jak z czegoś beznadziejnego można dojść do perfekcji tylko potrzeba czasu, cierpliwości i odpowiedniej pielęgnacji.


to widzę, że ja największy hardkor, bo niektóre swoje paczki otwierałam wracając z poczty



o cenie to było dosadnie w klubie napisane więcej w tej sprawie głosu zabierać nie będę...
Cierpliwość to podstawa! Z dnia na dzień nic się nie wyczaruje, ale z czasem widać efekty

Haha, ja tylko te z Aliexpress w drodze na 4 piętro

I ja, i ja! Byłą dyskusja wraz z cytatami
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;58579951]

Pozostając w temacie paczek - udało mi się dziś w końcu złożyć zamówienie na blueberry( w końcu mają dostawę płytek). Kupiłam też gumę do stempla, więc będę robić naklejki [/QUOTE]
Oo, nie mogę się doczekać

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;58581786]Ja też! myśle, że w przyszły weekend coś wykombinuje z naklejkami

No i mani
[/QUOTE]
Pięknie się błyszczy

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Z takim cudem się teraz noszę

ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 17:36   #4754
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;58581786]Ja też! myśle, że w przyszły weekend coś wykombinuje z naklejkami

No i mani
[/QUOTE]


super


ale ja lubię tego Wibosia

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Z takim cudem się teraz noszę

ale króciaki mam ciut więcej za opuszek jednak lakier super
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 17:45   #4755
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

ale króciaki mam ciut więcej za opuszek jednak lakier super
Niestety faker był strasznie cienki na końcu przez rozdwojenie :/Chociaż nie wiem czy nie zostanę przy takiej długości- długie paznokcie mi się jakoś znudziły
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 17:50   #4756
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Niestety faker był strasznie cienki na końcu przez rozdwojenie :/Chociaż nie wiem czy nie zostanę przy takiej długości- długie paznokcie mi się jakoś znudziły

ja mam kciuk taki fatalny :/ reszta powinna dać radę, bo na kilku napęknięcia lub delikatne łuszczenie tylko, część rozdwojeń spiłowana. Ale z kciukiem o tyle dobrze, że on ma na tyle dużą płytkę, że może być taki krótszy
Wiesz, coś w tym jest, bo jak mam taką przejściową długość i kształt to też mi się czasami podobają. Tylko potem nagle patrzę na zdjęcia migdałów i niemal płaczę
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 18:29   #4757
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie no, cenę znam, swoje zdanie na jej temat też mam Ale kolory w butelkach kusiły, dobrze, że na paznokciach mniej

Dzięki Perspektywa pewnie wzięła się stąd, że nie chciało mi się robić więcej niż dwa zdjęcia

chyba nawet się domyślam jakie będzie można wydać pieniądze na coś innego

skąd ja to znam, ostatnio też robię dwa zdjęcia, żeby było coś widać i już


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
W sumie biorąc pod uwagę że mi listonosz polecone do skrzynki wrzuca...

ja się ze swoim zawsze mijam... plus większość paczek nie zmieściłoby się do skrzynki


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mi też, ale robienie im zdjęć przyprawia mnie o ból głowy

domyślam się... takie odcienie są piękne, ale oddanie ich na zdjęciach to ciężka, żeby nie powiedzieć niewykonalna sprawa. jeszcze biorąc pod uwagę fakt, że na każdym monitorze odcienie mogą się różnić...


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;58579951]Pozostając w temacie paczek - udało mi się dziś w końcu złożyć zamówienie na blueberry( w końcu mają dostawę płytek). Kupiłam też gumę do stempla, więc będę robić naklejki [/QUOTE]


będzie szaleństwo


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;58581786]No i mani [/QUOTE]


fajnie migocze ale ten lakier będzie mi się zawsze tak jesiennie kojarzyć


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Haha, ja tylko te z Aliexpress w drodze na 4 piętro

I ja, i ja! Byłą dyskusja wraz z cytatami


Z takim cudem się teraz noszę

ja to wszystkie, nie mogę się nigdy opanować

no te cytaty to były zabójcze


jak podrosną tak, że będą proporcjonalne to będzie ideolo ale ja jestem zakochana w Twoich kwadratach, są idealneee


jest jedna rzecz, której nie lubię w migdałkach u siebie... to szybkie wycieranie czubków wypiłuję je fajnie, wyostrzę czubki, mijają dwa dni i już po czubkach. czasami dłużej jest mi dane się nimi cieszyć, nie wiem od czego to zależy... ale mimo wszystko uwielbiam ten kształt - żadnych rożków, które się łamią, zahaczają o wszystko, drapią, dłoń wydłużona i wysmuklona chociaż czasami mam słabszą chwilę i myślę nad powrotem do kwadratów, a potem patrzę na zdjęcia i... wydają mi się takie toporne, ciężkie i łojesoo, jak ja mogłam to nosić
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 18:51   #4758
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ja mam kciuk taki fatalny :/ reszta powinna dać radę, bo na kilku napęknięcia lub delikatne łuszczenie tylko, część rozdwojeń spiłowana. Ale z kciukiem o tyle dobrze, że on ma na tyle dużą płytkę, że może być taki krótszy
Wiesz, coś w tym jest, bo jak mam taką przejściową długość i kształt to też mi się czasami podobają. Tylko potem nagle patrzę na zdjęcia migdałów i niemal płaczę
Kciuka to nie widać, bo nie jest "obok"
Haha, mam identycznie ze zdjęciami!
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja to wszystkie, nie mogę się nigdy opanować

no te cytaty to były zabójcze

jak podrosną tak, że będą proporcjonalne to będzie ideolo ale ja jestem zakochana w Twoich kwadratach, są idealneee


jest jedna rzecz, której nie lubię w migdałkach u siebie... to szybkie wycieranie czubków wypiłuję je fajnie, wyostrzę czubki, mijają dwa dni i już po czubkach. czasami dłużej jest mi dane się nimi cieszyć, nie wiem od czego to zależy... ale mimo wszystko uwielbiam ten kształt - żadnych rożków, które się łamią, zahaczają o wszystko, drapią, dłoń wydłużona i wysmuklona chociaż czasami mam słabszą chwilę i myślę nad powrotem do kwadratów, a potem patrzę na zdjęcia i... wydają mi się takie toporne, ciężkie i łojesoo, jak ja mogłam to nosić
Haha Niektórych się nie da i faktycznie trzeba nosić ze sobą nożyczki i nożyk do tapet
Oouu, dziękuję <3

Hmm, szczerze powiem, że nie zaobserwowałam tego wycierania się czubków. Bardziej odrastające boki, które sprawiają, że po kilku dniach migdał traci kształt :/ I fakt z tą gładkością Niestety kwadraty mają to do siebie, że różki lubią podrapać, ale moim zdaniem to kwestia przyzwyczajenia. Mam też awersję do migdałów, ponieważ wszędzie dookoła mnie widzę hybrydowe/żelowe szpony Dzisiaj w autobusie widziałam kciuka takiej długości, że chciałam cyknąć fotkę, ale dziołcha się przesiadła Taki długi, że mogłaby dokonywać nim lobotomii Wiem, że naturalne migdałki są o niebo ładniejsze, mają bardziej opływowy kształt, no ale ludzie... teraz wszystkie babiszony noszą te kiczowato wyglądające szpony, kryształki SWAROWSKIEGO i inne bzdety, które na kilometr walą sztucznością Mam wrażenie, że niektórzy nie rozumieją, że więcej wcale nie znaczy lepiej
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 20:05   #4759
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość



---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Z takim cudem się teraz noszę
boskie i kształt i długość i lakier chyba agaszak miała ostatnio niemalże identyczne. co to za lakier?
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-07, 20:40   #4760
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;58591471]boskie i kształt i długość i lakier chyba agaszak miała ostatnio niemalże identyczne. co to za lakier?[/QUOTE]
Za tę pochwałę kształtu wyślę Ci zgrzewkę lakierów dziękuję
A lakier to Manhattan- Cupcake addicted. Wstyd się przyznać, ale to była dziewica, która leżała w szufladzie dobry rok
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-07, 20:51   #4761
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Kciuka to nie widać, bo nie jest "obok"
Haha, mam identycznie ze zdjęciami!

zgadza się
hahah
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 07:29   #4762
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;58579951]
Pozostając w temacie paczek - udało mi się dziś w końcu złożyć zamówienie na blueberry( w końcu mają dostawę płytek). Kupiłam też gumę do stempla, więc będę robić naklejki [/QUOTE]
Ooooo... Fajnie.
Do mnie ida jakieś 2 płytki z alli w przyszłym miesiącu może sobie jakąś z BorPretty na alli kupię
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;58581786]
No i mani
[/QUOTE]
Baaardzo jesienne.
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Aha
(...)
Haha, ja tylko te z Aliexpress w drodze na 4 piętro
Śmiejesz sie a sama tak masz

Ty... sama się sobie dziwię, ale pazurki wyszły fajnie!
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja się ze swoim zawsze mijam... plus większość paczek nie zmieściłoby się do skrzynki
A... No tak. Ja ostatnio takie małe w sumie mam, a wycieczka na pocztę jest zawsze frustrująca
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 09:11   #4763
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
zgadza się
hahah
Haha
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Śmiejesz sie a sama tak masz

Ty... sama się sobie dziwię, ale pazurki wyszły fajnie!
Bo człowiek zdaje sobie sprawę, że taka sytuacja jest komiczna, dopiero wtedy kiedy okazuje się, że nie tylko on tak robi

Ooo, dziękuję Wiem, że jesteś zwolenniczką migdałków, więc jestem w pozytywnym szoku
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 09:19   #4764
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Bo człowiek zdaje sobie sprawę, że taka sytuacja jest komiczna, dopiero wtedy kiedy okazuje się, że nie tylko on tak robi

Ooo, dziękuję Wiem, że jesteś zwolenniczką migdałków, więc jestem w pozytywnym szoku
No tak

Ja sama w szoku
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 10:01   #4765
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
te kolory, to tragedia do odwzorowania na zdjęciu i to już sprawdzałam: czy ma się małpkę za 150zł czy lustro za 8tys - ta sama tragedia.
dokładnie żaden absolutnie swatch go nie oddaje w necie. Swoją drogą nawet szukając w paletach barw takich odcieni nie można znaleźć, tak jakby komputerowo nie istniały, kosmos

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;58579951]

Anula, gdzieś mi Ciebie ucieło - super ten Orlik, bardzo mi się podoba

Pozostając w temacie paczek - udało mi się dziś w końcu złożyć zamówienie na blueberry( w końcu mają dostawę płytek). Kupiłam też gumę do stempla, więc będę robić naklejki [/QUOTE]

dziękuję

super, czekam na efekty

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;58581786]
No i mani
[/QUOTE]

na czerni? on jest boski w każdej wersji

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

I wiesz co? Wczoraj jednak spiłowałam na kwadraty do przyrostu spiłowałam i niestety serdeczny jest dłuższy, bo w nim mam najdłuższą płytkę, ale poczekam aż inne podrosną i będę równała Ty to masz wpływ

Pięknyy <3


Z takim cudem się teraz noszę
haha korciło Cię, a mój głos przeważył szalę

piękny to jest na żywo

nie wiem czemu ta emotka taka, bo dla mnie jest cudo i lakier i pazury, niech tylko biedaczek nieco odrośnie i będzie idealnie

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

domyślam się... takie odcienie są piękne, ale oddanie ich na zdjęciach to ciężka, żeby nie powiedzieć niewykonalna sprawa. jeszcze biorąc pod uwagę fakt, że na każdym monitorze odcienie mogą się różnić...
chyba właśnie niewykonalna... z monitorem też racja, na kompie jeszcze jestem w tym przypadku w miarę zadowolona, a na telu już za żółta skóra i w ogóle

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
A lakier to Manhattan- Cupcake addicted. Wstyd się przyznać, ale to była dziewica, która leżała w szufladzie dobry rok
u mnie pewnie jeszcze poleży
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 10:06   #4766
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No tak

Ja sama w szoku
Ale ja Ci powiem, że strasznie lubię takie sytuacje To jest takie mega sympatyczne jak zdajesz sobie sprawę, że takie śmiesznostki robią też inne osoby

Haha, Śniegowa, to Ty?
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
haha korciło Cię, a mój głos przeważył szalę

piękny to jest na żywo

nie wiem czemu ta emotka taka, bo dla mnie jest cudo i lakier i pazury, niech tylko biedaczek nieco odrośnie i będzie idealnie



u mnie pewnie jeszcze poleży
Dokładnie W serdecznych troszkę przyrost wystawał, ale nawilżyłam go na noc i już mniej boli

Domyślam się

Dziękuję Myślę, że ze 2-3 tygodnie zanim odrośnie wraz z boczkami, ale najważniejsze żeby nic się nie rozdwajało

Ciekawe ile masz tych dziewic
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 10:13   #4767
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Hejo

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;58581786]Ja też! myśle, że w przyszły weekend coś wykombinuje z naklejkami

No i mani
[/QUOTE]
Fajnie wygląda na czarnym ja go zawsze solo nosiłam
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

[/COLOR]Z takim cudem się teraz noszę

Uwielbiam go
Ja muszę na swoje zarzucić odżywkę bo paznokcie poszły trochę z długość przez prace w ogródku
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 10:18   #4768
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ale ja Ci powiem, że strasznie lubię takie sytuacje To jest takie mega sympatyczne jak zdajesz sobie sprawę, że takie śmiesznostki robią też inne osoby

Haha, Śniegowa, to Ty?
Masz rację, to fajne jest


hmm... czy ja to ja?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 10:30   #4769
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Dokładnie W serdecznych troszkę przyrost wystawał, ale nawilżyłam go na noc i już mniej boli

Dziękuję Myślę, że ze 2-3 tygodnie zanim odrośnie wraz z boczkami, ale najważniejsze żeby nic się nie rozdwajało

Ciekawe ile masz tych dziewic
nom, ja kciuka piłuję tak na zero i czasem wksazówkę i tak właśnie dzień dwa schodzi, żeby przestał boleć, wkurzające uczucie.

zleci szybko mam nadzieję, że nie będzie

kto to wieee
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 10:40   #4770
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dokładnie żaden absolutnie swatch go nie oddaje w necie. Swoją drogą nawet szukając w paletach barw takich odcieni nie można znaleźć, tak jakby komputerowo nie istniały, kosmos
to też prawda z paletami

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 07:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.