Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-14, 18:54   #2311
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Dziewczyny zdecydowałam się na lekarza i man termin poz koniec zimy. Ale strasznie się cykam i cały czas nie jestem pewna czy nie stchórzę i w ogóle czy nie lepiej już mieć takiego kulfona, jak ja niż się kroić...

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 20:08   #2312
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdecydowałam się na lekarza i man termin poz koniec zimy. Ale strasznie się cykam i cały czas nie jestem pewna czy nie stchórzę i w ogóle czy nie lepiej już mieć takiego kulfona, jak ja niż się kroić...

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
zrobisz moj bład z maja, potem będziesz znow czekac prawie rok na wolny termin, i przez caly czas bedziesz sobie powtarzać, czemu sie wycofałam w ostatniej chwili
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-14, 20:16   #2313
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdecydowałam się na lekarza i man termin poz koniec zimy. Ale strasznie się cykam i cały czas nie jestem pewna czy nie stchórzę i w ogóle czy nie lepiej już mieć takiego kulfona, jak ja niż się kroić...

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
jakbyś nie miała wątpiliwości, to wtedy byłoby dziwne. To normalne.
Na swoim przykładzie napiszę - żałuję, że tak późno zdecydowałam się na operację. Bólu zero. Nos może nie jest idealny, wycięty z gazety o celebrytach ale dla mnie jest najpiękniejsy na świecie i gdybym miała drugi raz zrobić operację - zrobiłabym bez wahania.
Nie ma co się bać, zasypiasz i budzisz się z nowym, pięknym nosem. Bez kompleksów - genialne uczucie.
Jesteś w miejscu publicznym i starym nawykiem myślisz 'o kurcze, patrzą na mój profil, wielki nochal' a za sekundę wracasz na ziemię 'kurcze, mam malutki piękny nosek' i z podniesioną głową drepczesz obok fajnych kolesi
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 21:57   #2314
Ana511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Witaj moge wiedziec gdzie robilas oeracje nosa . Mam garba od lat depresja przez niego..ale strach przed bolem.przed tym.ze cos bedzie nie tak i to na resztw zycia mnie dobija .. blagam objakoes info zdjęcia...bede wdzieczna.. jaki lekarz ..
Ana511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 11:47   #2315
dbn193
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Czesc wszystkim. Szukam jakiegos dobrego chirurga of nosa (najlepiej cos w Warszawie). Ogolnie mam dosc ciezki przypadek po kilku zlamaniach zwiazanych ze sportem. Bylem wczoraj na konultacjach w klinice I doktor bardziej mi odradzal operacje niz zachecal do niej. W takim razie szukam jakiegos specjalisty od osteotomi. Chcialbym znalez kilku chirurgow I umowic sie na konsultacje dla porownania. Dzieki z gory.
dbn193 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 23:52   #2316
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez dbn193 Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim. Szukam jakiegos dobrego chirurga of nosa (najlepiej cos w Warszawie). Ogolnie mam dosc ciezki przypadek po kilku zlamaniach zwiazanych ze sportem. Bylem wczoraj na konultacjach w klinice I doktor bardziej mi odradzal operacje niz zachecal do niej. W takim razie szukam jakiegos specjalisty od osteotomi. Chcialbym znalez kilku chirurgow I umowic sie na konsultacje dla porownania. Dzieki z gory.
Moja znajoma robiła rekonstrukcję powypadkowego nosa u dr Krawczyńskiego, który operuje w Łodzi i w Warszawie. W Warszawie w Krajmedzie.
Znajoma baaardzo zadowolona z efektu, w końcu swobodnie oddycha

Pozdrawiam!
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 21:14   #2317
debo22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 34
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Witam

Mam pytanie jakie badania robiliście kobitki do operacji nosa u doktora krawczynskiego piszecie badania krwi bo niektóre pisała że jakieś prześwietlenie klatki? Czy coś mi się pomyliło?proszę o odpowiedź. I jeszcze ile czeka się od momentu wizyty u doktora na termin?zbieram kasę i dlatego chcę wiedzieć
debo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 22:58   #2318
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Cytat:
Napisane przez debo22 Pokaż wiadomość
Witam

Mam pytanie jakie badania robiliście kobitki do operacji nosa u doktora krawczynskiego piszecie badania krwi bo niektóre pisała że jakieś prześwietlenie klatki? Czy coś mi się pomyliło?proszę o odpowiedź. I jeszcze ile czeka się od momentu wizyty u doktora na termin?zbieram kasę i dlatego chcę wiedzieć
Ja żadnego prześwietlenia nie robiłam, tylko badania krwi.
Podobno teraz na termin czeka się jakieś pół roku.
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 21:27   #2319
debo22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 34
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Dziękuję za odpowiedź.

A ogólne badania krwi?
debo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 21:44   #2320
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Cytat:
Napisane przez debo22 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.

A ogólne badania krwi?
ogólne badanie moczu i pelna morfologia,
badanie na wirusa HIV, żółtaczkę, grupę krwi, krzepliwość. Sporo tego, ale wszystko z krwi i moczu
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 16:26   #2321
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

ale mi sie czas dłuży, gdzie ten 7 luty chciałbym juz mieć to za soba i zobaczyć czy naprawdę było warto
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-26, 16:46   #2322
mpConroe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 16
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
ale mi sie czas dłuży, gdzie ten 7 luty chciałbym juz mieć to za soba i zobaczyć czy naprawdę było warto
czyżby kolejny facet na forum?
hehe ja muszę czekać do czerwca
mpConroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 16:49   #2323
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez mpConroe Pokaż wiadomość
czyżby kolejny facet na forum?
hehe ja muszę czekać do czerwca
dr Krawczynski ?
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 17:16   #2324
mpConroe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 16
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
dr Krawczynski ?
nie znam, ja jadę do Skupina
mpConroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 21:43   #2325
AnielaTaraszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Dr. Marel Paul. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
AnielaTaraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 21:51   #2326
AnielaTaraszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 2
Dr. Marek Paul korekta nosa

Czy ktoś z Was ma jakieś dosiadczenia lub słyszał coś o tym chirurgu? Polecano go mojej mamie na rekonstrukcję piersi (bardzo dobre opinie!) ale widzę, ze tez wykonuje korektę nosa, co z kolei interesuje mnie Polecacie?
Będę bardzo wdzięczna za komentarze!
AnielaTaraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 21:23   #2327
gaskabalbinka07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Hej a kiedy?

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Hej na kiedy termin?
gaskabalbinka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 18:50   #2328
afa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 62
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

AMCK i jak, czy próbowałaś się dowiadywać od dr czegoś na temat komplikacji?
afa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 16:58   #2329
miraii
Przyczajenie
 
Avatar miraii
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

A ja mam dla was "recenzję".

Nowy nos chciałam mieć już przed rozpoczęciem studiów, więc decyzję dot. chirurga podjęłam dość pochopnie, a padło na doktora Michała Knakiewicza z Wrocławia (nie mylić z Henrykiem Knakiewiczem ).
Chciałam skorygować sam czubek, ale doktor namówił mnie na pełny zabieg, tzn. z łamaniem kości i szlifowaniem garbka. Rzeczywiście mój nochal tego wymagał, więc się zgodziłam. Całość kosztowała mnie 8 tysięcy, a zabieg został wykonany bez usypiania, więc dość traumatyczne przeżycie, ale bez tragedii.
Doktor Knakiewicz to chyba najsympatyczniejszy lekarz z jakim miałam do czynienia, zajmowała się mną też przemiła pielęgniarka, więc atmosfera wymarzona.
Po operacji nie odczuwałam prawie żadnego bólu, tylko dyskomfort, bo wiadomo, nos zatkany, trzeba oddychać tydzień przez usta.
I teraz najważniejsze - efekt. Nos jest zdecydowanie krótszy i zgrabniejszy, ALE. Po zabiegu był prościutki, ale z dnia na dzień garbek coraz bardziej się powiększał, aż w końcu wrócił.
Ogólnie jestem zadowolona i bardzo polecam tego chirurga, chociaż jestem trochę zawiedziona tym garbem, bo skoro zapłaciłam za pełny zabieg, oczekiwałam większego efektu, ale przynajmniej teraz nikt nie zarzuci mi, że nos jest zrobiony
__________________
żyję, żeby się zachwycać.
miraii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-04, 22:53   #2330
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez miraii Pokaż wiadomość
A ja mam dla was "recenzję".

Nowy nos chciałam mieć już przed rozpoczęciem studiów, więc decyzję dot. chirurga podjęłam dość pochopnie, a padło na doktora Michała Knakiewicza z Wrocławia (nie mylić z Henrykiem Knakiewiczem ).
Chciałam skorygować sam czubek, ale doktor namówił mnie na pełny zabieg, tzn. z łamaniem kości i szlifowaniem garbka. Rzeczywiście mój nochal tego wymagał, więc się zgodziłam. Całość kosztowała mnie 8 tysięcy, a zabieg został wykonany bez usypiania, więc dość traumatyczne przeżycie, ale bez tragedii.
Doktor Knakiewicz to chyba najsympatyczniejszy lekarz z jakim miałam do czynienia, zajmowała się mną też przemiła pielęgniarka, więc atmosfera wymarzona.
Po operacji nie odczuwałam prawie żadnego bólu, tylko dyskomfort, bo wiadomo, nos zatkany, trzeba oddychać tydzień przez usta.
I teraz najważniejsze - efekt. Nos jest zdecydowanie krótszy i zgrabniejszy, ALE. Po zabiegu był prościutki, ale z dnia na dzień garbek coraz bardziej się powiększał, aż w końcu wrócił.
Ogólnie jestem zadowolona i bardzo polecam tego chirurga, chociaż jestem trochę zawiedziona tym garbem, bo skoro zapłaciłam za pełny zabieg, oczekiwałam większego efektu, ale przynajmniej teraz nikt nie zarzuci mi, że nos jest zrobiony
o matko, bez usypiania?
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 11:09   #2331
miraii
Przyczajenie
 
Avatar miraii
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Też wydawało mi się to przerażające, ale nic nie czułam i w sumie mało pamiętam
__________________
żyję, żeby się zachwycać.
miraii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 18:11   #2332
AMCK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 15
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez afa_ Pokaż wiadomość
AMCK i jak, czy próbowałaś się dowiadywać od dr czegoś na temat komplikacji?
jeszcze nie, w sumie to jakoś zapomniałam a Ty pytałaś? jak Ci się podoba symulacja, bo mi bardzo
zarezerwowałaś termin? ja ten na początku lipca wzięłam.
Ogólnie to dowiedziałam się ze w Warszawie w Krajmedzie mogłabym mieć już w marcu ale koszt zabiegu byłby 1200 zł droższy więc to sporo!
Ale ze względu na pracę wezmę lipiec, ech jeszcze 8 miesięcy...

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez debo22 Pokaż wiadomość
Witam

Mam pytanie jakie badania robiliście kobitki do operacji nosa u doktora krawczynskiego piszecie badania krwi bo niektóre pisała że jakieś prześwietlenie klatki? Czy coś mi się pomyliło?proszę o odpowiedź. I jeszcze ile czeka się od momentu wizyty u doktora na termin?zbieram kasę i dlatego chcę wiedzieć
Rentgen jest dla osób po 35 roku życia, jak również EKG.
Ja byłam w październiku na konsultacji i pierwszy termin była na maj. A w Warszaie w Krajmedzie termin jest nawet już na marzec.

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Ana511 Pokaż wiadomość
Witaj moge wiedziec gdzie robilas oeracje nosa . Mam garba od lat depresja przez niego..ale strach przed bolem.przed tym.ze cos bedzie nie tak i to na resztw zycia mnie dobija .. blagam objakoes info zdjęcia...bede wdzieczna.. jaki lekarz ..
Poczytaj sobie jest ponad 7o stron forum pełne informacji zdjęć i namiarów na lekarzy. A zabieg nie boli
AMCK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 21:05   #2333
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez miraii Pokaż wiadomość
A ja mam dla was "recenzję".

Nowy nos chciałam mieć już przed rozpoczęciem studiów, więc decyzję dot. chirurga podjęłam dość pochopnie, a padło na doktora Michała Knakiewicza z Wrocławia (nie mylić z Henrykiem Knakiewiczem ).
Chciałam skorygować sam czubek, ale doktor namówił mnie na pełny zabieg, tzn. z łamaniem kości i szlifowaniem garbka. Rzeczywiście mój nochal tego wymagał, więc się zgodziłam. Całość kosztowała mnie 8 tysięcy, a zabieg został wykonany bez usypiania, więc dość traumatyczne przeżycie, ale bez tragedii.
Doktor Knakiewicz to chyba najsympatyczniejszy lekarz z jakim miałam do czynienia, zajmowała się mną też przemiła pielęgniarka, więc atmosfera wymarzona.
Po operacji nie odczuwałam prawie żadnego bólu, tylko dyskomfort, bo wiadomo, nos zatkany, trzeba oddychać tydzień przez usta.
I teraz najważniejsze - efekt. Nos jest zdecydowanie krótszy i zgrabniejszy, ALE. Po zabiegu był prościutki, ale z dnia na dzień garbek coraz bardziej się powiększał, aż w końcu wrócił.
Ogólnie jestem zadowolona i bardzo polecam tego chirurga, chociaż jestem trochę zawiedziona tym garbem, bo skoro zapłaciłam za pełny zabieg, oczekiwałam większego efektu, ale przynajmniej teraz nikt nie zarzuci mi, że nos jest zrobiony
lekarz wie o tym garbie? powinien zaproponować poprawkę
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 13:38   #2334
afa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 62
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

AMCK, pytałam, dr odpowiedział uspakajająco mnie moja symulacja też się podoba i chyba zdecyduje się na dr, nie będę dalej szukać. A co będziesz miała robione i ile płacisz?
Też mam zamiar się zoperować początkiem lipca ale jeszcze nie zaklepałam terminu, ostatnio robiłam badania krwi i nie wyszły najlepiej, mam nadzieje ze będę się kwalifikować do operacji.
afa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 12:26   #2335
honey82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Halo halo - kiedy do jasnej cholery zejdzie opuchlizna z czubka 1.09 zdjęłam gips i łuczek śliczy, opuchlizna u nasady schodzi pięknie tylko ten czubek jeszcze wrrrr..
(i chociaż i tak jest śliczny to oczekuje spektakularnego efektu)
kiedy kiedy kiedy???? boje się, że tak zostanie...
__________________
23.08.2016- CKN dr Giedrojć - Juraha

Edytowane przez honey82
Czas edycji: 2016-11-08 o 13:12
honey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 13:21   #2336
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez honey82 Pokaż wiadomość
Halo halo - kiedy do jasnej cholery zejdzie opuchlizna z czubka 1.09 zdjęłam gips i łuczek śliczy, opuchlizna u nasady schodzi pięknie tylko ten czubek jeszcze wrrrr..
(i chociaż i tak jest śliczny to oczekuje spektakularnego efektu)
kiedy kiedy kiedy???? boje się, że tak zostanie...
oj jeszcze długo miesiąc lekko jak nie dłużej
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 10:55   #2337
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Cytat:
Napisane przez aaniolekk Pokaż wiadomość
hej Angel_00 pamiętam jak byłaś przed operacją, jak tam Twój nosek teraz?
Hej przepraszam, że tak późno odpisuję, raczej już nie siedzę na tym forum. W końcu minęły już dwa lata. Ogólnie dobrze nie narzekam. Nie odpadł, jest na swoim miejscu, za wiele się nie zmienił chyba, że nie jestem obiektywna
Zaraz wstawię zdjęcia z tego roku, to możesz sobie zobaczyć nie jest maleńki, jak po większości operacji u pana doktora, ale trudny przypadek byłam więc jest super
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 15:53   #2338
gaskabalbinka07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Hej gdzie mozna zobaczyc zdjecia?
gaskabalbinka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-09, 20:52   #2339
debo22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 34
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Miraii możesz dać maila miałabym do ciebie kilka pytan?w sprawie operacji będę Ci wdzięczna dlaczego miałaś robione w znieczuleniu miejscowym?i kiedy robiłaś operacje? i czemu garbek wrócił?i czy ten doktor jest też laryngologiem?
debo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 09:27   #2340
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Cytat:
Napisane przez gaskabalbinka07 Pokaż wiadomość
Hej gdzie mozna zobaczyc zdjecia?
Jeśli pytanie było do mnie, to w prywatnym albumie.
__________________





Edytowane przez Angel_00
Czas edycji: 2016-11-10 o 09:29
Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.