Jak podkreślić jasną cerę? - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-27, 10:00   #1741
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (10,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (25,7 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (15,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (30,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (17,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (27,8 KB, 63 załadowań)
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 10:02   #1742
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

dalej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (20,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (28,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (23,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (42,4 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (35,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (37,1 KB, 39 załadowań)
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 10:04   #1743
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Koniec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (42,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (40,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (27,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (37,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (36,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (25,7 KB, 18 załadowań)
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 10:10   #1744
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

wracam z hukiem. Byłam w Zakopanem i uparcie unikałam słońca, a tŻ krzyczał , że mam się opalać Ale chyba udało mi się postawić na swoim
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 12:36   #1745
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
może i spróbuję skrobii, tylko wiesz.. jak się bierze mączkę ziemniaczaną do rąk, to ona jest taka jakby śliska - i jakby.. no jak to określić - taka jakaś ciężkawa? chociaż może kukurydziana będzie inna.. a talk - można gdzieś kupić czysty? bez żadnych dodatków? na próbę bym sobie zrobiła malutką ilość, tak na kilka razy muszę przyznać - choćby i dało się zastąpić "domowym" pudrem kupowane, to mam tak ogromną słabość do ładnych rzeczy (także opakowań :/ ), że pewnie i tak nie oparłabym się jakimś przyjemnym nowinkom kosmetycznym

poza tym, w jakimś artykule o historii makijażu czytałam o używaniu kiedyś mączki ryżowej. i podobno było to szkodliwe, bo chyba zapychało pory - albo z jakiegoś innego powodu, nie jestem w stanie sobie teraz przypomnieć, jeśli ktoś wie, niech mnie oświeci wogóle teraz mamy dobrze, kiedyś podobno białe pudry zawierały ołów :/
Tylko jeśli będziesz szukać po zwykłych sklepach, to szukaj koniecznie skrobii kukurydzianej - nie mąki mąka to zupełnie inne cuś.
Z talkiem-nie wiem, nie próbowałam nigdy (a wręcz unikam przy filtrach), spojrzałam na swój talk z Nivea Baby
Skład: Talc, Aluminum Stearates, Magnesiu Carbonate, Zinc Oxide, Parrafinum Liquidum, Propylene Glycol, Parfum
Jeśli koniecznie chcesz mieszać z talkiem, to popatrz po składach w sklepach, może rossmanowa seria dla dzieci będzie miała coś o krótszym składzie? Skrobia kukurydziana sama w sobie b.mocno matuje, więc może się obejdziesz
Doskonale rozumiem kwestie estetyczne ostatnio urzekły mnie opakowania zimowej serii Deborah - Carska Rosja - i ogołociły moje konto.

Loviso - jak tam, testowałaś już Revlon?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 12:49   #1746
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Loviso - jak tam, testowałaś już Revlon?
Tak, na fragmencie twarzy. Chyba rzeczywiście zmieniła się formuła, bo podkład mało kryje, ale za to łatwiej się rozprowadza. Kolor jest jasny, ale naturalny, nie rozjasnia cery, raczej stapia się z naturalnym kolorem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 1962.JPG (25,8 KB, 679 załadowań)
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]

Edytowane przez Lovisa
Czas edycji: 2006-09-27 o 20:09
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 12:56   #1747
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dzięki za zdjęcie. Chyba jest jednak lekko różowy... szukam dalej
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-27, 13:03   #1748
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Nie, nie jest wlasnie wcale. Cyfrówka przekłamuje kolory. Ja bym powiedziała, ze jest neutralny, ani rożowy ani żółty
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 13:58   #1749
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

to pozostaje sprawdzić w perfumerii
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 14:33   #1750
Kajtuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 17
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

No to stałam się posiadaczką GOSH'a 11 porcelain - czy szczęśliwą - zobaczymy - bo ten kolor mogłam sprawdzić w GC. Jeszcze wahałam się nad 11 - natural - ale tak mi jakoś zaczął żółknąć na dłoni... popróbujemy... za doradztwo dziekuję

a wiecie, kusi mnie czasem straszliwie żeby się przefarbować tak jaśniuteńko - platynowo pokazywałyście takie piękne zdjęcia "białych" dziewczyn... tylko te moje prawie czarne pewnie nawet tak by się nie dały odbarwić
Kajtuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 15:39   #1751
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Staram sie nadrobic zaległości na wątku,ale ciągle nie mam czasu popadłam ostatnio w strach,że brązowieje,ale pytałam pare osób i nie potwierdzili moich obaw,to moze tylko moje wrażeniei nadal nie znalazłam żadnego ciucha w koloże nasyconego fioletu
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-27, 15:55   #1752
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Kajtuś Pokaż wiadomość
No to stałam się posiadaczką GOSH'a 11 porcelain - czy szczęśliwą - zobaczymy - bo ten kolor mogłam sprawdzić w GC. Jeszcze wahałam się nad 11 - natural - ale tak mi jakoś zaczął żółknąć na dłoni... popróbujemy... za doradztwo dziekuję

a wiecie, kusi mnie czasem straszliwie żeby się przefarbować tak jaśniuteńko - platynowo pokazywałyście takie piękne zdjęcia "białych" dziewczyn... tylko te moje prawie czarne pewnie nawet tak by się nie dały odbarwić

aa ja wlasnie odbarwilam czarne jakies pol roku temu dlugo szukalam kogos kto sie tego podejmie i jestem teraz posiadaczką jasnych wlosow a wszyscy mowili mi,ze to niemozliwegrunt znalezc fryzjera ktoremu mozna zaufac
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 17:57   #1753
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość

są też przepiękne sypkie cienie - po 14,70 (są większe niż APC, w ładnych opakowaniach z jakby siteczkiem z trzema dziurkami) jest i opalizująca czerń, i dwa niesamowite odcienie srebra, i ogólnie bardzo ciekawa gama kolorów - i perłowych i iskrzących.
Ilonko, dzięki za info!
Rzeczywiście kolory cudne i sporo jasno-chłodnych, takich w sam raz dla mnie. Kupiłam jeden na próbę, jutro się umaluję i pewnie popędzę po następne

Cytat:
Napisane przez nANcY:* Pokaż wiadomość
Może znacie coś podobnego, co nadaje srebrzysty efekt ale bez migoczących drobinek?
Pzdr
Może kuleczki rozświetlające Sensique? Obejrzyj sobie w DN.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 18:11   #1754
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
może i spróbuję skrobii, tylko wiesz.. jak się bierze mączkę ziemniaczaną do rąk, to ona jest taka jakby śliska - i jakby.. no jak to określić - taka jakaś ciężkawa?
Ale na buzi tego nie czujesz Ja używam skrobii ziemniaczanej i jestem b. zadowolona, nie zauważyłam, aby coś mnie zapychało, czy coś takiego
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 19:49   #1755
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Wisnia Pokaż wiadomość
nie zauwazylam, zeby tak wiele bylo kobiet ktore pielegnuja swoja bladosc. Ja nawet jakbym chciala to sie nie oplale. Moja skora sie spiecze, poboli i dalej jestem blada. wiece lepiej sie nie opalac
No właśnie, czytając ten wątek wiele razy zastanawiałam się ile jest tu ''bladolicych z wyboru'', a ile z przymusu- bo się nie opalają, albo opalają się na czerwono, bo łykają coś fotouczulającego, itpd. Jak to z Wami jest? Zawsze zapominałam zapytać
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 19:55   #1756
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

u mnie filtry, kwasy, wit.c
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 21:06   #1757
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
No właśnie, czytając ten wątek wiele razy zastanawiałam się ile jest tu ''bladolicych z wyboru'', a ile z przymusu- bo się nie opalają, albo opalają się na czerwono, bo łykają coś fotouczulającego, itpd. Jak to z Wami jest? Zawsze zapominałam zapytać
Ja- jak najbardziej z wyboru. Fakt, że opalam się trudno, najpierw zawsze na czerwono, nigdy na ciemny brąz. Ale znam osoby, które mimo tego znoszą męki solaryjne lub wciąż stosują samoopalacze, bo nie podoba im się bladość. Nie podoba mi się opalenizna, więc idę w drugą stronę, wybielam się poza tym wizja zniszczonej skóry z przebarwieniami robi swoje, skutecznie zniechęca do opalania.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 21:15   #1758
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

U mnie początkowo był przymus, teraz już nie. Ostatnio musiałam znajomym (którzy znajmymi są od niedawna) pokazywać zdjęcia mnie w wersji opalonej A opalam się szybko, trwale, na ciemny brąz. No, ładnie się opalam po prostu Jednak gdy porównuję stan mojej cery i skóry na całym ciele- niebo a ziemia. Popatrzcie chociażby na zdjęcia, które Lovisa wkleiła, ma taką zdrową cerę, że aż miło papatrzeć
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 21:48   #1759
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ja opalam się łatwo i szybko, na apetyczny karmel z piegami
W tym roku słonko mnie całkiem nieźle złapało, ale już mi się ta opalenizna nudzi. Chcę być jednolicie śnieżnobiała, a nie - twarz lekko blada, bo kwasy zjadają opaleniznę bez żadnych skrupułów, ręce opalone, bo ciągle wystawione na słońce, nogi opalone, i wkurzające ślady kostiumu. To nie dla mnie
Biel jest piękna
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 07:30   #1760
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
No właśnie, czytając ten wątek wiele razy zastanawiałam się ile jest tu ''bladolicych z wyboru'', a ile z przymusu- bo się nie opalają, albo opalają się na czerwono, bo łykają coś fotouczulającego, itpd. Jak to z Wami jest? Zawsze zapominałam zapytać

ja jakaś dziwna jestem, bo choćbym nie użyła niczego specjalnego z filtrem, tylko np puder a na ciało balsam - nigdy nie "zaczerwienię się" od słońca. od razu opalam się, ale jakoś bardzo nieładnie - moja opalenizna ma dziwny kolor, jakby... przykurzony??? nie wiem jakim cudem, wydaje mi się, że mój opalony odcień skóry nie jest "ciepły"?? to możliwe? i do tej pory ciężko mi określić, jaką mam cerę.. chłodną czy ciepłą. ostatnio bez podkładu położyłam sobie na usta najpierw różową a potem złotą szminkę i w różowej było lepiej, więc chyba raczej jestem zimna

z 'natury' określiłabym swoją cerę jako jasno oliwkową, jakąś wyblakłą :/ zimą natomiast "mam kolor" równie jasny jak kolor mojego podkładu (MF LP 100). a latem.. dziwne - opalam się do pewnego momentu i stop: mogę potem łazić godzinami w słońcu i nie spiekę się bardziej w tej chwili moja porcelanowa bladość jest efektem starannego makijażu i wybielania na miarę skromnych możliwości
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 08:37   #1761
Kajtuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 17
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Gosh 11 - jest OK

A ja się po prostu nie opalam normalne chodzenie po słońcu może spowodować jedynie leciuteńkie ściemnienie/zbeżowienie mojej skóry - nieznaczne - takie że nawet fluidy pt.: "naturalne" zaledwie starczają , o i kiedys pojawiały mi się piegi na nosie ale teraz z wiekiem już zanikły
Leżenie na słońcu i opalanie się - powoduje poparzenia skóry, zaczerwienienia i bąble - skutek - obłażenie ze skóry i znowu - leciuteńkie zbeżowienie... po prostu słońce na mnie nie działa... nogi mam zawsze białe - a tego to już nie lubię u siebie:/ poza wszystkim boję się trochę słońca i solarium bo mam bardzo dużo rozmaitych brązowych - jaśniejszych i ciemniejszych pieprzyków.
Kajtuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 08:57   #1762
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

ja też w ogóle się nie opalam , może piegów mi przybywa, ale do tego się przyzwyczaiłam.
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 10:29   #1763
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
No właśnie, czytając ten wątek wiele razy zastanawiałam się ile jest tu ''bladolicych z wyboru'', a ile z przymusu- bo się nie opalają, albo opalają się na czerwono, bo łykają coś fotouczulającego, itpd. Jak to z Wami jest? Zawsze zapominałam zapytać
Ja jestem blada z wyboru , opalam się szybko, na ładny oliwkowy kolor, ale lepiej czuję się w wersji bladej, więc nie opalam się. Zauważyłam, że jak jestem blada, to moja twarz jest bardzo wyrazista, moje usta są krwistoczerwone, oczy wielkie i ciemne i to mi się podoba, ale niektóre opalone kobiety też mi się podobają np .Adriana Lima i Fernanda Tavares.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 38_b.jpg (65,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz3.jpg (8,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ist2_820916_alice_01.jpg (32,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg evanesce16.jpg (15,3 KB, 66 załadowań)
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 10:44   #1764
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

To moje ulubione zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2006410183719233.jpg (28,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 200674195232860.jpg (23,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 200592983348150.jpg (7,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hhnhn.jpg (22,5 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg georginagrenville20030316212052.jpg (59,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg r.k..jpg (25,4 KB, 36 załadowań)
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 11:08   #1765
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Chyba nie ma sensu zastanawiać się, jaka karnacja jest piękniejsza , jasna, czy ciemna, bo złota skóra też jest piękna ,ale opalanie jest bardzo szkodliwe dla skóry, gdzieś czytałam,że gdyby nie promienie słoneczne to pierwsze zmarszczki pojawiałyby się dopiero po 60-tce, a moje koleżanki mają po 25 lat i już są pomarszczone od słońca, a jedna miała nawet czerniaka, na szczęście nie był złośliwy i wszystko dobrze się skończyło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 101.jpg (24,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kristin_kreuk.jpg (35,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nn.jpg (89,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ZuzaJ111.jpg (31,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg holmes23.jpg (78,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ar.jpg (54,1 KB, 22 załadowań)
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 11:15   #1766
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez IlonaMarianna Pokaż wiadomość
ja jakaś dziwna jestem, bo choćbym nie użyła niczego specjalnego z filtrem, tylko np puder a na ciało balsam - nigdy nie "zaczerwienię się" od słońca. od razu opalam się, ale jakoś bardzo nieładnie - moja opalenizna ma dziwny kolor, jakby... przykurzony??? nie wiem jakim cudem, wydaje mi się, że mój opalony odcień skóry nie jest "ciepły"?? to możliwe? i do tej pory ciężko mi określić, jaką mam cerę.. chłodną czy ciepłą. ostatnio bez podkładu położyłam sobie na usta najpierw różową a potem złotą szminkę i w różowej było lepiej, więc chyba raczej jestem zimna
Podobno chłodny typ urody ma właśnie taki odcień opalenizny, nieco przykurzony( czytałam to bodajże przy opisie Lata)
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 11:17   #1767
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

równie piękna, jasna i dodatkowo zdrowa skóra

Dziewczyny nie opalajcie się, szanujcie swoja skórę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ditavontease20031115105550.jpg (69,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20051122144525131.jpg (16,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asdg.jpg (51,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2006813154545367.jpg (31,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 63.jpg (29,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg poiloi;.jpg (38,1 KB, 79 załadowań)
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 11:29   #1768
Natalie of Green Gables
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 382
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
No właśnie, czytając ten wątek wiele razy zastanawiałam się ile jest tu ''bladolicych z wyboru'', a ile z przymusu- bo się nie opalają, albo opalają się na czerwono, bo łykają coś fotouczulającego, itpd. Jak to z Wami jest? Zawsze zapominałam zapytać
Opalam się powoli, ale od razu na brązowo, poza tym są samoopalacze, więc na upartego mogłabym mieć ciemniejszą cerę = jestem bladolica z wyboru
__________________
Natalie
Natalie of Green Gables jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 11:49   #1769
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

A mnie niestety szybko słońce łapie i od razu na czerwono
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 13:17   #1770
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

[QUOTE=Kajtuś;2794513]No to stałam się posiadaczką GOSH'a 11 porcelain - czy szczęśliwą - zobaczymy - bo ten kolor mogłam sprawdzić w GC. Jeszcze wahałam się nad 11 - natural - ale tak mi jakoś zaczął żółknąć na dłoni... popróbujemy... za doradztwo dziekujęQUOTE]

a dla mnie jest za ciemny a wiele sobie po nim obiecywałam
za to revlon najjaśniejszy wydaje się o ton jaśniejszy od goshz tylko jest jeden problem rewlon jst z formłą przeciwzmarszczkową więc chyba odpada
sama już nie wiem boję się kupiś MF z allegro bo nie wiem czy nie będzie za ciemny .wiele dziewczyn pisało że ten gosh jest najjaśniejszy a dla mnie nie jest może więc tak być z MF............dziewczyny może któraś wie czy MF 100 jest jaśniejszy od tego gosha i mam jeszcze jedno pytanko jsk myślice chyba za wcześnie jeszcze na podkład przeciwzmarszczowy revlonu ???
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.