Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-19, 15:12   #1741
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
witam
kupiłam cień Gesso Maca - jakoś nie powalił mnie na łopatki ale chcę dać MAC owi jeszcze jedną szanse i zamówić sobie cień czarny z truskawy
Wy pewnie ekspertki to może mi pomożecie - który będzie najładnieszy / najczarniejszy?

http://pl.strawberrynet.com/makeup/m...101209/#DETAIL

http://pl.strawberrynet.com/makeup/m.../19338/#DETAIL - ten z tego co wyczytałam to bardziej ciemno szary tak?

http://pl.strawberrynet.com/makeup/m...101225/#DETAIL - a tego to nie moge rozgryźć co to za kolor...

będę zobowiązana za opdowiedź
Najczarniejszy niestety będzie Carbon, Top Knot z tego co wiem jest bardziej w fiolet, Print - głęboka szarość, Cloudburst ma coś z granatem.

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Edit: Top Knot i Cloudburst są oba z drobinkami, pierwszy z fioletowymi, drugi - granatowymi, w czarnej bazie.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:12   #1742
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Najczarniejszy niestety będzie Carbon, Top Knot z tego co wiem jest bardziej w fiolet, Print - głęboka szarość, Cloudburst ma coś z granatem.

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Edit: Top Knot i Cloudburst są oba z drobinkami, pierwszy z fioletowymi, drugi - granatowymi, w czarnej bazie.
Nie zrobisz sobie pandy dziewczyno?
Bo chcesz połączyć jasny z całkowicie czarnym. poleciłabym jeszcze jakiś ładny ciepły brąz, a czarny np carbon wyblendować w zewnętrznym koncie oka, aby delikatny smokey zrobić. nie za dużo jeżeli makijaż na dzień.
przy coudburst gesso, shimmermoss bądz steamy
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:26   #1743
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Najczarniejszy niestety będzie Carbon, Top Knot z tego co wiem jest bardziej w fiolet, Print - głęboka szarość, Cloudburst ma coś z granatem.

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Edit: Top Knot i Cloudburst są oba z drobinkami, pierwszy z fioletowymi, drugi - granatowymi, w czarnej bazie.
dzieki
wiem własnie że najczarniejszy carbon ale że w Poznaniu Maca nie mam to jestem skazana na to co na truskawie
myślę nad tym cloudburst bo fioletów już mam tyle innych że grzech kupować

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Nie zrobisz sobie pandy dziewczyno?
Bo chcesz połączyć jasny z całkowicie czarnym. poleciłabym jeszcze jakiś ładny ciepły brąz, a czarny np carbon wyblendować w zewnętrznym koncie oka, aby delikatny smokey zrobić. nie za dużo jeżeli makijaż na dzień.
przy coudburst gesso, shimmermoss bądz steamy
nie dziewczyno
nie zrobię sobie krzywdy
szczególnie że jestem pracującą wizażystką
nie napisałam że będę te kolory stosować razem - choć w przypadku dobrego zblendowania gwarantuję że efekt byłby przedni, po prostu pomijając dziesiątki cieni innych firm które posiadam chciałam przetestować 2 zupełnie skrajne kolory MACa;
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:34   #1744
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
dzieki
wiem własnie że najczarniejszy carbon ale że w Poznaniu Maca nie mam to jestem skazana na to co na truskawie
myślę nad tym cloudburst bo fioletów już mam tyle innych że grzech kupować
To jeszcze powiem tak - najlepiej wygoogluj swatche, to będziesz bardziej pewna Bo ja znalazłam jakieś w przelocie sama ich nie mam
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:37   #1745
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Nie ufam truskawie jesli chodzi o kosmetyki MAC......nie tak dawna afera, dziewczyny na spectrze kwestionowały oryginalnosc.

Poza tym ostatnio wystawili pigmenty , w opisie 7, 5 grama, faktycznie byly to maty, które wystepuje tylko w pojemnosci 2, 5 grama.

-----------------

a tak z innej beczki.......macie jakies sprawdzone sposoby, jak "wydrapac" w całości blyszczyk? Kurcze, sporo zostało mi na ściankach i nie moge juz nabrac pedzelkiem. Nie chce rozwalac pojemnika, bo planuje wymienic na szminke. Help......:brzy dal:
__________________

wróciłam


Edytowane przez geonia
Czas edycji: 2010-03-19 o 21:09
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:48   #1746
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
a tak z innej beczki.......macie jakies sprawdzone sposoby, jak "wydrapac" w całości blyszczyk? Kurcze, sporo zostało mi na ściankach i nie moge juz nabrac pedzelkiem. Nie chce rozwalac pojemnika, bo planuje wymienic na szminke. Help......:brzy dal:
A ja bym rozcięła, przyjmują pojemniki od cieni poroztapiane i połamane, to myślę, że z rozciętym pojemnikiem nie będzie problemu Ale możesz spytać, zadzwonić czy jak...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 19:05   #1747
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Nie ufam truskawie jesli chodzi o kosmetyki MAC......nie tak dawna afera, dziewczyny na spectrze kwestonowały oryginalnosc.

Poza tym ostatnio wystawili pigmenty , w opisie 7, 5 grama, faktycznie byly to maty, które wystepuje tylko w pojemnosci 2, 5 grama.

-----------------

a tak z innej beczki.......macie jakies sprawdzone sposoby, jak "wydrapac" w całości blyszczyk? Kurcze, sporo zostało mi na ściankach i nie moge juz nabrac pedzelkiem. Nie chce rozwalac pojemnika, bo planuje wymienic na szminke. Help......:brzy dal:
Odwróć upside-down Tylko trochę musisz poczekać aż on sobie spłynie. Całości i tak nigdy nie wydrapiesz bez rozwalenia opakowania. Spróbuj też zdjąć blokadę, która sprawia, że błyszczyk się nie wylewa.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Co do najciemniejszych z maca... #1 carbon, a później mont black, typographic, cloudburst, top knot/ beauty marked, print, nehru, black tied.
Spokojnie kobieto
Ale myślałam, że chcesz je użyć razem Wiem że się da ładnie wyblendować, wszystko się da jak się chce :P

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
A ja bym rozcięła, przyjmują pojemniki od cieni poroztapiane i połamane, to myślę, że z rozciętym pojemnikiem nie będzie problemu Ale możesz spytać, zadzwonić czy jak...
To Ty dajesz też środek z którego wyciągasz pana?!
Ja daję tylko główne opakowanie i to bez naklejki
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 19:11   #1748
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
To Ty dajesz też środek z którego wyciągasz pana?!
Ja daję tylko główne opakowanie i to bez naklejki
Jak recycling, to recycling A co mi się będzie walać
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 20:05   #1749
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość

a tak z innej beczki.......macie jakies sprawdzone sposoby, jak "wydrapac" w całości blyszczyk? Kurcze, sporo zostało mi na ściankach i nie moge juz nabrac pedzelkiem. Nie chce rozwalac pojemnika, bo planuje wymienic na szminke. Help......:brzy dal:
Zeby bylo szybciej, to moze by go do cieplej wody wlozyc do gory nogami? Nigdy nie probowalam, ale wydaje mi sie, ze bedzie bardziej lejacy i latwiej go wtdy bedzie wydobyc.
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 20:21   #1750
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
a tak z innej beczki.......macie jakies sprawdzone sposoby, jak "wydrapac" w całości blyszczyk? Kurcze, sporo zostało mi na ściankach i nie moge juz nabrac pedzelkiem. Nie chce rozwalac pojemnika, bo planuje wymienic na szminke. Help......:brzy dal:
Geoniu ja ostatnio walczyłam z błyszczykiem bo chcę mieć na jutro puste opakowanie do Back 2 Mac i udało mi się wyjąć wszystko taką pacynką nie wiem jak to nazwać te malutkie kłębyszki waty na patyczkach , pałeczki czy patyczki kosmetyczne.

A co do pociętych pojemników, zobaczymy co jutro powiedzą Krakowianki, bo P+P pocięłam, ponieważ w środku zostało jeszcze dużo produktu.

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2010-03-19 o 20:22
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 20:37   #1751
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość

a tak z innej beczki.......macie jakies sprawdzone sposoby, jak "wydrapac" w całości blyszczyk? Kurcze, sporo zostało mi na ściankach i nie moge juz nabrac pedzelkiem. Nie chce rozwalac pojemnika, bo planuje wymienic na szminke. Help......:brzy dal:
Jak radziły już wyżej dziewczyny
te błyszczyki MACa nie sa jakieś przesadnie gęste [co mnie czasem denerwuje, bo się za bardzo rozlewają po popakowaniu i patyczku jak je w kosmetyczce w torebce noszę i potem zawsze za dużo się błyszczyku nabiera], więc myślę, że wsadzenie do gorącej wody, a potem odwrócenie do góry "nogami" otwartego, bez aplikatora, w jakimś pojemniczku [ja na takie "wydobywane" kosmetyki najbardziej lubię pojemniczki na soczewki] i zostawienie tak na długo - aż wypłynie.

Inna kwestia, że czasem błyszczyki w miarę używania jakby tężeją, zasychają i robią się bardziej gęste.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość

A co do pociętych pojemników, zobaczymy co jutro powiedzą Krakowianki, bo P+P pocięłam, ponieważ w środku zostało jeszcze dużo produktu.
To zdaj relację, co na to Krakowianki Ale one są raczej wyluzowane
Poza tym te opakowania to i tak na recykling idą, czyli jakieś przetopienie itd, więc powinno być im wszystko jedno.

A sama jestem zwolenniczką przecinania i wydłubywania do ostatniej kropli

tylko nie wiem, czy taki błyszczyk łatwo dałoby się przeciąć. Jakąś piłą chyba
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 20:42   #1752
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
A sama jestem zwolenniczką przecinania i wydłubywania do ostatniej kropli
Witaj bratnia duszyczko Jakby P+P kosztował 1/3 tego co trzeba za niego zapłacić to nawet nie bawiłabym się w takie akcję. Ale z przeciętego wydłubałam jeszcze prawie taki cały mały słoiczek, w którym próbki dają.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 21:02   #1753
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziewczyny, jesteście niesamowite
Jeden, biedny blyszczol, a takie zainteresowanie. Dziekuje Wam bardzo za wszystkie porady.

Dzwonilam do salonu i mozna przeciac, niestety nie mam siły. Plastik jest strasznie twardy.
Do gory "nogami" trzymam juz trzeci dzien i nie splywa. Sprobuje patyczkiem jeszcze troche wydlubac.....

A tak na marginesie, to pierwszy blyszczyk, ktorego wykończyłam
Zadnej innej marce nie udalo sie wyprodukowac cuda, ktore bym tak uwielbiala. Konkretnie dazzleglass love alert. W kolejce juz czeka 2 szt.
__________________

wróciłam


Edytowane przez geonia
Czas edycji: 2010-03-19 o 21:05
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 21:16   #1754
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Geoniu, a nie próbowałaś takiego sposobu? ->http://www.youtube.com/watch?v=poBgTkYsUvI&featu re=fvw

albo http://www.youtube.com/watch?v=GYSmkWWe4z4
może Ci pomoże

Edytowane przez Zahran
Czas edycji: 2010-03-19 o 21:18
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 22:23   #1755
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Nie ufam truskawie jesli chodzi o kosmetyki MAC......nie tak dawna afera, dziewczyny na spectrze kwestionowały oryginalnosc.
no i chyba mają rację
dostałam dziś róż Style z truskawy i mam wątpliwości, proszę ładnie o pomoc
cytuję mój post z truskawkowego:
Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
chyba coś nie tak jest z MACiem na tru
absolutnie nie znam się na MACu, w salonie byłam 2 razy, zazwyczaj liżę przez szybkę, czyli napawam się zdjęciami , ale:
dostałam dziś róż Style
do porównania mam Babyblush i limitowany Tippy [oba kupione w sklepie stacjonarnym]
1. moje mają gładką powierzchnię, Style ma drobne prążki
2. czcionka kodu jest inna [akurat we wszystkich mam 8]
3. naklejka:
- Blushbaby - nazwa koloru dużą czcionką, podwójna przerwa, średnią czcionką "sheertone blush"
- Style - nazwa koloru dużą czcionką, zaraz pod nią, najmniejszą czcionką "frost", przerwa, średnią czcionką "powder blush"
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 22:49   #1756
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
no i chyba mają rację
dostałam dziś róż Style z truskawy i mam wątpliwości, proszę ładnie o pomoc
cytuję mój post z truskawkowego:
Możesz wkleic zdjęcia?

Czy ma ktoś róż blooming i mógłby wkleic zdjęcia naklejki?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 22:52   #1757
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

A ja dołączam się do postu arrachnee. Z Tru mam 2 róże:
HONOUR
GINGERLY

z MAC z Polski mam Personal Style. Oba z tru są zdecydowanie bardziej miękkie niż Persolal i oba miały garbowaną fakturkę. Personal jej nie miał.

Poza tym kolor i krój czcionki Zobaczcie porównanie.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2010-03-19 o 22:54
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 22:52   #1758
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

próbowałam robić zdjęcia, ale w sztucznym świetle niewiele widać
zrobię jutro

to ja jeszcze podepnę resztę truskawkowych dywagacji:
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Pod wpływem Twojego posta zrobiłam raz jeszcze ogledziny 2 róży z tru i swojego ze stacjonarnego MAC.
Potwierdzam:
- czcionki kodu większe w obu przypadkach niż w tym ze stacjonarnego MAC
- kolor napisu nazwy w innym kolorze, ale to nie jest odcień MAC, który znam z innych poroduktów i z różu ze stacj. MAC
- faktura prążkowa na tych z tru - gładka ze stacj. MAC
No i chyba gwóźdź do trumny - waga 6 g na obydwóch, a ze stacj. MAC 5 gr.
Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
gramatura na moich: 6g babyblush i 5g tippy [limitowany HK], truskawkowy Style 6g
a jak z opisem koloru i wykończenia na nalepce? masz może jakiegoś frosta?

niezbyt dobre foto porównawcze:
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mam Frosta

Na ile światło wieczorne i umiejętności moje mi pozwoliły zrobiłam zdjęcia porównawcze.
Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
ale masz truskawkowego frosta a ja bym chciała zobaczyć "sklepowego"
napisałam w wątku MACowym, może tam pomogą

gdyby był MAC w Poznaniu, to bym poszła i pomacała - a pewnie wcale bym nie kupiła na tru tylko w sklepie - i MAC by zarobił a nie chińczyki podróbkoróbcy [tfu, tfu]
gdzie tu logika tych MACowych zarządzających
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A ja patrzę i nie wierzę

Dokładnie zrobiłabym to samo, bo akurat cena róży jest do przełknięcia 87 zł Mi ten kolor i krój czcionki wybitnie nie pasuje, bo MAC ma właśnie taki szro/czarny kolor...dla mnie bardzo charakterystyczny.... Normalnie aż mnie głowa rozbolała Czyżbym wydała kasę na 2 podróbkowe róże
Jak to się okaże prawdą to nie wiem co zrobię Już widzę, jak odpowiadają, że ich towar "is fake", że są w telewizji w Australii itp., itd.
Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
z czcionką trochę zgłupiałam przez Tippy [limit z Hello Kitty] - na każdym jest inna czcionka nalepki i kodu
kolor czcionki na nalepce Style jest jaśniejszy niż na Blushbaby, ale tonacja ta sama [czy ja u Ciebie żółtawą czcionkę widzę? czy to światło?]
kolejna różnica: sama nalepka - na sklepowych wtapia się w czerń plastiku, na truskawkowy odcina się biały brzeg
oj coś czuję, że Zenka i ekipę bęcki czekają
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny



Edytowane przez arrachnee
Czas edycji: 2010-03-19 o 22:54
arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 22:57   #1759
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A ja dołączam się do postu arrachnee. Z Tru mam 2 róże:
HONOUR
GINGERLY

z MAC z Polski mam Personal Style. Oba z tru są zdecydowanie bardziej miękkie niż Persolal i oba miały gazbowaną fakturkę. Personal jej nie miał.

Poza tym kolor i krój czcionki Zobaczcie porównanie.
Mariolu mam róż Blooming też w wykończeniu Frost i ma na oko taką samą naklejkę jak Twój. Też ma 6g. Mam go z Ebaya, więc i we mnie zasiało się ziarenko niepokoju. Byc może różnica w wadze spowodowana jest roznymi wykonczeniami,tak samo faktura rózu? Pewnie ktoś coś wie i zaraz szybko nam tu powie
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 23:04   #1760
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Nie ufam truskawie jesli chodzi o kosmetyki MAC......nie tak dawna afera, dziewczyny na spectrze kwestionowały oryginalnosc.

Poza tym ostatnio wystawili pigmenty , w opisie 7, 5 grama, faktycznie byly to maty, które wystepuje tylko w pojemnosci 2, 5 grama.

-----------------

a tak z innej beczki.......macie jakies sprawdzone sposoby, jak "wydrapac" w całości blyszczyk? Kurcze, sporo zostało mi na ściankach i nie moge juz nabrac pedzelkiem. Nie chce rozwalac pojemnika, bo planuje wymienic na szminke. Help......:brzy dal:
Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Mariolu mam róż Blooming też w wykończeniu Frost i ma na oko taką samą naklejkę jak Twój. Też ma 6g. Mam go z Ebaya, więc i we mnie zasiało się ziarenko niepokoju. Byc może różnica w wadze spowodowana jest roznymi wykonczeniami,tak samo faktura rózu? Pewnie ktoś coś wie i zaraz szybko nam tu powie
Mam nadzieję A jak z konsystencją Twojego różu ? Oba z tru są miękkie na tyle, że trzeba uważać, żeby za dużo nie nabrać. Personal jest z kolei na tyle twardy, że tym samym pędzlem mogę spokojnie "majtać" i nabiera się malutko
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 23:10   #1761
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

przyszłam się pożalić, że chyba wpadłam w MAComanię
od jakiegoś czasu jestem szczęśliwą posiadaczką pędzla 190 do podkładu. jestem zachwycona. planuję latem zakupić cały zestaw ich pędzli, bo ten jest fantastyczny, idealny i nawet laik nim sobie krzywdy nie zrobi
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 23:10   #1762
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja mam blooming, ale w tym momencie nie przy sobie. Może jutro uda mi się opisać i wkleić.

Ale co do gramatury, to rzeczywiście jest różna w zależności od wykończenia chyba właśnie.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 23:17   #1763
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję A jak z konsystencją Twojego różu ? Oba z tru są miękkie na tyle, że trzeba uważać, żeby za dużo nie nabrać. Personal jest z kolei na tyle twardy, że tym samym pędzlem mogę spokojnie "majtać" i nabiera się malutko
Też mam personala i to pewnego, bo z salony w Madrycie i u mnie jest na odwrót. Personal jest bardziej miękki,a blooming twardy.

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Ja mam blooming, ale w tym momencie nie przy sobie. Może jutro uda mi się opisać i wkleić.

Ale co do gramatury, to rzeczywiście jest różna w zależności od wykończenia chyba właśnie.
Będę wdzięczna
i jedna wątpliwośc rozwiana
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 23:26   #1764
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Też mam personala i to pewnego, bo z salony w Madrycie i u mnie jest na odwrót. Personal jest bardziej miękki,a blooming twardy.

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------



Będę wdzięczna
i jedna wątpliwośc rozwiana
No to jeszcze czekam aż może ktoś potwierdzi czy tak samo wygladają róże z salonu MAC z tymi, które kupiłam na tru
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 23:29   #1765
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja mam Strade (z outletu) z wykonczeniem matte i czcionka jest bardzo podobna do Twojego personala, ale tez ciezko cos powiedziec porownujac zdjecie z moim blushem.
Moj ma 6g. i ma delikatne prazki
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 23:59   #1766
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

trochę swatchy Art Supplies
http://www.temptalia.com/mac-art-sup...ion-sneak-peek
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 00:03   #1767
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
o matko, chcę wszystko

kiedy te cuda się pojawiają w sprzedaży?

ja chyba też niedługo zrobię "go mac and never come back"
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 08:30   #1768
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
o matko, chcę wszystko

kiedy te cuda się pojawiają w sprzedaży?

ja chyba też niedługo zrobię "go mac and never come back"
Problem w tym, że w Polskich MACach się nie pojawi
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 09:49   #1769
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
o matko, chcę wszystko

kiedy te cuda się pojawiają w sprzedaży?

ja chyba też niedługo zrobię "go mac and never come back"
jeśli mieszkasz w Anglii, tak jak wskazuje Twoja lokalizacja, to tam powinna pojawić się w pierwszy czwartek kwietnia
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 09:54   #1770
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

ja tez mam Bloominga - jest twardy. ma 6 gramow i naklejke taka sama jak na zdjeciach
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.