Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-02, 21:28   #1531
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;18973873]To pewnie były Lover's Lane i Jewel Box. Jaśniejszy to zdaje się Jewel Box.

A może któraś z Was zidentyfikuje cień/liner (również gratis od Faa) - czerń z mnóstwem zielonych drobinek.[/QUOTE]
pytasz o ten, który ja Ci przyniosłam?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 21:30   #1532
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
pytasz o ten, który ja Ci przyniosłam?
Tak, ten w rożku.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 21:42   #1533
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;18975860]Tak, ten w rożku. [/QUOTE]
sory, ale i tak nie wiem co to za cien
ale to raczej nie I'm keeping your CD'S
mam I'm keeping your CD'S, ale nie mam juz tego od Faa, ale z tego co pamięta on miał inny odcien
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 21:48   #1534
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
sory, ale i tak nie wiem co to za cien
ale to raczej nie I'm keeping your CD'S
mam I'm keeping your CD'S, ale nie mam juz tego od Faa, ale z tego co pamięta on miał inny odcien
Nie wiesz, bo nie wiesz, czy dlatego, że ja źle opisałam? Chodziło mi o tą próbkę od Faa, w takiej fiolce-rożku. Zastanawiałam się nad I'm Keeping Your CDs, ale mam go od Ciebie i on jest ewidentnie czarny z zielonymi drobinkami, a w tym od Faa widzę kapkę zieleni nie tylko w drobinkach. Może Volcano Blossom? A może ze mnie ślepawa daltonistka i i to, i to to I'm Keeping...?
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 21:53   #1535
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;18976334]Nie wiesz, bo nie wiesz, czy dlatego, że ja źle opisałam? Chodziło mi o tą próbkę od Faa, w takiej fiolce-rożku. Zastanawiałam się nad I'm Keeping Your CDs, ale mam go od Ciebie i on jest ewidentnie czarny z zielonymi drobinkami, a w tym od Faa widzę kapkę zieleni nie tylko w drobinkach. Może Volcano Blossom? A może ze mnie ślepawa daltonistka i i to, i to to I'm Keeping...? [/QUOTE]
bo ja zrozumiałam, ze Ty myślisz, iż w fiolce jest I'm keeping your CD'S
a ja Ci faktycznie dałam w woreczku strunowym próbkę eyelinera
pogmatwało mi się

nie mam pojęcia co to za cien jest w fiolce ale to napewno cien a nie eyeliner
bo pamiętam, ze wtedy pytałam Faa
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 22:35   #1536
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej Dziewczyny !
Ostatnio w sierpniu robiłam zakupy na everydayminerals. Właśnie sobie dzisiaj tam wchodzę (bo skończył mi sie mój ulubiony podkład) i zaskoczył mnie brak zestawu try me kit. O co chodzi ?
Ponadto mój ulubiony Fairly Light Neutral (semi-matte) wygląda tak jakoś inaczej na zdjęciu. Nie wie ktoś, czy zmieniły się odcienie ?
Dzięki z góry za odpowiedź.
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 23:54   #1537
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Andzia1971 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny !
Ostatnio w sierpniu robiłam zakupy na everydayminerals. Właśnie sobie dzisiaj tam wchodzę (bo skończył mi sie mój ulubiony podkład) i zaskoczył mnie brak zestawu try me kit. O co chodzi ?
Ponadto mój ulubiony Fairly Light Neutral (semi-matte) wygląda tak jakoś inaczej na zdjęciu. Nie wie ktoś, czy zmieniły się odcienie ?
Dzięki z góry za odpowiedź.
1) przeczytaj 1. i 2. post
2) inne zdjęcie, odcienie się nie zmieniły.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 08:18   #1538
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;18976334]Nie wiesz, bo nie wiesz, czy dlatego, że ja źle opisałam? Chodziło mi o tą próbkę od Faa, w takiej fiolce-rożku. Zastanawiałam się nad I'm Keeping Your CDs, ale mam go od Ciebie i on jest ewidentnie czarny z zielonymi drobinkami, a w tym od Faa widzę kapkę zieleni nie tylko w drobinkach. Może Volcano Blossom? A może ze mnie ślepawa daltonistka i i to, i to to I'm Keeping...? [/QUOTE]

raczej to jest I'm Keeping Your CDs
bo Volcano Blossom był czarno złoty a i'm miał cos z zieleni nie mam go bo mi się nie podobał i uczestniczkom wszystko rozsypałam ale wiem, że volcano był czarno-złoty i nic z zielenią nie miał więc to pewnie I'm masz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 08:57   #1539
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

kurczę szkoda, ze ja go juz nie mam
Eirenn to rozetrzyj na ręce cien z fiolki i z struny i porównaj
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 11:04   #1540
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witam nowe mineralki

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
Kochane, mam do Was prośbę

Chcę zacząć od EDM i Pixie.
Na pewno zamówię pędzel kabuki i flat top Podstawa.
Moje typy "na czuja"
- buff: fair neutral, ivory, fairly light neutral, light neutral
- olive: olive fair, neutral
- beige: light medium, feirly light, sandy fairl, light neutral
- cool: fairl
- corektor: intensive fairl
- puder: kaolin powder fairl
Jestem bardzo blada na policzkach, okolice ust i linie od nosa mają lekko żółtawe zabarwienie (taka uroda niektórych), sporo punkcików do zakrycia po trądziku.
Więc niby mam chłodną tonację, ale nie do końca.
Może wy mi doradzicie? Czy będą pasować mi neutrale? beże? oliwki? i co tam jeszcze jest.. buff?
Do tej pory, kolory mi pasujące z Revlona CS to ivory (idealny, stapiał się z cerą, ale czułam się w nim bardzo blada, mimo że idealny kolor), buff (uzywam na codzien, jest w sam raz, mimo ze nie identyczny jak cera, wygladam w nim zdrowo i naturalnie).
Na pewno nie Fair Neutral, Sandy Fair ani Olive Fair, beda za jasne jesli uzywasz Revlon'a i wydaje ci sie za blady.
Moze Buff Ivory albo Cool Fair ale moga sie okazac za rozowe
Pomysle jeszcze.

Cytat:
Napisane przez madame_S Pokaż wiadomość
Jak już się pomaluję twarz zaczyna mnie piec i szczypać i pojawiają się czerwone plamy.
Zmienić formułę na lżejszą czy w ogóle firmę? Jakie inne polecacie?
Sprawdzic ostatnio wprowadzone kosmetyki (pielegnacja i kolorowka - krem, zmywacz do twarzy, roz, rozswietlacz?), odstawic na jakis czas podklad EDM (jak podraznienie zniknie to zmienic formule lub w ogole firme) Podklad, ktory uzywalas wczesniej ma ten sam sklad co obecny? Na koniec sakramentalne pytanie - jak czesto myjesz pedzle?

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Otóż zamówiłam ostatnio próbki podkładów edm w formule intensiv - wszystkie najjaśniejsze odcienie buff i totalnie się rozczarowałam - podkład waży się, uwydatnia pory - wchodzi w nie, brzydko wygląda na twarzy i mam wrażenie jakbym założyła maskę - moja skóra nie może oddychać - efekt od razu po nałożeniu, po godzinie to jużw ogóle masakra...
Jeżeli chodzi o kolorki to są dobrze dobrane, ale zastanawiam się, czy może konsystencja nie jest dobra, a może to kwestia tego, że nie używałam pędzla z edm?.
Wszystkie podane powody moga byc winne. Najprawdopodobniej za duzo podkladu na raz lub zla technika nakladania. Raczej nie jest to kwestia formuly, mineraly nalozone prawidlowo nie robia masakry, ktora opisujesz - sa po prostu albo bardziej albo mniej kryjace lub daja matowe lub rozswietlajace wykonczenie, tyle. Jezeli zaleznie od efektu, jaki chce sie uzyskac nalozy sie w odpowiedniej ilosci dowolna formule, to powinna wygladac dobrze po nalozeniu bez wzgledu na rodzaj skory.
Jak z tradycyjnym fluidem - sa kryjace, ciezkie podklady i lekkie, rozswietlajace ale nie robia maski pod warunkiem, ze sie je nalozy w rozsadnej ilosci i dobrze rozetrze.




Prosze zwrocic uwage, ze podklad dobiera sie zaleznie od tego jakie wykonczenie (matowe, satynowe, itp.) chcemy uzyskac lub ile mamy do ukrycia. Niemniej kazdy podklad nakladamy zawsze w malej ilosci i dokladnie rozcieramy, wtedy zaden zaraz po nalozeniu nie ma prawa wygladac jak maska - twarz bedzie albo matowa, albo rozswietlona albo niespodzianki nie beda dostatecznie ukryte jesli wybierzemy zbyt malo kryjaca formule ale maski niet. Pamietajmy, ze na niedoskonalosci nakladamy korektor, a podklad sam w sobie ma jedynie ujednolicic cere, a nie zatynkowac ja na amen.
Jezeli mamy np. zaczerwienienia wokol nosa, to dolozmy tam punktowo warstwe podkladu, badz korektora, a nie wcierajmy w cala twarz dodatkowej warstwy podkladu - jesli czolo, policzki mamy OK, a tylko np. broda i zuchwa potrzebuja wiekszego krycia, to po co sobie dokladac wszedzie? Tak samo jesli mamy pojedyncze wypryski na twarzy (np. na policzkach) ale ogolnie skora nie jest zaczerwieniona ani nie ma przebarwien, to wystarczy jedna warstwa podkladu na cala twarz, a na wypryski korektor nakladany punktowo malym pedzelkiem. Fakt, ze na jednym policzku mamy piec wypryskow ale miedzy nimi skora jest gladka i jednolita, to nie znaczy, ze mamy zatapetowac caly policzek - umiar jest najwazniejszy w makijazu. Nawet najlepiej dobrany podklad nie bedzie wygladal dobrze jesli bedziemy skore zakrywac na sile, tam gdzie tego nie potrzebuje. Naprawde malo kto ma az taki problem z cera (np. poparzenia duzych obszarow) by musial zakrywac grubsza warstwa podkladu cala twarz, dla wiekszosci z nas wystarczy 1-2 warstwy podklady plus dodatkowo, punktowo nalozony korektor, ewentualnie wczesniejsza warstwa korektora neutralizujacego\kamuflar zu (np. zielony na zaczerwienione obszary).
Wlasciwosci "pielegnacyjne" podkladu to podrzedna kwestia i tutaj dobranie odpowiedniej formuly wychodzi z czasem (bardziej lub mniej wysuszajace lub przeciwnie - wzmagajace przetluszczanie), niemniej nie powinno to miec wplywu na wyglad podkladu zaraz po nalozeniu. Fakt, ze jedni lubia matowe, a inni satynowe lub rozswietlajace wykonczenie ale do stwierdzenia, ze ma sie maske na twarzy powinno byc daleko.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-05-03 o 11:06
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 11:21   #1541
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
kurczę szkoda, ze ja go juz nie mam
Eirenn to rozetrzyj na ręce cien z fiolki i z struny i porównaj
Tak zrobiłam - zagadka rozwiązana: oba to I'm keeping your CDs. Już sobie przesypałam oba do jednego pojemniczka.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 12:12   #1542
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Witam.
Ostatnio na all zamówiłam sobie kilka próbek pudru, ogólnie używam tylko pudru do zmatowienia twarzy więc musi on dobrze matować Odcienie najbardziej pasujące to: Natural Reflections Fair, Sunlight Finishing Dust, Kaolin Powder Sunlight. Ten pierwszy średnio matowił więc zastanawiam się nad dwoma ostatnimi. Która formuła jest lepsza do matowania twarzy. Chodzi mi głównie o strefę T. Do pudru używam pędzla EDM Kabuki. Proszę o rady bo chciałabym jakieś większe opakowanie zakupić
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:13   #1543
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

VRIL chyba Anioły mi Cię zesłały Bo przeglądając różne wątki o minerałach, często widziałam Twój avatar mały OffTop: nadal uzywasz filtr z Avy? to on jednak Cię zapychał? zapytaj się w aptece o próbkę /małe tubki są/ kremu Uriage z serii Hyseac do tłustej, jest filtr 50 stabilny z minerałami, ja sobie chwalę tą firmę i też mam jeszcze tester tego z filtrem, jest super
Dziękuje Ci za wywód dot. podkładów i nakładania ich, niby człowiek zdaje sobie z tego sprawę, ale dobrze czasem wyłożyć "kawę na ławę"

Co do mnie.. Zdjęcia jak zauważyłaś wrzuciłam Postaram się jeszcze raz pomyśleć co z klasycznych podkładów używałam i może to w czymś pomoże:
- Revlon CS Ivory - odzwierciedlał mój kolor cery, wtapiał się idealnie, ale czułam się w nim jak bez makijażu, blada, nawet podkreślał ta bladość, po rozprowadzeniu nie widać odcinania się więc znaczy, że był idealny -chyba-
- Revlon CS Buff - tu jest już lepiej, powiedzmy ze idealnie, nadaje zdrowy koloryt, naturalny, nie czuje się w nim blada a raczej kolor jest zrównany z reszta ciała, po rozsmarowaniu ładnie się łączył z kolorem cery, ale musiałam uważać na rozsmarowanie granic.
- Gosh X-ceptional - odcien najjaśniejszy 11 Porcelana zachowywał się tak samo jak Ivory Revlona, stapiał się z cerą ale podkreślał bladość
- Gosh X- ceptional - odcień 12 Natural (mimo, że wydaje się ciemniejszy od Buff Revlon bo ma więcej pigmentu różowego niż bezowego) dawał naturalny wygląd, nie za blady ani za ciemny.
- Pharmaceris F podkład - odcien Ivory - wydaje mi się dobry, nie za jasny i nie za ciemny, stapiał się z cerą.

Wklejam zdjęcia twarzy w makijażach: Revlon CS (płynny) BUFF, jedno zdjęcie gdzie wyraźnie jestem za blada, w czarnej bluzce w białe paski, to nie jest Revlon bo to stare zdjęcie - więc chyba Pharmaceris F ivory.
Sorki, że zaśmiecam Wam watek moimi fotami, wcześniejszymi no make up i teraz tymi, najwyżej za parę dni wykasuje moje nietwarzowe fotki
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-03 o 12:37
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:14   #1544
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
Witam.
Ostatnio na all zamówiłam sobie kilka próbek pudru, ogólnie używam tylko pudru do zmatowienia twarzy więc musi on dobrze matować Odcienie najbardziej pasujące to: Natural Reflections Fair, Sunlight Finishing Dust, Kaolin Powder Sunlight. Ten pierwszy średnio matowił więc zastanawiam się nad dwoma ostatnimi. Która formuła jest lepsza do matowania twarzy. Chodzi mi głównie o strefę T. Do pudru używam pędzla EDM Kabuki. Proszę o rady bo chciałabym jakieś większe opakowanie zakupić
Stosujesz sam finisher bez podkładu? Te na bazie krzemionki to wysuszą na wiór, muszą być kładzione na coś, czyli na podkład.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:25   #1545
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Stosujesz sam finisher bez podkładu? Te na bazie krzemionki to wysuszą na wiór, muszą być kładzione na coś, czyli na podkład.
dzięki, to już wiem co wybiorę Sunlight finishing dust
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 12:50   #1546
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;18982979]Tak zrobiłam - zagadka rozwiązana: oba to I'm keeping your CDs. Już sobie przesypałam oba do jednego pojemniczka. [/QUOTE]
ale ja ciemna jestem, nie wiedziałam, ze to I'm keeping
myslałam,ze to cien i wydawał sie za ciemny:
więc dorzuciłam jednej wizazance co kocha cienie
powiem jej, ze to eyeliner
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:10   #1547
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
VRIL chyba Anioły mi Cię zesłały Bo przeglądając różne wątki o minerałach, często widziałam Twój avatar mały OffTop: nadal uzywasz filtr z Avy? to on jednak Cię zapychał? zapytaj się w aptece o próbkę /małe tubki są/ kremu Uriage z serii Hyseac do tłustej, jest filtr 50 stabilny z minerałami, ja sobie chwalę tą firmę i też mam jeszcze tester tego z filtrem, jest super
Dziękuje Ci za wywód dot. podkładów i nakładania ich, niby człowiek zdaje sobie z tego sprawę, ale dobrze czasem wyłożyć "kawę na ławę"

Co do mnie.. Zdjęcia jak zauważyłaś wrzuciłam Postaram się jeszcze raz pomyśleć co z klasycznych podkładów używałam i może to w czymś pomoże:
- Revlon CS Ivory - odzwierciedlał mój kolor cery, wtapiał się idealnie, ale czułam się w nim jak bez makijażu, blada, nawet podkreślał ta bladość, po rozprowadzeniu nie widać odcinania się więc znaczy, że był idealny -chyba-
- Revlon CS Buff - tu jest już lepiej, powiedzmy ze idealnie, nadaje zdrowy koloryt, naturalny, nie czuje się w nim blada a raczej kolor jest zrównany z reszta ciała, po rozsmarowaniu ładnie się łączył z kolorem cery, ale musiałam uważać na rozsmarowanie granic.
- Gosh X-ceptional - odcien najjaśniejszy 11 Porcelana zachowywał się tak samo jak Ivory Revlona, stapiał się z cerą ale podkreślał bladość
- Gosh X- ceptional - odcień 12 Natural (mimo, że wydaje się ciemniejszy od Buff Revlon bo ma więcej pigmentu różowego niż bezowego) dawał naturalny wygląd, nie za blady ani za ciemny.
- Pharmaceris F podkład - odcien Ivory - wydaje mi się dobry, nie za jasny i nie za ciemny, stapiał się z cerą.

Wklejam zdjęcia twarzy w makijażach: Revlon CS (płynny) BUFF, jedno zdjęcie gdzie wyraźnie jestem za blada, w czarnej bluzce w białe paski, to nie jest Revlon bo to stare zdjęcie - więc chyba Pharmaceris F ivory.
Sorki, że zaśmiecam Wam watek moimi fotami, wcześniejszymi no make up i teraz tymi, najwyżej za parę dni wykasuje moje nietwarzowe fotki
ja juz parę razy pisałam, że z Revlona kolor Buff był dla mnie OK, a używam w formułach intensive kolorów Linen, Golden fair i Linen (między tymi trzema właściwie nie dostrzegam różnicy). Latem Perfect - kolor wycofany.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:14   #1548
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
dzięki, to już wiem co wybiorę Sunlight finishing dust
Jak sama nazwa wskazuje finishing to puder wykończeniowy zobaczysz jak będzie wyglądała Twoja cera po długotrwałym jego stosowaniu
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:20   #1549
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dzięki Asix86 nie za bardzo zależy mi, aby było to coś wyłącznie na miarę Buff Revlona, choć na pewno Twoje typy wezmę pod uwagę porównuje z Revlonem, bo miałam/mam a dziewczyny tez je znają, a Revlon to jeden z tych, które wymieniałam i mi pasują.

Ja po prostu nie wiem w jakich tonacjach mam szukać, bo nie jestem do końca pewna, czy mam chłodną, zimną karnację? czy uderzać w chłodne tony, czy w naturalne.. a może w ciepłe i beżowe... kurczę, mam zmysł jeżeli chodzi o dobieranie kolorów w stroju i przy malowaniu, a jak chodzi o cerę i skórę to jestem bezradna...
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-03 o 13:23
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 13:26   #1550
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
Dzięki Asix86 nie za bardzo zależy mi, aby było to coś wyłącznie na miarę Buff Revlona, choć na pewno Twoje typy wezmę pod uwagę porównuje z Revlonem, bo miałam/mam a dziewczyny tez je znają, a Revlon to jeden z tych, które wymieniałam i mi pasują.

Ja po prostu nie wiem w jakich tonacjach mam szukać, bo nie jestem do końca pewna, czy mam chłodną, zimną karnację? czy uderzać w chłodne tony, czy w naturalne.. a może w ciepłe i beżowe... kurczę, mam zmysł jeżeli chodzi o dobieranie kolorów w stroju i przy malowaniu, a jak chodzi o cerę i skórę to jestem bezradna...
Może zerknij jeszcze TU
Buff Revlona, gdybym użyła w zimę, bylby ciemnawy, ale w granicach przyzwoitości bym wyglądała.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:43   #1551
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Asix86 dokładnie "w granicach przyzwoitości" więc mam tak samo
Twoje fotki były już przeze mnie dawno analizowane i podziwiane A nie wklejałaś gdzieś fotki bez makijażu zupełnie? Bym sobie porównała z moją, może faktycznie mamy podobną karnację

Zdaje mi się, że chyba zamawiając kabuki, nie wezmę 3 próbek po 5ml a chyba z 10-15 po 1ml
I powybieram kilkanaście tych odcieni, moje typy i wasze wszystkie
Wiem, już było... Ale na ile taka struna po 1ml mi starczy?? Na dwie próby
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-05-03 o 13:47
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:47   #1552
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
Asix86 dokładnie "w granicach przyzwoitości" więc mam tak samo
Twoje fotki były już przeze mnie dawno analizowane i podziwiane A nie wklejałaś gdzieś fotki bez makijażu zupełnie? Bym sobie porównała z moją, może faktycznie mamy podobną karnację

Zdaje mi się, że chyba zamawiając kabuki, nie wezmę 3 próbek po 5ml a chyba z 10-15 po 1ml
I powybieram kilkanaście tych odcieni, moje typy i wasze wszystkie
Wiem, już było... Ale na ile taka struna po 1ml mi starczy?? Na dwie próby
zalezy ile warstw nałozysz
jednym starcza na 2 razy, a innym na 10
mnie osobiscie starcza na ok 5 razy 1 ml
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:51   #1553
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
Asix86 dokładnie "w granicach przyzwoitości" więc mam tak samo
Twoje fotki były już przeze mnie dawno analizowane i podziwiane A nie wklejałaś gdzieś fotki bez makijażu zupełnie? Bym sobie porównała z moją, może faktycznie mamy podobną karnację

Zdaje mi się, że chyba zamawiając kabuki, nie wezmę 3 próbek po 5ml a chyba z 10-15 po 1ml
I powybieram kilkanaście tych odcieni, moje typy i wasze wszystkie
Wiem, już było... Ale na ile taka struna po 1ml mi starczy?? Na dwie próby
dzięki
bez makijażu się nie pokazuje
Szczerze, w takim razie wydaje mi się że z Golden Fair/Linen/Olive Fair wybierzesz coś dla siebie.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 13:57   #1554
madame_S
Raczkowanie
 
Avatar madame_S
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 201
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim przyjrzeć się pielęgnacji- czy wprowadziłaś cokolwiek nowego (albo ostatnio , tuż zanim się to zaczęło kupiła nowe opakowanie czegoś z pielęgnacji , którą stosujesz, mogli zmienić nieznacznie skład a nie napisać o tym w jakimś rzucającym się w oczy miejscu). Poza tym myślę,że można by pomyśleć na zmianie formuły podkładu, bo intensive ma kontrolować wydzielanie sebum czyli siłą rzeczy powinno być bardziej wysuszające niż inne. Uważam,że warto by było mocniej nawilżać twarz (bo myślę,że to przesuszenie jest) pod podkład i na noc .

Myślę,że tutaj takie rady to będzie OT, bardziej nadaje się na 'zwątpienie minerałowe' chyba.

(chociaż jeśli od początku coś było nie tak, to może masz uczulenie na coś w podkładzie...)
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Zmieniłam niedawno krem na https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...ajacy-pory.htm. Jednak po samym zastosowaniu kremu nic mi się nie dzieje. Dopiero gdy nałożę minerały. A może ten krem nie lubi się z EDM? :P
__________________

......................... ...
szeptem

modlę się do uśpionego nieba
o zwykły chleb miłości...


madame_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 14:07   #1555
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez madame_S Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Zmieniłam niedawno krem na https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...ajacy-pory.htm. Jednak po samym zastosowaniu kremu nic mi się nie dzieje. Dopiero gdy nałożę minerały. A może ten krem nie lubi się z EDM? :P
a mozliwe, ze się nie lubi z minerałami
nałóż minerały bez tego kremu i zobacz
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 15:08   #1556
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej

Przymierzam się powoli do podkładu mineralnego i miałabym do Was prośbę o pomoc w dobraniu odpowiedniego koloru. Zrobiłam dziś fotki, w dziennym świetle, bez makijażu - kiedy patrzę w lusterko szyja wydaje mi się dość żółta, twarz w zasadzie też tylko policzki mam zawsze zaczerwienione - uroki cery naczynkowej. Mam nadzieję, że u Was kolory będą takie jakie powinny bo mój komputer chyba trochę przekłamał
Przeglądałam podkłady EDM i moje typy na pierwszy rzut oka to:
golden: golden fair, faw, light
cool: fair
buff: fair neutral, ivory

Mam mieszaną cerę, chociaż w tym momencie po tabsach od dermatologa (na łojotok właśnie) jest raczej sucha. Nawet nie wiem jaką formułę wybrać (matte, semi matte) bo w minerałach jestem kompletnie zielona
Jedynym podkładem jakiego kiedykolwiek używałam był (nie bijcie) z Oriflame, odcień porcelanowy.

Dopiero później pomyślałam, że mogłam zrobić zdjęcie z profilu, całego policzka i szyi ale za późno, mam nadzieję, że przy takich też będziecie potrafiły mi coś doradzić

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2010-05-03 o 15:10
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 15:24   #1557
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Hej

Przymierzam się powoli do podkładu mineralnego i miałabym do Was prośbę o pomoc w dobraniu odpowiedniego koloru. Zrobiłam dziś fotki, w dziennym świetle, bez makijażu - kiedy patrzę w lusterko szyja wydaje mi się dość żółta, twarz w zasadzie też tylko policzki mam zawsze zaczerwienione - uroki cery naczynkowej. Mam nadzieję, że u Was kolory będą takie jakie powinny bo mój komputer chyba trochę przekłamał
Przeglądałam podkłady EDM i moje typy na pierwszy rzut oka to:
golden: golden fair, faw, light
cool: fair
buff: fair neutral, ivory

Mam mieszaną cerę, chociaż w tym momencie po tabsach od dermatologa (na łojotok właśnie) jest raczej sucha. Nawet nie wiem jaką formułę wybrać (matte, semi matte) bo w minerałach jestem kompletnie zielona
Jedynym podkładem jakiego kiedykolwiek używałam był (nie bijcie) z Oriflame, odcień porcelanowy.

Dopiero później pomyślałam, że mogłam zrobić zdjęcie z profilu, całego policzka i szyi ale za późno, mam nadzieję, że przy takich też będziecie potrafiły mi coś doradzić
Ja tutaj widzę lekkie żółte tony więc goldeny fair i fawn ewentualnie oraz może olive fair?
Co do formuły to polecam semi matte, matte może Cię wysuszyć [ale nie musi]
Na naczynka korektor mint lub dawn [obligatoryjnie]

Witamy
_________________________ ___

Pożalić się przyszłam
Albo luminizing albo róże z EDM mi robią kuku. Ogólnie składnik LL jest winowajcą.

I będę musiała się pożegnać z 2 bigami róży i multum próbek lub z efektem photoshopa :sciana:
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2010-05-03 o 15:27
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 15:25   #1558
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Hej

Przymierzam się powoli do podkładu mineralnego i miałabym do Was prośbę o pomoc w dobraniu odpowiedniego koloru. Zrobiłam dziś fotki, w dziennym świetle, bez makijażu - kiedy patrzę w lusterko szyja wydaje mi się dość żółta, twarz w zasadzie też tylko policzki mam zawsze zaczerwienione - uroki cery naczynkowej. Mam nadzieję, że u Was kolory będą takie jakie powinny bo mój komputer chyba trochę przekłamał
Przeglądałam podkłady EDM i moje typy na pierwszy rzut oka to:
golden: golden fair, faw, light
cool: fair
buff: fair neutral, ivory

Mam mieszaną cerę, chociaż w tym momencie po tabsach od dermatologa (na łojotok właśnie) jest raczej sucha. Nawet nie wiem jaką formułę wybrać (matte, semi matte) bo w minerałach jestem kompletnie zielona
Jedynym podkładem jakiego kiedykolwiek używałam był (nie bijcie) z Oriflame, odcień porcelanowy.

Dopiero później pomyślałam, że mogłam zrobić zdjęcie z profilu, całego policzka i szyi ale za późno, mam nadzieję, że przy takich też będziecie potrafiły mi coś doradzić
Szyjka żółtawa, a buzia neutralna. Celowałabym w najjaśniejsze i jedno oczko wyżej w kategoriach Golden, Olive i być może Buff.

Co do formuły, to musisz zadecydować sama. O-gloi semi-matte dają świetliste wykończenie, a matte i intensive raczej matowe. Przy suchej skórze wybierałabym z dwóch pierwszych, zwłaszcza, że niewiele masz do ukrycia poza zaczerwieniami - a na te klasycznie polecam korektor Mint lub Dawn.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 15:30   #1559
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Hej

Przymierzam się powoli do podkładu mineralnego i miałabym do Was prośbę o pomoc w dobraniu odpowiedniego koloru. Zrobiłam dziś fotki, w dziennym świetle, bez makijażu - kiedy patrzę w lusterko szyja wydaje mi się dość żółta, twarz w zasadzie też tylko policzki mam zawsze zaczerwienione - uroki cery naczynkowej. Mam nadzieję, że u Was kolory będą takie jakie powinny bo mój komputer chyba trochę przekłamał
Przeglądałam podkłady EDM i moje typy na pierwszy rzut oka to:
golden: golden fair, faw, light
cool: fair
buff: fair neutral, ivory

Mam mieszaną cerę, chociaż w tym momencie po tabsach od dermatologa (na łojotok właśnie) jest raczej sucha. Nawet nie wiem jaką formułę wybrać (matte, semi matte) bo w minerałach jestem kompletnie zielona
Jedynym podkładem jakiego kiedykolwiek używałam był (nie bijcie) z Oriflame, odcień porcelanowy.

Dopiero później pomyślałam, że mogłam zrobić zdjęcie z profilu, całego policzka i szyi ale za późno, mam nadzieję, że przy takich też będziecie potrafiły mi coś doradzić
a jednak jestes żółtawa
szkoda, ze wydałam te jasne żółtki bo bym Ci podesłała
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 15:34   #1560
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Finloro- ja bym na pewno wyeliminowała light (ciemny żółtek) i fair neutral (za jasny) . Golden fair może być ok, fawn jest mocno żółty ale można spróbować. Celowałabym w buff,neutral,olive.Coś między fair a light jasność. Możesz jeszcze spróbować Linen. I mint na poliki .
Nie masz dużo do ukrycia , więc intensive myślę,że powinnaś sobie odpuścić. A nad resztą się zastanów, jaki efekt chcesz uzyskać-rozświetlenie,mat czy półmat.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg

Edytowane przez kmb1
Czas edycji: 2010-05-03 o 15:35 Powód: pomyłka przy wpisywaniu
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.