Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-13, 12:26   #1231
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Kusicie tymi rozświetlaczami,sama pewnie bym nawet o nich nie pomyślała pewnie
Biorę się za przeglądanie kwc
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 12:28   #1232
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Kusicie tymi rozświetlaczami,sama pewnie bym nawet o nich nie pomyślała pewnie
Biorę się za przeglądanie kwc
Ja mam już kilka- z Essence, z Catrice.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 12:30   #1233
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Oglądałyście może film Kochanek? To taki seksowny film i nie każdemu przypadnie do gustu, ale warto go obejrzeć ze względu na dziewczynę, która tam gra: nie dość, że jest piękna i blada, to jeszcze ma taką rozświetloną cerę... (po obejrzeniu wlasnie tego filmu, nagle zachcialo mi się kupić rozświetlacz )
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 12:43   #1234
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Wydaje się być całkiem ciekawy jak spojrzałam na jego opis.
Trzeba będzie koniecznie obejrzeć

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Wczoraj w drogerii zmacłam tester podkładu Manhattan,ostatnio dużo dziewczyn go zachwala i zakochałam się w jego konsystencji
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,17158,manhattan-powder-mat-make-up.html
Gdyby nie to,że parafina w składzie wzięłabym od razu
Znacie może jakiś podobny podkład o dość dobrym kryciu i takiej właśnie musowej,ale delikatnej konsystencji jak ten?
Tylko żeby właśnie nie miał takich baboli składowych
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-02-13 o 12:45
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 12:50   #1235
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Kachna, ja mialam podklad mahattanu ale perfect cover i tez szalenie konsystencja mi sie podobala, poza tym nie zapychal mnie, nic zlego nie robil, ale jednak byl za ciemny.
A ten Lirene? Gdzies na poprzednich stronach wrzucilam swatcha z kafeterii, jezeli odcien manhattanu Ci pasuje to i Lirene powinien? Tez ma musowa konsystencje (PONOC!)
No i Loreal cashmere perfect tez mial taka piankowa konsystencje, co ja bym dala zeby go kupic. Ale niestety, brak odcieni.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 12:52   #1236
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Hej Dziewczyny,
byłam wczoraj w galerii, nie omieszkałam zajżeć do drogerii i "skosztować" próbeczek. Dziś się pomaziałam, będę sprawdzać trwałośc Clinique
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MUFA HD 120, Clinique ani-blem 01, Este Lauder Doyble Wear Light 01.jpg (18,4 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (18,9 KB, 69 załadowań)
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 13:07   #1237
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Kachna, ja mialam podklad mahattanu ale perfect cover i tez szalenie konsystencja mi sie podobala, poza tym nie zapychal mnie, nic zlego nie robil, ale jednak byl za ciemny.
A ten Lirene? Gdzies na poprzednich stronach wrzucilam swatcha z kafeterii, jezeli odcien manhattanu Ci pasuje to i Lirene powinien? Tez ma musowa konsystencje (PONOC!)
No i Loreal cashmere perfect tez mial taka piankowa konsystencje, co ja bym dala zeby go kupic. Ale niestety, brak odcieni.
O któym lirene mówisz?
A tego Loreal cashmere perfect chyba wycofano,bo nigdy na oczy nie widziałam
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 13:19   #1238
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Lirene natural look 2w1, tzn mnie to wyglada na musik, ale nie mam pewnosci, natomiast byl kiedy taki krem tonujacy design your style piankowy tez lirene. Kolezanka sobie chwalila.
A co do Loreala, to mialam probke, ale w bardzo ciemnym kolorze... nadal gdzies mam bardzo, ale to bardzo mi sie podobala jego konsystencja. Na allegro sa duze cashmery. Ale nie chce w ciemno klikac.
Planuje za chwile jechac do natury po jakis podklad, tymczasowo jakis bell, essence albo strzal w glowe
mam pytanie odnosnie lumene vanilla, on naprawde taki zolty? widzialam gdzies swatche...
Czemu tak latwo jest zrobic kolor pocelanowy gdzie po chwili wygladamy jak swinki a tak trudno zrobic mleczny delikatnie zolty odcien?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 13:32   #1239
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ja mam już kilka- z Essence, z Catrice.
Właśnie od jakiegoś tańszego wolałabym zacząć,żeby sprawdzić czy generalnie efekt rozświetlania mi pasuje
Chyba zdecyduje się przy nabliższej okazji na ten bo zbiera sobie dobre opinie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,23689,all-over-highlighter-puder-rozswietlajacy.html&next= 1
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 13:37   #1240
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
mam pytanie odnosnie lumene vanilla, on naprawde taki zolty? widzialam gdzies swatche...
Czemu tak latwo jest zrobic kolor pocelanowy gdzie po chwili wygladamy jak swinki a tak trudno zrobic mleczny delikatnie zolty odcien?
wg mnie na pewno jest bardziej żółty niż różowy, czy beżowy, ale mam chłodną karnację i o ile dla mnie jest żółciutki, o tyle dla "kurczaczków" może być za mało żółty. to taki dość ciepły odcień, nie ma w sobie nic z oliwki, ale pomarańczowy też nie jest.
właśnie z Lumene zaobserwowałam coś ciekawego. na ten podkład Flormar, który jest jasny, choć zbyt brzoskwiniowy, po paru godzinach nałożyłam cienką warstwę Lumene. pięknie zneutralizował tę brzoskwiniowość Może będę te dwa podkłady mieszać? Bo potem jeszcze zmieszałam je na dłoni i wystarczyła niewielka ilość Lumene, żeby rozjaśnić i "przyżółcić" Flormar Fajny podkład mi sie z tego połączenia zrobił, bo Lumene dobrze matuje a Flormar świetnie kryje

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Chyba zdecyduje się przy nabliższej okazji na ten bo zbiera sobie dobre opinie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,23689,all-over-highlighter-puder-rozswietlajacy.html&next= 1
on jest od dosć dawna wycofany chyba że uda Ci sie go upolować na allegro, kiedyś tam widziałam, ale osiągnął cenę chyba z 30zł to sobie odpusciłam
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-02-13 o 13:39
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 13:43   #1241
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Lirene natural look 2w1, tzn mnie to wyglada na musik, ale nie mam pewnosci, natomiast byl kiedy taki krem tonujacy design your style piankowy tez lirene. Kolezanka sobie chwalila.
A co do Loreala, to mialam probke, ale w bardzo ciemnym kolorze... nadal gdzies mam bardzo, ale to bardzo mi sie podobala jego konsystencja. Na allegro sa duze cashmery. Ale nie chce w ciemno klikac.
Planuje za chwile jechac do natury po jakis podklad, tymczasowo jakis bell, essence albo strzal w glowe
mam pytanie odnosnie lumene vanilla, on naprawde taki zolty? widzialam gdzies swatche...
Czemu tak latwo jest zrobic kolor pocelanowy gdzie po chwili wygladamy jak swinki a tak trudno zrobic mleczny delikatnie zolty odcien?
Muszę się przyglądnąć temu lirene,choć jakoś sceptycznie mi to będzie raczej przychodzić.
Nie ufam firmie Lirene pod względem podkladowym,kiedyś raz na jakiś czas kiedy parktycznie nie używałam podkładów,mazałam się tym nature matte i o ile dobrze ukrywał pory (to był wtedy mój jedyny problem) to chyba jednak mnie zapychał i nie wiem czy przez niego nie walczę teraz z podskórynymi grudkami..
A co do lumene to dziewczyny chwaliły właśnie że różu na pewno nie zawiera,ale ponoć moze zapychać.

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
wg mnie na pewno jest bardziej żółty niż różowy, czy beżowy, ale mam chłodną karnację i o ile dla mnie jest żółciutki, o tyle dla "kurczaczków" może być za mało żółty. to taki dość ciepły odcień, nie ma w sobie nic z oliwki, ale pomarańczowy też nie jest.
właśnie z Lumene zaobserwowałam coś ciekawego. na ten podkład Flormar, który jest jasny, choć zbyt brzoskwiniowy, po paru godzinach nałożyłam cienką warstwę Lumene. pięknie zneutralizował tę brzoskwiniowość Może będę te dwa podkłady mieszać? Bo potem jeszcze zmieszałam je na dłoni i wystarczyła niewielka ilość Lumene, żeby rozjaśnić i "przyżółcić" Flormar Fajny podkład mi sie z tego połączenia zrobił, bo Lumene dobrze matuje a Flormar świetnie kryje


on jest od dosć dawna wycofany chyba że uda Ci sie go upolować na allegro, kiedyś tam widziałam, ale osiągnął cenę chyba z 30zł to sobie odpusciłam
Ooo to nie dobrze
Ale pewnie i tak rozejrzę się za jakimś innym essencowym

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Wiecie co mi przyszło do głowy?
Gdyby tak do podkładu dodawać odrobinę żelu HA na dłoni?
Do kremów przecież dodajemy,a może to zniwelowałoby ryzyko zapychania przez podkłady
Nie pomalowałam się jeszcze,więc chyba zaraz spróbuję na fragmencie skóry bo aż kusi
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-02-13 o 13:44
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 13:45   #1242
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
byłam wczoraj w galerii, nie omieszkałam zajżeć do drogerii i "skosztować" próbeczek. Dziś się pomaziałam, będę sprawdzać trwałośc Clinique
Anti Blemish jest według mnie świetny - o ile ktoś lubi pudrowe podkłady. Szkoda tylko że fresh alabaster jest taki ciemny.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 13:46   #1243
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Królowo, tego pudru nie miałam, bo już w Naturze jak testowałam na łapie, zniechęciły mnie drobinki. Nie są one niestety tak subtelne, jak piszą niektóre dziewczyny. Ta mika nie jest zmikronizowana; pojedyncze ziarna widać gołym okiem, tak więc nie ma mowy o efekcie tafli. Jeśli się go oszczędnie nałoży efekt jest miły dla oka, ale o tafli można zapomnieć.
Tak naprawdę nie spotkałam się jeszcze z rozświetlaczem który dałby mi czystą perłę, bez widocznych drobinek. Nie wiem jak jest wśród kosmetyków z górnych półek (skąpstwo nie pozwala mi na nabycie rozświetlacza za 200zł; słynne metoryty guerlaina mnie nie powaliły i na tym zakończyłam przygodę z rozświetlaczami w tej kategorii cenowej), ale w granicach 50 zł nie znalazłam highlightera dającego czystą taflę. Fajne są rozświetlacze z TBS w kremie - różowy jest podobny do high beam-a Benefita, z tym że subtelniejszy. Daje pół - taflę. Rozświetlacze w postaci fali też są ok - ładnie zmiękczają rysy i odświeżają twarz. Drobinek nie widać. Ale czasami jak przedobrzę, uzyskuję efekt "rybiej łuski". Nie polecam zaś kulek - kupiłam, użyłam 2 razy i oddałam siostrze. Nie zmiękczają rysów, nie 'fotoszopują', ciężko kontrolować blask.
Inglota nie polubiłam - zbyt drobinkowy jak dla mnie (zarówno wersja płynna jak i sypka).
Miałam też rozświetlacze sensique, bell, golden rose ale one wszystkie dają blink, blink...
Moim ulubieńcem jest niezmiennie Mint EDM-u bo u mnie daje właśnie niemal efekt tafli. Zastanawiam się teraz nad odcieniem Champagne...
Mogłabyś powiedzieć ile mniej wiecej kosztuje rozświetlacz z TBS Tinted Glow Enhancer? Zainteresowały mnie opinie a mam kawałek do TBS, więc chciałabym znać cenę najpierw..

Przy okazji rozświetlaczy to mam meteoryty z Pierre Rene i tych używam na całą twarz-super delikatny efekt takiej satyny. Mam też ten z Essence nowy i polecam nakładanie go gąbeczką lub palcem taką grubszą warstwą, jak używa się pędzel to jakos same drobiny widzę, a odpowiednio nałożony jest ok.
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 13:46   #1244
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Hej dziewczyny, ja chcę się dołączyć, bo też jestem biała jak ściana :P kiedyś mi to przeszkadzało, ale potem zaczęłam doceniać moją jasną skórę, bardzo uważam, żeby nie wybierać zbyt ciemnego podkładu, bo to wygląda okropnie. Ostatnio używam Maybeline dream satin liquide, ten najjaśniejszy O1 Ivory(chyba taki ma numerek), ale jest jednak za ciemny...moja siostra poleciła mi maybeline affinitone, też najjaśniejszy odcień, ale nie wiem jaki to numerek, niedługo wybieram się go kupić, poużywam i zobaczę...wiem też od sis, że estee lauder ma jeden bardzo jasny podkład, tylko muszę się dowiedzieć, który, ponieważ chodzi mi o taki w tubce, granatowy ze złotym korkiem, ale chyba jest kilka rodzajów Maximum Cover Lightweight i Face Primer Plus...nie wiem, który ona używa dokładnie. W każdym razie ja zawsze miałam problem z jasnym podkładem, ale...jeszcze większy problem z jasnym pudrem, bo wszystkie, nawet te najjaśniejsze tylko jeszcze bardziej przyciemniały podkład. W końcu miałam tego dość i zakupiładm puder sypki transparentny Kanebo, Translucent loose powder,i jestem super zadowolona, bo wygląda jak mąka, czyli idealnie dla mnie więc puder już mam, podkład będę zmieniać, zobaczę czy będzie lepiej, ale mam też problem z bronzerem, a dokładniej z kosmetykiem matowym, chłodnej tonacji,do konturowania tak bladej cery jak moja...nic nie mogę znaleść. Może wy coś znacie, co mogłabym spróbować? Pozdrawiam
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 13:49   #1245
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Muszę się przyglądnąć temu lirene,choć jakoś sceptycznie mi to będzie raczej przychodzić.
Nie ufam firmie Lirene pod względem podkladowym,kiedyś raz na jakiś czas kiedy parktycznie nie używałam podkładów,mazałam się tym nature matte i o ile dobrze ukrywał pory (to był wtedy mój jedyny problem) to chyba jednak mnie zapychał i nie wiem czy przez niego nie walczę teraz z podskórynymi grudkami..
A co do lumene to dziewczyny chwaliły właśnie że różu na pewno nie zawiera,ale ponoć moze zapychać.

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------



Ooo to nie dobrze
Ale pewnie i tak rozejrzę się za jakimś innym essencowym

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Wiecie co mi przyszło do głowy?
Gdyby tak do podkładu dodawać odrobinę żelu HA na dłoni?
Do kremów przecież dodajemy,a może to zniwelowałoby ryzyko zapychania przez podkłady
Nie pomalowałam się jeszcze,więc chyba zaraz spróbuję na fragmencie skóry bo aż kusi
obawiam się, że mieszanka HA z podkładem mogłaby wysuszać
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 13:56   #1246
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Właśnie od jakiegoś tańszego wolałabym zacząć,żeby sprawdzić czy generalnie efekt rozświetlania mi pasuje
Chyba zdecyduje się przy nabliższej okazji na ten bo zbiera sobie dobre opinie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,23689,all-over-highlighter-puder-rozswietlajacy.html&next= 1
AOH został wycofany ze sprzedaży niestety...i obecnie szansa na dorwanie go jest raczej zerowa...teraz Essence ma w ofercie Shimmer Powder ale identyczny do AOH on nie jest...wydaje mi się, że ma większe drobinki i inny odcień...poza tym konsystencja jak dla mnie przynajmniej średnia.
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 14:06   #1247
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
O rany, tyle nóg i tylko trzy pary są jasne Najbardziej rzucają się w oczy, te w liliowej sukience... To Twoje?
Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Ja też obstawiam za liliową sukienką
Jak najbardziej. Liliowa sukienka. Fakt faktem, że kontrast bierze się z popularności czarnych rajstop/pończoch na mojej studniówce i ustawień aparatu, bo kontrast było widać, ale nie aż tak (przynajmniej z mojego punktu widzenia). Z resztą w moim liceum było z tego co pamiętam kilka gotek itp. z jasną karnacją.

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość

Teraz testuje rozświetlacze z Lumiere i Blusche i jak na razie robią za błyszczące róże, chociaż zaczęłam od tych ciemniejszych.

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Mogłabyś powiedzieć ile mniej wiecej kosztuje rozświetlacz z TBS Tinted Glow Enhancer? Zainteresowały mnie opinie a mam kawałek do TBS, więc chciałabym znać cenę najpierw..
Podobno 39zł.

Edytowane przez Szabik
Czas edycji: 2011-02-13 o 14:08
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 14:18   #1248
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
obawiam się, że mieszanka HA z podkładem mogłaby wysuszać
Nałożyłam na chwile i zaraz zmyłam.
Niby cera wyglądała tak zdrowiej,ale wydaje mi się że niezbyt równimiernie się ta mieszanka rozprowadziła.
I fakt chyba krycie słabsze się zrobiło.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 14:25   #1249
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Umieszczam obiecane zdjęcia w rudym. Wybaczcie te wielkie okulary, ale nie chciało mi się soczewek zakładać i oczu malować
Dokładam też swatch korektora Dream Matte Mousse. W porównaniu do Lucy wydaje się ciemniejszy, ale u mnie doskonale dopasowuje się do kolory buzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04752.jpg (20,1 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04762.jpg (11,4 KB, 112 załadowań)
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-13, 15:07   #1250
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Umieszczam obiecane zdjęcia w rudym. Wybaczcie te wielkie okulary, ale nie chciało mi się soczewek zakładać i oczu malować
Dokładam też swatch korektora Dream Matte Mousse. W porównaniu do Lucy wydaje się ciemniejszy, ale u mnie doskonale dopasowuje się do kolory buzi.
ślicznie wyglądasz
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:26   #1251
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Umieszczam obiecane zdjęcia w rudym. Wybaczcie te wielkie okulary, ale nie chciało mi się soczewek zakładać i oczu malować
Dokładam też swatch korektora Dream Matte Mousse. W porównaniu do Lucy wydaje się ciemniejszy, ale u mnie doskonale dopasowuje się do kolory buzi.
Wyglądasz bardziej wyraziście niż w blond i po prostu ślicznie
Kiedyś też kombinowałam z rudym,ale w tym momencie cera ma skłonności do czerwienia się i to nierównomiernie więc nie dla mnie.
Naprawdę pozytywna zmiana
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:30   #1252
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ślicznie wyglądasz
I bardzo, bardzo naturalnie.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:31   #1253
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Też mi się podoba i okularki też pasują
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 16:36   #1254
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Zrobiłam sobie przed chwilą mieszankę z pudru bambusowego z jedwabiem + trochę zielonej glinki
Zobaczymy jak się będzie sprawować
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:23   #1255
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Valie, no bombowo!! Super podkreśla ten kolor Twoją cerę
Ale przyznaję, że w blondzie też Cię lubiłam, wyglądałaś bardzo elfio Chociaż w sumie... elfy, Irlandia, rudość... dalej wyglądasz elfio

I witam Nowe Blade Twarze
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 21:50   #1256
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
byłam wczoraj w galerii, nie omieszkałam zajżeć do drogerii i "skosztować" próbeczek. Dziś się pomaziałam, będę sprawdzać trwałośc Clinique
Po całum dniu Clinique sprawdził się znakomicie. Dodatkowo potraktowałm go jeszcze Kaolinem i wytrzymał bez świecenia, ważenia, ścierania, nie ściemniał (chociaz tego nie jestem w stanie ocenić obiektywnie, bo jest już ciemno a światło sztuczne, nawet silne to nie to samo co dzienne) - generalnie jestem pod dużym wrażenim, bo mam pory i tłustą cerę

Edytowane przez lilianatoja2
Czas edycji: 2011-02-13 o 21:52
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 22:06   #1257
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dobra, to zamawiam próbkę tego rozświetlacza EDM Mint To może przy okazji zamówie jeszcze jakiś inny odcień, miałyście któryś i możecie polecić?
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 23:39   #1258
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziewczyny, jako, że przerzuciłam się na minerały i bb creamy , to oddaję to, co miałam, a przynajmniej część Więc jakby któraś chciała przetestować... ; )
W poprzednich częściach wątku była już o nich mowa, bo są jaśniutkie:
-korektor Dream Matte Mousse Maybelline 02 Natural wycofany, ale mam zapas :}
-Coastal Scents najjaśniejszy (czysty beż, bez widocznych tonów)
+ jeszcze jeden bb cream Baviphat - również bardzo jasny beż, bez widocznych tonów. Jako, że wykupiłam reklamę, to zrobiłam taki come back do wątku Bo same rozumiecie, że potrzebuję pieniędzy na następne jasne mazidła

Zamówiłam już bb cream Skin79 Oriental Gold- na swatchach widziałam, że bardzo jasny i niezłe ma krycie, także zobaczymy co z tego będzie. Jak przetestuję, to się pochwalę : )
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 11:13   #1259
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Wrzuciłam na jasnopodkładowym, to i tutaj wrzucę taki mały swatch
Inglot dziwnie ciemno wyszedł, a jest jasny przecież widocznie te inne są po prostu jaśniejsze
Mam nadzieję że pomoże komuś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0270.jpg (41,4 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0274.jpg (52,1 KB, 70 załadowań)
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 14:55   #1260
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja chcę się dołączyć, bo też jestem biała jak ściana :P kiedyś mi to przeszkadzało, ale potem zaczęłam doceniać moją jasną skórę, bardzo uważam, żeby nie wybierać zbyt ciemnego podkładu, bo to wygląda okropnie. Ostatnio używam Maybeline dream satin liquide, ten najjaśniejszy O1 Ivory(chyba taki ma numerek), ale jest jednak za ciemny...moja siostra poleciła mi maybeline affinitone, też najjaśniejszy odcień, ale nie wiem jaki to numerek, niedługo wybieram się go kupić, poużywam i zobaczę...wiem też od sis, że estee lauder ma jeden bardzo jasny podkład, tylko muszę się dowiedzieć, który, ponieważ chodzi mi o taki w tubce, granatowy ze złotym korkiem, ale chyba jest kilka rodzajów Maximum Cover Lightweight i Face Primer Plus...nie wiem, który ona używa dokładnie. W każdym razie ja zawsze miałam problem z jasnym podkładem, ale...jeszcze większy problem z jasnym pudrem, bo wszystkie, nawet te najjaśniejsze tylko jeszcze bardziej przyciemniały podkład. W końcu miałam tego dość i zakupiładm puder sypki transparentny Kanebo, Translucent loose powder,i jestem super zadowolona, bo wygląda jak mąka, czyli idealnie dla mnie więc puder już mam, podkład będę zmieniać, zobaczę czy będzie lepiej, ale mam też problem z bronzerem, a dokładniej z kosmetykiem matowym, chłodnej tonacji,do konturowania tak bladej cery jak moja...nic nie mogę znaleść. Może wy coś znacie, co mogłabym spróbować? Pozdrawiam
haha, rozwalił mnie tekst o mące
wiesz, czego to ludzie tu zamiast pudrów używają... Glinek do maseczek, skrobi ziemniaczanej i kukurydzianej, no i białych "gotowców", czyli pudry bambusowe, diamentowe i jeszcze inne dziwadła z BU
Jak tak powiedziałam koleżance, mieszanka jakich składników jest mój puder, spojrzała na mnie z brakiem zrozumienia i zapytała: "A nie prościej było sobie jakiś kupić w sklepie?" Heh, już nie chciało mi się jej tłumaczyć...

Valie, w ruzym wyglądasz bardzo naturalnie, czyli ślicznie Niewielu osobom tak bardzo pasuje rudość, gdy nie jest to naturalny kolor włosów

Ja mam znowu czarne włosy, do tego dzisiaj miałam grube loki, takie retro, czerwoną opaskę i czerwone usta... Jak królewna Śnieżka, bo czarne oczy też mam I spostrzegłam, jak świetnie taka mocna czerwień neutralizuje zaczerwienienia na twarzy... One po prostu przy takim szkarłacie nikną Dlatego też odcienie czerwone ładnie mogą wyglądać na oczach, bo białka robią się bielsze Aczkolwiek nie każdemu to pasuje do tęczówek. Podejrzewam, że też właśnie stąd się wzięły zachwyty nad miedzianymi cieniami

Basiulek, masz może skład tego kremu BB? po Elemongu uznałam, ze nie kupię nic bez uprzedniego przeanalizowania składu
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-02-14 o 14:59
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.