Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-01, 10:04   #2251
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Pewnie naklejka z kodem i ceną została przyklejona omyłkowo nie na tym pędzlu co trzeba.
obsługa salonów dokleja tylko cenę i polskie tłumaczenie nazwy produktu, towar przychodzi już z kodami
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:10   #2252
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Pewnie naklejka z kodem i ceną została przyklejona omyłkowo nie na tym pędzlu co trzeba.
Też to obstawiam
Tak czy inaczej trzeba wyjaśnić...to nie 2pln...

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
obsługa salonów dokleja tylko cenę i polskie tłumaczenie nazwy produktu, towar przychodzi już z kodami
...'tylko' i aż
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:20   #2253
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

...'tylko' i aż
nie bardzo rozumiem ? kasjer nie wpisuje ceny tylko skanuje kod kreskowy, a ten przy chodzi gotowy na produkcie do Polski z głównego magazynu na Europę, kody wprowadzają informatycy do głównego systemu który obsługuje wszystkie salony w Polsce więc nie ma możliwości żeby pedzel skanowany z kodu w dwóch rożnych salonach miał inną cenę mozliwości sa takie ktoś poza Polską pomylił opakowania od pędzli ale wtedy nie ma winy obsługi w salonie, kupujaca pomyliła numery pedzli, albo sprzedawca oszukał w co nie bardzo chce mi się wierzyć bo musiałby albo pozamieniać opakowania od pędzli albo zeskanować droższy a włożyć tańszy do torebki a takie kombinowanie widać przy kasie
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2011-07-01 o 10:22
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:26   #2254
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
obsługa salonów dokleja tylko cenę i polskie tłumaczenie nazwy produktu, towar przychodzi już z kodami
Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
...kasjer nie wpisuje ceny tylko skanuje kod kreskowy, a ten przy chodzi gotowy na produkcie do Polski z głównego magazynu na Europę, kody wprowadzają informatycy do głównego systemu który obsługuje wszystkie salony w Polsce więc nie ma możliwości żeby pedzel skanowany z kodu w dwóch rożnych salonach miał inną cenę mozliwości sa takie ktoś poza Polską pomylił opakowania od pędzli ale wtedy nie ma winy obsługi w salonie, kupujaca pomyliła numery pedzli, albo sprzedawca oszukał w co nie bardzo chce mi się wierzyć bo musiałby albo pozamieniać opakowania od pędzli albo zeskanować droższy a włożyć tańszy do torebki a takie kombinowanie widać przy kasie
To jak rozumieć Twoje zdanie w poprzednim poście? "obsługa salonów dokleja tylko cenę..." bo się pogubiłam chyba
Tak czy inaczej jest babol jakiś
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:35   #2255
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
To jak rozumieć Twoje zdanie w poprzednim poście? "obsługa salonów dokleja tylko cenę..." bo się pogubiłam chyba
Tak czy inaczej jest babol jakiś
dokleja się cenę metkownicą, bo na każdym produkcie musi być polska cena, ale sprzedając kosmetyk nie wprowadzasz recznie tej ceny która jest na opakowaniu tylko skanujesz kod kreskowy - nie wiem co jest w tym niejasnego resztę mozliwości jak mogła zajśc pomyłka już opisałem

wiec nawet jakby przykleili złą cenę to nie ma to znaczenia
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2011-07-01 o 10:37
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 11:09   #2256
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

ale Wam zazdroszczę kolekcji.. ja muszę jeszcze czekać kilka dni wklejajcie zdjęcia swoich cudeniek, żebym mogła chociaż oko nacieszyć

przy okazji się pochwalę, że przyszła do mnie właśnie pocztą karta MAC PRO Student uprawniająca do 15% zniżki
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 11:28   #2257
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ale Wam zazdroszczę kolekcji.. ja muszę jeszcze czekać kilka dni wklejajcie zdjęcia swoich cudeniek, żebym mogła chociaż oko nacieszyć

przy okazji się pochwalę, że przyszła do mnie właśnie pocztą karta MAC PRO Student uprawniająca do 15% zniżki
No my jeszcze do 7 musimy poczekać...
To ja się będę do Ciebie, Marti uśmiechać częściej

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-07-01 o 11:31
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 12:09   #2258
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Dorcia , kochanie do Ciebie nikt nic nie ma!!!!
Tu chodzi tylko o fakt, żeby wszystkie salony równo traktowały wszystkich swoich klientów
Ja mieszkam 120 km od najbliższego MAC-a , wybieram się dopiero jutro i obawiam się czy wogóle coś zostanie i czy nie pojadę nadaremnie.......

Ja jakos to odczulam inaczej..
Dziekuje

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość



Dorcia, luzik

I dziękuję za swatche o takie własnie mi chodziło, z tym stoniowaniem też super, widac, co, jak i jaki koloro, wiem, ze na wyzo pewno inaczej nieco, ale generalnie mam pojęcie, jakw yglada na buzi.
Spoko.
No niestety moj aparat chyba nigdy nie odda kolorow tak jakbym chciala.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
pewnie część z Was popędziła już do MAC'a po nową kolekcję - napiszcie proszę ile dałyście za pędzel 234
dorcia pisała, że dała 95 zł, a wczoraj koleżanka mi kupiła i zapłaciła 140 zł
pytałam czy na pewno to ten pędzel i powiedziała, ze na pewno

to jaka jest w końcu cena
Kochana bo ja kupilam 2, jeden mniejszy i jeden wiekszy.
Wyjelam je w samochodzie z folijek, i potem juz nie wiedzialam za ktory dalam 95zl, a za ktory 140zl;
Tak sie domyslilam, ze ten mniejszy kosztowal mniej, a wiekszy wiecej
Moglo byc na odwrot..

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
234 - 95pln
235 - 140pln
128 - 155pln
AAAAA to jednak dobrze mowilam

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

przy okazji się pochwalę, że przyszła do mnie właśnie pocztą karta MAC PRO Student uprawniająca do 15% zniżki
ZAZDROSZCZE!!!!
Ja nie mam szans na znizke
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 13:03   #2259
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ale Wam zazdroszczę kolekcji.. ja muszę jeszcze czekać kilka dni wklejajcie zdjęcia swoich cudeniek, żebym mogła chociaż oko nacieszyć

przy okazji się pochwalę, że przyszła do mnie właśnie pocztą karta MAC PRO Student uprawniająca do 15% zniżki
dostępne to w Polsce? niech zgadnę, że nie ;p
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 13:41   #2260
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
dostępne to w Polsce? niech zgadnę, że nie ;p
nie mam pojęcia.. ale podejrzewam, że nie, bo PL ma swoje dziwne zasady zniżkowe ale najlepiej zadzwoń i się dowiedz, bo nie chcę wprowadzać w błąd
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 17:00   #2261
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Najlepiej na mnie zwalic, tylko zebym nie przypomniała, kto mi zaczął podsuwac ta Azaleę
Kamil, wpisz ja na liste i koniec i bomba,a kto nie czytał ten trąba!
Ja Azaleę uwielbiam - nałożona 188 i przy bladej cerze wygląda bajecznie
Z róży PRO fantastyczne jest też Salsarose


Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Ale Ty kusisz.. piszesz o pigmentacji i hardcore'ach W ogóle to ja naprawdę mam za dużo róży i w takich momentach jestem rozdarta bo rozum mówi 'nie' a serce mówi 'jak mogłaś tego różu wcześniej nie kupić!'

W ogóle jak to jest z różami w PRO - one są w panach czy w opakowaniach?
Ja ostatnio najbardziej lubię te PRO. Dla mnie wszystkie są hardcory ale podoba mi się ich używanie bo potrzeba dosłownie jednego dotknięcia 188 i na skórę prawie niczego nie nakładam, a zauważam, że ograniczanie ilości warstw makijażu zdecydowanie służy mojej cerze; no i o wiele lepiej wyglada taki niemal czysty pigment wtarty w skórę.




Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość


Nie no brak mi slow..
Zawisc ludzka nie zna granic...


Dorcia, nie wiem do czego ma się odnosić ten komentarz
wydaje mi się, że Tobie osobiście nie naubliżałam; jeżeli poczułaś się urażona, to tłumaczę, że w całej sytuacji denerwuje mnie nie to, że ktoś sobie wcześniej coś kupi (a ja nie i tak nic z tej kolekcji nie kupuję, bo mi się zwyczajnie nie podoba, więc nie zazdroszczę Ci - skąd ten pomysł ) ale, że jest wokół tego jakaś konspiracja i jakby nie było dość dziwna atmosfera - niby oficjalnie nie sprzedają, ale sprzedają.
To że Ty sobie już kupiłaś i masz takie znajomości w sklepie, to do tego nic nie mam. Mnie się przede wszystkim nie podoba taka polityka sklepu. Oczywiście, potrafię zrozumieć osoby, które przyjechały do MACa z daleka akurat przed wejściem kolekcji i takie wcześniejsze zakupy są im na rękę, ale potrafię też zrozumieć te, które ufają, że wszystko w tych sklepach działa "fair" i przyjadą z daleka akurat w dzień wprowadzenia kolekcji i tylko sobie "sold out" pooglądają. Niech sobie wcześniej sprzedają, ale niech to będzie oficjalnie wiadome - chyba zauważyłaś też dezorientację i niezadowolenie innych dziewczyn w wątku. Albo niech po prostu nie rozsyłają informacji prasowych z obowiązującymi datami premiery, jeśli nie zamierzają się ich sztywno trzymać - robi się wtedy nerwowa atmosfera, nagabywanie sprzedających w innych sklepach, jakieś wyścigi...
Jeśli masz jeszcze jakieś uwagi do mnie, to jednak konkretne i na pw proszę, żeby tu nie zajmować się głupotami.

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2011-07-01 o 17:05
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 17:33   #2262
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

dziewczyny czy Mac wypuszczal takie palety do sprzedazy??czy to jakas podroba??zastanawiam sie nad kupnem...dzieki za pomoc


http://cgi.ebay.ie/MAC18-COLOUR-PALE...item25654884d0
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479

Edytowane przez magsch
Czas edycji: 2011-07-01 o 17:38
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 17:35   #2263
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
zdiewczyny czy Mac wypuszczal takie palety do sprzedarzy??czy to jakas podroba??zastanawiam sie nad kupnem...dzieki za pomoc


http://cgi.ebay.ie/MAC18-COLOUR-PALE...item25654884d0

absolutnie nie
największe jakie wypuszczali to chyba "czwórki" tylko
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 18:31   #2264
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny wyluzujcie..
Skoro ktos idzie do maca i dowiaduje sie na miejscu, ze moze dostac produkty przed premiera, to dlaczego ma nie skozystac???
Watpie, ze jezeli ktoras z Was akurat bedac w MACu i majac juz wczesniej zalozone ,ze chce te , czy inne produkty,
zostanie zapytana: "czy moze chcialaby sobie cos kupic z nowej kolekcji? ",
powie: " nie ,dziekuje, poczekam do premiery, moze jeszcze cos zostanie dla mnie..."...
Bez przesady..
Jezeli nie kupilabym pomadki wtedy, to juz bym jej na 100% nie kupila..
A zreszta ,co ja sie bede tlumaczyc...

---------- Dopisano o 02:31 ---------- Poprzedni post napisano o 02:25 ----------





Nie no brak mi slow..
Zawisc ludzka nie zna granic...
ja sama nie wiem trochę co o tym sądzić... myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby było w naszym kraju więcej MACów, gdyby miały wszystkie salony równą politykę (sprzedajemy przed terminem albo nie, rezerwujemy albo nie, itp) i gdyby na sklep przychodziło więcej sztuk limitowanych produktów. A nie trzy cienie. I co ja mam teraz się bić w kisielu o jakiś cień czy szminkę z inną MAComaniaczką? Ja kocham wszystkie MAComaniaczki i bić się nie zamierzam. natomiast fakt, że jestem z daleka mnie już na wstępie lekko dyskryminuje i jestem w stanie zrozumieć Kajolka, że nie widzi jej się oglądanie tych wrednych małych nalepek "sold out"... z momentem wystawienia kolekcji na półkę. a przedpremierowo nie zdarzyło mi się jeszcze nic kupić we Wro, mimo że jestem stałą klientką
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 18:51   #2265
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny, to, że tak mało jest tych produktów, to jest wina danego salonu, bo to oni zamawiają Minimum danej rzeczy muszą zamówić 3 sztuki, jak mówią, że jest mniej, to znaczy że kitrają po kątach dla znajomych.

Uważam, że jak sprzedaż ma się zacząś 1 lipca, to powinna się zacząć 1 lipca wszędzie... a nie sprzedawanie znajomym wcześniej - nie ładnie tak. A że ktoś skorzystał to się nie dziwię

MAC'ów jest za mało, ale u nas sprzedaż jest za mała i ich nie satysfakcjonuje, dlatego też PRO nie wprowadzą za szybko Jeżeli sprzedaż im się rozkręci to i sklepów będzie więcej.
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 19:11   #2266
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to, że tak mało jest tych produktów, to jest wina danego salonu, bo to oni zamawiają Minimum danej rzeczy muszą zamówić 3 sztuki, jak mówią, że jest mniej, to znaczy że kitrają po kątach dla znajomych.

Uważam, że jak sprzedaż ma się zacząś 1 lipca, to powinna się zacząć 1 lipca wszędzie... a nie sprzedawanie znajomym wcześniej - nie ładnie tak. A że ktoś skorzystał to się nie dziwię

MAC'ów jest za mało, ale u nas sprzedaż jest za mała i ich nie satysfakcjonuje, dlatego też PRO nie wprowadzą za szybko Jeżeli sprzedaż im się rozkręci to i sklepów będzie więcej.
Dobrze wiedzieć

Dziewczyny tu nie chodzi o to, że ja kogoś osądzam od czci i wiary, bo kupił szminkę w MACu spod lady Tu chodzi o samą politykę sprzedających. Do najbliższego MACa mam 160km i jeśli już pakuję się w auto i spędzam ten czas w podróży to nie po to żeby sobie tester pomacać. Jasne, jak się okaże, że jestem za późno to mój błąd, ale jeśli jestem o 9.00 w dniu wprowadzenia kolekcji i wykłada się testery z gotowym napisem SOLD OUT to coś tu nie halo.
Spróbujcie zrozumieć także te osoby, dla których pójście do MACa to nie wyskoczenie na miasto

Kajol i Kasia dobrze wyłuszczyły mój punkt widzenia i pod ich postami mogę się podpisać obiema ręcami.


PS. Wybiera się ktoś jutro na event do Wro ?
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 19:20   #2267
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość

PS. Wybiera się ktoś jutro na event do Wro ?
no nie mów, że też będziesz

ja zaraz idę depotować moje cienie na szminę uzbieram
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 19:20   #2268
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Ja Azaleę uwielbiam - nałożona 188 i przy bladej cerze wygląda bajecznie
Z róży PRO fantastyczne jest też Salsarose
Dobrze wiedziec, bo rośnie mi w taim razie nadzieja, ze Azaleę użyję również jako różu a nie tylko jako cień do powiek, tym bardziej ze pędzleek 188 mam I wspominasz o bladej cerze, nosze podkłady o numerach 15-20 czy to sie kwalifikuje jako blada?
Patrzałam na swatche Salsa Rose - też wyglada interesująco
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 19:22   #2269
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Tak się przyglądam dyskusji i powiem szczerze, ze pierwszy raz do MACa w Złotych Tarasach pojechałam w dzień przed premiera limitowanej edycji z HK. Nikt mnie tam nie znał i wczesniej nie widzial Pani akurat ogladala sobie kosmetyki z HK i spytalam sie czy moge sie przyjrzec, po czym wpadlysmy w dyskusje, ze niestety ja z Łodzi jestem i nie bede mogla kupic itd. No i w tym momencie zaproponowała mi, że jedną rzecz moge sobie kupić... Akurat nic nie wzielam bo liste innych "potrzebnych rzeczy" mialam dluga, no ale...

Ja osobiście denerwuje się gdy jestem na coś konkretnie napalona jade w dzien premiery i tego nie ma, ale z drugiej strony gdybym dostala taka propozycje na rzecz szczegolnie mnie interesujaca pewnie bym nie odmowila...

a tak do tematu kosmetykow... to przez caly miesiac kroluje na moich policzkach Margin jednak nie pasuje mi z konturem Harmony polecicie coś innego?
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 19:35   #2270
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A ja wam powiem że to najlepsze cienie mineralne MACa od czasu In the Groove... nie marudźta A pędzle są GENIALNE!

O polityce MACa która jest delikatnie mówiąc chora (a już w przypadku takiej kolekcji to w ogóle porażka) już się nieraz wypowiadałam i się powtarzać nie będę

To widzimy się jutro we Wro
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 19:43   #2271
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no nie mów, że też będziesz
W końcu nadszedł ten dzień

Muszę swoich plastików poszukać, też już powinnam mieć... 6 jest potrzebne (nigdy nie pamiętam... )?
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 19:55   #2272
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A ja wam powiem że to najlepsze cienie mineralne MACa od czasu In the Groove... nie marudźta A pędzle są GENIALNE!

O polityce MACa która jest delikatnie mówiąc chora (a już w przypadku takiej kolekcji to w ogóle porażka) już się nieraz wypowiadałam i się powtarzać nie będę

To widzimy się jutro we Wro
Macałaś S-P? Co upolowałaś?
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 20:01   #2273
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
W końcu nadszedł ten dzień

Muszę swoich plastików poszukać, też już powinnam mieć... 6 jest potrzebne (nigdy nie pamiętam... )?
6
moje już we woreczku czekają )

__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 20:03   #2274
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A ja wam powiem że to najlepsze cienie mineralne MACa od czasu In the Groove... nie marudźta A pędzle są GENIALNE!

O polityce MACa która jest delikatnie mówiąc chora (a już w przypadku takiej kolekcji to w ogóle porażka) już się nieraz wypowiadałam i się powtarzać nie będę

To widzimy się jutro we Wro
Na moich oczach cienie z tej kolekcji - porazka, nic nie widac a takie ładne w pudełeczkach są.

Bardzi ciekawe są róże - swietne kolory. Rozswietlacze też fajne.
Pomadka gem of rose - nic specjalnego, słabo kryje, kolor też średni.

Dla warszawianek - polecam spr. kolekcję w Galerii Mokotów - z tego co widziałam jeszcze wszystko jest, ale nie wiem czy też pedzle - o nie nie pytałam.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 20:18   #2275
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to, że tak mało jest tych produktów, to jest wina danego salonu, bo to oni zamawiają Minimum danej rzeczy muszą zamówić 3 sztuki, jak mówią, że jest mniej, to znaczy że kitrają po kątach dla znajomych.
A mi Macówka powiedziała, że raz, że zamówienia idą kilka miesięcy wcześniej niż kolekcja to dwa - nie one zamawiają na salon, tylko przydział z góry idzie. Więc nie wiem jak to jest. Jaki by miały interes zamawiać za mało?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 20:30   #2276
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Macałaś S-P? Co upolowałaś?
Nie macałam (jutro jadę macać ) ale upolowałam cienie Rare Find, Unsurpassable, Mineral Mode i Golden Gaze i MSFa Pearl. Na sucho próbowałam cienie i o dziwo nawet nieźle widać kolor co w większości mineralnych MACa się nie zdarzało. Cienie kolorystycznie niby podobne do tych w stałej ale inne

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Na moich oczach cienie z tej kolekcji - porazka, nic nie widac a takie ładne w pudełeczkach są.
P odkryciu genialnego produktu jako bazy pod cienie czyli kredek Jumbo z Seph mam zamiar mineralne nakładać głównie na kolorową bazę bo same rzeczywiście mogą być mało ciekawe - chociaż jak na cienie mineralne MACa są jedne z lepszych bo w większości ich mineralne to były totalne buble.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 21:10   #2277
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
I co ja mam teraz się bić w kisielu o jakiś cień czy szminkę z inną MAComaniaczką? Ja kocham wszystkie MAComaniaczki i bić się nie zamierzam. natomiast fakt, że jestem z daleka mnie już na wstępie lekko dyskryminuje i jestem w stanie zrozumieć Kajolka, że nie widzi jej się oglądanie tych wrednych małych nalepek "sold out"... z momentem wystawienia kolekcji na półkę.
no o to właśnie chodzi, żeby się nie bić
Bo padło hasło, że gdzieś tam przyszły tylko 2 szminki i zaraz kilka głosów, że ją chciały kupić. No i co teraz? A potem się okazuje, że można dostać "spod lady"... Takie sytuacje to raczej niepotrzebnie wprowadzają rywalizację do takiej fajnej dziedziny jak makijaż.
No ja raczej nie mam takich sytuacji, że mi tylko "sold out" pozostaje, bo dojeżdżam do pracy do Krk prawie codziennie, a MAC no to niemal po drodze z dworca ale tu raczej wczułam się w sytuację tych wszystkich dziewczyn z wątku, które nie maja tak dobrze i rzeczywiście może być tak, że zaplanują wyprawę na próżno, bo nie były wtajemniczone itp

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to, że tak mało jest tych produktów, to jest wina danego salonu, bo to oni zamawiają Minimum danej rzeczy muszą zamówić 3 sztuki, jak mówią, że jest mniej, to znaczy że kitrają po kątach dla znajomych.
a to fakt, panie w MACu odpowiadają ile jest danego produktu. Kiedyś nawet jedna narzekała, ze zamówiła za dużo czegoś co miało być hitem i się nie sprzedawało.
Wniosek jest taki ze powinni nas czytać
Inna kwestia ze gusta w różnych miastach jednak się różnią


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dobrze wiedziec, bo rośnie mi w taim razie nadzieja, ze Azaleę użyję również jako różu a nie tylko jako cień do powiek, tym bardziej ze pędzleek 188 mam I wspominasz o bladej cerze, nosze podkłady o numerach 15-20 czy to sie kwalifikuje jako blada?
Patrzałam na swatche Salsa Rose - też wyglada interesująco

Ja używam teraz Face Body C1, ale 15 to moje odcienie



Ja tez dzis bylam ogladac kolekcje. Ale nic nie kupilam, bo jednak srednio ta kolekcja mi się podoba. I tak nie zamierzałam nic kupować i nic mnie spontanicznie nie skusiło.

Cienie mineralne jak donosi Brand jednak fajne. Maznęłam ten ciemno zielony wilgotnym po deszczu paluchem (wybaczcie, jak będzie coś nie tak z tym testerem, ale mam nadzieje ze go nie zepsułam ) ale efekt tak prawie na mokro super

rzeczy doustne banalne jak dla mnie a raczej mam juz takie zapasy ze nie potrzebuje kolejnych podobnych odcieni

MSF i róże nie dla mnie. Isopropyl palmitate zbyt wysoko w składzie
Jak ktoś ma problemy z cera to zalecam ostrożność


Ale dobra wiadomość - W Krk jeszcze popołudniu absolutnie wszystko było
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 21:35   #2278
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Ja używam teraz Face Body C1, ale 15 to moje odcienie
No to moze i na mnie będzie wygladał jako tako oczywiście minimalna ilosc nakładasz na poliki, prawda?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 22:08   #2279
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Nie macałam (jutro jadę macać ) ale upolowałam cienie Rare Find, Unsurpassable, Mineral Mode i Golden Gaze i MSFa Pearl. Na sucho próbowałam cienie i o dziwo nawet nieźle widać kolor co w większości mineralnych MACa się nie zdarzało. Cienie kolorystycznie niby podobne do tych w stałej ale inne


P odkryciu genialnego produktu jako bazy pod cienie czyli kredek Jumbo z Seph mam zamiar mineralne nakładać głównie na kolorową bazę bo same rzeczywiście mogą być mało ciekawe - chociaż jak na cienie mineralne MACa są jedne z lepszych bo w większości ich mineralne to były totalne buble.
Możliwe,że na kolorowej bazie kolory są lepsze, ale ja preferuje cienie które są same w sobie już dobrze napigmentowane, nie lubie sie innymi malować - jest mi niewygodnie.

Też skusiłam sie na MSF Pearl.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 22:12   #2280
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

http://www.temptalia.com/mac-posh-pa...-for-fall-2011

Czy wy widzicie to co ja? Mattene! MATTENE wracają Wprawdzie LE ale zawsze coś. Mój ulubiony nieodżałowany finish szminek... właśnie od mattene z CoC zaczęłam mój szminkowy romans z MACem

Na Temptalii poza tym info o jeszcze paru kolekcjach zaplanowanych na jesień.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.