Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-29, 11:50   #1921
Ssalomea
Raczkowanie
 
Avatar Ssalomea
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Usa, Polska
Wiadomości: 83
Dot.: ..Cieliste usta..

Mam taki blyszczyk o odcieniu bezowej kosci sloniowej-firma to Milano,nr sie zdarl..strasznie wodnisty,nietrwaly,poltra nsparentny co znaczy ze na moje napigmentowane usta musze najpierw polozyc podklad.nie lubie go
Ssalomea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:57   #1922
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Gosik.s mi tez sie marzy taka pomadka, ktora pokazalas na zdjeciu. Na razie, to najblizej tego idealu jest u mnie Bourjois nr 13.

Natomiast te wszystkie pomadki Gosha, Loreal itp to wpadaja raczej w jasny roz, a ja wolalabym odcien kosci sloniowej
No właśnie - ten Gosh zwłaszcza jest ewidentnie różowy.
Kolorystycznie najbliżej ideału na razie jest dla mnie jednak Inglot, no ale co z tego, jak on ładnie wygląda tylko w opakowaniu
Burżuja 13 jeszcze nie miałam, więc muszę go obadać, bo najwyraźniej mamy zbliżoną definicję cielistości
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 11:04   #1923
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Gosik.s mi tez sie marzy taka pomadka, ktora pokazalas na zdjeciu. Na razie, to najblizej tego idealu jest u mnie Bourjois nr 13.

Natomiast te wszystkie pomadki Gosha, Loreal itp to wpadaja raczej w jasny roz, a ja wolalabym odcien kosci sloniowej
Dla mnie też Bourjois 13 jest nr 1 jeśli chodzi o cielistość, od kilku lat nie znalazłam nic lepszego, co byłoby matowe, beżowe i nie wpadające w róż
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 11:07   #1924
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
U mnie też go stamtąd wycofali.
A może w A'proposie?


Dobrze, że go wzięłaś, naprawdę fajnie pasuje. Ten ichni podział według koloru włosów nie do końca się sprawdza moim zdaniem.
no u mnie nie ma takich rarytasow sklepowych najwiekszy wybor to ja i tak mam na necie

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Dla mnie też Bourjois 13 jest nr 1 jeśli chodzi o cielistość, od kilku lat nie znalazłam nic lepszego, co byłoby matowe, beżowe i nie wpadające w róż
bourjois tez swietnie nawilza i sie w miare dlugo utrzymuje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 18:53   #1925
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: ..Cieliste usta..

A czy może któraś z Was miała tą pomadkę ? Jeśli już była podawana jakoś przykład to przepraszam ale poprostu nie jestem w stanie przeczytać tyyyylu postów akurat przypadkiem na nią trafiłam..w sumie bardzo ładnie wygląda jednak te drobinki...
http://www.allegro.pl/item338135164_...e_szminka.html
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 08:30   #1926
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
Jutro ide zobaczyc na ta szminkę, bo odcien na zdjatku taki jaki szukam
Eva mnie też dokładnie taki odcien jak ma modelka na ustach bardzo sie podoba... I mam nadzieje ze rzeczywiscie bedzie dawała taki "mokry" efekt.
Ale gdzie można tą szminkę juz sprawdzić? Ona ma byc dopiero w katalogu nr 7...?
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 10:02   #1927
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: ..Cieliste usta..

Ja widzialam tego Gosh 134 na zywo pare razy w Naturze i mi sie spodobal- przynajmniej tak mi sie wydawalo.. bo ten moj byl raczej rozowy niz cielisty (mogl na ustach wygladac mniej wiecej jak na fotce Apali http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6993281), a na niektorych fotach widac, ze jest on wyraznie cielisty.. Juz nic nie rozumiem szczerze mowiac..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 10:08   #1928
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja widzialam tego Gosh 134 na zywo pare razy w Naturze i mi sie spodobal- przynajmniej tak mi sie wydawalo.. bo ten moj byl raczej rozowy niz cielisty (mogl na ustach wygladac mniej wiecej jak na fotce Apali http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6993281), a na niektorych fotach widac, ze jest on wyraznie cielisty.. Juz nic nie rozumiem szczerze mowiac..
Lea ja kiedyś tego Gosha wypróbowałam w Galerii Centrum -jest różowa i wygląda bardzo nienaturalnie. To w ogóle nie jest efekt o jaki mi chodzi...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 10:24   #1929
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Lea ja kiedyś tego Gosha wypróbowałam w Galerii Centrum -jest różowa i wygląda bardzo nienaturalnie. To w ogóle nie jest efekt o jaki mi chodzi...

No akurat mi sie wlasnie taka podoba :P. ALe zdziwilo mnie, ze niektore dziewczyny wklejaly tu jakies zdjecia (chyba ze mi sie cos juz pomieszalo :P) na ktorych ona byla takiego koloru jak np. korektor, czyli totalnie cielistego...



A ktos probowal ta http://www.superdrug.com/invt/281484&bklist= ?
Edit: To jest szminka GOSH Pearl shine lipstick 621 Papaya (zeby nikt nie pomylil z Velvet Touch 134 Darling :P)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 281484_l.jpg (11,0 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2008-04-01 o 11:46
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 10:43   #1930
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: ..Cieliste usta..

Dziewczyny ja mam szminke Gosh'a i kolor jest calkiem cielisty, bez namiastki rozu i zadnych drobinek.
Gosh 134 Darling

Uzywam tej szminki od pol roku i jest naprawde ok i nie chce zadnej innej, ale jak to bywa nie jest extra trwala wiec zawsze mam ja pod reka.
Cena jest jak najbardziej ok


Lea 88 zamiescilas fotke szminki ale moja wyglada inaczej niz ta, jest calkiem czarna
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 11:43   #1931
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez butters Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam szminke Gosh'a i kolor jest calkiem cielisty, bez namiastki rozu i zadnych drobinek.
Gosh 134 Darling

Uzywam tej szminki od pol roku i jest naprawde ok i nie chce zadnej innej, ale jak to bywa nie jest extra trwala wiec zawsze mam ja pod reka.
Cena jest jak najbardziej ok


Lea 88 zamiescilas fotke szminki ale moja wyglada inaczej niz ta, jest calkiem czarna
No bo to inna szminka.. Przeciez zapytalam, czy ktos probowal "ta"(w sensie inna) i wkleilam linka do niej :P Ta z fotki to kolor Papaya z reszta (wygladajacy na cielisty wlasnie), a nie Darling

No wlasnie nie wiem o co chodzi z ta Velvet Touch 134, skoro pare osob ma inne szminki.
butters - A gdzie ja kupilas?? Bo ja bylam w Galerii Centrum i tam tez szminka jest rozowa...Z reszta na stronie ona jest przedstawiona jako jasny roz nawet..

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2008-04-02 o 10:20
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 13:03   #1932
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
A czy może któraś z Was miała tą pomadkę ? Jeśli już była podawana jakoś przykład to przepraszam ale poprostu nie jestem w stanie przeczytać tyyyylu postów akurat przypadkiem na nią trafiłam..w sumie bardzo ładnie wygląda jednak te drobinki...
http://www.allegro.pl/item338135164_...e_szminka.html
kolorek faktycznie bardzo ladny troche kosztuje wiec moze lepiej jakbys poszla do jakiejs drogerii i spr czy maja ja tam i jak jest zobaczyla kolorek bo na allegro wlasnie nigdy nie wiadomo jaki kolor to jest na prawde osobiscie jej nie mialam i szczerze po raz pierwszy widze ale no ladna jest przynajmniej na zdjeciu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 22:15   #1933
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Lea ja kiedyś tego Gosha wypróbowałam w Galerii Centrum -jest różowa i wygląda bardzo nienaturalnie. To w ogóle nie jest efekt o jaki mi chodzi...
Podpisuję się pod tym ręcamy i nogoma. To w ogóle nie ma nic wspólnego z cielistością... (przyjmując, że mówimy o ciele ludzkim, nie o ciele Miss Piggy).
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 09:33   #1934
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
kolorek faktycznie bardzo ladny troche kosztuje wiec moze lepiej jakbys poszla do jakiejs drogerii i spr czy maja ja tam i jak jest zobaczyla kolorek bo na allegro wlasnie nigdy nie wiadomo jaki kolor to jest na prawde osobiscie jej nie mialam i szczerze po raz pierwszy widze ale no ladna jest przynajmniej na zdjeciu
Chyba tak zrobię jak znajdę chwilkę czasu akurat przez czysty przypadek na nią natrafiłam i mi się spodobała, ale oczywiście najpierw na żywo trzeba byłoby zobaczyć czy jest kryjąca. Ale na zdjęciu ładna
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 17:37   #1935
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Chyba tak zrobię jak znajdę chwilkę czasu akurat przez czysty przypadek na nią natrafiłam i mi się spodobała, ale oczywiście najpierw na żywo trzeba byłoby zobaczyć czy jest kryjąca. Ale na zdjęciu ładna
no na zdjeciu jest baaaardzo ladna
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 21:12   #1936
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: ..Cieliste usta..

No wlasnie nie wiem o co chodzi z ta Velvet Touch 134, skoro pare osob ma inne szminki.
butters - A gdzie ja kupilas?? Bo ja bylam w Galerii Centrum i tam tez szminka jest rozowa...Z reszta na stronie ona jest przedstawiona jako jasny roz nawet..[/quote]



No wlasnie kupilam ja na Cyprze, ale jak zobaczysz czarne opakowanie szminki velvet touch 134 to kupuj bez mrugniecia okiem
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 21:14   #1937
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez butters Pokaż wiadomość


No wlasnie kupilam ja na Cyprze, ale jak zobaczysz czarne opakowanie szminki velvet touch 134 to kupuj bez mrugniecia okiem
Velvet Touch jest tylko w czarnym opakowaniu, kolor 134 tez I to wlasnie taka w polskich sklepach jest rozowa, co potwierdzaja tu wyzej dziewczyny.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 09:09   #1938
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: ..Cieliste usta..

Słuchajcie znalazłam kolejne cudo! U koleżanki na zdjęciach zobaczyłam błyszczyk (chyba błyszczyk :P) idealnie cielisty! Niestety zdobyłam troszkę za mało konkretów co to jest. Jedyne co wiem to jest taki 'puderek' Lancome w płynie, w takiej tubce jak błyszczyk. Numerek, z tego co mi podpowiedziała, to 04b. Tylko, że właśnie cena powala bo kosztuje to ok. 70 zł w Douglasie...a ja bynajmniej mam ograniczony budżet no ale jak wyzdrowieję to popędzę do sklepu zorientować dokładnie co to jest
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 09:37   #1939
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Słuchajcie znalazłam kolejne cudo! U koleżanki na zdjęciach zobaczyłam błyszczyk (chyba błyszczyk :P) idealnie cielisty! Niestety zdobyłam troszkę za mało konkretów co to jest. Jedyne co wiem to jest taki 'puderek' Lancome w płynie, w takiej tubce jak błyszczyk. Numerek, z tego co mi podpowiedziała, to 04b. Tylko, że właśnie cena powala bo kosztuje to ok. 70 zł w Douglasie...a ja bynajmniej mam ograniczony budżet no ale jak wyzdrowieję to popędzę do sklepu zorientować dokładnie co to jest
no dowiedz sie dokladnie i moze bys go znalazla na Tru? ja na swoj czekalam chyba z miesiac ale wkoncu go znalazlam!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-05, 11:29   #1940
mondo37
Raczkowanie
 
Avatar mondo37
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 69
Dot.: ..Cieliste usta..

Hej dziewczynyja rowniez dołaczam do grona zwolenniczek cielistych ust.Ostatnio jakoś podpatrzyłam nowy błyszczyk firmy Bell,Milky Shake Lipp Gloss 3D a własciwie zaciekawiły mnie kolory.Producent kusi zapachem,kolorem a także efektem naturalności.Najbardziej interesuje mnie kolor:karmel, cappuccino, łososiowy Bradzo fajnie brzmią te nazwy,czy któraś z Was ma ten błyszczyk może sie wypowiedziec na jego temat? hm pewnie go kupie,ale nie zaszkodzi zapytac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23762.jpg (7,1 KB, 60 załadowań)
__________________
I'm out of touch
mondo37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 12:24   #1941
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez mondo37 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynyja rowniez dołaczam do grona zwolenniczek cielistych ust.Ostatnio jakoś podpatrzyłam nowy błyszczyk firmy Bell,Milky Shake Lipp Gloss 3D a własciwie zaciekawiły mnie kolory.Producent kusi zapachem,kolorem a także efektem naturalności.Najbardziej interesuje mnie kolor:karmel, cappuccino, łososiowy Bradzo fajnie brzmią te nazwy,czy któraś z Was ma ten błyszczyk może sie wypowiedziec na jego temat? hm pewnie go kupie,ale nie zaszkodzi zapytac.
fajnie wyglada ale jeszcze go nie widzialam a ile on kosztuje?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 12:42   #1942
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: ..Cieliste usta..

kolo10 zl
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 17:04   #1943
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
kolo10 zl
to mozna wyprobowac za taka cene tylko musze je znalezc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 21:10   #1944
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no dowiedz sie dokladnie i moze bys go znalazla na Tru? ja na swoj czekalam chyba z miesiac ale wkoncu go znalazlam!
Ojej mam rozumieć, że miałaś to cudo z Lancome ?? Czy chodzi o jakiś inny? Ja szczerze mówiąc jestem początkująca jeśli chodzi o forum i inne strony typu truskawka (tak? o to chodzi?) także chyba raczej w sklepie poszukam no ale w końcu od czegoś się zaczyna
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 21:35   #1945
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: ..Cieliste usta..

Okazało się, że ten Lancome to nie żedan błyszczyk do ust a jakiś puder/podkład w płynie
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:47   #1946
gosiula372
Rozeznanie
 
Avatar gosiula372
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 905
Dot.: ..Cieliste usta..

Dzisiaj odwiedziałam drogerie,znalazłam polecana pomadkę GOSh 134, tyle ze kosztowała 31zł i zastapiłam ją pomadka VIPERA cream za 9zł
Efekt nizej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSA45052.JPG (51,4 KB, 140 załadowań)
__________________
Było fajnie .............. ale sie skonczyło

Edytowane przez gosiula372
Czas edycji: 2008-04-09 o 10:41
gosiula372 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 08:10   #1947
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Okazało się, że ten Lancome to nie żedan błyszczyk do ust a jakiś puder/podkład w płynie
Chodzi ci o ten w malutkiej tubce ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 08:12   #1948
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez gosiula372 Pokaż wiadomość
Dzisiaj odwiedziałam drogerie,znalazłam polecana pomadkę GOSh 134, tyle ze kosztowała 31zł i zastapiłam ją pomadka VIPERA cream za 9zł
Efekt nizej
Gosiula a jaki to konkretnie numerek?
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 08:15   #1949
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Chodzi ci o ten w malutkiej tubce ?
Ja właśnie próbuję dociec co to dokładnie jest i jak to wygląda, bo sama nie wiem efekt na ustach jest cudowny, no ale w końcu to jakiś puder w płynie a nie błyszczyk...czyli wracamy do pierwotnego sposobu na 'cieliste' usta
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-06, 08:17   #1950
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Ja właśnie próbuję dociec co to dokładnie jest i jak to wygląda, bo sama nie wiem efekt na ustach jest cudowny, no ale w końcu to jakiś puder w płynie a nie błyszczyk...czyli wracamy do pierwotnego sposobu na 'cieliste' usta
To jest podklad taki strasznie kryjacy ale na usta tez sie pewnie by nadał.
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.