Woda utleniona - rozjaśnianie włosków - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-14, 20:59   #31
swierzynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 123
Talking Dot.: jak rozjaśnić włoski na rękach woda utleniona?

Kusząca jest ta woda utleniona, chyba będę musiała spróbować!!!
swierzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 23:43   #32
vvenus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 171
Dot.: jak rozjaśnić włoski na rękach woda utleniona?

z tym słoneczkiem całkowicie sie zgadzam tylko ze to efekt nie na dlugi czas[przyajmniej u mnie], a co do wody utlenionej na wloski na rekach-chyba wyprobuje),bo jestem szatynka i w gruncie rzeczy uwazam ze moje wloski na rekach sa za ciemne/
pare lat temu tez rozjasnialam sobie na glowie -jakis taki glupi trend byl bo prawie wszytskie dziewczyny z owczesnej mojej klasy zrobily taka sama glupote jak ja a pozniej gorzko tego zalowaly!! efekt byl i to znaczny w zaleznosci jeszcze od tego jakie kto mial mocne wloski... ale pozniej wlosy mnie np. zrudzialy:| wyrastaly tez jakies slabe i nagle z przetluszczajacych zrobily mi sie suche;o na szczescie teraz nie ma po tej glupiej akcji sladu, a moje wloski wrocily do dawnego stanu
sprawdze te wode utleniona na raczkach w najblizszym czasie i napisze jaki efekt /pozdr!
vvenus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 10:08   #33
olcia9999
Raczkowanie
 
Avatar olcia9999
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 98
Dot.: jak rozjaśnić włoski na rękach woda utleniona?


Edytowane przez olcia9999
Czas edycji: 2005-11-11 o 15:23
olcia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 23:08   #34
vvenus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 171
Smile Dot.: jak rozjaśnić włoski na rękach woda utleniona?

tak jak zapowiadalam sprobowalam rozjasnienia tych wloskow na raczkach i efekt jest -jakies 2 tony jasniejsze.polecam!!
vvenus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 23:13   #35
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: jak rozjaśnić włoski na rękach woda utleniona?

fajnie ze sie udalo

pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 10:20   #36
path87
Zakorzenienie
 
Avatar path87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 4 593
Exclamation woda utleniona + włosy na rękach

witam
tak jak temacie, czy ktos probowal pozbyc sie owlosienia na rekach stosujac wode utleniona? ona podobno wypala wloski, znaczy nie wiem jak to dokladnie jest, ale chcialabym to metoda pozbyc sie owlosienia, tylko nie wiem czy najpierw lepiej zgolic te wloskic o mam i wtedy uzywac wody utlenionej, czy juz teraz jak mam wloski dosc dlugie i mocne smarowac woda, kto pomoze?
path87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 10:34   #37
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: woda utleniona + włosy na rękach

Czesc Path. Ja slyszalam tylko o rozjasnianiu wloskow woda utleniona. A o usuwaniu to golarka wosk lub krem. Nie wiem czy taka woda utleniona calkowite pozbycie sie wloskow jest aby bezpieczne.
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-29, 23:14   #38
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: woda utleniona + włosy na rękach

Woda utleniona nie usunie wloskow, moze je ewentualnie rozjanic ale nie sadze zeby do bialosci, raczej spodziewalabym sie rudosci
A tak na marginesie jesli chcesz sie pozbyc wloskow proponuje wosk na zimno Veet
Dzisiaj jestem po pierwszym takim zabiegu ( nie moglam sie zdecydowac przed dluuuugiii czas) i poki co jestem zadowolona
Golarki nie polecam gdyz to od niej sie zaczely moje problemy ( bedac jeszcze w postawowce zgolilam swoje nie koniecznie widocze wloski na rekach, odrosly dluuugie i duzo ciemniejsze).
Moim zdaniem wosk jest najlepszym wyjsciem.
Jesli chcesz sie dowiedziec wiecej o woskowaniu byl dopiero co temat na forum o tym poszukaj i poczytaj, kupa informacji
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 19:17   #39
leva84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 65
Question włosy na rękach i 12% woda utleniona w kremie

Witam.
mam dylemat. a mianowicie taki, że za wszelką cenę próbuję pozbyć się włosów na rękach bez golenia i usuwania ich woskiem bo potem odrastają bardzo kłujące. dlatego kiedyś wypatrzyłam na allegro wodę utleniona w kremie 12%, która( jak obiecuje wystawca przemiotu) ma usunąć włoski na rękach poprzez codzinne wcieranie tej wody w kremie wacikiem. no więc postanowiłam kupić tą wodę i spróbować, jednak się bardzo rozczarowałam. bo niedojż, że strasznie mnie po tym swędziały ręce, to jeszcze kompletnie nie osłabiała włosów, jedynie je trochę rozjaśniła, chociaż i tak mam jasne(jednak długie). a że zostało mi jeszcze ponad pół litra tej wody utlenionej (bo kupiłam tą najwiekszą butelkę) to chciałam spróbowac innym sposobem-wlewam tą wodę z butli do podłużnej blaszki do ciasta i moczę w niej ręce ok. 10 min.(wówczas nie czuć tak tego pieczenia bo odrazu po 10min. zmywam ją wodą i smaruję ręce żelem chłodzącym po depilacji). i teraz mam takie pytanie-czy to mi pomoże w osłabieniu tych włosków i w konsekwencji wykruszeniu się ich? i czy nie jest to niebezpieczne dla skóry moich rak? pozdrawiam
leva84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 19:52   #40
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: włosy na rękach i 12% woda utleniona w kremie

Prawdę mówiąc, ja pierwsze słyszę, żeby woda utleniona osłabiała włoski, albo powodowała ich wypadanie. Za to na pewno je rozjaśnia. Wydaj mi się też, że to szkodzi skórze. Ja jak dotknę palcem wody utlenionej, to skóra na czubku robi się taka biała. Ale moze wypowie się ktoś lepiej poinformowany.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 22:55   #41
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: włosy na rękach i 12% woda utleniona w kremie

Cytat:
Napisane przez margitta
Prawdę mówiąc, ja pierwsze słyszę, żeby woda utleniona osłabiała włoski, albo powodowała ich wypadanie. Za to na pewno je rozjaśnia. Wydaj mi się też, że to szkodzi skórze. Ja jak dotknę palcem wody utlenionej, to skóra na czubku robi się taka biała. Ale moze wypowie się ktoś lepiej poinformowany.

z tego co wiem to nie skóra się robi biała...a po prostu ta woda utlieniona się pieni
a jeżeli chodzi o wodę utleniona to napewno nie spowoduje wypadniecia ci włosków a jedynie je ROZJAŚNI...i nic więcej...to wypadania włosków stosuje sie kremy do depilacji, ale to bez sensu bo efekty beda takie jak po maszynce, a konkretnie beda ci rosły ciemniejsze włoski na rekach. Ja tez mam na rekach włoski, kiedys je nawet ogoliłam ale juz sie przyzwyczaiłam i w ogole nie zwracam na nie uwagi..
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-02, 23:10   #42
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: włosy na rękach i 12% woda utleniona w kremie

wloski robia sie jasniejsze bo dziala na nie tlen czasteczkowy, uwalniajacy sie z wody utlenionej. Drugim produktem reakcji jest woda-zwiazek neutralny. Na pewno wlosy nie zostana w ten sposob wykruszone-z tego co wiem nadtlenek wodoru stosuje sie we fryzjerstwie (rozjasnianie wlosow),ale moge sie mylic. A w 30%stezeniu (tzw perhydrol) do odkazania basenow
A konkrety: wloskow tym nie usuniesz. Mozesz przecierac,ale gdy poczujesz ze szczypie- przestan. Bron Boze nie gol i nie uzywaj kremow do depilacji. Jesli koniecznie chcesz sie ich pozbyc,masz 3 wyjscia: depilator mechaniczny, wosk u kosmetyczki (najlepsze wyjscie,IMHO) i laser. Tudziez wynalazki typu pasta cukrowa itd.
Echhh...my babeczki to mamy przerabane
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 10:53   #43
leva84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 65
Dot.: włosy na rękach i 12% woda utleniona w kremie

Cytat:
Napisane przez agatus84
wloski robia sie jasniejsze bo dziala na nie tlen czasteczkowy, uwalniajacy sie z wody utlenionej. Drugim produktem reakcji jest woda-zwiazek neutralny. Na pewno wlosy nie zostana w ten sposob wykruszone-z tego co wiem nadtlenek wodoru stosuje sie we fryzjerstwie (rozjasnianie wlosow),ale moge sie mylic. A w 30%stezeniu (tzw perhydrol) do odkazania basenow
A konkrety: wloskow tym nie usuniesz. Mozesz przecierac,ale gdy poczujesz ze szczypie- przestan. Bron Boze nie gol i nie uzywaj kremow do depilacji. Jesli koniecznie chcesz sie ich pozbyc,masz 3 wyjscia: depilator mechaniczny, wosk u kosmetyczki (najlepsze wyjscie,IMHO) i laser. Tudziez wynalazki typu pasta cukrowa itd.
Echhh...my babeczki to mamy przerabane
pozdrawiam
kiedyś właśnie uzyłam depilatora i byłam bardzo zadowolona przez jakieś 2 tyg.,potem zaczęły mi odrastać nierównomiernie i były kłujące, tak więc znowóz pozostała mi zwykła maszynka, bo depilator na pewno by nie usuną tak króciutkich włosków. teraz właśnie zastanawiam się nad depilacją cukrową, bo mam jeszcze prawie całą tubkę, tylko obawiam się,że będą mi po niej wrastały włosy, tak jak to było w przypadku nóg(co drugi włos wrośnięty pod skórę). czy któraś z Was juz próbowała depilacji cukrowej na rękach? byłyście zadowolone?
leva84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 13:05   #44
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: włosy na rękach i 12% woda utleniona w kremie

Cytat:
Napisane przez patinka_
z tego co wiem to nie skóra się robi biała...a po prostu ta woda utlieniona się pieni
Znalezione przed chwilą:
"Nadtlenek wodoru (popularnie woda utleniona) i jego pary przyczyniają się do powstania na skórze ( w przypadku roztworów o stężeniach powyżej 10% ) oraz na śluzówkach ( w przypadku roztworów o stężeniach powyżej 5% ) białe zabarwienie wierzchniej warstwy . W przypadku krótkotrwałego zetknięcia się wyżej wymienionych części ze stężonym roztworem nadtlenku wodoru , w miejscu kontaktu powstają martwe , białe , ostro rozgraniczone i w różnym stopniu swędzące plamy , mylone często z oparzeniami . W rzeczywistości jest to pęcherzenie tkanki wywołane dyfuzją roztworu nadtlenku wodoru do skóry z jednoczesnym przekazywaniem pęcherzyków tlenu do tkanki skórnej . Opisane spłowienie skóry utrzymuje się przez krótki okres czasu i znika , nie pozostawiając uszkodzeń tkanki "


Jeszcze na szczęście potrafię rozróżnić pianę od białych plam.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 13:27   #45
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: włosy na rękach i 12% woda utleniona w kremie

sa takie specjalne prepareaty, rozjasniajace wlosy. Sally Hanson chyba. Mozna je kupic np w Sephorze.
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 14:52   #46
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: włosy na rękach i 12% woda utleniona w kremie

Kłujące włoski po depilacji woskiem? ;> Przejrzyj sobie skarbnicę jaką utworzyła Rzastin na temat depilacji ===>> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60465
Dziewczyny podawały tam środki rozjaśniające włoski. Takie ciągłe używanie wody utlenionej i to w dodatku na większych obszarach nie jest wskazane...
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 11:10   #47
leva84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 65
Question Dot.: włosy na rękach i 12% woda utleniona w kremie

ja nie chce rozjaśnić włosków, bo tak jak pisałam mam jasne, tylko problem w tym,że dosyć długie, co w lecie przy opaleniźnie niezbyt fajnie wygląda. a z tą 12% wodą to sobie tak pomyślałam, ze skoro przy częstym rozjaśnianiu włosów na głowie robią się one słabe i kruche, co może doprowadzić do ich wypadania, to przy codziennym lub też co drugim dniu stosowaniu tej wody na włoski na rękach mogłaby ona przecież zadziałać dokładnie tak samo. jak myslicie?
leva84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 13:34   #48
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: włosy na rękach i 12% woda utleniona w kremie

Woda utleniona jedynie rozjaśnia włoski. Nic pozatym...
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 14:38   #49
Naga
Raczkowanie
 
Avatar Naga
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 38
Dot.: włosy na rękach i 12% woda utleniona w kremie

Woda utleniona rozjaśnia włoski ale też lekko je wykrusza.Najlepiej o tym wiedzą dziewczyny, które farbują włosy na blond.Nie radze Ci jednak tego typu usuwania włosków, bo działanie wody utlenionej na pewno nie da Ci zadowalającego efektu.Najlepiej kup plastry z woskiem, albo idz do kosmetyczki, bo po stosowaniu wody utlenionej możesz tylko miec przebarwienia na skórze.
__________________
Oj...te JEGO spojrzenia...oj...
Naga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-10, 20:39   #50
anusia-girl
Rozeznanie
 
Avatar anusia-girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 769
Dot.: włosy na rękach i 12% woda utleniona w kremie

A znacie jakies kremy do kupienia rozjasniajace włosy na rękach ?? Iile taka przyjemnośc bedzie kosztowac i gdzie kupic ?? Pozdrowionka
anusia-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 19:19   #51
entero-kinaza
Raczkowanie
 
Avatar entero-kinaza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 210
GG do entero-kinaza
Wink Woda utleniona w żelu...3% - na rozjaśnienie włosków na brzuchu ?

hej dziewczyny, może był już taki temat, ja w każdym razie nic nie znalazłam, ale mam pytanko: czy któraś z Was stosowała wodę utlenioną w żelu 3% na rozjaśnienie włosków na brzuchu lub gdziekolwiek indziej? Kupiłam sobie dzisiaj taki wynalazek, nie wiem czy się sprawdzi, ale zrobiło się ciepło, więc trochę brzucha się odsłoni a tu taki zarośnięty czarnym włosiem:P nie żebym kogoś obrażała, ale dla mnie to nie żaden 'urok' heheh więc mże któraś z Was stosowała i chce powiedziec jak podziałało? Powiem też, że szukałam wszędzie już wody utlenionej 12% i nie mogę nigdzie znaleźć;(
__________________

entero-kinaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 19:42   #52
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Woda utleniona w żelu...3% - na rozjaśnienie włosków na brzuchu ?

Z tego co wiem niektórzy używają wody utlenionej na "wąsik" ale chyba nie w żelu tylko takiej zwykłej..więc za dużo nie pomogę w kwestii włosów na brzuchu chociaż włoski powinny sie robic jasniejsze..
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/

Edytowane przez Sweet_21
Czas edycji: 2006-06-12 o 20:15
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 20:09   #53
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Woda utleniona w żelu...3% - na rozjaśnienie włosków na brzuchu ?

a nie lepiej wziąc penseta powyrywac?
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 20:14   #54
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Woda utleniona w żelu...3% - na rozjaśnienie włosków na brzuchu ?

Czuczenko chodzi Ci o wąsik czy o włoski na brzuchu??
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 20:15   #55
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: Woda utleniona w żelu...3% - na rozjaśnienie włosków na brzuchu ?

Kiedyś Mama kupiła mi chyba w aptece tabletki, które się rozpuszczalo w wodzie i się robiła woda utleniona. Można było wtedy zrobić mocniejszy wybielacz, bo taka zwykła 3% mi raczej nie pomogła. A w efekcie z wodą w tabletkach nie próbowałam, ale podpowiadam, że takie coś istnieje. Pozdrawiam
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 20:17   #56
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Woda utleniona w żelu...3% - na rozjaśnienie włosków na brzuchu ?

Cytat:
Napisane przez Sweet_21
Czuczenko chodzi Ci o wąsik czy o włoski na brzuchu??
mowie o tych wloskach na brzuchu o ile sa takie wiecie pojedyncze a nie ze ich jest gdzies z tysiac
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 21:05   #57
entero-kinaza
Raczkowanie
 
Avatar entero-kinaza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 210
GG do entero-kinaza
Dot.: Woda utleniona w żelu...3% - na rozjaśnienie włosków na brzuchu ?

heheh no u mnie jest ich trochę więcej, co prawda nie z tysiąc, ale nie kilka a poza tym to nie chcę wyrywać, bo odrosna....

beatakob, ja właśnie takich tabletek szukałam w aptekach, ale nigdzie czegoś takiego nie mają.... jedyna rzecz która mi się kojarzy z rozpuszczaniem, to altacet, czyli kwaśna woda, ale to chyba nie podziała....:P
__________________

entero-kinaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 22:36   #58
entero-kinaza
Raczkowanie
 
Avatar entero-kinaza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 210
GG do entero-kinaza
Dot.: Woda utleniona w żelu...3% - na rozjaśnienie włosków na brzuchu ?

halooo puk puk
__________________

entero-kinaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 23:32   #59
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Woda utleniona w żelu...3% - na rozjaśnienie włosków na brzuchu ?

Mogę Tobie polecić serię Sally Hansen do rozjaśniania włosków - w asortymencie są rozjaśniacze do włosów na twarzy i reszcie ciała: http://www.sallyhansen.com/bd/bleaches.cfm
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 23:53   #60
ilonu
Przyczajenie
 
Avatar ilonu
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 20
GG do ilonu
Dot.: Woda utleniona w żelu...3% - na rozjaśnienie włosków na brzuchu ?

Ja zastosowałam raz taką wode utleniona stężona z tabletek na moje wąsiki i nic to nie dalo....co gorsze stężenie chyba bylo zbyt duże i dostałam miejscowego uczulenia Podejrzewam,że na włoski na brzuchu też by to nie podziałało...przynajmniej u mnie (mam bardzo ciemne włosy, niepodatne na wszelkie rozjaśnianie). Życze powodzenia w pozbywaniu się problemu i pozdrawiam!
ilonu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.