Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-09-22, 13:31   #1351
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 1 977
Dot.: Opalamy siê!!!!

Plecy mam wysmarowane, jak moge kogos do tego zaangazowac. Ale plecy generalnie mam ciemniejsze od reszty ciala, wiec ten kontrast sie niweluje
Ivvonka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-22, 13:58   #1352
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 631
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No a co z dlonmi? Jeju jakie ja mam brazowe dlonie! Nie moge tego niczym doszorowac. Od razu po smarowaniu wyszorowalam rece, pozniej nawet wyszorowalam w kwasie askorbinowym, potem w soku z cytryny. I nic. Nadal mam wewnetrzne strony dloni brazowe Macie na to jakis skuteczny sposob? Juz myslalam, zeby sobie w Vanishu umyc, tylko boje sie, ze za bardzo mnie bedzie szczypac...
Vanish? hardcore... U mnie kiedy¶ siê rozja¶ni³y po rêcznym wypraniu skarpetek w Persilu (nie by³ to po¿±dany efekt, ale mo¿e Tobie by akurat pomog³o) Mo¿esz jeszcze spróbowaæ jakiego¶ dobrego peelingu albo przetrzeæ wod± utlenion±.
Dziwne, ¿e cytryna nie rozja¶ni³a- u mnie zawsze dzia³a, na wszelkie, nie tylko samoopalaczowe "plamy". Mo¿e trzeba d³u¿ej albo wiêcej soku u¿yæ?
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-22, 14:57   #1353
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdañsk/Sopot
Wiadomo¶ci: 4 023
GG do justa79
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie natknê³am siê na tê oto ciekawostkê http://wiadomosci.onet.pl/1406318,16,item.html Tylko nie daj± mi spokoju te biedne myszki do testowania niemal wszystkiego...
hmm... ciekawe - skoro pobudza wytwarzanie melaniny, to czy na pewno nie ma mo¿liwo¶ci, ¿e melanina roz³o¿y siê nierównomiernie (przebarwienia)?


Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
CZy mozecie mi podac nazwy samoopalaczy, ktorych efekt jest natychmiastowy?
wydaje mi siê, ¿e z tym natychmiastowym efektem chodzi tylko o to, ¿e samoopalacz jest koloryzuj±cy (a nie bia³y), a nie o to, ¿e DHA zaczyna dzia³aæ w ci±gu kilku sekund zamiast w ci±gu kilku godzin.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-22, 15:30   #1354
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez justa79 Poka¿ wiadomo¶æ
wydaje mi siê, ¿e z tym natychmiastowym efektem chodzi tylko o to, ¿e samoopalacz jest koloryzuj±cy (a nie bia³y), a nie o to, ¿e DHA zaczyna dzia³aæ w ci±gu kilku sekund zamiast w ci±gu kilku godzin.

Pewnie masz racje, bo nawet zachwalane chusteczki Vichy nie daja natychmiastowego efektu.

Dzis jedna chusteczka Vichy wysmarowalam twarz, dekold, ramiona, tyl szyi tez, tyle ile siegnelam. I starczylo mi jeszcze na delikatne wysmarowanie obu lydek Taaaakie wydajne sa te chusteczki

Tym razem mialam na rekach jednorazowe rekawiczki bo moje opalone dlonie doprowadzaja mnie do szalu. Zmywalam dzis naczynia i nic nie pomoglo. Chyba jeszcze raz sprobuje cytryna
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-22, 15:54   #1355
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 631
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez justa79 Poka¿ wiadomo¶æ
hmm... ciekawe - skoro pobudza wytwarzanie melaniny, to czy na pewno nie ma mo¿liwo¶ci, ¿e melanina roz³o¿y siê nierównomiernie (przebarwienia)?
No w³a¶nie. + inne kwestie, np. co wyniknie z na³o¿enia siê dzia³ania preparatu i promieni s³onecznych? Ale ciekawostka jest
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-22, 16:32   #1356
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Yedana ja twarzy akurat nie smaruje. Wysmarowalam szyje i dekold. Moze ja po prostu nie bylam zupelnie blada... Posmarowac musialam sie 5 razy, zeby w ogole zobaczyc jakis efekt. No ale nareszcie opalenizna jest. Bardzo delikatna, naturalna, bardzo ladnie to wyglada.
No ja w³asnie jestem z natury do¶æ ciemna i po tym jeszcze bardziej. Cos w tym jest, bo szyjê te¿ smarujê ale nie ciemnieje tak szybko jak twarz

Cytat:
No a co z dlonmi? Jeju jakie ja mam brazowe dlonie! Nie moge tego niczym doszorowac. Od razu po smarowaniu wyszorowalam rece, pozniej nawet wyszorowalam w kwasie askorbinowym, potem w soku z cytryny. I nic. Nadal mam wewnetrzne strony dloni brazowe Macie na to jakis skuteczny sposob? Juz myslalam, zeby sobie w Vanishu umyc, tylko boje sie, ze za bardzo mnie bedzie szczypac...
Nie wiem, czy nie bêdziesz pó¼niej walczyæ z jakimi¶ problemami skórnymi na rêkach. Szczypanie to drobiazg.

Nie wiem, co Ci doradziæ. W moim przypadku dok³adne umycie r±k zwyk³ym myd³em, po smarowaniu wystarcza. Mo¿e przed samoopalaniem smaruj rêce czym¶ t³ustym? Zawsze mniej ³apie.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-22, 18:56   #1357
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dzieki Yedanna za troske W Vanishu nie odwaze sie moczyc moich dloni Musze jakos przecierpiec.

Najwazniejsze, ze na szyi lub dekoldzie nie ma plam
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-09-22, 19:56   #1358
asia b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 93
Dot.: Opalamy siê!!!!

weronisia - pumexik do raczki i jedziemy z tym koksem
asia b jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-23, 22:05   #1359
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 691
Dot.: Opalamy siê!!!!

hejka dzisiaj min±³ tydzien od mojego ostatniego nak³adania pierwszej warstwy samoopalacza,wiec dzis obowi±zkowo oczyszczanie no i poszlo dosyc dobrze,najpierw wymaczanie cia³a w wannie,a potem oczywiscie scieranie starego naskórka.no i znow jestem bielutkano ale ze ja juz jestem uzalezniona od opalania wiec juz mam na sobie smarowid³a
na nogach-J&J Holiday Skin-przeprosilam sie z nim jak narazie,chociaz sobie zrobilam piêkne dwie smugi ktore po dzisiejszym oczyszczaniu nie zesz³y,no a na reszcie cia³a-turbo samoopalacz Bielendy.no i w sumie poszala³am troche bo na ca³e cia³o-no a zaznaczam ze pierwszy raz uzywam go do nadania cia³u tej pierwszej barwy zobaczymy jak to bedzie,chociaz jako kolejna warstwa-po samoopalaczu Soray-i by³o bardzo ok-zadnego smrodu,br±z a nie zaden tam pomarañcz
wiec jestem raczej spokojna jutro napisze jak wypad³..

ps. jak sobie radzicie z nadmiarem sapoopalacza w okolicy pach?bo tam skora jest zgiêta i taka ciemniejsza pozniej wychodzi
__________________
monic167 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-24, 07:28   #1360
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 11 297
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez monic167 Poka¿ wiadomo¶æ

ps. jak sobie radzicie z nadmiarem sapoopalacza w okolicy pach?bo tam skora jest zgiêta i taka ciemniejsza pozniej wychodzi
na zgieciach, czyli w okolicach pach, lokci, czy pachwin ja swego czasu stosowalam rozcienczony balsamem do ciala samoopalcz, ale wiadomo nie kazdy mozna tak potraktowac; mozna tez te newralgiczne miejsca juz po posmarowaniu samoopalaczem przetrzec np. recznikiem jednorazowym, wowczas nadmiar specyfiku jest zebrany i efekt powinien byc delikatniejszy.
Contax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-24, 13:14   #1361
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 631
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Contax Poka¿ wiadomo¶æ
na zgieciach, czyli w okolicach pach, lokci, czy pachwin ja swego czasu stosowalam rozcienczony balsamem do ciala samoopalcz, ale wiadomo nie kazdy mozna tak potraktowac
To chyba najbezpieczniejszy (i '³agodny') sposób.



Monic167- po jakim czasie pojawi³a siê u Ciebie opalenizna, kiedy u¿y³a¶ turbo?
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-25, 16:07   #1362
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 691
Dot.: Opalamy siê!!!!

tak jak po kazdym-czyli 3-4 godziny.
niewiem po co na opakowaniu pisze 'turbo' bo jest taki jak kazdy samoopalacz
__________________
monic167 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-26, 08:46   #1363
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomo¶ci: 2 631
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez kamaO Poka¿ wiadomo¶æ
Dla niewtajemniczonych (czy s± tu jeszcze takie? ) oraz dla ciekawskich odgrzebujê artyku³ Basi o samoopalaczach

(...)Jedn± z takich ostanich nowo¶ci jest erytruloza - jest to tak¿e zwi±zek o charakterze cukrowym, tak jak DHA. Dzia³a ona na podobnej zasadzie jak DHA, jednak znacznie wolniej. Zabarwienie skóry pojawia siê po up³ywie oko³o doby czyli 24 godzin. (...)

Cytat:
Napisane przez monic167 Poka¿ wiadomo¶æ
tak jak po kazdym-czyli 3-4 godziny.
niewiem po co na opakowaniu pisze 'turbo' bo jest taki jak kazdy samoopalacz
Hmm... mo¿e chodzi³o im o erytrulozê turbo
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-26, 11:14   #1364
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Opalamy siê!!!!

A powiedzcie mi czy przed ka¿dym smarowaniem trzeba zrbiæ peeling?
Czy mo¿e wystarczy peeling 1 raz na tydzieñ? Bo samoopalaczem to muszê tak co 2-3 dni siê posmarowaæ, albo po prostu dosamrowaæ, gdy opalenizna jest zbyt s³aba.

Czy np. je¶li rano robi³am peeling, potem posmarowa³am siê samoopalaczem i po 3-4 godzinach chcê poprawiæ, to muszê umyæ skórê, czy wystarczy siê dosmarowaæ?
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-26, 18:17   #1365
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
A powiedzcie mi czy przed ka¿dym smarowaniem trzeba zrbiæ peeling?
Czy mo¿e wystarczy peeling 1 raz na tydzieñ? Bo samoopalaczem to muszê tak co 2-3 dni siê posmarowaæ, albo po prostu dosamrowaæ, gdy opalenizna jest zbyt s³aba.
Ja robiê peeling raz w tygodniu, samoopalaczem smarujê siê czê¶ciej (2-3 razy) i jest ok.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-09-27, 08:02   #1366
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdañsk/Sopot
Wiadomo¶ci: 4 023
GG do justa79
Dot.: Opalamy siê!!!!

ja robiê peeling 2 razy w tygodniu, samoopalacz nak³adam po peelingu, a pó¼niej poprawiam np. po 12 godz. czy po 1-2 dniach, ju¿ bez peelingu.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-04, 23:19   #1367
Platoniczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Opalamy siê!!!!

A ja mam dylemat z innej beczki hehe zupe³nie z innej....mianowicie tez uzywam balsamów br±zujacych jak narazie u mnie wygrwa "wyciag z orzecha w³oskiego" Soraji no i Garnier skóra mu¶nieta s³oñcem, stosuje je naprzemiennie. tzn. na sam pocz±tek k³ade Soraje bo wydaje mi siê mocniejsza i pozniej jeszcze pog³êbiam kolor...Nie mam w sumie wiekszych problemówz tymi balsamami-zacieki mam rzadko,ale to kwestia wprawy , peeling robie raz na tydzien- mam ch³opaka i tu przewaznie zaczyna siê problem hhehe[prosze sie nie smiac-wszystko wyjasnie ] Spanie z nim jest koszmarem bo przytulajac sie do niego zawsze "sciaga" ze mnie moja opalenizne i rano wygladam jak krówka ma³o powiedziane...nie wiem co ztym zupelnie zrobic, zawsze szybko sie ubieram lub zmykam do lazienki...Dziewczyny czy macie podobne sytuacje no i jak sobie z tym radzicie ,bo ja juz nie wiem co robic :P
Platoniczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-05, 13:01   #1368
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Opalamy siê!!!!

Co¶ za co¶ Je¶li chcesz zatrzymaæ opaleniznê, to przynajmniej w dzieñ smarowania siê samoopalaczem nie przytulajcie siê
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-07, 12:54   #1369
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdañsk/Sopot
Wiadomo¶ci: 4 023
GG do justa79
Dot.: Opalamy siê!!!!

ostatnio trafi³ mi siê krem br±zuj±cy ze z³ocistym py³em Eveline SPA. fajny, nie powiem. po jednej aplikacji cia³o przestaje byæ blade, po dwóch mo¿na ju¿ mówiæ o delikatnej opaleni¼nie. zero smug i smrodku. krem ma piêkny zapach (zielone jab³uszko?). z³ocisty py³ - sama nazwa oddaje jego charakter, drobinki s± ledwo widoczne go³ym okiem, trzeba siê dobrze przyjrzeæ pod ¶wiat³o. jednak krem wyda³ mi siê jaki¶ ma³o wydajny, niby mia³am pó³ opakowania, a wystarczy³o mi to na jakie¶ 4 razy (zwykle balsam o poj. 250 ml wystarcza mi na miesi±c). porêczne opakowanie - ³atwiej nabieraæ krem z pude³ka ni¿ wyciskaæ z tubki t³ustymi ju¿ od kremu rêkami. konsystencja dosyæ od¿ywcza, nie wch³ania siê b³yskawicznie, ale nie jest koszmarnie t³usty i lepi±cy.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-13, 19:03   #1370
SABRINKA
Raczkowanie
 
Avatar SABRINKA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Durów
Wiadomo¶ci: 292
Dot.: Opalamy siê!!!!

Witam,

mam pytanie. Szukalam na wizazu ale niestety nigdzie nie bylo o tym mowy. Czy samoopalacz na twarz naklada sie takze pod oczy?? Ponoc tylko na powieki nie mozna a pod oczami? ja mam takie since i boje sie ze ta cienka skórka zabarwi sie mocniej. nie wiem czy nakladac tam w ogole samoopalacz. mam zamiar kupic flos lek w zelu
Prosze o odpowiedz bardziej doswiadczone odemnie
SABRINKA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-13, 19:23   #1371
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 190
Dot.: Opalamy siê!!!!

Nie wiem, ile z regu³y kosztuj± produkty L'Oreal Sublime Bronze, ale teraz jest w Superpharm promocja:
http://www.superpharm.pl/Foldery/Fol...6-11-23-45.jpg
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-13, 20:48   #1372
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdañsk/Sopot
Wiadomo¶ci: 4 023
GG do justa79
Dot.: Opalamy siê!!!!

Sabrinko, ja nak³adam samoopalacz pod oczy, a nawet na powieki (oczywi¶cie nie tak, ¿eby wesz³o do oczu ). bia³e plamy wokó³ oczu chyba wygl±da³yby dziwnie
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-14, 13:32   #1373
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomo¶ci: 2 029
GG do naked21
Dot.: Opalamy siê!!!!

dziewczyny mam takie nietypowe pytanie mam nadziejê, ¿e pomo¿ecie niedawno kupi³am sobie samoopalacz L'oreal Sublim Bronze i do wczoraj by³am wrêcz zachwycona efektem. moja skóra przybra³a piêkny br±zowy kolor ju¿ po pierwszym u¿yciu. systematycznie robi³am piling i smarowa³am cia³o i rano znów by³am br±zowiutka. problem pojawi³ siê wczoraj. przed wczoraj zrobi³am piling, posmarowa³am siê Sublimem i zero efektu. pomys³a³am, ¿e mo¿e za ma³o go na³o¿y³am wieæ wczoraj wieczorem zwiêkszy³am "dawkê" ale dzisiaj rano znowu opalenizny nie zauwa¿y³am czy jest mo¿liwa opcja ¿e skóra uodparnia sie na DHA i samoopalanie "nie dzia³a"??

mia³a mo¿e która¶ z Was podobny problem??
dodam, ¿e swego czasu stosowa³am Johnson'a balsam br±zuj±cy i nic podobnego nie zauwa¿y³am
__________________
"Lubiê ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-15, 06:22   #1374
SABRINKA
Raczkowanie
 
Avatar SABRINKA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Durów
Wiadomo¶ci: 292
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez justa79 Poka¿ wiadomo¶æ
Sabrinko, ja nak³adam samoopalacz pod oczy, a nawet na powieki (oczywi¶cie nie tak, ¿eby wesz³o do oczu ). bia³e plamy wokó³ oczu chyba wygl±da³yby dziwnie
Dziekuje ¶licznie za odpowiedz. Rzeczywiscie biale plamy bylyby smieszne. Ale ja poczatkujaca to w ogole sie nie orientowalam Teraz bede juz wiedziec. szukam narazie po sklepach tego flos leku
SABRINKA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-21, 20:59   #1375
hercia22
Raczkowanie
 
Avatar hercia22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny a co s±dzicie o tym,¿e kolor jaki wychodzi po róznych balsamach zale¿y tez od wyj¶ciowego koloru skóry? Tzn nie tylko czy jest jasna czy ciemn, ale ogólnie ¿e na jednej mo¿e wygl±daæ ³adnie a na innej osobie np ¿ó³to... Np dwie osoby maj±ce ciemna skórê, ale na ka¿dej wyjdzie inaczje bo ma ona inny odcieñ..?
Ja mam jasn± skórê kiedy¶ chodzi³am na solarium (brrr.. ) ale lubiê siebie w s³onecznym kolorze -wiadomo lepiej sie wygl±da. No i próbowa³am juz ró¿nych balsamów JJ do jasnej i ciemnej Dove do ciemnej ,Garnier, Sopot , Soraya, kolastyna duzo tego by³o... I raczej w ka¿dy z nich cos mi siê nie podoba³o Zastanawiam sie nad Eveline Spa! Dziewczyny czy w¶ród Was jest taka, która po posmarowaniu sie balsamem br±zuj±cym by³a raczej "¿ó³ta" niz br±zowa z³ocista lub brzoskwiniowa, a potem znalaz³a co¶ co Jej podpasowa³o??? Bardzo prosze o pomoc
Pozdrawiam
hercia22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-21, 21:11   #1376
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdañsk/Sopot
Wiadomo¶ci: 4 023
GG do justa79
Dot.: Opalamy siê!!!!

hercia, odcieñ samoopalacza na skórze zale¿y nawet od jej pH...
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-21, 21:20   #1377
hercia22
Raczkowanie
 
Avatar hercia22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: Opalamy siê!!!!

Oj dzieki w³asnie doczytalam wiadomo¶c Ati...
Jestem nowa i przyznaje,¿e jeszcze nie przeczyta³am wszystkich wiadomo¶ci w ka¿dym razie dziekujê
hercia22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-11-21, 22:10   #1378
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 1 899
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dwie sprawy:

1.Chcia³am siê podzieliæ moim najnowszym odkryciem - ¿elem br±zuj±cym Flos Lek
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10209
Piêkna sprawa - nie cuchnie, opala cudnie - delikatnie i równo, bez smug, zacieków i niespodzianek, nie tworzy klajcora na ciele, wch³ania siê szybciutko "do sucha". Przy tym jak opala tak schodzi. Bez problemów, rowniutko i nie za szybko.
Nie wiem jak jest dostêpny na rynku, ja kupi³am go w Naturelli za kilkana¶cie z³otych.
2. Chcia³am siê po¿aliæ!
Trzy tygodnie temu totalnie zawiód³ mnie Autohelios!!
Na³o¿y³am zgodnie ze sztuk± na rêce, szyjê i dekold, na dwa dni przed przyjeciem. Dla "bezpieczno¶ci" nak³ada³am niewiele i w rêkawiczkach. Same d³onie delikatnie umaza³am wacikiem, coby nie by³o dysonansu i posz³am spaæ.
Jak wsta³am rano - my¶la³am ¿e padnê trupem, nadgarstki mia³am plamiasto br±zowo-¿ó³te! Po prysznicu kolorek bardzo ³adnie zszed³ mi ze zgiêæ przedramion! Cytryna, woda utleniona, spó¼nienie do pracy a efektu zero. £aciata, kurcze!
Tego dnia ¿a³owa³am, ¿e nie mam na stanie koronkowych rêkawiczek! He, he!
Pomijam sztuki, ktore czyni³am w pi±tek i sobotê - coby choæ trochê wyrównaæ koloryt r±k do ods³oniêtej sukni.
Wybawieniem okaza³o siê fajne ¶wiat³o na przyjeciu no i niezawodny ColorStay Revlona
AniaM69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-11, 11:57   #1379
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 4 245
Dot.: Opalamy siê!!!!

no ja o tmy flosleku tez dobre rzeczy slyszalam i sobie go zakupie przes esentie chyba bo tka to go nigdzie nie widzialam :/ a uzywala moze ktoras wizazanka nowego balsamu brazujaco-ujedrniajcego nivea?

no tka zpaomnialam cos dopisac!
czy smarujecie samooplaczem rowniez uszy?i jak wam wychodiz z pleckami? i czy po basenie czasem mi nie zacznie "odpadac" opalenizna?zebym nie byla laciata po wyjsciuz wody :P
Mary_Q jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-03-11, 12:01   #1380
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Opalamy siê!!!!

No w³a¶nie, dobrze ¿e reaktywowa³y¶cie w±tek Dziewczyny, tez my¶lê o zbr±zowieniu siê na okoliczno¶æ wiosny. Ostrzy³am sobie pazury na Autoheliosa, ale Aniu, ostudzi³a¶ mój zapa³. Ja jestem beztalenciem je¶³i chodzi o aplikacje samoopalaczy, wiêc je¶li istniej emozliwosc narobienia sobi eplam, na pewno mi siê to uda.

Czy kto¶ mia³ samoopalacz Clarinsa? Dosta³am próbeczkê w GC i spisuje siê dobrze, ale to tylko 3ml...ciêzko colkolwiek stwirdziæ, efekt subtelny - dobry dla bladolicych.
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.