Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-28, 14:48   #4471
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Hm.. tylko gdzie mogę go kupic?? Mieszkam w małej mieścinie:/

Moim największym problemem są włosy... Wydaje mi sie ze do bladej cery pasuje jasny blond, ale jak ja bede wygladala z jasnymi wlosami i czarnymi brwiami??
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 14:51   #4472
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Hm.. tylko gdzie mogę go kupic?? Mieszkam w małej mieścinie:/

Moim największym problemem są włosy... Wydaje mi sie ze do bladej cery pasuje jasny blond, ale jak ja bede wygladala z jasnymi wlosami i czarnymi brwiami??

Ten korektor jest dostępny tylk ow Sephorze. Mają wyłaczność na dystrybucjęmarki Benefit w Polsce.
sicily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 14:57   #4473
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sicily Pokaż wiadomość
Ten korektor jest dostępny tylk ow Sephorze. Mają wyłaczność na dystrybucjęmarki Benefit w Polsce.
O to może niebawem się przejade...
A wystepuje kilka odcieni tego korektora??
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 15:05   #4474
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
O to może niebawem się przejade...
A wystepuje kilka odcieni tego korektora??
Jest tylko jeden odcień. Bardzo jasny, z lekkoróżowym przebłyskiem. Wchłąnia się w skórę i daje naprawdę neizły efekt.
sicily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 15:52   #4475
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Moim największym problemem są włosy... Wydaje mi sie ze do bladej cery pasuje jasny blond, ale jak ja bede wygladala z jasnymi wlosami i czarnymi brwiami??

ja mam czarne przy bardzo bladej karnacji i jest duzo lepiej niz w blondzie

to nie kwestia samego koloru skóry, a całego typu kolorystycznego. na tej zasadzie mozesz powiedziec, ze tylko osoby o ciemnej karnacji dobrze wygladaja z czarnymi wlosami. a tak nie jest
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 15:55   #4476
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Skoro już mowa o kolorze włosów. Ja mam naturalny brąz z rudawym połyskiem.
Moim zdaniem jasna skóra niezbyt dobrze wygląda z farbowanym blondem. Podoba mi się jasna skóra w połaczeniu ze zdecydowanym kolorem włosów. Zresztą cięzko ocenić... Tyle jest odcieni jasnej skóry i tyle odcieni blondów, brązów, itd.
sicily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 16:47   #4477
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Smile Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sicily Pokaż wiadomość
Czy retinoidy mają wpływ na kolor skóry? Np. Diacneal Avene? Jak myślicie?
odpisałam też na klubie

w jakimś stopniu tak-widzę to po sobie-przy ich stosowaniu nosisz filtry, więc nie opalasz się "na bieżąco" ; złuszczasz skórę a wraz z nią schodzi stara opalenizna poza tym, retinoidy ładnie rozjaśniły mi przebarwienia-duże różowe plamy po wyciśniętych pryszczach oraz-nie wiem, jak to napisać-"odbudowały" ubytki w skórze-zapełniły takie "dołki" powstałe po zarośnięciu ranek. wiem, niegrzeczna byłam ale teraz już nic nie wyciskam
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 17:23   #4478
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sicily Pokaż wiadomość
Skoro już mowa o kolorze włosów. Ja mam naturalny brąz z rudawym połyskiem.
Moim zdaniem jasna skóra niezbyt dobrze wygląda z farbowanym blondem. Podoba mi się jasna skóra w połaczeniu ze zdecydowanym kolorem włosów. Zresztą cięzko ocenić... Tyle jest odcieni jasnej skóry i tyle odcieni blondów, brązów, itd.
Wszystko zależy o typu urody. Moim zdaniem blada skóra potrafi wyglądać zjawiskowo u każdej dziewczyny umiejętnie podkreślającej to, co ma naturalnie.

Ja mam włosy podkręcone z bardzo ciemnego brązu do czerni i to jest to przy moim chłodnym, błękitnawym kolorycie ciała. Odwaliło mi raz i zrobiłam się na blond - z ciekawości. Wyglądałam żałośnie, z resztą był to blond ciepły. Ocieplałam też swój kolor włosów - znowu błąd, rudość w zestawieniu z błękitem to masakra.

Przemalowywanie się w skrajnie różne kolory nie może nikomu wyjść na dobre Zawsze wygląda to sztucznie, nienaturalnie, coś nie gra. Może po zaszpachlowaniu twarzy Na barwy pod kolor włosów jakoś to wszystko ze sobą współgra. Gorzej bez makijażu. Z resztą widać to na ulicy Często dziewczyny typu lato przefarbowują się na czarno dodając sobie lat i odejmując urody - skóra wygląda szaro, beznadziejnie. Moja siostra jest wiosną i ciepły, ciemny blond przy jej jasnej buzi wygląda ślicznie
Lepiej zorientować się jakim typem się jest i zaprzyjaźnić ze swoją paletą barw. Wiem co mówię, bo przy rudościach na mojej twarzy widać było każde przebarwienie, wyglądałam jak chory królik. Teraz, przy czarnych włosach przebarwienia giną, skóra wygląda naturalnie świeżo - pomimo tego, że daleko jej niestety do doskonałości.
A jak ktoś ma wątpliwości odnośnie swojego typu - na wizażystce można założyć odpowiedni wątek.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 17:41   #4479
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja jestem latem i wyglądam dobrze zarówno w czerwonych włosach jak i czarnych jakaś taka elastyczna jestem
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 17:43   #4480
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
ja jestem latem i wyglądam dobrze zarówno w czerwonych włosach jak i czarnych jakaś taka elastyczna jestem
Skoro tak uważasz i tak się czujesz - Twoja sprawa.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 17:49   #4481
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Skoro tak uważasz i tak się czujesz - Twoja sprawa.
nie tylko ja, głównie inni
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 17:59   #4482
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
nie tylko ja, głównie inni
Ja wolę polegać na ocenie wizażystki, artysty - kogokolwiek, kto zna się dobrze na kolorach. Kiedy założysz pomarańczową bluzkę - ocenią ją dobrze Ci, którzy lubią pomarańczowy. Nie polegałabym na ocenach chłopaka/koleżanek. Skądś biorą się Ci fatalnie ubrani ludzie na ulicach.
Gdybyś ubierała się zgodnie z paletą lata i podkreślała swoje srebrzystości na pewno zebrałabyś wiele komplementów. Jeśli ubierasz się w kolory zimy nie dziwię się, że zbierasz komplementy za zimowe kolory włosów. Na pewno lepiej to współgra niż popielata blondynka w czarnych ciuchach. Z dwojga złego chyba to lepsze Sama piszesz, że bez różu/rozświetlacza nie jesteś w stanie wyjść do ludzi. W odpowiednio dobranym kolorze włosów - byłabyś.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 18:01   #4483
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

W takim razie co powinnam zrobic aby dobrac najlepszy kolor wlosow?
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 18:06   #4484
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Siedzę właśnie z żelowym peelingiem Clairal SVR na twarzy.

M.Torres - dziękuję za odpowiedź

Dziewczyny,czy zauwazyłeście, że jasna skóra w nocy wychwytuje każdą "kropelkę" światła, odbija ją i dosłownie ŚWIECI W CIEMNOŚCI jak... skóra elfów Cięzko opisać ten efekt. Robi wrażenie. Zwłaszcza na mężczyznach przyzwyczajonych do opalenizny
sicily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 18:07   #4485
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
W takim razie co powinnam zrobic aby dobrac najlepszy kolor wlosow?
Analizę kolorystyczną Wrzuć wątek na forum pytania do wizażystki - z prośbą o określenie Twojego typu. Wdziałam, że Truskawkowa robiła tam ostatnio analizy dziewczynom. Zna się na tym świetnie, więc na pewno Ci coś doradzi.

W załączniku - fragment dziewczyny, typu lato w zimowych barwach. Skóra wprawdzie wydaje się jaśniejsza przez kontrast, ale wygląda po prostu na chorą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lato.jpg (30,3 KB, 146 załadowań)
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 18:12   #4486
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Bez względu na kolor skóry, źle dobrany kolor włosów może "zabić" wizerunek.
Wiem coś o tym, kiedy farbowałam włosy na złoty blond i wygladałam koszmarnie. Imperatyw używania samoopalacza, by nie wyglądać KOSZMARNIE. to było strasznie. Aż wreszcie powiedziałam: DOSC i dopóki nie zacznę siwieć będę nosić naturalny kolor włosów. Współgra idealnie z cerą
sicily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 18:13   #4487
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sicily Pokaż wiadomość
Bez względu na kolor skóry, źle dobrany kolor włosów może "zabić" wizerunek.
Wiem coś o tym, kiedy farbowałam DOSC i dopóki nie zacznę siwieć będę nosić naturalny kolor włosów. Współgra idealnie z cerą
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 18:30   #4488
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

CHyba załoze watek z prosba, bo ciezko mi okreslic typ.. Wydaje mi sie ze mieszany zima-lato
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 18:47   #4489
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sicily Pokaż wiadomość

Dziewczyny,czy zauwazyłeście, że jasna skóra w nocy wychwytuje każdą "kropelkę" światła, odbija ją i dosłownie ŚWIECI W CIEMNOŚCI jak... skóra elfów Cięzko opisać ten efekt. Robi wrażenie. Zwłaszcza na mężczyznach przyzwyczajonych do opalenizny
.
ja jestem chyba jakimś mieszańcem kolorystycznym, nie jestem w stanie sama go określić - może faktycznie powinnam poprosić o analizę.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 18:49   #4490
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
CHyba załoze watek z prosba, bo ciezko mi okreslic typ.. Wydaje mi sie ze mieszany zima-lato
Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
.
ja jestem chyba jakimś mieszańcem kolorystycznym, nie jestem w stanie sama go określić - może faktycznie powinnam poprosić o analizę.
To dobry pomysl
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 19:51   #4491
Mirona
Raczkowanie
 
Avatar Mirona
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 66
GG do Mirona Send a message via Skype™ to Mirona
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Wreszcie trafiłam na watek dla siebie. Kłania się typ zima.
Mam kilka pytań dotyczących skóry.
Otóż latem przez przypadek nabawiłam się "pielgrzymkowej opalenizny" tzn. mam skórę do ramion ciemniejszą niż reszta ciałka. Może wydać się to śmieszne, ale dla mnie to mały dramat. Zawsze idealnie alabastrowa cera zmieniła się w coś obłego przez ten kontrast.

Co zrobić żeby wybielić skórę? Słyszałam ze woda utleniona, ale skutkuje to wysuszoną cerą. Może poleciłybyście mi jakiś preparat albo domowe sposoby.
Hmm no i może jakąś maseczkę na twarz (sezon ogórkowy się skończył ).

Pozdrawiam "półbledziuch". :|

PS: wiem, że powinnam prześledzić cały wątek, ale ponad 100stron to trochę dużo.
PS 2: nie jestem fanką Michaela Jacksona :P
__________________
The thing women have got to learn is that nobody gives you power. You just take it.
Mirona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 20:02   #4492
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
ja jestem latem i wyglądam dobrze zarówno w czerwonych włosach jak i czarnych jakaś taka elastyczna jestem
to Twoja opinia, ale skoro dobrze sie w tym kolorze czujesz, to spoko.

wg mnie czarne wlosy tlumia Twoja delikatna urode, zbyt mocne kolory przytlaczaja Cie,

wlosy zamiast stanowic jedynie tło, graja pierwsze skrzypce.

chetnie zobaczylabym Cie w ciemnym, popielatym blondzie

Lato w czarnych wlosach wydaje sie bardziej bezbarwne i bez makijazu, nie tylko podkreslenia oczu,

bez niczego na twarzy wyglada niezdrowo.

moze gdybys wrocila do bardziej naturalnego koloru, TZ-ta nie razilaby Twoja bladosc i wrecz dalby Ci dozywotni szlaban na opalanie i samoopalacze

Cytat:
Napisane przez sicily Pokaż wiadomość
Bez względu na kolor skóry, źle dobrany kolor włosów może "zabić" wizerunek.
Wiem coś o tym, kiedy farbowałam włosy na złoty blond i wygladałam koszmarnie. Imperatyw używania samoopalacza, by nie wyglądać KOSZMARNIE. to było strasznie. Aż wreszcie powiedziałam: DOSC i dopóki nie zacznę siwieć będę nosić naturalny kolor włosów. Współgra idealnie z cerą
swieta prawda

natura rzadko kiedy sie myli.

ale przyciemnienie lub rozjasnienie wlosow o 1-2 tony czesto wychodzi na dobre, oczywiscie jezeli zostaniemy w swojej naturalnej chlodnej lub cieplej tonacji.

pochwale sie lakierem, ktory dzis sobie zakupilam

wszedzie szukalam rozowego w cieplej, wiosennej tonacji i wreszcie znalazlam.

Joko Ideal Color nr 19

wszedzie chlodnych rozy dla Lata pelno, dla Zimy tez sie duzo znajdzie, Wiosnom pozostaje koralowa czerwien, ale ona mi sie juz troche znudzila

ten jest taki, o jakim marzylam, cudownie podkresla jasne dlonie i stopy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lakier.jpg (27,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 062.jpg (14,4 KB, 33 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 20:04   #4493
socjopatia
Przyczajenie
 
Avatar socjopatia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cześć dziewczyny, melduje się kolejna bladolica
Jak zapewne większość z Was miałam okres, kiedy blada skóra była przyczyną moich kompleksów w towarzystwie wszechobecnych solaryjnych panien, jednak mimo usilnych prób (ech te błędy młodości ) nie udało mi się dostosować i bardzo dobrze.
Teraz jestem zdeklarowaną fanką białej cery w każdym wydaniu. Uwielbiam i tę neurotyczność, którą daje w połączeniu z ciemnymi włosami, i dostojne połączenie z jasnymi, nie wspominając już o bladych rudzielcach
bardzo fajny wątek, jeszcze nie dałam rady przeczytać wszystkich trzech części, ale już znalazłam kilka przydatnych informacji. Do tej pory moja bladość, choć bardzo lubiana, była trochę samowolna, ale teraz wiem, jak mogę jeszcze ją udoskonalić. Będę zaglądać
socjopatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 20:10   #4494
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

tulipanna nie pokażę się bez różu itd bo z tym się sobie bardziej podobam, głównie ze względu na lekkie modelowanie twarzy. naturalnie mam mysi kolor, a takiego to ja nie chce

truskawkowawiosna blondu sobie nie zrobie - nie lubie, nie podobam sie sobie w blondzie, źle się w nim czuję i koniec. nie lubię niezdecydowanego koloru włosów

TŻ miał faze na opalanie tylko nad morzem juz znowu mu sie podoba moja bladość
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 20:55   #4495
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
tulipanna nie pokażę się bez różu itd bo z tym się sobie bardziej podobam, głównie ze względu na lekkie modelowanie twarzy. naturalnie mam mysi kolor, a takiego to ja nie chce

truskawkowawiosna blondu sobie nie zrobie - nie lubie, nie podobam sie sobie w blondzie, źle się w nim czuję i koniec. nie lubię niezdecydowanego koloru włosów

TŻ miał faze na opalanie tylko nad morzem juz znowu mu sie podoba moja bladość
Wiem, ze ciezko to sobie wyobrazic, bo dziewczyny typu lato najczesciej probuja sie z nie wiadomo jakiego powodu przeobrazic w zupelnie inny typ, ale sprobujmy. Wlosy koloru jasny braz/ciemny blond ze SREBRNYM poblyskiem. Nie mysim - czemu od razu przypisywac takie konotacje do typu lata? Srebrnawe wlosy, srebrna bizuteria, pudrowy roż, szarosci...Szukalam w internecie zdjecia takiej dziewczyny, ale nie moge znalezc. Dla mnie takie lato nie jest szare i mysie, tylko srebrzyste, migotliwe jak rybia łuska, seksowne. Ale to oczywiscie kwestia gustu.

Ja tez lubie róż, uzywalam zlego - zbyt cieplego. Chcialam naprawic swoj blad i kupilam sobie rozowiutki, delikatny - L'oreal numer 1. A to róż właśnie dla lata i na mnie kompletnie znika
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 22:11   #4496
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Też jestem latem, przez ostatnie pół roku nosiłam naturalny blond, a teraz znów wróciłam do czerni i wniosek jest jeden: nigdy więcej naturalnych włosów! I nie zgodzę się, że nie ma prawa pasować, a zresztą może i nie ma, ale od każdej reguły są wyjątki

Truskawkowawiosna sama wyglądałaś lepiej w czerni niż bardziej naturalnym blondzie, a przynajmniej na gust mój i o ile dobrze pamiętam części innych wizażanek, no ale nie widziałyśmy Cię przecież w realu, z tym, że Ty nas też. Polecam nieco mniej przekonania w takich sprawach jak porady internetowe

Cytat:
Napisane przez Mirona
PS 2: nie jestem fanką Michaela Jacksona :P
A ja jestem i niby co?
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 22:38   #4497
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Też jestem latem, przez ostatnie pół roku nosiłam naturalny blond, a teraz znów wróciłam do czerni i wniosek jest jeden: nigdy więcej naturalnych włosów! I nie zgodzę się, że nie ma prawa pasować, a zresztą może i nie ma, ale od każdej reguły są wyjątki

Truskawkowawiosna sama wyglądałaś lepiej w czerni niż bardziej naturalnym blondzie, a przynajmniej na gust mój i o ile dobrze pamiętam części innych wizażanek, no ale nie widziałyśmy Cię przecież w realu, z tym, że Ty nas też. Polecam nieco mniej przekonania w takich sprawach jak porady internetowe
podobnie jak Tulipanna, bardziej ufam osobom, ktore maja o tym pojecie, profesjonalnym wizazystom, niz dziewczynom, ktore wizaz\kosmetyke traktuja wylacznie jako hobby

profesjonalna wizazystka, gdy zobaczyla moje foty w czerni, to sie za glowe zlapala

ale przyznala, ze jak na Wiosne, nie wygladalam w czerni tak tragicznie, bo mam wyrazista twarz, oczy i usta intensywnego koloru.

na fotach, ktore wklejalam kiedys, jako czarnowlosa, mialam bardzo mocny makijaz, a na tych z blondem, bylam tylko delikatnie maźnieta.

ale oczywiscie, kazdy ma prawo do wlasnego zdania.

jest tez przyslowie : "ładnemu, we wszystkim ładnie":P potwierdza to uniwersalna niemalze uroda, niektorych modelek/aktorek/piosenkarek, ktore w wielu, skrajnie roznych wersjach, wygladaja zachwycajaco np. moja bladolica idolka- Madonna
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 22:47   #4498
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Też jestem latem, przez ostatnie pół roku nosiłam naturalny blond, a teraz znów wróciłam do czerni i wniosek jest jeden: nigdy więcej naturalnych włosów! I nie zgodzę się, że nie ma prawa pasować, a zresztą może i nie ma, ale od każdej reguły są wyjątki

Truskawkowawiosna sama wyglądałaś lepiej w czerni niż bardziej naturalnym blondzie, a przynajmniej na gust mój i o ile dobrze pamiętam części innych wizażanek, no ale nie widziałyśmy Cię przecież w realu, z tym, że Ty nas też. Polecam nieco mniej przekonania w takich sprawach jak porady internetowe



A ja jestem i niby co?
To o czym piszesz to kwestie gustu, a nie tego co komu pasuje Ja w rudych włosach też miałam swoich entuzjastów - po cichu zastanawiam sie, czy nie były to tzw. życzliwe osoby
Dita też ma wielu zwolenników - znow rzecz gustu - dla mnie wygląda sztucznie, a nie wiedziałam do niedawna, że jest przerobiona.
A Truskawę widziałam w obu wersjach i jestem za blondem - dziwne, jako entuzjastka czerni powinnam przyklasnąć metamorfozie..

Chciałabym zobaczyć lato wyglądające dobrze i naturalnie z czarnymi włosami - chybam niegodna, bo do tej pory nie kopnął mnie ten zaszczyt
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 23:17   #4499
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dita jest boska jak dla mnie,przepiękna
ale sie przerobiła dobrze-to fakt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ditavonteesespl900x756eu2.jpg (61,8 KB, 81 załadowań)
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-28, 23:19   #4500
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

przypomnialo mi sie jeszcze cos:

ja przeciez w tym watku wklejalam sie rok temu, gdy myslalam, ze jestem Latem i robilam wszystko, aby nim byc.

heh, wizazowe "ekspertki" mnie kiedys ochrzcily Latem, a ja uwierzylam.

wlosy wtedy mialam farbowane na chlodny blond, po plukankach niwelujacych rudosc, naturalnie morelowy kolor ust ukryty pod chlodna, malinowa pomadka, ubrana w kolory zupelnie niepasujace do wiosennej urody, cieply odcien skory schowany pod jasnorozowym podkladem true match c1, wymalowana chlodnym rozem

teraz mam swoj 100% naturalny, zlocisty blond, przy nim mojej oczy sa jeszcze bardziej zielone niz za czasow czarnych/popielatych wlosow.

teraz jestem na etapie kompletowania kolorowki, podklad juz mam, idealny dla mnie, pomadke rowniez, brakuje mi rozu.

niestety, w drogeriach kroluja chlodne odcienie, glownie dla Lata, ale w sumie nie ma sie co dziwic, skoro ok 60% reprezentuje typ Letni

mam 2 kandydatow:

1 burżuj nr 16-cieply, morelowy roz
2 loreal blush delicioux- fresh papaya

potrzebuje czegos bardzo delikatnie kryjacego, bo mam swoje naturalne rumience

bylabym wdzieczna za jeszcze inne propozycje cieplych, ale nie pomaranczowych rozy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.