Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-03, 18:17   #4561
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej dziewczyny życzę wam wszystkim tu wesołych świąt
http://img104.imageshack.us/img104/9425/kartki007.jpg
Trzymajcie się i buziaki
Monika
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 18:47   #4562
hunnibabe04
Przyczajenie
 
Avatar hunnibabe04
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Exclamation Szarobury odcień włosów . :( Pomocy!

3 dni temu byłam u fryzjerki, która rzekomo miała zrobić z mojego złotego blondu piękną platyne. Jestem z natury posiadaczką włosów w odcieniu ciemnego blondu/jasnego brązu. Fryzjerka najpierw nałożyła na moje odrosty rozjaśniacz z Goldwell'u 6 % (odrosty były kurczakowo żółte), a następnie po spłukaniu rozjaśniacza, nałożyła farbe Welli "Platynowy blond". Po spłukaniu farby moje włosy pod spodem miały odcień ciemnego blondu, gdzieniegdzie jaśniutki, wręcz biały blond, zaś przy samej skórze: okrutny, pomarańczowo-żółty kolor Oprócz tego skróciła mi włosy o jakieś 8 cm (poprosiłam o 2 cm). Oczywiście, fryzjerka skasowała niezłą sumke i mydliła mi oczy jak pięknie wyglądam . Byłam załamana, kupiłam wczoraj farbe "Srebrny pył", który sprawił, że pozbyłam się pomarańczy z głowy, ale włosy zrobiły się siwe, dosłownie. Marze znowu o złotym blondzie, takim perłowym jak miałam. Ale boje sie ponownie ich farbować, nie wiem nawet jakiej farby użyć. Może któraś z was miała podobny problem i mi coś poradzi, jakąś farbe doprowadzającą do złotego odcienia. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
__________________


Edytowane przez hunnibabe04
Czas edycji: 2010-04-03 o 18:49
hunnibabe04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 18:54   #4563
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Wesołego jajka i włosków blond bez kurczaków
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 18:55   #4564
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Spokojnych, rodzinnych Świąt wszystkim.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 19:19   #4565
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Spokojnych, rodzinnych Świąt wszystkim.
Ja tez się dołączam i życzę wszystkiego naj naj najjjjjjlepszego wszystkim.Trzymajcie się cieplutko i słodziutko
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 19:25   #4566
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

I ja też Smacznego jajka
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 19:29   #4567
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Szarobury odcień włosów . :( Pomocy!

Cytat:
Napisane przez hunnibabe04 Pokaż wiadomość
3 dni temu byłam u fryzjerki, która rzekomo miała zrobić z mojego złotego blondu piękną platyne. Jestem z natury posiadaczką włosów w odcieniu ciemnego blondu/jasnego brązu. Fryzjerka najpierw nałożyła na moje odrosty rozjaśniacz z Goldwell'u 6 % (odrosty były kurczakowo żółte), a następnie po spłukaniu rozjaśniacza, nałożyła farbe Welli "Platynowy blond". Po spłukaniu farby moje włosy pod spodem miały odcień ciemnego blondu, gdzieniegdzie jaśniutki, wręcz biały blond, zaś przy samej skórze: okrutny, pomarańczowo-żółty kolor Oprócz tego skróciła mi włosy o jakieś 8 cm (poprosiłam o 2 cm). Oczywiście, fryzjerka skasowała niezłą sumke i mydliła mi oczy jak pięknie wyglądam . Byłam załamana, kupiłam wczoraj farbe "Srebrny pył", który sprawił, że pozbyłam się pomarańczy z głowy, ale włosy zrobiły się siwe, dosłownie. Marze znowu o złotym blondzie, takim perłowym jak miałam. Ale boje sie ponownie ich farbować, nie wiem nawet jakiej farby użyć. Może któraś z was miała podobny problem i mi coś poradzi, jakąś farbe doprowadzającą do złotego odcienia. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Wiesz po pierwsze zapraszam Cię do wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=226083
Tam dziewczyny nie raz borykały się z takimi i innymi problemami ze swoim blond włoskami Na pewno wszyscy jak będą tylko umieli pomogą A tak na szybko podpowiem Ci, że taki siwy odcień bardzo szybko się wypłukuję, szoruj włoski szamponem przeciwłupieżowym Najpierw musisz trochę sprać ten kolor i dopiero myśleć o kolejnej farbce
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-04-03 o 19:31
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 20:49   #4568
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość


No właśnie kilka dni temu jednej wizażance tu też skandynawski blond chwycił żółtawo.. A co do tego białego złota, to połóż na same odrosty, wtedy nie powinno chwycić na fioletowo
No chyba tak też zrobię Chociaż chciałabym mieć kolor tego białego złota na całych włosach
Kurczę,trochę się boję

A czy gdyby coś mi na fioletowo złapało,to jest szansa,że się wypłucze?
Bo fiolet miałam na głowie po Palette mroźny blond(tym szamponie)... Ten się dość szybko wypłukał...

No i oczywiście Wesołych Świąt Dziewczyny!
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 21:00   #4569
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Szarobury odcień włosów . :( Pomocy!

dzisiaj malowałam włoski
zgapiłam jednak farbkę od Kachuli Palete Deluxe platinum Collection 218 Srebrzysty blond
jestem zachwycona, kolorek super, kondycja super. Jednak trochę śmierdząca/ dusząca jest ta farba ale da się wytrzymać
Kolor wyjściowy to palette C10 lub c12 (nie pamietam którą z nich farbowałam ostatnio) kolor zżółkł po Waxie. Widziałam w rossmannie też białe złoto ale bałam sie że nie rozjaśni mi ladnie włosków.
wklejam foto ( każde robione przy oknie w dzień)
pierwsze 2 fotki przed farbowaniem dalej po

3 fotka trochę przekłamana (kolor jest dokładnie taki jak na ostatniej, ale chciałam pokazać jak złapalo odrost)
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 21:16   #4570
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
No chyba tak też zrobię Chociaż chciałabym mieć kolor tego białego złota na całych włosach
Kurczę,trochę się boję

A czy gdyby coś mi na fioletowo złapało,to jest szansa,że się wypłucze?
Bo fiolet miałam na głowie po Palette mroźny blond(tym szamponie)... Ten się dość szybko wypłukał...

No i oczywiście Wesołych Świąt Dziewczyny!
Tak myślę, że też się szybko wypłucze, szampon przeciwłupieżowy powinien temu zaradzić A co do tego białego złota, to teraz zró same odrosty a za następnym farbowaniem przeciągnij też na długości, przez ten czas ta palette 100 się akurat wypłucze Lub jeśli jesteś bardzo niecierpliwa, to jak teraz będziesz robić te odrosty tak z 5 min przed zmywaniem, namocz sobie troszkę włosy nad wanną i tak wmasuj farbkę w całe włosy. Zawsze przez te 5min masowania troszkę farba się wchłonie i w długości

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
dzisiaj malowałam włoski
zgapiłam jednak farbkę od Kachuli Palete Deluxe platinum Collection 218 Srebrzysty blond
jestem zachwycona, kolorek super, kondycja super. Jednak trochę śmierdząca/ dusząca jest ta farba ale da się wytrzymać
Kolor wyjściowy to palette C10 lub c12 (nie pamietam którą z nich farbowałam ostatnio) kolor zżółkł po Waxie. Widziałam w rossmannie też białe złoto ale bałam sie że nie rozjaśni mi ladnie włosków.
wklejam foto ( każde robione przy oknie w dzień)
pierwsze 2 fotki przed farbowaniem dalej po

3 fotka trochę przekłamana (kolor jest dokładnie taki jak na ostatniej, ale chciałam pokazać jak złapalo odrost)
Bardzo ładnie Ale taki ciemniejszy blond wyszedł niż u Kachuli nie? Ale fajnie tak naturalnie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 09:07   #4571
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dzisiaj tak szybko weszłam i patrzę i... Jowitka wyszło jak u mnie! Bardzo ładnie! Włoski widać nie ucierpiały.
Snowhitee nie zapominaj, że ja mam jeszcze po rozjaśniaczu resztki balejażu i dlatego gdzieniegdzie jaśniejszy wychodzi ale ogólnie taki sam kolor mam. W ogóle na palecie (takiej z włoskami) ten kolor jest dość ciemno przedstawiony. Nawet mnie to zaniepokoiło przed farbowaniem ale jednak ładnie wychodzi.
Dobra uciekam, bo jednak dziś święta :P
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-04, 09:49   #4572
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

wesołych świąt dziewczyny;*;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 10:19   #4573
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Tak myślę, że też się szybko wypłucze, szampon przeciwłupieżowy powinien temu zaradzić A co do tego białego złota, to teraz zró same odrosty a za następnym farbowaniem przeciągnij też na długości, przez ten czas ta palette 100 się akurat wypłucze Lub jeśli jesteś bardzo niecierpliwa, to jak teraz będziesz robić te odrosty tak z 5 min przed zmywaniem, namocz sobie troszkę włosy nad wanną i tak wmasuj farbkę w całe włosy. Zawsze przez te 5min masowania troszkę farba się wchłonie i w długości
Dziękuję za cenną poradę
W takim razie zaraz idę walczyć,bo już nie mogę patrzeć na tego rudzielca

Edit: A zatem moje włosy są szare
Totalnie mi się nie podoba ;( Chyba wolałam rudy odrost ;(
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!

Edytowane przez PannaCola
Czas edycji: 2010-04-04 o 12:11
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 11:24   #4574
medzik90
Rozeznanie
 
Avatar medzik90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 531
Smile Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hey wszystkim. Mam pytanko do blondynek Robie co jakis czas blond pasemka rozjasniaczem, pierwszy tydzien po wyjsciu od fryzjera kolor jest ladny, jasny, ale tak po 3tygodniach robi sie juz szary, przestaje byc jasny. Fryzjerka powiedziala mi, ze moge miec mocny pigment wlosow. Czy Wam rowniez sie tak robi? Mysliscie, ze gdybym zafarbowala cale wlosy na blond, ale farba to kolor dluzej utrzymałby sie?
medzik90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 15:27   #4575
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja farbowałam włoski profesjonalną farbą WELLA KOLESTON POERFECT nr 9/1 - popielaty rozświetlony blond + oxydant 6%, bo miałam rozjaśnione włosy i chciałam odrobinkę przyciemnić. Aha, podczas farbowania farba na włosach przybrała jakąś dziwną barwę /trzymałam 45 min/, ale po jej spłukaniu miałam fajniutki, popielaty kolorek. Po drugim umyciu włosów ta popiel delikatnie się wypłukuje, ale dla mnie to duży "+", bo zależy mi na CHŁODNYM BLONDZIE a nie na popielu ;-))) EFEKT: KOLOREK SUPER - fotka zupełnie tego nie oddaje, niestety!!!! MAM NADZIEJĘ, ŻE KOLOREK BĘDZIE TRWAŁY ;-))))

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2010-04-05 o 10:15
Vea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 18:04   #4576
marlley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze farby BLOND

wybaczcie, ze podpinam się pod wątek, ale szukam i nie widzę. dzisiaj zafarbowałam włosy garnierem odcien 9.1 bardzo jasny popielaty blond i bardzo mi sie podoba, ale... ale u góry są jasne takie bardziej platynowe, a na dole bardziej naturalne, nie takie jasne. nibdy tek granicy nie widac, ale ja to "czuję"... ps. w czwartek rozjasniałam najpierw włosy z brazu <chociaz moje naturalne to tez blond :O ale nie wiem, co rok temu strzeliło mi do głowy > i wyszły u góry prawie białe a na dole zółte. teraz po farbowaniu tej granicy az tak nie widac, ale jednak jest noo macie jakies porady, aby włosy na górze bardziej "zżółkły", tzn zrobiły sie bardziej "słomkowate" jak ktos to nazwał
marlley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 20:17   #4577
z!elOna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 44
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, codziennie sie przymierzam żeby wkleić zdjęcie więc oto jestem Dla przypomnienia zamieszczam tez zdjęcie horroru a obok efekt aktualny. Myslę ze w porównaniu z marchewą jest całkiem niezły, Teraz myję tak jak poradziła mi snowhitee tym szamponem z Joanny i powolutku juz chyba osiągam jakis efekt, chociaz nie powiem znowu mnie kusi zeby coś pokombinować bo chciałabym jeszcze bielsze, fryzjer powiedział ze mam przyjsc po miesiacu zrobić pasemka białe i bedzie super efekt. Dziewczyny a jakich szamponów, odzywek lub masek uzywacie zeby utrzymac kolor? Ja myłam tym WAXem bo włosów blond ale zrezygnowałam bo dawał taką słoneczną poswiatę a mi zalezy na chłodnym blondzie.

A co to za kolor był robiony ?
z!elOna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 20:34   #4578
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Cytat:
Napisane przez marlley Pokaż wiadomość
wybaczcie, ze podpinam się pod wątek, ale szukam i nie widzę. dzisiaj zafarbowałam włosy garnierem odcien 9.1 bardzo jasny popielaty blond i bardzo mi sie podoba, ale... ale u góry są jasne takie bardziej platynowe, a na dole bardziej naturalne, nie takie jasne. nibdy tek granicy nie widac, ale ja to "czuję"... ps. w czwartek rozjasniałam najpierw włosy z brazu <chociaz moje naturalne to tez blond :O ale nie wiem, co rok temu strzeliło mi do głowy > i wyszły u góry prawie białe a na dole zółte. teraz po farbowaniu tej granicy az tak nie widac, ale jednak jest noo macie jakies porady, aby włosy na górze bardziej "zżółkły", tzn zrobiły sie bardziej "słomkowate" jak ktos to nazwał
To powinnaś zafarbować te u góry farbką o cieplejszym odcieniu Jak już zrobiłaś garnierem, to zostań przy nim i wybierz coś z tego samego poziomu, np. 9.13 bardzo jasny beżowy blond czy który tam by lepiej pasował do reszty Twoich włosków ale z poziomu 9 Załączam palete kolorów garniera color naturals, bo rozumiem , że taką farbowałaś


Pannacola wyszły Ci siwe włoski po tym białym złocie palette?

Cytat:
Napisane przez medzik90 Pokaż wiadomość
Hey wszystkim. Mam pytanko do blondynek Robie co jakis czas blond pasemka rozjasniaczem, pierwszy tydzien po wyjsciu od fryzjera kolor jest ladny, jasny, ale tak po 3tygodniach robi sie juz szary, przestaje byc jasny. Fryzjerka powiedziala mi, ze moge miec mocny pigment wlosow. Czy Wam rowniez sie tak robi? Mysliscie, ze gdybym zafarbowala cale wlosy na blond, ale farba to kolor dluzej utrzymałby sie?
Wiesz to się zdarza nie tylko przy pasemkach ale i przy farbach, myślę,że najlepszym rozwiązaniem byłoby użycie od czasu do czasu płukanki lub szamponu z joanny do włosów blond i rozjaśnianych, dają ładny efekt odświeżenia kolorku, nadają platynowy kolorek pasemkom
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-04-04 o 22:31 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 21:56   #4579
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Życzę Wam wesołych Świąt Blondyneczki


tak na marginesie obiecałam kiedyś dodać zdjęcie koloru, z którego schodziłam do blondu. Masakrycznie rudy , ale chyba się udało
i to samymi farbami rozjaśniającymi o ok 2 tony.
"rude foto" z sylwestra (byłam świeżo po farbowaniu)
oraz obecny blond
poradziłam sobie z nim w 3 miesiące
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-04-05 o 17:20
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 10:05   #4580
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Ja farbowałam włoski profesjonalną farbą WELLA KOLESTON POERFECT nr 9/1 - popielaty rozświetlony blond + oxydant 6%, bo miałam rozajśnione włosy i chciałam odrobinkę przyciemnić.Aha, podczas farbowania farba na włosach przybrała jakąś dziwną barwę /trzymałam 45 min/, ale po jej spłukaniu miałam fajniutki, popielaty kolorek. Po drugim umyciu włosów ta popiel delikatnie się wypłukuje, ale dla mnie to duży "+", bo zależy mi na CHŁODNYM BLONDZIE a nie na popielu ;-))) EFEKT: KOLOREK SUPER!!!!! MAM NADZIEJĘ, ŻE JEST TRWAŁY ;-))))
Super A może jakieś foto?

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Życzę Wam wesołych Świąt Blondyneczki


tak na marginesie obiecałam kiedyś dodać zdjęcie koloru, z którego schodziłam do blondu. Masakrycznie rudy , ale chyba się udało
i to samymi farbami rozjaśniającymi o ok 2 tony.
"rude foto" z sylwestra 2010 (byłam świeżo po farbowaniu)
oraz obecny blond
poradziłam sobie z nim w 3 miesiące
No robi wrażenie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 10:19   #4581
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Najlepsze farby BLOND

"snowhitee: Super A może jakieś foto? "

Właśnie dodałam fotkę włosków robionych kolestonem do swojej wczesniejszej wypowiedzi na tej stronce, to sobie zobacz ;-****

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2010-04-05 o 10:20
Vea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 12:31   #4582
manikomio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez z!elOna Pokaż wiadomość
A co to za kolor był robiony ?
Ja z czterma odcieniami rudego pobiegłam z płaczem do fryzjera i babka mi zrobiła coś na kształt beżu łamanego popielem, juz mi się ten kolor nie podoba, i wtedy byłam zdesperowana wiec sie zgodziłam na wszystko ale chyba chciałabym dązyc dalej do jasniejszego. Dziewczyny jak z mojego koloru uzyskać coś takiego jak na zdjęciach obok ?
manikomio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 17:11   #4583
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny mam problem. Chce zafarbować włoski na jasny blond taki prawie biały.
Mam jednak pasemka takiego koloru a reszta to taki rudy i jasny brąz...
Nie chce by były żółte ani pomarańczowe a w niektórych przypadkach pasemek taki delikatnie żółte wyszły. Pomóżcie na jutro rano muszę mieć odp bo idę kupić farbke i coś z tym zbić muszę...

będę bardzo wdzięczna ;*

A i jeszcze nie mogę używać bardzo mocnych farb ponieważ moje włoski są zniszczone przez prostownice. Mogę stosować i rozjaśniacz i farbę.
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 17:14   #4584
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
Ja z czterma odcieniami rudego pobiegłam z płaczem do fryzjera i babka mi zrobiła coś na kształt beżu łamanego popielem, juz mi się ten kolor nie podoba, i wtedy byłam zdesperowana wiec sie zgodziłam na wszystko ale chyba chciałabym dązyc dalej do jasniejszego. Dziewczyny jak z mojego koloru uzyskać coś takiego jak na zdjęciach obok ?

myslę, ze się da, nie od razu ale jest to możliwe , ja sama chcę dojść do podobnego jak na 2 Twojej fotce, farbuję już od 3 miesięcy średnio co 2 tygodnie popielatymi farbami rozjaśniającymi o ok 2 tony (nie więcej bo pozbyłabym sie włosów, a zapuszczam), dzieki tym popielkom unikam jajka na głowie, ponadto używam WAXu (ale on strasznie żółci włosy to jest ból, ale bez niego chyba bym miała niezłe siano)
cóż każdy ma inne włosy, można posłuchać rad na forum, ale i tak trzeba eksperymentować samemu, moge polecić Ci serię palette deluxe platinum colection odcień 218 ostatnio nim farbowałam, wcześniej kachula nim robiła i efekty super, odradzam tylko rozjasniaczy (na pewno szybciej osiągnąć wymarzony kolor, ale nawet najładniejszy kolor nie wygląda ładnie na zniszczonych włosach)

powodzenia i trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez diamondrose Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem. Chce zafarbować włoski na jasny blond taki prawie biały.
Mam jednak pasemka takiego koloru a reszta to taki rudy i jasny brąz...
Nie chce by były żółte ani pomarańczowe a w niektórych przypadkach pasemek taki delikatnie żółte wyszły. Pomóżcie na jutro rano muszę mieć odp bo idę kupić farbke i coś z tym zbić muszę...

będę bardzo wdzięczna ;*

A i jeszcze nie mogę używać bardzo mocnych farb ponieważ moje włoski są zniszczone przez prostownice. Mogę stosować i rozjaśniacz i farbę.

napisz czy ten rudy/ brązowy kolor to naturalne czy farbowane pasemka? niestety będzie problem z uzyskaniem jednolitego koloru, na pewno będziesz musiała wielokrotnie powtarzac farbowanie, a może masz jakieś foto z obecnym kolorem?
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-04-05 o 17:18
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 17:26   #4585
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ten rudy i brązowy to pozotałości róznych farb poprostu mialm rudy na całych pózniej zrobione pasemka a gdzie nie gdzie pozniej zauważyłam ze mam brąz.
Wiem dlatego nie nastawiam się na jednolity kolor ale tylko żeby jakoś do ładnie wyglądało.
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 17:39   #4586
Mruczusia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 533
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hmmm to może podczepię się pod wątek

mam włosy naturalne bardzo ciemny brąz i typowy problem - farba nie łapie mi odrostów, muszę najpierw użyć rozjaśniacza (który też idealnie nie łapie ) ...

teraz poraz kolejny będę farbować i nie wiem jakiej użyć farby, by złapała odrost ? farbowałam włosy 2 razy matrixem - raz z 6% utleniaczem, raz z 9%, i ANI RAZU nie złapła mi nawet lekko rudawych odrostów

a marzy mi się farba,która na tyle utleni włosy, bym mogła odstawić rozjaśniacz ....
Mruczusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 17:43   #4587
kamusia2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Kolor włosów .. !

Witam. Jestem na forum nowa
Mam pytanie związane z włosami. Otóż chciała bym taki kolor włosów , ale nie wiem jaką farbą go uzyskać. Obecnie mam włosy koloru blond, właściwie jest to biały blond Wie ktoś jaka farba nada podobny odcień ?


http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura539837.htm

Edytowane przez kamusia2010
Czas edycji: 2010-04-05 o 17:45
kamusia2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 17:46   #4588
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mam zdjecia swoich włosków...
Na jednym widać moje naturalne mysie.
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 17:54   #4589
Maaalusiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kolor włosów .. !

Piaskowy blond z Londy moja mama ma taki kolor i farbuje od jakiegos czasu
Maaalusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 17:56   #4590
carmellka anka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam dziewczyny pisze 1wszy raz i bardzo prosze o rady, od dawna farbuje wlosy na blond, zawsze u fryzjera baleyage rozjasniaczem pasemka na wodzie 9%, moze z dwa razy probowalam
sama i zakonczylo sie to porazka zawsze wychodzil bardziej rudy niz blond byly to farby drogeryjne w tym loreal. Oczywiscie przeczyczalam caly ten watek zeby sie czegos nauczyc i byc madrzejszym i zeby w koncu znalezc sposob na ten moj ciemny odrost z tego co tu piszecie najbardziej przekonuje mnie garnier belle color 111, wiem ze w zestawie jest woda 9% ale tak sobie mysle zeby dla pewnosci dodac 9% ze sklepu fryzjerskiego dokupiona i do tego jeszcze tak z 10-15ml 12% wody, - tak zreszta przeczytalam od jednej dziewczyny tutaj - ktora tak robi i mowi ze ladnie
chwyta nawet na jej jasnym brazie

Tak kombinuje jak kon pod gore bo zawsze raczej slyszalam ze moj naturalny kolor do najlepiej rozjasniajacych sie nie nalezy i boje sie zeby mi nie wyszly jakies zolte lub bron boze rudy! zreszta po tych kombinacjach tez sie tego boje, co o tym sadzicie??

Nawet chyba bym nie chciala zeby wyszedl mi taki jasny popiel, mialam nadzieje sie ruszy chociaz do jasnego lub bezowego blondu i to by mi nawet pasowalo

Wogole to mam problem z zakwalikowaniem swojego naturalnego koloru, jest to b.ciemny blond czy juz jasny braz, jak uwazacie?

Wiec radzcie, brac sie za to samemu w domu? ma to szanse wyjsc za 1 razem czy jak bym sie juz zdecydowala to mam sie przygotowac na 2 farbowania ?

a moze radzicie inne farby?
zostawiam 2 aktualne fotki moich wloskow

pozdrawiam, jeszcze swiatecznie
carmellka anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.