Starożytna odżywka... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-03, 11:04   #1
Wong Fei Hung
Raczkowanie
 
Avatar Wong Fei Hung
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z dna morskiej katastrofy...
Wiadomości: 91

Starożytna odżywka...


Witam! Dawno, dawno temu była sobie taka odzywka:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...likatnych.html
Niestety od wielu lat jej nie produkują, a ja zatęskniłam za moją dawną fryzurą - gniecionymi, bujnymi falami, które umiałam uzyskać jedynie dzięki tej odżywce, bo czego jak czego, ale włosów to ja układać nie umiem:/ Ta odżywka była aktywowana ciepłem, a cała moja metoda układania polegała na tym, że suszyłam włosy głową w dół i je gniotłam, co było fajne, bo po prostu łatwe. Efekt był rewelacyjny, włosy mocno uniesione od nasady i robiły mi się takie puszyste, mięsiste pukle, normalnie lwia grzywa, nie musiałam ich dodatkowo układać ani stosować żadnych utrwalaczy, a utrzymywały się w tym stanie dwa dni. Podejrzewam, że to było cudowne działanie silikonów, ale co tam. Tak więc szukam podobnego produktu... Co do rodzaju moich włosów, to są one w dobrej kondycji, gładkie, całkowicie proste, dosyć gęste, średnio grube i raczej średnio podatne na układanie. Niby jest wiele produktów do tego typu fryzur, tylko, że żaden nie daje takiego efektu. Nabyłam ostatnio następujące produkty:

Gliss Kur Ultimate Volume, Ekspresowa Odżywka w Piance
Wellaflex Mleczko Mocno Utrwalające Objętość dla Cienkich Włosów
Loreal Studio Line Max Objętość - Pianka zwiększająca objętość włosów

Niestety to zupełnie nie to. Coś tam robią, ale żaden z nich nie daje nawet w 1/4 takiego efektu jak tamta, starożytna odżywka, a co najgorsze ich działanie utrzymuje się u mnie średnio przez trzy godziny, także dla mnie są do niczego, bo chciała bym cały dzień Czy ktoś zna produkt podobny w działaniu do tej odżywki? Zależy mi na efekcie uniesienia od nasady, zwiększenia objętości i utrwalenia efektu gniecionych fal. A także na łatwym użyciu, jak pisałam powyżej i na trwałości. Przyjmę każdą sugestię oprócz lokówki
Wong Fei Hung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 10:45   #2
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Starożytna odżywka...

Takie działanie mają niektóre poliquaternia nie wiem tylko które polyquaternium (szkoda, że nie masz składu tej odżywki) każde jest inne
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 10:23   #3
Wong Fei Hung
Raczkowanie
 
Avatar Wong Fei Hung
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z dna morskiej katastrofy...
Wiadomości: 91
Dot.: Starożytna odżywka...

Zawsze to jakaś informacja... Szukałam składu tej odzywki, ale nie udało mi się znaleźć Od tylu lat już jej nie robią, a ja akurat teraz sobie takie fale wymarzyłam Dziękuję za odpowiedź.
Wong Fei Hung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 11:18   #4
Wong Fei Hung
Raczkowanie
 
Avatar Wong Fei Hung
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z dna morskiej katastrofy...
Wiadomości: 91
Dot.: Starożytna odżywka...

Czy ktoś może zna jakiś zamiennik, dobry do robienia "gniecionych" fal?
Wong Fei Hung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 11:50   #5
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Starożytna odżywka...

Cytat:
Napisane przez Wong Fei Hung Pokaż wiadomość
Czy ktoś może zna jakiś zamiennik, dobry do robienia "gniecionych" fal?
Spróbuj może żelu lnianego, pół zakręconego forum nie wyobraża sobie bez niego życia Wątek o żelu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387619
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 14:59   #6
Anna000000012345
Raczkowanie
 
Avatar Anna000000012345
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 36
Dot.: Starożytna odżywka...

Może wypróbuj Kerastase Oleo Curl - krem do włosów grubych lub cienkich? Często ugniatałam na nim włosy i efekt był bardzo fajny
Anna000000012345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 16:51   #7
Wong Fei Hung
Raczkowanie
 
Avatar Wong Fei Hung
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Z dna morskiej katastrofy...
Wiadomości: 91
Dot.: Starożytna odżywka...

Próbowałam kiedyś żelu lnianego, ale dla mnie to raczej odżywka, moich włosów praktycznie nie skręca, "gniotę" je, ale skręt nie trzyma się zbyt długo. Zainwestowałam ostatnio również w ten Kerastese krem modelujący, ale niestety też jest za słaby i nie mogę go używać od nasady, bo przetłuszcza włosy Może jest coś nie tak z moimi włosami? Zawsze były proste jak druty i może jeszcze zesztywniały na starość? Chciała bym czasem zrobić sobie fale, a żal mi od razu trwałą, bo proste też fajnie móc mieć. No nic, ciągle szukam.
Wong Fei Hung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 18:01   #8
Anna000000012345
Raczkowanie
 
Avatar Anna000000012345
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 36
Dot.: Starożytna odżywka...

Cytat:
Napisane przez Wong Fei Hung Pokaż wiadomość
Próbowałam kiedyś żelu lnianego, ale dla mnie to raczej odżywka, moich włosów praktycznie nie skręca, "gniotę" je, ale skręt nie trzyma się zbyt długo. Zainwestowałam ostatnio również w ten Kerastese krem modelujący, ale niestety też jest za słaby i nie mogę go używać od nasady, bo przetłuszcza włosy Może jest coś nie tak z moimi włosami? Zawsze były proste jak druty i może jeszcze zesztywniały na starość? Chciała bym czasem zrobić sobie fale, a żal mi od razu trwałą, bo proste też fajnie móc mieć. No nic, ciągle szukam.
A masz wycieniowane włosy? Może problem tkwi w tym, że włosów jest za dużo i są za długie. Czasem do uzyskania lekkich fal potrzebne jest odpowiednie wycieniowanie włosów...
A Kerastase używa się właśnie na końce włosów i mniej więcej do połowy długości - u nasady nie, bo jak zauważyłaś obciąża włosy i dlatego też może trudniej im jest się pokręcić.
Anna000000012345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.