Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-04, 12:39   #2161
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

zapraszamy do klubu "kilogramów ubywa -kosmetyków przybywa"
ja sie dolaczam - od jutra odchudzanie

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

U mnie ograniczenie jedzenia nie działa. Tzn. zamiana niezdrowego na zdrowe tak ale rezygnacja z kolacji nie przejdzie
Wolę więcej ćwiczyć niż mniej jeść
nie wolno rezygnowac z kolacji poczytaj fora o odchudzanku

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
oj z porami to ja tez to dla mnie walka z wiatrakami
a bralas moze ta maseczke pure pores z joey new york? moja utknela w urzedzie celnym
ja tez narzekam na pory i na przebarwienia po tradziku teraz lece z kwasami i retinoidami, mam nadzieje ze efekt po zimie bedzie super
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 12:42   #2162
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Czytalam jego recenzje, o ile sie nie myle bo nigdy go nie mialam, na MUA. Ogolnie jest wychwalane.
No wlasnie tez czytalam i czuje sie skuszona
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 17:38   #2163
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Violka33 Pokaż wiadomość
Możecie mi powiedzieć czy podejście UC do paczek z Tru zmieniło się po nowym roku? A Truskawa nadal zwraca zapłacone cło? Chciałabym zamówić sobie róż Chanel i waham się, bo jest tylko troszkę tańszy niż w sklepie, a jak przyjdzie zapłacić cło to już opłacać się nie będzie...
Póki co chyba zwraca, bo wysłałam im prośbę o zwrot kilka dni temu, ale już w nowym roku, i odpisali jak zwykle, że zwrócą

Chyba nic się nie zmieniło na moje oko
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 18:03   #2164
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Póki co chyba zwraca, bo wysłałam im prośbę o zwrot kilka dni temu, ale już w nowym roku, i odpisali jak zwykle, że zwrócą

Chyba nic się nie zmieniło na moje oko
to super
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 20:24   #2165
tysiaki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
warto robić zakupy na strawberry.com?

Dziewczynki proszę o radę!. Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupienia kosmetyków od Truskawy ale trochę mnie przerażają te wszystkie formalności. Kiedyś jeszcze przeczytałam, że mogą doliczyć do zakupów cło. Jak to wygląda w praktyce?Warto kupować tam? Są jakieś marki o wiele tańsze niż w naszych sklepach? Czy to się opłaca i co po kolei trzeba zrobić? Są jakieś dodatkowe opłaty niż te pokazane na stronce? Nie mam karty kredytowej ale mogę poprosić chłopka, żeby zapłacił (oczywiście z dużym procentem będę musiała mu oddać). To co, pomożecie??Plizzzz
tysiaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 20:27   #2166
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: warto robić zakupy na strawberry.com?

Cytat:
Napisane przez tysiaki Pokaż wiadomość
Dziewczynki proszę o radę!. Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupienia kosmetyków od Truskawy ale trochę mnie przerażają te wszystkie formalności. Kiedyś jeszcze przeczytałam, że mogą doliczyć do zakupów cło. Jak to wygląda w praktyce?Warto kupować tam? Są jakieś marki o wiele tańsze niż w naszych sklepach? Czy to się opłaca i co po kolei trzeba zrobić? Są jakieś dodatkowe opłaty niż te pokazane na stronce? Nie mam karty kredytowej ale mogę poprosić chłopka, żeby zapłacił (oczywiście z dużym procentem będę musiała mu oddać). To co, pomożecie??Plizzzz
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=290472
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 20:41   #2167
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: warto robić zakupy na strawberry.com?

To już jest arogancja.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 20:58   #2168
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Nie poddawaj sie, tylko zerkaj codziennie na ebay.com i ebay.co.uk
Teraz co raz wiecej kosmetykow ludzie wystawiaja, bo przyszedl czas na sprzedawanie nietrafionych prezentow;-)

Co do Sephory to oni sa cwani, krzycza o przecenie, tylko nie dodaja , ze ona obejmuje tylko wybrane marki. Troche ich rozumiem, bo przeciez nie zrobia przeceny 20% takich marek jak Lancome, Dior czy Estee;-) Tego nawet na stoiskach w UK nie ma. Tutaj tez sie przecenia albo zestawy swiateczne albo kosmetyki z jakimis wadami (np. pogniecione pudelko) albo niesprzedane limitowanki. Na przyklad w Debenhamsie na stoisku Diora maja pojedyncze szminki, podklady, cienie przecenione nawet o 50% ze wzgledu na brak czy tez pogniecione pudelko. Lancome za to przecenilo limitowane cienie LUCI (wiosna 2008), kremy Primordiale, Hydra Zen (w starych opakowaniach, wiec data produkcji na pewno nie z tego roku) oraz kilka blyszczykow w mocno pokiereszowanych pudelkach.
Przepraszam za off top;-)
Ale w Sephorze było ostatnio 30% zniżki na wszystkie marki- Lancome i Dior też



Edit:

Jak długo zwykle czekacie na zwrot vatu? Ja dotąd miałam po 2 dniach, a teraz czekam już 2 tyg. odkąd dostałam odp., że zwrocą.

Edytowane przez Serenite_
Czas edycji: 2009-01-04 o 21:00
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 21:12   #2169
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Edit:

Jak długo zwykle czekacie na zwrot vatu? Ja dotąd miałam po 2 dniach, a teraz czekam już 2 tyg. odkąd dostałam odp., że zwrocą.
Ja ostatnio miałam ekspres na drugi dzień juz była informacja ze mi oddaja i tak dwa razy i ze zdziwienia robiłam tak bo przedostatnio czekałam cos dwa miesiace....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 21:59   #2170
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Edit:

Jak długo zwykle czekacie na zwrot vatu? Ja dotąd miałam po 2 dniach, a teraz czekam już 2 tyg. odkąd dostałam odp., że zwrocą.
Ja też szybko zawsze dostawałam a teraz czekam już chyba trzeci tydzień i zaczynam się niepokoić. Zastanawiam się czy nie wysłać im ponownej prośby o zwrot
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 22:05   #2171
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio miałam ekspres na drugi dzień juz była informacja ze mi oddaja i tak dwa razy i ze zdziwienia robiłam tak bo przedostatnio czekałam cos dwa miesiace....
Informację to ja miałam po 10 min od wysłania prośby, ale pieniędzy nie ma, wysłali tylko za 1 zamówienie, chociaż obiecali za wszystkie.

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Ja też szybko zawsze dostawałam a teraz czekam już chyba trzeci tydzień i zaczynam się niepokoić. Zastanawiam się czy nie wysłać im ponownej prośby o zwrot
A robiłaś tak juz kiedyś?
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 22:08   #2172
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Ja też szybko zawsze dostawałam a teraz czekam już chyba trzeci tydzień i zaczynam się niepokoić. Zastanawiam się czy nie wysłać im ponownej prośby o zwrot

Dziewczyny, jak tak długo nie zwracają to trzeba wysłać jeszcze raz
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 22:11   #2173
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: warto robić zakupy na strawberry.com?

Cytat:
Napisane przez tysiaki Pokaż wiadomość
Dziewczynki proszę o radę!. Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupienia kosmetyków od Truskawy ale trochę mnie przerażają te wszystkie formalności. Kiedyś jeszcze przeczytałam, że mogą doliczyć do zakupów cło. Jak to wygląda w praktyce?Warto kupować tam? Są jakieś marki o wiele tańsze niż w naszych sklepach? Czy to się opłaca i co po kolei trzeba zrobić? Są jakieś dodatkowe opłaty niż te pokazane na stronce? Nie mam karty kredytowej ale mogę poprosić chłopka, żeby zapłacił (oczywiście z dużym procentem będę musiała mu oddać). To co, pomożecie??Plizzzz
Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
To już jest arogancja.
tak i lenistwo

A odpowiadając na zadane pytanie: sześć części wątku o zakupach na truskawce, kilkadziesiąt aktywnych dyskutujących, nie wiem ilu podczytujących - odpowiedź nasuwa się sama

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2009-01-05 o 15:39
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 22:26   #2174
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ja sie dolaczam - od jutra odchudzanie



nie wolno rezygnowac z kolacji poczytaj fora o odchudzanku
Nulka rezygnacja z kolacji nigdy nie przyszłaby mi do głowy Wstydzę się napisać o której godz czasami zdarza mi sie coś przekąsić
To Kasiek myślała nad rezygnacją z kolacji co oczywiście będziemy próbowac jej wyperswadować


Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Póki co chyba zwraca, bo wysłałam im prośbę o zwrot kilka dni temu, ale już w nowym roku, i odpisali jak zwykle, że zwrócą

Chyba nic się nie zmieniło na moje oko
To super że nic sie nie zmieniło
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 07:15   #2175
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ale w Sephorze było ostatnio 30% zniżki na wszystkie marki- Lancome i Dior też



Edit:

Jak długo zwykle czekacie na zwrot vatu? Ja dotąd miałam po 2 dniach, a teraz czekam już 2 tyg. odkąd dostałam odp., że zwrocą.
Ja zwykle czekałam 3 tygodnie na zwrot, ale dzisiaj miło się zaskoczyłam, bo w skrzynce było info z paypala, że nastąpił zwrot, a wysyłałam prośbę o zwrot 31 grudnia W moim przypadku to miłe przyspieszenie, bo pamiętam czasy, że i ponad miesiąc czekałam

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak tak długo nie zwracają to trzeba wysłać jeszcze raz
Kiedyś czekałam ponad miesiąc i pisałam ponownie Napisz nie zaszkodzi, a pomóc może
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 07:31   #2176
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

Preferuje apteczna pielegnacje i nie patrze na oznaczenia wiekowe bo najwazniejsza jest kondycja i potrzeby skory dlatego tez lubie od czasu do czasu siegac po roznosci na BU czy Mazidla ale czesto z braku czasu i wrodzonego lenistwa wole gotowce.Dodam,ze niezastapiony jest zel hialurownowy ktory swobodnie mozna dodawac do kremow,mleczek,balsamow itd.

Mam sentyment do Clarinsa chociaz ja ogolnie nie przepadam za pielegnacja selektywna z tego wzgledu,ze nic nowego nie jest w stanie ona zaproponowac a w duzej mierze placimy za marke
Jednak do czego daze,bo choc sklady Clarinsa nie sa do konca takie dopracowane to i tak oferuja dobre jakosciowo produkty,dorzuce jeszcze Decleora szczegolnie aromaesencje-bajka

Masz kogos sprawdzonego u kogo kupujesz miniprodukty?bo ostatnio tak sobie liczylam po srednich cenach allegrowych ze niby sie oplaca ale tak srednio i wolalam wziac z Tru,miniatury sa fajne ale pod katem mobilnosci bo nie musze wszystkiego upychac po torbach i tak kolko sie zamyka....

A tak poza tym to ja caly czas jade na Active C i Redermicu pod oczy,od czasu do czasu robie sobie kuracje z Dirosealu bo to dobrze tez na moje naczynka dziala i przy okazji laduje pod oczy i ma tez dzialanie przeciwzmarszczkowe i..filtry
W okresie jesienno zimowym lubie dogodzic mojej skorze bo potrzebuje dobrego nawilzenia i natluszczenia wiec dlatego Multi Active jest niezly ale ostatnio odkrylam tez emulsje Nuxe,ktora ma bardzo podobne dzialanie.
Z ciekawosci wyprobuje sobie chwalony przez Ciebie Hydra Quench


To taki maly OT i dziekuje za opis
Bardzo chętnie i z wielką uwagą przeczytałam sobie o Twojej pielęgnacji Asiu, tym bardziej że też mam naczynkową cerę.
Dziękuję. Muszę przyjrzeć się bliżej temu Redermicowi bo jeszcze go nie miałam a nadal szukam ideału pod oczy i na moje zmarszczki.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 07:52   #2177
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Nulka rezygnacja z kolacji nigdy nie przyszłaby mi do głowy Wstydzę się napisać o której godz czasami zdarza mi sie coś przekąsić
To Kasiek myślała nad rezygnacją z kolacji co oczywiście będziemy próbowac jej wyperswadować

aa to pomylkazdecydowanie trzeba wyperswadowac!!

ja od dzisiaj zaczynam odchudzankoko-kosmetyczna dietke tylko ze na Tru na razie nic nie ma fajnego ehh
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 09:01   #2178
kasica74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 86
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

[quote=Ajsun;10307148]Mozesz podac kod jaki masz na opakowaniu? I kiedy mniej wiecej zamawialas? Bo ja tez sie zastanawiam nad tym sypancem.
Czy Twoim zdaniem stracil on juz swoje wlasciwosci? Jaki masz odcien?


....

Ajsun, wielkie dzieki za odpowiedz, jako, ze w weekend nie mialam dostepu do internetu to naskrobalam cos w koncu sama i uznali mi reklamacje, zwroca mi kase i nie musze im odsylac pudru. Zamowilam odcien 01 translucent, ale w zwiazku z jego nieswiezoscia nie badalam jeszcze jak wyglada na twarzy, na rece roztarty wyglada bardzo naturalnie i rozprowadza sie normalnie. Niestety kodu nie moge podac bo jest zdrapany Zamawialam go jakos 19 grudnia. Pod koniec tygodnia (czwartek) sprawdze jak wyglada na twarzy bo zostal w domu, a mnie tam do czwartku nie bedzie. Nie wiem tylko czy w zwiazku z ta jego nieswiezoscia bedziesz nadal zainteresowana?Wg moich badan na rece chyba jeszcze nie stracil swoich wlasciwosci, zobaczymy co bedzie na twarzy. Tylko, ze inna para kaloszy, ze to jest naprawde spore pudlo i na dlugo wystarczy i nie wiem czy az tak dlugo zachowa swoje wlasciwosci, nawet jesli teraz je ma...
kasica74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 09:31   #2179
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja zwykle czekałam 3 tygodnie na zwrot, ale dzisiaj miło się zaskoczyłam, bo w skrzynce było info z paypala, że nastąpił zwrot, a wysyłałam prośbę o zwrot 31 grudnia W moim przypadku to miłe przyspieszenie, bo pamiętam czasy, że i ponad miesiąc czekałam



Kiedyś czekałam ponad miesiąc i pisałam ponownie Napisz nie zaszkodzi, a pomóc może
Ja też już dzisiaj dostałam 3 następne Jeszcze 3...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 12:44   #2180
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja też już dzisiaj dostałam 3 następne Jeszcze 3...
A ja znów laurkę dostałam Ale mnie ten UC kocha, że mi takie listy przysyła
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 13:10   #2181
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Ja dostałam laurke na ten kolorowy roświetlacz Lauderka no co oni - ciekawe czy ovatują???
Są nowe laurki limit wynosi 150 euro ale nie dotyczy to zamówien wysyłkowych. ale pojawia sie kwestia przesyłek niehandlowych na własny uzytek limit 45 euro....ciekawe czy w takim razie będa watować te nizsze bo do tej pory jednak niektore puszczali bez opłat te do 32 euro hmmmmmm juz im wysyłam wrrrr

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-01-05 o 13:16 Powód: nowa laurka
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 13:33   #2182
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

też zastanawiam się jak teraz będzie z tym całym UC. Ostatnio zrobili mi miłą niespodziankę przepuszczając Tumulta, a jeszcze milszą, jak dziś listonosz przyniósł eyeliner ardenki bez naliczonego VATu (w wigilię wysyłałam im OC).

Jeżeli jednak zaczną naliczać VAT wszystkim paczkom, Tru może się zbuntować i przestać zwracać, czego właśnie się obawiam.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 13:40   #2183
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

No to w sumie na nas sie okaże czy przywala czy przepuszczą.....na mam pozycje magazynową nr 10 to jeszcze nie nałapali duzo w tym roku to może szybko im to pójdzie oby - bo jakos nie mogę sie doczekać co to za cudenko w sumie w ciemno kupowane uffff
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 13:44   #2184
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Jeżeli jednak zaczną naliczać VAT wszystkim paczkom, Tru może się zbuntować i przestać zwracać, czego właśnie się obawiam.
Też tak sądzę. Jeśli poczta zacznie naliczać opłaty na podstawie zielonej deklaracji celnej (dziś dostałam paczki złapane przez UC przed świętami - i jak zwykle paczki do ok 70 zł- puszczone bez żadnych opłat) to lawinowo się pojawią prośby o zwrot naliczonych należności i się połapią, ze coś się zmieniło. Ewentualnie o zmianie przepisów donieść mogą polscy współpracownicy truskawy. Zobaczymy.


Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
No to w sumie na nas sie okaże czy przywala czy przepuszczą.....na mam pozycje magazynową nr 10 to jeszcze nie nałapali duzo w tym roku to może szybko im to pójdzie oby - bo jakos nie mogę sie doczekać co to za cudenko w sumie w ciemno kupowane uffff
czyli masz rzecz złapaną przez UC już w 2009 roku? Acha czyli wydaje się, że wszystko bez zmian?
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-01-05 o 13:46
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 13:47   #2185
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

A ja pytałam moją listonoszke czemu ona mi tego nie liczy - oni listonosze naprawdę nic na ten temat nie wiedzą bo chyba już by musieli cos wiedzieć. Chyba się trzeba z mimi zaprzyjaźnić na wszelki bo zawsze cos tam będzie mozna przeprawić itp itp itp......
Dokładnie tak mi się wydaje żeb bez zmian....pisemko jest z 2.01.09 zobaczymy czy ovatują czy odeślą bo jakby nie było limit sie zwiększył....

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2009-01-05 o 13:49 Powód: bez zmian z UC
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 13:52   #2186
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
A ja pytałam moją listonoszke czemu ona mi tego nie liczy - oni listonosze naprawdę nic na ten temat nie wiedzą bo chyba już by musieli cos wiedzieć. Chyba się trzeba z mimi zaprzyjaźnić na wszelki bo zawsze cos tam będzie mozna przeprawić itp itp itp......
Dokładnie tak mi się wydaje żeb bez zmian....pisemko jest z 2.01.09 zobaczymy czy ovatują czy odeślą bo jakby nie było limit sie zwiększył....
Czyli jak zwykle u nas - projekty projektami, ustawy, afera nakręcana przez dziennikarzy a życie sobie
Brakuje zapewne aktów wykonawczych itd, no nic dobra nasza (oczywiście pod warunkiem, ze dalej w UC będzie obowiązywała loteria "ten do clenia,ten do obrotu")
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-01-05 o 13:55
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 13:56   #2187
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

no ale zobaczymy jak to przejdzie bo limit sie zwiększył, a pewnie żeby im sie nie nudziło to łapali wszystko....szkoda że nie mam czasu bo bym sobie do Bytomia podjechala....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 14:02   #2188
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
no ale zobaczymy jak to przejdzie bo limit sie zwiększył, a pewnie żeby im sie nie nudziło to łapali wszystko....szkoda że nie mam czasu bo bym sobie do Bytomia podjechala....
zobaczymy jak to będzie działać
Piszcie co i jak dzieje się z Waszymi noworocznymi zakupami, wydumamy jaki jest nowy system
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 14:06   #2189
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: warto robić zakupy na strawberry.com?

Nie warto, fu
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 15:16   #2190
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Wątki łączę.
Proszę czytać chociaż nagłówki na pierwszej stronie forum.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.