17. Chorobowy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-14, 18:06   #31
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: 17. Chorobowy

Troszke taki zwyklaczkowy ten makijaż, niestety widze tylko zielen, ale rozumiem, ze to wina zdjęć- sama czesto mam z nimi kłopot.
Co do rzes to mam ten sam problem co Ty. Nie sa ani troche podkrecone, nawet zalotka im nie pomagała. Aż zaczełam podobnie jak Caya podkrecac je po pomalowaniu tuszem i teraz jestem z nich zadowolona

Zdrówka zycze
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 21:12   #32
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: 17. Chorobowy

Cytat:
Napisane przez Lara-21 Pokaż wiadomość
Troszke taki zwyklaczkowy ten makijaż, niestety widze tylko zielen, ale rozumiem, ze to wina zdjęć- sama czesto mam z nimi kłopot.
Co do rzes to mam ten sam problem co Ty. Nie sa ani troche podkrecone, nawet zalotka im nie pomagała. Aż zaczełam podobnie jak Caya podkrecac je po pomalowaniu tuszem i teraz jestem z nich zadowolona

Zdrówka zycze
Dziękuję Z tym podkręcaniem po pomalowaniu muszę kiedyś spróbować
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 00:38   #33
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: 17. Chorobowy

Daisy mi wyciagnela z ust to co myslalam o policzkach :P mam problemy z wyrazaniem mysli ostatnio chyba:P:P
aaaaaaaaaaaaaaaa i ja kreski robie zaawsze tylko cieniami..mam jeden jedyny liner czarny to do klasyka go uzywam jedynie a te wszystkie kolorowe kreski to cienie
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...





Edytowane przez Candy Killer
Czas edycji: 2009-01-15 o 00:52
Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 08:28   #34
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: 17. Chorobowy

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Daisy mi wyciagnela z ust to co myslalam o policzkach :P mam problemy z wyrazaniem mysli ostatnio chyba:P:P
aaaaaaaaaaaaaaaa i ja kreski robie zaawsze tylko cieniami..mam jeden jedyny liner czarny to do klasyka go uzywam jedynie a te wszystkie kolorowe kreski to cienie
A jak robisz te kreski? Używasz Duraline czy może czegoś innego?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 10:00   #35
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: 17. Chorobowy

Jeanne podoba mi się ten makijaż i nie uważam, że jest nudny.
Nie zawsze makijaże niekolorowe, bardziej stonowane muszą powiewać nudą. Twój makijaż jest elegancki i subtelny.
Mój monitor oddaje kolory makijażu, bo widzę zieleń, grafit, szarość i czerń.
Może nie są one bardzo widoczne, ale potrafię się ich doszukać na zdjęciach.
Jeżeli chodzi o zastrzeżenia to, nie podoba mi się zaznaczenie policzków, za bardzo pociągnęłaś róż w dół. Zresztą Daisy wszystko Ci ładnie wypisała
Jeszcze podkreśliłabym troszkę brwi na Twoim miejscu. Polecam paletkę cieni do brwi Essence. Daje bardzo naturalny efekt.
Ogólnie makijaż mi się podoba, bo masz swój styl cieniowania i jest super
Zdrowiej szybko żeby zrobić furorę na studniówce
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 13:13   #36
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: 17. Chorobowy

Mi tez sie bardzo podoba i widze granat, nawet troszke tej zieleni w kaciki i pieknie to wyglada z Twoja teczowka

A ja tez mam problem z wyciaganiem cieni, wyciagam je naprawde wysoko ale duzo mi brakuje do wyciagania jakie robia dziewczyny na MM
pamietam jak kiedys tak fioletem sie pieknie wymalowalam to ktos spytal czy na studniowke ide? a to byl zwykly dzien i od tamtej pory jak wyciagam cien to niestety tylko na wieczor bo niektorzy sie gapia jakbym z balu sie wyrwala :P


tez mam problem z modelowaniem mojej okraglej buzi, i przy okazji podglądujac Ciebie moze i ja sie naucze.

Ładnie
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 16:33   #37
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: 17. Chorobowy

Jeanne...niczego nie uzywam..robie na mokro kreski
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 17:48   #38
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: 17. Chorobowy

A ja mam pytanie do Jeanne może troche głupie ale musze wiedziec
jesteś w moim wieku ja też bardzo lubie sie malowac i sporo eksperymentuje, koleżanki nie raz ohaja i ahają jaki to mam śliczny makijaz i czasem prosza mnie o zrobienie im makijażu przed impreza. ale Tobie malowanie wychodzi dużo dużo lepiej niż mnie jak na 18 lat naprawde świetna jestes chcialam zapytac, czy uczyłas sie sama, tzn malowałas, malowalas i w końcu doszlas do takiej wprawy czy moze ktos Cię uczył, siostra, mama, koleżanka ? albo jakies ksiązki, czy inne poradniki ? czy tak po prostu, metoda eksperymentow, prób i błędów?
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 19:07   #39
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: 17. Chorobowy

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Jeanne podoba mi się ten makijaż i nie uważam, że jest nudny.
Nie zawsze makijaże niekolorowe, bardziej stonowane muszą powiewać nudą. Twój makijaż jest elegancki i subtelny.
Mój monitor oddaje kolory makijażu, bo widzę zieleń, grafit, szarość i czerń.
Może nie są one bardzo widoczne, ale potrafię się ich doszukać na zdjęciach.
Jeżeli chodzi o zastrzeżenia to, nie podoba mi się zaznaczenie policzków, za bardzo pociągnęłaś róż w dół. Zresztą Daisy wszystko Ci ładnie wypisała
Jeszcze podkreśliłabym troszkę brwi na Twoim miejscu. Polecam paletkę cieni do brwi Essence. Daje bardzo naturalny efekt.
Ogólnie makijaż mi się podoba, bo masz swój styl cieniowania i jest super
Zdrowiej szybko żeby zrobić furorę na studniówce
Dziękuję bardzo Co do brwi - były naprawdę mocno podkreślone czarną kredką, po prostu na zdjęciach tego nie widać. Mocniej nie mogę ich już podkreślać, bo wyglądałabym groteskowo Z różem będę ćwiczyć

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
Mi tez sie bardzo podoba i widze granat, nawet troszke tej zieleni w kaciki i pieknie to wyglada z Twoja teczowka

A ja tez mam problem z wyciaganiem cieni, wyciagam je naprawde wysoko ale duzo mi brakuje do wyciagania jakie robia dziewczyny na MM
pamietam jak kiedys tak fioletem sie pieknie wymalowalam to ktos spytal czy na studniowke ide? a to byl zwykly dzien i od tamtej pory jak wyciagam cien to niestety tylko na wieczor bo niektorzy sie gapia jakbym z balu sie wyrwala :P


tez mam problem z modelowaniem mojej okraglej buzi, i przy okazji podglądujac Ciebie moze i ja sie naucze.

Ładnie
Dziękuję Co do modelowania to w takim razie obie musimy się nauczyć, Daisy dała mi kilka wskazówek i mam zamiar wprowadzić je w życie

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Jeanne...niczego nie uzywam..robie na mokro kreski
Też myślałam, żeby robić je samą wodą, chętnie bym spróbowała, ale nie mam pędzla do eyelinera

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do Jeanne może troche głupie ale musze wiedziec
jesteś w moim wieku ja też bardzo lubie sie malowac i sporo eksperymentuje, koleżanki nie raz ohaja i ahają jaki to mam śliczny makijaz i czasem prosza mnie o zrobienie im makijażu przed impreza. ale Tobie malowanie wychodzi dużo dużo lepiej niż mnie jak na 18 lat naprawde świetna jestes chcialam zapytac, czy uczyłas sie sama, tzn malowałas, malowalas i w końcu doszlas do takiej wprawy czy moze ktos Cię uczył, siostra, mama, koleżanka ? albo jakies ksiązki, czy inne poradniki ? czy tak po prostu, metoda eksperymentow, prób i błędów?
Dziękuję za wszystkie miłe słowa Nauczyłam się wszystkiego sama metodą prób i błędów - malowałam, zmywałam, malowałam, zmywałam i tak w kółko (aż się nabawiłam uczulenia na powiece) Nie czytałam żadnych poradników, ale patrzyłam na makijaże dziewczyn na MM; przede wszystkim zafascynowała mnie AgaBil, która jest moim zdaniem największym talentem, jaki kiedykolwiek pojawił sie na Wizażu. Poznałam kilka podstawowych zasad, a metodę cieniowania i rozcierania opracowałam i opanowałam sama Niestety najlepiej wychodzi mi malowanie własnej siebie, innych maluje mi się trochę gorzej, ale właśnie będę miała okazję pomalować koleżankę i zobaczymy, jak to wyjdzie
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 19:12   #40
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: 17. Chorobowy

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie miłe słowa Nauczyłam się wszystkiego sama metodą prób i błędów - malowałam, zmywałam, malowałam, zmywałam i tak w kółko (aż się nabawiłam uczulenia na powiece) Nie czytałam żadnych poradników, ale patrzyłam na makijaże dziewczyn na MM; przede wszystkim zafascynowała mnie AgaBil, która jest moim zdaniem największym talentem, jaki kiedykolwiek pojawił sie na Wizażu. Poznałam kilka podstawowych zasad, a metodę cieniowania i rozcierania opracowałam i opanowałam sama Niestety najlepiej wychodzi mi malowanie własnej siebie, innych maluje mi się trochę gorzej, ale właśnie będę miała okazję pomalować koleżankę i zobaczymy, jak to wyjdzie
podrażnione powieki od ciągłego malowania i zmywania - skąd ja to znam
dziękuje no cóż, nie pozostaje mi nic innego jak chwycic pędzelek, cien i dalej doskonalic umiejetnosci
a cienie rozcierasz pędzelkami? wgl chyba cieniowanie najlepiej wychodzi na matowych cieniach? ja mam w domu strasznie dużo błyszczacych, z drobinkami (MAC, moim zdaniem wcale nie robia szału) ale mam zamiar uzupełnic zapasy chyba ingloty kupie, widzialam, ze Ty tez ich uzywasz najczęsciej
__________________
moje życie to kupa ;p

Edytowane przez LifeIsSoSad
Czas edycji: 2009-01-15 o 19:14
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 19:25   #41
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: 17. Chorobowy

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
podrażnione powieki od ciągłego malowania i zmywania - skąd ja to znam
dziękuje no cóż, nie pozostaje mi nic innego jak chwycic pędzelek, cien i dalej doskonalic umiejetnosci
a cienie rozcierasz pędzelkami? wgl chyba cieniowanie najlepiej wychodzi na matowych cieniach? ja mam w domu strasznie dużo błyszczacych, z drobinkami (MAC, moim zdaniem wcale nie robia szału) ale mam zamiar uzupełnic zapasy chyba ingloty kupie, widzialam, ze Ty tez ich uzywasz najczęsciej
Jeśli masz problem z podrażnionymi powiekami, to musisz uważać i najlepiej przestać wtedy malować, aż się skóra uspokoi. U mnie kończyło się nawet na wielkiej opuchliźnie, pomogła dopiero maść na 'urazy gałki ocznej' Pędzli używam do wszystkiego, do rozcierania również. Czasami, jeśli chcę jeszcze bardziej złagodzić granicę cienia, to nakładam tam biały cień. Różnicy pomiędzy perłami a matami co do cieniowania nie widzę A jeśli chodzi o Inglota, to jest to moja ukochana firma jeśli chodzi o cienie Co prawda trwałość nie powala, ale intensywność koloru i paleta barw - owszem Poza tym nie umiem jakoś zaprzyjaźnić się z cieniami sypkimi, nie trzymają się mojej powieki (chyba że miałam cienie słabej jakości), nie chcą się cieniować, nie można stopniować koloru. Chciałam kupić odsypki MACa, ale podejrzewam, że leżałyby nietknięte właśnie dlatego, że są sypkie
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 02:40   #42
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: 17. Chorobowy

tez nie mam takiego pedzla..ale czlowiek jak chce cos zrobic to robi to tym co ma wiec tu nie wymyyyslaj ze nie masz tego czy tamtego bo jakbys pokombinowala to cos by sie znalazlo
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 19:12   #43
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: 17. Chorobowy

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
tez nie mam takiego pedzla..ale czlowiek jak chce cos zrobic to robi to tym co ma wiec tu nie wymyyyslaj ze nie masz tego czy tamtego bo jakbys pokombinowala to cos by sie znalazlo
To może coś podpowiesz? Bo nie mam pojęcia, czym można malować kreski na mokro, jeśli nie pędzlem.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 19:18   #44
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: 17. Chorobowy

oczywiscie ze pedzlem ale niekoniecznie potrzebny jest cienki do linera..wystarczy plaski jakis...troche pomyslunku
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 19:29   #45
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: 17. Chorobowy

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
oczywiscie ze pedzlem ale niekoniecznie potrzebny jest cienki do linera..wystarczy plaski jakis...troche pomyslunku
Tak się składa, że nie mam pędzla, który by się do tego nadawał niestety.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 00:29   #46
MyTigersAngel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 220
Dot.: 17. Chorobowy

Oj, jak ja bym chciała taki makijaż...
MyTigersAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 20:44   #47
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: 17. Chorobowy

Cytat:
Napisane przez MyTigersAngel Pokaż wiadomość
Oj, jak ja bym chciała taki makijaż...
Cienie i pędzel w rękę i do dzieła Dziękuję
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 17:20   #48
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: 17. Chorobowy

bardzo ładny,taki spokojny
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 14:42   #49
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: 17. Chorobowy

Cytat:
Napisane przez *Claire* Pokaż wiadomość
bardzo ładny,taki spokojny
Dziękuję
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 16:36   #50
Lola5Lu
Przyczajenie
 
Avatar Lola5Lu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 8
Dot.: 17. Chorobowy

O matko ile użyłaś mazideł a efekt subtelny! Gratuluję bo to nie lada sztuka wymalować się tyloma kosmetykami i uzyskać taki efekt ;-)

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

hmmm... przeczytałam dokładniej wymienioną przez Ciebie listę i doszłam do wniosku, ze jednak mój wcześniejszy komentarz był zbędny...Makijaż mi się podoba. Sprawia, że wcale nie wyglądasz na chorą
Lola5Lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 13:37   #51
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: 17. Chorobowy

Cytat:
Napisane przez Lola5Lu Pokaż wiadomość
O matko ile użyłaś mazideł a efekt subtelny! Gratuluję bo to nie lada sztuka wymalować się tyloma kosmetykami i uzyskać taki efekt ;-)

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

hmmm... przeczytałam dokładniej wymienioną przez Ciebie listę i doszłam do wniosku, ze jednak mój wcześniejszy komentarz był zbędny...Makijaż mi się podoba. Sprawia, że wcale nie wyglądasz na chorą
Dziękuję
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.