Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-12, 17:04   #4261
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

mam dobrą wiadomość trochę się u nas ociepliło i jeśli się nie pogorszy do czwartku, to jadę do outletu

dzwoniłam do nich przed chwilą i pani powiedziała, że ciągle mają stare duże pojemniczki i spory wybór kolorów czekają na nowe opakowania, ale nie wiadomo kiedy do nich dotrą.. stąd moja szybka decyzja o wyjeździe, żeby ich uprzedzić

ostatnim razem nie doliczałam żadnych dodatkowych kosztów, bo jechałam tak jakby 'przy okazji'.. teraz jadę tylko do outletu po pigmenty.. więc chciałabym, żeby zwróciły nam się chociaż w części koszty podróży.. dlatego, jeśli ktoś chce jakiegoś pigmenciora, do ceny każdego doliczę 10 zł.. myślę, że to i tak dobra opcja, biorąc pod uwagę wielkość opakowań już prawie nigdzie niedostępnych do tego limitowanych kolorów.. pigment wyjdzie więc w granicach 60-65 zł..

jeśli ktoś coś chce proszę o informację najpóźniej do jutra wieczora..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2010-01-12 o 17:07
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 17:12   #4262
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
mam dobrą wiadomość trochę się u nas ociepliło i jeśli się nie pogorszy do czwartku, to jadę do outletu

dzwoniłam do nich przed chwilą i pani powiedziała, że ciągle mają stare duże pojemniczki i spory wybór kolorów czekają na nowe opakowania, ale nie wiadomo kiedy do nich dotrą.. stąd moja szybka decyzja o wyjeździe, żeby ich uprzedzić

ostatnim razem nie doliczałam żadnych dodatkowych kosztów, bo jechałam tak jakby 'przy okazji'.. teraz jadę tylko do outletu po pigmenty.. więc chciałabym, żeby zwróciły nam się chociaż w części koszty podróży.. dlatego, jeśli ktoś chce jakiegoś pigmenciora, do ceny każdego doliczę 10 zł.. myślę, że to i tak dobra opcja, biorąc pod uwagę wielkość opakowań już prawie nigdzie niedostępnych do tego limitowanych kolorów.. pigment wyjdzie więc w granicach 60-65 zł..

jeśli ktoś coś chce proszę o informację najpóźniej do jutra wieczora..
no proszę to się nazywa spontan
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 17:14   #4263
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
mam dobrą wiadomość trochę się u nas ociepliło i jeśli się nie pogorszy do czwartku, to jadę do outletu

dzwoniłam do nich przed chwilą i pani powiedziała, że ciągle mają stare duże pojemniczki i spory wybór kolorów czekają na nowe opakowania, ale nie wiadomo kiedy do nich dotrą.. stąd moja szybka decyzja o wyjeździe, żeby ich uprzedzić


To moze i ja sie wybiore Tylko kiedy??? No cos sie w pracy wykombinuje - czego sie nie robi dla MACzkow

Ps. wyrozowalam sie dzis bo wybieram sie na imprezke, ale byl to efekt chorych czerwonych polikow i w dodatku plamiastych. Nie wiem, co robie zle, ale rozem to ja sie smarowac nie potrafie...... a tak bym chciala.......

Edytowane przez She Wolf
Czas edycji: 2010-01-12 o 17:27
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 17:18   #4264
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
no proszę to się nazywa spontan
raczej mus
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 17:19   #4265
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
mam dobrą wiadomość trochę się u nas ociepliło i jeśli się nie pogorszy do czwartku, to jadę do outletu

dzwoniłam do nich przed chwilą i pani powiedziała, że ciągle mają stare duże pojemniczki i spory wybór kolorów czekają na nowe opakowania, ale nie wiadomo kiedy do nich dotrą.. stąd moja szybka decyzja o wyjeździe, żeby ich uprzedzić

ostatnim razem nie doliczałam żadnych dodatkowych kosztów, bo jechałam tak jakby 'przy okazji'.. teraz jadę tylko do outletu po pigmenty.. więc chciałabym, żeby zwróciły nam się chociaż w części koszty podróży.. dlatego, jeśli ktoś chce jakiegoś pigmenciora, do ceny każdego doliczę 10 zł.. myślę, że to i tak dobra opcja, biorąc pod uwagę wielkość opakowań już prawie nigdzie niedostępnych do tego limitowanych kolorów.. pigment wyjdzie więc w granicach 60-65 zł..

jeśli ktoś coś chce proszę o informację najpóźniej do jutra wieczora..
Marti, czy mogłabym skorzystać z Twojej uprzejmości i poprosić Cię o kupno kilku pigmentów ?
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 17:25   #4266
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Marti, czy mogłabym skorzystać z Twojej uprzejmości i poprosić Cię o kupno kilku pigmentów ?
oczywiście tylko jak wiecie tam są głównie limitowanki
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 17:28   #4267
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
To moze i ja sie wybiore Tylko kiedy??? No cos sie w pracy wykombinuje - czego sie nie robi dla MACzkow

Ps. wyrozowalam sie dzis bo wybieram sie na imprezke, ale byl to efekt chorych czerwonych polikow i w dodatku plamiastuch. Nie wiem, co robie zle, ale rozem to ja sie smarowac nie potrafie...... a tak bym chciala.......
A czy utrwalasz podkład pudrem (sypkim lub jakimkolwiek innym)? Strzepujesz pędzel przed dotknięciem polika? I może spróbuj jakimś delikatniejszym kolorem

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
oczywiście tylko jak wiecie tam są głównie limitowanki
Marti, a był Naked? Tylko na niego mam ochotę i kasę jakoś odłożę
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 17:29   #4268
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
oczywiście tylko jak wiecie tam są głównie limitowanki
Dziękuję &
mi właśnie o te LE chodzi dokładne info wyślę Ci na PW, dobrze?
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 17:32   #4269
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Marti, a był Naked? Tylko na niego mam ochotę i kasę jakoś odłożę
chyba nie było ostatnio

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Dziękuję &
mi właśnie o te LE chodzi dokładne info wyślę Ci na PW, dobrze?
ok
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 17:39   #4270
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

To szkoda. A drugie moje głupie pytanie, ile kosztowały piątki małych pigmaczy? Pigmejów?
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 17:42   #4271
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Ja znowu przelotem

ktos pytał o róz Style - on jest prawie morelowy, tzn jest w nim minimalna nutka rózu - pozatym jest piekny i daje bardzo świeży efekt

takien 100% swiezej moreli MAC nie ma, w innych firmach też posucha, szukam i szukam i nic, kiedys Bourjois miało taki kolor- ale ja nie lubie ich rózy
a patrzyłeś na Clinique Innocent Peach? mi się wydaje że on taki jest trochę jakby ale ja się nie znam, sam musisz oblookać
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 17:48   #4272
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
To szkoda. A drugie moje głupie pytanie, ile kosztowały piątki małych pigmaczy? Pigmejów?
nie mam zielonego pojęcia.. nie pamiętam

uciekam do pracy, a Wy myślcie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 18:09   #4273
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
nie mam zielonego pojęcia.. nie pamiętam

uciekam do pracy, a Wy myślcie

Miłego. Papa
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 21:01   #4274
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Wrzuciłam swatche
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 21:28   #4275
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Melduje że test mineraliza wykonany. Nałożony na warstwę: DDML, na to krem Superdefense, na to Studio Fix Fluid i na wierzch dość solidnie nałożony MSFN. Nie przetłuścił sie w miejscach strategicznych. Noszony od 10.30 do teraz. Nie pociemniał daję mu dzisiaj 5!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 22:20   #4276
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Marta a można tylko pigmentowo?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 22:25   #4277
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

No żesz ku... la...la...la.... Dzisiaj wieczorem nowy status na stronie DHL: Undelivered - adverse weather. No popipczyło!!! Jakie oni mają utrudnione warunki pogodowe?! Jakoś ja co rano biegam, wywala się często na dupsko, bo np wczoraj śnieg topniał, a w nocy był przymrozek, a ja biegusiam rano, więc odczułam na własnym zadku warunki. Drogi są przejezdne, a napewno z pieprzonej bazy dhl do mnie, bo mają ciągle główną drogę! Frajerzy!!! Zapewne Anglicy za kółkiem, bo oni jeździć nawet gdy pada deszcz nie potrafią!
Wczoraj przez te warunki pogodowe musiałam szefowej jechać porche chayennem do domu, bo ona nie umie! Boże... napęd na 4 koła, ale jak pani daje mu gaz do dechy to wiadome, że się ślizga i nie jedzie.
Co za naród!!!
A jeszcze podczas przeglądu porannej prasy przeczytałam kolejny artykół w daily express, w którym najeżdżają na Polaków. Więc dzień do . Nasuwa mi się tylko na myśl: "pierdne , żygnę i wyjde bo chamstwa nie zniese".
Kurde... Ciągnie mnie do Irlandii... Tak myślę, że zaproponuję wycieczkę mężowi. Gdzie dokładnie ten outlet z Mac'iem, bo muszę znaleźć blisko ciekawe miejsca, żeby nie było że mąż mi pokaże że mam kuku na muniu, bo wybieram się po kosmetyki do innego państwa Mnie do pigmentów nie ciągnie jakoś strasznie, chociaż zapewne kilka nabędę wkrótce. Może bym wzięła z kimś pigmenty na spółę. Mi by wystarczyły odsypki do słoiczków na próbki mac'a. Bo nie chcę żadnych fiolek itd. Mógłny się ktoś podzielić tym co już ma?
Ja mam tylko jeden glitter, bo kupiłam go ze względów, makijaży na noc sylwestrową. W sumie mogliby robić pigmenty wielkości tych z holiday collection. I o wiele taniej wtedy. Życie byłoby wtedy przyjemniejsze :P

W ogóle pytanko do MARTIRYB: czy na gatwick mają jakieś pro? I ile kosztują cienie? Bo lecę z gatwick south po raz drugi (zawsze latałam z north), a już robiłam obeznanie przez bratową, bo leciała ostatnio i mówiła mi że mac jest spory. Tylko ona nie ma zamiłowania do kometyków tak jak ja, więc nic oprócz tego się nie dowiedziałam :/

W ogóle... postanowiłam, iż nie kupię żadnego fluidline z mac. Wolę akurat w tym inglota, bo i tak nie ma szans na zużycie całych słoiczków jakiś dziwnych kolorów, więc szkoda mi kasy. Czarny i brązowy fluidline mogę mieć, ale coś innego zakupię z inglota w Polandii.

Idę się uczyć, ale za pewne tu jeszcze zaglądnę ;P

PS Tak Nadi, nowy avatar :P
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 22:55   #4278
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Pyt. do dziewczyn prasujacych pigmenty.....jaką konsystencje musi miec " papka pigmentowa" przed odparowaniem?
Nie wiem czy nie robię zbyt gęstej

Aha......jest ktoś chetny na przygarniecie cienia vapour ? ( wkladu do palety)
Jakos nie pasuje mi ten kolor
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 00:19   #4279
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Marta a można tylko pigmentowo?
nie nie tylko pigmentowo jak chcesz coś innego i akurat będzie, to kupię

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Kurde... Ciągnie mnie do Irlandii... Tak myślę, że zaproponuję wycieczkę mężowi. Gdzie dokładnie ten outlet z Mac'iem, bo muszę znaleźć blisko ciekawe miejsca, żeby nie było że mąż mi pokaże że mam kuku na muniu, bo wybieram się po kosmetyki do innego państwa
outlet jest koło Befastu.. to już Północna Irlandia, a nie ROI

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Mnie do pigmentów nie ciągnie jakoś strasznie, chociaż zapewne kilka nabędę wkrótce. Może bym wzięła z kimś pigmenty na spółę. Mi by wystarczyły odsypki do słoiczków na próbki mac'a. Bo nie chcę żadnych fiolek itd. Mógłny się ktoś podzielić tym co już ma?
ja mogę jak coś.. troszkę już mam w swojej kolekcji.. i teraz planuję kupić 1 (a jak zwariuję, to 2 ) x wszystko

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
W ogóle pytanko do MARTIRYB: czy na gatwick mają jakieś pro? I ile kosztują cienie? Bo lecę z gatwick south po raz drugi (zawsze latałam z north), a już robiłam obeznanie przez bratową, bo leciała ostatnio i mówiła mi że mac jest spory. Tylko ona nie ma zamiłowania do kometyków tak jak ja, więc nic oprócz tego się nie dowiedziałam :/
nie byłam na Gatwick tylko Stansted.. cień kosztuje tam 9,60 funta..

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Pyt. do dziewczyn prasujacych pigmenty.....jaką konsystencje musi miec " papka pigmentowa" przed odparowaniem?
Nie wiem czy nie robię zbyt gęstej
Kochanie dość gęsta jeśli chcesz mieć więcej prasowańca.. ale na tyle rzadka, żeby wszystko udało Ci się wymieszać, tzn alkohol z pigmentem..

a czemu myślisz, że robisz za gęstą?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2010-01-13 o 00:21
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 08:54   #4280
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

czy chciałby ktoś ze mną na spółkę kupić Circe Plum (o ile będzie)? Cały to za dużo dla mnie jednej...
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 09:48   #4281
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

Kochanie dość gęsta jeśli chcesz mieć więcej prasowańca.. ale na tyle rzadka, żeby wszystko udało Ci się wymieszać, tzn alkohol z pigmentem..

a czemu myślisz, że robisz za gęstą?
Wydawała mi się za gęsta, bo trudno było wymieszać. W kazdym razie zrobiłam 3 prasowańce, dziś zrobie nimi makijaz, wiec jesli sie nie pokrusza to próbe uznam za udana i dziś poprasuje wszystkie swoje ulubione.
Trudno jednak pana wypełnic po brzegi, troche z tym zabawy, a i po odparowaniu i ściśnieciu zmniejsza swoja objętośc.
Czy Wy w końcowym etapie macie pigmentu w panie tyle co cienia fabrycznie wyprodukowanego ........mi sie nie udało
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 10:14   #4282
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Wydawała mi się za gęsta, bo trudno było wymieszać. W kazdym razie zrobiłam 3 prasowańce, dziś zrobie nimi makijaz, wiec jesli sie nie pokrusza to próbe uznam za udana i dziś poprasuje wszystkie swoje ulubione.
Trudno jednak pana wypełnic po brzegi, troche z tym zabawy, a i po odparowaniu i ściśnieciu zmniejsza swoja objętośc.
Czy Wy w końcowym etapie macie pigmentu w panie tyle co cienia fabrycznie wyprodukowanego ........mi sie nie udało
Wiesz co mi nigdy nie wychodzi tak jak fabryczny cień , równo z brzegiem pana
wysłałam Ci PW odnośnie cienia
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 12:15   #4283
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Melduje że test mineraliza wykonany. Nałożony na warstwę: DDML, na to krem Superdefense, na to Studio Fix Fluid i na wierzch dość solidnie nałożony MSFN. Nie przetłuścił sie w miejscach strategicznych. Noszony od 10.30 do teraz. Nie pociemniał daję mu dzisiaj 5!
Mojaż Ty bohaterko!!!! Super dzięki za test i poświęcenie!!! A możesz jeszcze dopisać jaką masz cerę, bo chciałam przemyśleć czy przy mojej da radę.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 15:23   #4284
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Mojaż Ty bohaterko!!!! Super dzięki za test i poświęcenie!!! A możesz jeszcze dopisać jaką masz cerę, bo chciałam przemyśleć czy przy mojej da radę.
cerę mam dość suchą ale miejscami przetłuszczającą się (chyba parę postów temu pisałam). Broda, skrzydełka nosa itp. Cała ta maź była na dość tłustawej powłoce jaką robi Superdefense dzisiaj to samo - zero błyszczenia - mimo, że warunki szalone - na zmianę ciepło i zimno...
bez przesady z tym bohaterstwem coś i tak trzeba nałożyć na pyszczor przed wyjściem z domu
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 15:55   #4285
maryannade
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

złamanie regulaminu

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-01-15 o 06:04
maryannade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 16:22   #4286
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
czy chciałby ktoś ze mną na spółkę kupić Circe Plum (o ile będzie)? Cały to za dużo dla mnie jednej...
fraise26, ja bardzo chętnie przygarnę tą połówkę
zaraz napiszę Ci PW
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 18:32   #4287
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Marti jak to ma byc z tymi zakupami, mozna jeszczelisty słac i jaka hym dopłata?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 19:15   #4288
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Wydawała mi się za gęsta, bo trudno było wymieszać. W kazdym razie zrobiłam 3 prasowańce, dziś zrobie nimi makijaz, wiec jesli sie nie pokrusza to próbe uznam za udana i dziś poprasuje wszystkie swoje ulubione.
Trudno jednak pana wypełnic po brzegi, troche z tym zabawy, a i po odparowaniu i ściśnieciu zmniejsza swoja objętośc.
Czy Wy w końcowym etapie macie pigmentu w panie tyle co cienia fabrycznie wyprodukowanego ........mi sie nie udało
nigdy prasowaniec nie wyjdzie taki sam jak cień
ale jeśli chcesz mieć go maksymalnie wysokiego, to musisz dawać maksymalnie dużo pigmentu.. i co chwilę mieszać.. mi ostatnio wyszedł prawie tak wysoki jak cień

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Marti jak to ma byc z tymi zakupami, mozna jeszczelisty słac i jaka hym dopłata?
ślijcie, ale w miarę szybko, bo o 4ej rano jedziemy, a chcę się jeszcze położyć choć na chwilkę

a dopłata jak pisałam 10zł do pigmentu.. 5 zł do reszty..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 19:42   #4289
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

a dopłata jak pisałam 10zł do pigmentu.. 5 zł do reszty..
Wysłałam Mam nadzieje, że będzie ta kredka bo jak nie to
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 19:46   #4290
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Wysłałam Mam nadzieje, że będzie ta kredka bo jak nie to
ja tez
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.