Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-03, 09:49   #1
niziutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 110
Question

Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?


Przeglądając stronę I. Eris (w poszukiwaniu info o Pharmaceris T) zainteresował mnie podkład
http://www.pharmaceris.pl/line.php?id=104

Niestety nigdzie nie moge znaleźć o nim informacji. Czy ktoś z was używał? Może wiecei jak otrzymać próbkę? Niestety dostępne są tylko 3 kolory...
niziutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 11:10   #2
monisia811
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 37
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Ja dostałam próbkę w aptece podkładu la roche posay unifance czy jakos tak! Jest genialny super kryje ! Jedna probka wystarczyłą mi na 3 razy!!!! Byłam w szoku ze tak rewelacyjnie kryje wszystkie pryszczochy i popekane naczynka Tylko jeden minus strasznie swieciła mi sie buziapo paru godzinach!!!!
Widocznie dla mnie odpowiedni byłby matujący z tej firmy podkład!
monisia811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 14:30   #3
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Chetnie bym go wyprobowala. Orientujecie sie moze ile kosztuje ten fluid? Obawiam sie, ze moze to byc spory wydatek
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 20:08   #4
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

hmm, zaintrygowałaś mnie tym podkładem. wygląda na to, że Pharmaceris F to nowa linia, chyba dopiero wchodzi na rynek, bo nawet w ich sklepie internetowym nie ma tych fluidów jeszcze. jak gdzieś znajdę albo sama wypróbuję to dam znać
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 23:50   #5
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

wow! super nareszcie cos nowego w podkładach aptecznych!! jak ktos go znajdzie w aptece dajcie znac (cena? wrażenia? itp)
mam nadzieje ze to nie kolejna kicha..
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 14:35   #6
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Na stronie internetowej wreszcie pojawila sie cena i mozliwosc zakupienia tego podkladu on-line. Do wyboru 3 kolor : ivory, sand i bronze. Cena atrakcyjna jak na apteczny i kryjacy podklad bo 36,50 zł. I teraz mam dylemat czy wyprobowac wlasnie ten czy kupic Lirene anti aging bo tez podobno ladnie kryje. Dziewczyny jak ktoras go kupi to niech sie podzieli wrazeniami. Bede bardzo wdzieczna
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 19:52   #7
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Oglądałam dzisiaj w aptece.Mam mieszane uczucia.Byłam nie przygotowana na testowanie, ale spróbowałam.No i nie wiem czy to tylko takie wrażenie - ale wtapia się ładnie w skórę, ale jest suchy.Tester raczej nowy więc nie wiem...
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 14:38   #8
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

a jak kryje? muszę poszperać w aptekach!
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 15:59   #9
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
a jak kryje? muszę poszperać w aptekach!
Kryje całkiem nieźle ale to wrażenie suchości jakoś tak mnie przytłoczyło.
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 17:58   #10
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

może z czasem wymyślą jakiś nawilżający podkład? w ogóle byłoby fajnie, gdyby wprowadzili jakieś podkłady do serii A i T., aż dziw, że jeszcze na to nie wpadli.
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 12:26   #11
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

moze ta suchosc wynika z gestosci i zawartosci pigmentu w fluidzie? co moze tez dobrze o nim swiadczyc jezeli chodzi o krycie, po drugie byc moze przed uzyciem trzeba wstrzasnac, a to ze ma pompke tez moze wplywac na konsystencje (tester nie miał wiec i moze odczucie inne)

dygresja: dla mnie MF colour adapt, tez wydawał sie "suchy" a ładnie wyrownywał kolor i dobrze sprawował sie na cerze mieszanej, choc ja i tak z reguły krem rano nakładam pod podkład.

no wlasnie, cery problemowe zazwyczaj kładą coś na twarz przed podkładem, wiec moze dlatego nie jest bardzo nawilzajacy a raczej leczniczy?

i ostatnie "może" ;-) jak przyjmie sie ten produkt (moze chca sprawdzic) to maja zamiar rozszerzyc linie? bo seria pharmaceris roznie jest odbierana, ja np. mam mieszane uczucia i wole siegnąc po LaRochePosay czy Garnier, ale moze to sie zmieni..
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 12:47   #12
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Moze skoro jest taki "suchy" to ladnie matuje tlusta cere? No i dobrze kryje? Kurcze, wreszcie apteczny kryjacy podklad w atrakcyjnej cenie.... A ja akurat potrzebuje takiego podkladu... Wolalabym jednak sprawdzic czy naprawde ladnie kryje, jest dlugotrwaly i nie tworzy maski. Bo w zimie podklady bardzo czesto schodza i przeswituje przez nie niespodzianki...
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 19:57   #13
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

acha, a jak kolory?? sa tylko trzy..
skoro firma polska to mysle sobie ze kolory dostosowane do slowianskich polek ;-)
jutro jade do centrum i pochodze po aptekach, mam nadzieje ze znajde go.
chyba wezme stary podklad ze soba, bo jakos nie wierze zeby ten najjasniejszy kolor byl akurat (moze byc albo za jasny albo za ciemny), bo seria z lirene niby nasza, ale najjasniejszy jest troche za ciemny jak dla mnie..

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Polecany do stosowania dla każdego rodzaju skóry (również skóry problemowej i wrażliwej) w celu ukrycia jej niedoskonałości (przebarwienia, rozszerzone naczynka, blizny potrądzikowe, cienie wokół oczu, trądzik różowaty) oraz zapewnienia jej naturalnego, jednolitego kolorytu. Przebadany i bardzo dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Działanie: Fluid dobrze maskuje niedoskonałości skóry (94%* badanych). Dzięki lekkiej, kremowej konsystencji i zastosowaniu innowacyjnego SYSTEMU KRYJĄCEGO NOWEJ GENERACJI TM nie obciąża skóry i nie powoduje efektu maski, a rezultat kryjący utrzymuje sie ok. 10h*. Fluid nie zatyka porów i nie pozostawia plam na ubraniu (83%* badanych). Zawarte w recepturze mikrokapsułki filtrów mineralnych chronią przed negatywnym wpływem promieni UVA i UVB. Po 2 tyg. stosowania u 94%* osób zanotowano wzrost elastyczności skory i poprawę jej nawilżenia o 15%**.

hmm... lekka kremowa, kryjaca, nawilzajaca konsystencja...... cos za pieknie to wyglada zeby bylo prawdziwe
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2009-09-07 o 20:00
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 14:15   #14
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

takie statystyki zawsze mnie przerażają, bo nigdy nie wiem, czy im ufać, czy się okaże, że ja się znajduję w tej grupie procentowej, na którą to nie działa :P
w superpharmie nie mają jeszcze tego podkładu, a szkoda.
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 15:47   #15
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

potwierdzam, u mnie w gdyni tez go nie maja a byłam w kilku aptekach (szczególnie w tych które są na www pharmaceris)
pani w aptece twierdziła ze ta firma rusza z produktami do aptek 2-3 tygodnie po reklamie w gazetach... nie wiem czy info na www mozna do tego dopiąć :-(
chyba zamowie przez internet..

kupil ktos kolor 01 lub 02 ??
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 09:48   #16
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Chyba jeszcze za wcześnie na takie pytania Myślę, że my będziemy musiały się zająć testowaniem :P

EDIT: czy ja źle widzę, czy minimalna wartość zamówienia na ich stronie to 40zł??
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'

Edytowane przez konopia
Czas edycji: 2009-09-09 o 09:52
konopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 11:29   #17
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

no tak, ale MeryJane juz go testowała? pisała pare postow wczesniej.. wiec kurcze w aptekach powinien byc...

a co do zamowien, jest tez na http://www.drolivia.pl/
jak dla mnie lepsze warunki bo jest wybor PocztaPolska/Kurier
i nie ma limitu
http://www.drolivia.pl/?name=pharmaceris+f
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2009-09-09 o 11:30
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 12:51   #18
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

A nie lepiej kupic go w aptece jak sie pojawi?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 13:31   #19
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

oczywiście, że lepiej ja poczekam jeszcze ten tydzień czy dwa.
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 13:38   #20
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
moze ta suchosc wynika z gestosci i zawartosci pigmentu w fluidzie? co moze tez dobrze o nim swiadczyc jezeli chodzi o krycie, po drugie byc moze przed uzyciem trzeba wstrzasnac, a to ze ma pompke tez moze wplywac na konsystencje (tester nie miał wiec i moze odczucie inne)

dygresja: dla mnie MF colour adapt, tez wydawał sie "suchy" a ładnie wyrownywał kolor i dobrze sprawował sie na cerze mieszanej, choc ja i tak z reguły krem rano nakładam pod podkład.

no wlasnie, cery problemowe zazwyczaj kładą coś na twarz przed podkładem, wiec moze dlatego nie jest bardzo nawilzajacy a raczej leczniczy?

i ostatnie "może" ;-) jak przyjmie sie ten produkt (moze chca sprawdzic) to maja zamiar rozszerzyc linie? bo seria pharmaceris roznie jest odbierana, ja np. mam mieszane uczucia i wole siegnąc po LaRochePosay czy Garnier, ale moze to sie zmieni..

Ja się strasznie takich rzeczy boję -mam raczej przykre doświadczenia jeżeli chodzi o takie fluidy - na mnie wyglądają tragicznie jeżeli są mocno suche - taka maska.Zawsze coś tam daję pod takowy produkt -mimo tłustawej cery.Ale wrócę jeszcze pooglądać to i popróbować.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
A nie lepiej kupic go w aptece jak sie pojawi?
one już są w aptekach-na pewno nie wszystkich, ale już są.
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 18:52   #21
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

myslę sobie skoro pharmaceris to seria erisa, jak lirene i te same laboratorium, fabryka to i odcienie tworzone specjalnie dla polek musza byc w miare podobne, bo to ta sama firma tylko inna specjalistyka

wiec, tak na oko zrobiłam porównanie, fotka:

mi najjasniejszy kolor z CityMatt nie pasuje, jest za ciemny.. wiec 01 kosc słoniowa z P.F wydaje się być jaśniejsza opcją niz naaaajjasniejszy C.M ;-)

u mnie nadal pusta :-( a pali mi się bo jestem na resztkach i musze kupic nowy podklad...
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2009-09-09 o 18:53
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 11:54   #22
senioritka
Raczkowanie
 
Avatar senioritka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

dziewczynki idźcie do apteki po coś, co jest wam potrzebne i poproście o tą próbkę ja właśnie dziś dostałam kolor ivory jak przetestuję to dam znać jakie wrażenia. dodam, że mam bardzo jasną cerę i najjaśniejszy city matt też był dla mnie za ciemny. dobry jest tylko rimmel long lasting minerals w kolorze 103 ivory
senioritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 07:18   #23
senioritka
Raczkowanie
 
Avatar senioritka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

wczoraj wypróbowałam sobie fluidzik i opisze pierwsze wrażenia - ja jestem blada, ale kolor ivory jest JAŚNIUTKI wchodzący w żółć w dodatku za dużo nałożyłam, bo naprawdę wystarczy odrobina (to pewnie będzie wpływało na jego wydajność) Dobrze kryje, najpierw wygląda na twarzy trochę maskowo, jednak po paru minutach 'wtapia się' i twarz wygląda bardzo naturalnie a z drugiej strony niedoskonałości znikają (no... prawie wszystkie) maskuje wszelkie zaczerwienienia i cienie pod oczami.
wiadomo, że nie przetrwał w niezniszczonym stanie 10h, ale chodziłam po dworze, deszczu, wietrze, zcałowywał go skutecznie mój chłopak potem jeszcze jakieś przytulanko i dalej wyglądałam NIEŹLE aczkolwiek większe syfki wyszły
generalnie oceniam go bardzo pozytynie skóra była gładziutka, nie świeciła się za bardzo, wyglądałam naturalnie
senioritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 08:09   #24
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez senioritka Pokaż wiadomość
wczoraj wypróbowałam sobie fluidzik i opisze pierwsze wrażenia - ja jestem blada, ale kolor ivory jest JAŚNIUTKI wchodzący w żółć w dodatku za dużo nałożyłam, bo naprawdę wystarczy odrobina (to pewnie będzie wpływało na jego wydajność) Dobrze kryje, najpierw wygląda na twarzy trochę maskowo, jednak po paru minutach 'wtapia się' i twarz wygląda bardzo naturalnie a z drugiej strony niedoskonałości znikają (no... prawie wszystkie) maskuje wszelkie zaczerwienienia i cienie pod oczami.
wiadomo, że nie przetrwał w niezniszczonym stanie 10h, ale chodziłam po dworze, deszczu, wietrze, zcałowywał go skutecznie mój chłopak potem jeszcze jakieś przytulanko i dalej wyglądałam NIEŹLE aczkolwiek większe syfki wyszły
generalnie oceniam go bardzo pozytynie skóra była gładziutka, nie świeciła się za bardzo, wyglądałam naturalnie
moglas bys go pokazac na rece czy policzku ? Mam jasna skore, ale wiem, ze roznie bywa ztymi najjasniejszymi kolorami ;/
Bylabym wdzeiczna
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 13:26   #25
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
Oglądałam dzisiaj w aptece.Mam mieszane uczucia.Byłam nie przygotowana na testowanie, ale spróbowałam.No i nie wiem czy to tylko takie wrażenie - ale wtapia się ładnie w skórę, ale jest suchy.Tester raczej nowy więc nie wiem...
Vichy Dermablend też jest suchy i tępo się rozsmarowuje, ale dzięki temu świetnie kryje, szkoda że nie ma mojego koloru Może Pharmaceris będzie pasował, choć Lirene zawsze były dla mnie za ciemne. Jakby któraś gdzieś dorwała w Krakowie to piszcie gdzie!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 17:04   #26
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

dzisiaj widzialam reklame pharmacerisa w olivi i twoim stylu... tak wiec kampania rozpoczeta, jezeli pani w aptece miala racje to za ok. 2 tyg powinien juz byc wszedzie do kupienia..
u mnie w gdynia nadal go nie ma ;-(
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 20:30   #27
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Szukałam dzisiaj tego podkładu i nie znalazłam, Byłam w superpharm w złotych tarasach i w aptece w centrum Janki i ani widu ani słychu Jutro zrobie nalot na apteki w mojej małej mieścinie. Zastanawiam sie tylko na odcieniem. Ivory z rimmela mineralnego był dla mnie troche za jasny, ale boje sie ze sand z pharmaceris moze byc za ciemny Dziewczyny które go maja wklejcie zdjecia
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 08:57   #28
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Kupiłam wczoraj we Włocławku kolor Sand. (36zł) Obecnie używam Double wera w kolorze Sand i dermablend nr 25 Nude. Pharmaceris jest bardziej zbliżony do double wear jeśli chodzi o kolor a jest jaśniejszy od dermablenda. Konsystencja zdecydowanie zbliżona do dermablenda. Podobna do maximum cover estee lauder. Taka gęsta maź. Niestety bardzo mało wydajny. Schodzi przy dotykaniu (podobnie jak dermablend jednak Vichy i tak jest trwalszy) Kryje dość dobrze jednak słabiej od dermablenda. Za te pieniądze nie znalazłam do tej pory nic lepszego. Jednak w ostatecznym rozrachunku wyjdzie bardzo drogo bo naprawdę trzeba go nałożyć 3-4 razy tyle co dermablenda czy maximum cover żeby osiągnąć taki sam efekt. Dobry dla osób, które tylko czasami potrzebują większego krycia. Moim faworytem nadal jest double wear estee lauder (mam okropną trądzikową nieuleczalną cerę) ale nadal szukam dalej. Kilka lat temu miałam taki podkład chyba to był Lirene w takim samym opakowaniu tylko brązowym i mial identyczną konsystencję i wydajność.

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

a plus za kolor - zero różu i żółci. Naturalny.
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 09:07   #29
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj we Włocławku kolor Sand. (36zł) Obecnie używam Double wera w kolorze Sand i dermablend nr 25 Nude. Pharmaceris jest bardziej zbliżony do double wear jeśli chodzi o kolor a jest jaśniejszy od dermablenda. Konsystencja zdecydowanie zbliżona do dermablenda. Podobna do maximum cover estee lauder. Taka gęsta maź. Niestety bardzo mało wydajny. Schodzi przy dotykaniu (podobnie jak dermablend jednak Vichy i tak jest trwalszy) Kryje dość dobrze jednak słabiej od dermablenda. Za te pieniądze nie znalazłam do tej pory nic lepszego. Jednak w ostatecznym rozrachunku wyjdzie bardzo drogo bo naprawdę trzeba go nałożyć 3-4 razy tyle co dermablenda czy maximum cover żeby osiągnąć taki sam efekt. Dobry dla osób, które tylko czasami potrzebują większego krycia. Moim faworytem nadal jest double wear estee lauder (mam okropną trądzikową nieuleczalną cerę) ale nadal szukam dalej. Kilka lat temu miałam taki podkład chyba to był Lirene w takim samym opakowaniu tylko brązowym i mial identyczną konsystencję i wydajność.

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

a plus za kolor - zero różu i żółci. Naturalny.

Kurcze, złe wiadomości przynosisz A tak się napaliłam na ten podkład... Na estee lauder mnie nie stać Mowisz o tym Lirene w takim bordowym opakowaniu? Mialam ostatnio próbkę. On jest przeciwzmarszczkowy, ale to traktuje akurat z przymruzeniem oka - krzywdy mi nie zrobi chyba, a kryje naprawde dobrze. Zastanawiam sie czy mowimy o tym samym: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=30108

Wlasnie mam dylemat kupic Lirene czy ten pharmaceris. Dziewczyny pomozcie
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 12:44   #30
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Pharmaceris F- intensywnie kryjący fluid-próbował kotś?

to zależy od Twojej cery, KujawiankA napisała, że ma wielkie problemy z cerą, dlatego jej pharmaceris nie pasuje. ja bym kupiła pharmaceris. mam głupie zaufanie do tej serii ;P podejrzewam, że i tak sama niedługo kupię, kończy mi się podkład :P

EDIT: Lirene ma potworne opinie na KWC, z tego co widzę. leć po pharmaceris
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'

Edytowane przez konopia
Czas edycji: 2009-09-16 o 12:46
konopia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.