MMowe plotki:) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-10, 22:08   #211
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe plotki:)

ło matko, ile do nadrobienia, myślałam, że nie dam rady :P

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Cześć!

Idę dziś do pracy na 15 minut rozdać świadectwa ukończenia kursu i wakacje Niestety niepłatne... więc jestem zmuszona rozpocząć "projekt denko" jeśli chodzi o kupowanie kosmetyków (słyszałyście o tej akcji?)
Taaa, oglądałam na YT o tym. Ja zawsze mam w planach wdrożenie tego, zawsze aż nie zobaczę czegoś nowego co "koniecznie muszę mieć, bo jest mi koniecznie potrzebne" (czyt. dokładnie takiego jeszcze nie mam)

Ale ale!! Dzisiaj podpisałam cyrograf Tzn. umowę kupna mieszkania, więc... skończy się beztroskie wydawanie pieniążków, bo tu pralkę trzeba będzie sobie sprawić, lodówkę i inne takie... Mimo tego jednak, cieszę się dziś jak dziecko

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
a propo sesji to wkleje Wam z ost soboty,tej takiej prywatnej w studio pierwsza odslone Pauliny
Świetne!! Masz kurcze kobieto talent

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Zobaczcie co zmalowałam jak mi się nudziło ostatnio
No... powiem.... pomysłowe Ale odbieram tego maka bardzo pozytywnie!!

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
spóźnionaale jestem i żyję
mało czasu na cokolwiek-wyjazdy do kraju to jedna wielka bieganina

mam złą wiadomość-mój synek będzie miał operację ;-( w pn idziemy do szpitala tzn jedziemy bo trzeba w dziecięcym.............we wtorek zabieg
jakieś guzki na strunach głosowych...............
myślcie o nas

buziaki
Trzymam kciuki!! Mam nadzieję, że to jednak nic takiego.
A zdjęcia z Twojej sesji są fantastyczne, oba maki świetne, ale ten "ręcznikowy" mnie powalił!!

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
ja mam głównie problem z balsamami...potrafię nakupować i się smaruję przez pierwsze kilka dni zafascynowana a potem idą w kąt...chociaż ostatnio zakochałam się w musach Tutti frutti , genialne są i efekt taki, że jedno opakowanie zużyłam już w połowie a mam je może dwa tygodnie i pewnie je wykończę a reszta będzie leżeć i czekać na gorsze czasy
To jesteśmy już dwie Nawet już nie zliczę ile mam pozaczynanych balsamów. Najczęściej jednak (czyli ok 1x na tydz) wracam do Garniera Intensywna Pielęgnacja nawilżająca przez 24h z 5% Hydro-Urea - na moją strasznie suchą skórę działa bardzo dobrze, szkoda, że nie pamiętam o smarowaniu się codziennie...

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
A i pokaze co osiagnelam na wlosach po obejrzeniu jednego filmiku wizazanki(na fryzjerskim)
Ale zebym to ja umiala tak jak ona
Super. Ostatnio właśnie mam fazę na łatwe i szybkie fryzurki. Nie umiem w ogóle układać włosów, mam do tego dwie lewe ręce, ale postanowiłam wypowiedzieć wojnę zwykłej i przebrzydłej kitce, w której wyglądam jakbym nie miała włosów wcale. Jak ktoś ma jakieś fajne źródła takich fryzur to chętnie przyjmę!!

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
No jakoś na razie idzie, to co najgorsze zostało.. jeszcze 3 egz ;/ a w indeksie tylko dwie piątki... Reszta trójek...
Piątkę to ja ostatnio widziałam na 1 roku w 1 semestrze Gratuluję zdanych egz i trzymam kciuki za następne.

Zajrzałam do Twojego fbl, fajne rzeczy tam masz

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Kurcze właśnie nie wiem... coś mam z kregosłupem, od jakiegoś ( dłuższego już ) czasu boli mnie w jednym konkretnym miejscu, raz mniej az bardziej ze nie moge sie wyprostowac..moze to od nadwagi ale to by bolalo w ledzwiowym, a nie w piersiowym... tak mnie wiecej jak zapiątko od stanika jest ten kręg mnie boli... a jak naciskam to idzie sie z bólu ....... ale terminy sa takie ze to szok
a u Ciebie tez widze nieciekawie...;/

Cześć Cukierku
Z tym nie ma żartów, ja też miałam czekać pół roku na rezonans, ale że się okazało, że zaistniało zagrożenie życia to mnie po tygodniu przyjęli na neurochirurgię. Całe szczęście wszystko się udało, no i nadal tu jestem. Więc z takimi neurologicznymi sprawami nie ma co przeciągać. Z resztą jak z każdymi rzeczami dot. zdrowia!!

Cytat:
Napisane przez czikiczikita91 Pokaż wiadomość
Do dziewczyn studiujacych, bo nie jestem tak w temacie- co studiujecie? Jak sie w tym czujecie i jak Wam idzie?
Aktualnie filologię hiszpańską na WSJO A wcześniej Kulturoznawstwo na UAMie. I szczerze mówiąc, pomimo, że o tej filologii marzyłam, to nie odnalazłam się na tych studiach. Chcę już je skończyć (mam teraz ostatnią sesję...) i mieć to z głowy. A co potem? A kto to wie, dość często wpadam na postrzelone pomysły

Ufff, pewnie do wielu spraw się nie odniosłam, ale mam nadzieję, że wybaczycie
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:13   #212
czikiczikita91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z bajki
Wiadomości: 352
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
To nie moja opinia, ja tak słyszalam od wielu osob- ze ta 120 sie osypuje i trzeba z cieniami troche "powalczyc" zeby sie pomalowac a ta 88 to wszystko super ma.

Kochane moje robaczki ide spac, jakos od 2 dni nie mam czasu na nic, makijaze nadrobie jutro

Czikita ja sie chiałam zapytac jeszcze tylko (pewnie juz ktos pytał a ja przeoczyłam) czym włoski zafarbowałas? Pieknie wygladasz w tym kolorze choc w blondzie tez mi sie podobało bardzo .

Tez bede zmieniac kolor na ciemny bo moje włosy zaczynaja mnie nienawidziec i niedługo bede łysa... ale to dopiero na wakacje, poradze sie w PL dobrej fryzjerki zebym jak d.pa wołowa nie wygladała
Młoda- Ja farobowalam Shwarzkopem ( nie mam pojecia jak sie to pisze) seria natural& easy kaszmirowy jasny brąz, numer bodajze 560
Jesli chodzi o blond, doskonale wiem co czujesz, bo sama farbowalam na jasno dooobre kilka lat i moje wlosy tez sie buntowaly, wiecznie przesuszone, koncowki do niczego itd, A teraz czuje, ze mam zdrowsze wlosy, sa meega błyszczace, az iskrzące naprawde polecam zmiane na ciemne, ciezko jest sie przestawic, ale widac roznice, nawet po 1szym farbowaniu
czikiczikita91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:13   #213
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Ja bym polecała paletę Manly ze względu na różnorodność kolorów, znajdziesz i papuzie i dzienne, z resztą ja ją uwielbiam Z drugiej strony Sleeka nie używałam, ich palety mi się nie podobają, jedynie ta z zielenią, pomarańczem itp.
Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
ja słyszalam ze paleta 88 jest lepsza niz 120.
W takim razie zdecyduje sie na ta 88. Ona takze jest Manly, prawda?
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:17   #214
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

aaaaaaaa i jeszcze zapomnialabym chcialam zyczyc wszystkim Malgorzatom, Goskom, Malgoskom, Gochom itd Wszystkiego naj naj naj z okazji imienin :party :

Greatdee gratuluje wlasnego M!
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:20   #215
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Ale ale!! Dzisiaj podpisałam cyrograf Tzn. umowę kupna mieszkania, więc... skończy się beztroskie wydawanie pieniążków, bo tu pralkę trzeba będzie sobie sprawić, lodówkę i inne takie... Mimo tego jednak, cieszę się dziś jak dziecko
OGROMNE gratulacje! Cieszę się razem z Tobą i troszkę zazdraszczam Jaka dzielnica, gdzie mieszkanko?
Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Piątkę to ja ostatnio widziałam na 1 roku w 1 semestrze Gratuluję zdanych egz i trzymam kciuki za następne.
PiONteczka! Już myślałam, że tylko mnie nie chciało się spinać
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:21   #216
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez czikiczikita91 Pokaż wiadomość
Ale zasuwacie kurcze no fajne macie te kierunki, wazne zeby jakos sie w tym czuc i to lubic. Ja sie waham pomiedzy psychologia kliniczna, a psychologia sądowo-penitencjarną. Tylko hmm, studia jednoliote 5cio letnie, wiec jesli np po 3 roku nie dam rady (chociaz narazie mam zapał, pozniej moze byc roznie) to zostane z niczym macie kogos kto jest po takowych kierunkach?
Sprawdz sobie dokladnie na stronie wydzialu na ktorym chcesz studiowac dostepnosc planu zajec. Nazwy przedmiotow na pewno Ci pomoga ogarnac z czym to sie je
Jesli chcesz to robic, to chociazby wszystko sie walilo to dasz rade!

Co do stypendium... ja sie zawzielam. Na pierwszym roku mialam 2 poprawki + egzamin komisyjny (!) a na drugim i trzecim roku się zawzięłam i chciałam udowodnic przede wszystkim sobie, ze chce i potrafie. Warto jest w siebie inwestowac, a jak pozniej jeszcze mozna dostac za to pieniazki w moim przypadku to jest 300zl, to jest to szalenie satysfakcjonujace.
Uwierz w siebie i studiuj co sobie wymarzylas a dasz rade!

Wrozka Malgorzata prawde Ci powie hehehe

Cytat:
Napisane przez czikiczikita91 Pokaż wiadomość
Chociaz mi tez kaska ostatnio naplywa i tak caaaly czas mysle na co wydac przejde sie do Maca, bo konczy mi sie puder!! (zostalo mi ok polowy, ale co tam)
Hahaha "konczy mi sie puder, ale mam połowe" ahahahha bomba
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:24   #217
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
aaaaaaaa i jeszcze zapomnialabym chcialam zyczyc wszystkim Malgorzatom, Goskom, Malgoskom, Gochom itd Wszystkiego naj naj naj z okazji imienin :party :

Greatdee gratuluje wlasnego M!
Dziękuję No, jeszcze nie do końca jest niestety moje, jeszcze bank musi się godzić łaskawie udzielić mi kredytu, więc bardzo pięknie poproszę o trzymanie kciuków w tej sprawie
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 22:24   #218
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
aaaaaaaa i jeszcze zapomnialabym chcialam zyczyc wszystkim Malgorzatom, Goskom, Malgoskom, Gochom itd Wszystkiego naj naj naj z okazji imienin :party :
Tobie skladam zyczenia dzis Gosławo a ja o urodzinowo/imieninowe poporosze w lipcu mam 2w1
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:25   #219
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
aaaaaaaa i jeszcze zapomnialabym chcialam zyczyc wszystkim Malgorzatom, Goskom, Malgoskom, Gochom itd Wszystkiego naj naj naj z okazji imienin :party :

Greatdee gratuluje wlasnego M!

podziekuuje mimo ze ja styczniowo imieninuje ale zawsze chcialam sie imieninowac w czerwcu wiec dziekuje heheh

mam zmeczenieeee a dzisiaj po poludniu meczylam kociaki aparatem i mam 2 zdjecia na ktorych jakbym zlapala ostrosc to by byly mistrz heheh ale niestety kociaki za szybko sie laly i na manualu ciezko bylo ostrosc lapac

moooje dzieciaczki kochane wlasnie ukladaja sie do spania przy Tżcie
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:27   #220
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
OGROMNE gratulacje! Cieszę się razem z Tobą i troszkę zazdraszczam Jaka dzielnica, gdzie mieszkanko?

PiONteczka! Już myślałam, że tylko mnie nie chciało się spinać

Bo ja to jestem leniem z natury

A dzielnica, hmm, chyba Dębiec? Kilka kroków od Łęgów Dębińskich, na terenie gdzie kiedyś były koszary
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:28   #221
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez chlorofilek Pokaż wiadomość
Tobie skladam zyczenia dzis Gosławo a ja o urodzinowo/imieninowe poporosze w lipcu mam 2w1
Hehe dziekuje to masz tak samo jak ja bo ja dzisiaj mam 2in1 w dziecinstwie bardzo ubolewalam z tego powodu bo nie dostawalam podwojnych prezentow...ale zachlanna bylam a teraz sie ciesze z tego powodu bo raz i z glowy
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 22:29   #222
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
p
mam zmeczenieeee a dzisiaj po poludniu meczylam kociaki aparatem i mam 2 zdjecia na ktorych jakbym zlapala ostrosc to by byly mistrz heheh ale niestety kociaki za szybko sie laly i na manualu ciezko bylo ostrosc lapac

moooje dzieciaczki kochane wlasnie ukladaja sie do spania przy Tżcie
Te z lania i tak są świetne Ale ostatnie jest boskie!!
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:32   #223
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Bo ja to jestem leniem z natury

A dzielnica, hmm, chyba Dębiec? Kilka kroków od Łęgów Dębińskich, na terenie gdzie kiedyś były koszary
Łaaaaaa! Czyżby Saperska?
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:34   #224
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Hehe dziekuje to masz tak samo jak ja bo ja dzisiaj mam 2in1 w dziecinstwie bardzo ubolewalam z tego powodu bo nie dostawalam podwojnych prezentow...ale zachlanna bylam a teraz sie ciesze z tego powodu bo raz i z glowy
Hah ja ubolewałam, ze mam urodziny w wakacje i wszystkie dzieci wtedy sa na wczasach. Teraz jest mi to bez roznicy szczerze mowiac. Ale bedac w liceum zrobilam przekret i razem z kolezanka Gosia i obchodzilysmy imieniny bodajze w pazdzierniku by nie byc pytane na chemii i matematyce tego dnia kupilysmy 2kg cukierkow zeby sie udało
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:37   #225
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez chlorofilek Pokaż wiadomość
Hah ja ubolewałam, ze mam urodziny w wakacje i wszystkie dzieci wtedy sa na wczasach. Teraz jest mi to bez roznicy szczerze mowiac. Ale bedac w liceum zrobilam przekret i razem z kolezanka Gosia i obchodzilysmy imieniny bodajze w pazdzierniku by nie byc pytane na chemii i matematyce tego dnia kupilysmy 2kg cukierkow zeby sie udało
Hehe pomyslowe no ale zainwestowac musialyscie w cukierki
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:39   #226
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Hehe pomyslowe no ale zainwestowac musialyscie w cukierki
oj tam oj tam, wazne ze misja zakonczyla sie sukcesem
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:39   #227
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Łaaaaaa! Czyżby Saperska?
taaak, a co?
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:41   #228
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: MMowe plotki:)

Greatdee trzymam kciuki za kredyt!! I pozwolę sobie jednak pogratulować kupna.

Czekoladka głowa do góry trzeba dostrzegać że szklanka jest w połowie pełna. W końcu już większość egzaminów masz za sobą. Oczywiście po części cię rozumiem bo właśnie niedawno dostałam pierwszą w życie dwóję i barwo się zdenerwowałam, bo to nie z mojej winy. Nie było mnie na egzaminie bo miałam rozmowę a potem dostałam pracę a babka tylko w tygodniu miała czas i nie interesuje ją że w Warszawie mieszkam. Teraz musiałam wziąć urlop i jadę w przyszłym tygodniu na zaliczenie...

Po za tym ostatnio szaleję na allegro. Kupiłam już 5 biustonoszy, buty do pracy, branzoletkę, paski wybielające crest i sukienkę na wesele (mam nadzieje że będzie dobra). Jak przyjdzie to wkleję zdjęcie z biżuterią to mi doradzicie makijaż
Niestety maka żadnego nie wstawię bo na zdjęciach z mojego cudnego aparatu nic nie widać zwłaszcza takich klasycznych makijażach w których ostatnio gustuję
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:44   #229
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: MMowe plotki:)

Paula a nie moglas zawiadomic o tym egzaminatora? Moze by sie dalo cos ulozyc...

Ja allegrowy zakupoholizm mialam w liceum, to bylo cos straszngo. Listonosz przez ok. 3-4 miesiace bywal u mnie minimum raz w tygodniu ;P
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 22:51   #230
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe plotki:)

Dzięki za gratulacje i kciuki

Cytat:
Napisane przez chlorofilek Pokaż wiadomość
Ja allegrowy zakupoholizm mialam w liceum, to bylo cos straszngo. Listonosz przez ok. 3-4 miesiace bywal u mnie minimum raz w tygodniu ;P

Taaak, ja też na to zapadłam i było identycznie. Później przerzuciłam się na sklepy internetowe, ale od jakiegoś czasu mam względny spokój z tym
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:55   #231
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
taaak, a co?
Wiedziałam Jak tylko napisałaś, że koło Łęgów Dębińskich... Pięknie tam jest Śliczne osiedle, fajne nowe bloki - teraz to już naprawdę pękam z zazdrości Trzymam kciuki za kredyt w takim razie i niech Ci się dobrze mieszka

Oooo, Paula Zgłaszam się jako kolejna, która przerabiała allegrowy szał Listonosz w końcu przestał kazać mi podpisywać polecone i przeszłam z nim niemalże na "Ty" bo bywał u mnie parę razy w tygodniu
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...

Edytowane przez maraqjowa
Czas edycji: 2010-06-10 o 22:57
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 23:02   #232
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Wiedziałam Jak tylko napisałaś, że koło Łęgów Dębińskich... Pięknie tam jest Śliczne osiedle, fajne nowe bloki - teraz to już naprawdę pękam z zazdrości Trzymam kciuki za kredyt w takim razie i niech Ci się dobrze mieszka

Oooo, Paula Zgłaszam się jako kolejna, która przerabiała allegrowy szał Listonosz w końcu przestał kazać mi podpisywać polecone i przeszłam z nim niemalże na "Ty" bo bywał u mnie parę razy w tygodniu
Dzięki, nam właśnie spodobała się ta bliskość Łęgów, i to, że to niby nie w centrum a jednak blisko A osiedle faktycznie ładne, do tego znajoma już od roku tam ma mieszkanie i jest zadowolona, więc nad czym się zastanawiać? Oby się wszystko udało
A "mój" listonosz, też już był tak przyzwyczajony do przynoszenia paczek, że czasem jak się zdarzył sam polecony nie do mnie, to aż pytał, co się stało, że nie ma paczki dla mnie
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 23:34   #233
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

greatdee co do mieszkania to gratuluję , ja też w listopadzie kupiłam z tz mieszkanie. Z tym że ja bym chciała już urządzać, przerabiać itp. ale dopóki jesteśmy tutaj to mieszkanie wynajmujemy (chociaż trochę z tym zachodu było bo ludzie by chcieli najlepiej za darmo no i ciężko w moim mieście wynająć jakieś większe bo wszyscy chcą 1-2 pokoje)

Co do fryzur to znasz kanał na yt - Stylizacje ?
http://www.youtube.com/user/stylizacje Moim skromnym zdaniem dziewczyna jest świetna z tymi fryzurami. I tak fajnie pokazuje/opowiada że można sobie w domu odtworzyć
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 00:04   #234
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

łoooo matko jak wy pędzicie,szok

nie nadrobie Was za Chiny jak mnie nie bedzie 1 dzien

czikitko tez myslalam,zes starsza

Moniczko nie jestes jeszcze stara,ja dopiero jestem

Dee trzymam kciuki za wszelkie pozytywne zalatwienie spraw!

Ishi ja tez bym bronzer wybrala,moze delikatnie rozem tylko musnela a na to bronzer badz jak pisala Młoda- bronzer i rozswietlacz
a sukienki super,czekam na zdjecia Ciebie w nich

Kasiu wiesz mnie od Ciebie rozni jedna istotna rzecz,ja mam dzieci,rodzine,Ty jeszcze nie,wiec czasami sa zgrzyty,gdyz mojemu Tz sie wydaje,ze ja rozum postradalam,ze zaniedbuje ich (po czesci racja,bo kiedy on ma w koncu wolne w weekend to ja jakas sesja ostatnimi czasy,apropo w ta sobote kolejna)
w sumie to jesli chodzi o malowanie to dopiero zaczelam nawet siebie malowac od kiedy dolaczylam na MM
nie mialam doczynienia z takim forum jak i zadna szkola,kursem,choc od dawna mialam pociag straszny by moc malowac buzki
Moj maz chyba najbardziej zly jest jak pozyje a robie to dla zabawy,serio,tak dobrze sie bawilam dawno,jakos wtedy zapominam o tym ile mam lat,ze jestem mama ,zona i nianią
Ale nie jest tak ,ze on w ogole jest na NIE
otoz podoba mu sie tez,ze czuje sie szczesliwa,ze troszke zaczelam sie spelniac
nawet jedzie ze mna i Natankiem i zajmuje sie nim tam a ja maluje ,pozuje itd
Ma poprostu nie raz dosc i tyle
ale nim zobaczyl jak to jest,co robie,jak robie ,ze przekonal sie ,ze ludzie z ktorymi wspolpracuje sa swietni i rzeczowi to zaczal w inny sposob na to patrzec niz na poczatku

Wszystkim ,ktore zaliczyly gratki wielkie,te ktore zaliczaja kciuki zaciskam no i jeszcze gratulacje za wszelkie stypendia !

Kurcze nie wiem co jeszcze chcialam pisac....hm...

jutro rano wpada do mnie znow Paulina przed sesja (malego nie ma z kim zostawic),mam ja umalowac i jedzie na sesje
to jej pomysl i b.sie ciesze,ze wpadla na niego
a nie tak daleko mieszka od nas

nie igrac ze zdrowiem i leczyc sie tam !!!


ach i tez jestem zakupoholiczka allegrowa,e-bayowa itd

Limonka pomysl mnie sie podoba w pracy widze,nie mozesz narzekac na nude

Marakujko odpoczywaj ,jasne nalezy Ci sie w koncu taka chwila tylko i wylacznie dla Ciebie-zasluzylas

Candy ost zdjecie kociakow przeslodkie!

zmykam spac
zycze kolorowych snow
dobranoc

ps.
dziekuje wszystkim za mile slowa odnosnie sesji

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-06-11 o 00:07
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 00:19   #235
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Masz rację Emalko. Ty masz dzieciaki i rzeczywiście czasem twój TZ może się czuć że rodzinkę czasem odstawiasz na 2 plan.
Ech zazdroszczę ci tych sesji. Chyba się kiedyś wproszę do ciebie na jakąś bo w sumie bliziutko Ciebie mieszkam
I tak sobie pomyślałam że mnie nigdy nikt nie malowała, ciekawe jakie to uczucie ???
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 05:16   #236
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: MMowe plotki:)

Dzień dobry, gaduły

Wy w jeden dzień produkujecie chyba więcej postów niż wszystkie pozostałe wizażanki z innych wątków razem wzięte

Greatdee- gratuluję zakupu mieszkanka i trzymam kciuki, żeby bank się nie wygłupiał i dał Wam dokładnie taki kredyt jakiego oczekujecie
Nie byłabym sobą gdybym nie zapytała... Mieszkanie kupujecie od developera czy z drugiej ręki? Ilu pokojowe? Jaki metraż?
Dziewczyny, chyba mam już jakieś zboczenie zawodowe Zaraz zacznę się dopytywać czy to wspólnota mieszkaniowa czy spółdzielnia i jak masz rozliczane media
Swoją drogą po każdej pracy zostaje mi jakiś dziwny nawyk... Po tym jak pracowałam w wytwórni filmowej nie wyjdę z kina dopóki nie skończą się napisy końcowe, a po pracy w szkole nauki jazdy dla autobusów jeżdżąc komunikacją miejską w myślach przyznaję kierowcom ocenę w skali 1-10 ze względu na to jak duży profesjonalizm prezentują Boooożeeee... Jak to napisałam to wydaje mi się, że do końca normalna to ja nie jestem

Czikiczikita- jazdy szczerze mówiąc idą mi raz lepiej raz gorzej... Zależy czy mam dużą przerwę między jednymi i drugimi (a to niestety przez nawał obowiązków zdarza się częściej niż bym chciała), czy jeżdżę po wyjątkowo męczącym dniu itp. Na razie nikogo nie przejechałam, więc uznaję to już za pewien sukces
Za to mam kilka pięt achillesowych, z których na pierwsze miejsce wysuwa się parkowanie. Koperta chyba będzie prześladować mnie w koszmarach
Nawiasem mówiąc nie sądziłam, że nauka jazdy może budzić tyle emocji Zamęczam wrażeniami każdego kto mi się pod rękę nawinie i śmiałam się, że dużą oszczędnością czasu byłoby dla mnie założenie bloga www. wrazeniazjazd.blog.pl i podawanie ludziom tylko linka

Candy- szczerze mówiąc wielką fanką kotów nie jestem, ale Twoje są wyjątkowo urokliwe

Monikonsa-
łączę się z Tobą w miłości do paletki 120 Zakupiłam ją oczywiście pod wpływem wizażu (Tylkokasiu, zdaje się, że to od Ciebie ją zgapiłam) i od tej pory jesteśmy nierozłączne
A powiedz... Nie masz problemów z trwałością? Bo muszę przyznać,że to jedyna rzecz jaką mogę jej zarzucić.

Emalko-
mogę się tylko domyślać jak ciężko połączyć Twoją pasję z życiem rodzinnym, ale w moim przekonaniu dobrze robisz, że nie poddajesz się presji męża. Szczęśliwa mama- która się realizuje i która czasem robi coś tylko dla siebie- to dobra mama Twoi chłopcy na pewno są/będą z Ciebie dumni, że nie rezygnujesz przy pierwszych trudnościach

Zmykam, bo skończy się tak, że przez Was się do pracy spóźnię
Aż się boję ile stron plotek będę musiała nadrobić gdy wrócę wieczorem... Może będzie już trzeci wątek?

Trzymajcie się
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 05:49   #237
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

kurcze! ale dzien mi sie zaczal.. komp mi padł, odkuzylam srodku bo to pierwsze co przyszlo mi do gloy ale nic to, nadal nie dziala
jak sie nie odpali to chyba sie powieszebo to mam tam skarbnice wiedzy na dyskach!!

milego dnia

---------- Dopisano o 06:49 ---------- Poprzedni post napisano o 06:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość

Gioseppe
moje nie smierdziały ani troszke, moze zareklamuj je bo to nie jest normalne
wlasnie chyba tak zrobie, dam mu jeszcze kilka dni na wietrzenie...

nasza Fergi sie cos odzywala?
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 08:08   #238
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: MMowe plotki:)

Matko ile nadrabiania, wściekły się normalnie

u mnie nadal upały
małego moczę w besenie szkoda, że dużego nie mam to bym sama chętnie wskoczyła

co do waszego wieku, w życiu bym nie zgadła, że tyle macie lat
ile bym dała by wrócić do LO bo na studia to chyba nie
ja studiowałam doradztwo zawodowe
a co do 5-ek, mało miałam, ja z tym co na lajcie do szkoły chodziły, egzamin??? nie zając nie ucieknie, nauka??? zdążę
ale ogólnie to wszystko mi łatwo przychodziło więc nie było źle, wręcz mnie zawsze koledzy pytali jak ja to robię

ja to teraz jestem na etapie stresu, że 1 września wracam po półtorarocznej przerwie do pracy
w dodatku dzieć, przeprowadzka w sierpniu

Emalio ale Ci zazdroszczę tych sesji, sama też bym z chęcią takie miała
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 08:27   #239
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość


Ilo16na- Twoja fryzurka mnie zauroczyła
A dziewczynami w szkole się nie przejmuj... Zawsze i wszędzie znajdą się takie aparatki, które mają puściutko w głowie i dla których wygląd jest wartością priorytetową. Ach! No i oczywiście dla których synonimem fajnego stylu jest dekolt do pasa i mini niewiele szersza od mojego paska. Trzeba nauczyć się je ignorować, bo szkoda na nie naszych nerw

Nie przejmuje sie..ale mysle ze to trzeba byc ograniczonym lekko




Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość


Super. Ostatnio właśnie mam fazę na łatwe i szybkie fryzurki. Nie umiem w ogóle układać włosów, mam do tego dwie lewe ręce, ale postanowiłam wypowiedzieć wojnę zwykłej i przebrzydłej kitce, w której wyglądam jakbym nie miała włosów wcale. Jak ktoś ma jakieś fajne źródła takich fryzur to chętnie przyjmę!!


Ta Pani wlasnie fajne fryzurki robi- i w miare proste ale ma ladne wlosy krecone i dlugie i nie zawsze u 2 osoby wyjdzie to samo.. Jej kok wyszedl ladniejszy od mojego bo mam krotsze wlosy.


Ale nastukalyscie duzo a mnie tu tylko troszke nie bylo..ehh
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 08:46   #240
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, gaduły

Wy w jeden dzień produkujecie chyba więcej postów niż wszystkie pozostałe wizażanki z innych wątków razem wzięte

Greatdee- gratuluję zakupu mieszkanka i trzymam kciuki, żeby bank się nie wygłupiał i dał Wam dokładnie taki kredyt jakiego oczekujecie
Nie byłabym sobą gdybym nie zapytała... Mieszkanie kupujecie od developera czy z drugiej ręki? Ilu pokojowe? Jaki metraż?
Dziewczyny, chyba mam już jakieś zboczenie zawodowe Zaraz zacznę się dopytywać czy to wspólnota mieszkaniowa czy spółdzielnia i jak masz rozliczane media
Swoją drogą po każdej pracy zostaje mi jakiś dziwny nawyk... Po tym jak pracowałam w wytwórni filmowej nie wyjdę z kina dopóki nie skończą się napisy końcowe, a po pracy w szkole nauki jazdy dla autobusów jeżdżąc komunikacją miejską w myślach przyznaję kierowcom ocenę w skali 1-10 ze względu na to jak duży profesjonalizm prezentują Boooożeeee... Jak to napisałam to wydaje mi się, że do końca normalna to ja nie jestem

Czikiczikita- jazdy szczerze mówiąc idą mi raz lepiej raz gorzej... Zależy czy mam dużą przerwę między jednymi i drugimi (a to niestety przez nawał obowiązków zdarza się częściej niż bym chciała), czy jeżdżę po wyjątkowo męczącym dniu itp. Na razie nikogo nie przejechałam, więc uznaję to już za pewien sukces
Za to mam kilka pięt achillesowych, z których na pierwsze miejsce wysuwa się parkowanie. Koperta chyba będzie prześladować mnie w koszmarach
Nawiasem mówiąc nie sądziłam, że nauka jazdy może budzić tyle emocji Zamęczam wrażeniami każdego kto mi się pod rękę nawinie i śmiałam się, że dużą oszczędnością czasu byłoby dla mnie założenie bloga www. wrazeniazjazd.blog.pl i podawanie ludziom tylko linka

Candy- szczerze mówiąc wielką fanką kotów nie jestem, ale Twoje są wyjątkowo urokliwe

Monikonsa-
łączę się z Tobą w miłości do paletki 120 Zakupiłam ją oczywiście pod wpływem wizażu (Tylkokasiu, zdaje się, że to od Ciebie ją zgapiłam) i od tej pory jesteśmy nierozłączne
A powiedz... Nie masz problemów z trwałością? Bo muszę przyznać,że to jedyna rzecz jaką mogę jej zarzucić.

Emalko-
mogę się tylko domyślać jak ciężko połączyć Twoją pasję z życiem rodzinnym, ale w moim przekonaniu dobrze robisz, że nie poddajesz się presji męża. Szczęśliwa mama- która się realizuje i która czasem robi coś tylko dla siebie- to dobra mama Twoi chłopcy na pewno są/będą z Ciebie dumni, że nie rezygnujesz przy pierwszych trudnościach

Zmykam, bo skończy się tak, że przez Was się do pracy spóźnię
Aż się boję ile stron plotek będę musiała nadrobić gdy wrócę wieczorem... Może będzie już trzeci wątek?

Trzymajcie się

Limonko kochana nie mam żadnych problemów z trwałością, może dlatego, że nakładam zawsze na bazę Artdeco W każdym razie ten makijaż -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=433356 wyglądał tak pod wieczór, gdy już z nim chodziłam cały dzień Jest w tej palecie kilka kolorków, których nie lubię, ale większość naprawdę uwielbiam


Greatdee gratuluję mieszkanka

Pinkuś, Dżozuś, Ilonko dzień dobry Jak się dziś macie ??
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.