Mezoterapia twarz - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-26, 12:05   #31
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Mezoterapia twarz

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Dziewczyny przekopałam sie przez forum, ale jakos nie udało mi sie znaleźć odpowiedzi...

Czy warto robić mezoterapię igłową na twarz czy lepiej od razu wypełniacze??? Jesli warto to jaki preparat polecacie? ile zabiegów?


z góry dzięki za wszelkie informacje



W zależnosci od problemu który Ci przeszkadza. Dobry lekarz doradzi co bedzie dla Ciebie lepsze. Głupio pytac dziewczyn na forum kiedy prawie nikt (chyba?) tu nie jest lekarzem i nawet nie widzielismy twojego zdjecia nie mowiac juz o ocenie twarzy/skory na zywo.
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 12:21   #32
yyahyoo
O Ireno! ;-)
 
Avatar yyahyoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 51 047
Dot.: Mezoterapia twarz

Nieaktualne
__________________
„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”
Antoine de Saint-Exupéry

Edytowane przez yyahyoo
Czas edycji: 2018-10-28 o 18:19
yyahyoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 19:33   #33
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Mezoterapia twarz

Cytat:
Napisane przez mirabelka31 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio sporo dobrego słyszę o osoczu bogatopłytkowym. Z tego co rozumiem, to ma podobne właściwości do mezoterapii, choć to nie jest to samo. A i osocze jest chyba nawet bezpieczniejsze dla organizmu.

Osocze bogatopłytkowe jest mega! Bardzo poprawia jakosc skóry no i nie uczula bo to z własnej krwi. Do tego bardzo bezpieczny zabieg i skuteczny. Byłam juz wiele razy i naprawde bardzo odmłodziła mi sie skóra wiec mogę polecic
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 11:28   #34
donaldin
Przyczajenie
 
Avatar donaldin
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 2
Dot.: Mezoterapia twarz

Dzięki wielkie za bardzo interesujące porady. Z całą pewnością przydadzą mi się one
__________________
Chcąc nie chcąc, trzeba myśleć. Dlaczego więc nie myśleć z rozmachem? – Donald Trump
donaldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 21:24   #35
Roots
Raczkowanie
 
Avatar Roots
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 46
Dot.: Mezoterapia twarz

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Osocze bogatopłytkowe jest mega! Bardzo poprawia jakosc skóry no i nie uczula bo to z własnej krwi. Do tego bardzo bezpieczny zabieg i skuteczny. Byłam juz wiele razy i naprawde bardzo odmłodziła mi sie skóra wiec mogę polecic
Mi pani dermatolog odradziła osocze bo podobno wogole nie działa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Roots jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 10:36   #36
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Mezoterapia twarz

Cytat:
Napisane przez Roots Pokaż wiadomość
Mi pani dermatolog odradziła osocze bo podobno wogole nie działa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

hehehe to zmien lekarza bo działa i to bardzo. Na to są lata badań, prace i publikacje naukowe Nie tylko w medycynie estetycznej osocze bogatopłytkowe jest stosowane z powodzeniem. Też np. w ortopedii. Tylko trzeba odwirowac odpowiednio dużą ilość krwi bo z 7 ml krwi to osocza uzyska sie tyle co nic. I wtedy rzeczywiscie mozna mowic, ze osocze bogatopłytkowe nie dziala. Bo jak ma działać jak prawie go tam nie ma?

Często jest tak, że jak lekarz czegoś nie robi bo nie lub nie ma wiedzy na ten temat to mówi, że nie działa. Tak samo jest u stomatologa czy ortodonty. Moja kuzynka leczyła się na bruksizm u dentysty (czy ortodonty, nie pamietam). Szynami albo nakładkami. Duzo kasy na to poszło i jak odstawi szyny to dalej ma ten problem. Powiedziałam jej, ze moj lekarz od medycyny estetycznej leczy bruksizm botoksem. Dentysta (czy tam ortodonta) jej oczywiscie odradził, ze nie działa. Wrecz ja wysmiał. Wiadomo, pacjentka juz nie bedzie zostawiac niego przewlekle pieniedzy, źródełko wyschnie Kuzynka poszła jednak na ten botoks w żwacze. Kilka dni po zabiegu nie zgrzyta już zębami, nie ściera sobie zębów, stawy w buzi juz nie bolą. Hmmm... a podobno miało nie działać?

Osocze bogatopłytkowe też działa. Widzę po sobie, po mężu i po koleżankach z pracy.
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 09:07   #37
julka_julka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Mezoterapia twarz

A masz jakieś rady, jak się upewnić, czy dostajemy odpowiednią ilość i jakość osocza ?

Jakie pytania zadać, żeby się upewnić, czy osoba wstrzykująca nam osocze wie co robi ?
julka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-07, 17:49   #38
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Mezoterapia twarz

Cytat:
Napisane przez julka_julka Pokaż wiadomość
A masz jakieś rady, jak się upewnić, czy dostajemy odpowiednią ilość i jakość osocza ?

Jakie pytania zadać, żeby się upewnić, czy osoba wstrzykująca nam osocze wie co robi ?



Trzeba zapytac ile krwi Ci pobierze lekarz. Trzeba pobrac i odwirować minimum 18ml krwi. 7ml to stanowczo za mało a to częsta praktyka w gabinetach. Po prostu krew ma swój skład i nie da się z 7ml odwirowac zbyt duzo osocza bogatopłytkowego. Bedzie go tyle co nic. To jak z chudej śmietany ciezko zrobic masło
Poza tym trzeba zobaczyc jaką lekarz ma wirówkę. Są wirówki lepiej i gorzej oddzielające osocze. Wirówki horyzontalne super odwirowują, kątowe już gorzej. To mój ulubiony zabieg i trochę o tym wiem
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 09:35   #39
julka_julka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Mezoterapia twarz

Dziękuję ! To bardzo cenne rady.
julka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 10:06   #40
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Mezoterapia twarz

Cytat:
Napisane przez julka_julka Pokaż wiadomość
Dziękuję ! To bardzo cenne rady.

Nie ma za co Jak coś to pytaj. Medycyna estetyczna mega mnie jara więc mocno sie tym interesuje i na wielu zabiegach byłam
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 11:33   #41
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Mezoterapia twarz

Cytat:
Napisane przez Roots Pokaż wiadomość
Mi pani dermatolog odradziła osocze bo podobno wogole nie działa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja lekarka też tak twierdzi.


Sama miałam zastrzyk w kolano z kwasu hialuronowego i osocza i efekt był taki, że kolano nadal pobolewało i nadal nie mogłam go w pełni zgiąć. Nie twierdzę, że nie było żadnej poprawy, ale po zastrzyku za tyle kasy spodziewałam się, że będę mogła wreszcie całkiem zgiąć kolano. Tymczasem lepszy efekt dała 3 miesięczna kuracja glukozaminą. Po niej kolano przestało boleć zupełnie i mogłam je wreszcie całkiem zgiąć. Drugi raz nie zdecydowałabym się na ten zastrzyk.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-10 o 11:35
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-09, 15:45   #42
moloko15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9
Dot.: Mezoterapia twarz

Wizażanki, wczoraj zdecydowałam się na zabieg mezo preparatem Stylage hydro, do dziś mam grudki, jakoś się martwię, też tak miałyście ?
Pozdrawiam
Asia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 53649955_227510614761544_4416615918172372992_n.jpg (98,3 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 53716320_276633173233616_9162233297655300096_n.jpg (99,9 KB, 138 załadowań)
moloko15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-10, 16:41   #43
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Mezoterapia twarz

Ja tez miałam takie grudki ale tylko w pierwszym dniu a właściwie pierwszych godzinach (około 3)
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 17:10   #44
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Mezoterapia twarz

Zeszly te grudki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 17:48   #45
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Mezoterapia twarz

Witam, poproszę o informacje jak często robić zabieg mezoterapii? czy on uzaleznia skórę i jak sie zacznie to trzeba juz caly czas aby skora nie wygladała zle? czy ktoras z was robila mezo pod same oczy? - jak często i jak dlugo utrzymują się efekty?
napiszcie proszę ile trwa gojenie się skóry i czy wychodzenie z domu wowczas jest niewskazane?

pozdrawiam serdecznie!
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 08:36   #46
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Mezoterapia twarz

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
Witam, poproszę o informacje jak często robić zabieg mezoterapii? czy on uzaleznia skórę i jak sie zacznie to trzeba juz caly czas aby skora nie wygladała zle? czy ktoras z was robila mezo pod same oczy? - jak często i jak dlugo utrzymują się efekty?
napiszcie proszę ile trwa gojenie się skóry i czy wychodzenie z domu wowczas jest niewskazane?

pozdrawiam serdecznie!

Mezoterapia igłowa nie uzaleznia skory. Jak sie przestanie skora nie bedzie wygladala gorzej. Kazdy zabieg poprawia jej stan ale brak zabiegow nie pogarsza stanu. Na poczatku warto zrobic serie zabiegow co kilka tygodni kazdy zabieg a pozniej mozna juz co kilka miesiecy, raz na jakis czas, tak dla przypomnienia
Gojenie sie skory trwa krotko jesli lekarka/lekarz nie trafia igła na jakies naczynko i nie powstanie krwiaczek. Krwiaki schodza po kilku dniach okolo (w zaleznosci od danej skory). Mi schodza w kilka dni max, moje kolezanki tez okolo tygodnia mają krwiaki jesli juz jakies powstaną. Ostatnio byłam na mezo i zero krwiakow. Na drugi dzien jak szłam do pracy nałozyłam makijaz i nic nie było widac, ze byłam na zabiegu. Po mezoterapii mikroigłowej (dermapenem) przez pierwsze 2 dni troche gorzej twarz wygląda bo dochodzi opuchlizna wiec fajnie jest zrobic zabieg w piatek bo w poniedzialek juz nie ma sladu po opuchliznie
Mezo pod same oczy warto jak skora pod oczami jest w kiepskim stanie a reszta twarzy jest ok ale ja bym radzila robic mezo na cała twarz zeby kompleksowo zadbac o buzie jak juz idziemy na zabieg.
Efekty beda zalezały od stanu wyjsciowego skory, nawodnienia skory, od preparatu jaki sie wybierze, od ilosci zabiegow itd. To nie jest zabieg z tych zabiegow ze zrobi sie go raz i ma sie spokoj na rok czy kilka lat (jak np. usta kwasem, lifting itp.) To fajnie powtarzac co jakis czas. Ja chodze raz na jakis czas jak mi sie przypomni Skórę mam o wiele lepsza niz kilka lat temu a jestem juz kilka lat starsza Zapewne to zasługa tez zdrowszej diety i wiekszej ilosci pitej wody ale na pewno tez tych zabiegow. Najlepiej isc na konsultacje lekarska i dowiedziec sie wszystkiego od profesjonalistow
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 17:28   #47
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Mezoterapia twarz

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Mezoterapia igłowa nie uzaleznia skory. Jak sie przestanie skora nie bedzie wygladala gorzej. Kazdy zabieg poprawia jej stan ale brak zabiegow nie pogarsza stanu. Na poczatku warto zrobic serie zabiegow co kilka tygodni kazdy zabieg a pozniej mozna juz co kilka miesiecy, raz na jakis czas, tak dla przypomnienia
Gojenie sie skory trwa krotko jesli lekarka/lekarz nie trafia igła na jakies naczynko i nie powstanie krwiaczek. Krwiaki schodza po kilku dniach okolo (w zaleznosci od danej skory). Mi schodza w kilka dni max, moje kolezanki tez okolo tygodnia mają krwiaki jesli juz jakies powstaną. Ostatnio byłam na mezo i zero krwiakow. Na drugi dzien jak szłam do pracy nałozyłam makijaz i nic nie było widac, ze byłam na zabiegu. Po mezoterapii mikroigłowej (dermapenem) przez pierwsze 2 dni troche gorzej twarz wygląda bo dochodzi opuchlizna wiec fajnie jest zrobic zabieg w piatek bo w poniedzialek juz nie ma sladu po opuchliznie
Mezo pod same oczy warto jak skora pod oczami jest w kiepskim stanie a reszta twarzy jest ok ale ja bym radzila robic mezo na cała twarz zeby kompleksowo zadbac o buzie jak juz idziemy na zabieg.
Efekty beda zalezały od stanu wyjsciowego skory, nawodnienia skory, od preparatu jaki sie wybierze, od ilosci zabiegow itd. To nie jest zabieg z tych zabiegow ze zrobi sie go raz i ma sie spokoj na rok czy kilka lat (jak np. usta kwasem, lifting itp.) To fajnie powtarzac co jakis czas. Ja chodze raz na jakis czas jak mi sie przypomni Skórę mam o wiele lepsza niz kilka lat temu a jestem juz kilka lat starsza Zapewne to zasługa tez zdrowszej diety i wiekszej ilosci pitej wody ale na pewno tez tych zabiegow. Najlepiej isc na konsultacje lekarska i dowiedziec sie wszystkiego od profesjonalistow
dziękuję!
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 15:28   #48
moloko15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9
Dot.: Mezoterapia twarz

Tak, zeszło po ok 3 dniach. Skóra jest bardzo ładna, myślę żeby powtórzyć. Ja robiłam Stylage hydro, jakoś tak, sam kwas tam jest i antyoksydant. Bardzo boję się powikłań bo jak czytam na necie nie są one rzadkością, nawet po mezo :/
Napiszcie proszę jakie ampułki polecacie
moloko15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 21:05   #49
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Mezoterapia twarz

Cytat:
Napisane przez moloko15 Pokaż wiadomość
Tak, zeszło po ok 3 dniach. Skóra jest bardzo ładna, myślę żeby powtórzyć. Ja robiłam Stylage hydro, jakoś tak, sam kwas tam jest i antyoksydant. Bardzo boję się powikłań bo jak czytam na necie nie są one rzadkością, nawet po mezo :/
Napiszcie proszę jakie ampułki polecacie

Bardzo lubie zabiegi z użyciem NTSR.HA
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-24, 21:46   #50
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Mezoterapia twarz

super wątek.
Drogie Panie piszcie jak często robicie mezo a może któraś z was robila osocze? ja skłaniam się bardziej ku temu drugiemu zabiegowi... mimo wszystko zabiegi trzeba powtarzać więc skóra trochę się uzależnia ?
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-26, 11:01   #51
AnaStazja500
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1
Dot.: Mezoterapia twarz

Bardzo lubię zabieg mezoterapii, bo moja skóra jest po tym zabiegu odżywiona, nawilżona i w lepszej kondycji. Jest też bardziej napięta. Robię ten zabieg dwa razy w roku w xxx

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-09-26 o 11:50
AnaStazja500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-04, 17:07   #52
MarzenaTym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1
Dot.: Mezoterapia twarz

Mezoterapia mikroigłowa bardzo lubię ten zabieg. Z racji tego ze mam prawie 38 lat jest to zabieg niezastąpiony dla mojej skóry. Powtarzam go trzy razy w roku, czasami zimą robię serię... W moim przypadku jest to koktajli z wit C i peotydow. Skóra po zabiegu boli, jest napieta i mocno zaczerwieniona, tak naprawdę normalnie się wygląda po około dwóch dniach.
MarzenaTym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-20, 16:04   #53
gorbiiid
Przyczajenie
 
Avatar gorbiiid
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 8
Dot.: Mezoterapia twarz

Najlepiej skonsultować to z odpowiednim specjalistą. Sprawa jest zbyt bardzo indywidualna.
__________________
Myślę, że tylko miłość potrafi odcisnąć piętno wystarczające, by wytrącić z udartego szlagu.
gorbiiid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-12, 08:57   #54
Marika564
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 3
Dot.: Mezoterapia twarz

Warto !!!! Ja robie od roku i jestem tak zadowolona jak z żadnego zabiegu !!! Mam panią Dominikę która mi robi co jakoś czas i zazwyczaj są to koktajle witaminowe a jak chce wypełnić pod oczami to robi mi delikatnym kwasem hialuronowym i jest rewaelacja
Marika564 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 15:06   #55
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Mezoterapia twarz

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Osocze bogatopłytkowe jest mega! Bardzo poprawia jakosc skóry no i nie uczula bo to z własnej krwi. Do tego bardzo bezpieczny zabieg i skuteczny. Byłam juz wiele razy i naprawde bardzo odmłodziła mi sie skóra wiec mogę polecic
ja tam nie widze zadnych efektów
Cytat:
Napisane przez Roots Pokaż wiadomość
Mi pani dermatolog odradziła osocze bo podobno wogole nie działa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no dokladnie
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 15:51   #56
Marika564
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 3
Dot.: Mezoterapia twarz

Najlepiej mezokoktajle robić mnóstwo witamin skora dostaje ja jestem bardzo zadowolona poprawiła mi się cera i miałam zawsze taka kaszke pod skora a odkąd robie mezo to nie mam tego na twarzy
Marika564 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 11:36   #57
EwaByczkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 21
Dot.: Mezoterapia twarz

Teraz na topie jest fibryna. Sama probowalam i jestem mile zaskoczona. U mnie jest problem wiotkości skóry przez uszkodzenia po naswietlaniach jakie mialam jako nastolatka. Jak narazie fibryna zdała test. Robię kilka zabiegów w roku.
EwaByczkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-30, 14:03   #58
oleska88_
Aleksandra Pawłowska
 
Avatar oleska88_
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 13
Dot.: Mezoterapia twarz

Cytat:
Napisane przez yyahyoo Pokaż wiadomość
Dziewczyny przekopałam sie przez forum, ale jakos nie udało mi sie znaleźć odpowiedzi...

Czy warto robić mezoterapię igłową na twarz czy lepiej od razu wypełniacze??? Jesli warto to jaki preparat polecacie? ile zabiegów?


z góry dzięki za wszelkie informacje
Chyba zależy to od tego jakie masz oczekiwania mezoterapia polega głównie na odżywieniu i nawodnieniu skóry. Polecam mezoterapię Hydro Deluxe Neauvia. Natomiast głównym zadaniem wypełniaczy jest odbudowa struktur tkanek, czy też ubytków.
__________________
http://seasidegirls.pl
oleska88_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-29, 20:40   #59
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Mezoterapia twarz

Zastanawiam się nad mezoterapią.. jestem tuż przed 30 i chciałabym zaczac zapobiegac opadaniu owalu tworzy. Czy ktoras z was moze polecic jakis salon w Krakowie?
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-01, 07:44   #60
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Mezoterapia twarz

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad mezoterapią.. jestem tuż przed 30 i chciałabym zaczac zapobiegac opadaniu owalu tworzy. Czy ktoras z was moze polecic jakis salon w Krakowie?
a moze chcesz po prostu tanio
mezo to taki dermapen ktory fajnie nakluwa skore moze warto to zrobic bedac modelką?

ja takj czesto robie i jest super.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-21 01:05:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.