Essence cz. VI - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-10, 19:18   #3511
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Mam rozświetlacz w kartoniku Byłam pierwsza - wszystko jeszcze było. Póki co, nie testowałam. Jutro powiem co o nim sądzę

W ramach ciekawostki (może ktoś będzie zainteresowany) widziałam dzisiaj dwa róże CAH. Leżały sobie biedne, bo nikt ich nie kupił Gdyby nie fakt, że ja mojego to chyba nigdy nie zużyję, to bym kupiła na zapas
To tak jak ja Fajne uczucie jako pierwsza dobierać się do limitki, prawda?
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 19:19   #3512
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja wykonam misje samobójczą i pójdę do Natury w piątek. Mam nadziej, że tez nie kupię cieni jak ty, ale to się jeszcze zobaczy. Trzymaj kciuki żeby mój portfel się na mnie nie obraził
Oczywiście znając życie wyjdę z jakimś lakierem. Postaram się nie patrzeć w stronę szafy Sensi, ale jak są tak świetne kolory to nie wiem czy się powstrzymam
A mnie lakiery z Sensique nie skuszą choćby były nie wiem jak piękne bo trzymają mi się na paznokciach góra pół dnia, potem zaczynają odpryskiwać. Nie znoszę ich !
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 19:25   #3513
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś mi kupić szary liner z DW, dobra kobieto??

Cytat:
Napisane przez lux perpetua Pokaż wiadomość
Dobra kobieto, czy mogłabyś zakupić dla mnie czarny liner z DW?
Kupiłam dzisiaj szary (ostatni z ostatnich, i więcej nie będzie) i jestem zachwycona tym linerem... Chcę drugiego

A przy okazji, w perfumerii na Puławskiej w Warszawie cały czas jest limitka (a raczej jej resztki) Denim Wanted. Są także jakieś niedobitki z eclipse a nawet ze trzy błyszczyki z secret of the past.
pójdę w piątek na zwiady i jeśli będą to nie ma problemu, mogę Wam kupić
__________________
Whatever, whatever happens, don't let go of my hand
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 19:30   #3514
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
W Ferio jest już limitka.
Byłam koło 18 i było wszystko prócz 1 rozświetlacza.
bo ja go w niedziele zamówiłam i w poniedziałek odebrałam swoją drogą świetny dla mnie jest ten rozświetlacz... ładne, lekkie podkreślenie, takie w sumie idealne na chłody
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 19:35   #3515
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. VI

Dziś testowałam rozświetlacz RtP - cuuuudny. Brakowało mi jednego z takim właśnie efektem w kolekcji. Żeby nie totalny brak funduszy (wczorajsze zakupy zrobiłam za doslownie ostatnie pieniądze, to jest uzależnienie), to kupiłabym drugiego. Może cudem jakimś będę miała kasę w piątek to może jeszcze dorwę?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 19:39   #3516
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
To tak jak ja Fajne uczucie jako pierwsza dobierać się do limitki, prawda?
Cudne A jak leciałam do tej szafy... Aż Panie Ekspedientki zaczęły mnie pilnować
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 19:51   #3517
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

dzięki za podpowiedź , nie sądziłam, że to ten pędzelek może powodować dyskomfort użytkowania bo przy szarym linerku sprawuje się dobrze. Spróbowałam z innym (takim z Donegala, szara rączka, czarne włosie) i jest super!

Wycofuję liner w targowiska
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 20:07   #3518
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
a no ta, jeszcze metalics ...za duża dziura by była miedzy tymi dwoma i rzeczywiście metalics tu pasuje
trochę ucichło z ta biżuteria z tej kolekcji, nie sadzicie ?
Z doniesień Niemieckich (mama kumpeli pracuje) dowiedziałam się, że biżu jest beznadziejne. W ogóle nie godne uwagi. Wygląda jakby miało sie rozpasc w ręku, albo zaraz straci kolor. Mówi, że lepiej kupić cos innego, za te 15-20 zł. Uwierzyłam, bo ona nie sciemnia i zna się na rzeczy. Po co mam kupic coś, co po 3 razach wyląduje na półce bo nie można się w tym pokazać?

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja chcę Metalics!

Tak? Nie wiedziałam. Kurcze dobrze, że nie było bo ja jeszcze nie przetestowałam shimmera z RtP
Ale się uśmiałam
Wyobraziłam sobie twój szkielet, który w panice szuka pudru, pędzelka i lustra. Staje przed lustrem i szybko różowi kości policzkowe, żeby zobaczyć efekt

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2010-11-10 o 20:09
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 20:11   #3519
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Z doniesień Niemieckich (mama kumpeli pracuje) dowiedziałam się, że biżu jest beznadziejne. W ogóle nie godne uwagi. Wygląda jakby miało sie rozpasc w ręku, albo zaraz straci kolor. Mówi, że lepiej kupić cos innego, za te 15-20 zł. Uwierzyłam, bo ona nie sciemnia i zna się na rzeczy. Po co mam kupic coś, co po 3 razach wyląduje na półce bo nie można się w tym pokazać?

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------


Ale się uśmiałam
Wyobraziłam sobie twój szkielet, który w panice szuka pudru, pędzelka i lustra. Staje przed lustrem i szybko różowi kości policzkowe, żeby zobaczyć efekt

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------


Ale się uśmiałam
Wyobraziłam sobie twój szkielet, który w panice szuka pudru, pędzelka i lustra. Staje przed lustrem i szybko różowi kości policzkowe, żeby zobaczyć efekt
Oj możliwe, że tak by to wyglądało o ile wcześniej bym się nie przykleiła do lustra, żeby podziwiać moją szkieletową talię osy Poza tym na samych kościach RtP na pewno dało by boski efekt i nie wyglądałabym jak Piggy
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 20:23   #3520
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Essence cz. VI

czy na Bemowie jest już limitka?
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 20:39   #3521
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Mi tak samo, fajnie się da kreskę zrobić... Szkoda tylko że ten pędzelek taki gupi, że ma krótką rączkę...
Finlora - cudowny awatar. Choć ja i tak wolę rudą wersję
Noo ja maluję różnymi pędzelkami, najbardziej lubię skośnie ścięty
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 20:43   #3522
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Noo ja maluję różnymi pędzelkami, najbardziej lubię skośnie ścięty
Ja też Za to mam straszne problemy z takimi cieniutkimi jak w wiekszości płynnych... Wyłazi brak techniki
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 20:50   #3523
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez juhaska Pokaż wiadomość
pójdę w piątek na zwiady i jeśli będą to nie ma problemu, mogę Wam kupić
Z góry dzięki
U mnie w Douglasie były niestety tylko czarne, byłam kilka razy i nic nie dorzucali

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziś testowałam rozświetlacz RtP - cuuuudny. Brakowało mi jednego z takim właśnie efektem w kolekcji. Żeby nie totalny brak funduszy (wczorajsze zakupy zrobiłam za doslownie ostatnie pieniądze, to jest uzależnienie), to kupiłabym drugiego. Może cudem jakimś będę miała kasę w piątek to może jeszcze dorwę?
No nie, to ja już ostatecznie stwierdziłam, że go nie kupię a tu znowu kuszą, baby niedobre
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 21:14   #3524
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Z góry dzięki
U mnie w Douglasie były niestety tylko czarne, byłam kilka razy i nic nie dorzucali

No nie, to ja już ostatecznie stwierdziłam, że go nie kupię a tu znowu kuszą, baby niedobre
Wiem, jesteśmy paskudy jedne...
Ale nic nie poradzę, ten efekt idealnie zmielonych drobinek w delikatnie ochładzającym pudrze jest tym, czego potrzebowalam na zimę. Mam AOH - piękna tafla, Moonlight - rozjaśnianie na bezowo, CaC - kolorek z rozświetleniem, ale ten shimmerek jest inny. Bałam się, że będzie jak bronzer z DotB - grubo zmielony, wielkie drobiny, ale nie.

Jestem na TAK!!
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 21:19   #3525
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Essence cz. VI

Jak u was sprawuje się tusz Essence All Eyes on Me? Niestety nie mogę kupić różowego MA bo jest czarny, a ja potrzebuję albo brązowego albo oberżyny Niestety uroda azjatycko - celtyckiej pani jesień to ja
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 21:45   #3526
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Oj możliwe, że tak by to wyglądało o ile wcześniej bym się nie przykleiła do lustra, żeby podziwiać moją szkieletową talię osy Poza tym na samych kościach RtP na pewno dało by boski efekt i nie wyglądałabym jak Piggy
Oj tak, talia osy bu byłą dobra
RTP juz teraz daje super efekt, to co by było później Przynajmniej maskuje te moje okropne piegi
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 21:52   #3527
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Oj tak, talia osy bu byłą dobra
RTP juz teraz daje super efekt, to co by było później Przynajmniej maskuje te moje okropne piegi
I w taki oto sposób za pomocą essence i końca świata mogłabym wygrać "tap madl"
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 22:05   #3528
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Rozdwajały mi się, ale od jakiegoś miesiąc już wszystko z paznokciami jest ok. Nie pamiętam, czy nakładałam jakiegoś top coata, który przedłużyłby trwałość.
Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Jaka kuracja Ja mam własnie problem z rozdwajającymi się paznokciami i lakiery trzymają tragicznie..
używam nail teka. w sumie niecałe dwa miesiące.. ale już zmywając lakier widzę znaczną poprwę ich kondycki i prawie nic mi się nie rozdwaja. a wcześniej chociaż chwila bez lakieru i paznokcie całe połamane.. płytki mi się rozdwajały do połowy.. do oliwy nie miałam cierpliwości, olejki wibo i inne zachwalane cuda też nie pomagały, skrzypowita i inne suplementy też nie..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 22:05   #3529
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
To tak jak ja Fajne uczucie jako pierwsza dobierać się do limitki, prawda?
Taaaaaak.... Mi po raz pierwszy udało się rozdziewiczyć limitkę Świeżą, niewinną i nieskalaną niczyim dotykiem (oprócz pań z Natury... ale to się nie liczy ), czekającą na swego wybawcę (-czynię) i wołającą: "Bierz mnie!"

Zaczynam rozumieć to męskie upodobanie do dziewic
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2010-11-10 o 22:07
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 22:10   #3530
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Jak u was sprawuje się tusz Essence All Eyes on Me? Niestety nie mogę kupić różowego MA bo jest czarny, a ja potrzebuję albo brązowego albo oberżyny Niestety uroda azjatycko - celtyckiej pani jesień to ja
A masz gdzieś opis takiego typu urody? Bo też jestem panią jesień i mam dalekie korzenie azjatyckie. Bardzo mnie to ciekawi.
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 22:30   #3531
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Taaaaaak.... Mi po raz pierwszy udało się rozdziewiczyć limitkę Świeżą, niewinną i nieskalaną niczyim dotykiem (oprócz pań z Natury... ale to się nie liczy ), czekającą na swego wybawcę (-czynię) i wołającą: "Bierz mnie!"

Zaczynam rozumieć to męskie upodobanie do dziewic
No faktycznie, jakby w ten sposób podejść do sprawy to można ich zrozumieć
Wniosek - essence drogą do pełnego zrozumienia mężczyzn
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 22:42   #3532
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
A masz gdzieś opis takiego typu urody? Bo też jestem panią jesień i mam dalekie korzenie azjatyckie. Bardzo mnie to ciekawi.
Do tego typu doprowadziła mnie moja makijażystka

Mam bardzo specyficzną urodę, która między innymi cechuje się tym, że mam lekko skośne oczy, bardzo jasną, żółtą cerę, zielono - niebiesko - żółte oczy. Na co dzień mogę nosić czerwoną szminkę, nie mogę używać czarnego tuszu, mogę używać cieni w kolorze jarzębinowej czerwieni, czekoladowego brązu, ceglastego brązu (brązy tak), beżu, waniliowe, żółć kanarka, fiolet - ciepły, nie zimny, coś ala ciepła oberżyna. Brzoskwiniowy róż. Mam też ciemne usta. I na co dzień mogę używać albo klasycznej czerwieni, albo wprost krwistej czerwieni, co zdarza się rzadko. Wynika to z nieco dziwnych genów. Moje włosy naturalne to coś pomiędzy kasztanem, a ciemnym blondem, z tym, że spokojnie mogę mieć miedziane, lub ciemno czerwone. Manicure czerwony (na przykład wino) mogę mieć na co dzień. Do tych kolorów w ciuchach dochodzi jeszcze dyniowa pomarańcz, ciemny, ale ciepły dżins - coś a'la ciemny turkus, czerń, ecru, ciemniejsza winna czerwień. To cała ja - i stroje klasyczne. I raczej bez w wzorków, wiec odpada standardowy zestaw wizażowy - legi, tunika i baleriny W przypadku jesieni - tej złotej polskiej - stylem idealnym jest styl klasyczny. Mój styl to dandys, więc męska kobieta (nawet na wieczór chcę nosić gajer czy do pracy). Moją inspiracją jest Marlene Dietrich. Wszystkie moje kolory są zmieszane z czerwienią - po za czernią. No, ale właśnie też może być bardziej klasyczna kobieta - czyli ołówkowe spódnice, koszule, marynary, spodnie klasyczne.
To jest właśnie urok Celtki zmieszanej z Azjatką i Słowianką

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2010-11-10 o 22:46
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 23:05   #3533
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Essence cz. VI

Super, dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź ja chyba jestem jednak bardziej banalną jesienią, taką w typie Keiry Knightley. Oczy mam brązowe i pasuje mi też wiele kolorów z gamy zimowej. Niestety nie mam tuszu o którym piszesz, ale dziewczyny pisały wcześniej, że jest całkiem fajny. Sama mam ochotę na jakiś kolorek

Z rtp kupiłam błyszczyk pomarańczowy (ociepla kolor ust, fajny), liner brązowy (na początku wydawał mi się blady, ale jak się go "rozpisze" to staje się bardziej intensywny) no i zielono - niebieski lakier (jego jeszcze nie używałam). Kupiłabym na pewno więcej, gdyby ta limitowanka pojawiła się latem... wtedy jakoś bardziej ją chciałam

blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 23:13   #3534
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Jak u was sprawuje się tusz Essence All Eyes on Me? Niestety nie mogę kupić różowego MA bo jest czarny, a ja potrzebuję albo brązowego albo oberżyny Niestety uroda azjatycko - celtyckiej pani jesień to ja
Werka parę stron temu o nim pisałam ale powtórzę się.

Szczerze Ci go polecam (mam odcień fioletowy). Tutaj dokładnie wszystko zrecenzowałam i pokazałam:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2623
a tu jeszcze rozwinęłam wypowiedź na jego temat:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2638

Dołączam też link do mojej recenzji w KWC:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40288,essence-all-eyes-on-me-mascara,445950.html#revie w-445950

Według mnie jest naprawdę świetny (a rzęsy mam bardzo krótkie i proste, mało który tusz daje im radę).
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...


Edytowane przez Ciemnooka_
Czas edycji: 2010-11-10 o 23:23
Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 23:17   #3535
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Z góry dzięki
U mnie w Douglasie były niestety tylko czarne, byłam kilka razy i nic nie dorzucali

No nie, to ja już ostatecznie stwierdziłam, że go nie kupię a tu znowu kuszą, baby niedobre
fajny jest taki niepozorny, ale widac go ladnie- delikatnie nie ma takich drobin na pol twarzy

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Mam rozświetlacz w kartoniku Byłam pierwsza - wszystko jeszcze było. Póki co, nie testowałam. Jutro powiem co o nim sądzę

W ramach ciekawostki (może ktoś będzie zainteresowany) widziałam dzisiaj dwa róże CAH. Leżały sobie biedne, bo nikt ich nie kupił Gdyby nie fakt, że ja mojego to chyba nigdy nie zużyję, to bym kupiła na zapas
no nie! CAH sie u ciebie uchowaly!?? i to dwa!?!
myslalam, ze wszedzie je wykupili

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
To tak jak ja Fajne uczucie jako pierwsza dobierać się do limitki, prawda?
tez bylam pierwsza nie wiem czy kiedys mi sie to zdarzylo!
Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziś testowałam rozświetlacz RtP - cuuuudny. Brakowało mi jednego z takim właśnie efektem w kolekcji. Żeby nie totalny brak funduszy (wczorajsze zakupy zrobiłam za doslownie ostatnie pieniądze, to jest uzależnienie), to kupiłabym drugiego. Może cudem jakimś będę miała kasę w piątek to może jeszcze dorwę?
pewnie beda jeszcze spokojnie- jak nie to ja Ci moge kupic bo u mnie limitowanki essence ostatnia wziecia nie maja

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Wiem, jesteśmy paskudy jedne...
Ale nic nie poradzę, ten efekt idealnie zmielonych drobinek w delikatnie ochładzającym pudrze jest tym, czego potrzebowalam na zimę. Mam AOH - piękna tafla, Moonlight - rozjaśnianie na bezowo, CaC - kolorek z rozświetleniem, ale ten shimmerek jest inny. Bałam się, że będzie jak bronzer z DotB - grubo zmielony, wielkie drobiny, ale nie.

Jestem na TAK!!
ja uwielbiam z moonlight!
tego brazera z DotB uzywasz czy tylko testowalas? ja go mam bo opakowanie mi sie podobalo- ale no niestety siedzi sobie bo te drobinki mnie przerazaja ciagle

chcialam sobie jeszcze kupic pedzel do rozy, ale jak sa w stalej ofercie to zdaze jeszcze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 23:28   #3536
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Dziewczyny nie wiem czy jesteście świadome... Ale jutro (właściwie dziś) Natury są zamknięte! NICZEGO NIE KUPIMY!
Święto niepodległości świętem mego portfela!!

Za to w piątek... Uuu sporo zostawię w Naturze
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 23:49   #3537
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Werka parę stron temu o nim pisałam ale powtórzę się.

Szczerze Ci go polecam (mam odcień fioletowy). Tutaj dokładnie wszystko zrecenzowałam i pokazałam:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2623
a tu jeszcze rozwinęłam wypowiedź na jego temat:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2638

Dołączam też link do mojej recenzji w KWC:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40288,essence-all-eyes-on-me-mascara,445950.html#revie w-445950

Według mnie jest naprawdę świetny (a rzęsy mam bardzo krótkie i proste, mało który tusz daje im radę).
Dzięki, przetestuję go na pewno I widzę, że jest ciemniejszy od EFC od YSL, więc tym bardziej super.

---------- Dopisano o 00:49 ---------- Poprzedni post napisano o 00:47 ----------

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
Super, dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź ja chyba jestem jednak bardziej banalną jesienią, taką w typie Keiry Knightley. Oczy mam brązowe i pasuje mi też wiele kolorów z gamy zimowej. Niestety nie mam tuszu o którym piszesz, ale dziewczyny pisały wcześniej, że jest całkiem fajny. Sama mam ochotę na jakiś kolorek
Keirę znam Niestety doprowadza mnie do szału swoimi tylko 2 minkami

To chyba wynika z faktu, że mam też coś z Celtki.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 00:00   #3538
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem czy jesteście świadome... Ale jutro (właściwie dziś) Natury są zamknięte! NICZEGO NIE KUPIMY!
Święto niepodległości świętem mego portfela!!

Za to w piątek... Uuu sporo zostawię w Naturze
Mój portfel aż podskakiwał jak sobie to uświadomił, ale powiedziałam mu że w piątek to sobie odbije. Ha, zrzedła mu już mina
W piatek tez zrobię napad na Plantową. Ciemnooka, tym sposobem zwojujemy teo

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
I w taki oto sposób za pomocą essence i końca świata mogłabym wygrać "tap madl"
I będziemy jak dżoana krupa
A zdjęcia linerka na oczach zrobię jutro. Dziś, brak czasu
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2010-11-11 o 00:01
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 00:21   #3539
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
fajny jest taki niepozorny, ale widac go ladnie- delikatnie nie ma takich drobin na pol twarzy

tez bylam pierwsza nie wiem czy kiedys mi sie to zdarzylo!
pewnie beda jeszcze spokojnie- jak nie to ja Ci moge kupic bo u mnie limitowanki essence ostatnia wziecia nie maja

ja uwielbiam z moonlight!
tego brazera z DotB uzywasz czy tylko testowalas? ja go mam bo opakowanie mi sie podobalo- ale no niestety siedzi sobie bo te drobinki mnie przerazaja ciagle
Ja uwielbiam wszystkie moje rozświetlacze z Essence bo kazdy daje nieco inny efekt i po prostu opływam w możliwości.

A brązera DotB nie używam - drobiny niestety sa zbyt... Używam tego z Creamylicious i pasiak z Sun Clubu. I mój ukochany różo-bronzer Sun Club - absolutny niezbędnik jak dla mnie i moja miłość od pierwszego użycia. A jestem wybredna i broznerów używam raczej rzadko a róży mam wybór wszelaki.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 00:30   #3540
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Mój portfel aż podskakiwał jak sobie to uświadomił, ale powiedziałam mu że w piątek to sobie odbije. Ha, zrzedła mu już mina
W piatek tez zrobię napad na Plantową. Ciemnooka, tym sposobem zwojujemy teo
Ja uderzam na Rydzową, strzeż się portfeliku!
Mam nadzieję, że tym razem uświadczę RtP, a nie tylko zdziwione, nic niewiedzące miny Pań z obsługi.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.