Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-02, 23:05   #3241
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Kolor 10.60, ultraczerwony.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 06:06   #3242
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
10.12, jak rozumiem?
Bo nie widzę tam próbnika na kosmyku, tylko się w tabelce dopatrzyłam.
Czy 7.6?

...wybaczcie, jestem z doskoku ostatnio i jak sobie nie zapiszę, to potem mylę.
Więc odszczekuję allegro jak Sprawcę Zła, ifryz omijam szerokim łukiem, tylko, Sugar, bądź tak dobra, słońce, i mi przypomnij numer odcienia. Brałaś oksydant z Vitalys chyba? Nie chcę złapać za byle co, tak na wszelki wypadek niech to będzie dobry produkt.
Sorki.
kochana odcien 10,60 tak jak Enn napisała ale zanim zamowisz spytaj czy na pewno go mają bo moze byc ze sie wyprzedal
Oxydant mialam z niemiec kupiony bo moja mama chciala zebym jej przywiozła bo niby w niemach taniej nie wiem ile w PL kosztuje taka butla ale ja place 6 euro za 1litr.. a uzylam 9%
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 09:26   #3243
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej, zrobiłam wczoraj prepigmentację na jednym pasemku i kolor wyszedł chyba taki sam jak przy zwykłym farbowaniu, ale za to pasemko jest dużo gładsze i wygląda na zdrowsze od nieruszonej reszty, nawet po umyciu i potraktowaniu całości tą samą maską.
Enn robiłaś prepigmentaje, zauważyłaś coś takiego u siebie? Czy to możliwe żeby prepigmentacja odbudowała to, co wyżarł rozjaśniacz?
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 09:59   #3244
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Pokaż wiadomość
Hej, zrobiłam wczoraj prepigmentację na jednym pasemku i kolor wyszedł chyba taki sam jak przy zwykłym farbowaniu, ale za to pasemko jest dużo gładsze i wygląda na zdrowsze od nieruszonej reszty, nawet po umyciu i potraktowaniu całości tą samą maską.
Enn robiłaś prepigmentaje, zauważyłaś coś takiego u siebie? Czy to możliwe żeby prepigmentacja odbudowała to, co wyżarł rozjaśniacz?
hmm a jak się ją robi?tzn wiem ze sie daje na włosy a potem od razu na to farbe daje.. ale jaki ma efekt dac? trzeba specjalny preparat kupic nie?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:10   #3245
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Pokaż wiadomość
Hej, zrobiłam wczoraj prepigmentację na jednym pasemku i kolor wyszedł chyba taki sam jak przy zwykłym farbowaniu, ale za to pasemko jest dużo gładsze i wygląda na zdrowsze od nieruszonej reszty, nawet po umyciu i potraktowaniu całości tą samą maską.
Enn robiłaś prepigmentaje, zauważyłaś coś takiego u siebie? Czy to możliwe żeby prepigmentacja odbudowała to, co wyżarł rozjaśniacz?
Ja się w to bawię od kilku farbowań już i moim zdaniem włos jest w lepszej kondycji... ale robią na całości, więc w sumie nie mam porównania z pasmami obok.
Dzięki pre, pigment wnika we włos i tworzy 'nadbudówkę' do farbowania: włos jest bardziej nasycony kolorem i nie oddaje go łatwo potem przy kolejnych myciach, a przy tym, o ile dobrze myślę, nie 'wpuszcza' farby na utleniaczu w takiej ilości, jak by to było bez wstępnej pigmentacji. Polecam.
@Sugar - dzięki za info, w takim razie kupię jakiś lepszy oksydant 6% i pojadę na nim. A co do prepigmentacji, to nakłądasz farbę z wodą 1:1 i na to już właściwą mieszankę farby z utleniaczem, nie trzeba nic specjalnego.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 10:50   #3246
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja robię właśnie na drugim paśmie - z najbardziej zniszczonej partii włosów. Po tym jak scandic wypłukał mi się do punktu sprzed farbowania, w pre widzę jedyne wyjście, ale nie sądziłam, że pozytywnie zadziała na kondycję A jak u Ciebie z wypłukiwaniem? Pre faktycznie działa?
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:00   #3247
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Ja się w to bawię od kilku farbowań już i moim zdaniem włos jest w lepszej kondycji... ale robią na całości, więc w sumie nie mam porównania z pasmami obok.
Dzięki pre, pigment wnika we włos i tworzy 'nadbudówkę' do farbowania: włos jest bardziej nasycony kolorem i nie oddaje go łatwo potem przy kolejnych myciach, a przy tym, o ile dobrze myślę, nie 'wpuszcza' farby na utleniaczu w takiej ilości, jak by to było bez wstępnej pigmentacji. Polecam.
@Sugar - dzięki za info, w takim razie kupię jakiś lepszy oksydant 6% i pojadę na nim. A co do prepigmentacji, to nakłądasz farbę z wodą 1:1 i na to już właściwą mieszankę farby z utleniaczem, nie trzeba nic specjalnego.
aha hmm noto dobrze wiedzieć.. za tydzien- dwa bede farbowac tym razem allwaves to wytestuje.. a nie ma krwawej jatki przy nakładaniu tego? bo w koncu z woda..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 11:04   #3248
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

kuuurde też mogłam zrobić tę prepigmentację, ale już siedzę z farbą na włosach ;< Na górę dałam 6%, a na dół 9%, co potem zmieszałam masując... ciekawe co z tego wyjdzie... odrosty mam już żarówiaste, trochę się boję o_O A farba brudzi wyjątkowo bardzo... podłoga, stół, łazienka, JA..wszystko czerwone haha.
Farba jest STRASZNIE wydajna!
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:07   #3249
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Czyli nakłada się tą mieszankę a potem bezpośrednio na to normalnie farbę z utleniaczem, tak? Czy trzyma się to przez jakiś czas, spłukuje i dopiero? Przepraszam, ale jestem zielona I w ogóle to farbujecie na zwilżone czy UMYTE, mokre włosy? I jak długo trzymacie Scandica, podejrzewam, że to 20-30 minut z opakowania można spokojnie przedłużyć?

ooo, uolcia, koniecznie zaspokój nasz zdjęciowy głód jak już wysuszysz

Edytowane przez Vanilka28
Czas edycji: 2012-05-03 o 11:09
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:09   #3250
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Tak, jeśli robisz prepigmentację, to nakładasz farbę+oxydant bezpośrednio na mieszankę już nałożoną (farba+woda)
Normalnie farbę nakłada się na suche nieumyte włosy.

20-30min? ja już prawie godzinę trzymam xD
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 11:10   #3251
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
kuuurde też mogłam zrobić tę prepigmentację, ale już siedzę z farbą na włosach ;< Na górę dałam 6%, a na dół 9%, co potem zmieszałam masując... ciekawe co z tego wyjdzie... odrosty mam już żarówiaste, trochę się boję o_O A farba brudzi wyjątkowo bardzo... podłoga, stół, łazienka, JA..wszystko czerwone haha.
Farba jest STRASZNIE wydajna!
noo brudzi brudzi.. kapa wydajna jest.. na tubke mialam na moje wlosy+ wlosy siorki a ona ma prawie do polowy pleców włosy ...

Vanillka- ja trzymalam okolo 40 minut ale mozna dluzej

PS laski czekam na fotttyyyy
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-05-03 o 11:12
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 12:35   #3252
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Wydajność scandica jest niewiarygodna, mi starczyło ostatnio niecałe 30ml na całość, dlatego nie szkoda mi zrobić prepigmentacji Zmyłam już to drugie pasemko i powiem Wam, że bez odżywki jest gładsze niż reszta po wczorajszej masce
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 12:52   #3253
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Pokaż wiadomość
Wydajność scandica jest niewiarygodna, mi starczyło ostatnio niecałe 30ml na całość, dlatego nie szkoda mi zrobić prepigmentacji Zmyłam już to drugie pasemko i powiem Wam, że bez odżywki jest gładsze niż reszta po wczorajszej masce
wow noto kapa..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 13:38   #3254
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ok, oto moje włosy
pod światło http://imageshack.us/photo/my-images/193/scandic.jpg/
i w słońcu http://imageshack.us/photo/my-images/580/scandic3.jpg/

Trochę dziwnie wygląda ten kolor na zdjęciach, taki jakby wypłowiały, ale w rzeczywistości wygląda nieco lepiej, może uda mi się strzelić lepszą fotkę innym aparatem

Tak oto więc wychodzi scandic na nierozjaśnianych włosach Dół jak zwykle chwycił słabiej. Może powinnam zacząć nakładanie farby od dołu no i znowu sobie zniszczyłam włosy... grr, a efekt porównywalny do purpurowej pianki venity

No i przy okazji moja mama sobie niechcący ufarbowała pasemko na czerwono hah
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 15:06   #3255
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Ok, oto moje włosy
pod światło http://imageshack.us/photo/my-images/193/scandic.jpg/
i w słońcu http://imageshack.us/photo/my-images/580/scandic3.jpg/

Trochę dziwnie wygląda ten kolor na zdjęciach, taki jakby wypłowiały, ale w rzeczywistości wygląda nieco lepiej, może uda mi się strzelić lepszą fotkę innym aparatem

Tak oto więc wychodzi scandic na nierozjaśnianych włosach Dół jak zwykle chwycił słabiej. Może powinnam zacząć nakładanie farby od dołu no i znowu sobie zniszczyłam włosy... grr, a efekt porównywalny do purpurowej pianki venity

No i przy okazji moja mama sobie niechcący ufarbowała pasemko na czerwono hah
ładnieee troche ciemniej wyszlo fakt ale przeciez tego chciałaś .. kiedyś pisałaś że wolisz stoonowaną czerwien, nie taka bardzo jasna i taka ci wyszła
PS przejzalam inne fotki masz slodkiego piesa :")
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-05-03 o 15:08
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 16:44   #3256
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hehe dzięki faktycznie jest przesłodka
tak tak ja zdecydowanie wolę ciemniejszą czerwień
Dół złapało mi za słabo, a górę za mocno... Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam naprawdę zadowolona po farbowaniu Chyba za czasów blondu ;p No ale na pewno zatrzymam się przy scandicu na dłużej, bo to naprawdę jest po prostu czerwona farba Ma super odcień, którego nie mogę uchwycić żadnym aparatem.. Dzięki enn
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-03, 18:03   #3257
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

No przecież bardzo ładnie jest
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 10:03   #3258
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

No witam moje drogie Panie
wrzucam zdjęcie włosów po ok. 2 miesiącach od farbowania Postquam'em a drugi to tak jak obiecałam tą fioletową oberżyną z Chantala. Farbowałam 9%. Niestety ciemno. Okazało się prawdą to co mówiła moja koleżanka, że fiolet jeszcze gorzej uzyskać niż czerwień. mama mówi, że jestem za blada do tego koloru mi się nawet podoba, no, ale chciałam coś bardziej fioletowego - i tu takie pytanko do Was.. myślicie, że jakbym kupiła sobie jakiś fioletowy toner to by je trochę sfioletowił?
myślę, że jednak mimo wszystko w czerwieni mi lepiej

uolcia, widzę, że Twoje męki się skończyły bardzo ładny wyszedł Ci kolorek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8028.jpg (126,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8313.jpg (52,3 KB, 33 załadowań)
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 10:08   #3259
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
No witam moje drogie Panie
wrzucam zdjęcie włosów po ok. 2 miesiącach od farbowania Postquam'em a drugi to tak jak obiecałam tą fioletową oberżyną z Chantala. Farbowałam 9%. Niestety ciemno. Okazało się prawdą to co mówiła moja koleżanka, że fiolet jeszcze gorzej uzyskać niż czerwień. mama mówi, że jestem za blada do tego koloru mi się nawet podoba, no, ale chciałam coś bardziej fioletowego - i tu takie pytanko do Was.. myślicie, że jakbym kupiła sobie jakiś fioletowy toner to by je trochę sfioletowił?
myślę, że jednak mimo wszystko w czerwieni mi lepiej

uolcia, widzę, że Twoje męki się skończyły bardzo ładny wyszedł Ci kolorek
noo bardzo ciemno wyszło.... hmm jak na to dasz toner to tez nie zmieni nic mi sie wydaje masz za ciemne wlosy.. moze poczekaj az sie troche wyplucze i wtedy probuj tonerem coś rozjaśnic
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 10:35   #3260
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
noo bardzo ciemno wyszło.... hmm jak na to dasz toner to tez nie zmieni nic mi sie wydaje masz za ciemne wlosy.. moze poczekaj az sie troche wyplucze i wtedy probuj tonerem coś rozjaśnic
no właśnie też tak myślę myślę czy by sobie końcówek później trochę nie rozjaśnić i właśnie fioletowym tonerem nie potraktować
ale póki co przeżywam szok
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:02   #3261
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
no właśnie też tak myślę myślę czy by sobie końcówek później trochę nie rozjaśnić i właśnie fioletowym tonerem nie potraktować
ale póki co przeżywam szok
hmm noo dobry plan ja planuje zrobić tą pigmentacje na to dac farbe allwaves'a uzyje.. a potem koncówki albo pasemka fioletowe zrobic ale nie wiem czy wyjdą zobaczymy.. w każdym bądz razie mam 2 tonery fioletowe w domu i trza by je użyć.. dziś użyłam reszte czerwonego tonera z Igora Duality z odzywką ale nic to nie dało po umyciu włosów.. nadal dolna partia przebija rudy.. za to góra- piekna czerwien normalnie kapa życia.. chyba juz w przyszłym tygodniu sie pofarbuje nobo do 2 tygodni to bede cala ruda łazić

ehhh jak ciezko ta czerwien utrzymac
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-05-04 o 11:03
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 11:46   #3262
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Variance ten kolor się spłucze, wtedy możesz właśnie jakiś toner nałożyć... Poza tym w ciemnych też wyglądasz ładnie Kiedyś kładłam sobie oberżynę loreal casting na jasnoczerwone włosy i muszę przyznać że efekt był za☠☠☠isty, a włosy po farbowaniu były w bdb stanie Poszukam fotki i wstawię..

A co do mnie to...hahaha no nie całkiem, bo po myciu są chyba jednak... zbyt jaskrawe haha tak źle i tak niedobrze
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 17:34   #3263
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Tak na szybko Wam doniosę, że YR ma właśnie promocję na malinowy ocet... normalna cena 25 zł, zwykle sprzedają za 20 w ramach 'stałej promocji' a dziś był po 12,5 - za tę cenę chyba warto spróbować Kupiłam 3 butle i się głupio łudzę, że czerrrrrrrrrrrrwony kolor płukanki pomaga mojej czerrrrwieni
No, w każdym razie pachnie cudnie.
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 17:42   #3264
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Tak na szybko Wam doniosę, że YR ma właśnie promocję na malinowy ocet... normalna cena 25 zł, zwykle sprzedają za 20 w ramach 'stałej promocji' a dziś był po 12,5 - za tę cenę chyba warto spróbować Kupiłam 3 butle i się głupio łudzę, że czerrrrrrrrrrrrwony kolor płukanki pomaga mojej czerrrrwieni
No, w każdym razie pachnie cudnie.
oo to faktycznie.. szkoda ze mnie niema w PL bym se kupila tez
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 18:26   #3265
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

@Variance, farbowałaś na takie włosy, jak na zdjęciu po lewej?
To masakra jakaś ten kolor, poziom maks 3, w szoku jestem, że tak ciemno.
Ładnie wyszło, tak ogólnie, i na ile widać z połowy twarzy, to całkiem twarzowo, ale farba to chyba jakaś pomyłka jest... patrzę na jej próbniki w necie i różnica ogromna... Podają, że to poziom 5, a wyszło ciemniej. Imo popróbuj a) tonerów, b) innej farby, bo ta sie po prostu nie spisała. Nieładnie, Chantal, taki trochę kant. Nie widziałam jeszcze, żeby czerwienie w ten sposób przekłamała farba bądź co bądź salonowa ;/
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:24   #3266
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej, dołączam do czerwonowłosych
Chyba wypróbuję kiedyś tą Scandicę, bo widzę, że bardzo ładnie wychodzi.. Na razie radziłam sobie z drogeryjnymi - moim faworytem była Dzika Orchidea Safiry, ale po wycofaniu serii przeniosłam się na rude Mango a teraz zaczęłam używać Pure Spice L'oreala i też jest ekstra i długo trzymie kolor, nie płowieje i nie rudzieje
Czego używacie do pielęgnacji? Ja staram się olejować, ale bardzo nieregularnie, do teog używam czasem Waxa aloesowego a na codzień serię L'oreala do włosów farbowanych z której jak na razie jestem bardzo zadowolona.
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 06:07   #3267
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Hej, dołączam do czerwonowłosych
Chyba wypróbuję kiedyś tą Scandicę, bo widzę, że bardzo ładnie wychodzi.. Na razie radziłam sobie z drogeryjnymi - moim faworytem była Dzika Orchidea Safiry, ale po wycofaniu serii przeniosłam się na rude Mango a teraz zaczęłam używać Pure Spice L'oreala i też jest ekstra i długo trzymie kolor, nie płowieje i nie rudzieje
Czego używacie do pielęgnacji? Ja staram się olejować, ale bardzo nieregularnie, do teog używam czasem Waxa aloesowego a na codzień serię L'oreala do włosów farbowanych z której jak na razie jestem bardzo zadowolona.
Hej
Noto fajnie że znalazlaś farbę drogeryjną która się długo trzyma i nie płowieje
Co do pielęgnacji to różnie każda z nas inaczej dba o włosy
ja np myje tak:
raz w tygodniu:
Olejowanie 2-3 godziny( rycynowy lub olejek dla dzieci)
Maska bananowa Mila lub domowa jakaś. + do maski daje odzywki Goldwell Colorance RED
O- odzywka balea kokos
M- szampon Alverde dla włosów brązowych i czerwonych
O- Odżywka Garnier Masło Karite
Do tego odzywka b/s joanna z apteczki babuni Balsam z miodem i mlekiem.

a co 2 dzien jak myje włosy :
Olejowanie
Mycie odzywką Balea kokos+ dodaje odzywki Czerwonej Goldwella
Odzywka B/S Joanna lub Isana glattungsbalm.

No i takie mycie jak narazie daje efekty fajne choć coś mi lekko szkodzi i mysle ze albo maska albo rycynowy olejek- puszy mi wlosy i lekko strzepi koncówki ale nie jestem pewna co z tych rzeczy ale na pewno coś- bo ich uzywam dopiero tydzien-dwa
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 07:44   #3268
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
@Variance, farbowałaś na takie włosy, jak na zdjęciu po lewej?
To masakra jakaś ten kolor, poziom maks 3, w szoku jestem, że tak ciemno.
Ładnie wyszło, tak ogólnie, i na ile widać z połowy twarzy, to całkiem twarzowo, ale farba to chyba jakaś pomyłka jest... patrzę na jej próbniki w necie i różnica ogromna... Podają, że to poziom 5, a wyszło ciemniej. Imo popróbuj a) tonerów, b) innej farby, bo ta sie po prostu nie spisała. Nieładnie, Chantal, taki trochę kant. Nie widziałam jeszcze, żeby czerwienie w ten sposób przekłamała farba bądź co bądź salonowa ;/
wiem właśnie. bym przeżyła, gdyby była powiedźmy ciemna, ale bardziej zdecydowanie fioletowa. teraz myślę, że w sumie zrobiłam błąd - mogłam znaleźć sobie jakąś szamponetke, bo jak tak patrzę na końce włosów, które są prawie że czarne, że pewnie trudno będzie z nich zejść ale będę się tym przejmować w sumie za jakiś czas
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 09:52   #3269
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Hej
Noto fajnie że znalazlaś farbę drogeryjną która się długo trzyma i nie płowieje
Co do pielęgnacji to różnie każda z nas inaczej dba o włosy
ja np myje tak:
raz w tygodniu:
Olejowanie 2-3 godziny( rycynowy lub olejek dla dzieci)
Maska bananowa Mila lub domowa jakaś. + do maski daje odzywki Goldwell Colorance RED
O- odzywka balea kokos
M- szampon Alverde dla włosów brązowych i czerwonych
O- Odżywka Garnier Masło Karite
Do tego odzywka b/s joanna z apteczki babuni Balsam z miodem i mlekiem.

a co 2 dzien jak myje włosy :
Olejowanie
Mycie odzywką Balea kokos+ dodaje odzywki Czerwonej Goldwella
Odzywka B/S Joanna lub Isana glattungsbalm.

No i takie mycie jak narazie daje efekty fajne choć coś mi lekko szkodzi i mysle ze albo maska albo rycynowy olejek- puszy mi wlosy i lekko strzepi koncówki ale nie jestem pewna co z tych rzeczy ale na pewno coś- bo ich uzywam dopiero tydzien-dwa
Te moje farby drogeryjne w kolorze pewnie się nie umywają do fryzjerskich, bo nie jest to idealna arielkowa czerwień, ale są ok. Jedynie Safira i L'oreal się tak dobrze utrzymuje, nie rudzieje i co najważniejsze moje blond odrosty mają po farbowaniu ten sam kolor jak reszta a nie pomarańczowy. Reszta drogeryjnych była beznadziejna a wyprobowałam chyba wszystkie
Właśnie siedze z olejkiem alterry na włosach i idę ogarnąć mieszkanie..
Możesz powiedzieć mi co to za odżywka goldwell i czy faktycznie daje coś?
To? http://www.hairstore.pl/Goldwell_Col...60bb780d238685
A te maski Milla gdzie kupujecie? Dużo o nich słyszałam i może warto spróbować..
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 11:29   #3270
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Te moje farby drogeryjne w kolorze pewnie się nie umywają do fryzjerskich, bo nie jest to idealna arielkowa czerwień, ale są ok. Jedynie Safira i L'oreal się tak dobrze utrzymuje, nie rudzieje i co najważniejsze moje blond odrosty mają po farbowaniu ten sam kolor jak reszta a nie pomarańczowy. Reszta drogeryjnych była beznadziejna a wyprobowałam chyba wszystkie
Właśnie siedze z olejkiem alterry na włosach i idę ogarnąć mieszkanie..
Możesz powiedzieć mi co to za odżywka goldwell i czy faktycznie daje coś?
To? http://www.hairstore.pl/Goldwell_Col...60bb780d238685
A te maski Milla gdzie kupujecie? Dużo o nich słyszałam i może warto spróbować..
ja maske mila kupilam we fryzjerskim sklepie ale na allegro czy na innych stronkach mozna tez kupic np tu:http://lokikoki.pl/product-pol-3576-...0-ml-Mila.html
http://www.fryzart.pl/product-pol-18...0-ml-Mila.html
one są tanie ja barszcz jak za 1 litr maseczki

A goldwella odzywka nie wiem czy cos daje tak naprawde ale nie jest źle skoro po 3 tygodniach od farbowania górę włosów mam dalej arielkową a na dole troche rudości to chyba jednak troche mi podtrzymuje ten kolor.. ja mam tą: http://www.ebay.de/itm/Goldwell-Colo...2#ht_896wt_698
nie wiem czy ona jest dostepna w PL
ja uzywam jeszcze czasem takiej odzywki/maseczki :
http://www.perfumeria-essence.pl/155...do-wlosow.html
tylko ze czerwonej.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2012-05-05 o 11:31
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.