Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-17, 09:37   #1141
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez comawhite44 Pokaż wiadomość
Z tego Prosalonu kolory piękne, ale nie jestem pewna, czy dam radę sama to odpowiednio dobrać, żeby źle nie wymieszać i nie zepsuć farby. Dołączają do opakowania jakieś miarki, żeby wymierzyć te ml?

Jak nie odważę się zaryzykować z profesjonalną, to może wezmę mahoniowy brąz z Syossa, tą czerwoną porzeczkę, albo Wulkaniczną czerwień Welli. Muszę się szybko zdecydować, bo jak tak dalej pójdzie, niedługo odrosną mi naturalne i nic nie zostanie z rudości ;x
Jakieś inne propozycje?
Wulkaniczna czerwień wychodzi ciemno bordo i różowo się mieni. Tak czytałam na wizażu.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 10:06   #1142
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Hmm, a w ogóle jest coś takiego? Bo też się rozglądam i pomijając Loreal Casting, co do którego doczytałam, że jest do 28 myć, to chyba tylko Loreal Excellence 842 ale trochę się cykam, że wyjdzie ciemno i brązowawo.
A ja bym tego garniera zmieszała z bardzo jasnym złotym blondem i byłoby fajnie
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 12:42   #1143
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
A ja bym tego garniera zmieszała z bardzo jasnym złotym blondem i byłoby fajnie
tylko w jakich proporcjach? ; >
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 12:52   #1144
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

50/50
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 13:33   #1145
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez comawhite44 Pokaż wiadomość
Z tego Prosalonu kolory piękne, ale nie jestem pewna, czy dam radę sama to odpowiednio dobrać, żeby źle nie wymieszać i nie zepsuć farby. Dołączają do opakowania jakieś miarki, żeby wymierzyć te ml?

Jak nie odważę się zaryzykować z profesjonalną, to może wezmę mahoniowy brąz z Syossa, tą czerwoną porzeczkę, albo Wulkaniczną czerwień Welli. Muszę się szybko zdecydować, bo jak tak dalej pójdzie, niedługo odrosną mi naturalne i nic nie zostanie z rudości ;x
Jakieś inne propozycje?
Miarki nie dodają;/ można albo ważyć sobie na takiej wadze kuchennej albo czytałam na wizażu, że strzykawką odmierzają dziewczyny ja to robię na oko i zdarza mi się, że przy pierwszym farbowaniu mam bardziej intensywny kolor a przy drugi mniej;p ale się tym specjalnie nie przejmuję
Profesjonalne w kwestii przygotowania(mieszania) niczym się nie różnią od drogeryjnych chyba, że chciałabyś mieszać jakieś dwa kolory ale jeśli nie to normalnie mieszasz utleniacz z farbą(w proporcji podanej przez producenta na opakowaniu).
Z kolorem raczej nie doradzę, bo nie robiłam takich odcieni u siebie ale widzę, że Kachula82 już podała parę propozycji
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 12:40   #1146
Mbronek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 28
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

hej dziewczyny,
mam takie pytanie: czy któraś z Was ma może zdjęcia jak wychodzi 8.43 z Vitalitys na ciemnych włosach. Kusi mnie ten odcień, zrobiłam ostatnio mieszanką 8.44 plus troszkę 7.44 z wodą 6% - mieszanka super pokryła ciemny odrost, nie mam prawie żadnych zastrzeżeń, ale chyba lepiej czuję się z ciut mniej intensywnym rudym, takim bardziej wpadającym w blond. A może polecicie jeszcze jakąś inną farbę, która na 6% ładnie rozjaśni ciemne włosy? Ja w przeszłości bardzo długo farbowałam Goldwellem - schodziłam z 7KG, przez 8KG do 9KG. Kolor był super, włosy też, ale robiłam to u fryzjera i wtedy nie pytałam o to jakie oksydanty były używane, a sama trochę się boję kombinować.
Mbronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 14:18   #1147
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Mbronek Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
mam takie pytanie: czy któraś z Was ma może zdjęcia jak wychodzi 8.43 z Vitalitys na ciemnych włosach. Kusi mnie ten odcień, zrobiłam ostatnio mieszanką 8.44 plus troszkę 7.44 z wodą 6% - mieszanka super pokryła ciemny odrost, nie mam prawie żadnych zastrzeżeń, ale chyba lepiej czuję się z ciut mniej intensywnym rudym, takim bardziej wpadającym w blond. A może polecicie jeszcze jakąś inną farbę, która na 6% ładnie rozjaśni ciemne włosy? Ja w przeszłości bardzo długo farbowałam Goldwellem - schodziłam z 7KG, przez 8KG do 9KG. Kolor był super, włosy też, ale robiłam to u fryzjera i wtedy nie pytałam o to jakie oksydanty były używane, a sama trochę się boję kombinować.
Je też czuje się lepiej w stonowanych rudościach, właśnie już mi się do takiej stonowanej rudości wymył mój 8.44+ 7.44 Vitalitys - no ale następne fabowanie już za tydzień i co robić - najlepszym dla mnie wyjściem i może i dla ciebie ponieważ gustujemy w podobnych rudościach jest: użycie na sam odrost 8.43, niestety położony po długości nie oddaje zamierzonego efektu - kolor jest mało intensywny i wpada w lekką szarość - to zasługa dodanego refleksu złotego ,,3,,. Natomiast na odroście sprawdza się dobrze bo podchodzi pod sprany kolorek 8,44+7.44, po długości dla odświeżenia koloru kładę Colorance Goldwella 8K - kolor nie maluje przy skórze jedynie po długości (3- 5 cm od skóry) zaś na końcowe 5 min dopiero przy skórze - dlatego że od skóry wychodzi ciemniej. W efekcie wszystko pięknie się komponuje.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-12-18 o 14:21
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 17:17   #1148
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Dobra, zdecydowałam, że biorę dwa Chantale tylko nie jestem pewna czy taki oksydant w kremie się do tego nada: http://allegro.pl/profesjonalna-woda...990457861.html ? I w jakich proporcjach farba i oksydant, tzn. załóżmy na 100 ml farby ile dać?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 17:41   #1149
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

A ja zakochałam się dzisiaj w Majirelu . OBŁĘDNE rudości!!
Tutaj jest na dole paleta, ale na próbniku jeszcze ładniej wyglądają!

http://allegro.pl/loreal-farby-majir...923224101.html
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 18:03   #1150
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
A ja zakochałam się dzisiaj w Majirelu . OBŁĘDNE rudości!!
Tutaj jest na dole paleta, ale na próbniku jeszcze ładniej wyglądają!

http://allegro.pl/loreal-farby-majir...923224101.html
10.42 i 9.04 są najbardziej w moim guście Ale dziewczyny coś pisały, że Majirel bardzo niszczy włosy.

Na pytanie o utleniacz sama sobie odpowiedziałam zaglądając na stronę producenta - nie ma innych - więc kliknięte.
Będę miksować bardzo jasny tycjan ze średnim złotym blondem, wrzucę fotki.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 18:12   #1151
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Kiedy farbujesz ?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 18:16   #1152
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Kiedy farbujesz ?
Oby jak najszybciej bo na 13go stycznia muszę być piękna
Dopiero dzisiaj kliknęłam na allegro to jeszcze się zejdzie...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 18:28   #1153
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
10.42 i 9.04 są najbardziej w moim guście Ale dziewczyny coś pisały, że Majirel bardzo niszczy włosy.

Na pytanie o utleniacz sama sobie odpowiedziałam zaglądając na stronę producenta - nie ma innych - więc kliknięte.
Będę miksować bardzo jasny tycjan ze średnim złotym blondem, wrzucę fotki.

Czekam na zdjęcia, bo jestem ciekawa efektu
Na Majirel sama patrzyłam - moją uwagę zwrócił 9.04 i się zastanawiam nad nim . Nigdy nie farbowałam profesjonalnymi, ale to chyba się nie różni aż tak
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 18:55   #1154
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Na próbniku piękna jest też 8,34, jaśniejsza niż na zdjęciu.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 09:58   #1155
landrynaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Witajcie Wizażanki!

To mój pierwszy post, choć konto założyłam dawno temu.
6 miesięcy temu dołączyłam do grona rudzielców
Wiele lat farbowałam włosy na platynowy blond ale zawsze marzyłam o rudym który mnie intrygował. Postanowiłam spróbować najpierw u fryzjera ale za każdym razem wychodził inny kolor który mnie nie zadowalał. Zaczęłam farbować sama. Wypróbowałam Loreal Casting Miedziany bursztyn, Loreal Mango i Londa Ognisto czerwony (kolor fajny ale miałam straszne uczulenie). Problem polega na tym, że kolor nigdy nie jest równomierny, z końcówek bardzo szybko się wypłukuje i jest dużo jaśniejszy od odrostów. Poza tym chciałabym mieć kolor lekko wpadający w czerwień, jak Julianne Moore tylko żeby nie były za ciemne lub Marcii Cross a już najbardziej marzę o kolorze aktorki Poppy Montgomery z serialu Unforgettable Zapisane w pamięci.
Czy któraś z was przechodziła z blondu na rudy?
Czy doradzicie jaką farbą zafarbować żeby kolor wyszedł taki o jakim marzę?

Z góry dziękuję za każdą radę pozdrawiam, Patrycja
landrynaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 10:34   #1156
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez landrynaaaa Pokaż wiadomość
Witajcie Wizażanki!

To mój pierwszy post, choć konto założyłam dawno temu.
6 miesięcy temu dołączyłam do grona rudzielców
Wiele lat farbowałam włosy na platynowy blond ale zawsze marzyłam o rudym który mnie intrygował. Postanowiłam spróbować najpierw u fryzjera ale za każdym razem wychodził inny kolor który mnie nie zadowalał. Zaczęłam farbować sama. Wypróbowałam Loreal Casting Miedziany bursztyn, Loreal Mango i Londa Ognisto czerwony (kolor fajny ale miałam straszne uczulenie). Problem polega na tym, że kolor nigdy nie jest równomierny, z końcówek bardzo szybko się wypłukuje i jest dużo jaśniejszy od odrostów. Poza tym chciałabym mieć kolor lekko wpadający w czerwień, jak Julianne Moore tylko żeby nie były za ciemne lub Marcii Cross a już najbardziej marzę o kolorze aktorki Poppy Montgomery z serialu Unforgettable Zapisane w pamięci.
Czy któraś z was przechodziła z blondu na rudy?
Czy doradzicie jaką farbą zafarbować żeby kolor wyszedł taki o jakim marzę?

Z góry dziękuję za każdą radę pozdrawiam, Patrycja
Po pierwsze po latach z platynowym blondem twoje włosy to już pewnie z pigmentu są wypłukane i stąd te szybkie wypłukiwanie sie farb. Poza tym każdy rudy się wypłukuje. Radziłabym ci przejść na profesjonalne farby bo one nie zawsze sie tak szybko wypłukują a i odcieni rudości znajdziesz wiele. Np: http://www.prosalon.eu/produkty/kolo...koloryzujaca/0 farba dostępna na allegro już od ok11zł a tuba 120g.
Jak chcesz coś czerwonego to szukaj po miedzianych odcieniach ale czerwień wypłukuje sie błyskawicznie do zwykłego rudego.
Włosy tej Poppy to mi przypominają jasny miedziany blond jeśli sie nie mylę
http://28.media.tumblr.com/tumblr_lr...migqo1_500.jpg
W Majirell kolorek 8,43. Droga farba ale kolory sa super patrz załącznik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1299_5.jpg (47,4 KB, 74 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-12-19 o 10:35
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:29   #1157
landrynaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Dziękuję bardzo za radę. Rzeczywiście kolorki są cudowne. Gdzie mogę kupić farbę Majirell? Jakieś hurtownie fryzjerskie czy raczej allegro? W jakiej formie są te farby? Jakiś proszek czy maź w tubce? Przepraszam za swoje łopatologiczne pytania ale jestem kompeltnie zielona w tym temacie :P

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Dziękuję bardzo za radę. Rzeczywiście kolorki są cudowne. Gdzie mogę kupić farbę Majirell? Jakieś hurtownie fryzjerskie czy raczej allegro? W jakiej formie są te farby? Jakiś proszek czy maź w tubce? Przepraszam za swoje łopatologiczne pytania ale jestem kompeltnie zielona w tym temacie :P

Wymarzył mi się taki kolor jak w linku: http://pairody.com/tag/poppy-montgomery/
landrynaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 12:30   #1158
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Maź w tubce .
Mi fryzjerka wczoraj zaproponowała mieszankę 8,34 z xxx (jutro się dowiem z czym ).
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 13:02   #1159
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez landrynaaaa Pokaż wiadomość
Witajcie Wizażanki!
Czyli teraz wypłukuje Ci się do blondu? Pamiętam, że kiedyś kiedy jeszcze byłam blondynką (ale ciemną) próbowałam właśnie przejść na rudy i całkiem nieźle wyszła Feria odcień Mango tylko dość szybko się sprała, niestety taki urok rudości. Dla mnie ten odcień był za ciemny bo lubię jaśniejszy rudy, bardzo wpadający w blond, ale może Tobie by podpasował.
Jeszcze zamiast farby polecę hennę Khadi odcień zwykła henna lub henna z amlą i jatrophą, na blondzie powinna wyjść fajnie i intensywnie (a co najważniejsze nie niszczy włosów) ale niestety odrostów nie rozjaśni więc to tylko tymczasowe rozwiązanie.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-19, 15:00   #1160
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Witajcie!!!
Od zawsze marzył mi się rudy i w końcu się zdecydowałam... Ponieważ miałam włosy od bardzo dawna farbowane na różne odcienie ciemnych brązów, bardzo ciężko jest mi przejść do rudego - takiego wpadającego bardziej w pomarańcz niż czerwień, bardziej jasnego niż ciemnego. Najpierw dwa razy miałam robione pasemka (rozjaśniaczem u fryzjera). Po drugim razie nałożyłam ferie mango, ale farba sobie nie poradziła...:/ przyciemniła mi włosy, a nie tego się spodziewałam, no i pojawił się czerwony odcień Wobec tego znowu wybrałam się do fryzjera. Fryzjerka rozjaśniła mi jeszcze te pasma, które były ciemne i nałożyła mieszankę dwóch odcieni miedzianych. Efekt jest lepszy niż po ferii, ale szału nie ma... Ponieważ jestem już zmęczona farbowaniem u fryzjera (mój portfel też), postanowiłam kupić sobie właśnie profesjonalną farbę. Ponieważ chantal jest chwalona i w przystępnej cenie, kupiłam dwa odcienie 8/04 i 8/4, mam zamiar je wymieszać w proporcji 1:3 (więcej tycjanu). Zanim to zrobię spróbuję jeszcze wybrać te ciemniejsze pasma, które mi zostały i nałożę na nie jasny blond (któryś z drogeryjnych) ale nie rozjaśniacz, bo moje włosy tego nie ogarną... Nie wiem co mi z tego wyjdzie,ale mam nadzieję, że efekt będzie lepszy niż u fryzjera Ktoś może kiedyś próbował akurat tych odcieni?;>
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 21:25   #1161
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Witajcie!!!
Od zawsze marzył mi się rudy i w końcu się zdecydowałam... Ponieważ miałam włosy od bardzo dawna farbowane na różne odcienie ciemnych brązów, bardzo ciężko jest mi przejść do rudego - takiego wpadającego bardziej w pomarańcz niż czerwień, bardziej jasnego niż ciemnego. Najpierw dwa razy miałam robione pasemka (rozjaśniaczem u fryzjera). Po drugim razie nałożyłam ferie mango, ale farba sobie nie poradziła...:/ przyciemniła mi włosy, a nie tego się spodziewałam, no i pojawił się czerwony odcień Wobec tego znowu wybrałam się do fryzjera. Fryzjerka rozjaśniła mi jeszcze te pasma, które były ciemne i nałożyła mieszankę dwóch odcieni miedzianych. Efekt jest lepszy niż po ferii, ale szału nie ma... Ponieważ jestem już zmęczona farbowaniem u fryzjera (mój portfel też), postanowiłam kupić sobie właśnie profesjonalną farbę. Ponieważ chantal jest chwalona i w przystępnej cenie, kupiłam dwa odcienie 8/04 i 8/4, mam zamiar je wymieszać w proporcji 1:3 (więcej tycjanu). Zanim to zrobię spróbuję jeszcze wybrać te ciemniejsze pasma, które mi zostały i nałożę na nie jasny blond (któryś z drogeryjnych) ale nie rozjaśniacz, bo moje włosy tego nie ogarną... Nie wiem co mi z tego wyjdzie,ale mam nadzieję, że efekt będzie lepszy niż u fryzjera Ktoś może kiedyś próbował akurat tych odcieni?;>
Z prosalonu jeszcze chyba nikt ale i mnie kusi tycjan. Słowo daję wstaw fotki po tej kombinacji odcieni bo aż mnie ciekawość zżera. Ja myślałam o połączeniu 8/4 i 9/04 ale już chyba za jasno by wyszło. No nie wiem bo jeszcze w życiu farb nie mieszałam, tzn kolorów.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 22:00   #1162
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

mnie kusi jasny tycjan i zlocisto miedziany blond
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 07:48   #1163
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Z prosalonu jeszcze chyba nikt ale i mnie kusi tycjan. Słowo daję wstaw fotki po tej kombinacji odcieni bo aż mnie ciekawość zżera. Ja myślałam o połączeniu 8/4 i 9/04 ale już chyba za jasno by wyszło. No nie wiem bo jeszcze w życiu farb nie mieszałam, tzn kolorów.
To połączenie też mnie interesuje, ale póki co mam jeszcze za ciemne włosy i boję się, że przy odroście będzie jasno, a dalej ciemniej:/ Dlatego póki co małymi kroczkami do celu też nigdy nie mieszałam kolorów zobaczymy co z tego wyjdzie fotki oczywiście wstawię póki co czekam na farby
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 08:07   #1164
izkowow
Przyczajenie
 
Avatar izkowow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Zna ktoś farby Chenice? Nie wyszukało mi tego wątku w tym poście. Doradziła mi sprzedawczyni, a kolory ma super..

Edytowane przez izkowow
Czas edycji: 2011-12-20 o 08:08
izkowow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 16:09   #1165
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Czy w Matrixie uzyskam taki kolor włosow : http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/od...ura1242048.htm ? z tego co widze co widze odcienie too zadnego takiego nie ma... a loreal aż 160 zł farbowanie a tu 125... prosze o odpowiedzi.
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 18:01   #1166
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez izkowow Pokaż wiadomość
Zna ktoś farby Chenice? Nie wyszukało mi tego wątku w tym poście. Doradziła mi sprzedawczyni, a kolory ma super..
http://www.chenice.pl/index_farby.php
ciekawe kolory Piszą tak: LIPOSOMOWA FARBA PIGMENTACYJNA DO WŁOSÓW (70ml)
Unikatowa farba pigmentacyjna z liposomami do włosów. System, którego celem jest nasączenie pigmentem włosów od wewnątrz.
hm...

Znalazłam taką farbę bez amoniaku, kolory ma piękne ale nic a nic firmy nie kojarzę.
http://allegro.pl/farba-echosline-ec...988041267.html
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-12-20 o 18:10
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 19:32   #1167
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
A ja zakochałam się dzisiaj w Majirelu . OBŁĘDNE rudości!!
Tutaj jest na dole paleta, ale na próbniku jeszcze ładniej wyglądają!

http://allegro.pl/loreal-farby-majir...923224101.html
na palecie super...i na tym się kończy...niestety

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez landrynaaaa Pokaż wiadomość
Witajcie Wizażanki!

To mój pierwszy post, choć konto założyłam dawno temu.
6 miesięcy temu dołączyłam do grona rudzielców
Wiele lat farbowałam włosy na platynowy blond ale zawsze marzyłam o rudym który mnie intrygował. Postanowiłam spróbować najpierw u fryzjera ale za każdym razem wychodził inny kolor który mnie nie zadowalał. Zaczęłam farbować sama. Wypróbowałam Loreal Casting Miedziany bursztyn, Loreal Mango i Londa Ognisto czerwony (kolor fajny ale miałam straszne uczulenie). Problem polega na tym, że kolor nigdy nie jest równomierny, z końcówek bardzo szybko się wypłukuje i jest dużo jaśniejszy od odrostów. Poza tym chciałabym mieć kolor lekko wpadający w czerwień, jak Julianne Moore tylko żeby nie były za ciemne lub Marcii Cross a już najbardziej marzę o kolorze aktorki Poppy Montgomery z serialu Unforgettable Zapisane w pamięci.
Czy któraś z was przechodziła z blondu na rudy?
Czy doradzicie jaką farbą zafarbować żeby kolor wyszedł taki o jakim marzę?

Z góry dziękuję za każdą radę pozdrawiam, Patrycja
twoje włosy mają tzw wysoką porowatość - prepigmentacja i nawilżanie.

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Witajcie!!!
Od zawsze marzył mi się rudy i w końcu się zdecydowałam... Ponieważ miałam włosy od bardzo dawna farbowane na różne odcienie ciemnych brązów, bardzo ciężko jest mi przejść do rudego - takiego wpadającego bardziej w pomarańcz niż czerwień, bardziej jasnego niż ciemnego. Najpierw dwa razy miałam robione pasemka (rozjaśniaczem u fryzjera). Po drugim razie nałożyłam ferie mango, ale farba sobie nie poradziła...:/ przyciemniła mi włosy, a nie tego się spodziewałam, no i pojawił się czerwony odcień Wobec tego znowu wybrałam się do fryzjera. Fryzjerka rozjaśniła mi jeszcze te pasma, które były ciemne i nałożyła mieszankę dwóch odcieni miedzianych. Efekt jest lepszy niż po ferii, ale szału nie ma... Ponieważ jestem już zmęczona farbowaniem u fryzjera (mój portfel też), postanowiłam kupić sobie właśnie profesjonalną farbę. Ponieważ chantal jest chwalona i w przystępnej cenie, kupiłam dwa odcienie 8/04 i 8/4, mam zamiar je wymieszać w proporcji 1:3 (więcej tycjanu). Zanim to zrobię spróbuję jeszcze wybrać te ciemniejsze pasma, które mi zostały i nałożę na nie jasny blond (któryś z drogeryjnych) ale nie rozjaśniacz, bo moje włosy tego nie ogarną... Nie wiem co mi z tego wyjdzie,ale mam nadzieję, że efekt będzie lepszy niż u fryzjera Ktoś może kiedyś próbował akurat tych odcieni?;>
Przydała by się lekka kąpiel rozjaśniającą/ ewentualnie dekoloryzacja (nie widzę włosów)...potem już tylko toner np 8.44 lub coś w rodzaju wybranych przez ciebie kolorów. 8,44 na największa marchewka z palety rudości.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 19:35   #1168
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
na palecie super...i na tym się kończy...niestety
To znaczy, że nie wychodzi jak na próbnikach?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 19:39   #1169
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
To znaczy, że nie wychodzi jak na próbnikach?
wychodzi bardzo ładnie, ale bardzo niszczy włosy
Alfaparf ma też ładne kolory i jest bardziej przyjazna dla włosów lub Revlon.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 19:55   #1170
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

dziewczyny jak uzyskań taki jak w zał. w miarę rudy odcień blondu...???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy super farba.jpg (36,0 KB, 55 załadowań)
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.