Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-07, 10:23   #4621
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Mam straszne wyrzuty sumienia po tych zakupach, bo nie wiem po co mi takie zapasy. Mam nadzieje, że będą miały długą datę przydatności to sobie spokojnie poczekają.
Upolowałam olejek, balsam i krem do stóp, wzięłam jeszcze 2 rzeczy, ale to już później się pochwalę.



Uczę się od mistrza :p:


hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 11:10   #4622
Cobaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 34
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

[QUOTE=Klolcia;39092915]Mam straszne wyrzuty sumienia po tych zakupach, bo nie wiem po co mi takie zapasy. Mam nadzieje, że będą miały długą datę przydatności to sobie spokojnie poczekają.
Upolowałam olejek, balsam i krem do stóp, wzięłam jeszcze 2 rzeczy, ale to już później się pochwalę.



Dla pewności weszłam dziś na czat z pracownikiem sklepu, żeby zapytać o tą promocję i napisali mi, że wyprzedaż nie jest spowodowana tym, że są krótsze daty ważności, więc mam nadzieję, że spokojnie zapasy poleżą i poczekają

Edytowane przez Cobaya
Czas edycji: 2013-02-07 o 11:13
Cobaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 11:22   #4623
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

[QUOTE=Cobaya;39094110]
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Mam straszne wyrzuty sumienia po tych zakupach, bo nie wiem po co mi takie zapasy. Mam nadzieje, że będą miały długą datę przydatności to sobie spokojnie poczekają.
Upolowałam olejek, balsam i krem do stóp, wzięłam jeszcze 2 rzeczy, ale to już później się pochwalę.



Dla pewności weszłam dziś na czat z pracownikiem sklepu, żeby zapytać o tą promocję i napisali mi, że wyprzedaż nie jest spowodowana tym, że są krótsze daty ważności, więc mam nadzieję, że spokojnie zapasy poleżą i poczekają
Przed chwilą o to samo się ich pytałam na czacie
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 11:31   #4624
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

[QUOTE=Klolcia;39094405]
Cytat:
Napisane przez Cobaya Pokaż wiadomość

Przed chwilą o to samo się ich pytałam na czacie
oj to mnie uspokoiłyście bo trochę podejrzliwa byłam
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 11:33   #4625
Cobaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 34
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

[QUOTE=Klolcia;39094405]
Cytat:
Napisane przez Cobaya Pokaż wiadomość

Przed chwilą o to samo się ich pytałam na czacie

Cobaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 11:36   #4626
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cloche super, że się udało! Może też spróbuję swoich sił. Stronka, którą podałaś bardzo inspirująca, a te mydła Muszę coś dodatkowo na ten mój brzuszek zacząć stosować, bo rośnie bardzo szybko. Trochę mnie to przeraża, bo przy Tomciu był dużo mniejszy

Dziewczyny gratuluję zakupów. Ja jednak byłam grzeczna. No prawie. Wcześniej zamówiłam w innych sklepach kilka drobiazgów z Essential Care i Living Nature, więc na intymnej nie miałam już czym szaleć Od dzisiaj zero zakupów Zbieram na wyprawkę. Jeśli zauważycie, że coś mnie kusi, to dajcie mi po łapach

Mam jeszcze pytanie odnośnie Olejku rozgrzewającego Pat&Rub. Zawiera on olejki z cynamonu, imbiru, goździka i szałwii. Zdaje się nie nadają się dla kobiet w ciąży?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2013-02-07 o 11:37
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:13   #4627
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja używam kremu pod podkład z przyzwyczajenia

A teraz jeszcze próbuję się przestawić na podkłady mineralne i czytam i czytam i sama nie wiem czy to dla mnie
Ja nie używam podkładów, ale za to korektor obowiązkowo;/ Tez zastanawiałam się nad tym, szczególne nad Everyday minerals, ale znając życie nie umiałabym tego nałożyć;P
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 12:16   #4628
Cobaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 34
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie odnośnie Olejku rozgrzewającego Pat&Rub. Zawiera on olejki z cynamonu, imbiru, goździka i szałwii. Zdaje się nie nadają się dla kobiet w ciąży?
Oleki eteryczne z szałwii i cynamonu są bardzo niewskazane w czasie ciąży, bo stymulują skurcze macicy i dlatego myślę, że lepiej ten olejek odstawić na czas ciąży, tym bardziej, że samych zabiegów rozgrzewających (okłady, sauna itp.) też się w ciąży nie stosuje, a szczególnie w pierwszym trymestrze.
Cobaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:18   #4629
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ja nie używam podkładów, ale za to korektor obowiązkowo;/ Tez zastanawiałam się nad tym, szczególne nad Everyday minerals, ale znając życie nie umiałabym tego nałożyć;P
nie martw się, da się tego nauczyć - żadna z nas nie urodziła się z umiejetnością stosowania podkładów mineralnych
ale jeśli nie stosujesz podkładów to rozumiem, że nie są Ci potrzebne
korektory minerane też są
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:22   #4630
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Cobaya Pokaż wiadomość
Oleki eteryczne z szałwii i cynamonu są bardzo niewskazane w czasie ciąży, bo stymulują skurcze macicy i dlatego myślę, że lepiej ten olejek odstawić na czas ciąży, tym bardziej, że samych zabiegów rozgrzewających (okłady, sauna itp.) też się w ciąży nie stosuje, a szczególnie w pierwszym trymestrze.
Tak własnie myślałam. Szkoda, bo nawet był przyjemny.

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ja nie używam podkładów, ale za to korektor obowiązkowo;/ Tez zastanawiałam się nad tym, szczególne nad Everyday minerals, ale znając życie nie umiałabym tego nałożyć;P
To naprawdę nie jest takie trudne. Trochę trzeba poćwiczyć. Moje pierwsze próby z nakładaniem trwały prawie godzinę. Teraz to już myk myk i gotowe
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:54   #4631
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Jedna z moich dziewczyn wyskoczyła do rossa na małe zakupy - wróciła zadowlona, bo jakas promocja była, nakupiła za 60 zł dziwnych rzeczy. Pokazuje mi taka radosna...... ja spojrzałam i nic nie mówię. Ale że się dopytywałą to jej powiedziałam co za paskudztwa kupiła chwilę pogadałyśmy, poopowiadałam o kosmetykach naturalnych
Właśnie poleciała do rossa..... oddać zakupy
Ciekawe czy jej przyjmą
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 12:58   #4632
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Czy ja dobrze widzę, że są już dostępne wszystkie kolory podkładu 100% Pure na ariva. com ?
to nie jest tak do końca. przy niektórych produktach widnieje backorder notice i na nie napweno trzeba będzie dłużej poczekać. przy innych nie ma tego napisu a i tak sklep nie ma ich na stanie. najlepiej napisać do nich maila z zapytaniem o dostępność konkretnego produktu. ja np na swój bronzer czekałam ponad miesiąc. razem z nim zamówiłam jeszcze piling - mieli go na stanie i wysłali od razu. bronzer przyszedł w osobnej paczce. mam od nich juz 4 paczki i każda szła nie dłużej niż 10 dni. produkty są świeżutkie - te co nie są na stanie idą prosto od producenta

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
mam zapas tylko czemu wycofują?
miałam ostatnio śmieszną scenę w tym sklepie...wchodzę do yr w którym ekspedientka mnie już kojarzy z widzenia...jeszcze dobrze nie przestąpiłam progu a ona do mnie "Pani już u nas nic nie kupi", ja na to "Dlaczego?" a ona "Bo pani jest taka ekozakręcona a u nas wszystko co eko się nie sprzedaje i jest wycofywane"

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Promolcia ja Tobie żyć nie dam,musisz dokładnie zrecenzowć te kosmetyki bo mam świra na ich punkcie:pro si:
Mnie bardzo kusi tusz(bajeczny skład),podkład ,prasowaniec (puder) ,kremik pod oczy ten z kofeiną i krem z filtrem 30.
Przeglądałam ofertę na Ariva,bierzesz tą przesyłkę za 15$?
Płacisz pay palem czy kartą?
spoko...też je bardzo lubię
jak Ci się ogórkowa pianka podoba? moja lawendowa się skończyła i tęsknię za nią...następna będzie ta z serii brigtening i tonik oczywiście do kompletu...ale to za kilka miesięcy bo narazie mam co używać.
tusz jest dobry, ładna czerń, nie osypuje się i nie rozmauje i ogólnie wszystko z nim ok, ale jeśli lubisz mocno podkreslone rzęsy to nie będziesz zadowolona, on tylko delikatnie je wydłuża
efekt możesz zoabczyć tutaj
http://www.organicbeautytalk.com/top...ural-mascaras/
z tego co Cię interesuje mam jeszcze krem z kofeiną i moge wysłać próbeczkę podkładu i pudru nigdy nie miałam...
za zakupy płącę paypalem a koszty przesyłki rosną wraz ze zwiększaniem zawartości koszyka, nigdy nie zapłaciłam mniej niż 12 dolków
największa promocja jaką udało mi się wyczaić na tej stronie to tylko 20% off...jak juz wiem, że niektre z Was mogą byc zainteresowane to będę tu umieszczać info o promocjach...20 % to niewiele ale może np pokryć koszty przesyłki

SexPistols
odnośnie ochrony UV
dziewczyny z tego watku polecają krem jmo
http://johnmasters.pl/pl/p/Naturalny...zny-SPF-30/131 (nie miałam go)
miałam krem do twarzy dla dzieci phenome
http://www.phenome.pl/pl/main/produk...ona_uv/?pid=90
chyba tylko faktycznie dla dzieci się nadaje, ja wyglądałam w nim jak kosmitka - tłuści i bieli niemiłośiernie, trochę lepiej sprawował się balsam do ciała z tej samej serii
używając podkładów mineralnych, które zawierają tlenki cynku i tytanu też chronisz się przed słońcem, niektóre z nich np. lily lolo twierdzą, że ich podkłady dają ochronę na poziomie 15 SPF, pudry funky fresh minerals bodajże 50 SPF


Cytat:
Napisane przez Cobaya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które lubią Pat& Rub, Khadi i Laverę W sklepie, gdzie głównie kupuję bieliznę jest też dział beauty i mają wielką wyprzedaż kosmetyków i wszystko jest -50% (nie piszą, żeby akurat daty ważności były krótsze, myślę, że po prostu albo to takie promo, albo wyzbywają sie działu beauty)

Rabat sam się nalicza po dodaniu rzeczy do koszyka. Ja skusiłam sie na pare rzeczy z Pat&Rub. Wysyłkę do paczkomatów mają teraz za free.
Może akurat sie Wam przyda to info. Sklep jest bardzo w porzadku jeżeli chodzi o realizacje zamówień i system zwrotów. Brzmi to bardzo reklamowo, ale pisze to po prostu, bo nie jest to typowy "sklep kosmetyczny". https://www.intymna.pl/c131,131,0,2,,beauty
ehhh...też coś zamówiłam

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
wygląda ciekawie, ale ja bym się na twoim miejscu rzuciła prędzej na mix gaia, o ten http://polska.gaiacreams.com/product/lovingtummyrub
ja dzisiaj rano dokończyłam mój własny shea-mix, robiłam według tej instrukcji http://seifechuchi.blogspot.de/2011/...gtutorial.html ale inspirowałam się właśnie tym, co w składach różnych tłuścioszków do brzucholi się znajduje. i takim oto sposobem mam cudowną kremową piankę do brzuszka, która pięknie się topi w kontakcie ze skórą a w składzie jest: masło shea i kakaowe, olej kokosowy, z dzikiej róży i z kiełków pszenicy tłuszcze stałe do tłuszczów lejących w stosunku 50/50 (podobno jak się daje masło kakaowe, to można dać właśnie więcej olejów tak jak ja, ale normalnie to mieszają 70/30). musisz wypróbować coś ukręcić według tej instrukcji, to moje pierwsze mieszanie i od razu sukces!
Cloche piękna ta sheowa śmietanka Tobie też taka wyszła???poka poka...
jak się moje mazideło skończy to tez taką zrobię nie wszystko do końca rozumiem w tym przepisie ale jak się będę zabierac za robienie tego cuda to trochę Cię podpytam
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A teraz jeszcze próbuję się przestawić na podkłady mineralne i czytam i czytam i sama nie wiem czy to dla mnie
nie czytaj tylko próbeczki zamawiaj...inaczej się nic nie dowiesz, musisz testować na sobie

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jedna z moich dziewczyn wyskoczyła do rossa na małe zakupy - wróciła zadowlona, bo jakas promocja była, nakupiła za 60 zł dziwnych rzeczy. Pokazuje mi taka radosna...... ja spojrzałam i nic nie mówię. Ale że się dopytywałą to jej powiedziałam co za paskudztwa kupiła chwilę pogadałyśmy, poopowiadałam o kosmetykach naturalnych
Właśnie poleciała do rossa..... oddać zakupy
Ciekawe czy jej przyjmą
dobre
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 13:14   #4633
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
to nie jest tak do końca. przy niektórych produktach widnieje backorder notice i na nie napweno trzeba będzie dłużej poczekać. przy innych nie ma tego napisu a i tak sklep nie ma ich na stanie. najlepiej napisać do nich maila z zapytaniem o dostępność konkretnego produktu. ja np na swój bronzer czekałam ponad miesiąc. razem z nim zamówiłam jeszcze piling - mieli go na stanie i wysłali od razu. bronzer przyszedł w osobnej paczce. mam od nich juz 4 paczki i każda szła nie dłużej niż 10 dni. produkty są świeżutkie - te co nie są na stanie idą prosto od producenta

ehhh...też coś zamówiłam

No właśnie dziwnie z tymi podkładami, bo na stronie z listą kosmetyków 100% pure jest właśnie informacja o backorder notice, ale jak już wchodzę bezpośrednio na ten produkt to nie ma żadnej wzmianki o brakach.
Szkoda, że taka droga jest ta przesyłka. Trochę głupio za jedną rzecz płacić dodatkowo 12$.

A co zamówiłaś z intymnej ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 13:42   #4634
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A co zamówiłaś z intymnej ?
niewiele się ostało bo dopiero dzisiaj klikałam ale do koszyka wpadł piling antycel p&r i jakiś olej khadi z lilią
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 13:45   #4635
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
nie czytaj tylko próbeczki zamawiaj...inaczej się nic nie dowiesz, musisz testować na sobie
Mam na oku 8 próbek po mailu od p.Sylwii z Pixie, która określiła moją kolorystykę zamówię wszystkie 8, ale pewnie w następnym miesiącu
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 14:15   #4636
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

margo, a co z living nature zamówiłaś, coooo? mnie znów kuszą jakieś zakupy....
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Cloche piękna ta sheowa śmietanka Tobie też taka wyszła???poka poka...
jak się moje mazideło skończy to tez taką zrobię nie wszystko do końca rozumiem w tym przepisie ale jak się będę zabierac za robienie tego cuda to trochę Cię podpytam
wyszła dokładnie taka jak na zdjęciu! albo ja jestem taka zdolna, albo ten przepis banalnie prosty...
w skrócie to jest tak: dobierasz sobie tłuszcze, jakie chcesz użyć. podstawowy przepis to 70% shea i 30% oleju, jaki lubisz. ale można zrobić mniej twardy mix schodząc z proporcjami aż do 50/50. ja tak zrobiłam, bo dodałam też masła kakaowego, które jest dużo twardsze.
no więc tłuszcze topisz w kąpieli wodnej, niech nie mają za gorąco, ale poleżą tam trochę - podobno jak poleżą tak ze 20 minut, to nie będą się potem w klumpy zbierać. potem musi to wystygnąć, ja całą mieszankę na noc do lodówki dałam. i potem bierzemy mikser i "ubijamy śmietanę" w miarę szybko zrobi nam się to puszyste, ale zalecają ubijać 15 minut. tak też zrobiłam, i trzyma się aha, jeśli dodajemy zapach, to w trakcie ubijania właśnie
ja z 55 g tłuszczy zapełniłam dwa słoiczki po 60ml i jeszcze prawie połowę pudełka 200ml
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 15:53   #4637
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cloche, gratulacje smarowidła
Przyszła moja skromna paczuszka ze Skarbca Natury Henna Khadi i pomadka z Eubiony miodowo ziołowa. Póki co nie podoba mi się, bo jest jak peeling a nie pomadka, ale może to tylko tak na początku. Miał ktoś?
Już po sesji, mam ferie!
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 16:00   #4638
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Zaczęły przychodzić moje "grzeszki". Jej a miałam oszczędzać. Na usprawiedliwienie dodam, że to małe uzupełnienie zapasów

Z Lawendowej Farmy kilka mydełek, spora próbka PannyDziewanny gratis. Ale te nowe etykiety mi się podobają!
Z BioBeauty zamówiłam:
- Essential Care kremik nagietkowy - to taki mój must have. Do wszystkiego
- Essential Care balsam do ust. Też mój niezbędniczek, Tomo także lubi
- Essential Care Szampon ziołowy - daję mu drugą szansę
- Alva Kremik do stóp. Zachwalała go moja kuzynka. Była nim wręcz oczarowana. Podobno robi stópki nieowlaka. Zobaczymy.
- Alva Deo. Jeszcze nie miałam i ciekawa jestem, czy jest coś warty.

Cloche z Living Nature na minejo jest trochę przecen. W zasadzie chciałam kupić dużo więcej, ale może w marcu jeszcze coś upoluję. Kupiłam Krem tonujący i balsam do ust.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00936.jpg (75,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00940.jpg (61,0 KB, 54 załadowań)
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 16:17   #4639
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Zaczęły przychodzić moje "grzeszki". Jej a miałam oszczędzać. Na usprawiedliwienie dodam, że to małe uzupełnienie zapasów

Z Lawendowej Farmy kilka mydełek, spora próbka PannyDziewanny gratis. Ale te nowe etykiety mi się podobają!
Z BioBeauty zamówiłam:
- Essential Care kremik nagietkowy - to taki mój must have. Do wszystkiego
- Essential Care balsam do ust. Też mój niezbędniczek, Tomo także lubi
- Essential Care Szampon ziołowy - daję mu drugą szansę
- Alva Kremik do stóp. Zachwalała go moja kuzynka. Była nim wręcz oczarowana. Podobno robi stópki nieowlaka. Zobaczymy.
- Alva Deo. Jeszcze nie miałam i ciekawa jestem, czy jest coś warty.

Cloche z Living Nature na minejo jest trochę przecen. W zasadzie chciałam kupić dużo więcej, ale może w marcu jeszcze coś upoluję. Kupiłam Krem tonujący i balsam do ust.
Taki krem do stóp tez by mi się przydał

Jp, daj znać, jak użyjesz hennę, mile widziane foto
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 16:28   #4640
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie martw się, da się tego nauczyć - żadna z nas nie urodziła się z umiejetnością stosowania podkładów mineralnych
ale jeśli nie stosujesz podkładów to rozumiem, że nie są Ci potrzebne
korektory minerane też są
nie stosuję podkładów, a przydałoby się... bo moja twarz za piękna nie jest a mineralne podkłady są mniej widoczne na skórze od tych normalnych?
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467

Edytowane przez Claire91
Czas edycji: 2013-02-07 o 16:31
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 17:04   #4641
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

jp, ale fajnie że już po sesji - no to szalej teraz
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Zaczęły przychodzić moje "grzeszki". Jej a miałam oszczędzać. Na usprawiedliwienie dodam, że to małe uzupełnienie zapasów

Z Lawendowej Farmy kilka mydełek, spora próbka PannyDziewanny gratis. Ale te nowe etykiety mi się podobają!
Z BioBeauty zamówiłam:
- Essential Care kremik nagietkowy - to taki mój must have. Do wszystkiego
- Essential Care balsam do ust. Też mój niezbędniczek, Tomo także lubi
- Essential Care Szampon ziołowy - daję mu drugą szansę
- Alva Kremik do stóp. Zachwalała go moja kuzynka. Była nim wręcz oczarowana. Podobno robi stópki nieowlaka. Zobaczymy.
- Alva Deo. Jeszcze nie miałam i ciekawa jestem, czy jest coś warty.

Cloche z Living Nature na minejo jest trochę przecen. W zasadzie chciałam kupić dużo więcej, ale może w marcu jeszcze coś upoluję. Kupiłam Krem tonujący i balsam do ust.
ale mnie te mydełka kuszą
no i tą alvą kusisz
krem tonujący LN też chcę kupić, bo przypuszczam, że nie będę się wielce malować, jak będę siedzieć w domu, a wyglądać jakoś muszę
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 17:18   #4642
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
a co se tam kliknełaś?

bo ja maskę i odżywkę z mango Lavery (Anula mówi że dobra to trza brać) oraz lotion Lavery do ciała nawilżający i odżywiający, krem do rąk i pomadkę (te sensitive)
bo ja też lubię zestawikami

dzięki wielkie za info
Też jakiś czas temu miałam ten szampon i odżywkę z Lavery. Trzeba przyznać ze mają dobre produkty do włosów.
Teraz kończę szampon nadajacy objetność z Lavery. Szkoda ze go wycofali ze sprzedazy.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jedna z moich dziewczyn wyskoczyła do rossa na małe zakupy - wróciła zadowlona, bo jakas promocja była, nakupiła za 60 zł dziwnych rzeczy. Pokazuje mi taka radosna...... ja spojrzałam i nic nie mówię. Ale że się dopytywałą to jej powiedziałam co za paskudztwa kupiła chwilę pogadałyśmy, poopowiadałam o kosmetykach naturalnych
Właśnie poleciała do rossa..... oddać zakupy
Ciekawe czy jej przyjmą

No to kochana masz dar przekonywania
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:06   #4643
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Cloche, gratulacje smarowidła
Przyszła moja skromna paczuszka ze Skarbca Natury Henna Khadi i pomadka z Eubiony miodowo ziołowa. Póki co nie podoba mi się, bo jest jak peeling a nie pomadka, ale może to tylko tak na początku. Miał ktoś?
Już po sesji, mam ferie!
leniuchuj!
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Zaczęły przychodzić moje "grzeszki". Jej a miałam oszczędzać. Na usprawiedliwienie dodam, że to małe uzupełnienie zapasów

Z Lawendowej Farmy kilka mydełek, spora próbka PannyDziewanny gratis. Ale te nowe etykiety mi się podobają!
Z BioBeauty zamówiłam:
- Essential Care kremik nagietkowy - to taki mój must have. Do wszystkiego
- Essential Care balsam do ust. Też mój niezbędniczek, Tomo także lubi
- Essential Care Szampon ziołowy - daję mu drugą szansę
- Alva Kremik do stóp. Zachwalała go moja kuzynka. Była nim wręcz oczarowana. Podobno robi stópki nieowlaka. Zobaczymy.
- Alva Deo. Jeszcze nie miałam i ciekawa jestem, czy jest coś warty.

Cloche z Living Nature na minejo jest trochę przecen. W zasadzie chciałam kupić dużo więcej, ale może w marcu jeszcze coś upoluję. Kupiłam Krem tonujący i balsam do ust.

niezłe te zapasy
Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
nie stosuję podkładów, a przydałoby się... bo moja twarz za piękna nie jest a mineralne podkłady są mniej widoczne na skórze od tych normalnych?
ja myslę, że w obu przypadkach można zrobić sobie krzywdę
ja nigdy nie mogłam sie dogadać z płynnymi podkładami ze względów kolorystycznych - zbyt mały wybór. W minerałach jest tez pewnego rodzaju kłopot z kolorami - jest ich strasznie dużo ale idealny kolor znajdzie dla siebie każdy, bo nawet jeśli nie ma w 100% idealnie wpasowanej gotowej mieszanki to można samemu łączyć prochy
Mi osobiście minerały znacznie lepiej wtapiają się w cerę i są mniej widoczne. Nie zapychają (ale to ponoć nie jest norma), są trwałe i łatwo modyfikowac kolor w trakcie roku - ja mam 2 kolory od hohohohohooooooo i jeszcze trochę i jadę na nich okrąglutki rok - latem ciemniejszy, zimą jasniejszy, wiosna i jesień mieszam je. Są strasznie wydajne!!!
Ja kocham lauressa
Bardzo lubię też meow.
Dziewczyny mają wielu innych ulubieńców (lily lolo, annabelle itd.)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:23   #4644
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość


spoko...też je bardzo lubię
jak Ci się ogórkowa pianka podoba? moja lawendowa się skończyła i tęsknię za nią...następna będzie ta z serii brigtening i tonik oczywiście do kompletu...ale to za kilka miesięcy bo narazie mam co używać.
tusz jest dobry, ładna czerń, nie osypuje się i nie rozmauje i ogólnie wszystko z nim ok, ale jeśli lubisz mocno podkreslone rzęsy to nie będziesz zadowolona, on tylko delikatnie je wydłuża
efekt możesz zoabczyć tutaj
http://www.organicbeautytalk.com/top...ural-mascaras/
z tego co Cię interesuje mam jeszcze krem z kofeiną i moge wysłać próbeczkę podkładu i pudru nigdy nie miałam...
za zakupy płącę paypalem a koszty przesyłki rosną wraz ze zwiększaniem zawartości koszyka, nigdy nie zapłaciłam mniej niż 12 dolków
największa promocja jaką udało mi się wyczaić na tej stronie to tylko 20% off...jak juz wiem, że niektre z Was mogą byc zainteresowane to będę tu umieszczać info o promocjach...20 % to niewiele ale może np pokryć koszty przesyłki
Jeszcze pianki ogórkowej nie używałam czeka w kolejce
Byłabym bardzo chętna na ten kremik W zamian mogłabym Tobie odlać trochę pianki ogórkowej o ile masz jeszcze opakowanie po lawendowej (chyba się da odkręcic,jeszcze nie patrzyłam) albo purity facial cleaner+mask ze 100% pure,albo północne mydło detox Natura Siberica,ostatnio rozcieram niewielką ilość w dłoniach i myję buzie sprawdza się super i zużywa się minimalną ilość w przeciwieńtwie do dołączonej gąbeczki.
Dziękuję za link bardzo przydatny,ten efekt mi wystarczy.
Od lat używałam maskary Gosh(czarna z zieloną nakrętką) skład miała całkiem wporządku,coś mnie ostatnio podkusiło i kupiłam maskarę Yves Rocher (nawet 2) i niestety rzęsy wykruszyły się do połowy jakaś masakra ,jestem niemal pewna że to wina tuszu YR,oczywiście składu nigdzie nie ma
Dlatego najbardziej potrzebuje świetnej maskary.Z Ariva zamówię koło wakacji bo na razie mam zapasy a tusz chyba kupię w Biolanderze ZAO też skład niezły.

Koniecznie daj znać jak będzie zniżka na Ariva Wpisałam się na newslettera więc może mnie też poinformują.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 19:09   #4645
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Dodaje obiecane zdjęcie ostatnich zakupów.

Olejek super nawilża i jest bardzo wydajny. Kupiłam go do stosowania na moje biedne przesuszone dłonie. Na noc stosuje również pod oczy a jak mam bardzo przesuszona twarz to również buźkę smaruję.

Pigment rewelacja. Używam jako cień do powiek i jest mega trwały. Jak mi skończą się jasne odcienie to pewnie jeszcze jakiś beżowy nabędę.

pigment mówisz


Tak się przestraszyłam info o wycofywaniu żelu z malwą, że tż wysłałam na łowy i dorwał jeszcze dwa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz 007.jpg (98,8 KB, 30 załadowań)
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-07-04 o 15:12 Powód: edycja cytatu - marketing
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 19:11   #4646
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
wygląda ciekawie, ale ja bym się na twoim miejscu rzuciła prędzej na mix gaia, o ten http://polska.gaiacreams.com/product/lovingtummyrub
ja dzisiaj rano dokończyłam mój własny shea-mix, robiłam według tej instrukcji http://seifechuchi.blogspot.de/2011/...gtutorial.html ale inspirowałam się właśnie tym, co w składach różnych tłuścioszków do brzucholi się znajduje. i takim oto sposobem mam cudowną kremową piankę do brzuszka, która pięknie się topi w kontakcie ze skórą a w składzie jest: masło shea i kakaowe, olej kokosowy, z dzikiej róży i z kiełków pszenicy tłuszcze stałe do tłuszczów lejących w stosunku 50/50 (podobno jak się daje masło kakaowe, to można dać właśnie więcej olejów tak jak ja, ale normalnie to mieszają 70/30). musisz wypróbować coś ukręcić według tej instrukcji, to moje pierwsze mieszanie i od razu sukces!
Wow! Jestem pełna podziwu! Kremowa pianka wygląda wspaniale

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
wyszła dokładnie taka jak na zdjęciu! albo ja jestem taka zdolna, albo ten przepis banalnie prosty...
w skrócie to jest tak: dobierasz sobie tłuszcze, jakie chcesz użyć. podstawowy przepis to 70% shea i 30% oleju, jaki lubisz. ale można zrobić mniej twardy mix schodząc z proporcjami aż do 50/50. ja tak zrobiłam, bo dodałam też masła kakaowego, które jest dużo twardsze.
no więc tłuszcze topisz w kąpieli wodnej, niech nie mają za gorąco, ale poleżą tam trochę - podobno jak poleżą tak ze 20 minut, to nie będą się potem w klumpy zbierać. potem musi to wystygnąć, ja całą mieszankę na noc do lodówki dałam. i potem bierzemy mikser i "ubijamy śmietanę" w miarę szybko zrobi nam się to puszyste, ale zalecają ubijać 15 minut. tak też zrobiłam, i trzyma się aha, jeśli dodajemy zapach, to w trakcie ubijania właśnie
ja z 55 g tłuszczy zapełniłam dwa słoiczki po 60ml i jeszcze prawie połowę pudełka 200ml
Fajny przepis Może za jakiś czas sama wypróbuję, bo mam sporo masła shea w zapasie i zastanawiałam się co mogłabym z nim zrobić.

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Zaczęły przychodzić moje "grzeszki". Jej a miałam oszczędzać. Na usprawiedliwienie dodam, że to małe uzupełnienie zapasów

Z Lawendowej Farmy kilka mydełek, spora próbka PannyDziewanny gratis. Ale te nowe etykiety mi się podobają!
Z BioBeauty zamówiłam:
- Essential Care kremik nagietkowy - to taki mój must have. Do wszystkiego
- Essential Care balsam do ust. Też mój niezbędniczek, Tomo także lubi
- Essential Care Szampon ziołowy - daję mu drugą szansę
- Alva Kremik do stóp. Zachwalała go moja kuzynka. Była nim wręcz oczarowana. Podobno robi stópki nieowlaka. Zobaczymy.
- Alva Deo. Jeszcze nie miałam i ciekawa jestem, czy jest coś warty.
Wspaniałe uzupełnienie zapasów. Bardzo ciekawią mnie mydła z lawendowej Farmy.

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Dodaje obiecane zdjęcie ostatnich zakupów.

Olejek super nawilża i jest bardzo wydajny. Kupiłam go do stosowania na moje biedne przesuszone dłonie. Na noc stosuje również pod oczy a jak mam bardzo przesuszona twarz to również buźkę smaruję.

Pigment rewelacja. Używam jako cień do powiek i jest mega trwały. Jak mi skończą się jasne odcienie to pewnie jeszcze jakiś beżowy nabędę.
Jestem ciekawa tego olejku, mam zawsze problem z suchymi dłońmi... Na razie nie znalazłam niczego godnego do nich.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-07-04 o 15:12 Powód: edycja cytatu - marketing
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 19:12   #4647
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Taki krem do stóp tez by mi się przydał

Jp, daj znać, jak użyjesz hennę, mile widziane foto
Ok, postaram się
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
jp, ale fajnie że już po sesji - no to szalej teraz
szaleje szaleje, cały tydzień ze szczęścia
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
leniuchuj!
Aniu jakie piękne włoski, sam blask
Cały tydzień lenistwa, bo później trzeba ostro się brać za pisanie pracy
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 19:15   #4648
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Jaki pędzelek polecacie do korektora mineralnego?

Dziś zamawiam anabelki. Dodatkowa kasa wpadła

Jak długo czekałyście na zakupy z Noa?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 19:21   #4649
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ok, postaram się

szaleje szaleje, cały tydzień ze szczęścia

Aniu jakie piękne włoski, sam blask
Cały tydzień lenistwa, bo później trzeba ostro się brać za pisanie pracy
Justyś złe zdjęcie mi się wstawiło - miały być żele z malwą już poprawiłam.

Ale cały tydzień przed Tobą gładkiego pisania
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 19:27   #4650
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tak się przestraszyłam info o wycofywaniu żelu z malwą, że tż wysłałam na łowy i dorwał jeszcze dwa
aaa dlaczego ja widzę trzy co prawda winko piłam u babci żeby te dzisiejsze pączusie przetrawić ale tylko dwa kieliszeczki)
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.