Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-18, 12:13   #991
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Zawsze chętnie jeżeli moje nudy są dla kogoś interesujące , ale raczej na maila prywatnie, bo to zawsze jednak prywatne zdjęcie i a to widac dom , a to numer rejestracyjny a to mnie.. Wiadomo jak jest
To ja bym podesłała maila, co? Na jakieś piękne syberyjskie widoczki zawsze jestem chętna
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
I mam ten glitter, w którym połowa wątku się kocha na czerni. Na blogu jest też
Raaaaany jest cudowny! No fantastycznie wygląda
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
zrobiłam french bez frencha
Rewelacja!
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ale akurat Ingloty nie maja jakichś wybitnie odkrywczych kolorów czy wykończeń. Jak choćby termiczne z DL, czy flejki w zjawiskowych butelkach NfuOh
Wracając jeszcze do tematu - w moim przypadku to też jest paradoks Bo poza dosłownie kilkoma dziwnymi wykończeniami z tych droższych marek (które teraz stoją nieużywane ), najczęściej podobają mi się właśnie te nieodkrywcze - jakieś piękne kremy, niedawno neony
Myślę, że jeśli chodzi o laksy, to ostatnio Mgiełka napisała idealnie pasujące do tematu zdanie "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". No bo, czemu tak się jaram zamawiając względnie drogie (jak na moją kieszeń) Essie, Chinki, CC? Dlatego właśnie, że są trudniej dostępne, że trzeba czekać dłużej na nowe kolekcje, że kosztują swoje. A czemu Ingloty mnie nie jarają mimo wielkiej gamy kolorystycznej? Ano właśnie dlatego, że pójdę na wyspę i mam wszystko na wyciągnięcie ręki
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Zgadzam się ale nie do końca. Musze bronić trochę Inglota. Essie też odkrywcze nie jest , a cena jest podobna. Paleta kolorów podstawowych Inglota jest jedna z największych na rynku. Często słysze zachwyty nad jakimś kolorem z Essie.. Inglot ma zwykle 3 takie każdy w innej tonacji. No i Inglot jest nasz, a to dla mła istotne.

W Rosjii jest mega lans na Ingloty. Mimo że są droższe niż DL . Z tego co sie wypytalam DL uchodzi za marke dla nastolatek.
W Polsce Inglot uchodzi troche za przaśny, co mnie dziwi, bo W Niemczech , Rosji czy Kanadzie raczej nikt nawet nie porównuje Inglota do Essie czy OPI bo Inglot uchodzi za dość luksusowy( taka dobra średnia półka jak mac) a Essie za tanie coś tam... Bo essie u nas jest chyba najdroższy tzn może w Rosjii jest jeszcze droższy ale tu wszystko jest drozsze.
Dokładnie tak, zgadzam się
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 12:29   #992
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cześć Wam

A ja nie znoszę malować paznokci u stóp.. mam nigdy niepomalowane praktycznie. Uwielbiam oglądac u innych ale sama nie znoszę tego robić. Na dodatek u nóg musiałabym mieć ciągle czarne chyba, bo mi sie kolory kłócą.. Nie mogłabym mieć czegoś całkiem innego u rąk i nóg.. i jeszcze w ciuchach na sobie - wiem jestem dziwna

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Masz barszczo traumę z dzieciństwa? moją były łazanki...i zupa owocowa Moja babcia kazala mi to jesc , wiec sobie wypbrazalam ze to jakieś mega danie .... Pierogi np. I polykalam lazanki w calosci
Cały dowcip tej opowieści polega chyba na tym, że teraz to jedna z moich ulubionych zup


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
fffajnie Ci
a ile mam do wypróbowania!!! A tu na złość pracuje po 12h cały weekend :/

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a z Fireball taka ciekawostka, ja jak go nosiłam to był koralowo-czerwony z różem, a jak pomalowałam nim komuś to wyglądał bardziej koralowo-czerwono-pomarańczowo jednak wiele od skóry zależy, niby się o tym wie, ale dopiero jak się na własne oczy zobaczy to jakoś bardziej dociera
A ja miałam na Fireball fioletowy wzorek i wyglądał jakby był różowy


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
jeny, podziwiam że komuś się chce tworzyć mani tylko do zdjęć...
Zdarza mi się Te brokatowe trwały ze 3godziny na paznokciach i to na jednej jedno, a na drugiej drugie

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Uciekałaś z przedszkola?
Od młodego całe życie na krawędzi
Tylko raz... ale postawiłam na nogi całe pszedszkole i cały szpital w którym pracowała moja mama... i dziadków.
Nie lubiłam chodzić do przedszkola i wiecznie płakałam i trzymałam się żywopłotów. Mama wzięła sie na sposób i mówiła mi, że muszę iść bo ona idzie do pracy.. Więc jak już sobie wymyśliłam, że zwieję to poszłam do niej do szpitała, bo było to stosunkowo blisko. Wpadłam na oddział do dyżurki i pytam gdzie mam.. a miła pielęgniarka na to, że mama ma dzisiaj wolne Podobno w przedszkolu ze wszystkimi dziećmi została jedna pani a reszta, łącznie z dyrektorką latała i mnie szukała. A wiecie jak to sprytnie zorganizowałam! Pamiętam to nawet Wracaliśmy z placu zabaw i w takim przedsionku w budynku przedszkola pani nas policzyła, a ja siup - zawróciłam na zewnątrz i wywiałam. Podobno w tym przedszkolu są teraz bramki z automatycznymi drzwiami

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Na początek monotematyczna wrzutka - na króciakach nigdy nic nie chce mi się robić

ChG Shell-o
CC Blue Heaven
Orly Cotton Candy
Shell-o na bieli? Jak on kryje u ciebie?
Wrzuteczka super

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Aaaaaa i nowy maniuś jest

__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2015-07-18 o 12:16
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 12:38   #993
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Vivinn - wszystkie mani świetne!

Mgiełko - super zdobienie, takie romantyczne


Przyznaję sobie bana na zakupy
W Claire's promocja 3 w cenie 2. Fiolet to holo, pierwsze holo w moich zbiorach.

__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 12:45   #994
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry! Dziś już obiecuję nadrobić wszystko, czyli znowu jakieś rzeczy sprzed tygodnia

Na początek monotematyczna wrzutka - na króciakach nigdy nic nie chce mi się robić

ChG Shell-o
CC Blue Heaven
Orly Cotton Candy




Śliczne
Zazdroszcze, że Cotton Candy tak pięknie wygląda na Twoich dłoniach
do mojego koloru skóry niestety jak pół dupy zza krzaka

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość


Tylko raz... ale postawiłam na nogi całe pszedszkole i cały szpital w którym pracowała moja mama... i dziadków.
Nie lubiłam chodzić do przedszkola i wiecznie płakałam i trzymałam się żywopłotów. Mama wzięła sie na sposób i mówiła mi, że muszę iść bo ona idzie do pracy.. Więc jak już sobie wymyśliłam, że zwieję to poszłam do niej do szpitała, bo było to stosunkowo blisko. Wpadłam na oddział do dyżurki i pytam gdzie mam.. a miła pielęgniarka na to, że mama ma dzisiaj wolne Podobno w przedszkolu ze wszystkimi dziećmi została jedna pani a reszta, łącznie z dyrektorką latała i mnie szukała. A wiecie jak to sprytnie zorganizowałam! Pamiętam to nawet Wracaliśmy z placu zabaw i w takim przedsionku w budynku przedszkola pani nas policzyła, a ja siup - zawróciłam na zewnątrz i wywiałam. Podobno w tym przedszkolu są teraz bramki z automatycznymi drzwiami


Świetna historia, uśmiałam się

Ładne mani Co to za cudo użyte do stempli? Wygląda bajecznie!!

A dobra, juz widze na blogu ze Avon
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243

Edytowane przez Trelek
Czas edycji: 2015-07-18 o 14:11
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 13:07   #995
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Viv śliczne maluszki, a Cotton Candy jest obłędny.
Jasne możesz podeslac mi maila tylko nie spodziewaj sie wybitnych fotografii, najczesciej fotografowalam syberyjskie miasta.. Tomsk , Irkuck, ostatnio robilam dla mamy zdjecia w sklepach żeby pokazac jej że kryzysu spozywczego przez nasze Unijne embargo nie ma

Ja tez lubie zwykleki, pastele i bardzo ciemne kolory, z kolorowych wszystko, z takich odjechanych to podobaja mi sie DL z palmami

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Mgielko dziękuje, śliczne pazurki, piękne są te Twoje zdobienia.
Ja u stóp sporadycznie mam nie pomalowane... Chłop zobaczył moja plytke pierwszy raz po 3 latach związku więc nie za szybko..( nowy etap w relacji)

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Daggmaro bękny ten neonik, fioletowy tez bardzo mi się podoba. Mam podobny zloto piaskowy ale niestety mimo ze uwielbiam na mnie ten lakier wyglada fajnie tylko na koniec lata.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52123605]Jakie słodziaki wszystkie mani świetne

Ja próbuje wyczyścic swoje paznokcie i palce.Zmywałam MissX i pofarbowała mi płytkę na niebiesko mimo bazy [/QUOTE]

Ja mam teraz tak żółtawe końcówki że jesCze troche i bede mogla udawac ze to ombre za tydz bede w domku. Zabarykaduje sie , zmyje pazury i spiłuje to co brzydkie

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Trelku dziękuje, to moja ulubiona inglotowa czerwień... Tylko kurcze zmienili jej formułe
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 13:10   #996
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Myślę, ze to trochę się bierze z tego, że to "ich" tak jak "nasz" jest inglot.
Swoje łatwo dostępne, więc mało cenne
Egzakli
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Ty też się chwal a co do sposobu pakowania... ekhm, ktoś nie ma wyobraźni
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
A jakie kolorki zamowiłaś?
Nie żebym miała wybór - na aukcji był duet za trzy dyszki, z przesyłką trzydzieści pięć, no pokusiło. Cotton Candy (to ze względu na niego) i Pixie Stix (nie wiedziałam o jego istnieniu ), czyli jeden słodszy od drugiego
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Pokazuję nieszczęśnego Top Shopa, tak jak piszecie, sama myślałam, żeby kupić jakąś szarość pod niego, bo jest fajny, niestety zdjęcie nijak nie oddaje jego urody, musiałabym znowu linkować bloga, na którym go wypatrzyłam.



I jednen z moich nowych BarryM, jako że Yen pokazywała żółtka, na którego i ja się skusiłam, pokażę drugi odcień z tej kolekcji, ni to fiolet ni to niebieski bardzo żałuję, ale aparat, który mam tu do dyspozycji wszystko prześwietla i nijak nie uchwycił jego odcienia.
Tu dwie warstwy, spoko krycie jak na taki jasny odcień
Eejjj TS wcale nie wygląda źle Wciąż jest fajny, wcale nie widać końcówek, a jak nałożysz bazę pod niego to będzie szał

Jeśli ma więcej fioletu, to jestem zdecydowanie na tak
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to wrzutka ode mnie
miałam dorzucić na to matowe flejki Wibo, ale jakoś mi się gryzły z tym lakierem, więc zostawiłam go solo
Baaardzo przyjemny kolor
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Ale ktoś mundry był. Aż sobie pomyślałam co by było, jakby coś przygniotło Twoją paczkę...
Wolę o tym nie myśleć :x Zawsze jak coś wysyłam, to pomimo warstw bąbelków boję się, że coś się stanie...
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Muszę tak linki wrzucać, bo coś mi przeglądarka na służbowym kompie świruje: Feeling Twinkly


Conduct Yourself


Meet Me Under The Stars

I naklejki raz i dwa
Pogooglałam sobie, bo linki już wyczaszkowane
Condut Tourself mnie zachwycił Naklejki świetne
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52092163]No to przedstawiam Wam piękną MissX - nr 235.Natrzaskałam milion zdjęć,ale żadne dobrze nie oddaje jej uroku :/
I tak,wskazówka jest ciut krótsza,ale tylko dlatego że chciałam już spiłować rozdwojenie do końca.[/QUOTE]
Szkoda, że wskazówka ciut krótsza, bo migdały rewelacyjne Ale odrośnie i będzie urwanie duszy Lakier bomba Rzuciło mi się dziś w oczy, że zafarbował Ci płytkę, ale wybaczyłabym mu nawet to
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
A w załączniku kolejne zaległe mani. Super się je nosiło, ale teraz nie mogę patrzeć na tą długość i kształt.
Słiiiiiiiiiiiit
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Uje się nie kreskuje , a chuje się nie czaszkuje
Izii
Ooooo lol
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 13:33   #997
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Na początek monotematyczna wrzutka - na króciakach nigdy nic nie chce mi się robić

ChG Shell-o
CC Blue Heaven
Orly Cotton Candy
wszystkie piękne ale moje osobiste wyróżnienie daję pierwszemu

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

A ja miałam na Fireball fioletowy wzorek i wyglądał jakby był różowy

Zdarza mi się Te brokatowe trwały ze 3godziny na paznokciach i to na jednej jedno, a na drugiej drugie

Aaaaaa i nowy maniuś jest
kurcze jakoś nie widzą fioletu na tym kolorze... ale ciekawa jestem zdjęć jeśli będą a że zrobił się bardziej różowy to możliwe.

i nie kusi Cię żeby ponosić mani jak już je zrobisz? bo mi się zdarza malować lakierem tylko do swatcha jak już muszę, a i tak szkoda zmywać a co dopiero zdobienie

o, to jest to co lubię, super
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 13:55   #998
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Aaaaaa i nowy maniuś jest
Cudny maniuś
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Przyznaję sobie bana na zakupy
W Claire's promocja 3 w cenie 2. Fiolet to holo, pierwsze holo w moich zbiorach.
Brałabym
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja mam teraz tak żółtawe końcówki że jesCze troche i bede mogla udawac ze to ombre za tydz bede w domku. Zabarykaduje sie , zmyje pazury i spiłuje to co brzydkie
Też mam żółte,ale dzisiaj to był armagedon
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Szkoda, że wskazówka ciut krótsza, bo migdały rewelacyjne Ale odrośnie i będzie urwanie duszy Lakier bomba Rzuciło mi się dziś w oczy, że zafarbował Ci płytkę, ale wybaczyłabym mu nawet to
Dziękuje bardzo
Taaa zafarbował i płytkę i palce


Chciałam dziś pomalować paznokcie neonem z Lovely i owszem pomalowałam,ale za chwilę musiałam zmyć.Lakier i top tak mi zbąbliły przez ten upał,że nie mogłam na to patrzeć.Masakra
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 14:08   #999
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Dobre
To sie ciesze ze sie rozumiemy, slowo pisane czasem moze roznie zabrzmiec

Muszę chyba sprawdzic pięty swojego faceta, tak na wszelki wypadek
a pomacaj, pomacaj
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
wiesz w sumie wynajac na godziny mnie mozna....
Tylko stawki mam gorsze
Latam czesto po sali na bosaka , chociaz ostatnio nie za czesto bo mam teraz grupy samych żółtodziobów
Wiec kij ze stopami , jak ini wpadaja na siebie głowami.



Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Bo w Naturze teraz zrobili masakrę zabrali jedną szafę Essence, a więc i połowę lakierów :/ zamiast tego jest szafa W7, która w połowie jest pusta, połączona z resztkami starych essence, catrice itd. Do tego wstawili też szafę smart girls, zabrali chyba Bell i jeszcze chyba jakaś zmiana, nie pamiętam. Ogólnie bajzel jakich mało :/
a czytałam gdzieś na czyimś FB, że w jakimś Rossie zabrali szafę Wibo ciekawe czy we wszystkich to będzie...
to jest jakaś porażka z tą naturą, u mnie to samo
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
cóż za jednomyślność

wszystko to prawda, ale z perspektywy czasu powiem, że się do wszystkiego przyzwyczaiłam i żadna z tych rzeczy mi nie przeszkadza, a jednak bardzo go cenię za to ile tego mieści i że sam nie zajmuje wiele miejsca.
ja nie mówię, że jest zły, ale minusów trochę ma jednak absolutnie nie żałuję zakupu
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
tez się zastanawiam jak męskie stopy, które na oczy nie widziały żadnej tarki, a już tym bardziej kremu! mogą być tak miękkie nie ma sprawiedliwości
zgadzam się, to nieuczciwe
Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Suuuuper
Czy ja tam widzę Flamingo?
U mnie stoi jeszcze niewypróbowany już z pół roku
a ja nie wiem, bo nie ma naklejki, Viv mówiła, że to może być Poptastic
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Na początek monotematyczna wrzutka - na króciakach nigdy nic nie chce mi się robić
możesz nic wielkiego nie robić, a one i tak są prześliczne

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wracając jeszcze do tematu - w moim przypadku to też jest paradoks Bo poza dosłownie kilkoma dziwnymi wykończeniami z tych droższych marek (które teraz stoją nieużywane ), najczęściej podobają mi się właśnie te nieodkrywcze - jakieś piękne kremy, niedawno neony
Myślę, że jeśli chodzi o laksy, to ostatnio Mgiełka napisała idealnie pasujące do tematu zdanie "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". No bo, czemu tak się jaram zamawiając względnie drogie (jak na moją kieszeń) Essie, Chinki, CC? Dlatego właśnie, że są trudniej dostępne, że trzeba czekać dłużej na nowe kolekcje, że kosztują swoje. A czemu Ingloty mnie nie jarają mimo wielkiej gamy kolorystycznej? Ano właśnie dlatego, że pójdę na wyspę i mam wszystko na wyciągnięcie ręki
kobieca logika
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Tylko raz... ale postawiłam na nogi całe pszedszkole i cały szpital w którym pracowała moja mama... i dziadków.

Aaaaaa i nowy maniuś jest
udana byłaś cwaniaczek od maleńkości

piękne, subtelne, ślicznie odbite
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Przyznaję sobie bana na zakupy
W Claire's promocja 3 w cenie 2. Fiolet to holo, pierwsze holo w moich zbiorach.
i tak wiemy, że tylko tak mówisz

moja kanapeczka

__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2015-07-18 o 14:35
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 17:35   #1000
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry! Dziś już obiecuję nadrobić wszystko, czyli znowu jakieś rzeczy sprzed tygodnia

Na początek monotematyczna wrzutka - na króciakach nigdy nic nie chce mi się robić

ChG Shell-o
CC Blue Heaven
Orly Cotton Candy
ChG nie mój ale reszta super

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Raaaaany jest cudowny! No fantastycznie wygląda



Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć Wam


Aaaaaa i nowy maniuś jest
piękne mani

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Przyznaję sobie bana na zakupy
W Claire's promocja 3 w cenie 2. Fiolet to holo, pierwsze holo w moich zbiorach.
ładne dzieci

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie żebym miała wybór - na aukcji był duet za trzy dyszki, z przesyłką trzydzieści pięć, no pokusiło. Cotton Candy (to ze względu na niego) i Pixie Stix (nie wiedziałam o jego istnieniu ), czyli jeden słodszy od drugiego



Pogooglałam sobie, bo linki już wyczaszkowane
Condut Tourself mnie zachwycił Naklejki świetne
I Cotton i Pixie mam - są super

dzięki

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
moja kanapeczka
ładna

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 19:20   #1001
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Pokazuję nowe dzieci i nowe mani, które jest na blogu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09305_untitled.jpg (487,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09321_untitled.jpg (480,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09293_untitled.jpg (363,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09292_untitled.jpg (364,6 KB, 34 załadowań)
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 19:31   #1002
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ładna
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję nowe dzieci i nowe mani, które jest na blogu.
ale dzieciów jak mrówków

mani jakie dziewczęce , ale trochę Ci top pozjadał
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 19:42   #1003
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

ojoj... biedna. Faktycznie lepiej to jakoś zabezpieczyć.
Jutro przyjedzie Młodego Natalia i mi połozy żel, zobaczymy co z tego wyjdzie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

"pracuję stopami" brzmi jakbyś była luksusową prostytutką
Maliś te panie pracują inną częścią ciała

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52121785]
Ałaaaaaa myślę że żel to dobry pomysł.[/QUOTE]
Nie mam innego wyjścia

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

ale śliczne dobrze, że zostawiłaś w spokoju
co do białego lakieru... muszę przyznać, że boję się Tobie cokolwiek polecać bo wiem, że nie każdy lakier Ci podchodzi pod względem aplikacji. No ale, nie myślałaś o białym burżujku? Masz już kilka to wiesz jakie mają formuły, może biel jest trudniejsza nieco, jest gęstawa, ale kryje po 1 warstwie... mi się malowało ok, nie dam ręki uciąć, że by Ci podpasowała, ale wg mnie jest zdecydowanie warta uwagi.
Dziękuję
Bossszzz jaka pomroczność masz rację, japierdykam - cóż starość nie radość ale lepszy alzheimer niż parkinson- i w piciu i malowaniu paznokci

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dobrze, że na razie uratowałaś co się dało. Żel może niegłupi pomysł, ale że na tą torebkę czy bezpośrednio na pęknięcie? bo w sumie to nie wiem cze żel to utrzyma. Tylko żebyś nie trafiła na jakąś pseudospecjalistkę
Nie wiem czy teraz torebka zejdzie- po takiej ilości kleju jaka dałam
Jutro ma przyjechać Młodego Natalia i mi zrobić, mówiła, że robiła sobie właśnie na torebkę, żel i trzymało jej sie to dłuuuugo. Oby u mnie się sprawdziło, bo zerwać paznokieć w połowie to dramat jakiś

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Na początek monotematyczna wrzutka - na króciakach nigdy nic nie chce mi się robić

ChG Shell-o
CC Blue Heaven
Orly Cotton Candy
Cuuuudne
Tak się przyzwyczaiłam do Twoich pazurków, w takiej długości, że gdybym zobaczyła u Ciebie długie to chyba bym w tym szoku zeszła
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52123605]
Ja próbuje wyczyścic swoje paznokcie i palce.Zmywałam MissX i pofarbowała mi płytkę na niebiesko mimo bazy [/QUOTE]
O masz

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć Wam

Tylko raz... ale postawiłam na nogi całe pszedszkole i cały szpital w którym pracowała moja mama... i dziadków.
Nie lubiłam chodzić do przedszkola i wiecznie płakałam i trzymałam się żywopłotów. Mama wzięła sie na sposób i mówiła mi, że muszę iść bo ona idzie do pracy.. Więc jak już sobie wymyśliłam, że zwieję to poszłam do niej do szpitała, bo było to stosunkowo blisko. Wpadłam na oddział do dyżurki i pytam gdzie mam.. a miła pielęgniarka na to, że mama ma dzisiaj wolne Podobno w przedszkolu ze wszystkimi dziećmi została jedna pani a reszta, łącznie z dyrektorką latała i mnie szukała. A wiecie jak to sprytnie zorganizowałam! Pamiętam to nawet Wracaliśmy z placu zabaw i w takim przedsionku w budynku przedszkola pani nas policzyła, a ja siup - zawróciłam na zewnątrz i wywiałam. Podobno w tym przedszkolu są teraz bramki z automatycznymi drzwiami

Aaaaaa i nowy maniuś jest
Zrobiłam dokładnie to samo i jeszcze siostrę ze sobą pociągnęłam Tyle, że ja na drugi koniec miasta pojechałam i żeby było weselej, miejsce mojej mamy pracy widziałam tylko raz z okna tramwaju. Jak dojechałyśmy, moja mama była w ciężkim szoku
Śliczności

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
moja kanapeczka
Delikatesiki

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję nowe dzieci i nowe mani, które jest na blogu.
I maniutek i dzieci zaebioza
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 19:51   #1004
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Maliś te panie pracują inną częścią ciała

Delikatesiki
heh, dlatego napisałam luksusową, speszyl
nie wiesz ilu mężczyzn ma fetysz stóp

dziękuję
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2015-07-18 o 19:59
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 19:56   #1005
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
heh, dlatego napisałam luksusową, speszyl
nie wiesz ilu mężczyzn ma fetysz stóp
Mówisz - może to jakas alternatywa
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 20:14   #1006
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mani mam- masakra dzisiaj była , wskaźniki zmywałam 3 razy - POTRZEBUJĘ NA GWAŁT BIAŁEGO LAKIERU, PROSTEGO W OBSŁUDZE
Miałam trzaskać stemple ale Młoda powiedziała, że będzie za dużo więc zostawiłam w spokoju
No to Tadam
zakochałam się, piękne

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a leczenie niektórych pasożytów potrafi trwać długo
ale z tymi receptami to racja, ja bardzo długo męczyłam się z owsikami, dosłownie mój organizm był wyczerpany... ale antybiotyk dostałam dopiero po 2 tygodniach orki, kiedy prawie parę razy zeszłam a miałam robione badania i wyszło, że to owsiki, zamiast od razu to zaatakować antybiotykiem, to lepiej było czekać. jedyny raz miałam takie hardcorowe przeżycie z pasożytami, nikomu nie życzę.
masakra :/ ale zgadzam się, z pierwszym zdaniem

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
U mnie mial być ostatni szlif... I tak jakoś kijowo to wygląda.. Już tak się nagadałam i napisałam że wrzucam, na zywo wyglada to troche lepiej. Żeby bylo cokolwiek widac to wrzucam zdjecie całej łapęci ( troche zmęczonej życiem bo tarłam buraki dziś E dwie godziny - obiecałam chłopakowi barszcz a będą też goście) żeby było widać mniej więcej jak to wygląda. Chyba niestety do stanu paznokci ameljji Da zdjęciach widać to bardziej

"Moj kocyk" bez ktorego nie wyjezdzam z domu w tle
jak je wyostrzysz, to będą urywały du.pę aż nabrałam wielkiej ochoty na klasyczną czerwień mój ukochany się ucieszy

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Chwalę się - na pierwszym zdjęciu zaległy urodzinowo-maturalny prezent od siebie dla siebie. Uprzedzając pytania o mini Chinkę - tak, kupiłam ją z pełną świadomością że to kompletnie nieopłacalne. Tak, tylko dlatego że buteleczka jest malutka i słodziutka.
A na drugim to ciężko wyjaśnić co to. Samo mi dzisiaj wpadło w ręce, słowo daję, ja w ogóle ich nie chciałam kupować!
Kolory Life'ów strasznie przekłamane, jeden to neonowa zakreślaczowa żółć z nutką zieleni, a drugi to śliczna neonowa limonka, lekko pastelowa. W sumie to chciałam wziąć tego co Miranda ostatnio pokazywała ale patrzę - przecież to to samo co neonowe marmurki Lemaxa! (w końcu ten sam producent) Chyba mam coś z oczami bo jak go zobaczyłam u Mirandy to wydawało mi się że to marmurek z kawałkami czarnej folii, wtf?
A mini H&My po 2 pln! No i buteleczki takie słodkie!

I prośba: jeśli znacie taki rozbielony niebieski, to podzielcie się nazwą. Na moim zdjęciu to właśnie ten Wibo, nalatałam się za nim jak głupia bo nigdzie go nie było, dzisiaj uradowana złapałam ostatnią sztukę ale kurcze... on jest podobny do GR CE 43, a nie do tego co widzę na tych swatchach.
wow, ile dzieciów

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to ode mnie wrzutka.
zdjęcia do bo na paznokciach mam Essie - Go Ginza i naszą kochaną mgiełkę SB, a jak na złość w dzień, kiedy robiłam zdjęcie to uciekło słońce... i nie widać cudownego blingu a musicie uwierzyć, że tam był... w załączniku zbliżenie z innego zdjęcia, na którym widać trochę mgiełkę
wyszło tak delikatnie, pięknie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nowe dzieci od Vivci
CA to holoś, ale nie wyszedł
super

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry! Dziś już obiecuję nadrobić wszystko, czyli znowu jakieś rzeczy sprzed tygodnia

Na początek monotematyczna wrzutka - na króciakach nigdy nic nie chce mi się robić

ChG Shell-o
CC Blue Heaven
Orly Cotton Candy
hej
cudna wrzutka, jak zawsze holo

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć Wam
Aaaaaa i nowy maniuś jest
hej!
zakochałam się

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
moja kanapeczka
śliczna

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję nowe dzieci i nowe mani, które jest na blogu.
dzieci cudne <3
a mani kobiece piękny kształt
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 20:21   #1007
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
moja kanapeczka
Bardzo apetyczna kanapeczka
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję nowe dzieci i nowe mani, które jest na blogu.
Chinki
Mani fantastyczne
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
O masz
No,ale jej to wybaczam bo jest boska
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 20:32   #1008
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mówisz - może to jakas alternatywa
może Małżonowi się spodoba
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
śliczna
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52127861]Bardzo apetyczna kanapeczka
[/QUOTE]
jeszcze na wierzch położyłam mat i dopiero się smaczna zrobiła
ale obecny kształt paznokci to jakaś pomyłka


__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2015-07-18 o 20:35
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 20:50   #1009
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ale dzieciów jak mrówków

mani jakie dziewczęce , ale trochę Ci top pozjadał
zaiste ;D

tak, bo to resztka dziada była. dzięki

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry


I maniutek i dzieci zaebioza
Bry

dziękuję

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

dzieci cudne <3
a mani kobiece piękny kształt
podwójnie dziękuję

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52127861]
Chinki
Mani fantastyczne
[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

jeszcze na wierzch położyłam mat i dopiero się smaczna zrobiła
ale obecny kształt paznokci to jakaś pomyłka
kanapka super, kształt no... ;D

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 21:34   #1010
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

a dobra, pokażę Wam jakie wyhodowałam pseudo-kwadraty.
dzisiaj w sumie pierwszy raz zmotywowałam się żeby nadać im jako taki kształt... kiedyś wrzucałam tutaj swoją wersję bez malowania i bez konkretnego kształtu... no i uprzedzam, że nie umiem tak cudnie malować jak Wy a ten żółty lakier z wibo wyraźnie mnie nie lubi
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 22:23   #1011
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
kanapka super, kształt no... ;D
urosną
Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
a dobra, pokażę Wam jakie wyhodowałam pseudo-kwadraty.
dzisiaj w sumie pierwszy raz zmotywowałam się żeby nadać im jako taki kształt... kiedyś wrzucałam tutaj swoją wersję bez malowania i bez konkretnego kształtu... no i uprzedzam, że nie umiem tak cudnie malować jak Wy a ten żółty lakier z wibo wyraźnie mnie nie lubi
1. płytka ładnie się prezentuje, ale masz problem z długościami albo po prostu tak ułożyłaś dłoń, ale mały paznokieć wydaje mi się za długi do reszty, poza tym wskazówka jest trochę bardziej zaokrąglona niż reszta

2. prawie nikt nie umie perfekcyjnie malować, skórki się czyści spróbuj małym pędzelkiem i zmywaczem lub acetonem



3. żółte lakiery ogólnie są trudne w użytkowaniu
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 23:13   #1012
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
urosną

1. płytka ładnie się prezentuje, ale masz problem z długościami albo po prostu tak ułożyłaś dłoń, ale mały paznokieć wydaje mi się za długi do reszty, poza tym wskazówka jest trochę bardziej zaokrąglona niż reszta

2. prawie nikt nie umie perfekcyjnie malować, skórki się czyści spróbuj małym pędzelkiem i zmywaczem lub acetonem



3. żółte lakiery ogólnie są trudne w użytkowaniu
mozliwe, że ułożenie takie, bo teraz patrzę i wyglądają raczej długościami podobnie... Serdecznie dziękuję za filmik😃 czyli zamiast zmywaczem lepszy sam aceton do zmywania pędzelkiem?
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 23:25   #1013
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
mozliwe, że ułożenie takie, bo teraz patrzę i wyglądają raczej długościami podobnie... Serdecznie dziękuję za filmik😃 czyli zamiast zmywaczem lepszy sam aceton do zmywania pędzelkiem?
aceton szybciej rozpuszcza więc łatwiej wyczyścić, nie trzeba tak dociskać jak przy użyciu zmywacza, tylko może wysuszać

najlepiej jakbyś wzięła tak rękę, że wszystkie palce razem
maluszek powinien być trochę krótszy od reszty, bo jest najszczuplejszy
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 07:07   #1014
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Mali bardzo ładny lakier)) podoba mi się)

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Yenotku Dzieci bardzo udane mani cudne

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość


jak je wyostrzysz, to będą urywały du.pę aż nabrałam wielkiej ochoty na klasyczną czerwień mój ukochany się ucieszy

:
Dziękuje bardzo
Już daaaawno nie mialam czerwieni na pazurach i postanowilam to nadrobic.

Potwierdzam opinię że na owalach lakier wolniej odpryskuje

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Chantel ładne pazurki. Podczyścisz skórki i bedzie jak ta lala
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 07:44   #1015
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Na poczatek mam dwa mani z użyciem sypkiego brokatu:
Drugie podoba mi się bardziej niż pierwsze, kolor brokatu(ów?) świetny
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
to i ja mam mańka, cała Adrenalina od Orly jednocześnie wielokolorowe stemple na wzór splattera na żywo neony bardziej neonowe
Mani wygląda cudoownie Kojarzy mi się, oczywiście, z Zappami, lodami tymi
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Iiii mani na dziś! Neonowe wąsy
Aaaaaaa zakochałam się Róż mega, ale wąsy robią robotę
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
przyszły dzieci od Vivci
zdjęcie rodzinne potem, bo teraz nie jestem w domu
przyszedł też Helmer (na razie nie otwieram i nie składam, bo muszę najpierw posprzątać w pokoju) i pierdółki z Korei i innych Chin

aaa dobiłam z grubsza do 700 buteleczek, ale pewnie jeszcze powinnam to przejrzeć ze trzy razy (niektóre mają pewnie z 6 lat, ale trzymam)
Oooo widzę, że lepsze standardy mieszkalne niż u mnie Na pewno będziecie razem szczęśliwi

Odnośnie ilości - ciągle trzymam się dzielnie w okolicach dwustu Ostatnio całkiem regularnie robię porządki i oddaję
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mani mam. Szare, bo pogoda wczoraj nie dopisywała i miałam taki nastrój
Ale nie miałam dobrego dnia do robienia mani, więc nie wyszło tak jak chciałam...
Mani mi się podoba, tylko tak jak piszesz - trzeba by ogarnąć te skórki, bo trochę psują odbiór :x
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mani mam- masakra dzisiaj była , wskaźniki zmywałam 3 razy - POTRZEBUJĘ NA GWAŁT BIAŁEGO LAKIERU, PROSTEGO W OBSŁUDZE
Miałam trzaskać stemple ale Młoda powiedziała, że będzie za dużo więc zostawiłam w spokoju
No to Tadam
Rewelacyjnie wygląda Młoda miała rację, ze stemplami mogłoby być za dużo, a tak wszystko pięknie się łączy

A biały, prosty w obsłudze i kryjący to chyba ciężej znaleźć niż Graala :/ Masz tego białego Burżuja? Nie sprawdził się?
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Zrobilam dzis pedi ale nie podoba mi się(((
Walnęłam sobie stopy Inglotem 404 ...ale on jakis taki i neonowy i perlowy i pomaranczowy... Nie jestem zachwycona
Znam ten ból... ostatnio w ogóle nie potrafię trafić w kolor pedi :/ Wiecznie coś mi nie pasuje
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 08:26   #1016
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Podglądam sobie tu tylko wasze pikne mani, po tym, jak po jednej wrzutce miljon części temu do teraz utknęłam w paznokciowej tragedii .

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mani mam- masakra dzisiaj była , wskaźniki zmywałam 3 razy - POTRZEBUJĘ NA GWAŁT BIAŁEGO LAKIERU, PROSTEGO W OBSŁUDZE
Polecam Eveline minimax chyba jeden z najłatwiejszych w obsłudze lakierów dla mnie, a do mistrza w malowaniu mi bardzo daleko
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 08:51   #1017
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Ja pierdacze... Wam też tak Wizaż lami? Normalnie wiesza mi się na chwilę Mozilla za każdym razem jak otwieram cytat w nowym oknie albo kolejną stronę wątku Inne strony działają normalnie

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Gdzieś ostatnio przeczytałam że jak masz zadbane paznokcie a założysz byle co to wysyłasz sygnał "normalnie o siebie dbam, tylko dzisiaj nie chciało mi się stroić", a jak masz zaniedbane paznokcie a jesteś ubrana super elegancko, to ten sygnał brzmi "nie dbam o siebie, tylko dzisiaj specjalnie się tak odwaliłam". Coś w tym jest. Dla mnie ładne mani to taka wisienka na torcie.
Sama prawda
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
U mnie mial być ostatni szlif... I tak jakoś kijowo to wygląda..
Wcale nie wygląda kijowo, normalne, porządne owale Wyglądają bardzo dobrze, choć kwadraty to masz przeboskie
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

cudny ten zestaw
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja teeż miałabym swoje własne mini laboratorium do tworzenia lakierów
Znając życie byłoby mi szkoda używać
Ale fakt - zestaw rewelacyjny
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
to ode mnie wrzutka.
zdjęcia do bo na paznokciach mam Essie - Go Ginza i naszą kochaną mgiełkę SB, a jak na złość w dzień, kiedy robiłam zdjęcie to uciekło słońce... i nie widać cudownego blingu a musicie uwierzyć, że tam był... w załączniku zbliżenie z innego zdjęcia, na którym widać trochę mgiełkę
Na zbliżeniu wygląda przepięknie
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Widziałam, że nowych dzieci Wam przybyło Ja też dzisiaj przygarnęłam małą rodzinkę:
CC Peace Love & Polish
CC Mrs. Robbinson
CC Psychodelic Scene
CC Jackie OH
Savina Magic

a dostałam w gratisie całkiem fajne lakiery tym razem! Ostatnio prawie same perły i frenchowe były :/ a teraz uwaga, drugą sztukę Psychodelic Scene tylko w starej flaszce i kolor się ciut różni, ale kto mi tam zapakował drugi taki sam lakier to nie wiem , Poptastic, Chelsea Girl, Almost Famous który też mam, ale wersja się zmieniła trochę więc w sumie kolor ma inny, i jeszcze jakiś Watermelon Candy. Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwą zakupoholiczką
Zakupy świetne, gratisy takoż, ALE widzę, że przeznaczeniu stało się zadość i masz jednak Savinę Magic Czy znowu chodzi o Dream?
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Poszedł mi dziś fakier w połowie płytki, na żywcu, do połowy szerokości, nawet nie wiem kiedy i co najdziwniejsze, zero krwi ale jak go próbowałam ruszyc to ból jak jasna dupa . Nie ma jak tego spiłować ani obciąć. Zakleiłam kropelka i torebką ale chyba w poniedziałek pójdę na żel. Musze coś z tym zrobić bo jak sobie pomyślę że gdzieś przez przypadek szarpnę to
O rany, masakra jakaś :x A najgorsze, że nie wiadomo skąd się to wzięło Żeluj, żeluj nie ma co ryzykować.
Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Podobne historie z "epidemią" wszawicy słyszałam od znajomych co mają dzieci w wieku szkolnym. Że higienistki mają zakaz dotykania dzieci, o ile mają jakiś tam papierek od rodzica. Rodzice nie życzą sobie tego, więc nie można głów sprawdzać i problem jest strasznie ciężki do opanowania...


Widzę, że grono lakieromaniaczek traktujących stopy troszkę po macoszemu jest dość spore
Normalnie trzącha mnie jak czytam/widzę takich yntelygentnych rodziców Nie pozwala zająć się dzieciakiem osobie, która jest do tego przeszkolona, to niech sam się zainteresuje, a nie udaje, że nie widzi No nie potrafię sobie tego wyobrazić - tak jak wspominała Śniegowa, ja też traktowałam szkolną epidemię wszawicy jak urbanlegend, nigdy nie spotkałam się, żeby u mnie w szkole ktoś miał z tym problem, a nawet jeśli to szybkie wykrycie, szybkie leczenie i wsio, żadnego rozprzestrzeniania. Tym bardziej nie potrafię ogarnąć tego teraz, gdzie leki są w każdej aptece, ojj rodzice, rodzice...

Ja staram się utrzymywać stopy we względnym ładzie, bo jakby były niezadbane to czułabym się jak te odpicowane babki z obdrapanym mani Co nie zmienia faktu, że nie uważam moich stóp za najpiękniejsze i nie pomykam codziennie w sandałach, no ale dbam jak mogę
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 09:22   #1018
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52123605]Jakie słodziaki wszystkie mani świetne [/QUOTE]
Pięknie dziękuję
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Tylko raz... ale postawiłam na nogi całe pszedszkole i cały szpital w którym pracowała moja mama... i dziadków.
Nie lubiłam chodzić do przedszkola i wiecznie płakałam i trzymałam się żywopłotów. Mama wzięła sie na sposób i mówiła mi, że muszę iść bo ona idzie do pracy.. Więc jak już sobie wymyśliłam, że zwieję to poszłam do niej do szpitała, bo było to stosunkowo blisko. Wpadłam na oddział do dyżurki i pytam gdzie mam.. a miła pielęgniarka na to, że mama ma dzisiaj wolne Podobno w przedszkolu ze wszystkimi dziećmi została jedna pani a reszta, łącznie z dyrektorką latała i mnie szukała. A wiecie jak to sprytnie zorganizowałam! Pamiętam to nawet Wracaliśmy z placu zabaw i w takim przedsionku w budynku przedszkola pani nas policzyła, a ja siup - zawróciłam na zewnątrz i wywiałam. Podobno w tym przedszkolu są teraz bramki z automatycznymi drzwiami

Shell-o na bieli? Jak on kryje u ciebie?
Wrzuteczka super


Aaaaaa i nowy maniuś jest
OMG! Boskie Szczwany lisie, plan jak z ołszyn ilewen

Bez bieli, trzy-cztery warstwy
Dzięki

Piękny, no cudowny Jak wzorki na porcelanie
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Vivinn - wszystkie mani świetne!


Przyznaję sobie bana na zakupy
W Claire's promocja 3 w cenie 2. Fiolet to holo, pierwsze holo w moich zbiorach.
Dzięki

Chyba nikt się nie zdziwi, jak powiem, że środkowy podoba mi się najbardziej Holo brokat też zacny!
Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Śliczne
Zazdroszcze, że Cotton Candy tak pięknie wygląda na Twoich dłoniach
do mojego koloru skóry niestety jak pół dupy zza krzaka

A wiesz, jak już zamówiłam, to też miałam wątpliwości i myślałam, że może stwarzać wrażenie brudnych dłoni, ale ostatecznie jest w porządku, choć chyba na krawędzi - w sensie jak jeszcze bardziej opalę to może już być nie teges.
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Viv śliczne maluszki, a Cotton Candy jest obłędny.
Jasne możesz podeslac mi maila tylko nie spodziewaj sie wybitnych fotografii, najczesciej fotografowalam syberyjskie miasta.. Tomsk , Irkuck, ostatnio robilam dla mamy zdjecia w sklepach żeby pokazac jej że kryzysu spozywczego przez nasze Unijne embargo nie ma
Dziękuję
Będę dźwięczna za wszystko
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
wszystkie piękne ale moje osobiste wyróżnienie daję pierwszemu
Pięknie dziękuję [1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52125196]Chciałam dziś pomalować paznokcie neonem z Lovely i owszem pomalowałam,ale za chwilę musiałam zmyć.Lakier i top tak mi zbąbliły przez ten upał,że nie mogłam na to patrzeć.Masakra [/QUOTE]
Też mam wątpliwości czy malować dziś, a ani mani, ani pedi nie mam, taka goła chodzę
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 09:53   #1019
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a ja nie wiem, bo nie ma naklejki, Viv mówiła, że to może być Poptastic

możesz nic wielkiego nie robić, a one i tak są prześliczne


kobieca logika

moja kanapeczka
Patrzę na zdjęcia Flamingo i jest raczej za jasny jak na NN Pewna jestem, że jest z Poptastic (kolekcji tej starej, bo teraz chyba jakieś nowe wyszły?) i pasuje do słoczy

Przemiło mi tak rzeczy czytać, dziękuję

No tak, pełna zgoda

W macie zacna
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ChG nie mój ale reszta super
Dzięki
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję nowe dzieci i nowe mani, które jest na blogu.
Dziatki cudowne, Kobo rewelacja... a na mani to już nie potrafię słów znaleźć Genialne są te naklejki, takie ezoteryczne, mmmm rozmarzyć się można
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Cuuuudne
Tak się przyzwyczaiłam do Twoich pazurków, w takiej długości, że gdybym zobaczyła u Ciebie długie to chyba bym w tym szoku zeszła

Oooo nieee! nie chcę żebyś zeszła! już nigdy nie zapuszczę paznokci
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
hej
cudna wrzutka, jak zawsze holo
Miło mi, dzięki
Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
a dobra, pokażę Wam jakie wyhodowałam pseudo-kwadraty.
dzisiaj w sumie pierwszy raz zmotywowałam się żeby nadać im jako taki kształt... kiedyś wrzucałam tutaj swoją wersję bez malowania i bez konkretnego kształtu... no i uprzedzam, że nie umiem tak cudnie malować jak Wy a ten żółty lakier z wibo wyraźnie mnie nie lubi
Przychylam się do wszystko co napisała Malinka Plus, zakładam, że nie chcesz tego teraz słyszeć, ale ja bym je skróciła ciut, a może nawet nie ciut tylko połowę tego, co wystaje poza opuszki No i pasowałyby Ci super ostre kwadraty (takie jak ma Anula), bo po kciuku widzę, że jednak je trochę zaokrąglasz
Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Podglądam sobie tu tylko wasze pikne mani, po tym, jak po jednej wrzutce miljon części temu do teraz utknęłam w paznokciowej tragedii .
Co się dzieje? Czego używasz? Może coś podpowiemy



Dziś, po paru latach, wracam do złotej odżywki SH, trzymajta łokcie żebym jutro nie obudziła się z pokrzywką
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 10:05   #1020
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość


Yenotku Dzieci bardzo udane mani cudne



Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dziatki cudowne, Kobo rewelacja... a na mani to już nie potrafię słów znaleźć Genialne są te naklejki, takie ezoteryczne, mmmm rozmarzyć się można
baaaardzo dziękuję
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 07:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.