marcowe zakupy lipa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-11, 17:06   #1
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721

marcowe zakupy lipa


złaziłam dziś caaaałą galerię krakowską w poszukiwaniu jakiejś kurtki wiosennej , płaszcza... i nic nie przypadło mi do gustu... czy będą jeszcze jakieś nowości? czy to już są wiosenne ciuchy. Tak samo jeśli chodzi o obuwie jakieś adidasy byłam w sklepach firmowych i mało co mi się podobaczy jestem zbyt wybredna?
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 17:34   #2
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: marcowe zakupy lipa

ja jestem zakochana w czarnych trenczach z biala lamowka, bezowych w stylu burberry
no i oczywiscie wszedobylskich zakietach we wszystkich mozliwych kolorach, widzialam ostatnio seledynowy jak sweiza trawa
a czego ty szukasz?
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 17:58   #3
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: marcowe zakupy lipa

wydaje mi się, że w sklepach jeszcze nie ma pełnej kolekcji, ja np. trafiłam na mało modeli jakichś kurtek typowo wiosennych ;> a też dziś odwiedziłam GK
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 18:00   #4
sratatatka
Raczkowanie
 
Avatar sratatatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 345
Dot.: marcowe zakupy lipa

przyłączam się do ogólnego żalu - szukam płaszczyka, wydawałoby się, że bardzo zwykłego i ogólnie dostępnego, ale NIE! Potrzebny mi zwykły, koniecznie beżowy, do połowy uda, dwurzędowy, taliowany, z wąskimi rękawami i najchętniej z szerokim, "spódnicowym" dołem (jestem wąska w biodrach i szersza w ramionach - w prostych płaszczach wyglądam jak facet). Przymierzyłam całe tuziny tegorocznych płaszczy, od najtańszych w tesco po zarowe za 400 zł. I nic jestem wysoka, mam 176 cm wzrostu, długie ręce, jestem szczupła.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - będę wdzięczna! Najbardziej zależy mi na beżowym kolorze i szerokim dole
sratatatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 18:39   #5
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: marcowe zakupy lipa

Cytat:
Napisane przez sratatatka Pokaż wiadomość
przyłączam się do ogólnego żalu - szukam płaszczyka, wydawałoby się, że bardzo zwykłego i ogólnie dostępnego, ale NIE! Potrzebny mi zwykły, koniecznie beżowy, do połowy uda, dwurzędowy, taliowany, z wąskimi rękawami i najchętniej z szerokim, "spódnicowym" dołem (jestem wąska w biodrach i szersza w ramionach - w prostych płaszczach wyglądam jak facet). Przymierzyłam całe tuziny tegorocznych płaszczy, od najtańszych w tesco po zarowe za 400 zł. I nic jestem wysoka, mam 176 cm wzrostu, długie ręce, jestem szczupła.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - będę wdzięczna! Najbardziej zależy mi na beżowym kolorze i szerokim dole

mohito, new yorker, benetton, h&m, zara, reserved

one sa doslownie wszedzie....

i wszedzie te cholerne klosze w ktorych ja wyglafam jak pajac, dlatego nie kupilam...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 18:46   #6
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: marcowe zakupy lipa

Cytat:
Napisane przez sratatatka Pokaż wiadomość
przyłączam się do ogólnego żalu - szukam płaszczyka, wydawałoby się, że bardzo zwykłego i ogólnie dostępnego, ale NIE! Potrzebny mi zwykły, koniecznie beżowy, do połowy uda, dwurzędowy, taliowany, z wąskimi rękawami i najchętniej z szerokim, "spódnicowym" dołem (jestem wąska w biodrach i szersza w ramionach - w prostych płaszczach wyglądam jak facet). Przymierzyłam całe tuziny tegorocznych płaszczy, od najtańszych w tesco po zarowe za 400 zł. I nic jestem wysoka, mam 176 cm wzrostu, długie ręce, jestem szczupła.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - będę wdzięczna! Najbardziej zależy mi na beżowym kolorze i szerokim dole
ja mam 182 i ręce chyba jak małpa, bo kupienie kurtki/plaszcza/zakietu z dobrym rękawami graniczy z cudem..
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 19:02   #7
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: marcowe zakupy lipa

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
ja mam 182 i ręce chyba jak małpa, bo kupienie kurtki/plaszcza/zakietu z dobrym rękawami graniczy z cudem..

moj chlop ma 2 metry, na ogol rekawki ma 7/8
marynarki nie idzie kupic, w kurkti i bluzy reka mu wchodzi tlyko do przedramienia, dalej jest za wasko...

meskie ubrania sa szyte na metro i gejow
chlopcow, torych kobieta moze wziac na rece
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 19:52   #8
malunia
Raczkowanie
 
Avatar malunia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 364
Dot.: marcowe zakupy lipa

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
moj chlop ma 2 metry, na ogol rekawki ma 7/8
marynarki nie idzie kupic, w kurkti i bluzy reka mu wchodzi tlyko do przedramienia, dalej jest za wasko...

meskie ubrania sa szyte na metro i gejow
chlopcow, torych kobieta moze wziac na rece
niestety w sieciówce ciężko dla kogoś z takim wzrostem coś kupić.. mój TŻ jest niższy o 15 cm i jest normalnej postury a klupienie czegoś np. w Zarze graniczy z cudem, tylko dwie kurtki znalazł tam dla siebie, kupienie koszuli graniczyłoby z cudem. Niestety rozmiarówka Inditexu jest strasznie przekłamana. W innych sieciówkach naszczęście sprawa wygląda już inaczej
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
malunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 20:04   #9
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: marcowe zakupy lipa

Cytat:
Napisane przez malunia Pokaż wiadomość
niestety w sieciówce ciężko dla kogoś z takim wzrostem coś kupić.. mój TŻ jest niższy o 15 cm i jest normalnej postury a klupienie czegoś np. w Zarze graniczy z cudem, tylko dwie kurtki znalazł tam dla siebie, kupienie koszuli graniczyłoby z cudem. Niestety rozmiarówka Inditexu jest strasznie przekłamana. W innych sieciówkach naszczęście sprawa wygląda już inaczej
do zary, bershki w ogole nie wchodzimy...
ale tak naprawde spodnie moze dostac tylko w levisie i big starze, a bluzy na niego sa w diverse, DC... kurtki czasem sie znajdzie w levisie, albo c&a
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 20:19   #10
malunia
Raczkowanie
 
Avatar malunia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 364
Dot.: marcowe zakupy lipa

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
do zary, bershki w ogole nie wchodzimy...
ale tak naprawde spodnie moze dostac tylko w levisie i big starze, a bluzy na niego sa w diverse, DC... kurtki czasem sie znajdzie w levisie, albo c&a
do bershi też prawie wcale nie wchodzimy, ale do Zary dosyć często, część damskich ciuszków i torebek jest cudna, niestety gorzej z jakością, ale z reguły tylko na dziale TRF jest kiepska jakość a tam mnie raczej nic nie interesuje zazwyczaj Na męskim dziale też czasami bywają fajne rzeczy, TŻ ma świetna skórzaną kurtkę, zimowy płaszcz/kurtkę... koszule zazwyczaj też mają fajne wzornictwo ale tylko czasami rozmiar odpowiada
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
malunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 20:22   #11
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: marcowe zakupy lipa

nie no ja zare lubie, choc jakoscia nie grzesza
wlasciwie glownie trf, bo na damskim spodnie, spodniczki sa na mnie za wielkie... a w ich standartowych bluzkach M w jednym rozmiarze moge rozbic namiot
ale TZ moze sobie w zarze co najwyzej szaliczek kupic....
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 21:31   #12
sratatatka
Raczkowanie
 
Avatar sratatatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 345
Dot.: marcowe zakupy lipa

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
mohito, new yorker, benetton, h&m, zara, reserved

one sa doslownie wszedzie....

i wszedzie te cholerne klosze w ktorych ja wyglafam jak pajac, dlatego nie kupilam...
To ja tych "kloszy" nie zauważyłam - wszystkie są bardziej proste i mają krótkie i szerokie rękawy - nie dla mnie niestety.
sratatatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 11:25   #13
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 272
Dot.: marcowe zakupy lipa

Cytat:
Napisane przez sratatatka Pokaż wiadomość
przyłączam się do ogólnego żalu - szukam płaszczyka, wydawałoby się, że bardzo zwykłego i ogólnie dostępnego, ale NIE! Potrzebny mi zwykły, koniecznie beżowy, do połowy uda, dwurzędowy, taliowany, z wąskimi rękawami i najchętniej z szerokim, "spódnicowym" dołem (jestem wąska w biodrach i szersza w ramionach - w prostych płaszczach wyglądam jak facet). Przymierzyłam całe tuziny tegorocznych płaszczy, od najtańszych w tesco po zarowe za 400 zł. I nic jestem wysoka, mam 176 cm wzrostu, długie ręce, jestem szczupła.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - będę wdzięczna! Najbardziej zależy mi na beżowym kolorze i szerokim dole
Top Secret. Przymierzałam wczoraj taki sam jak z Twojego opisu. Jednak mi właśnie nie podobają się te "spódnicowe" doły i szukam czegoś prostego.
Eroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 11:37   #14
kaliloves
Raczkowanie
 
Avatar kaliloves
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 215
Dot.: marcowe zakupy lipa

Cytat:
Napisane przez Eroll Pokaż wiadomość
Top Secret. Przymierzałam wczoraj taki sam jak z Twojego opisu. Jednak mi właśnie nie podobają się te "spódnicowe" doły i szukam czegoś prostego.
ja też widziałam dużo tego typu płaszczyków w Top Sekret, a do tego jest promocja, bodajże -40 zł na okrycia wierzchnie.
__________________
insta: https://www.instagram.com/kaliczekalik/
kaliloves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 09:47   #15
Rzymianka
Wtajemniczenie
 
Avatar Rzymianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 651
Dot.: marcowe zakupy lipa

W Pull and Beer zawsze podobały mi się trencze.
Rzymianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 10:47   #16
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: marcowe zakupy lipa

a falbanek nie widziałyście? podepnę się i tu, może ktoś widział coś takiego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b537dcdb95b0202235f2e2b416b8a590.jpg (12,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg how i met your mother two paths trench coat robin.jpg (20,3 KB, 40 załadowań)
__________________

You can't help that... we're all mad here

cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.