Jak wyczyścić matę do masażu ozonową? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-09, 12:36   #1
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Unhappy

Jak wyczyścić matę do masażu ozonową?


POMÓŻCIE !!! bo już nie mam pomysłu jak to wyczyścić
Prawie rok temu nabyłam matę do masażu ozonującą taką do wanny. Na początku wszystko cacy ale z czasem mata zaczęła zachodzić takim nalotem (przypuszczam że to kamień) w kolorze brązowo-szarym. Przed zakupem pytałam jak to się czyścić i zostałam zapewniona ze ona się sama oczyszcza HAHAHA nawet w instrukcji nic nie pisze. Próbowałam już tak szmatką, gąbką szczotkami ale zajechać się idzie i efekt marny ... słyszałam ze są podobno jakieś środki ale nikt mi nie potrafi powiedzieć jakie i gdzie idzie je nabyć. Czy ktoś z was miał podobny problem? Albo zna sposób na wyczyszczenie tego ustrojstwa???
__________________
Dom Misi http://www.dom-misi.org/
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 22:00   #2
Beata33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: R.......y
Wiadomości: 16
Dot.: Jak wyczyścić matę do masażu ozonową?

Cytat:
Napisane przez agatha_c Pokaż wiadomość
POMÓŻCIE !!! bo już nie mam pomysłu jak to wyczyścić
Prawie rok temu nabyłam matę do masażu ozonującą taką do wanny. Na początku wszystko cacy ale z czasem mata zaczęła zachodzić takim nalotem (przypuszczam że to kamień) w kolorze brązowo-szarym. Przed zakupem pytałam jak to się czyścić i zostałam zapewniona ze ona się sama oczyszcza HAHAHA nawet w instrukcji nic nie pisze. Próbowałam już tak szmatką, gąbką szczotkami ale zajechać się idzie i efekt marny ... słyszałam ze są podobno jakieś środki ale nikt mi nie potrafi powiedzieć jakie i gdzie idzie je nabyć. Czy ktoś z was miał podobny problem? Albo zna sposób na wyczyszczenie tego ustrojstwa???
Witammam też taką matę i tylko od czasu do czasu polewam ją wybielającymi środkami ,jest wtedy czysta.Pozdrawiam
Beata33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 09:35   #3
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Jak wyczyścić matę do masażu ozonową?

Ona głównie jest brudna od spodu, w tych zakamarkach gdzie ciężko wyczyścić ściereczką.
Środki wybielające czyli coś takiego jak ACE, a potem ta mata nie "śmierdoli" chlorem?
__________________
Dom Misi http://www.dom-misi.org/
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.