Biała perła. Która? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-12, 13:29   #1
VickyLux
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3

Biała perła. Która?


Hej Wiem, że wiele razy pojawił się już wątek z białą perłą, ale ja nie chcę tutaj pytać o jej działanie. Jestem zdecydowana ją kupić tylko nie wiem właśnie którą. Znalazłam na allegro dwie białe perły: http://allegro.pl/biala-perla-10-dni...318986106.html i http://allegro.pl/biala-perla-system...319821910.html Moje pytanie brzmi czy jest jakaś różnica między jednym a drugim, bo cena jest podobna. W tym pierwszym jest jeszcze żel inicjujący, ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Proszę o pomoc.
VickyLux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 14:09   #2
angela2602
Raczkowanie
 
Avatar angela2602
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 395
Dot.: Biała perła. Która?

Mam ten pierwszy i jest rewelacyjny, efekt zauważalny już po tygodniu. Nie wiem czym one się różnią, farmaceuta zachwalał właśnie ten zestaw ze względu na szybkie i trwałe efekty. ( no i ja zapłaciłam za niego 88 zł ! ;o ) Ten żel inicjujący to taki "błyszczyk" z pędzelkiem, którym możesz dotrzeć do przestrzeni między zębowych, w sumie to mnie skusiło, bo bałam się, że ząb wybieli mi się nierównomiernie.
__________________
]
angela2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 14:29   #3
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Biała perła. Która?

Cytat:
Napisane przez VickyLux Pokaż wiadomość
Hej Wiem, że wiele razy pojawił się już wątek z białą perłą, ale ja nie chcę tutaj pytać o jej działanie. Jestem zdecydowana ją kupić tylko nie wiem właśnie którą. Znalazłam na allegro dwie białe perły: http://allegro.pl/biala-perla-10-dni...318986106.html i http://allegro.pl/biala-perla-system...319821910.html Moje pytanie brzmi czy jest jakaś różnica między jednym a drugim, bo cena jest podobna. W tym pierwszym jest jeszcze żel inicjujący, ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Proszę o pomoc.
A czy masz do tego dopasowane nakładki, czy będziesz dopasowywała te z zestawu?
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 23:51   #4
VickyLux
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Biała perła. Która?

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
A czy masz do tego dopasowane nakładki, czy będziesz dopasowywała te z zestawu?
Będę dopasowywała. Póki co nic nie mam i generalnie jestem zielona jeśli chodzi o to, po prostu skusiły mnie dobre opinie.
VickyLux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 08:19   #5
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Biała perła. Która?

Najlepsze efekty uzyskasz Opalescence. Tak czy siak bez względu jaki produkt wybierzesz to nie stosuj nakładek z zestawu tylko rozejrzyj się za indywidualnymi żeby sobie dziąseł nie załatwić. Myślę, że pewnie dlatego Pacynka spytała o te nakładki...
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 10:37   #6
VickyLux
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Biała perła. Która?

Cytat:
Napisane przez marita_g Pokaż wiadomość
Najlepsze efekty uzyskasz Opalescence. Tak czy siak bez względu jaki produkt wybierzesz to nie stosuj nakładek z zestawu tylko rozejrzyj się za indywidualnymi żeby sobie dziąseł nie załatwić. Myślę, że pewnie dlatego Pacynka spytała o te nakładki...
Mogłabyś napisać coś więcej o tych nakładkach i Opalescence? Czy jest to taki produkt jak Biała Perła czy po prostu oddzielne nakładki, które mam dokupić do Białej Perły?
VickyLux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 11:11   #7
erk
Rozeznanie
 
Avatar erk
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 803
Dot.: Biała perła. Która?

Ja używam BP system 10 minut. Niestety moje dziąsła były strasznie podrażnione przez ten żel wybielający. Były spuchnięte, z jednego sączyło się osocze. Musiałam przycinać nakładki, a wybielanie ograniczyć do jednej aplikacji dziennie (czasami muszę zrobić dłuższą przerwę)
__________________
Miłość w kolorze czerni 05.06.2014

Oliwcia mój Aniołeczek 08.04.2016


1cs

erk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 13:27   #8
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Biała perła. Która?

Cytat:
Napisane przez erk Pokaż wiadomość
Ja używam BP system 10 minut. Niestety moje dziąsła były strasznie podrażnione przez ten żel wybielający. Były spuchnięte, z jednego sączyło się osocze. Musiałam przycinać nakładki, a wybielanie ograniczyć do jednej aplikacji dziennie (czasami muszę zrobić dłuższą przerwę)
To uważaj ERK bo możesz się nabawić martwicy dziąseł. Nakładki trzeba mieć indywidualnie dopasowane, bo inaczej żel wypływa na dziąsła i mocno je podrażnia. Tych nakładek, które są w zestawach nie da się dostatecznie indywidualnie dopasować niestety.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez marita_g Pokaż wiadomość
Najlepsze efekty uzyskasz Opalescence. Tak czy siak bez względu jaki produkt wybierzesz to nie stosuj nakładek z zestawu tylko rozejrzyj się za indywidualnymi żeby sobie dziąseł nie załatwić. Myślę, że pewnie dlatego Pacynka spytała o te nakładki...
Tak zgadza się, dlatego właśnie pytałam o nakładki.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 16:36   #9
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Biała perła. Która?

Cytat:
Napisane przez VickyLux Pokaż wiadomość
Mogłabyś napisać coś więcej o tych nakładkach i Opalescence? Czy jest to taki produkt jak Biała Perła czy po prostu oddzielne nakładki, które mam dokupić do Białej Perły?
Opalescence to żel stomatologiczny do wybielania zębów używany w gabinetach dentystycznych. Na pewno jest skuteczny tylko lepiej nie kupować go na własna rękę np. na All bo są często podróbki. Lepiej kupować z pewnego źródła. No i trzeba mieć nakładki indywidualnie dopasowane a nie takie z zestawu. Indywidualne nakładki mogą ci wykonać w pracowni techniki dentystycznej, choć i tu w niewielu z nich potrafią to zrobić poprawnie- tak aby żel nie spływał na dziąsła.
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 21:04   #10
201610170910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 807
Dot.: Biała perła. Która?

Miałam ten drugi zestaw i efekty są super Trzeba jednak być systematycznym i stosować żel 2 razy dziennie po te 30 minut. Wiele osób zniechęca się tym, ale według mnie warto. Co do tego 1 zestawu to nie miałam, więc się nie wypowiem. Mi Biała Perła podrażniała zęby przez pierwsze trzy dni stosowania, a potem było już ok. Teraz mam dużo bielsze zęby i nie są wcale podrażnione, efekt utrzymuje się już od 5 miesięcy i nie zauważyłam żeby żółkły Na pewno jeszcze kiedyś wrócę do Białej Perły.
201610170910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 16:51   #11
daria1194
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Biała perła. Która?

Ja posiadam BIAŁA PERŁA SYSTEM ,ten na ok.miesiąc stosowania. Po 5 dniach widać już efekty. Zrobiłam zdjęcia dla porównania i jestem mile zaskoczona Podrażnione dziąsła są i nadwrażliwość zębów ,no ale czego się nie robi dla białych ząbków;p na początku miałam zamiar kupić tę 10 dniową ale gdzieś wyczytałam ,że dużo osób nie widzi efektów.
daria1194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-24, 07:21   #12
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Biała perła. Która?

Cytat:
Napisane przez daria1194 Pokaż wiadomość
Ja posiadam BIAŁA PERŁA SYSTEM ,ten na ok.miesiąc stosowania. Po 5 dniach widać już efekty. Zrobiłam zdjęcia dla porównania i jestem mile zaskoczona Podrażnione dziąsła są i nadwrażliwość zębów ,no ale czego się nie robi dla białych ząbków;p na początku miałam zamiar kupić tę 10 dniową ale gdzieś wyczytałam ,że dużo osób nie widzi efektów.
A pokażesz zdjęcia z efektami
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.