Mamy majowe 2017 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-05, 16:55   #31
gosiaczekbtm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 533
Dot.: Mamy majowe 2017

Witajcie majóweczki życzę Wam spokojnych 9 miesięcy ! Buziaki

Mama majowa 2016

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiaczekbtm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 17:56   #32
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamy majowe 2017

Ukrajinka, dziękuję za wpisanie mnie na listę. Możesz jeszcze dopisać: 24 lata, córka Oliwia ur 07.02.2013.

Jak się czujecie, kobietki? Tak ogólnie? Dużo radości? Strach? Jakieś obawy?
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 18:05   #33
martiskaa
Raczkowanie
 
Avatar martiskaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 36
Dot.: Mamy majowe 2017

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Ukrajinka, dziękuję za wpisanie mnie na listę. Możesz jeszcze dopisać: 24 lata, córka Oliwia ur 07.02.2013.

Jak się czujecie, kobietki? Tak ogólnie? Dużo radości? Strach? Jakieś obawy?
Ja chyba jeszcze nie do końca uwierzyłam, że jestem w ciąży. Mdli mnie tylko jak za długo nie jem, albo jak myję zęby, w zasadzie jedyne co mi dokucza to sennosc. Piersi bolały mnie tylko kilka dni, ale w poprzedniej ciąży też tak było.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
martiskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 18:48   #34
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Mamy majowe 2017

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Jak się czujecie, kobietki? Tak ogólnie? Dużo radości? Strach? Jakieś obawy?


mam mieszane uczucia - chcemy mieć drugie dziecko ale pierwszego synka mam już "odchowanego", ma 8 lat i prawie wszystko sam robi a tu znowu wszystko od początku... no ale czego się nie robi z miłości. Również z miłości do synka, bo myślę że najlepsze co mu możemy dać to rodzeństwo.


a jeśli chodzi o samopoczucie fizyczne - bolą mnie piersi i co mnie niepokoi - dół brzucha, chyba jajniki. Niemalże cały czas taki tępawo - ciągnący ból, a przy zmianie pozycji kłujący. Ktoś też tak ma?


Ukrajinka, jeśli możesz dopisać na liście, mam 30 lat i 8 letniego synka. dzięki
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 19:00   #35
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamy majowe 2017

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
mam mieszane uczucia - chcemy mieć drugie dziecko ale pierwszego synka mam już "odchowanego", ma 8 lat i prawie wszystko sam robi a tu znowu wszystko od początku... no ale czego się nie robi z miłości. Również z miłości do synka, bo myślę że najlepsze co mu możemy dać to rodzeństwo.


a jeśli chodzi o samopoczucie fizyczne - bolą mnie piersi i co mnie niepokoi - dół brzucha, chyba jajniki. Niemalże cały czas taki tępawo - ciągnący ból, a przy zmianie pozycji kłujący. Ktoś też tak ma?
Moja córka ma już prawie 4 lata i też jest "wygodnie" przy niej, jest bardzo samodzielna, chodzi do przedszkola, ale jednak marzy o rodzeństwie, więc jestem szczęśliwa, że w końcu się udało.

Co do bólu, to mam to samo i w pierwszej ciąży też miałam.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 19:23   #36
silly78
tut tuut
 
Avatar silly78
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 688
GG do silly78
Dot.: Mamy majowe 2017

Ja staram sie na razie nie myslec ze jestem w ciazy. Poczekam do usg, najlepiej tego w 11 tyg. Na razie sie boje przyzwyczajac do tej mysli.
Moj starszak sredno podchodzi do "crying baby" w domu, duzo pracy nad nim nas czeka
__________________
Panicz

Maluch
silly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 19:25   #37
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy majowe 2017

Ja z jednej strony sie cieszę, bo w końcu czekałam na ten cud od 2,5 roku. A z drugiej mam tyle obaw, ze cos sie moze stać.
Panikuje pewnie, ale wg lekarzy jest ok. Beta rośnie bardzo dobrze, nawet mi progesteron wzrósł w 1,5 dnia do 12,15. Teraz zostało mi czekanie do 16 na usg czy bedzie juz słychać tętno. Dla pewności zrobie jeszcze progesteron przed wizyta
Ale uspokoję sie pod koniec października jak minie 1 trymestr.


Wysłane z iPad
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-05, 22:16   #38
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Mamy majowe 2017

Chyba kazda z nas ma obawy. Ja sie zastanawiam jak mi bedzie szlo z takimi maluchami,ale chcialam mala roznice wieku wiec damy rade no i planuje poprzestanie na dwojce
Poza tym stresuje sie zastanawiajac sie czy wszystko jest dobrze z ciaza, no ale kurcze nie ma innej opcji!
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 00:48   #39
martiskaa
Raczkowanie
 
Avatar martiskaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 36
Dot.: Mamy majowe 2017

Ukrajinka, dzięki za dopisanie do listy, możesz dopisać mi jeszcze roczną córeczkę, skoro dopisujemy starsze dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
martiskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 08:56   #40
Melkaa_89
Raczkowanie
 
Avatar Melkaa_89
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 408
Dot.: Mamy majowe 2017

Dziewczyny gratuluję i zyczę cudownych 9 miesięcy!
Mama majowa 2015
__________________
Spróbuj choć raz wyolbrzymić szczęście zamiast problemu
Melkaa_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 09:17   #41
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Mamy majowe 2017

Cytat:
Napisane przez ukrajinka Pokaż wiadomość
Mlodociany drzemie wiec moge spamowac wlasnie umowilam sie na usg na 1 pazdziernika. Niechaj cierpliwosc bedzie ze mna

cierpliwości życzę

Cytat:
Napisane przez Patrycja_2504 Pokaż wiadomość
To i ja się skromnie przywitam
Mam 31 lat i to moja pierwsza ciąża - i już się nie mogę doczekać aż usłyszę bicie serduszka
OM 1.08 - wg kalkulatorow TP 07.05
Wizytę mam zaplanowaną na 16.09

witaj

Cytat:
Napisane przez martiskaa Pokaż wiadomość
Daj znać jak będziesz miała wyniki, 3mam kciuki.



Witaj, chyba wszystkie tu czekamy z niecierpliwością na serduszka

oj tak


ja mam wizytę w ten czwartek i liczę po cichu że serduszko będzie biło jak szalone już. Tym bardziej że na tym etapie poprzednio zakończyła się moja ciąża w maju i nie miałam już okazji usłyszeć bijącego serduszka. Jak poszłam na wizytę w 9tyg. była już tylko ciemna plama na USG...

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Jestem juz po. Wg lekarza progesteron nie ma wpływu na ciąże bo żadne badania przeprowadzone w tum kierunku tego nie potwierdziły. Ale przepisał mi duphaston 2 razy dziennie. Jak na razie jest ok, to ciałko ciążowe czy jakos tak ma 9 mm i teoretycznie 16 jak pojde na usg powinno byc słychać serce.
Jutro dopiero bedą wyniki progesteronu i bety.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

na na USG byłam tydz. temu w poniedziałek ( 29 sierpnia) i mój pęcherzyk ciążowy miał dokładnie 9,8mm - czekam na czwartkową wizytę i usg....

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Ukrajinka, dziękuję za wpisanie mnie na listę. Możesz jeszcze dopisać: 24 lata, córka Oliwia ur 07.02.2013.

Jak się czujecie, kobietki? Tak ogólnie? Dużo radości? Strach? Jakieś obawy?

mdłości... senność...


poza tym ogromny lęk żeby było wszystko dobrze - bo jednak poprzednie poronienie mocno odbiło się na mojej psychice...

Cytat:
Napisane przez martiskaa Pokaż wiadomość
Ja chyba jeszcze nie do końca uwierzyłam, że jestem w ciąży. Mdli mnie tylko jak za długo nie jem, albo jak myję zęby, w zasadzie jedyne co mi dokucza to sennosc. Piersi bolały mnie tylko kilka dni, ale w poprzedniej ciąży też tak było.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

o i bolące piersi które zrobiły się większe, twarde i jakieś takie napompowane..

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
mam mieszane uczucia - chcemy mieć drugie dziecko ale pierwszego synka mam już "odchowanego", ma 8 lat i prawie wszystko sam robi a tu znowu wszystko od początku... no ale czego się nie robi z miłości. Również z miłości do synka, bo myślę że najlepsze co mu możemy dać to rodzeństwo.

a jeśli chodzi o samopoczucie fizyczne - bolą mnie piersi i co mnie niepokoi - dół brzucha, chyba jajniki. Niemalże cały czas taki tępawo - ciągnący ból, a przy zmianie pozycji kłujący. Ktoś też tak ma?

Ukrajinka, jeśli możesz dopisać na liście, mam 30 lat i 8 letniego synka. dzięki
to tak jak ja - moja 5 latka tez już całkiem samodzielna jest i ciężko się będzie przestawić znowu na maleństwo - ale będzie cudownie.


I też mam taki kłujący ból podbrzusza zwłaszcza jak szybko wstanę z siedzenia albo leżenia, musze uważać i przy kichaniu to samo , muszę się zwinąć w kłębek zanim kichnę bo inaczej zawyję z bólu.


Cytat:
Napisane przez silly78 Pokaż wiadomość
Ja staram sie na razie nie myslec ze jestem w ciazy. Poczekam do usg, najlepiej tego w 11 tyg. Na razie sie boje przyzwyczajac do tej mysli.
Moj starszak sredno podchodzi do "crying baby" w domu, duzo pracy nad nim nas czeka

będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Ja z jednej strony sie cieszę, bo w końcu czekałam na ten cud od 2,5 roku. A z drugiej mam tyle obaw, ze cos sie moze stać.
Panikuje pewnie, ale wg lekarzy jest ok. Beta rośnie bardzo dobrze, nawet mi progesteron wzrósł w 1,5 dnia do 12,15. Teraz zostało mi czekanie do 16 na usg czy bedzie juz słychać tętno. Dla pewności zrobie jeszcze progesteron przed wizyta
Ale uspokoję sie pod koniec października jak minie 1 trymestr.


Wysłane z iPad

ja bete robiłam 23 sierpnia i była 369,55 mIU/ml

Cytat:
Napisane przez ukrajinka Pokaż wiadomość
Chyba kazda z nas ma obawy. Ja sie zastanawiam jak mi bedzie szlo z takimi maluchami,ale chcialam mala roznice wieku wiec damy rade no i planuje poprzestanie na dwojce
Poza tym stresuje sie zastanawiajac sie czy wszystko jest dobrze z ciaza, no ale kurcze nie ma innej opcji!

no podziwiam odważne mamy które mają różnicę wieku między dziećmi mniej niż 2 lata. to dopiero wyczyn
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 10:06   #42
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Mamy majowe 2017

Ja starałam sie zrobic betę 3 razy, niestety nie miałam równych odestepow czasowych czyli 48 i 72 h, jednak mimo tego beta rośnie bardzo dobrze.
Życzę aby każda w najbliższym czasie usłyszała serduszko


Wysłane z iPad
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 11:17   #43
silly78
tut tuut
 
Avatar silly78
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 688
GG do silly78
Dot.: Mamy majowe 2017

jak starszak byl malutki, to bylam pewna ze bedzie jedynakiem na drugie pierwszy raz mnie naszlo jakos przed jego trzecimi urodzinami

ja niby z jednej strony nie moge sie juz doczekac tego usg w niedziele, a z drugiej strony jakos mi sie nie spieszy, jesli wiecie co mam na mysli
__________________
Panicz

Maluch
silly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 13:20   #44
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Mamy majowe 2017

Ehh to ja chyba bede ostatnia, ktora pojdzie na usg. A gdzie tu jeszcze czekac na to podstawowe w 12 tyg.
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 14:59   #45
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Mamy majowe 2017

Witajcie
ja z dużą rezerwą podchodzę do swojego testowania, ale postanowilam się wychylić. Jestem już mamą 18miesięcznego cudownego Kubusia. Od kilku cykli staraliśmy się o drugie a wlasciwie czwarte dziecko (drugie ziemskie ) i bardzo mozliwe, ze się udało do gina dopiero mam zamiar się umówić także który to maj dopiero się okaże...
podchodzę do wszystkiego bardzo spokojnie, tych wszystkich bet,progesteronów i to Wam również z doświadczenia i perspektywy czasu doradzam
Cytat:
Napisane przez ukrajinka Pokaż wiadomość
Beata, synek moj ma 9 m-cy
😍 cudownie!

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
Ja mam ginekologa dopiero w 8mym tygodniu, co mnie troche martwi i zastanawiam sie, czy nie umowic sie do innego w miedzyczasie. W Niemczech nie chca tez robic bety ani nic... No i badz tu babo madra :-(
Spokojnie! Pewnie bedzie juz do Ciebie machał wszystko jest dobrze wiec doczekaj na luzie i nie aferuj sie badaniami
Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Progesteron mam 9,70 tylko strasznie niski. Pocieszam sie, ze mam czas jeszcze zeby utrzymać ta ciąże, bo żadnych plamien nie mam. Dzisiaj zrobię jeszcze raz progesteron bo niby o rożnych porach ma wyrzuty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Jestem juz po. Wg lekarza progesteron nie ma wpływu na ciąże bo żadne badania przeprowadzone w tum kierunku tego nie potwierdziły. Ale przepisał mi duphaston 2 razy dziennie. Jak na razie jest ok, to ciałko ciążowe czy jakos tak ma 9 mm i teoretycznie 16 jak pojde na usg powinno byc słychać serce.
Jutro dopiero bedą wyniki progesteronu i bety.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ufff szczescie ze masz takiego gina! tak trzymac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 15:13   #46
silly78
tut tuut
 
Avatar silly78
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 688
GG do silly78
Dot.: Mamy majowe 2017

witaj h0pe ladnie to opisalas, grunt to ten nieszczesny spokoj. przypuszczam ze stres mnie dopadnie przed samym usg, bo ostatnie jakie mialam w zeszlym roku przynioslo zle wiadomosci... a tak, no coz. zdrowo sie odzywiam, biore kwas, duzo spaceruje... i na tym etapie nic wiecej juz ode mnie nie zalezy. spokoj i nadzieja
powodzenia dla Ciebie, no i dla wszystkich Dziewczyn
__________________
Panicz

Maluch
silly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 15:22   #47
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Mamy majowe 2017

Na pewno stresik bedzie. Strach o dziecko jest niezalezny od nas i zasiany razem z tym malym ziarenkiem juz nie tylko na przyszle usg ale i do konca naszych dni... nie pocieszam, wiem chodzi mi o to,ze to normalne i juz. Damy radę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 15:41   #48
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Mamy majowe 2017

Pamietam jak bylam w pierwszej ciazy i w ktoryms momencie zdalam sobie sprawe, ze martwienie sie o dziecko nie przejdzie po pierwszym trymestrze, po porodzie etc. tylko, ze to zostanie juz na zawsze
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 15:58   #49
martiskaa
Raczkowanie
 
Avatar martiskaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 36
Dot.: Mamy majowe 2017

Witaj h0pe, bardzo dobrze, jest podchodzic spokojnie, ale mysle, ze czasami to trudne,szczegolnie kiedy hormony szaleją Jednak każdej z nas życzę tego spokoju jak najwięcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
martiskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 18:14   #50
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamy majowe 2017

Witam mamusie ja urodzilam sie w maju i mam sentyment do tego miesiaca a sama bede mamusia kwietniowa 2017 - prima aprillisowa
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 22:47   #51
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mamy majowe 2017

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Czekałyśmy na was! Powodzenia, zdrówka i radosnych 9ciu miesięcy! Nawet nie wiecie jak będzie pięknie!

Od siebie życzę Wam tak cudownych majówek, wspierających i kochanych jakie miałam szczęście poznać ja, we wrześniu 2015

Mama majowa 2016
witaj!



Cytat:
Napisane przez _itakinie_ Pokaż wiadomość
Gratulacje za pozytywne testy i wielkie kciuki za spokojną ciążę.

Dokładnie rok temu zrobiłam test w 9 dniu po owu i wyszedł cień cienia cienia. I teraz ten cień cienia nie daje mi spać od 5.30. Nie wierzę, że tak szybko to zleciało.

Dbajcie o siebie dziewczyny, rozkoszujcie każdą chwilą bo jest pięknie (choć niekoniecznie łatwo). Później będzie jeszcze piękniej.
juz jest pieknie i ciagle sie z tego powodu wzruszam

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
Witam się nieśmiało i ja - podobnie jak Wy te czekałam aż ktoś założy wątek majowych mamuś


ja pierwszy test robiłam 17 sierpnia i wyszła taka bledziuteńka kreseczka na teście ze nawet sama nie wierzyłam że coś z tego będzie.

obecnie jest ok. 6 tydzień mdłości się zaczęły niedawno, piersi jak balony wiec wszystko idzie w dobrym kierunku.


Coś o mnie? - w połowie maja 2016 straciłam ciążę w 9 tygodniu.
Równo 2 miesiące po zabiegu abrazji po poronieniu rozpoczęliśmy starania na nowo i bach od razu się udało

mam 5 letnią córeczkę w domu - więc na drugie najwyższa już pora. Na razie na usg potwierdzona ciąża w ubiegłym tygodniu, było widać jedynie pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte ale jeszcze bez zarodka bo był 5 tydzień.

Czekam na usg we czwartek to może już zobaczę serduszko upragnione
trzymam kciuki! U mnie tez na poczatku kreska byla cieniem, a teraz to juz taka dorobna, czerwona jest

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Witam sie i ja o ciaze starałam sie ponad 2,5 roku bo od stycznia 2014.
Jestem po 2inseminacjach, 2 okazała sie szczęśliwa. Miałam zrobic test po 10 dniach od zabiegu, test negatywny wiec odstawiłam luteinę i czekałam na @. Nie zjawił sie wiec zrobiłam test 1 września, bo nigdy mi sie tak nie spóźniał, na dodatek bolą mnie piersi. Wyszedł pozytywny, beta tez 1371. Z racji inseminacji 2 poszłam do kliniki, zarodek ma 4 mm, Tp ok 7 maja.
Miałam zlecone badania, w tym progesteron. Niestety jest niski wiec dzisiaj idę do ginekologa, pewnie zapisze mi luteinę dopochwowe zeby nic sie nie działo z moim alienem
Objawów w sumie nie mam żadnych, poza bólem piersi i bólem głowy.
trzymam kciuki Kochana, wszystko bedzie dobrze!!!

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Gratuluję pozytywnych testów Życzę spokojnych i pełnych radości 9 miesięcy. Oby dolegliwości ciążowe wam za bardzo nie dokuczały.

Mama majowa 2016.

beata - też miałam termin na 5 maja. Ostatecznie Majka wybrała sobie 21 kwietnia na datę urodzin
dziekujemy!

Cytat:
Napisane przez gosiaczekbtm Pokaż wiadomość
Witajcie majóweczki życzę Wam spokojnych 9 miesięcy ! Buziaki

Mama majowa 2016

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziekujemy!

Cytat:
Napisane przez ukrajinka Pokaż wiadomość
Ehh to ja chyba bede ostatnia, ktora pojdzie na usg. A gdzie tu jeszcze czekac na to podstawowe w 12 tyg.
nie przejmuj sie, ja u docelowego lekarza mam 26.09 wizyte, a za tydzien w czwartek ide do innego, zeby mnie uspokoil i odpowiedzial na wazne pytania, bo do mojego docelowego niestety nie moglam dostac wczesniejszego terminu...

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
Witajcie
ja z dużą rezerwą podchodzę do swojego testowania, ale postanowilam się wychylić. Jestem już mamą 18miesięcznego cudownego Kubusia. Od kilku cykli staraliśmy się o drugie a wlasciwie czwarte dziecko (drugie ziemskie ) i bardzo mozliwe, ze się udało do gina dopiero mam zamiar się umówić także który to maj dopiero się okaże...
podchodzę do wszystkiego bardzo spokojnie, tych wszystkich bet,progesteronów i to Wam również z doświadczenia i perspektywy czasu doradzam


Spokojnie! Pewnie bedzie juz do Ciebie machał wszystko jest dobrze wiec doczekaj na luzie i nie aferuj sie badaniami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mama mi mowi to samo, zebym najlepiej ta wizyte w czwartek odmowila i doczekala sie tej w 8mym tygodniu, bo ja swiruje ;-). Ale chcialabym po prostu, zeby lekarz mi powiedzial, ze wszystko jest ok, chociaz wiem, ze jest!
Trzymam mocno kciuki za Ciebie!

Cytat:
Napisane przez ukrajinka Pokaż wiadomość
Pamietam jak bylam w pierwszej ciazy i w ktoryms momencie zdalam sobie sprawe, ze martwienie sie o dziecko nie przejdzie po pierwszym trymestrze, po porodzie etc. tylko, ze to zostanie juz na zawsze
mialam niedawno te refleksje, chociaz nie czuje sie jeszcze mama, bo to wszystko takie swieze i nie przyzwyczailam sie do tej mysli.

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Witam mamusie ja urodzilam sie w maju i mam sentyment do tego miesiaca a sama bede mamusia kwietniowa 2017 - prima aprillisowa
witaj!

Witam wszystkie nowe Mamusie i zycze wszystkim z nas spokojnych 9ciu miesiecy

Ja dzisiaj w koncu sie wyspalam i czulam sie swietnie caly dzien. Sen to chyba moj klucz w ciazy, 9 godzin minimum, inaczej jestem nieprzytomna caly dzien. A dzisiaj po prostu super, mialam mnostwo energii, swietnie sie czulam i bylam bardzo pozytywna.

Dziewczyny, czy Wam tez w okolicach macicy, na podbrzuszu, zrobilo sie takie wypukle? Domyslam sie, ze to powiekszajaca sie macica, ale to takie urocze, bo tam jest gdzies dzidzia
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 05:12   #52
daguska84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Mamy majowe 2017

Hej dziewczyny. Chciałam sie przywitać. Termin mam na 10 maja i ta ciąża nieźle nas zaskoczyła. Mam synka 1,5 rocznego bardzo a to bardzo absorbującego więc nie wiem jak ogarnę dwójkę maluchów. Dzisiaj idę potwierdzić do lekarza choć dwa testy nie mogą sie mylić. Chciałam poczekać jeszcze z tą wizyta ale mam problemy z tarczycą więc trochę sie obawiam jak to dalej będzie.
daguska84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 06:58   #53
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Mamy majowe 2017

Nie zjedzcie mnie, ale trzeba pamiętać, że usg to nie jest takie total obojętne badanie i zawsze lepiej mieć ich mniej niż więcej. Czasem oczywiście sytuacja tego wymaga, sama bylam kobietą w ciąży wysokiego ryzyka pod okiem specjalistów,musialam miec częste te badania, często sama miałam schizę że coś jest nie tak i chciałam przekładać wizyty ale bylam uprzedzona o tym,że choc dzis to tak masowe i codzienne badanie to jednak jest nagrzewanie tkanek i płodu i ultradźwięki które muszą działać na nie jeśli mają dać obraz. Myślę więc że warto ograniczać niż dodawać i trzeba wierzyć w swoje dzieci pod sercem jest dobrze i trzeba się cieszyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 06:59   #54
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamy majowe 2017

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
Nie zjedzcie mnie, ale trzeba pamiętać, że usg to nie jest takie total obojętne badanie i zawsze lepiej mieć ich mniej niż więcej. Czasem oczywiście sytuacja tego wymaga, sama bylam kobietą w ciąży wysokiego ryzyka pod okiem specjalistów,musialam miec częste te badania, często sama miałam schizę że coś jest nie tak i chciałam przekładać wizyty ale bylam uprzedzona o tym,że choc dzis to tak masowe i codzienne badanie to jednak jest nagrzewanie tkanek i płodu i ultradźwięki które muszą działać na nie jeśli mają dać obraz. Myślę więc że warto ograniczać niż dodawać i trzeba wierzyć w swoje dzieci pod sercem jest dobrze i trzeba się cieszyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mit. Nie strasz dziewczyn.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 07:04   #55
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Mamy majowe 2017

Witam się i ja Jeszcze peeełna obaw. Ciąża na razie potwierdzona testami i betą. TP na 4-5 maja. Od razu byłam u ginekologa i nie było jeszcze nic widać (poza zasinieniem i endometrium wskazującym na wczesną ciążę), więc do 13.09 muszę czekać, ale nie mogę przestać się martwić czy wszystko jest ok i czemu jeszcze nic się nie pokazało.

Mam 26 lat, jest to moja pierwsza ciąża i udało się w 1cs po odstawieniu antykoncepcji.

Pozdrawiam Was wszystkie
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 08:31   #56
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Mamy majowe 2017

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Mit. Nie strasz dziewczyn.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Podeslij cos wiecej, chetnie poczytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 08:55   #57
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Mamy majowe 2017

Cytat:
Napisane przez silly78 Pokaż wiadomość
witaj h0pe ladnie to opisalas, grunt to ten nieszczesny spokoj. przypuszczam ze stres mnie dopadnie przed samym usg, bo ostatnie jakie mialam w zeszlym roku przynioslo zle wiadomosci... a tak, no coz. zdrowo sie odzywiam, biore kwas, duzo spaceruje... i na tym etapie nic wiecej juz ode mnie nie zalezy. spokoj i nadzieja
powodzenia dla Ciebie, no i dla wszystkich Dziewczyn
Cześć Silly
Watek czerwcówek 2016 mocno Ci kibicuję
Trzymam kciuki mocno i z całego serca życzę powodzenia!
btw finalnie zostalam mamą majową
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:52   #58
silly78
tut tuut
 
Avatar silly78
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 688
GG do silly78
Dot.: Mamy majowe 2017

Madzia, dziekuje no i sie wzruszylam
a kibicowanie baaardzo mi sie teraz przyda
__________________
Panicz

Maluch
silly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:58   #59
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamy majowe 2017

.

Edytowane przez BlackSanctum
Czas edycji: 2016-09-07 o 10:13
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 10:00   #60
haneczkab92
Ania
 
Avatar haneczkab92
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 235
Dot.: Mamy majowe 2017

Witam!
Wszystkim przyszłym mamusiom życzę samych dobrych i pogodnych dni

Ale ten czas leci- no ale to wiecie już same
Ja miałam być mamusią czerwcową, jednak moje dziecko postanowiło spełnić marzenie mamy i urodziła się w najpiękniejszym miesiącu maju

Silly- ogromne kciuki!! i jak napisała madzia9999 czerwcówki 2016 mocno kibicują!!

Dużo sił dla Was!!
__________________
16.05.2015r.- ślub!!

19.05.2016r.- narodziny Hani


"Jak na deszczu łza
cały ten świat nie znaczy nic a nic...
Chwila, która trwa
może być najlepszą z Twoich chwil..."


-35...28,4kg do celu

haneczkab92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-22 20:36:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.