Jak się ubrać do sylwetki?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-08, 10:57   #1
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143

Jak się ubrać do sylwetki?:)


Dziewczyny może doradzicie mi coś ładnego i wyszczuplającego? bo mam troszkę za duży brzuszek:P pupę mam taką "odstającą" i w ogóle, potrzebuję coś w czym będę ładnie wyglądała
i czy będąc troszkę grubszą mogę nosić krótkie spódniczki?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 16:41   #2
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Jak się ubrać do sylwetki?:)

Moim zdaniem to dobrze, ze masz zodstająca pupę, lepsza odstająca niż płaska (ja taką mam), uważam, że nie powinnaś tego maskować. Jesli chodzi o brzuszek, to spróbuj chodzić z wciągniętym wtedy możesz nosić dosłownie wszystko, a jeśli nie dasz rady to może noś takie lużne bluzki, jakby puszczone spod biustu (nie wiem jak to się fachowo nazywa), myśle, ze nie powinnaś sie ograniczac ze względu na figurę i możesz spokojnie nosic krótkie spudniczki jeśli dobrze się w nich czujesz
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 17:17   #3
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Jak się ubrać do sylwetki?:)

Cytat:
Napisane przez Dinulka
Dziewczyny może doradzicie mi coś ładnego i wyszczuplającego? bo mam troszkę za duży brzuszek:P pupę mam taką "odstającą" i w ogóle, potrzebuję coś w czym będę ładnie wyglądała
i czy będąc troszkę grubszą mogę nosić krótkie spódniczki?
Uważam, że powinnaś uważać z takimi bluzkami odcinanymi pod biustem.Czasami nawet na szczupłej dziewczynie dają wrażenie zaawansowanej ciąży.Ale spróbuj może akurat Tobie będa pasować.Co do brzucha to po prostu nie nos bardzo opinających się ubrań-dopasowane owszem byle nie za małe
A mini no ja sama nosze rozmiar 40-42, mam szczupłe nogi i doskonale czuje się w mini.Jeżeli też się w nich dobrze czujesz to noś bez obaw
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 23:50   #4
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Jak się ubrać do sylwetki?:)

Cytat:
Napisane przez kuki9
Uważam, że powinnaś uważać z takimi bluzkami odcinanymi pod biustem.Czasami nawet na szczupłej dziewczynie dają wrażenie zaawansowanej ciąży.Ale spróbuj może akurat Tobie będa pasować.Co do brzucha to po prostu nie nos bardzo opinających się ubrań-dopasowane owszem byle nie za małe
A mini no ja sama nosze rozmiar 40-42, mam szczupłe nogi i doskonale czuje się w mini.Jeżeli też się w nich dobrze czujesz to noś bez obaw
własnie wczoraj sobie taką bluzeczkę zakupiłam o ile mówimy o tej samej wiązana pod biustem? no ale przyznam,że podoba się i mi i moi znajomi też komplemencą więc chyba jednak reguły nie ma... a szkoda
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 01:15   #5
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Jak się ubrać do sylwetki?:)

Mi chodziło o coś takiego jak na zdjęciu z tym, że to akurat sukienka ale takie bluzki tez są.Też myślałam, że to może dobrze ukrywać brzuch ale przy moim biuscie w takiej bluzce wyglądam tak, że ludzie pewnikiem by się pytali czy nie jestem w ciąży
Ale jak Ty wyglądasz dobrze no to gratuluje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg empirre.jpg (12,5 KB, 117 załadowań)
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.