CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 23:20   #31
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Cytat:
Napisane przez Nanya Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,
mam prośbę pomoc w wyborze koloru - posiadam na razie Wildfire i Romantique, teraz chciałabym kupić coś do frenchu. Wyczytałam już, że do kreski muszę kupić Cream Puff, ale chodzi mi o lakier kolorowy. Czy ktoś może mi opisać różnicę między kolorami Mother of Pearl, Negligee i Beau? Koleżanka miała raz frencha z kolorem Beau i był to jasny perłowy z opalizującą poświatą, pozostałych nie widziałam na żywo.
Z innych kolorów rozważałam też Clearly Pink - ale jest to po prostu przezroczysty jasny róż, coś jak żel budujący, a Zilionaire z tego co słyszałam jest lakierem nawierzchniowym, bo jest transparentny z grubszymi drobinkami brokatu.
Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.
...
własnie Dziewczyny polecają Beau do frencha-jako półtransparentny lub Clearly Pink,ja miałam nadzieję,że Romantique sie też nada,ale niebardzo.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 08:07   #32
Nanya
Raczkowanie
 
Avatar Nanya
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 131
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Romantique jest to jasny róż matowy, podobno można go użyć do frencha, ale ja na razie chyba nie mam wprawy, bo jedna warstwa wygląda zbyt nierówno, a pod dwoma już nie widać kreski
Ten Beau jest dość ładny, ale chciałabym jeszcze usłyszeć czy ktos ma Negligee albo Mother of Pearl, żeby wybrać taki, który będzie mi najbardziej odpowiadał i nie bawić się w wymiany.
__________________
Za nieobecnych przyjaciół, stracone miłości, starych bogów i porę mgieł. I niech każdy z nas odda diabłu co jego. - Neil Gaiman, "Pora Mgieł"
Nanya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 13:52   #33
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Cytat:
Napisane przez Nanya Pokaż wiadomość
Romantique jest to jasny róż matowy, podobno można go użyć do frencha, ale ja na razie chyba nie mam wprawy, bo jedna warstwa wygląda zbyt nierówno, a pod dwoma już nie widać kreski
Ten Beau jest dość ładny, ale chciałabym jeszcze usłyszeć czy ktos ma Negligee albo Mother of Pearl, żeby wybrać taki, który będzie mi najbardziej odpowiadał i nie bawić się w wymiany.
....
te dwa kolory które wymieniłas to są takie perłowate z poświatą raczej.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 14:10   #34
Nanya
Raczkowanie
 
Avatar Nanya
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 131
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Hm, no ciężka sprawa, bo Beau też jest perłowy z poświatą... to czym one się różnią? Znalazłam gdzieś w sieci zdjęcia koloru Mother of Pearl, wydaje się, że jest to perłowy z takim grubszym brokatem, ale Negligee nigdzie nie widziałam.

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Aha, no i jeszcze jest jeden kolor - Moonlight & Roses, też wygląda na frenchowy... Za dużo już tego dobrego
__________________
Za nieobecnych przyjaciół, stracone miłości, starych bogów i porę mgieł. I niech każdy z nas odda diabłu co jego. - Neil Gaiman, "Pora Mgieł"

Edytowane przez Nanya
Czas edycji: 2012-02-04 o 14:11
Nanya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 14:44   #35
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

No własnie dziewczyny zamawiacie Shellaca ze Stanow, jak to wygląda w praktyce? Bo jestem bardzo zainteresowana, żeby zamowic sobie komplet kolorków.
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 15:27   #36
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

http://ekertnails.pl/ - shellaca mozna zamowic w polsce...
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 18:15   #37
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Nanya Neglige to kolor Beau z fioletową poświatą (to nie jest typowa perła )w dziennym świetle jest to taka drobinkowa poświata...

Beau z poświatą?? chyba ci sie coś pomyliło Beau jest pół transparentnym lekko różowym lakierem bez poświaty chyba ,że poświata nazywasz ten rózowy kolorek
http://paznokcie-gdynia.jasky.pl/paz...1309257040.jpg

natomiast Mother of Pearl jest żelem clear z malutkimi różnokolorowymi drobinkami
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-02-04 o 18:25
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 18:36   #38
Nanya
Raczkowanie
 
Avatar Nanya
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 131
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Dzięki za odpowiedź, w takim razie chyba Negligee najbardziej będzie mnie urządzał...
Co do Beau, to oglądałam tylko na paznokciach koleżanki i ona twierdziła, że to właśnie ten kolor, a był to perłowy (taki jak zwykłe lakiery do paznokci tzw. biała perła) lekko opalizujący pod kątem w stronę różu (coś jak antyrefleks w okularach). Być może to jej się pomyliły kolory... A na zdjęciu, które podesłałaś, to jest Beau? Bo wygląda na matowy jasny róż, w każdym razie na moim monitorze.
No i co z tym Moonlight&Roses? Ktoś wie?
__________________
Za nieobecnych przyjaciół, stracone miłości, starych bogów i porę mgieł. I niech każdy z nas odda diabłu co jego. - Neil Gaiman, "Pora Mgieł"
Nanya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 20:03   #39
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

tak to jest Beau matowy bez drobinek i poświaty sama go uzywam od zeszłego roku i jest super i bardzo naturalny do frencha idealny Natomiast z fioletową poświatą jest Neglige

Moonlight&Roses nie mam ale to ten może byc z ta rózowa poświatą...
http://www.lipglossbreak.com/2011/09...ll-colors.html
__________________

Mój Świat paznokci





abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 21:40   #40
Nanya
Raczkowanie
 
Avatar Nanya
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 131
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Hm, no na mojej ręce tak wygląda Romantique, a Beau znalazłam w sieci i raczej matowy nie jest
zdjęcia w kolejności:
1. Beau
2. Negligee
3. Romantique
4. Mother of Pearl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1288-beau.jpg (48,4 KB, 337 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1307-negligee.jpg (45,6 KB, 284 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1305-romantique.jpg (44,4 KB, 275 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1276-mother-of-pearl.jpg (40,3 KB, 236 załadowań)
__________________
Za nieobecnych przyjaciół, stracone miłości, starych bogów i porę mgieł. I niech każdy z nas odda diabłu co jego. - Neil Gaiman, "Pora Mgieł"
Nanya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 00:13   #41
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Słuchaj to kup i wypróbuj. Kolor Beau wygląda tak jak pokazałam przy biaym świetle. Nie wiem skąd bierzesz zdjęcia i jaką Ktoś ma wiedze na temat nazw lakierów.I czy to są faktycznie te nazwy i lakiery.
Polecam kupić i wypróbować który Ci odpowiada. I będziesz mogła sama wybrać odpowiedni dla siebie .Ja tak zrobiłam ryzyk fizyk

---------- Dopisano o 01:13 ---------- Poprzedni post napisano o 01:11 ----------

ten Neglige w ogóle nawet w najmniejszym stopniu nie przypomina tego koloru..
__________________

Mój Świat paznokci






Edytowane przez abra30
Czas edycji: 2012-02-05 o 00:17
abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 10:48   #42
Nanya
Raczkowanie
 
Avatar Nanya
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 131
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

No tak coś czułam, że na tym się skończy Cóż, trudno, chyba masz rację. Dzięki za wszelkie porady.
__________________
Za nieobecnych przyjaciół, stracone miłości, starych bogów i porę mgieł. I niech każdy z nas odda diabłu co jego. - Neil Gaiman, "Pora Mgieł"
Nanya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 15:27   #43
abra30
Raczkowanie
 
Avatar abra30
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 274
GG do abra30 Send a message via Skype™ to abra30
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Cytat:
Napisane przez Nanya Pokaż wiadomość
No tak coś czułam, że na tym się skończy Cóż, trudno, chyba masz rację. Dzięki za wszelkie porady.
Na czym? po prostu Ja uważam ,że powinnaś sama wypróbować ,bo ciężko jest mówic o kolorze odcieniu tylko za pomocą wyszukanych zdjęć z sieci.. gdy będziesz miała lakier w reku i wypróbujesz dowiesz sie czy było warto. Zawsze jest ryzyko, że Ci może nie odpowiadać.
__________________

Mój Świat paznokci





abra30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 11:47   #44
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

do hotties_ona

witaj - juz ci napisze jak to bylo w naszym przypadku.
Zamawiala kolezanka ze stanow - dwa razy wszystko bylo ok, a za trzecim razem juz dostala pismo ze musi zaplacic clo. Nie pamietam szczegolow, bo to bylo pare miesiecy temu, ale napisano jej ze do jakiejs tam kwoty nie placi sie cla, a powyzej to juz trzeba - placac clo juz nie kalkuluje sie zamawianie ze stanow - czas oczekiwania dlugi, kasa taka jak w polsce.

ktos wrzucil linka do http://ekertnails.pl/
Drogo.
Ja teraz zamawiam w Vanity.pl i jest sporo taniej.
110,50 wychodzi za butelke w sklepie z pierwszego linku, a 85zl w vanity.

Edytowane przez olack
Czas edycji: 2012-02-06 o 11:49
olack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 22:07   #45
marys_sia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Cześć dziewczyny! Mam problem z shellac-iem... nakładam go tak jak się powinno czyli najpierw oczywiści robie manicure, odtłuszczam cleanerem, nakładam base coat (utwardzona w lampie ok 1,5min), potem nałożyłam dwie warstwy kolorku beau (każdą z warstw utwardziłam po 2 min), następnie na koniec nałożyłam top coat i też utwardziłam 2 min a nawet ciut dłużej. I dosłownie po dwóch godzinach odchodzi mi od płytki- to znaczy od wolnego brzegu. co robię źle? starałam się dokładnie zakańczać wolne brzegi, zaznaczę że odszedł mi tylko na paznokciach wskazujących i kciukach, na pozostałych się trzyma drugi dzień. Moje paznokcie nie są zbyt długie, dosłownie 2milimetry wolnego brzegu- może są za krótkie? a może muszę wymienić lampę? poradźcie bo chciałam wykonać go klientkom ale jak to ma tak odchodzić to lepiej nie robić....
marys_sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 22:43   #46
marys_sia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Cześć dziewczyny! Mam problem z shellac-iem... nakładam go tak jak się powinno czyli najpierw oczywiści robie manicure, odtłuszczam cleanerem, nakładam base coat (utwardzona w lampie ok 1,5min), potem nałożyłam dwie warstwy kolorku beau (każdą z warstw utwardziłam po 2 min), następnie na koniec nałożyłam top coat i też utwardziłam 2 min a nawet ciut dłużej. I dosłownie po dwóch godzinach odchodzi mi od płytki- to znaczy od wolnego brzegu. co robię źle? starałam się dokładnie zakańczać wolne brzegi, zaznaczę że odszedł mi tylko na paznokciach wskazujących i kciukach, na pozostałych się trzyma drugi dzień. Moje paznokcie nie są zbyt długie, dosłownie 2milimetry wolnego brzegu- może są za krótkie? a może muszę wymienić lampę? poradźcie bo chciałam wykonać go klientkom ale jak to ma tak odchodzić to lepiej nie robić....
marys_sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 10:59   #47
Nanya
Raczkowanie
 
Avatar Nanya
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 131
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Cześć, ja odtłuszczam paznokcie acetonem a nie cleanerem, ale nie wiem, czy to może powodować aż taką różnicę.
Co do utwardzania, to Base Coat Shellac wystarczy utwardzać 10 sekund - na opakowaniu producent pisze "Cure all 5 fingers for 10 seconds in the CND UV lamp" i mnie się wszystko trzyma 10-14 dni, też mam krótkie paznokcie...
Może to kwestia wprawy? Za pierwszym razem chyba nikomu nie wychodzi idealnie
__________________
Za nieobecnych przyjaciół, stracone miłości, starych bogów i porę mgieł. I niech każdy z nas odda diabłu co jego. - Neil Gaiman, "Pora Mgieł"
Nanya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 17:38   #48
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

moze byc wina lampy - a raczej starych zarowek.
Moze byc tez tak ze jednak niedokladnie pokrywasz brzeg wolny - krawedz - szczegolnie ze piszesz ze sa bardzo krotkie
Wez tez pod uwage ze kciuk i palec wskazujacy toi jak glowne palce - wykonuja najwiecej czynnosci - uzywasz ich duzo czesciej niz srodkowego czy serdecznego.
Kolejna rzecz - zrob shellac dwuetapowo - najpierw same palce a potem kciuki.
Czasem gdy zle sie trzyma reke w lampie zewnetrzna krawedz kciuka nie dostaje wystarczajacej ilosci swiatla. Robiac wiec kciuki trzymaj je plytka do gory.
Ja przecieram acetonem, ale glowne odtluszczenie robie jednak cleanerem i dobrze przecieram plytke - jakbys zmywala czerwony lakier - porzadnie i dokladnie - szczegolnie przy skorkach

Moze tez brzeg wolny jest zle przygotowany - nadajac ksztalt sprawdz czy pod paznokciem nie zostaly zawiniete kawaleczki, resztki pilowanego brzegu wolnego. Jesli takie nieusuniete skrawki pokryjesz baza, kolorkiem i topem to one szybko zaczna powodowac odpryski. Nie wiem czy w dobry sposob to wytlumaczylam, ale to najbardziej prawdopodobna przyczyna wedle mnie.

Jak pilnikiem nadasz ksztalt to wyczyszc resztki pilowanych paznokci spod paznokcia - przetrzyc tylko krawedz - nie plytke - bloczkiem i sprawdz brzeg wolny czy nie ma tam zadnych farfocli ...

przed polozeniem bazy umyj tez rece w wodzie z mydlem - mydlo dobrze odtluszcza. Tylko dobrze wytrzyj lapki. powodzenia
olack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 20:55   #49
karo_lisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 30
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Cytat:
Napisane przez Nanya Pokaż wiadomość
Hm, no na mojej ręce tak wygląda Romantique, a Beau znalazłam w sieci i raczej matowy nie jest
zdjęcia w kolejności:
1. Beau
2. Negligee
3. Romantique
4. Mother of Pearl

Mam pytanie odnośnie fotki nr 2 i 3. Negligee na zdjęciu to dwie czy trzy warstwy? Bo mam ten lakier i po pokryciu dwiema warstwami u mnie jest bardziej transparentny a może ja kładę cieńsze warstwy
I pytanie odnośnie koloru Romantique: ile warstw trzeba dać żeby ten kolor nie smużył? Jak daję dwie grubsze to są mniej widoczne smugi ale paznokieć gruby, jak dam cieńsze to bardziej naturalnie to wygląda ale smugi są
Pytałam o to w hurtowniach ale wszędzie oczywiście nikt nie zgłaszał tego problemu... jak zwykle. Nie wiem czy tylko ja mam takie dylematy czy po prostu o tym się nie mówi.
Proszę pomóżcie koleżanki, które macie jako takie doświadczenie z lakierami Shellac, już nie wiem kogo pytać
karo_lisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-20, 09:15   #50
NATANI
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 2
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Cytat:
Napisane przez karo_lisia Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie fotki nr 2 i 3. Negligee na zdjęciu to dwie czy trzy warstwy? Bo mam ten lakier i po pokryciu dwiema warstwami u mnie jest bardziej transparentny a może ja kładę cieńsze warstwy
I pytanie odnośnie koloru Romantique: ile warstw trzeba dać żeby ten kolor nie smużył? Jak daję dwie grubsze to są mniej widoczne smugi ale paznokieć gruby, jak dam cieńsze to bardziej naturalnie to wygląda ale smugi są
Pytałam o to w hurtowniach ale wszędzie oczywiście nikt nie zgłaszał tego problemu... jak zwykle. Nie wiem czy tylko ja mam takie dylematy czy po prostu o tym się nie mówi.
Proszę pomóżcie koleżanki, które macie jako takie doświadczenie z lakierami Shellac, już nie wiem kogo pytać
Cześć Dziewczyny
nieoplacona reklama.

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2012-05-20 o 21:11
NATANI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 09:41   #51
NATANI
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 2
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię


Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2012-05-21 o 13:26
NATANI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 07:18   #52
karo_lisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 30
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Dzięki za powyższe wskazówki, myślę, że pomogą.

Edytowane przez karo_lisia
Czas edycji: 2012-05-21 o 07:55
karo_lisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 14:48   #53
Dementia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Dziewczyny Shellac jest rewelacyjny!!
Ale niestety natknęłam się na podróbkę a jakość jej wykonania aż mnie zaszokowała. Buszowałam sobie po necie i zobaczcie co znalazłam. https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
Najgorsze jest to, że kupiłam z tej hurtowni kosmetyki
Dementia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 14:57   #54
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Cytat:
Napisane przez Dementia89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Shellac jest rewelacyjny!!
Ale niestety natknęłam się na podróbkę a jakość jej wykonania aż mnie zaszokowała. Buszowałam sobie po necie i zobaczcie co znalazłam. https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
Najgorsze jest to, że kupiłam z tej hurtowni kosmetyki
...'
nie rozumiem? przecież Ekert ma oryginały.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 11:59   #55
karosola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Cytat:
Napisane przez Alicja Ch Pokaż wiadomość
abra30 pracowałam na Shellacu i na nowych (EASY OFF) hybrydach Mistero Milano i powiem Ci uczciwie, nie ma różnicy Jeżeli nie pracowałaś jeszcze na nich, to szczerze polecam sprawdzić, kto wie, może Ciebie też zaskoczą ?

Opis lakieru podkładowego linii EASY OFF:

"Podkładowy lakier hybrydowy EASY OFF przeznaczony jest dla osób oczekujących maksymalnie 2 tygodniowej trwałości zabiegu manicure hybrydowego oraz możliwości jego bezinwazyjnego usunięcia. Lakier hybrydowy gwarantuje bardzo dobrą przyczepność do naturalnej płytki paznokcia, a dzięki rzadkiej konsystencji również łatwą aplikację. Dzięki opatentowanej formule bazy, stylistka jest w stanie w przeciągu 5 minut w pełni usunąć lakier z paznokcia za pomocą płynu DISSOLVERE bez konieczności użycia pilnika."

I gwarantuje, że tak jest
Witam Dziewczyny
Właśnie natrafiłam na ten wątek i czasem nie mogę się nadziwić waszej naiwności.
Przecież Alicja Ch to nikt inny jak pracownik firmy Mistero Milano, a Wy, muszę to stwierdzić, niestety, nabieracie się na te opinie. Alicja Ch nie jest stylistką paznokci wykonującą zabiegi, promuje poprostu swój produkt.

A co do wątku, to hmmm.., sądzę że każda z nas, jako klientka, chciałaby być obsłużona w pełni profesjonalnie, bez obaw złego wpływu na chociażby płytkę paznokcia. Same w sklepach wybieramy, lub chcemy wybierać, produkty lepszej jakości.
Oczywiście zanim wyrazi się opinię powinno się sprawdzić kilka firm.
Nie znaczy to zawsze, że trzeba uczyć się na własnych błędach i ładować kasę w "byle jakie" produkty, można skorzystać z opinii koleżanek w myśl starej zasady, że jeżeli 10 osób twierdzi, że dany produkt jest ok możesz go śmiało zakupić.

Dodatkowo co do waszych opinii o kolorach romantique oraz beau.
przede wszystkim romantique jest kolorem kryjącym, a co za tym idzie bardziej napigmentowanym, co z kolei powoduje pewne trudności w jego nałożeniu.
Musicie pamiętać, że liczy się pierwsza warstwa, ona musi być równa i bez smug, ponieważ kolejne nie wyrównają nam pierwszej. Musi być ona nałożona bardzo cienko i równo.
Beau jest kolorem półprzezroczystym i dlatego łatwiej się go nakłada.

Co do zakupów produktów w Polsce to jak dla mnie najlpeszym pomysłem jest wejście na stronę ambasadora marki ekertnails.pl później zakładka współpracują z nami, a później można sobie przeklikać województwa i znaleźć dystrybutorów, którzy maja produkt z całą pewnością oryginalny, a jednocześnie może w lepszej cenie.
karosola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 23:15   #56
angelaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 15
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Cytat:
Napisane przez abra30 Pokaż wiadomość
tak to jest Beau matowy bez drobinek i poświaty sama go uzywam od zeszłego roku i jest super i bardzo naturalny do frencha idealny [/url]
Mam właśnie Beau na pazurkach, sama go kupowałam w Vanity, sama robiłam i mój wygląda dokładnie jak koleżanka Nanya pokazała na fotce. Drobinki, ledwo kryjący.
Może gdzie indziej zamawiałaś?
angelaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 14:26   #57
marelcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Smile Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Hej dziewczyny, a jaka lampe do shellaca stosowac? Musi byc specjalna, czy wystarczy zwykla kupiona na allegro? Bede wdzieczna za odpowiedz!!
marelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 16:19   #58
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

wystarczy zwykła lampa z allegro 36W
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 07:20   #59
bielicka
Przyczajenie
 
Avatar bielicka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

A czy ktoś już używał CND Retention Powder? tutaj filmik http://www.youtube.com/watch?v=mM_qHsPhtJc
Jestem zainteresowana tym, tylko chciałabym wiedzieć czy to jest wytrzymałe i jak wyglądają paznokcie po zdjęciu tego....
bielicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 02:16   #60
Pieczarka392
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: CND Shellac-zakupy na początek-proszę o opinię

Witam , CND Shellac uazywam od 3 lat. Pracuje w Stanach Zjednoczonych w sieci renomowanego salonu. Co roku nasze salony wysylaja nas na doszkalanie . Szkolenia prowadzone przez Jan Arnold ktora jest co-founder CND plus jej dziewczyny. Pracujemy na produktach CND tak jak : Shellac ,liquid and powder system,Brisa Gel i nowosc dla nas brisa gel lite removable system.
Ale do rzeczy... Na Shellac daja gwarancjie 14 dni . Niekiedy jest nawet do 3 tyg. A niekiedy nie. Przerabiamy ogromne ilosci klientow i widze jaki shellac jest dla kobiet .Jest to indywidualna sprawa kazdej pani. Mamy klijentki gdzie Shellac rujnuje paznokcie , przesusza, robia sie lamliwe. A niektore panie silne dlugie paznokcie.Podkresle ze usuwanie i cala procedura manicure jest wykonywana jak w protokole ustalone przez salon uprzednio po konsultacji z firma CND. Wiec poruszaja mnie posty na stronach na temat. Zla stylistka itp. Shellac poprostu nie "siedzi" na kazdym tak samo. Ale produkt jest genialny . OPI lub gelish soak off gel ktore sa bardzo popularne tutaj , nie schodza z paznokci po 5 min jak CND produkt. A nie oznacza to ze jest to podroba. Te firmy poprostu nie mialy szczescia i wypuscily cos co nie moze konkurowac z Shellac. Usuwanie OPI albo Gelish jest okropne, ale za to siedzi dluzej od Shellac bo poprostu zostal stworzony mocniejszy lakier ktory zabardzo sie spaja z plytka paznokcia co nie jest dobre. Sluze rada jakby ktos chcial Dziekuje.

Pieczarka392 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-02 09:54:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.