Kosmetyczno- makjijazowy Must Have ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 20:18   #1
ataga123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7

Kosmetyczno- makjijazowy Must Have ;)


Mój Makijażowy Must Have !

Moja przygoda z kosmetykami zaczęła się dawno temu, i zapewne będzie jeszcze dłuuugo trwala Dlatego też mam wiele kosmetyków bez których nie mogę żyć! Zajmują one najwięcej miejsca w mojej malutkiej łazience.


Myślę że kosmetyki do makijażu są niezbędne w kosmetyczce każdej dbającej o wygląd kobiety. To dzięki nim wyglądamy zniewalająco. Pozwalają poprawić nasze niedoskonałości a także urozmaicić nasz wygląd.

Tak więc abym mogła czuć się piękną, pewną siebie kobietą ( niestraszącą nikogo po drodze na uczelnię ) ważny jest dla mnie perfekcyjny makijaż, a do tego są dla mnie niezbędne następujące produkty:


- primero... Krem do twarzy głęboko nawilżający aby moja skóra wyglądała na wypoczętą i odprężona od samego rana.

-segundo... Dzięki marce SEPHORA następny jakże ważny dla mnie produkt (który szybko stał się moim niezbędnikiem) to - Skin Smoothing Makeup Base!! Baza pod makijaż w postaci żelu ktora ujednolica i matuje moja cerę Bez niego ani rusz!

- terceto ...Podkład, podkład, podkład Fond de Teint Voile Léger! Moja skóra jest pełna blasku i zarazem w pełni naturalna. Dzięki niemu mogę być spokojna i nie martwić się o nic przez cały dzień.

- cuarto...Puder bądź perełki rozświetlające które pięknie podkreślają moje kości policzkowe.

- quinto…Oczywiście i niezaprzeczalnie są to CIENIE DO POWIEK! Dzięki nim mogę uzyskać niesamowite efekty, zarówno optycznie powiększyć swoje oczy, poradzić sobie z opadającą powieką a przede wszystkim zwrócić na siebie uwagę przystojnych facetów. Uwielbiam czarować na swoich powiekach różne makijaże zarówno te zwariowane łącząc kilka intensywnych kolorów a także te bardziej formalne typu „ kocia kreska” bądź smokey eyes. Zabawa cieniami to fantastyczna sprawa!!!

-…sexto… Maskara pogrubiająco - wydłużająca która jest już tylko zwieńczeniem mojego całego makijażu. Achh miło wyczarować ze swoich rzęs firaneczki i uzyskać zalotne spojrzenie.

A na sam koniec tuż przed wyjściem wyjmuje z mojej czarodziejskiej kosmetyczki błyszczyk do ust, muśnięcie i gotowa do wyjścia



A te wszystkie produkty ma oczywiście SEPHORA !! A więc każdego dnia moę czuć się piękna ! Dziękuje
ataga123 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.