Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-12, 23:21   #3031
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

tez to zauwazylam, ze podklad mocniej wtarty jest ciemniejszy.

Z kolorowki to ostatnio kupilam sobie chyba szminke pomaranczowa i rozowa, tak mi slabo idzie konczenie ze o mamo.

W ogole odkad zaczelam tuningowac krem na noc olejami, twarz nie wydziela tyle sebum. Fakt na poczatku ciezko bylo usnac w tlustej twarzy i budzic sie z "filmem", ale juz to polubilam a rano twarz jest sucha mimo spania na satynowej poszewce.

W ciagu dnia raz dokladam troszke skrobii po odcisnieciu chusteczka matujaca, a takto wszystko trzyma sie pieknie . a kuracje sobie zrobilam od? pazdziernika?

A i zauwazylam, ze rano twarz jest bledsza, bez przebarwien.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 05:40   #3032
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny,a polecicie moze korektor z innej firmy, na niedoskonalosci? w annabelle krycie jest ok,ale kolory.. dwa jasniejsze przebijaja mi sino zielona plama, dark jest zbyt ciemny. Uzywam golden fair i fairest.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 09:13   #3033
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a polecicie moze korektor z innej firmy, na niedoskonalosci? w annabelle krycie jest ok,ale kolory.. dwa jasniejsze przebijaja mi sino zielona plama, dark jest zbyt ciemny. Uzywam golden fair i fairest.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja uwielbiam korektor z Amilie. Jest trochę mniej kryjący od AM, ale nie jest to jakaś duża różnica. No i kolory nie wybijają na zielono.
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 10:04   #3034
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam korektor z Amilie. Jest trochę mniej kryjący od AM, ale nie jest to jakaś duża różnica. No i kolory nie wybijają na zielono.
Masz na myśli Pistachio? Dla mnie on jednak wybija spod makijażu, zwłaszcza w sztucznym świetle. Może nie na zielono, ale jednak.
Ale ja w ogóle mam problem z korektorami i wszystkie które miałam, są dla mnie za jasne.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 13:30   #3035
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a jak jestem w amilie pinenut i olive fair , to jaki odcien z annabelle ?

Bo wzielam probki natural fair i golden fairest - i goldeny za zółte naturale byt rozowe nie wiem moze ja jestem jakims dziwnym odcieniem
jeszcze bede testowac natural fairest ale jakos nie jestem zbyt optymistycznie nastawiona...
__________________



Edytowane przez Kimiko666
Czas edycji: 2014-06-13 o 13:41
Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 15:05   #3036
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Masz na myśli Pistachio? Dla mnie on jednak wybija spod makijażu, zwłaszcza w sztucznym świetle. Może nie na zielono, ale jednak.
Ale ja w ogóle mam problem z korektorami i wszystkie które miałam, są dla mnie za jasne.

Nie.Miałam na myśli light i fair. U mnie sprawują się bardzo dobrze i ładnie stapiają się z podkładem. Korektor medium z AM wybijał na zielono.
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 15:11   #3037
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kimiko666 Pokaż wiadomość
a jak jestem w amilie pinenut i olive fair , to jaki odcien z annabelle ?

Bo wzielam probki natural fair i golden fairest - i goldeny za zółte naturale byt rozowe nie wiem moze ja jestem jakims dziwnym odcieniem
jeszcze bede testowac natural fairest ale jakos nie jestem zbyt optymistycznie nastawiona...
AM może nie mieć dla Ciebie odcienia. Moja koleżanka najlepiej wygląda właśnie w oliwkach Amilie (Pine Nut i Cardamom) i goldeny były dla niej o wiele za żółte. Ewentualnie może beige?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-13, 15:27   #3038
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam korektor z Amilie. Jest trochę mniej kryjący od AM, ale nie jest to jakaś duża różnica. No i kolory nie wybijają na zielono.
który bardziej z amilie odpowiada medium od AM ? Bo mam light amilie, fajnie kryje, stapia się, ale nie wiem czy jest za jasny. Jak chcialam wziać próbkę medium to nie mieli

Edytowane przez Listopadowaa
Czas edycji: 2014-06-13 o 15:28
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 16:38   #3039
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
AM może nie mieć dla Ciebie odcienia. Moja koleżanka najlepiej wygląda właśnie w oliwkach Amilie (Pine Nut i Cardamom) i goldeny były dla niej o wiele za żółte. Ewentualnie może beige?
No własnie cos tak czuje ze AM nie dla mnie jeszcze z beige sprobuje

Chciałam zostac z poslkimi minerałkami, ale chyba powróce do meow....
__________________


Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 17:52   #3040
monika630
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
który bardziej z amilie odpowiada medium od AM ? Bo mam light amilie, fajnie kryje, stapia się, ale nie wiem czy jest za jasny. Jak chcialam wziać próbkę medium to nie mieli

Medium z Amilie nie miałam, ale fair jest prawie biały, ale u mnie dobrze się stapia, light wydaję mi się ,że jaśniejszy od AM medium.
monika630 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 11:29   #3041
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez monika630 Pokaż wiadomość
Medium z Amilie nie miałam, ale fair jest prawie biały, ale u mnie dobrze się stapia, light wydaję mi się ,że jaśniejszy od AM medium.
light jest wlasie jesaniejszy. Tak jak piszesz Medium z AB ma dobry kolor, ale zmienial sie dziwnie Ciekawa jestem jak w porowananiu wypada medium z tej i tej firmy.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-14, 15:04   #3042
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wytestowałam ostatnio opcję puder bambusowy na podkład annabelle, niestety jest połysk a nie robiłam nic w czym mogłabym sie spocić ani nie jest gorącą. Jestem zawiedziona, myslałam ze z tym pudrem będzie lepiej to wyglądać. Teraz spróbuje puder pod podkład. I jakiś na do utrwalenia, tylko boj się zeby nie wyglądać przy tym jak stara pudernica :P:P Ogólnie jestem coraz mniej zadowolona z annabelek, wchodzą bardzo w pory, warzą sie. Szkoda, bo to jedne z tanszych.
shena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 17:12   #3043
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, są jeszcze ważne jakieś kody rabatowe?
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 16:50   #3044
patrycjapatty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Uważam że matujący jest dużo lepszy - bardziej lekki, niewidoczny na twarzy, dale średnie krycie ale nie zakryje cieni pod oczami.
Szkoda że kolorystyka mocno ograniczona, bo nawet najjaśniejszy jest dla mnie troszkę za ciemny. Szkoda że nie ma transparentnego.

Do tego mam wrażenie że kolorystyka wpada w pomarańcz (beige light, natural light) , przynajmniej na mojej twarzy.

Co do kryjącego - u mnie się nie sprawdził. Owszem, dobrze kryje ale jest widoczny na twarzy, nawet przy minimalnej ilości. Więc odpada.

Radzę zamówić te najjaśniejsze tonacje - które de facto tak jasne jak na foto nie są

( Można zamówić sobie 3 dowolne próbki za darmo, opłaca się tylko koszty wysyłki 8,50 zł)
patrycjapatty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 16:58   #3045
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez patrycjapatty Pokaż wiadomość
Uważam że matujący jest dużo lepszy - bardziej lekki, niewidoczny na twarzy, dale średnie krycie ale nie zakryje cieni pod oczami.
Szkoda że kolorystyka mocno ograniczona, bo nawet najjaśniejszy jest dla mnie troszkę za ciemny. Szkoda że nie ma transparentnego.
Transparentny może być puder, ale nie podkład. Jego zadaniem jest m.in. wyrównywanie kolorytu, a jak by miał to robić, skoro byłby przezroczysty?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-15, 19:23   #3046
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez patrycjapatty Pokaż wiadomość
Uważam że matujący jest dużo lepszy - bardziej lekki, niewidoczny na twarzy, dale średnie krycie ale nie zakryje cieni pod oczami.
Szkoda że kolorystyka mocno ograniczona, bo nawet najjaśniejszy jest dla mnie troszkę za ciemny. Szkoda że nie ma transparentnego.

Do tego mam wrażenie że kolorystyka wpada w pomarańcz (beige light, natural light) , przynajmniej na mojej twarzy.

Co do kryjącego - u mnie się nie sprawdził. Owszem, dobrze kryje ale jest widoczny na twarzy, nawet przy minimalnej ilości. Więc odpada.

Radzę zamówić te najjaśniejsze tonacje - które de facto tak jasne jak na foto nie są

( Można zamówić sobie 3 dowolne próbki za darmo, opłaca się tylko koszty wysyłki 8,50 zł)
Powiedziałaś to co weteranki podkładów mineralnych, siedzące na tym forum, raczej wiedzą
Minerały to skomplikowana sprawa, to nie taki puder jak z drogerii, tylko coś w co trzeba włożyć serce a efekt się opłaci. Jeżeli chce się wygląd jak z żurnala, to trzeba się obkupić albo w chemiczne fluidy, albo w adobe photoshop'a (bo żaden podkład idealny nie jest, każdy trzeba dopasować pod siebie, każdy w jakiś sposób będzie widoczny na twarzy jeśli go nieumiejętnie nałożymy.)
Na mnie podkłady mineralne są totalnie niewidoczne, z tym że ja sama tworzyłam swój idealny odcień.
I owszem, transparetny może być puder, a nie podkład który jest kryjący (to tak jakby pomylić firankę z zasłoną)

Skąd te 3 dowolne próbki? albo mnie się zdaje, albo takich promocji już nie oferują?..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 10:23   #3047
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Dziewczyny, są jeszcze ważne jakieś kody rabatowe?
Podbijam pytanie, wiadomo coś może komuś na ten temat ;-)
__________________

Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 11:05   #3048
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mam jakiś kryzys. Pierwsze dni były świetne a teraz nie wiem co się stało? Może zaczęłam za dużo nakładać? Nie zmieniłam żadnych kosmetyków a podkład zaczął się ważyć, po zmatowieniu wygląda chyba jeszcze gorzej. Nie wiem co się porobiło?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 12:00   #3049
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Mam jakiś kryzys. Pierwsze dni były świetne a teraz nie wiem co się stało? Może zaczęłam za dużo nakładać? Nie zmieniłam żadnych kosmetyków a podkład zaczął się ważyć, po zmatowieniu wygląda chyba jeszcze gorzej. Nie wiem co się porobiło?
Mój po zmatowieniu wygląda zawsze tragicznie biorąc pod uwagę to, że mam cerę w 80% suchą.. xd A z kroplą oliwki to już inna bajka.. Może głupia rada dla kogoś z cerą inną niż moja.. Nie masz przesuszonych partii twarzy? Może powinnaś wypijać więcej wody, to często potrafi zdziałać cuda. http://paleoeatsandtreats.com/drinking-3-litres-water
jak piłam trochę więcej (soki marchewkowe, z przymusu by się nie zepsuły) to od razu się lepiej czułam i nie chodziłam po nocy do łazienki (co jest dla mnie, i pewnie większości kobiet, normą)
no i miałam lepszą cerę
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 12:44   #3050
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Syllvcia Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie, wiadomo coś może komuś na ten temat ;-)
Ja złożyłam w końcu to zamówienie i kod 'czarszka' na -10% nadal działa
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 13:51   #3051
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Ja złożyłam w końcu to zamówienie i kod 'czarszka' na -10% nadal działa
Ale czarszka działa chyba tylko na cienie do powiek, nie? :<
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 14:03   #3052
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Ale czarszka działa chyba tylko na cienie do powiek, nie? :<
Niee, ja jak zamawiałam chyba pół roku temu to podkład i próbki kupowałam i mi uznało
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 18:00   #3053
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Ale czarszka działa chyba tylko na cienie do powiek, nie? :<
zamówiłam 3 podkłady, 2 próbki podkładów, 2 pędzle i 4 puste pojemniczki i ładnie się wbiło na całość
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:20   #3054
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Mój po zmatowieniu wygląda zawsze tragicznie biorąc pod uwagę to, że mam cerę w 80% suchą.. xd A z kroplą oliwki to już inna bajka.. Może głupia rada dla kogoś z cerą inną niż moja.. Nie masz przesuszonych partii twarzy? Może powinnaś wypijać więcej wody, to często potrafi zdziałać cuda. http://paleoeatsandtreats.com/drinking-3-litres-water
jak piłam trochę więcej (soki marchewkowe, z przymusu by się nie zepsuły) to od razu się lepiej czułam i nie chodziłam po nocy do łazienki (co jest dla mnie, i pewnie większości kobiet, normą)
no i miałam lepszą cerę
Picie większej ilości wody na pewno by mi się przydało ale nie umiem tego wprowadzić do codziennych rytuałów Jeszcze herbaty to tak ale woda mi nie smakuje. Próbowałam już chyba wszystkich gazowanych, niegazowanych, magnezowych itp. Zmuszę się przez 2 dni a potem odpuszczam.
Poza tym ostatnie dni spędziłam na energy drinkach i to może efekty.
Nie wiem czy zamawiać duże opakowanie AM czy spróbować z próbkami innej firmy.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Ja złożyłam w końcu to zamówienie i kod 'czarszka' na -10% nadal działa
Dobrze wiedzieć
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 21:14   #3055
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Picie większej ilości wody na pewno by mi się przydało ale nie umiem tego wprowadzić do codziennych rytuałów Jeszcze herbaty to tak ale woda mi nie smakuje. Próbowałam już chyba wszystkich gazowanych, niegazowanych, magnezowych itp. Zmuszę się przez 2 dni a potem odpuszczam.
Poza tym ostatnie dni spędziłam na energy drinkach i to może efekty.
Nie wiem czy zamawiać duże opakowanie AM czy spróbować z próbkami innej firmy.[COLOR="Silver"]
Wtrącę się Wcale nie trzeba wlewać w siebie nie wiadomo ile litrów wody, a nawet nie powinno się. Najlepsze są właśnie herbatki, np. zielona (jeśli masz zdrowe nerki), naturalne, owocowe a jeszcze lepsze ziółka Ja właśnie w ten sposób zwiększyłam ilość przyjmowanych płynów, bo też za mało piłam i wiecznie miałam suche skórki na twarzy itp.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 22:40   #3056
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Wtrącę się Wcale nie trzeba wlewać w siebie nie wiadomo ile litrów wody, a nawet nie powinno się. Najlepsze są właśnie herbatki, np. zielona (jeśli masz zdrowe nerki), naturalne, owocowe a jeszcze lepsze ziółka Ja właśnie w ten sposób zwiększyłam ilość przyjmowanych płynów, bo też za mało piłam i wiecznie miałam suche skórki na twarzy itp.
ja też nie wmuszałam w siebie wody, to co akurat piłam to były soki marchewkowo-jabłkowe z sokowirówki
wypijałam dzban i się cuda działy
Co do wody to wypiłabym max butelkę (uwielbiam wodę, ale wtedy gdy chce mi się pić, głównie mi się nie chce..)
Na szczęście nie pijam żadnych soków ani izotonów od kiedy wiem co w nich jest
Ale warto spróbować pić butelkę niegazowanej (polecam aquarel i cisowiankę, przepyszne i bez fluoru), można sobie 'doprawić' cytrynką (mm.). Zwłaszcza na upały
Często doszukujemy się nie wiadomo czego.. a wystarczy zacząć się nawadniać. Najprostsze rozwiązania są najlepszymi.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 09:58   #3057
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Ja złożyłam w końcu to zamówienie i kod 'czarszka' na -10% nadal działa
Dzięki, dobrze wiedzieć. Dzisiaj dostałam jeszcze na maila info, ze przy zakupie powyzej 100 zł na hasło "lato" otrzymuje sie słoiczek gratis. Ciekawe czy mozna laczyc te promocje.. Pewnie nie..
__________________

Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 10:33   #3058
Anaa144
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mi już ten kod nie działa.
Anaa144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 10:41   #3059
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Syllvcia Pokaż wiadomość
Dzięki, dobrze wiedzieć. Dzisiaj dostałam jeszcze na maila info, ze przy zakupie powyzej 100 zł na hasło "lato" otrzymuje sie słoiczek gratis. Ciekawe czy mozna laczyc te promocje.. Pewnie nie..
Słoiczek dostaje się po napisaniu w polu komentarza do zamówienia hasło 'lato', więc pole na kod rabatowy pozostaje wolne. Moim zdaniem te dwie promocje można połączyć (o ile kod 'czarszka' jeszcze działa)
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 11:51   #3060
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Chyba naprawdę z nawodnieniem jest u mnie słabo, dziś wróciłam do AM i podkreślił mi suche skórki na nosie Nigdy w życiu nie miałam suchych skórek . Może to kwestia kremu? Ostatnio zmieniłam na jakiś matujący do cery mieszanej. Chyba najpierw muszę z tym zrobić porządek, bo żaden minerał nie będzie dobrze wyglądał.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.