Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-02, 09:54   #3211
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Military Red obadam; a ten z fotlki "na dziewiątej" to myślisz, że który kolor? u Inez można porównać KLIK
(przyznam szczerze, że jestem słaba w ocenianiu i odróżnianiu kolorów, ale zabiorę z sobą małżonka, on jest świetny (jak każdy ponoć muzyk a i babeczka od Burberry też jest niezła, na pewno mi dopomogą

A ktory kolor obstawiacie, że ma na ustach ta piękna blond modelka?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 10:21   #3212
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dostałam malila o tresci, ze pani przekazała ze swojego działu mail do innego działu. Także mam czekać co ten dział odpisze na to ...
Pisałam im, ze dziękuje za takie zakupy u nich, ze wiecej nic na pewno nie kupie, to przepraszają, ale niech im dam jeszcze jedna (trzecia)szanse ... Zobaczę, co wymyśla.
Z moja opinia na fb problemu nie maja - usunęli, także ten tego ...
To usuwanie negatywnych opinii na Fb doprowadza mnie do szału. Nie ma już żadnego obiektywnego medium, wszystko jest zafałszowane.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 10:26   #3213
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
A ktory kolor obstawiacie, że ma na ustach ta piękna blond modelka?
Obstawiam peony rose.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.


Edytowane przez elizka1987
Czas edycji: 2016-05-02 o 11:51
elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 10:27   #3214
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;59758916]Mam ogromna ochote na jakies szybkodostepne kwasy. Od prawie poltora roku sie nie kwasilam, bo nie moglam.

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------



Z Google korzystam .[/QUOTE]

A szukasz mocniejszych kwasów, czy czegoś delikatniejszego? Jeśli druga opcja, to próbowałaś może Norela? Podchodziłam sceptycznie, a pozytywnie mnie zaskoczył po innych kosmetykach z kwasami. Od miesiąca używam codziennie toniku z kwasem migdałowym i serum retinol+witamina C i dają fajny efekt, a skóra mocno się złuszcza, więc niczego mocniejszego nie planuję włączać. Choć kusi mnie kuracja mocniejszym kwasem, zmywalnym, ale to może na jesień.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 10:58   #3215
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Na Sephora pl i w stacjonarnych sephorach spora wyprzedaż kosmetyków ich marki wlasnej. Lubię ich pielęgnację, szkoda, że zmieniaja opakowania na dużo brzydsze.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 11:21   #3216
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Bylam w hebe w Gdansku i byla Hada Labo ale uwazam ze nijak ma sie do tych z Azji. Poza tym jest napisane Made in USA
Kwas hialuronowy w skladzie na dalszym miejscu.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 11:42   #3217
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Na Sephora pl i w stacjonarnych sephorach spora wyprzedaż kosmetyków ich marki wlasnej. Lubię ich pielęgnację, szkoda, że zmieniaja opakowania na dużo brzydsze.
Tak, jak zwykle jak załadowałam koszyk i kliknęłam "dalej" to już wszystko było wykupione Chyba rzucają wszystko po jednej sztuce.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-02, 11:45   #3218
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Bylam w hebe w Gdansku i byla Hada Labo ale uwazam ze nijak ma sie do tych z Azji. Poza tym jest napisane Made in USA
Kwas hialuronowy w skladzie na dalszym miejscu.
Szkoda.


Dostałam dziś paczkę z Selfridges
Jakby kogoś interesowało: Tom Ford - Pieno Sole, Pink Sand i cień Golden Peach - bardzo fajne, sprawdzą się wiosną i latem. Wszystko daje efekt mokrego, letniego, seksownego makijażu. Idealnie skomponowane ze sobą.
Brązer Gold Dust hmmm, jeszcze pomyślę czy zostanie.
Zamówiłam też puder Air Brush Charlotte Tilbury ale sama nie wiem... jakiś bardzo tępy, matowy efekt zostawia
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 11:47   #3219
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Co do kasowania negatywnych opinii na FB to sama się o tym niedawno przekonałam. Opisałam sytuację jaka mnie spotkała i firma dość szybko skasowała post a miałam print screen więc wstawiłam jeszcze raz. Po kilku godzinach mi napisali w prywatnej wiadomości, że są agencją, która od niedawna prowadzi ten fan page i chcą zacząć z czystym kontem stąd kasują negatywne komentarze dodam, ze wisi tam trochę starych, negatywnych komentarzy. Później im wystawiłam 1 gwiazdkę to w niedzielę o 8 rano dostała prywatną wiadomość " bardzo dziękujemy za recenzje strony" Śmiech na sali, w firmie nie znają takich słów jak dzień dobry, z poważaniem itd., maila piszę w jednej linijce bez dużych liter i znaków interpunkcyjnych.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 13:03   #3220
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
To usuwanie negatywnych opinii na Fb doprowadza mnie do szału. Nie ma już żadnego obiektywnego medium, wszystko jest zafałszowane.
Mam identyczne zdanie, ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 13:32   #3221
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Pojechałam rano do Sephory, wymacałam Remarcable i zamówiłam. Wahałam się między 22 a 26 ale stwierdziłam że wezmę jaśniejszy i w razie czego będę go podrasowywać sproszkowanym baobabem żeby był bardziej oliwkowy. Nie sądziłam że jest tak kryjący! Na co dzień taka tapeta mi nie potrzebna ale zbliża się ślub i inne uroczystości więc znajdę mu zajęcie Myślałam też żeby używać go na co dzień jako korektor.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-02, 15:03   #3222
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam identyczne zdanie, ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz
Bojkot Z Fb korzystam bardzo sporadycznie, ale raz dodałam ostrzeżenie przed tragicznym salonem kosmetycznym, to z takim impetem usunęli opinię, że aż mnie wylogowało...dobrze, że z krzesła nie spadłam od takiej mocy


Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Pojechałam rano do Sephory, wymacałam Remarcable i zamówiłam. Wahałam się między 22 a 26 ale stwierdziłam że wezmę jaśniejszy i w razie czego będę go podrasowywać sproszkowanym baobabem żeby był bardziej oliwkowy. Nie sądziłam że jest tak kryjący! Na co dzień taka tapeta mi nie potrzebna ale zbliża się ślub i inne uroczystości więc znajdę mu zajęcie Myślałam też żeby używać go na co dzień jako korektor.
Pozostaje się modlić, żeby Cię nie zapchał. U mnie i u kilku innych osób spowodował nieciekawe skutki. Choć przez kilka godzin noszenia cera wygląda ładnie, no ale chyba twórcy zadbali, by miał co kryć na przyszły raz

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Zamówiłam BonBonsy i przecenioną paletkę Marca Jacobsa Starlet, ale nie wiem, czy dobrze zrobiłam.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 15:08   #3223
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Pojechałam rano do Sephory, wymacałam Remarcable i zamówiłam. Wahałam się między 22 a 26 ale stwierdziłam że wezmę jaśniejszy i w razie czego będę go podrasowywać sproszkowanym baobabem żeby był bardziej oliwkowy. Nie sądziłam że jest tak kryjący! Na co dzień taka tapeta mi nie potrzebna ale zbliża się ślub i inne uroczystości więc znajdę mu zajęcie Myślałam też żeby używać go na co dzień jako korektor.
Ja nie jestem sobie szczerze mówiąc wyobrazić osoby, której by ten podkład pasował . Mam dużą próbkę i nie odważę się go ponownie nałożyć na twarz. Krycie ma faktycznie powalające, ale u mnie na twarzy wyglądał tragicznie, macha straszna, czegoś takiego w życiu nie widziałam a nałożyłam odrobinę. Musiałam zmyć makijaż i nałożyłam go tego dnia jeszcze dwukrotnie bo nie byłam w stanie uwierzyć, że podkłąd może wyglądać tak tragicznie, byłam przekonana, że źle go nakładam.

Ale niestety myliłam się. Zmylam i nałożyłam sprawdzony podkład, twarz była zmasakrowana, przesuszona i wymęczona. Zapchał mnie
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 15:10   #3224
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Bojkot Z Fb korzystam bardzo sporadycznie, ale raz dodałam ostrzeżenie przed tragicznym salonem kosmetycznym, to z takim impetem usunęli opinię, że aż mnie wylogowało...dobrze, że z krzesła nie spadłam od takiej mocy


Zamówiłam BonBonsy i przecenioną paletkę Marca Jacobsa Starlet, ale nie wiem, czy dobrze zrobiłam.
Ha ha

Ja w ogóle nie korzystam z fb, to pierwszy raz jak skorzystałam, bo byłam tak zdesperowana, aby jakos do nich dotrzeć, ze chwyciłam sie ostatniej opcji Ale pomogło Ciekawe co mi dopiszą ...

Bon Bons super, aczkolwiek Oryginal to moja ulubiona, ale myśle, ze bedziesz zadowolona
Co do Jacobsa nie wypowiem się - nie mam cieni, tylko macałam i jakos mnie nei zacheciły do zakupu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 17:42   #3225
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Kto pamieta, jaki jest kod na sephora online? Nie moge sie dokopać na watku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 18:18   #3226
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kto pamieta, jaki jest kod na sephora online? Nie moge sie dokopać na watku
Chyba sar416

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Ja nie jestem sobie szczerze mówiąc wyobrazić osoby, której by ten podkład pasował . Mam dużą próbkę i nie odważę się go ponownie nałożyć na twarz. Krycie ma faktycznie powalające, ale u mnie na twarzy wyglądał tragicznie, macha straszna, czegoś takiego w życiu nie widziałam a nałożyłam odrobinę. Musiałam zmyć makijaż i nałożyłam go tego dnia jeszcze dwukrotnie bo nie byłam w stanie uwierzyć, że podkłąd może wyglądać tak tragicznie, byłam przekonana, że źle go nakładam.

Ale niestety myliłam się. Zmylam i nałożyłam sprawdzony podkład, twarz była zmasakrowana, przesuszona i wymęczona. Zapchał mnie
Coś paskudnego musi mieć w składzie, że tak masakruje cerę. I to różnych typów.


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ha ha

Ja w ogóle nie korzystam z fb, to pierwszy raz jak skorzystałam, bo byłam tak zdesperowana, aby jakos do nich dotrzeć, ze chwyciłam sie ostatniej opcji Ale pomogło Ciekawe co mi dopiszą ...

Bon Bons super, aczkolwiek Oryginal to moja ulubiona, ale myśle, ze bedziesz zadowolona
Co do Jacobsa nie wypowiem się - nie mam cieni, tylko macałam i jakos mnie nei zacheciły do zakupu.
Tego Jacobsa to zmacam na żywo, zanim odbiorę paczkę. Zupełnie mi niepotrzebny, skusiła mnie przecena, ale przecież to i tak nie za darmo ładnych jest 5/7 cieni i podobno są świetnej jakości, no zobaczę.

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

http://www.eatlovemakeup.com/2015/02...e-con-no7.html Starlet. Poza dwoma cieniami wygląda ładnie i uniwersalnie.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 18:29   #3227
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Chyba sar416


Tego Jacobsa to zmacam na żywo, zanim odbiorę paczkę. Zupełnie mi niepotrzebny, skusiła mnie przecena, ale przecież to i tak nie za darmo ładnych jest 5/7 cieni i podobno są świetnej jakości, no zobaczę
Dziękuję Działa

No najlepiej, jak masz taka mozliwosc nim paczka dojdzie
To prawda, ciagle na coś kusi, a to tu zniźki, a to tam %, idzie oszaleć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 19:35   #3228
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Ja nie jestem sobie szczerze mówiąc wyobrazić osoby, której by ten podkład pasował . Mam dużą próbkę i nie odważę się go ponownie nałożyć na twarz. Krycie ma faktycznie powalające, ale u mnie na twarzy wyglądał tragicznie, macha straszna, czegoś takiego w życiu nie widziałam a nałożyłam odrobinę. Musiałam zmyć makijaż i nałożyłam go tego dnia jeszcze dwukrotnie bo nie byłam w stanie uwierzyć, że podkłąd może wyglądać tak tragicznie, byłam przekonana, że źle go nakładam.

Ale niestety myliłam się. Zmylam i nałożyłam sprawdzony podkład, twarz była zmasakrowana, przesuszona i wymęczona. Zapchał mnie
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Bojkot Z Fb korzystam bardzo sporadycznie, ale raz dodałam ostrzeżenie przed tragicznym salonem kosmetycznym, to z takim impetem usunęli opinię, że aż mnie wylogowało...dobrze, że z krzesła nie spadłam od takiej mocy



Pozostaje się modlić, żeby Cię nie zapchał. U mnie i u kilku innych osób spowodował nieciekawe skutki. Choć przez kilka godzin noszenia cera wygląda ładnie, no ale chyba twórcy zadbali, by miał co kryć na przyszły raz

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Zamówiłam BonBonsy i przecenioną paletkę Marca Jacobsa Starlet, ale nie wiem, czy dobrze zrobiłam.

Trochę mnie nastraszyłyście ale z drugiej strony tak się nasłuchałam negatywów na temat YSL Ink Fusion a u mnie sprawdza się świetnie. Gel Genius podobno podkreśla suchość a ja mam suchą skórę i mi nic nie podkreśla Jak będzie za cieżki to pewnie będę go używać trochę jak Custom Cover Drops żeby podrasować krycie innego podkładu a i tak nie biorę go pod uwagę jeśli chodzi o codziennie użytkowanie, raczej na specjalne okazje. Miałam kupić Double Wear ale ten jest dla mnie dużo lżejszy w odczuciu, nie czuję żebym miała machę na twarzy mimo że mam Z fleszem też mi się bardziej podoba. Miałam go dzisiaj na twarzy cały dzień i było dobrze - nie wysuszył, nie powłaził mi w załamania, negatywnych oznak po zmyciu nie widzę ale wiadomo że po jednym nałożeniu ciężko orzec. Tylko tyle że Pani w Sephorze mi nie żałowała i zamiast tych 3-4 kropel nałożyła chyba z 8 i cały dzień czułam się jak w makijażu który zrobiono mi do programu telewizyjnego

Co do Bon Bons - będziesz zadowolona
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 19:54   #3229
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Trochę mnie nastraszyłyście ale z drugiej strony tak się nasłuchałam negatywów na temat YSL Ink Fusion a u mnie sprawdza się świetnie. Gel Genius podobno podkreśla suchość a ja mam suchą skórę i mi nic nie podkreśla Jak będzie za cieżki to pewnie będę go używać trochę jak Custom Cover Drops żeby podrasować krycie innego podkładu a i tak nie biorę go pod uwagę jeśli chodzi o codziennie użytkowanie, raczej na specjalne okazje. Miałam kupić Double Wear ale ten jest dla mnie dużo lżejszy w odczuciu, nie czuję żebym miała machę na twarzy mimo że mam Z fleszem też mi się bardziej podoba. Miałam go dzisiaj na twarzy cały dzień i było dobrze - nie wysuszył, nie powłaził mi w załamania, negatywnych oznak po zmyciu nie widzę ale wiadomo że po jednym nałożeniu ciężko orzec. Tylko tyle że Pani w Sephorze mi nie żałowała i zamiast tych 3-4 kropel nałożyła chyba z 8 i cały dzień czułam się jak w makijażu który zrobiono mi do programu telewizyjnego

Co do Bon Bons - będziesz zadowolona
Co do Genius Gel to ja uważam, że dla suchej cery jest super Nie podkreśla żadnych skórek Jedyny minus to bardzo słabe krycie.

YSL Fusion Ink moim zdaniem byłby idealny, gdyby nie ściągnął twarzy i było nieco trwalszy (ściera się w niektórych miejscach).

Remarkable mnie nie kusi, bo nie potrzebuję szpachli Ponoć on strasznie zapycha
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-02, 19:57   #3230
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Pozostaje się modlić, żeby Cię nie zapchał. U mnie i u kilku innych osób spowodował nieciekawe skutki. Choć przez kilka godzin noszenia cera wygląda ładnie, no ale chyba twórcy zadbali, by miał co kryć na przyszły raz
Jedyną uroczystość, na którą mogłabym go nałożyć jest mój własny pogrzeb
tak uroczo w nim wyglądam


Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Ja nie jestem sobie szczerze mówiąc wyobrazić osoby, której by ten podkład pasował . Mam dużą próbkę i nie odważę się go ponownie nałożyć na twarz. Krycie ma faktycznie powalające, ale u mnie na twarzy wyglądał tragicznie, macha straszna, czegoś takiego w życiu nie widziałam a nałożyłam odrobinę.
U mnie, o czym kiedyś tu pisałam, wyglądał, jak zmumifikowana twarz starożytnego Egiptu
Wklejałam nawet poglądowe zdjęcie z neta Kardaszianki


Corii Roller mi pasuje najlepiej jedna warstwa jego, druga Reala czasem daję jeszcze trzecią, ale mówiłam, że tuszu to ja sobie nie żałuję
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 19:59   #3231
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Corii Roller mi pasuje najlepiej jedna warstwa jego, druga Reala czasem daję jeszcze trzecią, ale mówiłam, że tuszu to ja sobie nie żałuję
To super

Ja klikne na stronie - bo jest zestaw - cały tusz plus miniaturka w cenie samego tuszu, wiec warto dobrze, ze poczekałam i nie kliknełam wzcesniej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 20:00   #3232
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Co do Genius Gel to ja uważam, że dla suchej cery jest super Nie podkreśla żadnych skórek Jedyny minus to bardzo słabe krycie.
Po próbce mam takie samo zdanie podobał mi się, szkoda, że nie kryje

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To super

Ja klikne na stronie - bo jest zestaw - cały tusz plus miniaturka w cenie samego tuszu, wiec warto dobrze, ze poczekałam i nie kliknełam wzcesniej


Mnie na razie próbki wystarczą, bo chcę jeszcze MACa w maju kupić a próbowałaś je tak łączyć, jak ja? polecam haha
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 20:03   #3233
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

uzywalyscie kiedys Retix C?
jezu ale mam czerwona gebe..

nalozylam dzis na twarz Pro Longwear ale ten Nourishing
calkiem niezlu ale musze go potestpwac w warunkach roboczych
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 20:03   #3234
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Mnie na razie próbki wystarczą, bo chcę jeszcze MACa w maju kupić a próbowałaś je tak łączyć, jak ja? polecam haha
Ja generalnie nie lubie miniatur, bo mi sie nieco gorzej operuje od zwykłych, ale czasami robię wyjątki, jak przy Real ostatnio.
Nie, nie próbowałam, chociaż mi doaradzano w Sephorze, jak kupowałam Rollera i to samo w instrukcji tuszu było. Ja po prostu nie lubie miksowac tuszy Efekt danego mnie zadowala

No własnie najpierw pójdę chyba w środe potestować nowy macowy i dopiero potem zdecyduję sie czy kupię go, czy klikam Rollera teraz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 20:08   #3235
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

U mnie, o czym kiedyś tu pisałam, wyglądał, jak zmumifikowana twarz starożytnego Egiptu
Wklejałam nawet poglądowe zdjęcie z neta Kardaszianki

My mamy teraz remont na mieszkaniu i facet stwierdził, że moja twarz wygląda jak wygipsowana ściana, dotknął i stwierdził, że również w dotyku ją przypomina . Potem powąchał słoiczek z próbką i stwierdził, że za żadne skarby by czegoś takiego sobie nie władował na twarz, bo śmierdzi i wygląda jak farba. Jedynie kolor miał fajny ten podkład.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 20:25   #3236
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nalozylam dzis na twarz Pro Longwear ale ten Nourishing
calkiem niezlu ale musze go potestpwac w warunkach roboczych

Ja go lubię


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja generalnie nie lubie miniatur, bo mi sie nieco gorzej operuje od zwykłych, ale czasami robię wyjątki, jak przy Real ostatnio.
Nie, nie próbowałam, chociaż mi doaradzano w Sephorze, jak kupowałam Rollera i to samo w instrukcji tuszu było. Ja po prostu nie lubie miksowac tuszy Efekt danego mnie zadowala

No własnie najpierw pójdę chyba w środe potestować nowy macowy i dopiero potem zdecyduję sie czy kupię go, czy klikam Rollera teraz
Rozumiem Corii ja też nie łączę tuszy, no może czasem, jak mi jakiś rzęsy sklei to biorę inny żeby je rozdzielił, ale ten mix sobie wymyśliłam, bo jestem ciekawska i efekt mi się spodobał

Daj znać, jak ten nowy Mac


Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
My mamy teraz remont na mieszkaniu i facet stwierdził, że moja twarz wygląda jak wygipsowana ściana, dotknął i stwierdził, że również w dotyku ją przypomina . Potem powąchał słoiczek z próbką i stwierdził, że za żadne skarby by czegoś takiego sobie nie władował na twarz, bo śmierdzi i wygląda jak farba. Jedynie kolor miał fajny ten podkład.
No u mnie też gipsowy odlew ale trzeba mu przyznać jedno: zakrył wszystko
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 20:32   #3237
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
My mamy teraz remont na mieszkaniu i facet stwierdził, że moja twarz wygląda jak wygipsowana ściana, dotknął i stwierdził, że również w dotyku ją przypomina . Potem powąchał słoiczek z próbką i stwierdził, że za żadne skarby by czegoś takiego sobie nie władował na twarz, bo śmierdzi i wygląda jak farba. Jedynie kolor miał fajny ten podkład.
Nawet nie chcę oglądać tego podkładu na żywo
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 21:25   #3238
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
uzywalyscie kiedys Retix C?
jezu ale mam czerwona gebe..
Ja uzywalam. U mnie nic nie zrobil.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 21:26   #3239
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Jedyną uroczystość, na którą mogłabym go nałożyć jest mój własny pogrzeb
tak uroczo w nim wyglądam :
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 22:52   #3240
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Jedyną uroczystość, na którą mogłabym go nałożyć jest mój własny pogrzeb
tak uroczo w nim wyglądam




U mnie, o czym kiedyś tu pisałam, wyglądał, jak zmumifikowana twarz starożytnego Egiptu
Wklejałam nawet poglądowe zdjęcie z neta Kardaszianki


Corii Roller mi pasuje najlepiej jedna warstwa jego, druga Reala czasem daję jeszcze trzecią, ale mówiłam, że tuszu to ja sobie nie żałuję


Cienie MJ sa przyzwoite. Daleko im jednak do Toma Forda
Mam paletke the dreamer. Beż brzydko osadza sie w załamaniu. Ciemny braz jest dziwny, brudny. Uzywam tylko tych łososiowych i jasnego zlota.

Znalazlam baze,na ktorej kazdy podklad ładnie wyglada przez cały dzień. Nawet ten nieszczesny Smashbox
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.