Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-01, 14:08   #1981
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

MagJa - pielegnacja, tak jak kolorowka leci z HK

Wolalam jak lecialo z Singapuru, wtedy zaklejali paczki
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 14:09   #1982
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Ja juz napisałam do nich z zapytaniem
Mariolu, ja też mam Visa Inteligo...myslisz, ze mozna nia płacić na truskawie jak kredytową????
Jak Ci wejdzie płatność którąkolwiek drogą, daj mi proszę znać....
DZIEWCZĘTA, czy któraś wie, czy kartą Visa Inteligo (konto elektroniczne ) mozna płacić bezpośrednio, bez paypala?????
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 14:10   #1983
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
hhmmm...chyba też z Hong Kongu ja zamawiałam kilka rzeczy z pielęgnacji i dochodziła równie szybko
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
MagJa - pielegnacja, tak jak kolorowka leci z HK

Wolalam jak lecialo z Singapuru, wtedy zaklejali paczki
Dzięki dziewczyny

vril, w takim razie dobrze mi się coś majaczyło, że z pielęgnacją wiązało się inne miejsce wysyłki. Tylko, że to już czas przeszły
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 14:13   #1984
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Ja juz napisałam do nich z zapytaniem
Mariolu, ja też mam Visa Inteligo...myslisz, ze mozna nia płacić na truskawie jak kredytową????
Jak Ci wejdzie płatność którąkolwiek drogą, daj mi proszę znać....
Jako kredytową nie może zapłacić Inteligo,bo ją odrzuca
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 14:13   #1985
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Ja właśnie kliknęłam superbalmy i szachownicę Cliniqea. Płaciłam kartą i potwierdzenie z Tru przyszło prawie natychmiast. Teraz tylko czekać na paczki (zrobiłam dwa osobne zamówienia)
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 14:14   #1986
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Jako kredytową nie może zapłacić Inteligo,bo ją odrzuca
Dzięki za odpowiedź...więc niestety skazana jestem na paypal
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 14:21   #1987
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

no i dostałam wlasnie odp z truskawki odnośnie innego adresu mailowego dla płatnosci paypalem - i to samo co u Marioli - gotowa formułka jak płacić paypalem, żadnej odp na zapdane pytanie
Nie wiem co robić, czy zamawiac jeszcze raz a tamto anulować...ale skad pewnosc, ze teraz mi paypal załapie
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 14:27   #1988
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tylko nie bijcie... Próbowałam przeszukać wątek, bo wiem, że to było, ale nie wiem, co wpisać w wyszukiwarkę, żeby do tej informacji dojść. Nie udało mi się więc pytam.

Czy pielęgnacja też leci z Hong Kongu tak, jak kolorówka? Bo się zastanawiam nad złożeniem zamówienia z 3 rzeczy, ale wtedy bym pewnie pomieszała kolorówkę z pielęgnacją i nie wiem czy ma to sens. W sensie takim, czy sobie nie przedłużę czekania, jeśli się okaże, że pielęgnacja skądś indziej leci.
Pielegnacja tez z HK, nawet np.balsamy z linii perfum leca juz z HK, tylko same EDT i EDP z Swiss, zresztą, jak wpiszesz w koszyku to przed akceptacja zamowienia system Ci sam tak ladnie odkresli to co bedzie szlo przez Swiss w osobnje paczce - i dla tych pielegnacyjnych i kolorówek - przesylka 0,00, a pod kreska beda perfumy +10% oplaty za transport
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 14:29   #1989
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
MagJa - pielegnacja, tak jak kolorowka leci z HK

Wolalam jak lecialo z Singapuru, wtedy zaklejali paczki
no wlasnie juz vrill odpowiedziala...

dziewczyny, czy tez tak macie,ze nie widzicie postow np. z ostatnich 40 minut...hi,hi, odpisalam i potem zobaczylam,ze mam powyzej 10 postow nieczytanych...

a robie odswiezanie strony...oj cos ten wizaz sie u mnie na kompie przegrzał chyba
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 14:33   #1990
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Ja właśnie kliknęłam superbalmy i szachownicę Cliniqea. Płaciłam kartą i potwierdzenie z Tru przyszło prawie natychmiast. Teraz tylko czekać na paczki (zrobiłam dwa osobne zamówienia)
zaraz wejde na watek Cliniqua, ale napisz mi prosze, bo moze tam nie znajde, czy ta szchownica to jedyny odcien jaki ma Clinique, i jakie daje kolory-bo tu na tru wygladaja na bardzo cieple, one sa chyba mocno napigmentowane, wiec dla mojej lubiacej sie swiecic buzi chyba nie bardzo, prawda?

zreszta kupilam meteoryty Beige Chic i chyba wystarczy....
no i zblizam sie do limitu na karcie, hi,hi, bo poszalałam...
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 15:24   #1991
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
ja jeszcze w temacie paypal-a. Przeanalizowałam szczegóły poprzednich płatności w paypal i pojawia sie tam taka pozycja jak adres e-mail: pay@strawberrynet.com...a potem płatnośc przesłano: paypal@strawberrynet.com
I na ten adres (samo pay@...) złapałoby płatność - tylko czy ona dotrze do adresata????

Niestety tego adresu też nie łapie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 15:28   #1992
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Niestety tego adresu też nie łapie
To jest bardzo dziwne To jest ten adres,na który się wysyła płatności. Zresztą jest o tym napisane w Customer Service http://us.strawberrynet.com/faq.aspx#32
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 15:36   #1993
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Niestety tego adresu też nie łapie
Faktycznie teraz nie łapie....poprzednio próbowałam i przeszłam az do akceptacji wysyłki kasy. I co robić?
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 15:44   #1994
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
To jest bardzo dziwne To jest ten adres,na który się wysyła płatności. Zresztą jest o tym napisane w Customer Service http://us.strawberrynet.com/faq.aspx#32

Na infolinii powiedziano mi, że system paypal samoistnie blokuje niektóre transakcje jak często wysyłą się pieniądze na ten sam adres I nie ma na to rady;( Niby pracują nad zmianą tego systemu, żeby tak się nie działo, ale kiedy go zmienią nie wiadomo. Trzeba czekać, aż system sam się odblokuje i jak najmniej razy próbować wysłać pieniądze w czasie zawieszenia.

agnieszka 1970

Ja takrobiłam ostatnio, że przed zamóieniem na truskawie robiłam symulację płatności czy przejdzie do akceptacji płatności i przeszedł. Kliknęłam na tru zapłać paypalem, wróciłam do strony płatności wypełniłam i klops. Akurat odmówił płacnia.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 15:49   #1995
MartusiaJ
Rozeznanie
 
Avatar MartusiaJ
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 531
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Witajcie kochane, kupowałam podkład FLEUR DE TEINT GUERLAIN na truskawce, i akurat mój odcień tzn beige fonce był przecieniony na 60pln special price, albo purchase, jest nadal oznaczony i wyobraźcie sobie teraz sprawdizłam datę produkcji na datecalculator i wyszło że jest nowiusieńki! 09-2007, hmmm
ulotka w środku i wszystko jak należy.. więc może nie jest tak źle z tą truskawa?
__________________
znowu tutaj z Wami
MartusiaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 15:57   #1996
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez MartusiaJ Pokaż wiadomość
Witajcie kochane, kupowałam podkład FLEUR DE TEINT GUERLAIN na truskawce, i akurat mój odcień tzn beige fonce był przecieniony na 60pln special price, albo purchase, jest nadal oznaczony i wyobraźcie sobie teraz sprawdizłam datę produkcji na datecalculator i wyszło że jest nowiusieńki! 09-2007, hmmm
ulotka w środku i wszystko jak należy.. więc może nie jest tak źle z tą truskawa?
ja tez po uwagach Kasi dzis rano sprawdzalam wszystko co kupilam, i na szczescie nie mialam takiej sytuacji abym miala inny kod na kartoniku, a inny na butelce i np. HR Spectacular, tusz Chanel, Pryzmy czy Cliniqua puder sypki mam z 2007 roku, oczywiscie Clarins w kamieniu ten 'special price' z 2005 ....

fakt,ze w podkladzie HR nie mam ulotki, ale nie wiem, moze tam nigdy nie ma, akurat z podkladem wysokopolkowym dopiero zaczelam swoja przygode, wiec nie mam buteleczki na porównanie
fakt, zapach i kolor i konsystencja identyczna z próbka jaką dostałam w Douglasie

btw...tam jakoś chętnie dają...ostatnio w Sephorze nawet dostalam próbkę na 2 uzycia Clarinsa Younger cos tam,cos tam - kremu na noc...za prawie 400zł...tyle ze musialam wyslucac jak to Clarins podpatruje dzikie zwierzeta..tygrysy...i potem krem dziala, i skora sprezynuje, hi,hi
jak dobrze,ze ja nie pracuje jako taki przedstawiciel marki i nie musze takich glupot opowiadac klientkom...a z 2 strony...pewnie dla pracownikow extra ceny...

Kasiaoli...czekamy na relacje z Twoich porównań opakowań i detali dzis z perfumerii..
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 16:00   #1997
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez MartusiaJ Pokaż wiadomość
Witajcie kochane, kupowałam podkład FLEUR DE TEINT GUERLAIN na truskawce, i akurat mój odcień tzn beige fonce był przecieniony na 60pln special price, albo purchase, jest nadal oznaczony i wyobraźcie sobie teraz sprawdizłam datę produkcji na datecalculator i wyszło że jest nowiusieńki! 09-2007, hmmm
ulotka w środku i wszystko jak należy.. więc może nie jest tak źle z tą truskawa?

On ma specjaln cenę, ale nie jest umieszczony tam w tych giftach To bardzo ciemny kolorek ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 16:03   #1998
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
więc może nie jest tak źle z tą truskawa?
tabuny zadowolonych truskawkomaniaczek świadczą, że nie może być źle

mnie się nie zdarzyły żadne zawirowania z datami, jeno prasowaniec Clarinsa dość wiekowy, ale jak najbardziej zdatny do użycia (wiedziałam, na co się decyduję, widząc opakowanie wycofane 2 lata temu albo i więcej). No ale za grosze...


btw na wersji UK Truskawy jest special offer z okazji Dnia Matki
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 16:08   #1999
MartusiaJ
Rozeznanie
 
Avatar MartusiaJ
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 531
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
On ma specjaln cenę, ale nie jest umieszczony tam w tych giftach To bardzo ciemny kolorek ?
Mariolu on jest ciemny. ja jestem opalona, tzn używam kremów brązujących, i jest dla mnie jeszcze za ciemny... muszę porządnie się zbrązowić by pasował. dla porównania- EL double wear odcień 05 o ktorym piszecie jest dla mnie za jasny, aktualnie go używam. ale rozjaśnia mnie.
__________________
znowu tutaj z Wami
MartusiaJ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 16:08   #2000
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Ale 2002 jest niezłą przesadą .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 16:10   #2001
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ale 2002 jest niezłą przesadą .
to właściwie jest tragiczna przesada, jakie skutki mogłaby przynieść cerze - aż się boję pomyśleć
jedyna droga - reklamować
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 16:17   #2002
Anastazja#
Zakorzenienie
 
Avatar Anastazja#
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: niedaleko TG
Wiadomości: 3 878
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Ja właśnie kliknęłam superbalmy i szachownicę Cliniqea. Płaciłam kartą i potwierdzenie z Tru przyszło prawie natychmiast. Teraz tylko czekać na paczki (zrobiłam dwa osobne zamówienia)
A mogłabyś podać mi link do tych rzeczy
Mam jeszcze jedna prośbę- dziewczyny podpowiedzcie jaki podkład byłby dla mnie dobry. Szukam czegoś nawilżającego, nieco kryjącego, ale niekoniecznie. No i żebym się zaraz po 2 godzinach nie świeciła- policzki mam raczej normalne w kierunku suchych, ale starefa T- to jest problem. Raczej do perfumerii na testy nie pójdę, bo mam 2 miesięcznego bobaska i nie mam go z kim zostawić. A poza tym u mnie Panie nie są zbyt miłe i nie chcą dawać próbek. Kiedys dostałam próbkę, ale starą- w domu jak otworzyłam pudełeczko to poczułam zapaszek zjełczałego kremu- no i jak tu coś przetestować Zastanawiam się na Heleną Rubinstein Color Clone- dość go chwalicie. Kupiłam już sobie korektor i jestem zadowolona.
Anastazja# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 16:23   #2003
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość

btw na wersji UK Truskawy jest special offer z okazji Dnia Matki

eh, to jeszcze tak trzeba przeszukiwac...a ja zawsze na strone Poland i tam szukam, nie wiedzialam,ze na inych krajach jest inna oferta?
ale czy to znaczy,ze jesli tam cos jako gift, to u nas lub na ogolnej nie bedzie w tej cenie?

czy tylko nie ma tej kategorii Dzien Matki, ale de facto te same produkty w tej samej cenie-jak to jest?
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 17:08   #2004
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Ja w końcu dostałam moją e-katrę więc złożyłam dziś pierwsze 2 zamówienia
Pierwsze is processing więc OK.
Natomiast kiedy wpisuję numer tego drugiego (składałam je jakieś 20 mn temu) wyskakuje invalid sales order
Czy ktoś już tak miał Oczywiście napisałam od razu maila z zapytaniem o co chodzi, ale narazie bez odpowiedzi...
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 17:11   #2005
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Pielegnacja tez z HK, nawet np.balsamy z linii perfum leca juz z HK, tylko same EDT i EDP z Swiss, zresztą, jak wpiszesz w koszyku to przed akceptacja zamowienia system Ci sam tak ladnie odkresli to co bedzie szlo przez Swiss w osobnje paczce - i dla tych pielegnacyjnych i kolorówek - przesylka 0,00, a pod kreska beda perfumy +10% oplaty za transport
Dzięki za szczegółowe wyjaśnienie

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
eh, to jeszcze tak trzeba przeszukiwac...a ja zawsze na strone Poland i tam szukam, nie wiedzialam,ze na inych krajach jest inna oferta?
ale czy to znaczy,ze jesli tam cos jako gift, to u nas lub na ogolnej nie bedzie w tej cenie?

czy tylko nie ma tej kategorii Dzien Matki, ale de facto te same produkty w tej samej cenie-jak to jest?
Z tego, co zauważyłam np. w przypadku Clinique dziewczyny polecają zaglądać na stronę USA, tam często jest np. więcej kolorów paletek.
A tą ofertę z UK na Dzień Matki przejrzałam pobieżnie i niektóre rzeczy są w tych samych cenach mniej więcej, co i u nas. Przynajmniej tak kojarzę niektóre ceny, w dokładnie porównywanie się nie bawiłam.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 17:45   #2006
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ja w końcu dostałam moją e-katrę więc złożyłam dziś pierwsze 2 zamówienia
Pierwsze is processing więc OK.
Natomiast kiedy wpisuję numer tego drugiego (składałam je jakieś 20 mn temu) wyskakuje invalid sales order
Czy ktoś już tak miał Oczywiście napisałam od razu maila z zapytaniem o co chodzi, ale narazie bez odpowiedzi...
Spokojnie zaczekaj....ja tez tak miewałam...Paypal potwierdził płatnosć a truskawka jeszcze zamówienia nie zdazyła - bałam się ze zapłacilam za nieistniejace zamówienie Pewnie zaraz Ci wskoczy na maila order confirmation i dopiero bedziesz mogła sprawdzać stan realizacji.
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 17:47   #2007
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Anastazja# Pokaż wiadomość
A mogłabyś podać mi link do tych rzeczy
Mam jeszcze jedna prośbę- dziewczyny podpowiedzcie jaki podkład byłby dla mnie dobry. Szukam czegoś nawilżającego, nieco kryjącego, ale niekoniecznie. No i żebym się zaraz po 2 godzinach nie świeciła- policzki mam raczej normalne w kierunku suchych, ale starefa T- to jest problem. Raczej do perfumerii na testy nie pójdę, bo mam 2 miesięcznego bobaska i nie mam go z kim zostawić. A poza tym u mnie Panie nie są zbyt miłe i nie chcą dawać próbek. Kiedys dostałam próbkę, ale starą- w domu jak otworzyłam pudełeczko to poczułam zapaszek zjełczałego kremu- no i jak tu coś przetestować Zastanawiam się na Heleną Rubinstein Color Clone- dość go chwalicie. Kupiłam już sobie korektor i jestem zadowolona.
Ja od wczoraj mam HR Color Clone nr 21 creme. Jest fajny, ale dopiero dzisiaj raz użyłam Wcześniej miałam próbkę tego samego podkałdu w kolorze 23 biscuit i pomimo, że wyglądał na dosyć ciemny jak dla mnie to po chwili ładnie dopasowywał się do buzi. Mogę powiedzieć, że do tej chwili nie zmienił się na buzi, nie ściemniał, nie starł się. Nie czuję go też, że go mam. Leciutko się rozsmarowuje, konsystencja raczej płynna. Jest fajny ogólnie
Też mam korektor HR Magic 02 i też mi się podoba
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 17:57   #2008
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Spokojnie zaczekaj....ja tez tak miewałam...Paypal potwierdził płatnosć a truskawka jeszcze zamówienia nie zdazyła - bałam się ze zapłacilam za nieistniejace zamówienie Pewnie zaraz Ci wskoczy na maila order confirmation i dopiero bedziesz mogła sprawdzać stan realizacji.
No właśnie order confirmation dostałam na maila od razu, a na stronie cały czas invalid...dlatego się martwię, że coś pokaszanili, poza tym płaciłam kartą a nie paypalem, pieniądze od razu zeszły z konta. Poza tym przy drugim zamówieniu też kazali wybierać kolor darmowej szminki, a cały czas myślałam, że gift dostaje sie tylko za pierwsze złożone zamówienie
Jak do jutra mi nie odpowiedzą to ponownie będę ich cisnąć.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 18:04   #2009
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
No właśnie order confirmation dostałam na maila od razu, a na stronie cały czas invalid...dlatego się martwię, że coś pokaszanili, poza tym płaciłam kartą a nie paypalem, pieniądze od razu zeszły z konta. Poza tym przy drugim zamówieniu też kazali wybierać kolor darmowej szminki, a cały czas myślałam, że gift dostaje sie tylko za pierwsze złożone zamówienie
Jak do jutra mi nie odpowiedzą to ponownie będę ich cisnąć.
Skoro dostałaś potwierdzenie zamówienia to myślę że na razie nie ma się czym niepokoić, po prostu czekaj
Moja koleżanka też dziś zamawiała po raz drugi i również dostała gift dla nowych klientów, co dużo m tych gitów chyba zejdzie, jakiś błąd systemu chyba
i weź pod uwagę, że jest sobota wieczór, jutro niedziela, także sprawdź w poniedziałek
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 18:06   #2010
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
No właśnie order confirmation dostałam na maila od razu, a na stronie cały czas invalid...dlatego się martwię, że coś pokaszanili, poza tym płaciłam kartą a nie paypalem, pieniądze od razu zeszły z konta. Poza tym przy drugim zamówieniu też kazali wybierać kolor darmowej szminki, a cały czas myślałam, że gift dostaje sie tylko za pierwsze złożone zamówienie
Jak do jutra mi nie odpowiedzą to ponownie będę ich cisnąć.
Składałaś jedno zamówienie zaraz po drugim ? Dobrze zrozumiałam i to były Twoje pierwsze zakupy ? Otórz licznik zaczyna Ci liczyć zamówienia do historii zamówień po tym jak dostaniesz Shipment Status, czyli:

po złożeniu 1-go zamówienia, skoro nie dostałaś maila Shipment Status, to to zamówienie nie jest jeszcze liczone i dlatego, gdy od razy składałaś kolejne zamówienie traktowano je znów jako pierwsze w ogóle. Ale później Ci policzą, że było 2, nie ma obawy Co z tym, że 2 razy masz wybrać gifty ? nie wiem Może Ci włożą 2 razy do paczki, a może tylko do tej pierwszej

agnieszka 1970
Przyszedł mi do głowy pewien pomysł jak może obejść głupie blokowanie systemu paypal

A może założyć sobie nowe konto w paypalu i z niego dokonać zapłaty ? Adres e-mail musi być inny, ale nie wiem tylko czy dane osoby + nr karty bedzie można dodać, skoro już raz były użyte Jak myślisz ?

Czy w ogóle z innego konta paypala można dokonać zapłaty za swoje zamówienie ? Czy musi być przypisane danemu e-mailowi ?

No niestety Do jednego konta można dodać tylko 1-dną kartę, a innej nie mam Wyskoczyła informacja, że ta karta jest już dodana na innym koncie No to klopsik Trzeba czekać na odblokowanie

Ciekawa jestem czy z innego konta paypala w ogóle można zapłacić za czyjeś zamówienie ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.