Jak uzyskać kolor czekoladki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-05, 11:45   #1
joannazebra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4

Jak uzyskać kolor czekoladki?


Jakiej farby użyć by uzyskać kolor włosów jaki jest na zdjęciu? Myślałam nad nowością Safiry Kaszmirowy brąz co wy na to?http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1147436540
joannazebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 12:29   #2
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Jak uzyskać kolor czekoladki?

Kolor łdany moim zdaniem cieżko uzyskać taki kolor przy użyciu farb z drogerii
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 12:59   #3
joannazebra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jak uzyskać kolor czekoladki?

Stosowałam wiele farba ale klapa. Najpierw miałam czarne włosy (Joanna hebanowa czerń), póżniej pasemka u fryzjera i schodzenie z czarnego poprzez farbowanie odrostów ciemnym brązem, potem szkoda kasy mi było na fryzjera to zaczełam próbować farby Garniera 100% Loreala Excellence ostatnio Colour Experte Loreala i efekt jest taki ze na głowie mam wszystkie kolory tzn rudy czerwony czarny brązowy tylko blondu nie ma hmmmm może tez jest??? Wiec zastanawiam sie teraz nad Safira albo Kaszmirowy Brąz albo Drzewo Hebanowe tylko nie wiem czy pokryje ten brąz moje czarne końcówki. Co myślicie?http://www.wella.pl/consumer/consume...la_odcieni.jsp
joannazebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 14:15   #4
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Jak uzyskać kolor czekoladki?

Witaj
Nie gniewaj się,ale wbrew niektórym pozytywnym opiniom Safira ma przereklamowane farby nie wspomnę o odświeżaczu koloru.Ma tylko ładne opakowanie,ale taką cenę płacić tylko za ładne pudełko i piękne nazwy kolorów które wychodzą jak niektóre z niższej półki cenowej to chyba tylko dla desperatów Spróbuj może jakiejś innej firmy?
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 14:43   #5
joannazebra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jak uzyskać kolor czekoladki?

Wielkie dzięki, fakt opakowanie kusi a tak chciałabym wreszcie miec kolor jaki chce. O wlosy dbam uzywam odzywek itp ale farby i tak je niszcza. Za rok wychodze za mąż chce zapuscic włosy na bardzo długie a te ciagle zmiany kolorów i farbowanie mi to utrudnią (mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi). Chce wreszcie znalesc dobra farbe i sie jej trzymac. Moze mi cos polecicie?
joannazebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 15:07   #6
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Jak uzyskać kolor czekoladki?

Ja najbardziej zadowolona byłam z jakosci farby Garniera 100% Color oraz z szamponu Marion oraz Wellaton,a one juz niszczą mniej włoski.
Dobry był też Casting L'oreala oraz ogólnie L'oreal
Z Marion jest odcień gorzka czekolada ktory wychodzi ciemny na początek ale po myciach sie pięknie spiera na czekoladę
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 15:08   #7
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Jak uzyskać kolor czekoladki?

Przypomniało mi się jeszcze,że z Polly Brillane są niezłe farby,tam jest kilka odcieni brązów
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-05, 15:30   #8
joannazebra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
Dot.: Jak uzyskać kolor czekoladki?

Bardzo bardzo Ci dziękuję buźka Wiesz teraz znalazłam nowość z ferii ale nie wiem czy jest dostępna na polskim rynku specjalnie dla włosów czarnych można zejsc o 3 kolory do brązu. Ale to w Kanadzie w POLSCE PEWNIE JESZCZE NIE MA.
http://www.lorealparis.ca/en/haircol...rown/index.asp
joannazebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 21:40   #9
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Jak uzyskać kolor czekoladki?

Witaj
Farby te są w Polsce i to bardzo szeroka gama kolorystyczna,jednak one są tylko do włosów naturalnie ciemnych,nie farbowanych,owszem możesz pokusić się o spróbowanie,ale efekt jest nieprzewidywalny,z tego co słyszałam odrosty wychodzą własnie w pięknym kolorze brązu natomiast cała reszta farbowana pozostaje nietknięta bądz róznia jest niewielka.
Sama byłam od krok od kupienia tej farby ale okazało sie własnie,że jest idealna ale do wlosów naturalnie ciemnych
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 13:03   #10
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 347
Dot.: Jak uzyskać kolor czekoladki?

Ja użyłam farby Garnier 100% colour opalizujący kasztan nr 552
Wyszła mi czekoladka
Wydajna farba i łatwo się rozprowadza. Tylko zapach się utrzymuje długo..

Ale i tak polecam
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczyła,
bo bardzo za swą szkoła wino pić lubiła.


[dieta]
katie-lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 14:24   #11
lalie
Raczkowanie
 
Avatar lalie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Krk i swiat
Wiadomości: 32
Dot.: Jak uzyskać kolor czekoladki?

Hmmm, mysle, czy sama sie nie skusic na ten "kaszmirowy braz" Safiry. Ja wbrew temu, co pisaly kolezanki powyzej, mam bardzo dobre doswiadczenia z ta wlasnie farba Moje naturalne wlosy to ciemny blond. Przed dlugi czas farbowalam wlosy najpierw na "jedwabisty karmazyn", co dawalo ladny, kasztanowy efekt (niestety spieralo sie na rudo), pozniej zas przerzucilam sie na "drzewo hebanowe", ktore mialo juz odcien zimny, ale to tez nie byl strzal w dziesiatke, bo kolor na poczatku byl prawie czarny... Plus za to, ze przynajmniej nie mialam po nim rudych refleksow na wlosach.
Niestety pewnego razu pragnelam zaoszczedzic i rzucilam na wlosy braz Garniera... ;-) Rezultat byl taki, ze moje odrosty staly sie plomiennorude, zas reszta czarna. Ratowala mnie fryzjerka, nakladajac na to braz, jednak nie pomoglo do konca i teraz mam wlosy w trzech kolorach: moje odrosty w ciemnym blondzie, "stare" rude odrosty przykryte brazem (ale i tak maja rudy polysk) i piekny braz na reszcie wlosow ;-)

Ktos ma jakis pomysl? ;-) Dekoloryzowac wlosow nie chce, bo beda zniszczone. Mysle nad owym kaszmirem... Safira zawsze idealnie pokrywala moje wlosy, licze wiec na cud.

Pozdrawiam.
lalie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-07, 11:28   #12
balenciaga
Przyczajenie
 
Avatar balenciaga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 17
Dot.: Jak uzyskać kolor czekoladki?

Farbowalam Safira i nie dosc, ze bardzo slabo chwytaly odrosty, to jeszcze mialy ohydny rudawy odcien. Nie pamietam numeru, ale zrazilam sie do nich.
__________________
###########
Pozdrawiam

B.
balenciaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 13:44   #13
czerwona84
Raczkowanie
 
Avatar czerwona84
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomości: 51
Dot.: Jak uzyskać kolor czekoladki?

TYLKO NIE SAFIRA jesli cenisz sobie rady innych to szczerze ci mowie tylko nie to
tez chcialam uzyskac fajny kolor wlosow na mature .. i zamiast przygotowywac sie do niej kilka godzin przeryczalam jak zobaczylam efekt..
a ten odswiezacz kolorow to jawna sciema ...
nie moge ci doradzic jesli chodzi o braz ale Safirze mowie kategoryczne NIE
pozdrawiam Lmagia:
czerwona84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.