ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..." - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-05, 10:11   #31
fortize
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 16
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

kradzież książki

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-09-17 o 08:52
fortize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 13:57   #32
basia59
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Witaj, chetnie bym odkupiła od ciebie tą książke za oferowaną cenę.
basia59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 18:20   #33
chanelek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 1
Smile Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

aż dziwne że nikt tej książki jeszcze nie puścił na torrenty.... ale to faktycznie ktoś zrobił chyba własne tłumaczenie z Montignaca i teraz jako E-book ściąga kasę .... Ja od 3 maja jestem na Protalu, straciłem 21 kg smalcu - teraz jestem w 3 fazie i może by faktycznie poczytał co tam proponują w tych zestawieniach książkowych.... ale z drugiej strony może lepiej trzymać się tego co się już sprawdziło... choć monotonia Protala kusi do jeszcze innych sposobów. Pozdrawiam Wszystkich!!!
wszystko zostało zablokowane z tą książką -mnie interesuje na jakim portalu jesteś i może jakieś szczegóły względem koktajli dzięki
chanelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 20:26   #34
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

nie interesowała mnie takowa.
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 23:09   #35
AniaMisiek23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

dziewczynki chciała spytać tych które robiły juz kuracje oczyszczającą czy nie okazała się ona przeczyszczającą...w sensie czy was strasznie nie goniło do kibelka?

prosze o odp,
AniaMisiek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 10:53   #36
monday
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

A możecie napisać jak wygląda to oczyszczanie?
Ja stosuję czasem oczyszczanie wg Tombaka, jakoś jego książki i porady najbardziej mi przypadły do gustu. No i są efekty, poza tym zgadzam się z jego podejściem i filozofią życiową i dietetyczną.
monday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 20:23   #37
allis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: krasnystaw
Wiadomości: 504
GG do allis
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

naruszenie praw autorskich, kradzież - ban stały

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-09-17 o 08:52
allis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 10:24   #38
teresawaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Hej. Co do oczyszczania zgodnie ze wskazówkami poradnika Samborskiej, to przebiega ono kilkuetapowo:

Najpierw jest etap przygotowawczy - pije sie przez 5-6 dni lekkie koktajle oczyszczajace (do wyboru sa trzy owocowe i warzywne). W tym czasie jesz tez zalecane pokarmy (głownie termogeniki, o wysokiej zawartosci blonnika, etc.).
Pozniej jest oczyszczanie calodniowe i w tym dniu spozywa sie tylko mieszanke warzywna wedlug podanego przepisu. Nastepnie robisz tydzien przerwy i znowu calodniowe oczyszczanie (powtarza sie to 4 razy, czyli przez 4 tygdonie). Potem juz rzadziej - co 2 tyg. (przez 1 miesiac), a pozniej juz tylko raz w miesiacu.

W tym czasie nalezy rowniez pic duzo plynow, a zwlaszcza wody, ktory przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu oraz zapobiega "cementowaniu się" błonnika. w przeciwnym wypadku uzyskamy efekt odwrotny do zamierzonego.*

Po takim oczysczaniu czuje sie nie tylko lzejsza, ale tez nie mam problemow z zaparciami i wypryskami na twarzy. Polecam!

*Nie jestem dietetyczka i przytoczone rady sa na podstawie poradnika J. Samborskiej "Musisz Jeść, Aby Schudnąć!" (nie mylić z ksiazka Montignac'a o podobnym tytule, ale innej treści).
teresawaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 11:32   #39
V_io_let
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

witam
chcialam sie dowiedziec gdzie mozna nabyc ta ksiazke bo pytalam i dzwonilam do paru ksiegarni i w zadnej jaj nie maja..
dziekuje.
V_io_let jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 09:52   #40
brunetka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Cytat:
Napisane przez lubiepiernik Pokaż wiadomość
ja ją dziś kupiłam, jeszcze nie czytałam, ale moge wysłać na mejla za 10pln

Proszę o przesłanie maila z książką
brunetka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 11:21   #41
anusia_31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Zakupiłam książkę i odrazu zabrałam się do działania. Podane przepisy na koktajle są rewelacyjne, nawet męża namówiłam i razem zaczęliśmy stosować się do zasad. Po wypiciu koktajlu, wieczorem nie potrzebuję kolacji. A to już dużo.
Szczerze mówiąc nie ma tam żadnych nowości, żadnych rewelacji. Zbiór informacji o których wszyscy wiemy, lecz nie wszyscy potrafimy je rozsądnie zebrać do kupy. Ja jestem zadowolona z książki, efektami nie mogę się jeszcze pochwalić, bo dopiero zaczęłam, ale mogę na bierząco informować zainteresowanych.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez V_io_let Pokaż wiadomość
witam
chcialam sie dowiedziec gdzie mozna nabyc ta ksiazke bo pytalam i dzwonilam do paru ksiegarni i w zadnej jaj nie maja..
dziekuje.
Książkę kupisz tylko w necie, w postaci elektronicznej. Pozdrawiam

Edytowane przez anusia_31
Czas edycji: 2010-09-23 o 11:19
anusia_31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 11:40   #42
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Cytat:
Napisane przez edytapa68 Pokaż wiadomość
Książki jako książki nie ma, po za tym to nie książka tylko broszura. Niby ponad 100stron,tylko,że trzy zdania na jednej stronie
Naciągactwo jak nic. Zlepek informacji jakich wiele w necie, a ci zachwyceni forumowicze z jednym postem w dorobku to chyba jedna i ta sama zainteresowana osoba.
Też tak mi się wydaje.
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 08:29   #43
brunetka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Cytat:
Napisane przez lubiepiernik Pokaż wiadomość
ja ją dziś kupiłam, jeszcze nie czytałam, ale moge wysłać na mejla za 10pln
Hej, masz nadal tę książkę?
brunetka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 10:15   #44
Eliza Guardi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

można trafić na tą książkę na allegro za parę groszy wystarczy wpisać Musisz jesc aby schudnac.
Eliza Guardi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 14:14   #45
Eliza Guardi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

hmmm... przeczytałam i broszurka przypomina moje prace z j. polskiego z lat szkolnych, jakby tak złapać i "wodę" wycisnąć to zostanie kilka kartek treściwych informacji

owszem spróbuję się zastosować do porad i dam znać czy dało efekty.
Eliza Guardi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 17:15   #46
frania mania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Cytat:
Napisane przez lubiepiernik Pokaż wiadomość
ja ją dziś kupiłam, jeszcze nie czytałam, ale moge wysłać na mejla za 10pln
czy to jeszcze aktualne???.. a w kiegarniach w jakiej cenie jest ta ksiazka?
frania mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 14:00   #47
edka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Cytat:
Napisane przez lubiepiernik Pokaż wiadomość
ja ją dziś kupiłam, jeszcze nie czytałam, ale moge wysłać na mejla za 10pln
Hej, jeśli propozycja jest aktualna, to chętnie skorzystam z tej propozycji (10 zł).
moj adres mailowy: edka_k@poczta.onet.pl
pozdrawiam
edka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 22:21   #48
teripari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

dzieki , wlasnie sobie kliknelam i mam

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

wczoraj wieczorem przestuiowalam te ksiazke i stwierdzilm ze jest spuer , prosta krotka i zwiezla , uwierzcie mi , mam swoje lata i doswadczenia z dietami , zawsze zle , jojo moj najlepszy przyjaciel zawsze wracal
mam zamiar to zastosowac tylko wyjem z lodowki te wszystkie okropienstwa i zaczne
szkoda tylko ze mimo wszystko nie ma chociaz kilku przepisow bo gotowac lubie ale najgorsze to wymyslanie a moze bysmy sie powymienialy przepisami jak cos prychcicie , zawsze to jakas wymiana
pozdrawiam
teripari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 11:14   #49
edka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Cytat:
Napisane przez AniaMisiek23 Pokaż wiadomość
jestem zainteresowana przesłaniem tej książki za tą opłatą. bardzo proszę o kontakt, to mój mail: stith@buziaczek.pl
jestem zainteresowana nabyciem tej ksiażki za wskazaną opłatą
edka_k@poczta.onet.pl
edka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 20:37   #50
111clara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 31
Wink Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Mam tą książeczkę od dziś, zamierzam się zacząć stosować do niej. Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam na priv
__________________
raz aniołek, raz diablica...
jedno serce, dwa oblicza
111clara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 20:24   #51
Aristocratic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Książkę zakupiłam, choć uważam że powinna być tańsza. Przeczytałam i z chęcią ją odsprzedam za 5 zł bo myślę, że tyle jest warta....
Zainteresownych proszę o kontakt na maila electroanita@o2.pl
Aristocratic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 16:08   #52
Sklep_KupujBezpiecznie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Witamy.

Na forum pojawiły się wpisy osób zarabiających na nielegalnym dystrybuowaniu publikacji chronionej prawem autorskim: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć! Cała Prawda O Znikających Kilogramach..." Autor Joanna Samborska.

Informujemy, iż wszystkie fora internetowe, w tym Wizaz.pl, są na bieżąco monitorowane przez pracowników Kupuj-Bezpiecznie.net. Użytkownicy udostępniający oraz kupujący nielegalne kopie, zostali powiadomieni o czekających ich konsekwencjach prawnych.

Prosimy pamiętać, iż w przypadku naruszenia praw autorskich i praw pokrewnych oraz postanowień Regulaminu sklepu Kupuj-Bezpiecznie.net, właściciel sklepu kieruje sprawę na drogę postępowania sądowego względem znanego mu sprzedawcy i nabywcy ebooka. Na wniosek prokuratury administratorzy stron i skrzynek email mają obowiązek udzielić wszystkich danych użytkownika.

Ebooki udostępniane w sklepie internetowym Kupuj-Bezpiecznie.net – odpłatnie lub nieodpłatnie – podlegają ochronie przewidzianej w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U Nr 90 z 2006 r. poz. 631).

Klient nabywa odpłatną licencję niewyłączną do korzystania z treści ebooka wyłącznie dla własnego użytku i na własne potrzeby z następującymi ograniczeniami:

- powielanie pliku ebooka, kopiowanie i wykorzystywanie w sposób niedozwolony z prawem treści w całości lub we fragmentach, zmienianie jego struktury elektronicznej (np. format pliku) lub inne modyfikowanie (np. usuwanie zabezpieczeń lub oznaczeń) jest zabronione,
- niedozwolona jest dystrybucja ebooka, udostępnianie lub odtwarzanie publiczne, bez względu na cel i formę tych działań,
- sklep Kupuj-Bezpiecznie.net zezwala na sporządzenie kopii zapasowej ebooka na oddzielnym nośniku informacji elektronicznej, celem zabezpieczenia przed utrata oryginału,
- każdy nabywający ebooka zobowiązany jest dbać o to, aby żadne osoby trzecie nie miały do niego dostępu w ten sposób, aby mogły go powielać, dystrybuować bez zgody sklepu albo w inny sposób, niezgodny z zakresem udzielonych praw, go wykorzystywać.

Dziękujemy.

--
Pozdrawiamy.
Zespół Kupuj-Bezpiecznie.net
http://kupuj-bezpiecznie.net/
Sklep_KupujBezpiecznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 16:34   #53
edytapa68
Zakorzenienie
 
Avatar edytapa68
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 186
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Cytat:
Napisane przez Sklep_KupujBezpiecznie Pokaż wiadomość
Witamy.

Na forum pojawiły się wpisy osób zarabiających na nielegalnym dystrybuowaniu publikacji chronionej prawem autorskim: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć! Cała Prawda O Znikających Kilogramach..." Autor Joanna Samborska.

Informujemy, iż wszystkie fora internetowe, w tym Wizaz.pl, są na bieżąco monitorowane przez pracowników Kupuj-Bezpiecznie.net. Użytkownicy udostępniający oraz kupujący nielegalne kopie, zostali powiadomieni o czekających ich konsekwencjach prawnych.

Prosimy pamiętać, iż w przypadku naruszenia praw autorskich i praw pokrewnych oraz postanowień Regulaminu sklepu Kupuj-Bezpiecznie.net, właściciel sklepu kieruje sprawę na drogę postępowania sądowego względem znanego mu sprzedawcy i nabywcy ebooka. Na wniosek prokuratury administratorzy stron i skrzynek email mają obowiązek udzielić wszystkich danych użytkownika.

Ebooki udostępniane w sklepie internetowym Kupuj-Bezpiecznie.net – odpłatnie lub nieodpłatnie – podlegają ochronie przewidzianej w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U Nr 90 z 2006 r. poz. 631).

Klient nabywa odpłatną licencję niewyłączną do korzystania z treści ebooka wyłącznie dla własnego użytku i na własne potrzeby z następującymi ograniczeniami:

- powielanie pliku ebooka, kopiowanie i wykorzystywanie w sposób niedozwolony z prawem treści w całości lub we fragmentach, zmienianie jego struktury elektronicznej (np. format pliku) lub inne modyfikowanie (np. usuwanie zabezpieczeń lub oznaczeń) jest zabronione,
- niedozwolona jest dystrybucja ebooka, udostępnianie lub odtwarzanie publiczne, bez względu na cel i formę tych działań,
- sklep Kupuj-Bezpiecznie.net zezwala na sporządzenie kopii zapasowej ebooka na oddzielnym nośniku informacji elektronicznej, celem zabezpieczenia przed utrata oryginału,
- każdy nabywający ebooka zobowiązany jest dbać o to, aby żadne osoby trzecie nie miały do niego dostępu w ten sposób, aby mogły go powielać, dystrybuować bez zgody sklepu albo w inny sposób, niezgodny z zakresem udzielonych praw, go wykorzystywać.

Dziękujemy.

--
Pozdrawiamy.
Zespół Kupuj-Bezpiecznie.net
http://kupuj-bezpiecznie.net/
Wszystko zgadza się, ale czy sprzedawanie broszury za zdaje się 57zł. zamiast książki to nie oszustwo kwalifikowane pod paragraf?

...To tak na marginesie
Jest wiele świetnych pozycji na rynku,m.in. "Jesteś tym co jesz"Gillian McKeith za mniejsze pieniądze i o znaaaacznie większej wartości merytorycznej. Nie warto dziewczyny nabijać kabzę pseudoznawcom zdrowego żywienia
edytapa68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 19:37   #54
monica99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

owy poradnik w wersji elektronicznej zakupiła moja szefowa i pokazała nam wszystkim w wolnej chwili, szybko zrobiłam kopie i w nocy, kiedy w biurze już nikogo nie było, przeczytałam od deski do deski i...

stek bzdur bazujących na emocjach każdej osoby zmagającej się z nadwagą + tzw. lanie wody czyli powielanie wszystkiego co już dobrze znamy - ot, cała "książka"

nie warto tego kupować ani marnować czasu na czytanie!!!

wiadomo, że sól należy ograniczać, a osoby otyłe powinny ją wyeliminować do minimum
wiadomo, że większość gotowych produktów zawiera kolosalne ilości ulepszaczy, chemii i innego różnego ścierwa, które odkładają się w naszej wątrobie - wyeliminować
wiadomo, że nie powinno się łączyć w jednym posiłku białka i tłuszczy, a zatem majonez z sałatą i owszem, kanapka z jajkiem i ogórkiem jak najbardziej tak, jajko z majonezem już nie - wyeliminować
wiadomo, że pszenne pieczywo jest bezwartościowe? wiadomo!! zatem żytnie, razowe i to nie za dużo hihihi - białe wyeliminować
wiadomo, że cukier to biała śmierć - zatem również wyeliminować

mogę (i każda z Was!) tak do rana.. ale po co???

a co do koktajli hihi proszę!

Koktajl oczyszczający - warzywny

2 starte buraki czerwone,
1 mały starty seler,
3 ząbki czosnku,
5 łyżek drobno posiekanej natki pietruszki,
1 łyżeczka startego chrzanu,
szczypta pieprzu
wystarczy wszystko zmiksować w blenderze i rozcieńczyć odrobiną wody niegazowanej - proste?

Koktajl oczyszczający - owocowy

10 kulek zielonych winogron,
5 śliwek świeżych lub mrożonych,
1/2 ananasa świeżego,
1 grejpfrut
i jak wyżej, rozczłonkujcie ;-) owoce na mniejsze kawałki, siup do blendera, dolejcie 1 szklankę wody (można pół, będzie gęste) i zmiksujcie na gładką masę

Koktajl delikatnie oczyszczający - warzywny

1/2 szklanki soku pomidorowego,
2 średnie ogórki,
1 łyżeczka bazylii,
sok z 1/2 cytryny
zmiksujcie ogórki i bazylię, dodajcie sok z cytryny i sok pomidorowy, wymerdajcie i..... smacznego
monica99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 13:34   #55
miszka52
Raczkowanie
 
Avatar miszka52
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 82
GG do miszka52
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Cytat:
Napisane przez edytapa68 Pokaż wiadomość
Wszystko zgadza się, ale czy sprzedawanie broszury za zdaje się 57zł. zamiast książki to nie oszustwo kwalifikowane pod paragraf?

...To tak na marginesie
Jest wiele świetnych pozycji na rynku,m.in. "Jesteś tym co jesz"Gillian McKeith za mniejsze pieniądze i o znaaaacznie większej wartości merytorycznej. Nie warto dziewczyny nabijać kabzę pseudoznawcom zdrowego żywienia
Też uważam, że to rozbój w biały dzień. Więcej jak 5zł. za zebranie ogólnie dostępnych wiadomości w dosyć okrojoną całość, to stanowczo jest ZDZIERSTWO i naciągactwo. Kupować nie warto!!!!
Gros stron to zdjęcie + lista produktów np. owoców czy jarzyn, które zawierają to, czy tamto. Trochę tabel przypisujących danym produktom ilościową zawartość błonnika, tłuszczu, czy witamin. Te słynne 3 koktajle, reszta to sieczka na temat pracy układu trawiennego itp.
Ktoś się spytał, dlaczego w takim razie - skoro te informacje są do znalezienia w necie - ludzie do nich się nie stosują... Bo im się nie che. Nie są odpowiednio zdeterminowani... Chyba. Jeśli ktoś na prawdę szuka i chce, to znajdzie to wszystko za darmo i zastosuje. Bez płacenia tej bajońskiej sumy.
Takie jest moje zdanie.
__________________
Przyleciałam... odleciałam...
Co złego - to nie ja - pozdrawiam, miszka52



Moje zdjęcia są tutaj
miszka52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 21:31   #56
aneta198511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

W tej książce nie znajdziesz nic, czego byś nie wiedziała. Ogólnie musisz jeść kurczaki, marchewkę, kapustę, sałatę, pomidory, ogórki... Szkoda kasy, na chomiku można ściągnąć. Ja przeczytałam tę książkę ale nie potrafię żyć bez chleba i ziemniaków więc rezultatów praktycznie żadnych.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Nie wiem czy książka jest w całości właśnie ze względu na prawa autorskie, ale moja koleżanka coś tam wyczytała. Ja książkę kupiłam ale nie schudłam.

Edytowane przez aneta198511
Czas edycji: 2011-03-15 o 21:28
aneta198511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.