Guerlain Terra Azzurra - nowa kolekcja efektem współpracy Guerlain i Emilio Pucci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 15:39   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Guerlain Terra Azzurra - nowa kolekcja efektem współpracy Guerlain i Emilio Pucci


Guerlain i Emilio Pucci łączą siły! Ta wyjątkowa współpraca zainspirowana jest włoskim latem. To oda do radosnej☠ beztroski, uosobienie dolce vita. Kolekcja została zaprojektowana jako idealne uzupełnienie ultrakobiecej szafy - słoneczne kolory doskonale podkreślą każdy letni look! czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 18:02   #2
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Guerlain Terra Azzurra - nowa kolekcja efektem współpracy Guerlain i Emilio Puc

kolekcja jest cudna, miałam ochotę na kilka produktów, m.in na puder brązujący, ale przy takiej cenie nie kupię. Kupię tylko pędzel i cienie do powiek z tej kolekcji.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 12:37   #3
Maribell86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Guerlain Terra Azzurra - nowa kolekcja efektem współpracy Guerlain i Emilio Puc

Ja też bardzo czekam na tą kolekcję. Pędzel na 100% kupię; zastanawiam się na cieniami i kuleczkami. Ceny jak zwykle wysokie, ale warto. Koolek mam 4 opakowania i się zastanawiam czy akurat kupić te z letniej kolekcji bo przecież równie cudowna może być kolekcja zimowa na Święta.
__________________
[thermline]925370[/thermline]
Maribell86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 17:05   #4
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Guerlain Terra Azzurra - nowa kolekcja efektem współpracy Guerlain i Emilio Puc

Jak ja lubię ich kosmetyki i kolekcje limitowane Ta też jest cudna i jak bym miała kasę, to wszystko bym kupiła... no poza lakierami do paznokci
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.